همین حالا تماس بگیرید (هر ساعت از شبانه روز)

واردات فرمر ناخن با وانیکس

به همین دلیل در این مقاله می‌خواهیم راجع به واردات فرمر ناخن که یکی از روش‌های کاشت ناخن مصنوعی است، توضیح دهیم. فرمر ناخن وسیله‌ای است که برای کاشت ناخن مصنوعی مورد استفاده قرار می‌گیرد و امروزه بسیار پر طرفدار گشته است. در این مقاله می‌خواهیم راجع به انواع فرمر ناخن، چگونگی کار با آن و البته واردات فرمر ناخن بطور مفصل توضیح دهیم. اگر شما هم می‌خواهید بدانید که این وسیله چگونه کار می‌کند و برای واردات آن چه مراحلی باید گذرانده شود، حتما تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

 

 

فرمر ناخن چیست؟

همانطور که در مقدمه مقاله گفتیم، فرمر ناخن یک روش برای کاشت ناخن مصنوعی است. هنگام کاشت ناخن مصنوعی، دستگاه فرمر به کمک آمده و با استفاده از یک طلق مخصوص منجر کشیده‌تر شدن ناخن می‌شود. عموما فرمرها بصورت یکبار مصرف در بازار یافت می‌شوند، اما نوعی که چند بار با کار آید نیز قابل یافتن است. در واقع فرمر ناخن را می‌توان نوعی وسیله برای کشیده شدن ناخن مصنوعی دانست که البته به خاطر طراحی خوبی که دارد کار با آن بسیار ساده است. برای واردات فرمر ناخن لازم است که با انواع فرمر ناخن موجود در بازار آشنا شوید. یعنی طرح‌ها و کیفیت‌های مختلفی که فرمرهای گوناگون دارند را بشناسید و بر اساس آن تصمیم به وارد کردن فرمرهای دلخواه خود کنید.

فرمر ناخن چیست؟

به همین خاطر در ادامه ابتدا انواع فرمرهای موجود در بازار را معرفی کرده‌ایم. البته تنها چند عدد که مشهورتر هستند، اما شما خودتان می‌توانید برای تصمیم بهتر تحقیقات گسترده‌تری انجام دهید.

انواع فرمر ناخن وارداتی

همانطور که گفتیم، برای انجام واردات فرمر ناخن به بهترین شکل لازم است که با انواع فرمر ناخن آشنا شوید. این کار در مرحله اول به شما در شناخت فرمرهای با کیفیت موجود در بازار کمک می‌کند، در ثانی باعث می‌شود شناخت خوبی از نیاز بازار پیدا کنید و فروش بهتری داشته باشید. در ادامه ۳ عدد فرمر ناخن مشهور در بازار را معرفی کرده‌ایم.

 

 

فرمر پروانه ای

فرمر پروانه‌ای یکی از مدرن‌ترین انواع فرمر موجود در بازار است. کار با آن بسیار ساده بوده و قابل استفاده برای کل ناخن‌هاست. همچنین کشیده شدن ناخن‌ها را بصورت یکدست انجام داده و مانع آسیب به آن‌ها می‌شود. این فرمر باعث کاشت ناخن با ماندگاری بالا می‌گردد.

انواع فرمر ناخن وارداتی

فرمر ذوزنقه ای

یکی دیگر از انواع واردات فرمر ناخن، فرمر ذوزنقه‌ای نام دارد. این فرمر علاوه بر اینکه کار کاشت ناخن و کشیده‌تر شدن آن را به خوبی انجام می‌دهد، قابلیت اضافه کردن اکلیل و رنگ با طرح و نقش دلخواه بر روی ناخن‌ها را هم دارد. عده‌ای از مصرف‌کنندگان کار با فرمر ذوزنقه‌ای را سخت‌تر از کار با فرمر پروانه‌ای می‌دانند.

فرمر مستطیلی

در نهایت می‌توان به فرمر مستطیلی اشاره کرد که امروزه تقریبا کمترین استفاده را در میان دیگر گزینه‌ها دارد. جنس آن فلزی بوده و استفاده از این فرمر نسبت به دو نوع دیگر نسبتا دشوارتر است. این فرمر نیز قابلیت اضافه کردن اکلیل و رنگ هنگام کاشت و کشیدن ناخن را دارد، اما به خوبی فرمر ذوزنقه‌ای این کار را انجام نمی‌دهد.

 

 

مراحل واردات فرمر ناخن

حال که تقریبا با انواع فرمر ناخن و چگونگی استفاده از آن آشنا شده‌اید، نوبت بررسی و آشنایی با مراحل واردات آن رسیده است. قبل از اینکه هر گونه اقدامی جهت سفر به کشورهای خارجی و خرید از شرکت‌های سازنده لوازم آرایشی و فرمر ناخن انجام دهید، لازم است با تحقیقی جامع از انواع شرکت‌ها و کیفیت محصولاتشان با خبر شوید.در واقع شما ابتدا باید مشخص کنید که می‌خواهید چه نوع فرمر و با چه کیفیتی وارد کنید. سپس انواع شرکت‌های فعال در ساخت فرمرهای مورد نظر خود را یافته و از کیفیت محصولاتشان با خبر شوید. در نهایت یک یا چند مورد از این شرکت‌ها را که در کشورهای منطقه یا اروپایی (بسته به انتخاب محصولی که مد نظر دارید) مشخص کرده و مقصد خود را سفر به آن‌جا در نظر بگیرید. همچنین باید از قبل یک تخمین نسبی از میزان هزینه‌های این سفر تجاری داشته باشید که البته راجع به آن در ادامه توضیح می‌دهیم.

مراحل واردات فرمر ناخن

مجوز واردات فرمر ناخن

بعد از اینکه مقصد خود را مشخص و برند مورد نظر را انتخاب کردید، نوبت به اخذ مجوزهای لازم برای انجام واردات فرمر ناخن می‌رسد. در واقع شما باید اولا مجوز ورود و خروج به کشور و همچنین مجوز واردات به کشور را از اداره گمرک اخذ کنید. این مجوز به شما اجازه قانونی وارد کردن محصولات آرایشی بهداشتی را می‌دهد، اما به تنهایی کافی نیست.

 از آن‌جا که فرمر ناخن یک محصول بهداشتی محسوب می‌شود و با سلامت جامعه در ارتباط است، شما باید مجوزهای بهداشتی لازم برای واردات این محصول را از وزارت بهداشت نیز اخذ کنید.

 

 

این مجوز به شما اجازه وارد کردن محصولات آرایشی بهداشتی به داخل کشور را داده و همچنین بارکدی به منظور تایید سلامت محصول وارد کرده در اختیارتان قرار می‌دهد. شما با طی کردن این مراحل قانونی به بهترین شکل می‌توانید محصولاتی با کیفیت و البته دارای تضمین سلامتی به کشور وارد و حسابی برند خود را خوشنام کنید.

هزینه های واردات فرمر ناخن

همانطور که در ابتدای مراحل واردات فرمر ناخن گفته شد، شما باید از قبل تخمینی کلی از هزینه‌های سفر خود برای وارد کردن فرمر ناخن انجام دهید. در این‌جا می‌خواهیم این هزینه‌ها را به صورت کلی بیان کنیم. هزینه‌هایی که اگر از قبل با آن‌ها آشنا نباشید، ممکن است باعث دردسر شده و حتی باعث ناکام ماندن وارد کردن فرمر ناخن توسط شما گردد.

هزینه های واردات فرمر ناخن

هزینه خرید فرمر ناخن

قبل از هر چیز شما بعد از انتخاب فرمر ناخن مورد نظر خود، باید قیمت آن را یافته و البته تعدادی که می‌خواهید وارد شود را نیز مشخص کنید؛ سپس بر اساس این نیاز مبلغی را برای خرید فرمرهای مورد نظر خود کنار بگذارید. این هزینه اولیه برای خرید فرمرهاست.

هزینه بازرسی کیفی

هزینه بعدی برای واردات فرمر ناخن عبارتست از هزینه بازرسی کیفی آن. در واقع شما بعد از خرید فرمرها از شرکت مورد نظر خود، باید هزینه‌ای به کارشناسان بخش کیفی پرداخت کنید تا کیفیت محصولاتتان را تضمین کنند. این هزینه هر چند در نگاه اول چندان قابل قبول نیست، اما باعث می‌شود هنگام وارد کردن فرمرها به بازار، خیالتان از بابت کیفیت محصولات راحت باشد.

هزینه حمل و نقل

در مرحله بعد که کیفیت محصول توسط بازرس مربوطه تایید شد، لازم است تا هزینه‌ای بابت حمل و نقل فرمرها پرداخت شود. این هزینه بر اساس اینکه بخواهید فرمرها را از راه دریا یا هوا به کشور وارد کنید، متغیر خواهد بود. همچنین هزینه بیمه هر کدام از شرکت‌ها با دیگری متفاوت است و باید این موضوع را مد نظر داشته باشید.

هزینه ترخیص

در نهایت بعد از انتقال فرمرها به ایران، محصولات شما به بخش گمرک انتقال داده می‌شود. در این مرحله لازم است که مطابق با مصوبه گمرک هزینه‌ای بابت ترخیص محصولات خود بپردازید. این هزینه بر اساس محصول مورد نظر و البته زمان ورود آن متغیر است. حتما از قبل مبلغ مورد نظر را از سایت گمرک جمهوری اسلامی ایران بیابید.

واردات فرمر ناخن توسط وانیکس

بعد از آشنایی با فرمر ناخن و انواع آن و همچنین مراحل واردات فرمر ناخن، حال می‌دانید که چه مراحل و هزینه‌هایی باید پرداخته شود تا این امر صورت گیرد. اما با وجود شرکت وارداتی وانیکس می‌توان تمام این مراحل و هزینه‌ها را واگذار کرده و در وقت و انرژی خود صرفه‌جویی کنید. ممکن است شما نیاز داشته باشید که برای توسعه کسب و کار خود فرمر ناخن وارد کنید، اما از طرفی هزینه و زمان لازم را برای انجام این کار نداشته باشید.

شرکت وانیکس با انجام تمام این مراحل و دارا بودن مجوزهای مربوطه، این کار را به بهترین شکل انجام داده و برای شما با کیفیت ترین انواع فرمر را وارد می‌کند. شما با سپردن تمام کارهای شناخت بازار تا واردات فرمر به این شرکت می‌توانید با خیالی آسوده به توسعه کسب و کار خود پرداخته و از وقت و انرژی بسیار زیادی که برای انجام این کار لازم است گذاشته شود، خلاص شوید. تجربه‌ای که هم کیفیت محصولات مورد نیاز شما را تضمین می‌کند و هم باعث صرفه‌جویی در وقت و هزینه‌های شما می‌گردد.

 

 

سئوالات متداول درباره واردات فرمر ناخن

  • آیا نیاز به مجوزها و مدارک خاصی برای واردات فرمر ناخن داریم؟

بسته به قوانین و مقررات کشور خود و کشور مبدأ واردات، ممکن است نیاز به مجوزها و مدارک خاصی داشته باشید. برای اطلاعات دقیقتر، بهتر است با مقامات مربوطه در کشور خود و کشور مبدأ تماس بگیرید و نیازمندی‌ها و مراحل لازم را بررسی کنید.

  • چگونه می‌توانم بازاریابی و فروش فرمر ناخن وارداتی را انجام دهیم؟

برای بازاریابی و فروش فرمر ناخن وارداتی، می‌توانید از روش‌های مختلفی استفاده کنید. ایجاد وبسایت و فروش آنلاین، استفاده از رسانه‌های اجتماعی، همکاری با سالن‌های زیبایی و فروشگاه‌ها، شرکت در نمایشگاه‌ها و رویدادهای صنعتی، تبلیغات آنلاین و آفلاین، ارائه خدمات پس از فروش و رعایت استانداردهای کیفیتی می‌تواند به شما کمک کند تا بازاریابی و فروش موفقی داشته باشید.

مزایای کار با وانیکس

قرارداد مطمئن

تحویل درب انبار

خرید از هر فروشگاهی در سراسر دنیا

چک تضمینی

واریز هزینه خدمات پس از تحویل بار

حواله یوان و دلار

حواله با کارمزد بسیار پایین

حمل دریایی 70 تا 75 روزه از چین

حمل دریایی 20 تا 25 روزه از دبی

حمل هوایی از چین

حمل هوایی 35 تا 45 روزه از چین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *