واردات از چین و دبی با ارائه چک تضمین

مهم‌ترین خدمات شرکت بازرگانی وانیکس، خرید و حمل کالا از دو کشور چین و امارات به ایران است. کار شرکت وانیکس به دو بخش خرید کالا و حمل کالا تقسیم می‌شود. در بخش اول ما فروشندگان مناسب که بهترین و مناسب‌ترین قیمت محصول مورد نظر شما را دارند، برای شما پیدا می‌کنیم و کمک می‌کنیم تا وجه شما بدون دردسر به حساب فروشنده خارجی واریز شود.

در بخش بعد شرکت وانیکس کالای شما را از کشور مبدا (چین یا امارات) از فروشنده تحویل گرفته و بعد از انبارداری در چین و دبی، کالاهای شما را به مقصد که درب انبار شما در ایران می‌باشد ارسال می‌کنیم. صفر تا صد خدمات خرید و واردات کالا با وانیکس انجام می‌شود.

برای واردات بدون گمرک، با کمترین هزینه و در سریعترین زمان با وانیکس تماس بگیرید.

ویدیو معرفی خدمات واردات کالا با وانیکس

تیم وانیکس از ابتدا تا همیشه در کنار شما خواهد بود

تیم وانیکس

تیم شرکت بازرگانی وانیکس

پرسنل شرکت وانیکس از ابتدا تا انتهای مسیر واردات کالاهای شما و تحویل درب انبارتان، همراه شما خواهد بود. پشتیبانی ۲۴ ساعته و تولید محتوا به صورت مداوم در اینستاگرام و سایت وانیکس در راستای رضایت و راهنمایی واردکنندگان عزیز است. امیدواریم توانسته باشیم که در این مهم نقش تاثیرگذاری ایفا کرده باشیم.

تیم وانیکس با شرکت در رویدادهای مهم در زمینه واردات و زمینه کاری خود، از افراد متخصص و خبره تشکیل شده است، که می‌تواند در جهت رضایت مشتری قدم بزرگی بردارد. همچنین مدیریت مجموعه، اهداف و برنامه‌های زیادی را برای توسعه و هرچه راحت‌تر شدن روال واردات کالا، دنبال می‌کند.

تیم شرکت بازرگانی وانیکس

پرسنل شرکت وانیکس از ابتدا تا انتهای مسیر واردات کالاهای شما و تحویل درب انبارتان، همراه شما خواهد بود. پشتیبانی ۲۴ ساعته و تولید محتوا به صورت مداوم در اینستاگرام و سایت وانیکس در راستای رضایت و راهنمایی واردکنندگان عزیز است. امیدواریم توانسته باشیم که در این مهم نقش تاثیرگذاری ایفا کرده باشیم.

تیم وانیکس با شرکت در رویدادهای مهم در زمینه واردات و زمینه کاری خود، از افراد متخصص و خبره تشکیل شده است، که می‌تواند در جهت رضایت مشتری قدم بزرگی بردارد. همچنین مدیریت مجموعه، اهداف و برنامه‌های زیادی را برای توسعه و هرچه راحت‌تر شدن روال واردات کالا، دنبال می‌کند.

تیم وانیکس از ابتدا تا همیشه در کنار شما خواهد بود

تیم وانیکس

سوالات متداول واردات کالا با وانیکس

شرکت وانیکس واردات کالا از چه کشور‌هایی انجام می‌دهد

شرکت وانیکس از کشورهای چین و امارات واردات انجام می‌دهد


۵/۵


(۵ نظر)

آیا شرکت وانیکس صادرات هم انجام می‌دهد

خیر، در حال حاضر شرکت بازرگانی وانیکس تنها خرید کالای شما در چین و امارات و واردات کالا انجام می‌دهد


۵/۵


(۵ نظر)

واردات از چین به ایران به صورت دریایی چند روز زمان می‌برد

واردات از چین به ایران به صورت دریای حدود ۴۵ روز زمان می‌برد


۵/۵


(۵ نظر)

واردات از چین به صورت هوایی چند روز زمان می‌برد

واردات از چین به ایران به صورت هوایی حدود ۲۵ روز زمان می‌برد


۵/۵


(۵ نظر)

واردات از امارات چند روز زمان می‌برد

واردات از امارات به ایران حدود ۱۴ روز زمان می‌برد


۵/۵


(۵ نظر)

منظور از سرویس Door To Door چیست

تحویل کالای مشتری از درب کارخانه فروشنده در کشور مبدا (چین یا امارات)، انجام تشریفات گمرکی و حمل کالا تا درب انبار مورد نظر مشتری در مقصد (ایران)، اصطلاحا Door To Door نامیده می‌شود.


۵/۵


(۵ نظر)

سرویس ارسال بار شرکت وانیکس به صورت Door To Door است یا Door To Airport

شرکت وانیکس واردات کالای شما را به صورت Door to Door انجام می دهد. همچنین بنا به درخواست مشتری می تواند از سرویس (Door To Airport) نیز استفاده شود


۵/۵


(۵ نظر)

وزن حجمی چیست و چگونه محاسبه می‌شود

وزن حجمی مختص حمل هوایی می باشد. یکبار وزن واقعی کارتن‌ها محاسبه می‌گردد و یکبار وزن حجمی آن‌ها با فرمول زیر محاسبه می‌شود، در نهایت هر وزنی که بالاتر باشد مورد محاسبه قرار خواهد گرفت

محاسبه وزن حجمی: طول * عرض * ارتفاع (سانتی متر) تقسیم بر ۵۰۰۰


۵/۵


(۵ نظر)

برای واردات کالا محدودیت وزنی یا محدویت در ابعاد کالا وجود دارد؟

بله در واردات کالا از چین یا امارات، هم محدودیت وزنی و هم محدودیت در ابعاد وجود دارد. لطفا جهت اطلاعات بیشتر با شماره پشتیبانی تماس حاصل فرمایید ( تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳ – ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۴ ۰۲۱۸۸۵۲۰۱۵ – ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵ )


۵/۵


(۵ نظر)

آیا وانیکس برای خرید کالای ما در چین یا امارات استعلام قیمت انجام می‌دهد؟

بله؛ جهت گرفتن استعلام قیمت اطلاعات و سوالات خود را به شماره واتس اپ ارسال نمایید. ما در اسرع وقت پاسخگو خواهیم بود واتس اپ وانیکس


۵/۵


(۵ نظر)

آیا شرکت وانیکس برای مشتریان خرید هم انجام می‌دهد؟

بله شرکت وانیکس می‌تواند کالای مورد نظر شما را در چین یا امارات تامین کند و بعد از بسته بندی آن را درب انبار شما در ایران ارسال کند. برای خرید کالا و واردات از چین و امارات شرکت وانیکس به مشتریان عزیز چک تضمین هم ارائه می‌دهد


۵/۵


(۵ نظر)

آیا وانیکس خرده بار هم ارسال می‌کند؟

بله، شرکت وانیکس این امکان را دارد که بارها را به صورت خرده بار (LCL) نیز ارسال نماید


۵/۵


(۵ نظر)

آیا شرکت وانیکس خدمات انبارداری کالا و بازرسی در کشورهای چین و امارات دارد؟

بله، شرکت وانیکس با توجه به داشتن انبار در کشورهای امارات و چین امکان خدمات انبارداری و بازبینی کالا در مبدا را قبل از ارسال به ایران دارد


۵/۵


(۵ نظر)

مراحل واردات کالا با وانیکس

استعلام قیمت کالا
استعلام قیمت کالا

استعلام قیمت آگاهی از قیمت کالا در چین

در مرحله اول استعلام قیمت کالای مورد نظر شما برای واردات از کشور چین، امارات (دبی) یا هند انجام خواهد شد.

برای واردات کالا با وانیکس تماس بگیرید

واردات کالا از چین

واردات از چین می‌تواند یک استراتژی و تاکتیک مناسب برای راه‌اندازی کسب و کار در ایران باشد. این یک فرصت فوق‌العاده برای شما به عنوان یک خریدار و فروشنده است. با این حال کار آسانی نیست، به ویژه برای تازه‌کارها. فرآیند واردات آن هم از کشور چین می‌تواند هزینه زیادی را برای شما در بر داشته باشد. اما از سوی دیگر با سود قابل توجهی که از فروش محصولات نصیب فروشندگان می‌شود، جبران گردد. با همه این اوصاف پیش از آنکه تصمیم بگیرید کالا از چین وارد کنید باید زمان طولانی حمل و نقل، افزایش یا نوسان هزینه‌های تحویل، هزینه‌های نظارتی و تاخیرهای غیرمنتظره را نیز مد نظر قرار دهید.

واردات بدون گمرک

با توجه به اینکه علاقه ایرانیان به استفاده از کالاهای چینی بیشتر شده و به نوعی مورد استقبال قرار گرفته است، این بستر فراهم شده تا ایرانیان بتوانند برخی از کالاهای مصرفی را از چین وارد کنند. شاید برای برخی این سوال مطرح شود که چگونه می‌توانیم همه مراحل واردات را بدون آنکه خودمان درگیر شویم، به انجام برسانیم. برای واردات از چین شما می‌توانید به صورت شخصی و با در دست داشتن مجوز واردات اقدام کنید. از سوی دیگر می‌توانید با اعتماد به یک شرکت وارداتی معتبر همه فرآیند را به آن‌ها بسپارید.

برای شرکت در دوره آموزش واردات تا کسب درآمد بالا با وانیکس و معرفی بهترین و پرسودترین کالاها برای واردات کلیک کنید

بهترین شرکت واردات از چین

اگر یادتان باشد در پاراگراف قبلی اشاره کردیم که شرکت‌ها برای واردات از چین و تامین کالاهای مورد نیاز خود می‌توانند از طریق یک شرکت واسطه معتبر اقدام کنند. معمولا شرکت معتبری همانند وانیکس با توجه به قوانین واردات از کشور چین، محصولات درخواستی را به دست افراد می‌رساند. آن‌ها با توجه به آشنایی و چگونگی فرآیند همواره تلاش می‌کنند تا فرآیند واردات کالا آسان‌تر،کارآمدتر و به صرفه‌تر انجام شود.

بهترین شرکت واردات از چین

بهترین شرکت واردات از چین

پس از آن هم شرکت واردات از چین معتبر با ارائه خدمات متنوع مانع از بروز کلاهبرداری و تقلب می‌شوند. ممکن است برخی بدون آگاهی از قوانین واردات و قوانین گمرگی، مبلغ هنگفتی از سرمایه خود را با امید دریافت کالا در اختیار افراد سودجو قرار دهند و سرمایه خود را از دست دهند. اعتماد به یک شرکت واردات از چین معتبر و شناخته شده، می‌تواند مانع از دست رفتن سرمایه افراد شود.

واردات از بازار استوک دبی

قبل از خرید کالاهای تجاری در کشور خود، به عنوان یک کسب و کار یا یک فرد، باید تشخیص دهید که آیا از حقوق واردات برخوردار هستید یا خیر. با این حال، واردات از چین همیشه آنطور که به نظر می‌رسد آسان نیست و همیشه هم به راحتی پیش نمی‌رود. کسب‌وکارهای خارجی باید قبل از تهیه منبع از چین، برخی از نکات ضروری را در نظر داشته باشند و اقدامات لازم را انجام دهند تا اطمینان حاصل کنند که روند تا حد امکان راحت‌تر پیش می‌رود. اگر بدون انجام مراحل قانونی از چین وارد کنید، ممکن است با موانع و چالش‌هایی روبه‌رو شوید که هزینه و زمان بیشتری نسبت به برنامه‌ریزی داشته باشید.

صفر تا صد واردات از چین

برای واردات از چین تعدادی از موارد وجود دارد که باید در نظر بگیرید. این ممکن است از مدیریت روابط از راه دور تا سازماندهی حمل و نقل بین‌المللی و ترخیص کالا از گمرک را شامل شود. اگر قصد واردات از چین را دارید، این نکات را در نظر داشته باشید.

صفر تا صد واردات از چین
صفر تا صد واردات از چین

اهداف واردات خود را برنامه‌ریزی کنید

قبل از شروع واردات از کشور چین باید قبل از شروع واردات، ایده خوبی است که در مورد آنچه می‌خواهید به دست آورید، به خوبی تحقیق کنید. معمولا بیشتر افرادی که چین را انتخاب می‌کنند به دنبال عرضه کالاهای ارزان قیمت هستند و یا محصولاتی را وارد کنند که هنوز در ایران موجود نیست تا به مشتریان خود بفروشند. اما حقیقتی که وجود دارد این است که واردات باید استراتژی مناسب و با کار شما همخوانی داشته باشد.

خرید از چین و واردات به ایران

تامین کننده خوب، قانونی و قابل اعتماد را شناسایی کنید

بررسی کنید که تامین کننده اعتبار دارد و می‎تواند استانداردهای کیفیت شما را برآورده کند. شما باید کیفیت محصول را ارزیابی کرده و بررسی کنید که کالای خریداری شده، مناسب است. شما باید بدانید که آیا تامین کننده همه مراحل را به صورت قانونی طی می‌کند. شما همچنین باید فرهنگ بازار چین را به خوبی بشناسید تا رابطه موفقی با تامین کنندگان خود برقرار کنید. ماندارین (زبان رسمی در چین) در حال تبدیل شدن به یک زبان مهم است. بیش از یک میلیارد نفر در سراسر جهان به این زبان صحبت می‌کنند که تعداد آن‌ها از هر زبان دیگری بیشتر است. تلاش برای یادگیری چند عبارت کوتاه می‌تواند به ایجاد اعتماد متقابل کمک کند.

واردات با ته لنجی از دبی

درست مذاکره کنید

درک نقاط قوت و ضعف خود و اینکه اولویت‌های تامین کننده شما چیست، به شما کمک می‌کند تا بهترین معامله را انجام دهید. به عنوان مثال، اگر شرایط پرداخت نقدی دارید، می‌توانید در ازای قیمت مناسب، پیشنهاد پرداخت سریع‌تر را بدهید. چینی‌ها بر این باورند که شرکای تجاری بالقوه باید یک رابطه ایجاد کنند و در صورت موفقیت‌آمیز بودن، معاملات تجاری را به دنبال خواهد داشت.

هدف از ایجاد روابط نزدیک، چیزی است که چینی‌ها آن را گوانشی تلفظ می‌کنند که اساساً ارتباطات اجتماعی یا تجاری مبتنی بر منافع و منافع متقابل است.

با داشتن یک قرارداد شفاف ریسک را کاهش دهید

مهم است که یک قرارداد واضح داشته باشید که دقیقاً شرایط پرداخت و تحویل در آن ذکر شده باشد. استفاده از یک توافقنامه بین‌المللی به کاهش خطر مشکلات تحویل یا سوء تفاهم کمک می‌کند. این قرارداد همچنین باید پوشش دهد که چه شیوه پرداختی مورد نیاز است، چه زمانی و چه ارزی و از چه روش پرداخت استفاده خواهد شد.

خرید از علی بابا و واردات به ایران

روش حمل و نقل را مشخص کنید

هنگام انتخاب نحوه واردات، باید تصمیم بگیرید که آیا لجستیک را خودتان انجام دهید یا کار را به یک باربری برون‌سپاری کنید. هنگام واردات از چین گزینه‌های اصلی شما هوایی و دریایی است. اگر تجارت شما نیاز گونه‌ای است که نیاز به تحویل سریع وجود ندارد، حمل و نقل از طریق دریا ممکن است مناسب باشد. با این حال، اگر به اقلام خود به سرعت و با سطوح امنیتی بالاتر نیاز دارید، حمل و نقل هوایی برای شما بهتر خواهد بود.

روش حمل و نقل
روش حمل و نقل

تجربه واردات از چین

معمولا همه به دنبال محصولات وارداتی ارزان و سودآور از چین هستند. با توجه به تجربه واردات از چین افراد مختلف و توقع جامعه، فروش محصولات بی کیفیت و ارزان به یک اقتصاد کاذب تبدیل شده است.

واردات از دبی به ایران با وانیکس

ورود کالاهای بی کیفیت از چین شاید در ابتدا سود قابل توجهی را نصیب برخی کسب و کارها کند، اما به مرور زمان باعث کاهش تعداد مشتریان خواهد شد.

تجربه واردات از چین
تجربه واردات از چین

در طول سال‌ها، بسیاری از مصرف‌کنندگان محصولات ارزان‌قیمت را خریداری کرده‌اند که از تامین‌کنندگان ارزان‌قیمت چینی وارد شده‌اند، اما متوجه می‌شوند که به سرعت شکسته یا از کار می‌افتند و باید با محصولی با کیفیت بهتر جایگزین شوند. اما امروزه مردم به دنبال سفارش محصولات با کیفیت بالا و خدمات عالی به مشتریان و تحویل سریع هستند.

واردات از چین به ایران | خرید از چین تحویل در ایران

از زمان‌های گذشته تاکنون چین یکی از قطب‌های مهم تجاری در آسیای شرقی محسوب می‌شود. روابط تجاری بین ایران و چین نیز به خاطر وجود جاده ابریشم از گذشته برقرار بوده است. در چند سال گذشته نیز با توجه به گسترش روابط تجاری میان ایران و چین و استقبال گسترده بسیاری از کسب و کارها و تاجران، واردات از چین به ایران به میزان قابل توجهی گسترش یافته است.

واردات از چین به ایران
واردات از چین به ایران

از سوی دیگر با توجه به تحریم کشورهای غربی، کشور چین مقصد مناسبی برای واردات انواع کالاهای مورد نیاز به ایران محسوب می‌شود. بیشترین اقلامی که در طی چند سال اخیر از چین به ایران وارد شدند عبارتند از انواع خودرو، لوازم دیجیتال و لوازم خانگی.

کمی درباره حمل و نقل از چین به ایران بدانید

مسلما زمانی که تصمیم به وارد کردن کالا و محصولاتی از کشوری دیگر به ایران می‌گیرید، باید این نکته مهم را هم بدانید که شیوه حمل و نقل به چه صورت است. برای حمل و نقل از چین به ایران شما سه شیوه پیش رو دارید و می‌توانید از روش دریایی یعنی حمل با کشتی، از روش هوایی یعنی انتقال محصولات با هواپیما استفاده کنید. روش سوم یعنی دریافت با پست ویژه افراد و کسب و کارهایی است که آنچنان عجله‌ای برای دریافت کالاهای سفارشی خود ندارند.

فواید واردات عمده از چین | قیمت کالا در چین

حتی در میان بسیاری از کشورهای توسعه یافته، چین همچنان به عنوان یک قدرت بزرگ در عرصه تجارت کالا شناخته می‌شود. اگر به دنبال وارد کردن کالا از چین هستید، پیشنهاد می‌کنیم که کمی درباره فواید واردات عمده از چین از بدانید.

 • هزینه کمتر واردات عمده به نسبت تولید در داخل کشور
 • مدت پرداخت طولانی‌تر
 • ارائه برخی محصولات با تکنولوژی بالا
 • وارد کردن محصول خاص با توجه به برند خود (این به شما امکان می دهد برند خود را در بازار بسازید و تثبیت کنید)
 • واردات عمده از چین این امکان را برای افراد و کسب و کارها فراهم می‌کند تا محصولات منحصر به فردی ارائه دهند و خود را از رقبا متمایز کنند
واردات عمده از چین
واردات عمده از چین

برای واردات کالا با وانیکس تماس بگیرید

آیا واردات از چین با سرمایه کم ممکن است؟

واردات کالا از چین برای بسیاری از کسانی که دوست دارند کسب و کار مستقلی داشته باشند، می‌تواند مناسب و به صرفه باشد. البته این موضوع را هم فراموش نمی‌کنیم، همه کسانی که قصد واردات از چین را دارند، مسلما افراد پولدار و تاجر قدرمتمندی نیستند. به ویژه تاجران نوپا. اگر شما هم در این گروه از افراد هستید و قصد واردات از چین با سرمایه کم را دارید، وانیکس می تواند واردات کالای شما زا چین را با سرمایه کم فراهم کند. لازم به ذکر است که وانیکس با خرید کالا شما در چین بدون واسطه و با هزینه پایین، بسته بندی آن و ارسال به درب انبار شما در ایران می تواند سود واردات شما با سرمایه کم را بالاتر ببرد.

برای واردات از چین با سرمایه کم با شرکت وانیکس تماس بگیرید – تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳- ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

در ادامه ان صفحه از وبلاگ وانیکس به نحوه واردات از چین با سرمایه کم پرداخته‌ایم.

چرا واردات از چین با سرمایه کم؟

معمولا افرادی که سرمایه کمی برای واردات دارند چین را انتخاب می‌کنند. چین عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده انواع کالاها را در سراسر جهان از آن خود کرده است. این بدان معناست که واردات از چین با حداقل سرمایه نیز ممکن است. زیرا در این کشور تعداد بی‌شماری تولیدکننده، کارخانه و کارگاه‌های تولیدی وجود دارد که انواع کالای مورد نیاز جوامع مختلف را تولید می‌کنند. جالب توجه است که در چین کارفرمایان هزینه‌های زیادی برای کارگران نمی‌پردازند و مواد اولیه مورد نیاز برای هر کالا را به قیمت نسبتا ارزان خریداری می‌کنند.

البته نباید از این حقیقت دور شویم که چین محصولات خود را در سطح کیفی متفاوت عرضه می‌کند. یعنی اگر شما قصد واردات از چین با حداقل سرمایه را دارید، می‌توانید به خریداری محصولاتی که در سطح کیفی متوسط قرار می‌گیرند، فکر کنید. البته این موضوع را در نظر بگیرید که هیچ‌گاه نباید کیفیت را فدای ارزانی محصول کنید.

چرا واردات از چین با سرمایه کم
چرا واردات از چین با سرمایه کم

وقتی که سرمایه شما اندک است می‌توانید به وارد کردن کالاهای با کیفیت، اما ارزان و با حاشیه سود بیشتر فکر کنید. در این صورت هم مشتریان‌تان را حفظ می‌کنید و هم اینکه سود بیشتری نصیب‌تان می‌شود. کافی است تا روش‌هایی که موجب کاهش هزینه‌های واردات از کشور چین می‌شود را پیدا کنید. پیش از هر چیزی باید میزان حداقل سرمایه مورد نیاز برای واردت کالا از چین را به ایران محاسبه شود.

سرمایه شما کم است اما:

 • واردات از کشور چین به ایران، آسان است و نیاز به دانستن موضوعات پیچیده ندارد.
 • می‌توانید پول زیادی به دست آورید
 • حاشیه سود بالایی دارد حتی در صورت داشتن حداقل سرمایه
 • توسعه محصولات واقعی و مورد نیاز جامعه، فروش آن‌ها نیز هیجان‌انگیز است
 • برای یافتن محصولات ارزان در چین، نیازی نیست که به آنجا سفر کنید. کافی است که به یک شرکت وارداتی معتبر در ایران اعتماد کنید

با واردات از چین با سرمایه کم چقدر می‌توانید درآمد کسب کنید؟

مطمینا شما هم متوجه رشد روز افزون تجارت الکترونیک شده‌اید و ممکن است به همین دلیل هم به این صفحه مراجعه کرده‌اید. شما می‌توانید با سرمایه کم از چین کالا وارد کنید و با همان کالاهای خریداری تجارت الکترونیک خود را راه‌اندازی کنید.

با واردات از چین با سرمایه کم چقدر می‌توانید درآمد کسب کنید؟
با واردات از چین با سرمایه کم چقدر می‌توانید درآمد کسب کنید؟

تجارت الکترونیک همیشه یک روند رو به جلو را دنبال می‌کند و چه بسا در زمان همه‌گیری نیز توجه افراد بیشتری را به خود جلب کرده است. با این اوصاف، با افزایش فرصت، میزان رقابت نیز افزایش می‌یابد. شما از همان سرمایه کم خود می‌توانید حاشیه سود بالایی ایجاد کنید.

البته همه چیز بستگی دارد، اما یک عامل بزرگی که بر میزان پولی که می‌توانید به دست آورید تأثیر می‌گذارد، میزان پولی است که باید سرمایه‌گذاری کنید. اکثر مردم به دنبال دو یا سه برابر کردن پول خود در هر سال هستند.

واردات از چین با سرمایه کم با وانیکس

وقتی در ابتدای مسیر واردات به سر می‌برید و از طرفی هم سرمایه کمی دارید، پیشنهاد می‌کنیم کار را به کاردان بسپارید. وانیکس یک شرکت وارداتی معتبر است که می‌توانید با سرمایه کم کالاهای مورد نیاز برای کسب و کار خود را وارد کنید. این شرکت با سابقه بازرگانی همه فرآیند را به صورت قانونی طی می‌کند و پس از تایید نهایی سفارشات شما، یک چک تضمینی به شما ارائه می‌دهد. شما می‌توانید سفارش‌های خود در انبار کارخانه تحویل بگیرید. این روشی است که پس از محاسبه نهایی هزینه‌های واردات به خوبی متوجه می‌شوید که چقدر همه چیز مناسب و مقرون به صرفه به پایان طی خواهد شد.

حداقل سرمایه برای واردات از چین

هزینه‌های واردات از چین به ایران

واردات مستقیم یک فرصت عالی و مناسب برای تامین کالا و کسری محصولات مورد نیاز در ایران است. تاجران و صاحبان کسب و کار در ایران با این شیوه می‌توانند با صرف هزینه کمتر کالاهای مورد نیاز را از چین به ایران وارد کنند. هزاران کسب و کار در طول سال با موفقیت محصولات و انواع کالاها را از چین به ایران می‌آورند. با این حال، واردات از چین می‌تواند پیچیده و پرهزینه باشد، به خصوص برای مشاغلی که تازه وارد فرآیند واردات شده‌اند.

هزینه‌های واردات از چین به ایران
هزینه‌های واردات از چین به ایران

مهم است که قبل از وارد کردن کالا از چین به ایران، هزینه‌ها، مالیات‌ها و عوارض اضافی را در نظر بگیرید.  هنگامی که درک درستی از هزینه‌ها داشته باشید، می‌توانید برای تامین هزینه‌های مورد نیاز واردات از چین به کشور ایران اقدام کنید.

هزینه‌های حمل و نقل کالا از چین به ایران

یکی از مهم‌ترین بخش‌های مرتبط با حداقل سرمایه برای واردات از چین به ایران متعلق به تامین هزینه‌های حمل و نقل کالا است. واردات کالا از طریق حمل و نقل و باربری معمولی به طور قابل توجهی ارزان‌تر از سایر روش‌ها است. هزینه حمل و نقل با بار کامل کانتینر (FCL) یا کمتر از بار کانتینر (LCL) محاسبه و بر اساس متر مکعب و وزن کالا به واردکنندگان اعلام می‌شود.

هزینه‌های حمل و نقل کالا از چین به ایران
هزینه‌های حمل و نقل کالا از چین به ایران

اگر محصول جدیدی وارد می‌کنید، باید از تامین کننده خود بخواهید تا پس از بسته‌بندی و آماده شدن برای صادرات، تخمین وزن و متر مکعب موجودی شما را به شما ارائه دهد. جالب است بدانید که هزینه‌های مرتبط با حمل و نقل برای وارد کردن کالا از چین با توجه به ماه و فصلی که اقدام می‌کنید نیز می‌تواند متفاوت باشد.

به طور کلی هزینه‌های این بخش بستگی به اندازه و وزن محصول دارد. هزینه حمل و نقل دریایی نیز به نسبت روش هوایی ارزان‌تر است.

هزینه گمرکی واردات از چین

برای آگاهی از حداقل سرمایه واردات از چین باید هزینه گمرکی را نیز به لیست سایر موارد اضافه کنید. هزینه گمرکی برای ترخیص کالا و وارد کردن آن به ایران بر اساس نوع محصول، بسته‌بندی، ارزش کالا، هزینه تعیین شده برای بازرسی و بیمه در نظر گرفته شده برای کالا محاسبه می‌شود. نرخ عوارض گمرکی با توجه به دسته کالاهایی که وارد می‌کنید، متفاوت است. اکثر کالاهای وارداتی از چین مشمول حداقل ۵ درصد عوارض می‌شوند. مبلغی که باید بپردازید به ارزش گمرکی محموله شما بستگی دارد.

هزینه گمرکی واردات از چین
هزینه گمرکی واردات از چین

به عنوان مثال، اگر محموله شما مشمول نرخ حقوق گمرکی ۵ درصدی باشد و ارزش گمرکی آن ۲۰۰۰۰ دلار باشد، باید ۱۰۰۰ دلار عوارض بپردازید.

اینکوترمز مجموعه‌ای تعریف شده از اصطلاحات تجاری است که توسط اتاق بازرگانی بین المللی (ICC) منتشر شده است. این شرایط به اطلاع‌رسانی تعهدات، هزینه‌ها و خطرات مرتبط با حمل و نقل و تحویل کالا مرتبط می‌شود. خوب است بدانید که هزینه حمل کالا از چین شامل هزینه گمرکی نمی‌شود.

مالیات بر کالاها و خدمات

مالیات کالاها و خدمات باید برای اکثر کالاهای وارداتی به ایران پرداخت شود. برای وارد کردن بیشتر کالاهایی که قرار باشد از چین به ایران وارد کنید باید مالیات بپردازید. بنابراین زمانی که تصمیم به وارد کردن کالا آن هم از کشور چین به ایران را دارید، بهتر است پیش از اقدام از قوانین مالیاتی ایران با خبر شوید. برای مثال یکی از روش‌هایی که کمک می‌کند برای ترخیص کالا هزینه کمتری بپردازید این است که تحویل کالای شما تاخیر نداشته باشد. بنابراین پیش از آنکه سفارش خود را نهایی کرده و هزینه را پرداخت کنید، درباره قوانین مالیاتی ایران بیشتر مطالعه کنید.

هزینه پردازش واردات کالا از چین

هزینه پردازش واردات بر اساس ارزش گمرکی محموله شما است. این یک هزینه ثابت است که بسته به روش تسلیم اظهارنامه واردات شما متفاوت خواهد بود. معمولا اظهارنامه واردات الکترونیکی کمک می‌کند تا واردکنندگان هزینه کمتری بپردازند. از سال ۲۰۱۶ هزینه‌های پردازش کالاهای وارداتی از چین یکسان محاسبه می‌شود.

تحویل مستندات از تولید کننده‌های چینی را فراموش نکنید

برای اینکه کالای شما تحت شرایط قانونی وارد شود، به وارد کننده چینی اطلاع دهید که باید مدارک زیر را برای شما ارسال کند:

 • فاکتوری که ارزش کالا را با جزئیات نشان می‌دهد
 • یک لیست بسته‌بندی که محتویات هر جعبه را بیان می‌کند
 • بارنامه‌ای که نوع، مقدار و مقصد کالا را نشان می‌دهد

سایر موارد مهمی که شما باید به عنوان یک واردکننده محصولا در نظر بگیرید موارد زیر است:

 • اگر با تولیدکننده‌ای کار می‌کنید که تجربه صادرات به ایران را دارد، آنها را با شرایط و قوانین واردات و صادارت به ایران آشنا کنید
 • قبل از آنکه تولید کننده محصول را برای شما ارسال کند، از او بخواهید که اعتبارنامه ارائه کند
 • باید مطمئن شوید که کالاهایی وارد می‌کنید مطابق با استانداردها و محدودیت‌های ایران است
 • این مسئولیت شما به عنوان واردکننده است که مطمئن شوید محصولات شما با استانداردهای ایمنی محصول مطابقت دارد یا خیر
 • هزینه بررسی تامین‌کنندگان و برآورده کردن هر گونه نیاز باید در هزینه کلی واردات کالا از چین به ایران لحاظ شود

واردات از چین با سرمایه کم

آشنایی با عواملی که در بالا به آن‎ها اشاره کردیم کمک می‌کند تا بتوانید حداقل سرمایه برای واردات از چین را تخمین بزنید. اما پیش از هر چیزی باید به خوبی تحقیق کنید که چه کالایی را از چین وارد کنید. باید کالاهایی را انتخاب کنید که دامنه سود بالایی دارند و در مقابل هم نیازی به داشتن سرمایه زیاد ندارند. البته حواستان باشد که کیفیت را فدای قیمت کم برخی محصولات نکنید. شما به عنوان یک واردکننده در ابتدا باید بتوانید توجه صاحبان کسب و کار را جلب کرده و آن‌ها هم بتوانند توجه مشتریان را جلب کنند.

واردات از چین با سرمایه کم
واردات از چین با سرمایه کم

یک محصول خوب و البته به قیمت مناسب را برای واردات از کشور چین انتخاب کنید. تعیین حداقل سرمایه برای واردات از چین به ایران ارتباط مستقیمی با محصول و کالای انتخابی شما و قیمت آن دارد. معمولا کالاهایی که به راحتی فروخته می‌شوند و بازار خوبی هم دارند در بازه زمانی کمتری واردکنندگان را به سود می‌رساند.

لیستی از محصولات ارزان قیمت برای واردات از چین

به عنوان یک واردکننده‌ای که قصد دارید با حداقل سرمایه از چین به ایران کالا وارد کنید، باید به لیست محصولات ارزان قیمت چین هم دسترسی داشته باشید. پیش از هر چیزی باید خاطر نشان شویم که این لیست بر اساس پیروی از چک لیست زیر تهیه شده است:

برای اطلاع از پرسودترین کالا برای واردات کلیک کنید

 • محصول ساده
 • استفاده آسان
 • کم هزینه
 • خلاقانه
 • تقاضای بالا
 • حاشیه سود بالا
 • فروش بالا

با این حال، همیشه در مورد داروها، دخانیات مثل تنباکو و غیره مراقب باشید. ورود این محصولات در اکثر کشورها ممنوع هستند. اما از منظر درآمد بدون شک خرید و فروش محصولات ارزان قیمت بهترین مدل کسب و کار است. اگر به درستی انجام شود، می‌تواند مفید باشد و به شما کمک کند تا برند موفق خود را بسازید.

 • شارژر تلفن همراه
 • دستگاه دفع کننده آفات الکترونیکی
 • انواع اسباب بازی
 • تلفن همراه
 • کیف مسافرتی
 • لوازم آشپزخانه
 • لوازم روشنایی
 • رایانه
 • لوازم الکترونیکی
 • پوشاک و مد
 • خودکار

همه این موارد اعلام شده جز کالاهای ارزان قیمت در چین هستند که با هزینه مناسب تولید و عرضه می‌شوند.  چین تولید کننده ارزان‌ترین محصولات در جهان است. شما می‌توانید به معنای واقعی کلمه همه چیز مورد نیاز خود را در چین با هزینه کم خریداری کنید. لوازم تحریر مثل خودکار همیشه متقاضی دارند و واردکنندگان این محصول را می‌توانند با کمتر از یک دلار خریداری کرده و به ایران وارد کنند.

لوازم الکترونیکی نیز با توجه به مشغله کاری افراد بیشترین تقاضا را دارند. امروزه می‌توانید گزینه‌های زیادی را برای مشاغلی که می‌خواهند ارزان‌ترین لوازم الکترونیکی را وارد کنند، در بازار پیدا کنید. این دست از کالاها فارغ از قیمت مناسب، سوددهی بالایی هم دارند. در میان اقلام مختلف دیگر، شما همیشه لوازم آشپزخانه را پرفروش خواهید یافت. بله، این محصولات هنوز هم تقریباً در همه کشورها مورد تقاضا هستند. خبر خوب این است که چین به تولید لوازم آشپزخانه ارزان و با کیفیت معروف است.

چگونه از چین محصولات ارزان بخریم؟

برای آنکه بتوانید با حداقل سرمایه برای واردات از چین اقدام کنید پیشنهاد می‌کنیم که روش خرید عمده را انتخاب کنید. روش خرید عمده به این ترتیب است که می‌توانید با اعتماد به یک شرکت وارداتی معتبر و کمک گرفتن از آن‌ها مجموعه‌ای از کالاهای مورد نیاز، ارزان و پر فروش را وارد کنید.

برای واردات کالا با وانیکس تماس بگیرید

همه چیز درباره واردات کالا در وبلاگ وانیکس

۵/۵ (۵ نظر)

۱۲ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • مطهره کرمانی
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ ۱۴:۳۴

  سلام روزتون بخیر

  در رابطه با واردات لوازم جانبی موبایل، میخواستم بدونم شما انجام میدین؟

  پاسخ
  • تیم تولید محتوا وانیکس
   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ ۱۶:۴۵

   سلام و درود
   بله دوست عزیز، شرکت وانیکس واردات لوازم جانبی موبایل انجام می دهد. لطفا با مشاوران ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند. ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۵ – ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

   پاسخ
 • آیا فشفشه هم میتوانید وارد کنید؟

  پاسخ
  • تیم تولید محتوا وانیکس
   ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ ۱۷:۰۲

   سلام و درود
   بله دوست عزیز، برای واردات فشفشه با پشتیبانی شرکت بازرگانی وانیکس تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند. ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳ – ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

   پاسخ
 • سلام واردات ماینر از چین انجام میدید؟ ۱۱ عدد میخوام

  پاسخ
  • تیم تولید محتوا وانیکس
   ۱۴۰۱/۰۱/۲۹ ۱۳:۵۸

   سلام و درود
   بله دوست عزیز لطفا با مشاوران وانیکس تماس بگیرید و نوع دستگاه ماینر را مشخص کنید تا شما را راهنمایی کنند

   پاسخ
 • سوها کامپیوتر
  ۱۴۰۰/۱۲/۲۳ ۱۰:۰۶

  شرایط واردات بدون گمرکتون به چه صورته؟

  پاسخ
  • تیم تولید محتوا وانیکس
   ۱۴۰۱/۰۱/۲۹ ۱۴:۵۹

   سلام و درود
   واردات بدون گمرک تنها با استفاده از واردات ته لنجی امکان پذیر است که شرکت وانیکس این کار را برای شما انجام می دهد. لطفا برای اطلاعات بیشتر با مشاوران ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.
   تلفن وانیکس : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳ – ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۴ ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۵ – ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

   پاسخ
 • سلام هزینه ارسال بار از چین به ایران چقدر میشه؟

  پاسخ
  • تیم تولید محتوا وانیکس
   ۱۴۰۰/۱۲/۱۴ ۱۶:۴۶

   سلام و درود هزینه ارسال بار از چین به ایران بستگی به موارد مختلفی مانند نوع، حجم و وزن کالا دارد. برای این مورد با وانیکس تماس بگیرید تا تیم پشتیبانی، هزینه ارسال کالا شما را برآورد کند.

   پاسخ
  • سلام شرکت وانیک اعتبار و تضمین ‘کالا میدهد”’

   پاسخ
   • تیم تولید محتوا وانیکس
    ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ ۱۴:۴۸

    سلام و درود
    بله دوست عزیز، شرکت وانیکس هنگام بستن قرارداد، به مبلغ کالایی که وارد می کنید به شما چک تضمین می دهد. برای راهنمایی بیشتر با مشاوران ما در تماس باشید. تلفن وانیکس: ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۵ – ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست