واردات از چین با وانیکس

چک تضمین

واردات سریع

واردات ارزان

شرکت واردات از چین وانیکس ابتدا کالای شما را با بهترین قیمت در چین پیدا می‌کند، سپس کالای شما را دریافت و بعد از بسته بندی، حمل و به شما در ایران تحویل می دهد. برای واردات کالا از چین توسط وانیکس در سریع‌ترین زمان و با کمترین هزینه تماس بگیرید.

مراحل واردات کالا با وانیکس

استعلام قیمت کالا
استعلام قیمت کالا

استعلام قیمت آگاهی از قیمت کالا در چین

در مرحله اول استعلام قیمت کالای مورد نظر شما برای واردات از کشور چین، امارات (دبی) یا هند انجام خواهد شد.

برای واردات کالا با وانیکس تماس بگیرید

تیم وانیکس از ابتدا تا همیشه در کنار شما خواهد بود

تیم وانیکس

تیم شرکت بازرگانی وانیکس

پرسنل شرکت وانیکس از ابتدا تا انتهای مسیر واردات کالاهای شما و تحویل درب انبارتان، همراه شما خواهد بود. پشتیبانی ۲۴ ساعته و تولید محتوا به صورت مداوم در اینستاگرام و سایت وانیکس در راستای رضایت و راهنمایی واردکنندگان عزیز است. امیدواریم توانسته باشیم که در این مهم نقش تاثیرگذاری ایفا کرده باشیم.

تیم وانیکس با شرکت در رویدادهای مهم در زمینه واردات و زمینه کاری خود، از افراد متخصص و خبره تشکیل شده است، که می‌تواند در جهت رضایت مشتری قدم بزرگی بردارد. همچنین مدیریت مجموعه، اهداف و برنامه‌های زیادی را برای توسعه و هرچه راحت‌تر شدن روال واردات کالا، دنبال می‌کند.

تیم شرکت بازرگانی وانیکس

پرسنل شرکت وانیکس از ابتدا تا انتهای مسیر واردات کالاهای شما و تحویل درب انبارتان، همراه شما خواهد بود. پشتیبانی ۲۴ ساعته و تولید محتوا به صورت مداوم در اینستاگرام و سایت وانیکس در راستای رضایت و راهنمایی واردکنندگان عزیز است. امیدواریم توانسته باشیم که در این مهم نقش تاثیرگذاری ایفا کرده باشیم.

تیم وانیکس با شرکت در رویدادهای مهم در زمینه واردات و زمینه کاری خود، از افراد متخصص و خبره تشکیل شده است، که می‌تواند در جهت رضایت مشتری قدم بزرگی بردارد. همچنین مدیریت مجموعه، اهداف و برنامه‌های زیادی را برای توسعه و هرچه راحت‌تر شدن روال واردات کالا، دنبال می‌کند.

تیم وانیکس از ابتدا تا همیشه در کنار شما خواهد بود

تیم وانیکس

سوالات متداول درباره واردات از چین با وانیکس

وانیکس از چه کشورهایی واردات انجام می دهد

شرکت وانیکس از کشورهای چین و امارات واردات انجام می‌دهد

آیا شرکت وانیکس صادرات هم انجام می دهد

خیر، در حال حاضر شرکت بازرگانی وانیکس تنها خرید کالای شما در چین و امارات و واردات کالا انجام می‌دهد

واردات از چین به ایران به صورت دریایی چند روز زمان می برد

واردات از چین به ایران به صورت دریای حدود ۴۵ روز زمان می‌برد

واردات از چین به ایران به صورت هوایی چند روز زمان می برد

واردات از چین به ایران به صورت هوایی حدود ۲۵ روز زمان می‌برد

خدمات واردات کالا از چین شرکت وانیکس Door To Door است یا Door To Airport

شرکت وانیکس واردات کالای شما را به صورت Door to Door انجام می دهد. همچنین بنا به درخواست مشتری می تواند از سرویس (Door To Airport) نیز استفاده شود

وزن حجمی در واردات چیست و چگونه محاسبه می شود

وزن حجمی مختص حمل هوایی می باشد. یکبار وزن واقعی کارتن‌ها محاسبه می‌گردد و یکبار وزن حجمی آن‌ها با فرمول زیر محاسبه می‌شود، در نهایت هر وزنی که بالاتر باشد مورد محاسبه قرار خواهد گرفت

محاسبه وزن حجمی: طول * عرض * ارتفاع (سانتی متر) تقسیم بر ۵۰۰۰

برای واردات کالا از چین محدودیت وزنی و ابعادی وجود دارد

بله در واردات کالا از چین یا امارات، هم محدودیت وزنی و هم محدودیت در ابعاد وجود دارد. لطفا جهت اطلاعات بیشتر با شماره پشتیبانی تماس حاصل فرمایید ( تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳ – ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۴ ۰۲۱۸۸۵۲۰۱۵ – ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵ )

آیای شرکت وانیکس خرید کالای ما از چین و حمل آن به ایران را انجام می دهد

بله؛ جهت گرفتن استعلام قیمت اطلاعات و سوالات خود را به شماره واتس اپ ارسال نمایید. ما در اسرع وقت پاسخگو خواهیم بود واتس اپ وانیکس

آیای شرکت وانیکس حمل خرده بار از چین را هم انجام می دهد

بله، شرکت وانیکس این امکان را دارد که بارها را به صورت خرده بار (LCL) نیز ارسال نماید

آیای شرکت وانیکس خدمات انبارداری در چین را هم انجام می دهد

بله، شرکت وانیکس با توجه به داشتن انبار در کشورهای امارات و چین امکان خدمات انبارداری و بازبینی کالا در مبدا را قبل از ارسال به ایران دارد

واردات کالا از چین

واردات از چین می‌تواند یک استراتژی و تاکتیک مناسب برای راه‌اندازی کسب و کار در ایران باشد. این یک فرصت فوق‌العاده برای شما به عنوان یک خریدار و فروشنده است. با این حال کار آسانی نیست، به ویژه برای تازه‌کارها. فرآیند واردات آن هم از کشور چین می‌تواند هزینه زیادی را برای شما در بر داشته باشد. اما از سوی دیگر با سود قابل توجهی که از فروش محصولات نصیب فروشندگان می‌شود، جبران گردد. با همه این اوصاف پیش از آنکه تصمیم بگیرید کالا از چین وارد کنید باید زمان طولانی حمل و نقل، افزایش یا نوسان هزینه‌های تحویل، هزینه‌های نظارتی و تاخیرهای غیرمنتظره را نیز مد نظر قرار دهید.

برای حمل دریایی از چین با وانیکس کلیک کنید

با توجه به اینکه علاقه ایرانیان به استفاده از کالاهای چینی بیشتر شده و به نوعی مورد استقبال قرار گرفته است، این بستر فراهم شده تا ایرانیان بتوانند برخی از کالاهای مصرفی را از چین وارد کنند. شاید برای برخی این سوال مطرح شود که چگونه می‌توانیم همه مراحل واردات را بدون آنکه خودمان درگیر شویم، به انجام برسانیم. برای واردات از چین شما می‌توانید به صورت شخصی و با در دست داشتن مجوز واردات اقدام کنید. از سوی دیگر می‌توانید با اعتماد به یک شرکت وارداتی معتبر همه فرآیند را به آن‌ها بسپارید.

برای شرکت در دوره آموزش واردات تا کسب درآمد بالا با وانیکس و معرفی بهترین و پرسودترین کالاها برای واردات کلیک کنید

بهترین شرکت واردات از چین

اگر یادتان باشد در پاراگراف قبلی اشاره کردیم که شرکت‌ها برای واردات از چین و تامین کالاهای مورد نیاز خود می‌توانند از طریق یک شرکت واسطه معتبر اقدام کنند. معمولا شرکت معتبری همانند وانیکس با توجه به قوانین واردات از کشور چین، محصولات درخواستی را به دست افراد می‌رساند. آن‌ها با توجه به آشنایی و چگونگی فرآیند همواره تلاش می‌کنند تا فرآیند واردات کالا آسان‌تر،کارآمدتر و به صرفه‌تر انجام شود.

کارت بازرگانی چیست و چگونه می‌توان کارت بازرگانی گرفت.

بهترین شرکت واردات از چین

بهترین شرکت واردات از چین

پس از آن هم شرکت واردات از چین معتبر با ارائه خدمات متنوع مانع از بروز کلاهبرداری و تقلب می‌شوند. ممکن است برخی بدون آگاهی از قوانین واردات و قوانین گمرگی، مبلغ هنگفتی از سرمایه خود را با امید دریافت کالا در اختیار افراد سودجو قرار دهند و سرمایه خود را از دست دهند. اعتماد به یک شرکت واردات از چین معتبر و شناخته شده، می‌تواند مانع از دست رفتن سرمایه افراد شود.

برای استفاده از خدمات ترخیص کالا وانیکس کلیک کنید

 

قبل از خرید کالاهای تجاری در کشور خود، به عنوان یک کسب و کار یا یک فرد، باید تشخیص دهید که آیا از حقوق واردات برخوردار هستید یا خیر. با این حال، واردات از چین همیشه آنطور که به نظر می‌رسد آسان نیست و همیشه هم به راحتی پیش نمی‌رود. کسب‌وکارهای خارجی باید قبل از تهیه منبع از چین، برخی از نکات ضروری را در نظر داشته باشند و اقدامات لازم را انجام دهند تا اطمینان حاصل کنند که روند تا حد امکان راحت‌تر پیش می‌رود. اگر بدون انجام مراحل قانونی از چین وارد کنید، ممکن است با موانع و چالش‌هایی روبه‌رو شوید که هزینه و زمان بیشتری نسبت به برنامه‌ریزی داشته باشید.

برای استفاده از خدمات کارگو از چین وانیکس کلیک کنید

صفر تا صد واردات از چین

برای واردات از چین تعدادی از موارد وجود دارد که باید در نظر بگیرید. این ممکن است از مدیریت روابط از راه دور تا سازماندهی حمل و نقل بین‌المللی و ترخیص کالا از گمرک را شامل شود. اگر قصد واردات از چین را دارید، این نکات را در نظر داشته باشید.

برای آشنایی کامل با دموراژ کلیک کنید

صفر تا صد واردات از چین
صفر تا صد واردات از چین

اهداف واردات خود را برنامه‌ریزی کنید

قبل از شروع واردات از کشور چین باید قبل از شروع واردات، ایده خوبی است که در مورد آنچه می‌خواهید به دست آورید، به خوبی تحقیق کنید. معمولا بیشتر افرادی که چین را انتخاب می‌کنند به دنبال عرضه کالاهای ارزان قیمت هستند و یا محصولاتی را وارد کنند که هنوز در ایران موجود نیست تا به مشتریان خود بفروشند. اما حقیقتی که وجود دارد این است که واردات باید استراتژی مناسب و با کار شما همخوانی داشته باشد.

خرید از چین و واردات به ایران

تامین کننده خوب، قانونی و قابل اعتماد را شناسایی کنید

بررسی کنید که تامین کننده اعتبار دارد و می‎تواند استانداردهای کیفیت شما را برآورده کند. شما باید کیفیت محصول را ارزیابی کرده و بررسی کنید که کالای خریداری شده، مناسب است. شما باید بدانید که آیا تامین کننده همه مراحل را به صورت قانونی طی می‌کند. شما همچنین باید فرهنگ بازار چین را به خوبی بشناسید تا رابطه موفقی با تامین کنندگان خود برقرار کنید. ماندارین (زبان رسمی در چین) در حال تبدیل شدن به یک زبان مهم است. بیش از یک میلیارد نفر در سراسر جهان به این زبان صحبت می‌کنند که تعداد آن‌ها از هر زبان دیگری بیشتر است. تلاش برای یادگیری چند عبارت کوتاه می‌تواند به ایجاد اعتماد متقابل کمک کند.

واردات با ته لنجی از دبی

درست مذاکره کنید

درک نقاط قوت و ضعف خود و اینکه اولویت‌های تامین کننده شما چیست، به شما کمک می‌کند تا بهترین معامله را انجام دهید. به عنوان مثال، اگر شرایط پرداخت نقدی دارید، می‌توانید در ازای قیمت مناسب، پیشنهاد پرداخت سریع‌تر را بدهید. چینی‌ها بر این باورند که شرکای تجاری بالقوه باید یک رابطه ایجاد کنند و در صورت موفقیت‌آمیز بودن، معاملات تجاری را به دنبال خواهد داشت.

برای حمل کالا از چین با وانیکس با بهترین هزینه کلیک کنید

هدف از ایجاد روابط نزدیک، چیزی است که چینی‌ها آن را گوانشی تلفظ می‌کنند که اساساً ارتباطات اجتماعی یا تجاری مبتنی بر منافع و منافع متقابل است.

با داشتن یک قرارداد شفاف ریسک را کاهش دهید

مهم است که یک قرارداد واضح داشته باشید که دقیقاً شرایط پرداخت و تحویل در آن ذکر شده باشد. استفاده از یک توافقنامه بین‌المللی به کاهش خطر مشکلات تحویل یا سوء تفاهم کمک می‌کند. این قرارداد همچنین باید پوشش دهد که چه شیوه پرداختی مورد نیاز است، چه زمانی و چه ارزی و از چه روش پرداخت استفاده خواهد شد.

خرید از علی بابا و واردات به ایران

روش حمل و نقل را مشخص کنید

هنگام انتخاب نحوه واردات، باید تصمیم بگیرید که آیا لجستیک را خودتان انجام دهید یا کار را به یک باربری برون‌سپاری کنید. هنگام واردات از چین گزینه‌های اصلی شما هوایی و دریایی است. اگر تجارت شما نیاز گونه‌ای است که نیاز به تحویل سریع وجود ندارد، حمل و نقل از طریق دریا ممکن است مناسب باشد. با این حال، اگر به اقلام خود به سرعت و با سطوح امنیتی بالاتر نیاز دارید، حمل و نقل هوایی برای شما بهتر خواهد بود.

برای آشنایی دقیق با اینکه ریلیز چیست کلیک کنید

روش حمل و نقل
روش حمل و نقل

تجربه واردات از چین

معمولا همه به دنبال محصولات وارداتی ارزان و سودآور از چین هستند. با توجه به تجربه واردات از چین افراد مختلف و توقع جامعه، فروش محصولات بی کیفیت و ارزان به یک اقتصاد کاذب تبدیل شده است.

واردات از دبی به ایران با وانیکس

ورود کالاهای بی کیفیت از چین شاید در ابتدا سود قابل توجهی را نصیب برخی کسب و کارها کند، اما به مرور زمان باعث کاهش تعداد مشتریان خواهد شد.

تجربه واردات از چین
تجربه واردات از چین

در طول سال‌ها، بسیاری از مصرف‌کنندگان محصولات ارزان‌قیمت را خریداری کرده‌اند که از تامین‌کنندگان ارزان‌قیمت چینی وارد شده‌اند، اما متوجه می‌شوند که به سرعت شکسته یا از کار می‌افتند و باید با محصولی با کیفیت بهتر جایگزین شوند. اما امروزه مردم به دنبال سفارش محصولات با کیفیت بالا و خدمات عالی به مشتریان و تحویل سریع هستند.

برای انجام گروپاژ با بهترین قیمت با وانیکس کلیک کنید.

واردات از چین به ایران | خرید از چین تحویل در ایران

از زمان‌های گذشته تاکنون چین یکی از قطب‌های مهم تجاری در آسیای شرقی محسوب می‌شود. روابط تجاری بین ایران و چین نیز به خاطر وجود جاده ابریشم از گذشته برقرار بوده است. در چند سال گذشته نیز با توجه به گسترش روابط تجاری میان ایران و چین و استقبال گسترده بسیاری از کسب و کارها و تاجران، واردات از چین به ایران به میزان قابل توجهی گسترش یافته است.

واردات از چین به ایران
واردات از چین به ایران

واردات از چین چگونه است

از سوی دیگر با توجه به تحریم کشورهای غربی، کشور چین مقصد مناسبی برای واردات انواع کالاهای مورد نیاز به ایران محسوب می‌شود. بیشترین اقلامی که در طی چند سال اخیر از چین به ایران وارد شدند عبارتند از انواع خودرو، لوازم دیجیتال و لوازم خانگی.

کمی درباره حمل و نقل از چین به ایران بدانید

مسلما زمانی که تصمیم به وارد کردن کالا و محصولاتی از کشوری دیگر به ایران می‌گیرید، باید این نکته مهم را هم بدانید که شیوه حمل و نقل به چه صورت است. برای حمل و نقل از چین به ایران شما سه شیوه پیش رو دارید و می‌توانید از روش دریایی یعنی حمل با کشتی، از روش هوایی یعنی انتقال محصولات با هواپیما استفاده کنید. روش سوم یعنی دریافت با پست ویژه افراد و کسب و کارهایی است که آنچنان عجله‌ای برای دریافت کالاهای سفارشی خود ندارند.

فواید واردات عمده از چین | قیمت کالا در چین

حتی در میان بسیاری از کشورهای توسعه یافته، چین همچنان به عنوان یک قدرت بزرگ در عرصه تجارت کالا شناخته می‌شود. اگر به دنبال وارد کردن کالا از چین هستید، پیشنهاد می‌کنیم که کمی درباره فواید واردات عمده از چین از بدانید.

 • هزینه کمتر واردات عمده به نسبت تولید در داخل کشور
 • مدت پرداخت طولانی‌تر
 • ارائه برخی محصولات با تکنولوژی بالا
 • وارد کردن محصول خاص با توجه به برند خود (این به شما امکان می دهد برند خود را در بازار بسازید و تثبیت کنید)
 • واردات عمده از چین این امکان را برای افراد و کسب و کارها فراهم می‌کند تا محصولات منحصر به فردی ارائه دهند و خود را از رقبا متمایز کنند
واردات عمده از چین
واردات عمده از چینواردات از چین چگونه است
تأمین‌ کنندگان در سراسر جهان طیف گسترده‌ای از کالاها را ارائه می‌دهند که می‌تواند برای کسب‌وکار شما مناسب باشد. ممکن است بتوانید کالاهایی با قیمت پایین‌تر از تولید داخل پیدا کنید، یا محصولاتی کاملاً متفاوت که به شما امکان می‌دهد بازار را از آن خود کنید. بهترین کشور برای واردات کالاهای با قیمت و مناسب و متنوع بدون شک چین خواهد بود. برای واردات از چین باید:

۱) هدف از واردات را برای خود مشخص نمایید

قبل از شروع واردات، ایده خوبی است که در مورد آنچه می‌خواهید به دست آورید، شفاف باشید. ممکن است به دنبال یافتن تأمین‌ کنندگانی باشید که کالای ارزان‌تر تولید می‌کنند، یا به دنبال واردات محصولاتی باشید که هنوز در کشور در دسترس نیستند.

۲) تأمین‌ کننده خوب، قانونی و قابل اعتماد را شناسایی کنید

بررسی کنید که تأمین ‌کننده قابل ‌اعتماد و معتبر باشد و همچنین می‌تواند استانداردهای کیفی شما را برآورده کند. شما باید کیفیت محصول را ارزیابی کنید و بررسی کنید که کالایی که خریداری می‌کنید مناسب است.

۳) در مورد معامله درست مذاکره کنید

درک نقاط قوت و ضعف خود و اولویت‌های تأمین ‌کننده، به شما کمک می‌کند تا بهترین معامله را انجام دهید.

۴) برای کاهش خطرات ناشی از واردات کالا یک قرارداد دقیق با تامین کننده تنظیم کنید

مهم است که یک قرارداد روشن و واضح داشته باشید که شرایط پرداخت و تحویل به طور دقیق در آن درج شده باشد. همچنین باید در قرارداد معین شود که چه زمانی و با چه ارزی هزینه پرداخت می‌شود و از چه روش پرداختی استفاده خواهد شد.

۵) از یک روش حمل‌ونقل مناسب استفاده کنید

هنگام واردات، باید روش مناسب حمل‌ونقل را متناسب با نوع کالا و مقدار کالای خود تعیین نمایید.

۶) با تعرفه‌های تجاری کشور آشنا شوید

نرخ عوارض و مالیات‌هایی که باید  به گمرک بپردازید را به‌دقت بررسی نمایید. بررسی این هزینه در محاسبه میزان سرمایه لازم برای واردات کمک می‌کند.

۷) با کد کالاها آشنا باشید

هنگام تجارت با چین، باید کد کالای صحیح را برای کالاهای خود بیابید تا بتوانید اسناد گمرکی را به طور دقیق پر کنید. این کد یک عدد ده رقمی برای واردات خارج از کشور است. پس از دانستن کد کالا، می‌توانید اطلاعات مهم دیگری مانند نرخ عوارض و هرگونه محدودیت واردات یا صادرات را جستجو کنید.

۸) بررسی کنید که آیا به مجوز واردات نیاز دارید یا خیر

ممکن است برای واردات کالا از چین به مجوز واردات نیاز داشته باشید. واردات کالاهایی همچون مواد غذایی، داروها و سلاح‌های گرم با کنترل شدید از سوی کشور همراه است.

۹) مالیات و عوارض واردات

مهم است که به‌عنوان یک تاجر بدانید که آیا باید مالیات بر ارزش‌افزوده و عوارض واردات کالاهای خود را قبل از ترخیص آنها برای ورود بپردازید یا خیر.

برای آنکه این مراحل را به‌راحتی پشت سر بگذارید، نیاز است تا با یک شرکت واسطه بازرگانی مورد اعتماد مشورت کنید. شرکت بازرگانی وانیکس با سال‌ها تجربه در زمینه واردات کالا از چین بهترین گزینه برای عقد قرارداد است. مشاوران وانیکس به‌صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به سؤالات شما هستند.

بهترین روش واردات از چین چیست؟

سالهاست که تجار و بازرگانان ایرانی، اقدام به خرید عمده و واردات انواع محصولات از کشور چین به ایران کرده‌اند. اما بهترین روش واردات از چین چیست؟ در ادامه مطالبی پیرامون این امر بیان می‌کنیم.

در ادامه، مطالب زیر را برای شما بیان می‌کنیم:

 • چرا واردات کالا را از چین انجام دهیم؟
 • یکی از بهترین روش‌های واردات از چین: خرید از کشور چین بدون واسطه و ارسال به کشور ایران
 • بهترین روش واردات از چین چگونه است؟
 • خرید مستقیم و ارسال محصول از چین به کشور ایران چقدر طول می‌کشد؟
 • چرا برای واردات کالا از چین از متخصصین کمک بگیریم؟
 • انتخاب بهترین روش واردات از چین با وانیکس

چرا واردات کالا را از چین انجام دهیم؟  

کشور چین جزو قدیمی‌ترین و همین‌طور بزرگترین شرکای تجاری کشور ایران بوده و همچنان بسیاری از محصولات مورد نیاز کشورمان را از طریق واردات کالا از این کشور تامین می‌کنیم. به خاطر محدود شدن مراودات تجاری میان کشور ایران با سایر کشورها، بخش بزرگی از تجارت خارجی ایران درواقع به سوی شرق سوق پیدا کرده است و نهایتا واردات محصول از کشور چین به ایران در چند سال اخیر افزایش قابل توجهی داشته.

چین هم اکنون از مهم‌ترین تامین‌کنندگان محصولات جهان است و ایران نیز از این قاعده مستثنی نیست. به دلیل تولیدات انبوه و همین‌طور استفاده از فناوری روز جهان و پایین بودن دستمزد کارگران، کشور چین قادر بوده محصولات بسیار باکیفیتی با مبلغ مناسب و درواقع مقرون به صرفه‌ای تولید کند. به طوری که این محصولات با سایر کالاهای دیگر کشورها رقابت می‌کند.

چرا واردات کالا را از چین انجام دهیم؟  
چرا واردات کالا را از چین انجام دهیم؟

به همین خاطر در چند سال اخیر کشور چین توانسته به میزان چشم‌گیری بازارهای بین المللی را در مشت خود بگیرد. با همچین شرایطی، واردات محصولات از کشور چین و خرید عمده از این کشور مورد توجه سایر شرکت‌های بین‌المللی و به ویژه واردکنندگان و تجار ایرانی قرار گرفته است.

یکی از بهترین روش‌های واردات از چین: خرید از کشور چین بدون واسطه و ارسال به کشور ایران

همان‌طور که بیان کردیم، کشور چین جزو بزرگترین صادرکنندگان محصول و قطب‌های صنعتی دنیا است. شما قادر خواهید بود به آسانی با خرید از کشور چین بدون واسطه محصولات بسیار زیادی را با قیمت مقرون به صرفه به کشور ایران وارد کنید. قابل توجه است که این کار سود بسیار زیادی برای شما خواهد داشت.

روش‌های بسیار زیادی جهت خرید از این کشور وجود دارد، ولی به خاطر تغییرات مداوم نرخ‌های تعرفه‌ای و همین‌طور قوانین و مقررات گمرکی، ارسال این کالاها به کشور ایران چم و خم‌هایی دارد که برای موفقیت نیاز است با راه و چاه‌های این مسیر آشنا باشید.

اگر با مراحل واردات کالا آشنایی کافی ندارید، می‌توانید از مجموعه‌های وارداتی و بازرگانی کمک بگیرید. همکاری شما با این شرکت‌ها از انتخاب کالا و تأمین‌کننده، حمل و نقل بار، انجام مسائل گمرکی تا ترخیص کالا از گمرک ادامه خواهد داشت.

بهترین روش واردات از چین چگونه است؟

درواقع بهترین روش واردات از کشور چین، واردات حضوری و واردات غیر حضوری است. واردات حضوری هنگامی انجام می‌شود که شما به صورت حضوری به چین بروید، با تامین کنندگان ملاقات کنید و محصولات را مورد بررسی قرار دهید. روش غیر حضوری در دو صورت انجام می‌شود.

بهترین روش واردات از چین چگونه است؟
بهترین روش واردات از چین چگونه است؟

شما می‌توانید با مراجعه کردن به سایت‌های فروشگاهی چینی، محصولات مورد نظر خود را سفارش دهید و به سادگی تمام آن‌ها را در ایران تحویل بگیرید. همچنین می‌توانید از شرکت‌های وارداتی و بازرگانی کمک بگیرید که در این شرایط نمایندگانی از طرف شرکت به کشور چین ارسال می‌شوند و با شخص تامین کننده ملاقات می‌کنند و محصولات شما را مورد بررسی قرار می‌دهند.

خرید مستقیم و ارسال محصول از چین به کشور ایران چقدر طول می‌کشد؟

ارسال محصول از چین به کشور ایران تنها به دو روش حمل و نقل هوایی و حمل و نقل دریایی انجام می‌شود. توجه داشته باشید که در روش حمل هوایی سرعت ارسال محصولات بسیار بیشتر است. به طوری که واردات از چین تنها طی ۱ هفته تا یک ماه کاری به انجام می‌رسد.

چرا برای واردات کالا از چین از متخصصین در این زمینه کمک بگیریم؟

واردات کالا از چین دارای پروسه بسیار حساسی است که برای انجام آن باید آشنایی کافی با قوانین و مقررات مرتبط با واردات کالا داشته باشید، بسیار دقت کنید و با برنامه ریزی پیش بروید. این پروسه به قدری حساس است که کوچکترین اشتباه در آن می‌تواند شما را مجبور به پرداخت هزینه‌‌های اضافی کند.

به طوری که سرانجام امکان دارد با پرداخت‌ این هزینه‌های کاملا اضافی، نه تنها سودی از واردات خود بدست نیاورید بلکه ضرر نیز ببینید. همچنین شما باید بهترین روش را برای واردات کالا از کشور چین در نظر بگیرید تا بتوانید واردات موفقی داشته باشید.

چرا برای واردات کالا از چین از متخصصین در این زمینه کمک بگیریم؟
چرا برای واردات کالا از چین از متخصصین در این زمینه کمک بگیریم؟

اما این روش، چه روشی است؟ چگونه می‌توانید برای واردات کالا برنامه ریزی کنید؟ چع زمانی باید جهت پرداخت هزینه‌های گمرکی اقدام کنید؟ همان‌طور که می‌دانید، به موقع پرداخت نکردن هزینه‌های گمرکی جریمه‌های زیادی به همراه دارد. اکنون تصور کنید که یک فرد با تجربه در زمینه واردات که بارها پیش از شما از کشور چین واردات انجام داده است در این مسیر شما را همراهی کند.

مطمئنا نگرانی‌های شما از بین می‌روند و با خیالی راحت به واردات کالا از چین می‌پردازید. تنها کافیست یک شرکت وارداتی و بازرگانی معتبر بیابید و همکاری خود را با آن‌ها آغاز کنید. اکنون نکته‌ای که وجود دارد این است که شما باید هنگام انتخاب همچین شرکتی معیارهایی را در نظر بگیرید تا سرانجام با افرادی متخصص و با تجربه همکاری کنید. در بخش بعدی این مطلب شما را در انتخاب یک شرکت وارداتی و بازرگانی معتبر راهنمایی می‌کنیم.

انتخاب بهترین روش واردات از چین با وانیکس

در هنگام انتخاب یک مجموعه وارداتی و بازرگانی، سه نکته را در نظر بگیرید. اولین نکته معتبر بودن آن مجموعه است، نکته دوم متخصص و کاردان بودن پرسنل آن مجموعه بوده و نکته سوم این است که آن مجموعه واردات کالای شما را بیمه کند. هم اکنون تعداد بسیار زیادی شرکت در زمینه واردات فعالیت می‌کنند و تنها کافیست این نکات را برای هر شرکت در نظر بگیرید تا انتخاب برای شما آسان‌تر شده و مطمئن شوید با افرادی کاردان و حرفه‌ای همکاری می‌کنید.

از جمله شرکت‌هایی که نه تنها معتبر است و از کارمندانی متخصص برخودار است، بلکه با اعطای چک تضمینی واردات کالای شما را بیمه می‌کند، می‌توان به مجموعه وارداتی و بازرگانی وانیکس اشاره کرد. این مجموعه، یکی از بهترین مجموعه‌ها در زمینه واردات است که پرسنل آن توسط متخصصین آموزش دیده‌اند.

همچنین همانطور که اشاره کردیم، این مجموعه به تمام مراجعه کنندگان برای ضمانت و بیمه واردات کالا یک چک تضمینی می‌دهد و با این‌کار خیال آن‌ها را طی انجام پروسه واردات کالا راحت می‌کند. از جمله خدمات مجموعه وانیکس می‌توان به واردات کالا از چین، واردات کالا از دبی، انبارداری در دبی، انبارداری در کشور چین و حمل خرده بار اشاره کرد. با خیالی آسوده به این مجموعه مراجعه کرده و درباره بهترین روش واردات از کشور چین از آن‌ها مشاوره بگیرید و همکاری خود را با آن‌ها آغاز کنید.

راهنمای واردات از چین

امروزه چین با داشتن بیش‌تر از  نیمی‌ از سهم بازارهای تولید در سراسر جهان، به یک قطب بزرگ تامین کننده تبدیل شده است. تجارت با چین یکی از به صرفه ترین روش‌های تجارت بین‌المللی برای اغلب بازرگانان ایرانی یا حتی خارجی شناخته می‌شود. در ایران نیز به دلیل کمرنگ شدن مراودات تجاری با برخی کشورهای اروپایی در چند سال اخیر واردات از چین افزایش یافته است. اما بازرگانان باید توجه داشته باشند که برای واردات از چین به یکسری از راهنمایی‌ها نیاز دارند.

راهنمای واردات از چین
راهنمای واردات از چین

ازجمله آگاهی از حداقل سرمایه مورد نیاز برای واردات، شناسایی کالاهایی که بیش‌ترین تقاضا را در کشور ما دارند و اطلاع از مهم‌ترین کالاهای وارداتی و صادراتی. میزان حجم هر نوع از کالاها برای واردات، چگونگی حمل ونقل و سایر موارد تاثیرگذار در سرمایه و هزینه واردات کالا از چین نیز فوق‌العاده اهمیت دارند.

برای آگاهی از همه پروسه‌های مهم و حیاتی برای آغاز مسیر تجارت خود بهتر است قبل از شروع به کار با یک متخصص در این زمینه مشورت کنید تا به نتیجه دلخواه خود برسید. تیم مشاوره وانیکس مشتکل از افراد با تجربه در تجارت، در خدمت شما است تا به هرگونه ابهام شما در امر تجارت با چین، دبی یا هند پاسخ دهد.

برای واردات کالا با وانیکس تماس بگیرید

آیا واردات از چین با سرمایه کم ممکن است؟

واردات کالا از چین برای بسیاری از کسانی که دوست دارند کسب و کار مستقلی داشته باشند، می‌تواند مناسب و به صرفه باشد. البته این موضوع را هم فراموش نمی‌کنیم، همه کسانی که قصد واردات از چین را دارند، مسلما افراد پولدار و تاجر قدرمتمندی نیستند. به ویژه تاجران نوپا. اگر شما هم در این گروه از افراد هستید و قصد واردات از چین با سرمایه کم را دارید، وانیکس می تواند واردات کالای شما زا چین را با سرمایه کم فراهم کند. لازم به ذکر است که وانیکس با خرید کالا شما در چین بدون واسطه و با هزینه پایین، بسته بندی آن و ارسال به درب انبار شما در ایران می تواند سود واردات شما با سرمایه کم را بالاتر ببرد.

برای واردات از چین با سرمایه کم با شرکت وانیکس تماس بگیرید – تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳- ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

در ادامه این صفحه از سایت شرکت بازرگانی وانیکس به نحوه واردات از چین با سرمایه کم پرداخته‌ایم.

چرا واردات از چین با سرمایه کم؟

معمولا افرادی که سرمایه کمی برای واردات دارند چین را انتخاب می‌کنند. چین عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده انواع کالاها را در سراسر جهان از آن خود کرده است. این بدان معناست که واردات از چین با حداقل سرمایه نیز ممکن است. زیرا در این کشور تعداد بی‌شماری تولیدکننده، کارخانه و کارگاه‌های تولیدی وجود دارد که انواع کالای مورد نیاز جوامع مختلف را تولید می‌کنند. جالب توجه است که در چین کارفرمایان هزینه‌های زیادی برای کارگران نمی‌پردازند و مواد اولیه مورد نیاز برای هر کالا را به قیمت نسبتا ارزان خریداری می‌کنند.

البته نباید از این حقیقت دور شویم که چین محصولات خود را در سطح کیفی متفاوت عرضه می‌کند. یعنی اگر شما قصد واردات از چین با حداقل سرمایه را دارید، می‌توانید به خریداری محصولاتی که در سطح کیفی متوسط قرار می‌گیرند، فکر کنید. البته این موضوع را در نظر بگیرید که هیچ‌گاه نباید کیفیت را فدای ارزانی محصول کنید.

چرا واردات از چین با سرمایه کم
چرا واردات از چین با سرمایه کم

وقتی که سرمایه شما اندک است می‌توانید به وارد کردن کالاهای با کیفیت، اما ارزان و با حاشیه سود بیشتر فکر کنید. در این صورت هم مشتریان‌تان را حفظ می‌کنید و هم اینکه سود بیشتری نصیب‌تان می‌شود. کافی است تا روش‌هایی که موجب کاهش هزینه‌های واردات از کشور چین می‌شود را پیدا کنید. پیش از هر چیزی باید میزان حداقل سرمایه مورد نیاز برای واردت کالا از چین را به ایران محاسبه شود.

سرمایه شما کم است اما:

 • واردات از کشور چین به ایران، آسان است و نیاز به دانستن موضوعات پیچیده ندارد.
 • می‌توانید پول زیادی به دست آورید
 • حاشیه سود بالایی دارد حتی در صورت داشتن حداقل سرمایه
 • توسعه محصولات واقعی و مورد نیاز جامعه، فروش آن‌ها نیز هیجان‌انگیز است
 • برای یافتن محصولات ارزان در چین، نیازی نیست که به آنجا سفر کنید. کافی است که به یک شرکت وارداتی معتبر در ایران اعتماد کنید

با واردات از چین با سرمایه کم چقدر می‌توانید درآمد کسب کنید؟

مطمینا شما هم متوجه رشد روز افزون تجارت الکترونیک شده‌اید و ممکن است به همین دلیل هم به این صفحه مراجعه کرده‌اید. شما می‌توانید با سرمایه کم از چین کالا وارد کنید و با همان کالاهای خریداری تجارت الکترونیک خود را راه‌اندازی کنید.

با واردات از چین با سرمایه کم چقدر می‌توانید درآمد کسب کنید؟
با واردات از چین با سرمایه کم چقدر می‌توانید درآمد کسب کنید؟

تجارت الکترونیک همیشه یک روند رو به جلو را دنبال می‌کند و چه بسا در زمان همه‌گیری نیز توجه افراد بیشتری را به خود جلب کرده است. با این اوصاف، با افزایش فرصت، میزان رقابت نیز افزایش می‌یابد. شما از همان سرمایه کم خود می‌توانید حاشیه سود بالایی ایجاد کنید.

البته همه چیز بستگی دارد، اما یک عامل بزرگی که بر میزان پولی که می‌توانید به دست آورید تأثیر می‌گذارد، میزان پولی است که باید سرمایه‌گذاری کنید. اکثر مردم به دنبال دو یا سه برابر کردن پول خود در هر سال هستند.

واردات از چین با سرمایه کم با وانیکس

وقتی در ابتدای مسیر واردات به سر می‌برید و از طرفی هم سرمایه کمی دارید، پیشنهاد می‌کنیم کار را به کاردان بسپارید. وانیکس یک شرکت وارداتی معتبر است که می‌توانید با سرمایه کم کالاهای مورد نیاز برای کسب و کار خود را وارد کنید. این شرکت با سابقه بازرگانی همه فرآیند را به صورت قانونی طی می‌کند و پس از تایید نهایی سفارشات شما، یک چک تضمینی به شما ارائه می‌دهد. شما می‌توانید سفارش‌های خود در انبار کارخانه تحویل بگیرید. این روشی است که پس از محاسبه نهایی هزینه‌های واردات به خوبی متوجه می‌شوید که چقدر همه چیز مناسب و مقرون به صرفه به پایان طی خواهد شد.

حداقل سرمایه برای واردات از چین

هزینه‌های واردات از چین به ایران

واردات مستقیم یک فرصت عالی و مناسب برای تامین کالا و کسری محصولات مورد نیاز در ایران است. تاجران و صاحبان کسب و کار در ایران با این شیوه می‌توانند با صرف هزینه کمتر کالاهای مورد نیاز را از چین به ایران وارد کنند. هزاران کسب و کار در طول سال با موفقیت محصولات و انواع کالاها را از چین به ایران می‌آورند. با این حال، واردات از چین می‌تواند پیچیده و پرهزینه باشد، به خصوص برای مشاغلی که تازه وارد فرآیند واردات شده‌اند.

هزینه‌های واردات از چین به ایران
هزینه‌های واردات از چین به ایران

مهم است که قبل از وارد کردن کالا از چین به ایران، هزینه‌ها، مالیات‌ها و عوارض اضافی را در نظر بگیرید.  هنگامی که درک درستی از هزینه‌ها داشته باشید، می‌توانید برای تامین هزینه‌های مورد نیاز واردات از چین به کشور ایران اقدام کنید.

هزینه‌های حمل و نقل کالا از چین به ایران

یکی از مهم‌ترین بخش‌های مرتبط با حداقل سرمایه برای واردات از چین به ایران متعلق به تامین هزینه‌های حمل و نقل کالا است. واردات کالا از طریق حمل و نقل و باربری معمولی به طور قابل توجهی ارزان‌تر از سایر روش‌ها است. هزینه حمل و نقل با بار کامل کانتینر (FCL) یا کمتر از بار کانتینر (LCL) محاسبه و بر اساس متر مکعب و وزن کالا به واردکنندگان اعلام می‌شود.

هزینه‌های حمل و نقل کالا از چین به ایران
هزینه‌های حمل و نقل کالا از چین به ایران

اگر محصول جدیدی وارد می‌کنید، باید از تامین کننده خود بخواهید تا پس از بسته‌بندی و آماده شدن برای صادرات، تخمین وزن و متر مکعب موجودی شما را به شما ارائه دهد. جالب است بدانید که هزینه‌های مرتبط با حمل و نقل برای وارد کردن کالا از چین با توجه به ماه و فصلی که اقدام می‌کنید نیز می‌تواند متفاوت باشد.

به طور کلی هزینه‌های این بخش بستگی به اندازه و وزن محصول دارد. هزینه حمل و نقل دریایی نیز به نسبت روش هوایی ارزان‌تر است.

هزینه گمرکی واردات از چین

برای آگاهی از حداقل سرمایه واردات از چین باید هزینه گمرکی را نیز به لیست سایر موارد اضافه کنید. هزینه گمرکی برای ترخیص کالا و وارد کردن آن به ایران بر اساس نوع محصول، بسته‌بندی، ارزش کالا، هزینه تعیین شده برای بازرسی و بیمه در نظر گرفته شده برای کالا محاسبه می‌شود. نرخ عوارض گمرکی با توجه به دسته کالاهایی که وارد می‌کنید، متفاوت است. اکثر کالاهای وارداتی از چین مشمول حداقل ۵ درصد عوارض می‌شوند. مبلغی که باید بپردازید به ارزش گمرکی محموله شما بستگی دارد.

هزینه گمرکی واردات از چین
هزینه گمرکی واردات از چین

به عنوان مثال، اگر محموله شما مشمول نرخ حقوق گمرکی ۵ درصدی باشد و ارزش گمرکی آن ۲۰۰۰۰ دلار باشد، باید ۱۰۰۰ دلار عوارض بپردازید.

اینکوترمز مجموعه‌ای تعریف شده از اصطلاحات تجاری است که توسط اتاق بازرگانی بین المللی (ICC) منتشر شده است. این شرایط به اطلاع‌رسانی تعهدات، هزینه‌ها و خطرات مرتبط با حمل و نقل و تحویل کالا مرتبط می‌شود. خوب است بدانید که هزینه حمل کالا از چین شامل هزینه گمرکی نمی‌شود.

مالیات بر کالاها و خدمات

مالیات کالاها و خدمات باید برای اکثر کالاهای وارداتی به ایران پرداخت شود. برای وارد کردن بیشتر کالاهایی که قرار باشد از چین به ایران وارد کنید باید مالیات بپردازید. بنابراین زمانی که تصمیم به وارد کردن کالا آن هم از کشور چین به ایران را دارید، بهتر است پیش از اقدام از قوانین مالیاتی ایران با خبر شوید. برای مثال یکی از روش‌هایی که کمک می‌کند برای ترخیص کالا هزینه کمتری بپردازید این است که تحویل کالای شما تاخیر نداشته باشد. بنابراین پیش از آنکه سفارش خود را نهایی کرده و هزینه را پرداخت کنید، درباره قوانین مالیاتی ایران بیشتر مطالعه کنید.

هزینه پردازش واردات کالا از چین

هزینه پردازش واردات بر اساس ارزش گمرکی محموله شما است. این یک هزینه ثابت است که بسته به روش تسلیم اظهارنامه واردات شما متفاوت خواهد بود. معمولا اظهارنامه واردات الکترونیکی کمک می‌کند تا واردکنندگان هزینه کمتری بپردازند. از سال ۲۰۱۶ هزینه‌های پردازش کالاهای وارداتی از چین یکسان محاسبه می‌شود.

تحویل مستندات از تولید کننده‌های چینی را فراموش نکنید

برای اینکه کالای شما تحت شرایط قانونی وارد شود، به وارد کننده چینی اطلاع دهید که باید مدارک زیر را برای شما ارسال کند:

 • فاکتوری که ارزش کالا را با جزئیات نشان می‌دهد
 • یک لیست بسته‌بندی که محتویات هر جعبه را بیان می‌کند
 • بارنامه‌ای که نوع، مقدار و مقصد کالا را نشان می‌دهد

سایر موارد مهمی که شما باید به عنوان یک واردکننده محصولا در نظر بگیرید موارد زیر است:

 • اگر با تولیدکننده‌ای کار می‌کنید که تجربه صادرات به ایران را دارد، آنها را با شرایط و قوانین واردات و صادارت به ایران آشنا کنید
 • قبل از آنکه تولید کننده محصول را برای شما ارسال کند، از او بخواهید که اعتبارنامه ارائه کند
 • باید مطمئن شوید که کالاهایی وارد می‌کنید مطابق با استانداردها و محدودیت‌های ایران است
 • این مسئولیت شما به عنوان واردکننده است که مطمئن شوید محصولات شما با استانداردهای ایمنی محصول مطابقت دارد یا خیر
 • هزینه بررسی تامین‌کنندگان و برآورده کردن هر گونه نیاز باید در هزینه کلی واردات کالا از چین به ایران لحاظ شود

واردات از چین با سرمایه کم

آشنایی با عواملی که در بالا به آن‎ها اشاره کردیم کمک می‌کند تا بتوانید حداقل سرمایه برای واردات از چین را تخمین بزنید. اما پیش از هر چیزی باید به خوبی تحقیق کنید که چه کالایی را از چین وارد کنید. باید کالاهایی را انتخاب کنید که دامنه سود بالایی دارند و در مقابل هم نیازی به داشتن سرمایه زیاد ندارند. البته حواستان باشد که کیفیت را فدای قیمت کم برخی محصولات نکنید. شما به عنوان یک واردکننده در ابتدا باید بتوانید توجه صاحبان کسب و کار را جلب کرده و آن‌ها هم بتوانند توجه مشتریان را جلب کنند.

واردات از چین با سرمایه کم
واردات از چین با سرمایه کم

یک محصول خوب و البته به قیمت مناسب را برای واردات از کشور چین انتخاب کنید. تعیین حداقل سرمایه برای واردات از چین به ایران ارتباط مستقیمی با محصول و کالای انتخابی شما و قیمت آن دارد. معمولا کالاهایی که به راحتی فروخته می‌شوند و بازار خوبی هم دارند در بازه زمانی کمتری واردکنندگان را به سود می‌رساند.

لیستی از محصولات ارزان قیمت برای واردات از چین

به عنوان یک واردکننده‌ای که قصد دارید با حداقل سرمایه از چین به ایران کالا وارد کنید، باید به لیست محصولات ارزان قیمت چین هم دسترسی داشته باشید. پیش از هر چیزی باید خاطر نشان شویم که این لیست بر اساس پیروی از چک لیست زیر تهیه شده است:

برای اطلاع از پرسودترین کالا برای واردات کلیک کنید

 • محصول ساده
 • استفاده آسان
 • کم هزینه
 • خلاقانه
 • تقاضای بالا
 • حاشیه سود بالا
 • فروش بالا

با این حال، همیشه در مورد داروها، دخانیات مثل تنباکو و غیره مراقب باشید. ورود این محصولات در اکثر کشورها ممنوع هستند. اما از منظر درآمد بدون شک خرید و فروش محصولات ارزان قیمت بهترین مدل کسب و کار است. اگر به درستی انجام شود، می‌تواند مفید باشد و به شما کمک کند تا برند موفق خود را بسازید.

 • شارژر تلفن همراه
 • دستگاه دفع کننده آفات الکترونیکی
 • انواع اسباب بازی
 • تلفن همراه
 • کیف مسافرتی
 • لوازم آشپزخانه
 • لوازم روشنایی
 • رایانه
 • لوازم الکترونیکی
 • پوشاک و مد
 • خودکار

همه این موارد اعلام شده جز کالاهای ارزان قیمت در چین هستند که با هزینه مناسب تولید و عرضه می‌شوند.  چین تولید کننده ارزان‌ترین محصولات در جهان است. شما می‌توانید به معنای واقعی کلمه همه چیز مورد نیاز خود را در چین با هزینه کم خریداری کنید. لوازم تحریر مثل خودکار همیشه متقاضی دارند و واردکنندگان این محصول را می‌توانند با کمتر از یک دلار خریداری کرده و به ایران وارد کنند.

لوازم الکترونیکی نیز با توجه به مشغله کاری افراد بیشترین تقاضا را دارند. امروزه می‌توانید گزینه‌های زیادی را برای مشاغلی که می‌خواهند ارزان‌ترین لوازم الکترونیکی را وارد کنند، در بازار پیدا کنید. این دست از کالاها فارغ از قیمت مناسب، سوددهی بالایی هم دارند. در میان اقلام مختلف دیگر، شما همیشه لوازم آشپزخانه را پرفروش خواهید یافت. بله، این محصولات هنوز هم تقریباً در همه کشورها مورد تقاضا هستند. خبر خوب این است که چین به تولید لوازم آشپزخانه ارزان و با کیفیت معروف است.

چگونه از چین محصولات ارزان بخریم؟

برای آنکه بتوانید با حداقل سرمایه برای واردات از چین اقدام کنید پیشنهاد می‌کنیم که روش خرید عمده را انتخاب کنید. روش خرید عمده به این ترتیب است که می‌توانید با اعتماد به یک شرکت وارداتی معتبر و کمک گرفتن از آن‌ها مجموعه‌ای از کالاهای مورد نیاز، ارزان و پر فروش را وارد کنید.

برای واردات از چین چه باید کرد؟

اگر به گمرک مراجعه کنید، متوجه فراوانی زیاد کالاهای چینی خواهید شد که در انواع و اقسام مختلف موجود هستند و بیشتر توسط کشتی وارد کشور می‌شوند. کشور چین در سال‌های اخیر پیشرفت چشمگیری در زمینه صادرات کالا داشته و ایران بیشترین واردات از چین را دارد. این کشور توانست رتبه دوم اقتصاد بزرگ دنیا را به دست بیاورد.

 در سال‌های اخیر مراودات تجاری میان ایران و چین بیشتر از گذشته رواج پیدا کرده است و سالانه انواع و اقسام کالا‌ها از چین وارد ایران می‌شود. اکنون این کشور به عنوان یکی از قدرت‌های بزرگ جهان شناخته می‌شود و با ارسال کالا به کشور‌های مختلف به نوعی فرهنگ و آداب خود را نیز به دیگر کشور‌ها انتقال می‌دهد.

برای واردات از چین چه باید کرد؟
برای واردات از چین چه باید کرد؟

قیمت مواد اولیه و نیروی انسانی در این کشور مناسب است. بنابراین، قیمت تمام شده پایین بوده و اکثر افراد توان خرید آن را خواهند داشت. در این قسمت از وبلاگ ونیکس، موضوع مقاله را به واردات از طریق کشور چین و نحوه واردات از چین اختصاص دادیم . اگر قصد دارید که به زودی وارد حوزه تجارت بازرگانی شوید تا پایان مقاله ما را همراهی کنید.

موضوعاتی که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد.

 • راه های واردات از چین
 • روش های ‌واردات از چین
 • بیشترین واردات از چین
 • حداقل میزان سرمایه برای وارد کردن کالا از چین
 • انواع واردات از چین
 • مشکلات وارد کردن کالا از چین
 • واردات کالا از طریق شرکت وانیکس
 • سخن پایانی

راه های واردات از چین

طبیعی است که واردات کالا از هر کشوری قوانین خاص خودش را دارد و بدون رعایت آن ها نمی‌توان در حوزه تجارت فعالیت نمود‌. مراحل زیر برای واردات کالا ضروری است. ابتدا باید به وزارت بازرگانی مراجعه کرده و سفارش مورد نظر را ثبت نمود. واردات کالا به یک‌سری مجوز‌‌های خاص نیاز دارد که اخذ آن‌ها اجباری است. بعد از انجام این مراحل می‌توان استاندارد را دریافت کرد.

برای اطلاع از روند تولید کالامی‌توان پیگیری‌های لازم را انجام داد و حتی قبل از انجام روند حمل و نقل نیز باید کالا به دقت بررسی شود. آخرین مراحل قانونی واردات به پرداخت هزینه های عوارضی و تعهدات ارزی و مالیاتی مربوط می‌شود.

اگر در انجام مراحل فرایند دچار هر‌گونه مشکل یا سوالی شدید، می‌توانید با کارشناسان خبره این حوزه در شرکت وانیکس تماس گرفته و مشکل خود را با آن‌ها در میان بگذارید. این کارشناسان در سریع ترین زمان ممکن مشکل شما را حل خواهند کرد‌‌.

راه های واردات از چین
راه های واردات از چین

واردات کالا می‌تواند به صورت حضوری انجام شود. در این روش، شما مستقیما برای واردات کالا اقدام کرده و تمام مراحل و قوانین را انجام می‌دهید. یک روش دیگر‌ هم این است که کار‌هایتان را به شرکتی بسپارید تا کارشناسان مربوطه کار‌هایتان را انجام دهند. روش دوم که در واقع واردات کالا به صورت غیرحضوری است، رواج بیشتری دارد.

روش های واردات از چین

وقتی تصمیم به واردات کالا از یک کشور دیگر می‌گیرید، باید تحقیق و جستجو کنید تا متوجه شوید بازار مصرف‌کننده در زمان حال به کدام محصول بیشتر نیاز دارد. بعد از کسب اطلاعات دقیق در مورد کمبود های بازار می‌توانید کالای مورد نظر را وارد کنید. استفاده از شرکت‌های بازرگانی معتبر و همکاری با آن‌ها نیز می‌تواند برای شما مفید باشد. شرکت وانیکس با تجربه فراوانی که در زمینه واردات دارد، می‌تواند کمک شایانی به شما در این زمینه کند.

بیشترین واردات از چین

 روابط کشور چین با کشورمان ایران، در سال‌های اخیر رشد گسترده‌ای داشته است.‌به‌طوری که واردکنندگان بر سر واردات کالاهای پر سود با هم رقابت می‌کنند. بعضی از کالاها دارای شرایطی هستند که هر تاجری نمی‌تواند آن‌ را وارد کشور کند. در واقع با نوعی محدودیت مواجه هستند. یکسری کالا ها نیز وجود دارند که مشتریان خاصی دارند. این کالا‌ها را نیز فقط بعضی تجار وارد می‌کنند، اما بیشترین واردات در کشور به کالاهایی اختصاص دارد که دارای جنس خیلی خاصی نبوده و از نظر ابعاد هم معمولی هستند. تاجران با وارد کردن این دسته از کالاها می‌توانند به سود خوبی برسند.

بیشترین واردات از چین
بیشترین واردات از چین

به عنوان مثال، قطعات جانبی لوازم الکترونیکی جزو کالاهای وارداتی پرسود محسوب می‌شوند. این قطعات در ایران تولید نمی‌شوند و چون در ایران تقاضا برای موبایل،لپتاپ، تبلت و موارد از این قبیل زیاد است. دیگر کالا‌ها از چین به ایران وارد می‌شود. انواع و اقسام لباس های مد روز نیز در ایران طرفدار زیاد دارند و جزو یکی دیگر از کالا‌های وارداتی پرسود از چین محسوب می‌شوند.

حداقل میزان سرمایه برای وارد کردن کالا از چین

میزان سرمایه برای واردات کالا به عوامل زیادی بستگی دارد. یکی از این عوامل، حجم واردات است که طبیعتاً هرچه‌قدر بالاتر باشد به سرمایه بیشتری نیاز دارد. همچنین عواملی مثل نوع کالا، روش واردات کالا و موارد دیگر در سرمایه مورد نیاز دخیل هستند.

یکسری اطلاعات مثل قیمت تمام شده محصول یا هزینه حمل و نقل و بسته‌بندی برای وارد کننده کالا آشکار است اما تا زمانی که محصول وارد گمرک نشود، نمی‌توان متوجه شد که هزینه گمرکی چقدر است.

هزینه دیگری نیز باید به عنوان حمل و نقل پرداخت شود که در نهایت بعد مشخص شدن تمام هزینه‌ها می‌توان قیمت‌ نهایی را تعیین کرد.  به صورت کلی با در نظر گرفتن عوامل زیر که جزو مهم‌ترین پارامتر‌ها هستند، می توان  یک برآورد کلی در مورد هزینه کالا کرد.

۱) انوع  کالای وارداتی ۲) میزان نیاز کشور به واردات آن کالا

انواع واردات از چین

  برای واردات از چین روش‌های مختلفی وجود دارد که در ادامه توضیح مختصری راجع به هرکدام خواهیم داد.

۱) واردات قطعی کالا:

در این نوع واردات، باید هزینه‌ای به عنوان هزینه ورودی پرداخت شود. سپس بعد از طی شدن مراحلی دیگر و پرداخت خدمات گمرکی، می‌توان کالا را از گمرک ترخیص کرد. چنانچه پس از ترخیص کالا از گمرک، قوانین مربوط به صادرات و واردات عوض شود، کالای ترخیص شده مشمول قوانین جدید نخواهد شد. یعنی لازم نیست هیچ‌گونه هزینه اضافی پرداخت شود.

۲) واردات موقت کالا:

همان‌طور که از نام واردات موقت پیداست، در این نوع از واردات، کالا به صورت موقت وارد کشور می‌شود. در این مورد برخلاف واردات قطعی، لازم نیست هیچ هزینه اضافی مربوط به خدمات گمرکی و موارد دیگر پرداخت شود. به عنوان مثال، بعضی کالاها برای حضور در یکسری نمایشگاه‌های بین‌المللی وارد کشور می‌شوند و بعد از پایان مدت نمایشگاه به کشور مبدا بازگردانده می‌شوند. بنابراین، حضور این کالا‌ها در کشور موقت است‌.

۳) کالای مرجوعی

وجه اشتراک کالا‌های مرجوعی و واردات موقت کالا این است که ، در این نوع از واردات، کالا بعد از مدت معینی به کشور‌ خارجی صادر‌کننده برگردانده می‌شود.

۴) ترانزیت خارجی کالا

در ترانزیت خارجی، کالا از نقطه مرزی وارد کشور شده و هنگام خروج نیز، از نقطه مرزی دیگر خارج می‌شود. کالایی که ازطریق  ترانزیت خارجی وارد کشور شود، جزو واردات و صادرات قطعی نمی‌باشد.

مشکلات وارد کردن کالا از چین

وارد کننده کالا از چین، در این راه ممکن است با سختی‌ها و مشکلاتی مواجه شود. مشکلاتی مثل دریافت ویزا، مسلط نبودن به زبان چینی، هزینه سنگین سفر، وقوع کلاهبرداری و مشکلاتی از این قبیل می‌تواند وارد کننده را با چالش هایی مواجه کند‌.

مشکلات وارد کردن کالا از چین
مشکلات وارد کردن کالا از چین

قبل از اتخاذ هر نوع تصمیم برای واردات کالا از کشور چین یا هر کشور دیگری، خوب تحقیق کنید. سوالات خود را از کارشناسان خبره آگاه به این مسائل بپرسید. در نهایت با اطلاعات کافی تصمیم نهایی را برای واردات بگیرید تا خدایی نکرده با مشکلی مواجه نشوید.

واردات کالا از طریق شرکت وانیکس:

شرکت وانیکس جزو یکی از شرکت‌های باتجربه در زمینه واردات و صادرات کالا طبقه بندی می‌گردد. اگر جزو کسانی هستید که قصد واردات  کالا از کشور چین را دارید، توصیه ما به شما شرکت وانیکس است‌.

اگر در زمینه واردات و صادرات کالا سوالی ذهنتان را درگیر کرد، برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید یا کارشناسان خبره شرکت وانیکس تماس بگیرید.

شرکت وانیکس واسطه شما در انجام این فعالیت بازرگانی است و شما می‌توانید با خیالی آسوده و فراغ بال تمام عملیات مربوط به صادرات یا واردات کالای خود را به آن‌ها بسپارید.

این شرکت سال‌های طولانی است که در زمینه واردات و صادرات کالا به کشور‌های مختلف جهان مثل چین، هند، امارات فعالیت می‌کند.

سخن پایانی

در سال‌های اخیر شاهد رونق واردات از کشور چین به ایران بودیم که می‌توان دلایل آن  را  سود‌دهی بالای واردات از چین و متنوع بودن کالاهای این کشور دانست. کشورمان در سال‌های اخیر به جز کشور چین شریک تجاری دیگری نداشته است. اگر بخواهیم میزان واردات از چین را با عدد و رقم بیان کنیم باید اشاره کرد که در سال ۹۹ حدود ۹ میلیارد و ۷۰۰ میلیون دلار کالا از چین به ایران صادر شده است.

کالا‌های چینی سود قابل ملاحظه‌ای برای وارد کننده دارند. با وجود مشکلاتی که در مسیر ورود کالا به ایران وجود دارد، اما واردات کالا از کشور چین، نسبتا کم خطر است. همین دلیل باعث شده است که شرکت‌های بازرگانی و تاجران زیادی به واردات کالا از چین علاقه مند باشند.

این مقاله را به موضوع وارد کردن کالا از چین ، مشکلات این مسیر، روش‌های این کار و موضوعات دیگر اختصاص دادیم. امیدواریم که اطلاعات کافی از این مقاله به دست آورده باشید و برای شما مفید بوده باشد.

برای واردات کالا با وانیکس تماس بگیرید

همه چیز درباره واردات کالا در وبلاگ وانیکس

۲۶ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • سلام عرض ادب کمترین هزینه برای واردات از چین چقدر هستش

  پاسخ
  • تیم تولید محتوا وانیکس
   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ ۱۹:۵۹

   سلام و درود
   شما می‌تونید حداقل با ۴۰ میلیون تومان کالا وارد کنید. هزینه حمل به نوع، حجم و وزن کالا بستگی دارد. لطفا برای مبلغ دقیق هزینه حمل تماس بگیرید. تلفن: ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳- ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

   پاسخ
 • من با شرکت دیگه ای برای واردات کار کردم اما بار من رو خیلی دیر تحویل دادن و این باعث شد من تعدادی از مشتری هام رو از دست بدم. چقدر طول میکشه بار من رو برام بفرستید از چین اگر با شرکتتون کار کنم.

  پاسخ
  • تیم تولید محتوا وانیکس
   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ ۱۵:۲۹

   سلام و درود
   دوست عزیز ما تماس‌های زیادی مبنی بر اینکه شرکت قبلی بدقولی‌های کرده است دریافت می‌کنیم و مخاطب به دنبال مسئولیت پذیری در قبال زمان حمل کالا از چین است. شرکت بازرگانی وانیکس به طول زمان واردات اهمیت زیادی میدهد و شرایطی را فراهم کرده است که شما عزیزان از زمان توافق شده محصولات خود را دیرتر دریافت نکنید. برای راهنمایی بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید. شماره تماس ۰۹۱۹۲۰۹۸۱۴۵

   پاسخ
 • سلام حداقل هزینه برای واردات چقدر هست

  پاسخ
  • تیم تولید محتوا وانیکس
   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ ۰۹:۴۳

   سلام و درود
   شما با ۴۰ و حتی ۳۰ میلیون تومان هم می‌توانید واردات از چین و دبی انجام دهید. برای اطلاع دقیق از هزینه‌های واردات با مشاوران وانیکس تماس بگیرید. تلفن: ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳- ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

   پاسخ
 • سلام خسته نباشید ما ب چ صورت اطمینان و اعتماد کنیم ک آیا صحت کامل دارد یا ن البته با عرض پوزش چون هر کسی باشه باید اعتماد کامل کنه

  پاسخ
  • تیم تولید محتوا وانیکس
   ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ ۱۰:۰۰

   سلام و درود
   شرکت بازرگانی وانیکس با افراد زیادی در زمینه واردات همکاری می‌کند و سال‌ها در این حوزه و در رویدادهای حمل و نقل کشور نیز حضور فعال دارد. چک تضمین به مبلغ واردات کالا در زمان عقد قرارداد، تضمینی است که می‌توانید از آن اطمینان حاصل کنید. پیشنهاد می‌شود برای اطلاع بیشتر از شرایط همکاری با شرکت وانیکس تماس بگیرید تا همکاران ما به صورت رایگان به شما مشاوره واردات بدهند. تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳- ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

   پاسخ
 • سلام ممنون از مطلب مفیدتون عالی بود دوستان من توسط شرکت وانیکس واردات انجام دادم و بسیار راضی بودم

  پاسخ
 • سلام،باچه میزان سرمایه ریالی میتوان کار واردات را شروع کرد؟نسبت سود و سرمایه چقدر است؟ممنون میشوم راهنمایی کنید.

  پاسخ
  • تیم تولید محتوا وانیکس
   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ ۱۵:۴۶

   سلام و درود
   میزان سرمایه شما می تواند از ۵۰ میلیون به بالا باشد. نسبت سود به سرمایه هم به محصولی که برای واردات انتخاب می کنید دارد. مشاوران شرکت بازرگانی وانیکس به شما پرسودترین محصولات را برای واردات معرفی خواهند کرد. تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳ – ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

   پاسخ
 • مطهره کرمانی
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ ۱۴:۳۴

  سلام روزتون بخیر

  در رابطه با واردات لوازم جانبی موبایل، میخواستم بدونم شما انجام میدین؟

  پاسخ
  • تیم تولید محتوا وانیکس
   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ ۱۶:۴۵

   سلام و درود
   بله دوست عزیز، شرکت وانیکس واردات لوازم جانبی موبایل انجام می دهد. لطفا با مشاوران ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند. ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۵ – ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

   پاسخ
 • آیا فشفشه هم میتوانید وارد کنید؟

  پاسخ
  • تیم تولید محتوا وانیکس
   ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ ۱۷:۰۲

   سلام و درود
   بله دوست عزیز، برای واردات فشفشه با پشتیبانی شرکت بازرگانی وانیکس تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند. ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳ – ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

   پاسخ
 • سلام واردات ماینر از چین انجام میدید؟ ۱۱ عدد میخوام

  پاسخ
  • تیم تولید محتوا وانیکس
   ۱۴۰۱/۰۱/۲۹ ۱۳:۵۸

   سلام و درود
   بله دوست عزیز لطفا با مشاوران وانیکس تماس بگیرید و نوع دستگاه ماینر را مشخص کنید تا شما را راهنمایی کنند

   پاسخ
 • سوها کامپیوتر
  ۱۴۰۰/۱۲/۲۳ ۱۰:۰۶

  شرایط واردات بدون گمرکتون به چه صورته؟

  پاسخ
  • تیم تولید محتوا وانیکس
   ۱۴۰۱/۰۱/۲۹ ۱۴:۵۹

   سلام و درود
   واردات بدون گمرک تنها با استفاده از واردات ته لنجی امکان پذیر است که شرکت وانیکس این کار را برای شما انجام می دهد. لطفا برای اطلاعات بیشتر با مشاوران ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.
   تلفن وانیکس : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳ – ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۴ ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۵ – ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

   پاسخ
 • سلام هزینه ارسال بار از چین به ایران چقدر میشه؟

  پاسخ
  • تیم تولید محتوا وانیکس
   ۱۴۰۰/۱۲/۱۴ ۱۶:۴۶

   سلام و درود هزینه ارسال بار از چین به ایران بستگی به موارد مختلفی مانند نوع، حجم و وزن کالا دارد. برای این مورد با وانیکس تماس بگیرید تا تیم پشتیبانی، هزینه ارسال کالا شما را برآورد کند.

   پاسخ
  • سلام شرکت وانیک اعتبار و تضمین ‘کالا میدهد”’

   پاسخ
   • تیم تولید محتوا وانیکس
    ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ ۱۴:۴۸

    سلام و درود
    بله دوست عزیز، شرکت وانیکس هنگام بستن قرارداد، به مبلغ کالایی که وارد می کنید به شما چک تضمین می دهد. برای راهنمایی بیشتر با مشاوران ما در تماس باشید. تلفن وانیکس: ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۵ – ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

    پاسخ
    • سلام. واردات کاغذ A4 هم صورت می پذیرد

     پاسخ
     • تیم تولید محتوا وانیکس
      ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ ۱۳:۳۵

      سلام و درود
      بله دوست عزیز شرکت بازرگانی وانیکس واردات کاغد A4 هم انجام می‌دهد. لطفا برای واردات کاغذ A4 با مشاورین ما تماس بگیرید تا به صورت رایگان شما را راهنمایی کنند. تلفن: ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳- ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست