واردات از چین با وانیکس

شرکت واردات از دبی وانیکس ابتدا کالای شما را با بهترین قیمت در دبی پیدا می‌کند، سپس کالای شما را دریافت و بعد از بسته بندی، حمل و به شما در ایران تحویل می دهد. برای واردات کالا از دبی توسط وانیکس در سریع‌ترین زمان و با کمترین هزینه تماس بگیرید.

واردات از چین با وانیکس

شرکت واردات از چین وانیکس ابتدا کالای شما را با بهترین قیمت در چین پیدا می‌کند، سپس کالای شما را دریافت و بعد از بسته بندی، حمل و به شما در ایران تحویل می دهد. برای واردات کالا از چین توسط وانیکس در سریع‌ترین زمان و با کمترین هزینه تماس بگیرید.

سوالات متداول درباره واردات از دبی با وانیکس

وانیکس از چه کشورهایی واردات انجام می دهد

شرکت وانیکس از کشورهای چین و امارات واردات انجام می‌دهد

آیا شرکت وانیکس صادرات هم انجام می دهد

خیر، در حال حاضر شرکت بازرگانی وانیکس تنها خرید کالای شما در چین و امارات و واردات کالا انجام می‌دهد

واردات از چین به ایران به صورت دریایی چند روز زمان می برد

واردات از چین به ایران به صورت دریای حدود ۴۵ روز زمان می‌برد.

 
واردات از چین به ایران به صورت هوایی چند روز زمان می برد

واردات از چین به ایران به صورت هوایی حدود ۲۵ روز زمان می‌برد.

خدمات واردات کالا از چین شرکت وانیکس Door To Door است یا Door To Airport

شرکت وانیکس واردات کالای شما را به صورت Door to Door انجام می دهد. همچنین بنا به درخواست مشتری می تواند از سرویس (Door To Airport) نیز استفاده شود

.
وزن حجمی در واردات چیست و چگونه محاسبه می شود

وزن حجمی مختص حمل هوایی می باشد. یکبار وزن واقعی کارتن‌ها محاسبه می‌گردد و یکبار وزن حجمی آن‌ها با فرمول زیر محاسبه می‌شود، در نهایت هر وزنی که بالاتر باشد مورد محاسبه قرار خواهد گرفت

محاسبه وزن حجمی: طول * عرض * ارتفاع (سانتی متر) تقسیم بر ۵۰۰۰

 
برای واردات کالا از چین محدودیت وزنی و ابعادی وجود دارد?

بله در واردات کالا از چین یا امارات، هم محدودیت وزنی و هم محدودیت در ابعاد وجود دارد. لطفا جهت اطلاعات بیشتر با شماره پشتیبانی تماس حاصل فرمایید ( تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳ – ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۴ ۰۲۱۸۸۵۲۰۱۵ – ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵ )

 
 
آیای شرکت وانیکس خرید کالای ما از چین و حمل آن به ایران را انجام می دهد

بله؛ جهت گرفتن استعلام قیمت اطلاعات و سوالات خود را به شماره واتس اپ ارسال نمایید. ما در اسرع وقت پاسخگو خواهیم بود

آیای شرکت وانیکس حمل خرده بار از چین را هم انجام می دهد

 

بله، شرکت وانیکس این امکان را دارد که بارها را به صورت خرده بار (LCL) نیز ارسال نماید

یکی از استراتژیک‌‎ترین کسب و کارها در حال حاضر واردات کالا از کشور چین است. این فعالیت به دلیل کم ریسک بودن و نداشتن هزینه‎ های اضافی می‎تواند باعث ایجاد سودهای فراوان شود. البته که این یک فعالیت ساده نیست و مستلزم تلاش فراوان می‎باشد. اگر شما بتوانید با یک فروشنده خاص در چین به توافق برسید که کالا را با قیمت مناسب تهیه کنید؛ می‎توانید درآمد بالایی کسب کنید. این موضوع در حالی است که مسیر واردات از چین برای ایرانیان بسیار هموار و ساده است. اگر شما به عنوان یک سرمایه‌گذار یا تاجر می‎خواهید که درآمد مناسبی را از این راه به دست آورید باید یک راهنما و همراه را در کنار خود داشته باشید. کمپانی وانیکس با بیش از یک دهه تجربه می‎تواند بهترین گزینه برای همراهی شما در این مسیر سخت باشد. 

واردات کالا از چین

کشور چین مقصد بسیاری از بازرگانان از سراسر جهان بخصوص ایران است. متخصصان وانیکس می‌توانند کالاهای مورد نظر بازرگانان را به‌سرعت در چین یافته، با تامین‌کننده وارد مذاکره شوند و برای ایران ارسال کنند. پروسه واردات از چین به‌خاطر تجربه بالا در خرید کالاها با قیمت اندک، ترخیص سریع کالاها از گمرک و سادگی حمل‌ونقل از چین به ایران یکی از بهترین انواع واردات توسط وانیکس است. 

واردات کالا از چین

با اینکه هر بازرگانی در ابتدا قصد دارد کالاهای معینی مثل گوشی، قطعات خودرو، لوازم خانگی و پوشاک از چین وارد کند اما لازم است که پیش از انتخاب کالا، تحقیقاتی وسیع درباره اینکه واردات کدام کالا در چه زمانی از سال سود بیشتری دارد انجام دهد. این تحقیقات یکی از وظایف اصلی متخصصان وانیکس است که سعی می‌کنند براساس داده‌های حاصل از واردات کالاهای مختلفی که از شرکت‌های چینی خریداری کرده‌اند، مشخص کنند چه زمانی از سال کدام کالا بیشترین تقاضای خرید را در بازار ایران دارد. 

از سویی تعیین شرکت فروشنده کالا در چین هم موضوعی است با اهمیت که بازهم نیازمند تحقیقات فراوانی از جانب متخصصان است. شرکت‌های فروشنده چینی زیادی وجود دارند که می‌توانند به درخواست خرید شما پاسخ دهند، اما تعیین مناسب‌ترین آنها کار دشواری است. مناسب‌ترین شرکت فروشنده براساس نوع خرید شما و شرایط مالی و کیفیت کالایی که قصد وارداتش دارید تعیین می‌شود. انتخاب شرکت فروشنده موضوعی بسیار با اهمیت و تاثیرگذار روی کل مراحل واردات است. 

مراحل واردات از چین

واردات از کشور چین مراحل نسبتاً سختی دارد، اگر به نکاتی که ذکر می‌کنیم دقت کنید این مراحل را به راحتی پشت سر خواهید گذاشت. دقت کنید که تمام مراحل باید به درستی طی شود در غیر این صورت ممکن است دردسرساز شود. 

مراحل واردات از چین

انتخاب محصول

قبل از هر کار باید محصولی که قرار است از چین وارد کنید را انتخاب کنید. دقت کنید کالایی که قرار است از چین وارد کنید، در قانون ایران مشکلی نداشته باشد؛ در واقع کالا شما باید مجاز به واردات باشد. بعد از اینکه کالا را انتخاب کردید حتما قیمت آن را در چند کشور مختلف و چند فروشنده مختلف مورد بررسی قرار دهید. معمولا از هر محصولی چند مدل مختلف وجود دارد، سعی کنید که مدل‌های پر طرفدار آن را بررسی کنید و در صورت امکان همان مدل را به کشور وارد کنید. 

تامین کننده کالا

اگر تصمیم قطعی گرفته‌اید که از چین کالا وارد کنید بهتر است که در مورد تامین‌کننده کالا بسیار تحقیق کنید. البته بیشتر تامین‌کننده‌های کالا در چین مورد اعتماد هستند، اما ممکن است که بعضی از آنها افراد مناسبی برای تجارت نباشند. بهتر است که قبل از هرگونه عقد قرارداد در مورد تامین‌کننده کالا بسیار تحقیق کنید. پیشنهاد ما به شما این است که برای خرید هر نوع محصول به خود کارخانه مراجعه کنید. در این صورت می‌توانید به صورت کامل از خرید خود مطمئن باشید. اگر هم می‌خواهید مقدار کمی کالا را تهیه کنید بهتر است که به بازارهای عمده فروشی در چین مراجعه کنید. 

بررسی مشخصات فنی و صحت کالا

یکی از کارهایی که باید قبل از خرید کالا انجام دهید، بررسی صحت کالا است. آیا کالایی که در حال خرید آن هستید، محصول اصلی یا کپی است. نکته دیگر اینکه حتما لیست قیمتی محصول را نیز چک کنید. 

تامین ارز 

شما برای خرید کالا از چین باید بتوانید، هزینه محصولات خریداری شده را پرداخت کنید. این کار نیاز به یک حساب بانکی در چین دارد؛ اگر این حساب را ندارید نیاز به نگرانی نیست. شما می‌توانید از مجموعه وانیکس در این زمینه کمک بگیرید. لازم به ذکر است که بیشتر تجار ایرانی برای پرداخت هزینه محصولات از حواله یوان استفاده می‌کنند. بهترین گزینه برای تجارت با چین استفاده از حواله یوان است. 

تحویل کالا به باربری

یکی دیگر از مراحلی که باید شما طی کنید تحویل کالا به باربری است. اگر می‌خواهید کالا به سلامت به ایران برسد باید کالا را به یک باربری معتبر بین‌المللی تحویل دهید. شما می‌توانید به دو روش هوایی و دریایی کالای خود را به ایران برسانید. باربری کالای شما را تا ایران می‌آورد و شما باید کالا را در باربری ایران تحویل بگیرید. البته واردات عمده از چین شرایط خاص‎ترین دارد که باید آنها را نیز رعایت کنید. 

واردات عمده از چین

اگر شما تاجر حرفه‌ای باشید می‌دانید که واردات کالا در تعداد پایین ارزش اقتصادی ندارد. بیشتر تجار ایرانی که به چین سفر می‌کنند قصد خرید کالا در تعداد بالا را دارند. برای واردات از چین باید بتوانید فروشنده‌ای را پیدا کنید که تعداد کالای مورد نیاز شما را بتواند تهیه کند. از این رو بهتر است که برای خرید کالا، به سراغ کارخانه بروید. تهیه بعضی از کالا‌ها در تعداد بالا ممکن است بسیار دشوار باشد در این صورت در قدم اول به سراغ کارخانه بروید. اما اگر کالایی که شما می‌خواهید در دسترس است می‌توانید به بازارهای فروش عمده مراجعه کنید. یکی از فروشنده‌هایی که کالا را به صورت عمده در اختیار مردم قرار می‌دهد؛ فروشگاه اینترنتی علی بابا است. این وبسایت یکی از معروف‌ترین و محبوب‌ترین فروشنده‌های کالا در حجم بالاست. 

واردات عمده از چین به ایران

وبسایت علی بابا

شرکت علی بابا در سال ۱۹۹۹ توسط جک ما تاسیس شد. این شرکت با داشتن دفاتر بسیار زیاد در نقاط مختلف دنیا توانسته است به راحتی به عموم مردم جهان خدمات مختلفی ارائه دهد. وبسایت علی بابا با دارا بودن ۸ میلیون فروشنده فعال قادر است که هر محصولی را در هر تعدادی برای شما تهیه کند. جالب است بدانید که این هلدینگ بیش از ۲۷۰ میلیون خریدار دارد و میزان فروش محصولات این شرکت هر سال سه برابر می‌شود. 

اگر شما نمی‌توانید به فروشنده‌های چینی اعتماد کنید پیشنهاد ما این است که از این وبسایت خرید کنید. علی بابا با بیش از ۲۰ سال سابقه فروش دیجیتال توانسته برای خود نام خوبی را بجای بگذارد. یکی از فعالیت‌های بشردوستانه شرکت علی بابا در زمینه تخصیص درآمد به طبیعت است؛ این شرکت سالیانه ۳ درصد از درآمد خود را به برنامه‌های حفظ محیط زیست اختصاص می‌دهد. 

این شرکت در حال حاضر بیش از ۲۰ هزار کارمند دارد و سرانه فروش آن از شرکت‌هایی مانند آمازون و شرکت‌های فروش بین المللی دیگر بیشتر است. این سایت بیش از ۳۰۰ میلیون کاربر فعال دارد که تقریبا ۴ برابر جمعیت ایران است. وبسایت علی بابا برای افرادی است که قصد خرید عمده دارند، اما اگر قصد خرید کالا را به صورت جزئی دارید بهتر است که از وبسایت علی اکسپرس خریداری کنید.

علی اکسپرس نیز یکی از زیر مجموعه‌های شرکت علی بابا است. یکی از مشکلات اساسی تاجرهای تازه‌کار این است که نمی‌دانند به چه روشی کالا را از چین به ایران وارد کنند. واردات عمده کالا از چین روش‌های متعددی دارد که یکسری از این روش‌ها، ساده‌تر است و در نهایت باعث افزایش سود شما می‌شود. این روش‌ها نکات خاصی دارند که اگر به آنها دقت شود می‌تواند تجارتی آسان برای شما به ارمغان بیاورد. 

بهترین روش واردات از چین

برای خرید از چین روش‌های متعددی وجود دارد، اما تجار ایرانی معمولاً از سه روش استفاده می‌کنند. هر تاجری ممکن است از یکی روش‎ها استفاده کند که انتخاب آن به خود فرد بستگی دارد. شما نیز می‌توانید بر اساس نیاز خود یکی از این سه روش را انتخاب کنید. دقت کنید که هزینه واردات کالا از چین در هر کدام از این روش‌ها متفاوت است، پس به هزینه‌های خود نیز دقت کنید. 

بهترین روش واردات از چین

خرید مستقیم 

یکی از روش‌هایی که بسیار مورد علاقه تجار ایرانی است، خرید مستقیم است. در این روش تاجر به کشور چین سفر می‌کند و به صورت مستقیم فروشنده را پیدا می‌کند و با او معامله می‌کند. در این روش شما باید هزینه سفر به چین را متحمل شوید و مهم‌تر آن اینکه باید زمان بسیاری را صرف کنید تا به چین سفر کنید و در آنجا فروشنده مناسب را پیدا کنید. سخت‌تر کار در این روش یادگیری زبان چینی است. البته در این روش شما از کیفیت کالا اطمینان بیشتری دارد. برای خرید عمده کالا از چین این روش به شما پیشنهاد می‌شود. شما قرار است هزینه بسیاری را برای خرید کالا از چین پرداخت کنید پس بهتر است که کیفیت کالا را قبل از خرید به صورت کامل بررسی کنید. 

خرید آنلاین

آیا شما تا به حال از وبسایت دیجی کالا خرید کرده‌اید؟ خرید آنلاین از وبسایت‌های چینی دقیقا مشابه خرید از دیجی کالا می‌باشد. تنها فرقی که دارد این است که انبار دیجی کالا در ایران است، اما انبار وبسایت‌های چینی در خارج از کشور قرار دارد. این روش دردسرهای روش قبل را ندارد، اما سختی‌های خود را دارد. شما باید به دنبال یک وبسایت مطمئن بگردید که کالای با کیفیت تولید کند. پیشنهاد ما به شما استفاده از وبسایت علی بابا است. این وبسایت بسیار مطمئن است. البته شما باید قوانین خرید اینترنتی کشور چین را نیز بدانید. البته پرداخت هزینه کالا نیز می‌تواند برای بعضی دردسرساز باشد. اگر شما یک حساب در کشور چین داشته باشید به راحتی می‌توانید هزینه محصولات را پرداخت کنید؛ اگر چنین حسابی ندارید وانیکس می‌تواند به شما کمک کند. 

راهنمای واردات کالا از چین

مبادلات تجاری کشور ایران و چین نسبت به مدت مشابه سال ۲۰۲۲ چیزی در حدود ۲۲ درصد رشد داشته است. با توجه به ارزان بودن کالاهای چینی و کیفیت مطلوب آنها واردات از چین پیشرفت چشمگیری داشته است. مبادلات تجاری ایران و چین به گذشته خیلی دور باز می‌گردد. در واقع این مبادلات همزمان با جاده ابریشم است. ایران توانسته است روابط اقتصادی خود را به این کشور تا به حال حفظ کند. 

راهنمای واردات از چین

واردات کالا از چین نسبت به گذشته مقداری سخت شده است، اما اگر همراه وانیکس باشید تمام این مشکلات از سر راه شما برداشته خواهد شد. یکی از مشکلاتی که گریبان تجار ایرانی را گرفته است، تحریم‌های سخت آمریکایی است. البته روابط با چین تا حدودی این تحریم‌ها را بی‌تاثیر کرده است، اما خب بعضی از تحریم‌ها هنوز بر تجارت ایران و چین تاثیر دارند. 

به عنوان مثال بعضی از تحریم‌های بانکی آمریکا به دلیل استفاده از واحد پولی چین، هیچ تاثیری بر تجارت ایران و چین ندارد. یک نکته که لازم دانستیم به شما بگوییم این است که قبل از خرید هرگونه کالا از چین از ممنوع نبودن آن در ایران مطمئن شوید. به عنوان مثال ورود بعضی از لوازم همراه، موبایل، لوازم خودرو و…… به ایران ممنوع است.

 در صورت رسیدن این کالا‌ها به گمرک، شما دیگر رنگ آنها را نخواهید دید؛ زیرا به هیچ عنوان از انبار گمرک ترخیص نمی‌شود. پس به این نکته حتماً دقت کنید. اما به نظر شما واردات کالا از چین به چه مقدار سرمایه نیاز دارد؟ به نظر شما حداقل سرمایه مورد نیاز برای خرید و حمل کالا از چین چقدر است؟ اگر این سوال‌ها برای شما نیز پیش آمده است بهتر است که با ما همراه شوید تا شما را به صورت کامل راهنمایی کنیم. 

واردات از چین با سرمایه کم

با گرم شدن بازار واردات از کشور چین شاید شما جزو آن دسته از افراد باشید که مایل به این کار هستید. معمولاً اولین سوالی که ذهن افراد را درگیر می‌کند این است که چه مقدار سرمایه نیاز دارند تا بتوانند کالا مورد نظر را از چین وارد کنند. پاسخ این سوال کمی دشوار است؛ زیرا عوامل بسیار زیادی هستند که در قیمت‌گذاری‌ها تاثیر مستقیم دارند.

واردات از چین با سرمایه کم

در اولین قدم برای تخمین زدن هزینه واردات کالا از چین باید به قیمت محصول که قرار است وارد کنید دقت کنید. شما باید قیمت کالا و تعدادی که قرار است وارد کنید را بررسی کنید تا بتوانید میزان سرمایه خود را بررسی کنید. بهتر است قبل از هر چیزی به محصولات مورد علاقه وارد کننده‌های ایران بپردازیم. 

 • قطعات خودرو
 • لوازم جانبی و قطعات کامپیوتر و موبایل
 • لوازم خانگی
 • کاغذ و پارچه
 • لوازم کشاورزی
 • کودهای شیمیایی
 • مشتقات پلاستیک

در بخش بالا لوازمی که نام بردیم بیشتر تجار به ایران وارد می‌کنند و محبوبیت بیشتری را نیز بین مردم دارند. در صورت واردات این کالا به کشور شما مشکلات کمتری برای فروش این کالا‌ها دارید. شما بعد از اینکه کالای مورد نظر را انتخاب کردید باید قیمت روز آن را بررسی کنید. بعضی از عوامل مانند جنگ، قحطی، افزایش یا کاهش قیمت طلا و نفت و…. ممکن است بر روی قیمت کالا‌های شما تاثیر مثبت بگذارد. البته روش خرید کالا در قیمت شما نیز بسیار تاثیر دارد. 

به عنوان مثال اگر شما بخواهید به صورت مستقیم از چین خرید کنید باید هزینه پرواز، هتل، خورد و خوراک، مترجم، حمل و نقل درون چین و…. را محاسبه کنید که در حدود ۱۰۰ میلیون تخمین زده می‌شود. اما با استفاده از دیگر روش‌ها می‌توانید هزینه‌های خود را به مقدار قابل توجه‌ای کاهش دهید. 

حداقل سرمایه واردات از چین چقدر است؟

شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که حداقل سرمایه واردات از  این کشور چقدر است؟ برای تخمین حداقل سرمایه باید نکات بسیاری مانند نوع حمل و نقل، تعرفه گمرکی، قیمت و تعداد کالا را بدانید. اما به صورت معمول شما می‌توانید با حداقل سرمایه ۱۰ میلیون تومان اقدام به واردات کالا از چین کنید. این عدد یک متغیر است و ممکن است تغییر کند. 

حداقل سرمایه برای واردات از چین

در بعضی موارد ممکن است این مبلغ فقط صرف خرید کالا یا هزینه حمل کالا از چین به ایران شود، اما می‌توان با این مقدار سرمایه اقدام به واردات کالا از چین کرد. از نظر ما بهترین سرمایه برای واردات کالا از چین مبلغ ۱۰۰ میلیون است. بهتر است که مواردی که بر هزینه تمام شده کالا تاثیر گذار هستند را مورد بررسی قرار دهیم تا شما بدانید که حداقل سرمایه مورد نیاز شما چقدر است. 

اولین مورد هزینه سفر به چین است، که در حدود ۱۰۰ میلیون تخمین زده می‌شود. اگر شما تاجر تازه‌کار هستید پیشنهاد ما این است که سرمایه خود را برای سفر به چین استفاده نکنید، بلکه با روش‌های دیگری اقدام کنید. بعد از هزینه‌های سفر به چین هزینه‌های خرید کالا و حمل آنها تا انبار است. مهم‌ترین هزینه‌ای که یک تاجر دارد هزینه بسته بندی و حمل کالا از چین به ایران است.

پیشنهاد ما به تجار تازه‌کار این است که در اولین تجربه‌های خود به سراغ محصولاتی بروند که حجم و وزن بسیار کمی دارند. به این شکل در هزینه بسته‌بندی و حمل بسیار صرفه‌جویی کرده‌اید. روش ارسال کالا از چین به ایران نیز بسیار مهم است که در ادامه به بیان آنها نیز می‌پردازیم؛ بهترین روش برای ارسال کالا از چین به ایران استفاده از کشتی است که در هزینه‌های شما بسیار صرفه جویی می‌کند. 

واردات کالا از چین با سرمایه کم

یکی از سخت‌ترین کارها برای هر تاجری، فراهم کردن سرمایه مورد نیاز است. بعضی از تجار زمانی که نمی‌توانند سرمایه زیادی را فراهم کنند دلسرد می‌شوند و تجارت را کنار می‌گذارند. اما باید گفت که تجارت با چین نیاز به سرمایه بسیار ندارد. بلکه شما می‌توانید با سرمایه بسیار کم به تجارت با چین بپردازید. اگر شما واقعا قصد دارید که با چین تجارت کنید پیشنهاد ما این است که اوایل با سرمایه کم اقدام به واردات کالا کنید زمانی که تجربه خوبی در این زمینه داشتید سرمایه خود را به صورت پله‌ای افزایش دهید. 

راهنمایی ما به شما این است که سعی کنید دنبال کالاهایی باشید که در ایران مردم برای آنها تشنه هستند. در واقع کالایی را انتخاب کنید که محبوبیت آن در بین مردم بسیار زیاد است. در این صورت است که کالای شما به راحتی به فروش می‌رود و به سود دهی می‌رسد. سعی کنید این کالا‌ها را در حجم کم وارد کنید؛ در این صورت شما می‌توانید کالا را در قیمت و زمان مد نظر به فروش برسانید. قبل از اینکه اقدام به واردات کالا از چین کنید بهتر است که هدف خود را از این اقدام مشخص کنید. 

اگر قبل از واردات هدف خود را به صورت صحیح مشخص کرده باشید به راحتی از این تجارت سود خواهید کرد. حتما قبل از واردات کالا مشخص کنید کالایی که وارد می‌کنید مصرفی است یا صنعتی؛ این موضوع در فروش کالا بسیار به شما کمک می‌کند. شما با دانستن این موضوع می‌توانید بازار هدف خود را مشخص کرده و به صورت صحیح اقدام به فروش کالا در بازارهای ایران کنید. سعی کنید در زمان شروع تجارت با چین اقدام به واردات کالاهای مصرفی کنید، زیرا این محصولات به راحتی فروش می‌رود. 

برای واردات محصولات مختلف از چین چه باید کرد

برای اینکه بتوانید کالاهای خود را به درستی از چین به ایران وارد کنید باید مراحل را یک به یک به صورت صحیح انجام دهید. در مرحله اول شما باید قوانین هر دو کشور را مورد بررسی قرار دهید. شما باید اقدام به گزینش کالا کنید در واقع باید کالایی که قصد وارد کردن آن را دارید به صورت کامل مورد بررسی قرار دهید. 

برای واردات از چین چه باید کرد

بهتر است اول قانون کشور چین را مورد بررسی قرار دهید، آیا این کشور اجازه خروج این محصول را می‌دهد؟ بعد از آن بهتر است که قانون ایران را بررسی کنید، آیا ایران اجازه ورود این کالا را می‌دهد؟ بعد از بررسی قانون هر دو کشور باید به سراغ بررسی قیمت کالا‌ها بروید. حیاتی‌ترین عامل برای هر وارد کننده قیمت کالا است؛ شما نمی‌توانید هر کالایی را به هر قیمتی وارد کنید. البته بهتر است که در این مرحله بازار هدف کالا را نیز بررسی کنید. 

بعد از بررسی موارد ذکر شده باید به سراغ چینی‌ها برویم؛ در مرحله دوم شما باید اقدام به بررسی فروشنده، شرکت تولیدکننده کالا کنید. فروشنده‌ها در چین در سه گروه تولیدکننده‌ها، مونتاژکننده‌ها و شرکت‌های کوچک و بزرگ هستند. کالایی که قرار است وارد کنید جزو کدام دسته است؟ نکته بسیار مهم قبل از خرید کالا تعیین فروشنده کالا است. 

در بعضی موارد شما هیچ محدودیت در سرمایه خود ندارید و حاضر هستید هزینه کنید تا کالا با کیفیت تهیه کنید؛ اما در بعضی مواقع شما باید کیفیت محصول را کاهش دهید تا قیمت تمام‌شده شما نیز کاهش پیدا کند. بعضی از فروشنده‌ها در چین قیمت کالا را بالاتر از ارزش واقع آن ذکر می‌کنند؛ پس دقت کنید که در دام فروشنده‌های چینی گرفتار نشوید. حتما قبل از خرید از فروشنده یک نمونه بار از آن فروشنده دریافت و آن را بررسی کنید.

بعد از دریافت کالا از فروشنده باید آن را به انبار منتقل کنید؛ اگر در چین انبار ندارید نگران نباشید، مجموعه وانیکس در کنار شما ایستاده است. بعد از انبار کردن کالا باید کالا را بسته‌بندی و آماده ارسال به ایران کنید. روش‌های متعددی برای بسته‌بندی کالا وجود دارد که شما می‌توانید متناسب با سرمایه خود هر کدام از آنها را انتخاب کنید.

سعی کنید بسته‌بندی را انتخاب کنید که در هزینه‌های شما صرفه‌جویی و سرمایه شما را حفظ کند. بعد از اینکه محصول را بسته‌بندی کردید زمان آن رسیده است که کالا را ارسال کنید. برای ارسال کالا روش‌های متعددی وجود دارد که می‌توانید از هر کدام از آنها استفاده کنید. بهترین روش برای صرفه‌جویی در هزینه‌ها ارسال کالا از طریق دریا است؛ اما ارسال از طریق دریا زمان زیادی را نیاز دارد و برای همه افراد مناسب نیست.

چگونه از چین کالا وارد کنیم

واردات از کشور چین یکی از کارهای درآمدزا برای تجار ایرانی است، اما این تجارت پر سود روش‌های مختص به خود را دارد که هر تاجری باید به آنها مسلط باشد. اما یکی از سوال‌هایی که برای هر فرد به وجود می‌آید این است که چگونه از چین کالا وارد کنیم؟ این سوال، سوالی بسیار اساسی برای تجار تازه‌کار است. جواب این سوال بسیار طولانی است و شما باید چند مرحله را طی کنید اگر این مراحل را به درستی پشت سر بگذارید می‌توانید به واردات از چین بپردازید. برای این کار شما باید بازار هدف خود یعنی بازار ایران را به درستی بشناسید. شما باید بدانید که بازار ایران به چه کالایی نیاز دارد تا آن را وارد کنید؛ در غیر این صورت ممکن است کالایی که وارد کشور می‌کنید در انبارهای شما بماند و سال‌های سال خاک بخورد. 

چگونه از چین کالا وارد کنیم

بعد از اینکه بازار را به صورت کامل مورد بررسی قرار دادید باید روش خرید از چین را مشخص کنید. روش‌های متعددی برای خرید از چین وجود دارد؛ به عنوان مثال شما می‌توانید به صورت مستقیم به چین سفر کنید و محصولات را مستقیما بخرید. بعد از آن می‌توانید از طریق وبسایت‌های آنلاین اقدام به خرید کنید. روش آخر هم استفاده از یک واسطه مطمئن است.

پیشنهاد ما به شما تاجر تازه‌کار این است که به صورت اینترنتی و آنلاین اقدام به خرید کنید. در این صورت با هزینه کمتری می‌توانید کالا را دریافت کنید؛ اما از کیفیت کالا مطمئن نیستید. این مشکل را می‌توانید با خرید از یک وبسایت مطمئن مانند علی بابا حل کنید. بعضی از تجار در خرید دچار مشکل پرداخت هزینه می‌شوند. یکی از مشکلات رایج بین تجار پرداخت هزینه کالا است.

معمولاً بازرگانان ایرانی برای خرید کالا از چین از حواله یوان استفاده می‌کنند. این حواله قیمت بسیار پایینی دارد و در بین فروشنده‌های چینی نیز بسیار محبوب است. اگر در پرداخت هزینه‌های خرید خود دچار مشکل شده‌اید می‌توانید از مشاوران وانیکس راهنمایی بگیرید. وانیکس با بیش از ۱۲ سال سابقه می‌تواند به راحتی پرداخت‌های شما را در کشور چین انجام دهد.

دقت کنید که در قرارداد خود ذکر کنید پرداخت هزینه کالا از چه طریق انجام می‌شود. قبل از اینکه بخواهید هرگونه کالایی را از فروشنده چینی دریافت کنید بهتر است که از او بخواهید یک نمونه بار برای شما ارسال کند. در این صورت شما با بررسی نمونه بار می‌توانید کیفیت کلی محصولات را متوجه بشوید. حتما دقت کنید که مشخصات کالا با مشخصاتی که در قرارداد ذکر شده است همخوانی داشته باشد؛ در غیر این صورت بهتر است کالا را مرجوع کنید. 

راه های واردات از چین

کشور چین و ایران از زمان گذشته با هم مراودات اقتصادی بسیاری داشته‌اند، به شکلی که این روابط به ۱۱۴ سال قبل از میلاد مسیح باز می‌گردد. در آن زمین تنها راه تجارت بین ایران و چین استفاده از جاده ابریشم بود. در واقع تاجر باید به صورت فیزیکی این مسیر طولانی را طی می‌کرد تا بتواند با فروشنده‌های چینی ارتباط برقرار کند. این امر زمان زیادی را نیاز داشت، اما با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی این زمان و این مسیر بسیار کوتاه‌تر شد.

راه های واردات از چین

برای تجارت با چین نیازی نیست تا به خود چین سفر کنید، بلکه می‌توانید به راحتی با استفاده از راه‌های جدید کالای خود را در ایران تحویل بگیرید. راه‌های بسیار زیادی وجود دارد که شما می‌توانید از آنها استفاده کنید. یکی از آن راه استفاده از خطوط هوایی و تحویل گرفتن محصول در فرودگاه بین‌المللی امام خمینی است. 

بیشتر آمارها نشان‌دهنده این است که تجارت ایران و چین به برخی از گمرک‌های خاص منتهی می‌شود. این گمرک‌ها عبارتند از: بندر امام خمینی، فرودگاه بین‌المللی امام خمینی، منطقه آزاد تجاری چابهار و گمرک منطقه ویژه شهید رجایی. شما می‌توانید انتخاب کنید که محصولات خود را در کدام گمرک تحویل بگیرید. البته روش رسیدن کالا در انتخاب گمرک تاثیر بسیار زیادی دارد.

راه‌ها بسیار زیاد برای رسیدن کالا از چین به ایران است. شما می‌توانید محصولات خود را از طریق هواپیما و از طریق مرز‌های هوایی به ایران منتقل کنید. البته که این روش هزینه بسیار زیاد برای شما به همراه خواهد داشت. روش مقرون به صرفه ارسال کالا از چین به ایران استفاده از کشتی است. استفاده از کشتی باعث می‌شود که شما با هزینه بسیار پایین مقدار بسیار زیادی از کالا را به ایران منتقل کنید. 

واردات از ما فروش از شما

اگر شما با مطالعه این مطلب تا به اینجا دچار ترس و دلهره شده‌اید و می‌خواهید از واردات از چین صرفه نظر کنید، ما برای شما پیشنهاد ویژه‌ای داریم؛ واردات از ما فروش از شما. شما کالایی که قصد واردات آن را دارید به ما بگویید و ما تمام مراحل را طی می‌کنیم و کالا را درب انبار به شما تحویل می‌دهیم. شما دیگر نیازی ندارید که به چین سفر کنید، نیازی نیست که فروشنده مورد اعتماد پیدا کنید، نیازی به داشتن انبار در چین نیست. 

واردات از ما فروش از شما

یکی از معدود شرکت‌های با تجربه در زمینه واردات کالا از چین شرکت وانیکس است. مجموعه وانیکس با داشتن دفاتر و انبارهای متعدد در کشور چین توانسته به راحتی هر کالایی را از چین به ایران وارد کند. اگر می‌خواهید در امر واردات دچار هیچ مشکلی نشوید بهتر است که واردات کالای خود را به شرکت وانیکس بسپارید. 

شما می‌توانید با عقد قرارداد با مجموعه وانیکس اقدام به واردات کالا از چین کنید. وانیکس واردات کالا از چین را برای شما بسیار ساده کرده است؛ زیرا شما بعد از ثبت سفارش در این شرکت، منتظر می‌مانید تا کالا در درب انبار تحویل شما گردد. بعد از آن باید کالا را تحویل مدیر فروش خود بدهید تا کالا را برای شما بفروشید. شرکت وانیکس برای جلب اعتماد شما و اطمینان خاطر شما به اندازه ارزش محصولات شما، چک در اختیار شما قرار می‌دهد. 

این شرکت مدت زیادی است که در زمینه واردات کالا از کشورهایی مانند امارات، چین، هند فعالیت می‌کند. اگر در زمینه واردات کالا از چین سوالی برای شما پیش آمده است بهتر است که این سوال‌ها را با مشاوران ما در میان بگذارید، تیم وانیکس از ابتدا تا انتها در کنار شما خواهد ماند. 

وارد کننده از چین

یکی از فعالیت‌هایی که بعضی از تجار با تجربه انجام می‌دهند، فعالیت به عنوان واردکننده است. در این نوع فعالیت کافیست شما کالا را از فروشنده چینی خریداری و به ایران منتقل کنید. در این روش دیگر شما دردسرهای فروش کالا را نخواهید داشت؛ البته نیازی به سرمایه نیز ندارید که بخواهید کالایی را خریداری کنید، چون سرمایه خرید کالا توسط تاجر اصلی تامین می‌شود. شرکت‌های زیاد هستند که اقدام با واردات کالا از چین می‌کنند. 

وارد کننده از چین

یکی از شرکت‌های خوش‌نام در این زمینه شرکت وانیکس است، این شرکت با بیش از ۱۲ سال سابقه در زمینه واردات کالا از چین فعالیت می‌کند. شما می‌توانید با اطمینان خاطر سرمایه خود را به این شرکت بسپارید تا سرمایه شما را به کالا تبدیل کند و در ایران به شما تحویل دهد. شرکت وانیکس مجموعه‌ای خوش‌نام در واردات کالا از نقاط مختلف دنیا است. مجموعه وانیکس کالای شما را از فروشنده چینی تهیه و به انبارهای خود در چین منتقل می‌کند. در انبار کالا را بسته‌بندی و آماده ارسال می‌کند. 

بعد از آن کالا را به مقصد ایران راهی می‌کند. بعضی از شرکت‌های واردکننده ایرانی زمانی که کالا را از فروشنده دریافت می‌کنند، بسته‌بندی و به سوی ایران راهی می‌کنند، اما مجموعه وانیکس تمامی محصولات را قبل از ارسال مورد بازبینی قرار می‌دهد و از صحت کالای دریافتی مطمئن می‌شود. البته برای واردات از چین محصولات شما باید از یک سری قوانین در وزن و ابعاد پیروی کنند. قبل از اینکه بخواهید هر کالا را سفارش بدهید بهتر است که با مشاوران وانیکس تماس حاصل کنید و از آنها در این زمینه راهنمایی لازم را دریافت کنید.  

واردات مستقیم از چین

سخت‌ترین و پرهزینه‌ترین روش برای تجار تازه کار خرید مستقیم از چین است. اگر شما سرمایه کمی دارید بهتر است که به سراغ این روش خرید نروید. اما اگر شما می‌خواهید حجم بالای کالا را وارد کنید بهتر است که به صورت مستقیم به چین سفر کنید و کالا را به صورت مستقیم ارزیابی کنید. خرید مستقیم از چین مراحلی دارد که شما باید تمام آنها را درستی پشت سر بگذارید. 

واردات مستقیم از چین

در قدم اول باید شما به دنبال منابع فروش کالا بروید. در واقع باید به دنبال بازارهایی باشید که کالا مورد نظر شما را به صورت عمده بفروشند. البته باید دقت کنید که فروشنده‌ای که انتخاب کرده‌اید مورد اعتماد باشد. شما می‌توانید در مراکز فروش به دنبال فروشنده عمده بگردید یا به صورت مستقیم به سراغ کارخانه تولیدی بروید. پیشنهاد ما این است به دلیل قانون کپی رایت به سراغ کارخانه بروید. 

در مرحله بعدی باید اعتبار فروشنده را مورد بررسی قرار دهید. برای این کار بهتر است که یک نمونه بار از فروشنده دریافت کنید تا با بررسی کیفیت کالا‌های آن به کیفیت محصولات خود پی ببرید. در این قسمت قیمت محصول را با نمونه مشابه بررسی کنید. بعد از اینکه از فروشنده مطمئن شدید وقت آن رسیده است که هزینه کالا را پرداخت کنید و بار را تحویل بگیرید. معمولاً بازرگانان برای خرید از چین از حواله یوان استفاده می‌کنند. 

اگر در پرداخت حواله ارزی دچار مشکل شده‌اید می‌توانید از مجموعه وانیکس کمک بگیرید. بعد از اینکه کالا را از فروشنده تحویل گرفتید وقت آن رسیده است کالا را آماده ارسال به ایران کنید. اگر شما در چین انباری را ندارید، بهتر است که از وانیکس کمک بگیرید. حالا زمان آن رسیده است که کالا را تحویل یک شرکت حمل و نقل بین المللی بدهید تا کالا را تا ایران برای شما حمل کند. 

شما باید کالای خود را به یک شرکت معتبر حمل کالا تحویل بدهید تا از طریق یکی از روش‌های هوایی و دریایی، کالای شما را در ایران به شما تحویل دهد. بعضی از شرکت‌های حمل بین‌المللی کالای شما را به گمرک تحویل می‌دهند و شما باید به سراغ کارهای ترخیص کالا در گمرک بروید، اما شرکت وانیکس کالای شما را از گمرک ترخیص می‌کند و آن را درب انبار در ایران به شما تحویل می‌دهد. 

شرکت واردات از چین وانیکس

اگر شما جزو آن دسته از تجار هستید که علاقه به سود بدون دردسر دارید، پیشنهاد ما به شما همکاری با وانیکس است. مجموعه وانیکس در امور واردات کالا از چین، هند و امارت یکی از بهترین شرکت‌هاست. شما با تعیین کالای وارداتی و تعداد مورد نیاز می‌توانید به راحتی اقدام به سفارش کالا از چین کنید. اگر هم فروشنده مناسبی را در چین سراغ دارید می‌توانید آن را به مجموعه وانیکس معرفی کنید تا این شرکت برای خرید محصولات به همان فروشنده مراجعه کند.

شرکت واردات از چین

اگر هم کالا را خریداری کردید و فقط می‌خواهید به یک انبار مطمئن بسپارید می‌توانید روی وانیکس حساب کنید. مجموعه وانیکس در تمام زمینه‌های حمل کالا از چین تا ایران، پرداخت حواله ارزی، انبارداری، خرید محصول و عقد قرارداد با فروشنده چینی می‌تواند همراه شما باشد. اگر نیاز به همراهی داشتید می‌توانید با مشاوران این مجموعه تماس بگیرید. 

هزینه واردات از چین چقدر است

کسری بعضی از کالاهای اساسی در ایران باعث شده است که بیشتر تجار ایرانی اقدام به واردات آن کالا‌ها از چین کنند؛ اما واردات از چین هزینه‌هایی دارد. برای بعضی از واردکننده‌های تازه‌کار این سوال پیش می‌آید که هزینه واردات از چین چقدر است؟ هزینه واردات از چین به متغیر‌های زیادی بستگی دارد. به عنوان مثال انتخاب نوع حمل کالا از چین تا ایران تاثیر بسیار زیادی در قیمت تمام شده محصول دارد. 

هزینه واردات از چین

حجم کالای وارداتی و نوع کالا می‌تواند تاثیر بسیار زیادی بر روی قیمت تمام شده محصول بگذارند. در بعضی موارد قیمت تمام شده محصول آنقدر بالا می‌رود که باعث می‌شود در ایران هیچ خریداری نداشته باشد. اگر می‌خواهید به صورت اصولی و درست در زمینه تجارت با چین فعالیت کنید بهتر است که با یک مشاور به صورت دقیق صحبت کنید و از اطلاعات آنها در این زمینه استفاده کنید. 

یکی از نکاتی که بر روی قیمت تمام شده محصول تاثیر بسیار زیادی می‌گذارد، نوع و روش حمل کالاست. در واقع شما با تعیین نوع حمل کالا از چین به ایران می‌توانید هزینه‌های خود را مدیریت کنید. حمل کالا از چین تا ایران به دو روش هوایی و دریایی رایج است. این دو روش هزینه‌های مختلفی دارند و خدمات متفاوت نیز ارائه می‌دهند. اگر شما می‌خواهید هزینه‌های خود را مدیریت کنید، مهم است که از تعیین کنید از کدام این روش‌ها قرار است استفاده کنید. ما در ادامه هر دو روش حمل کالا از چین تا ایران را برای شما شرح می‌دهیم تا به درستی با آنها آشنا شوید. 

واردات دریایی از چین

محبوب‌ترین روش بین تجار ایرانی استفاده از حمل دریایی کالاست. شاید شما در فیلم‌ها یا مستند‌ها دیده باشید که کشتی‌های بزرگ باری برای حمل کالا در تعداد بسیار زیاد مورد استفاده قرار می‌گیرند. چین از کشورهای متصل به دریاهای آزاد است و از آن طریق می‌تواند به کشورهای زیادی کالاهای خود را ارسال کند. استفاده از کشتی‌های چینی، موردی بسیار اقتصادی و مقرون به صرفه‌ای است که تجار ایرانی از آن استفاده می‌کنند.

واردات دریایی از چین

 اگر شما واردات دریایی خود را به مجموعه وانیکس بسپارید می‌توانید کالای خود را بعد از ۴۵ روز در ایران تحویل بگیرید. شما در این روش می‌توانید حجم بسیار زیادی کالا را با قیمت بسیار اندکی حمل کنید. معمولاً کشتی‌ها کانتینرهای ۲۰ تا ۴۰ فوتی را بارگیری می‌کنند و به سمت مقصد حرکت می‌کنند. شما می‌توانید یک یا چند کانتینر را از محصولات وارداتی خود پر کنید و به سوی ایران روانه کنید. 

البته شما می‌توانید کمتر از یک کانتینر محصول به مقصد ایران ارسال کنید. روش محاسبه هزینه‌ها در این دو حالت متفاوت است. معمولاً محاسبه هزینه کالاها به صورت حجم و وزن است. در صورتی که یک کانتینر یا بیشتر را مورد استفاده قرار دهید قیمت شما متفاوت‌تر خواهد شد. زمانی که شما می‌خواهید کمتر از یک کانتینر کالا را به سوی ایران ارسال کنید قیمت را به شکل وزن و حجم محاسبه می‌شود. اگر کالا شما وزن زیادی داشته باشد قیمت آن از طریق وزن و اگر حجم آن زیاد باشد قیمت آن از طریق حجم مورد بررسی قرار می‌گیرد. 

بنادر مهم واردات دریایی از چین

کشتی‌هایی که از چین به مقصد ایران راهی می‎شوند باید بتواند در یک بندر پهلوگیری کنند و بعد از آن عمل تخلیه بار را انجام دهند. ایران از طریق دریای عمان به آب‌های آزاد راه دارد. کشتی‌ها می‌توانند از این مسیر وارد آب‌های ایران شوند و در بنادر ایران پهلوگیری کنند. بعضی از بنادر مهم ایران که قابلیت پهلوگیری کشتی‌های چینی را دارند عبارت اند از: 

 • بندرعباس
 • بندر بوشهر
 • بندر امام خمینی
 • بندر خرمشهر
 • بندر چابهار
 • بندر قشم

واردات هوایی از چین

در زمان گذشته هواپیما تنها برای تفریح و انتقال مسافر مورد استفاده قرار می‌گرفت، اما با گذشت زمان برای حمل کالا نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. این روش یکی از محبوب‌ترین شیوه‌ها برای انتقال کالا از چین به ایران است. اگر شما کالایی دارید که ممکن است در اثر گذشت زمان فاسد شود یا اعتبار آن بگذرد، بهتر است که از این روش استفاده کنید.

واردات هوایی از چین

بیشتر تجار به خاطر هزینه بالای این روش از آن صرفه نظر می‌کنند؛ اما شما در این روش با هزینه بالا، در زمان خود صرفه‌جویی می‌کنید. یکی از مزیت‌های دیگری که این روش دارد این است که کالای شما زودتر از گمرک ترخیص می‌شود. انتخاب خطوط هوایی ایران به چین بسیار مهم است؛ ایران به دلیل تحریم‌های آمریکا توانایی استفاده از تمام خطوط هوایی‌ها را ندارد. 

 • ایران ایر
 • ترکیش ایرلاین
 • کویت ایر
 • قطر ایرویز
 • عمان ایر
 • امارات
 • ماهان ایر

فرودگاه‌های ایران برای واردات هوایی از چین

تمام فرودگاه‌های بین‌المللی ایران از مبدا چین پذیرش ندارند و تنها بعضی از فرودگاه‌های ایران مانند فرودگاه بین المللی امام خمینی، پروازه‌های چینی را قبول می‌کنند. فرودگاه‌هایی مانند شهید هاشمی‌نژاد مشهد و شهید مدنی تبریز نیز پروازهایی از چین دارند. در بیشتر مواقع خطوط هوایی ایران به چین در مقصد فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد مشهد و شهید مدنی تبریز تعطیل است. قبل از اینکه بخواهید کالای خود را با هواپیما به مقصد ایران ارسال کنید بهتر است مقصد فرودگاهی هواپیما را انتخاب کنید. اگر در واردات از چین دچار هرگونه مشکل شده‌اید، ما در مجموعه وانیکس در کنار شما هستیم تا شما را در هر زمینه‌ای راهنمایی کنیم.

Comments (65)

 1. حسین
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ پاسخ

  سلام
  هزینه های جانبی و حمل و دیگر هزینه ها تقریبا چه بر آوردی باید داشته باشیم؟

  • تیم تولید محتوا وانیکس
   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ پاسخ

   لطفا در وقت اداری با پشتیبانی تماس بگیرین تا همکارات با توجه به بار و زمان ارسال و شرایط ارسال هزینه دقیق رو خدمتتون اطلاع بدن

 2. مجید
  ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ پاسخ

  درود،
  شما واردات موبایل هم انجام میدید؟ سامسونگ و شیائومی و اپل؟ در تعداد چند هزارتا و اینکه محدودیت خرید وجود ندارد؟

  • تیم تولید محتوا وانیکس
   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ پاسخ

   سلام و درود
   دوست عزیز به شرکت وانیکس برای واردات موبایل مانند شرکت های وارد کننده موبایل ارز نیمایی تعلق نمیگیرد، به همین دلیل ما واردات موبایل انجام نمی دهیم.

   • مجید
    ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ پاسخ

    از دبی چطور؟
    میشه چند کالای خوب نام ببرید که بشه در حجم نسبتا زیاد از چین و دبی وارد کرد و همچنین سود خوبی داشته باشه؟ چند مثال عرض کنید ممنون میشم.

    • تیم تولید محتوا وانیکس
     ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ پاسخ

     درود
     پیشنهاد می کنم در این رابطه در دوره آموزش واردات وانیکس شرکت کنید. در قسمتی از دوره روش پیدا کردن کالاهای پر سود برای واردات و همچنین نحوه حساب کردن حاشیه سود، آموزش داده شده است. در کل شما بهتر است کالاهایی را که حاشیه سود بالای ۳۰% دارند برای واردات پیدا کنید. در بین بدلیجات و لوازم جانبی موبایل یا کامپیوتر محصولاتی پیدا می شوند که حاشیه سود آن ها تا چند صد درصد هم می رود. اما به توع فروش شما در ایران هم بستگی دارد که آموزش این قسمت هم در دوره واردات وانیکس داده شده. برای راهنمایی بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید. ۰۲۱۵۲۱۶۷۰۰۰ – ۰۹۱۹۴۷۹۴۶۶۷

     • مجید
      ۱۴۰۲/۰۵/۲۱

      مثلا همین لوازم جانبی موبایل، مثلا گلس گوشی رو تا چه تعدادی میشه دریایی سفارشش داد؟

     • تیم تولید محتوا وانیکس
      ۱۴۰۲/۰۵/۲۱

      هرچقدر که مد نظرتون هست رو ما براتون بدون هزینه گمرک وارد می کنیم

 3. hosein
  ۱۴۰۲/۰۵/۰۵ پاسخ

  سلام.بنده میخواستم از چین محصول رو بخرم ولی نمیدونم قیمت حمل و نقلش چنده میشه بگید ؟

  • تیم تولید محتوا وانیکس
   ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ پاسخ

   سلام و درود
   برای خرید از چین لطفا با مشاورین ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند. ۰۲۱۵۲۱۶۷۰۰۰ – ۰۹۱۹۴۷۹۴۶۶۷

 4. روشنک
  ۱۴۰۲/۰۳/۳۱ پاسخ

  درود بر شما
  آیا واردات از کشور روسیه هم انجام میدید؟

  • تیم تولید محتوا وانیکس
   ۱۴۰۲/۰۳/۳۱ پاسخ

   سلام و درود
   در حال دیدن تدارک برای انجام واردات از روسیه هستیم که به زودی این خدمات رو انجام بدیم.

 5. مهدی
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ پاسخ

  سلام بدون واسطه هزینه گمرکی بدون داشتن کارت بازرگانی و تنها باسایت محصول خود را سفارش میده اید دریافت میکنید؟ ؟

  • تیم تولید محتوا وانیکس
   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ پاسخ

   سلام و درود
   شما می توانید توسط شرکت وانیکس کالای خود را بدون کارت بازرگانی در سریع ترین زمان خرید و در ایران تحویل بگیرید. تلفن: ۰۲۱۵۲۱۶۷۰۰۰ – ۰۹۱۹۴۷۹۴۶۶۷

 6. ابوذرعمرانی
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ پاسخ

  سلام
  بنده دنبال راهنمایی و همکاری در خصوص واردات ماشین های اصلاح،قیچی، سشوار و وسایل آرایشگاهی هستم امکان همکاری هست ممنونم

  • تیم تولید محتوا وانیکس
   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ پاسخ

   سلام و درود
   برای راهنمایی در خصوص واردات ماشین‌های اصلاح، قیچی، سشوار و وسایل آرایشگاهی با مشاورین وانیکس تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند. تلفن: ۰۲۱۵۲۱۶۷۰۰۰ – ۰۹۱۹۴۷۹۴۶۶۷

 7. حمید
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ پاسخ

  سلام، در صورتی که خودم خرید کنم و ارسالش رو شما انجام بدید آیا برای من کمتر هزینه داره یا بیشتر ، هزینه اقامت چند روزه رو هم در نظر بگیریم

  • تیم تولید محتوا وانیکس
   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ پاسخ

   سلام و درود
   بله مطمئنا اگر خدتون شرایط سفر به چین و خرید کالای خودتون رو داشته باشید هم می توانید با دقت بیشتری کالای خود را خریداری کنید و هم هزینه های خرید از چین شما کمتر می شود. اما به اندازه سرمایه شما هم بستگی دارد، اگر سرمایه شما کم است این کار پیشنهاد نمی شود. در هر صورت برای خرید از چین و واردات آن به ایران، با مشاورین ما تماس بگیرید تا به صورت رایگان شما را با توجه به شرایط و سرمایه‌تان راهنمایی کنند. تلفن: ۰۲۱۵۲۱۶۷۰۰۰ – ۰۹۱۹۴۷۹۴۶۶۷

 8. میثم
  ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ پاسخ

  سلام.وقتتون بخیر.من در زمینه لوازم خانه و آشپزخانه فعالیت میکنم.میخواستم بدونم که لیست و برند اقلامی که میشه وارد کرد رو شما بهمون میدید.ممنون

  • تیم تولید محتوا وانیکس
   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ پاسخ

   سلام و درود
   شرایطی وجود دارد تا شرکت وانیکس برای شما کالا را پیدا، تهیه و ارسال کند. لطفا برای اطلاع دقیق از شرایط تماس بگیرید. ۰۹۱۹۲۰۹۸۱۴۵

 9. مهرا
  ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ پاسخ

  چون به این شماره ۰۹۱۹۴۷۹۴۶۶۷ در ولتساپ پیام دادم ولی متاسفانه پاسخگو نبودن

  • تیم تولید محتوا وانیکس
   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ پاسخ

   سلام و درود
   لطفا با شماره ۰۹۱۹۲۰۹۸۱۴۵ تماس بگیرید تا مشاور ما راهنماییتان کنند.

 10. مهرا
  ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ پاسخ

  سلام برای ارسال لینک محصولات و صحبت های تکمیلی در ولتساپ به کدوم شماره پیام بدم؟

 11. سوران
  ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ پاسخ

  سلام.شماره واتس اپ شرکت رو میخواستم.

  • تیم تولید محتوا وانیکس
   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ پاسخ

   سلام و درود
   روی این لینک کلیک کنید دوست عزیز واتساپ وانیکس

 12. هادی غزنوی
  ۱۴۰۲/۰۱/۲۴ پاسخ

  سلام خسته نباشید. آیا میشه دوچرخه هم وارد کرد

  • تیم تولید محتوا وانیکس
   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ پاسخ

   سلام و درود
   بسته به نحوه ارسال و واردات شما (دریایی یا هوایی) میتواند امکانپذیر باشد. لطفا برای اطلاع از این مورد با کارشناسان وانیکس تماس بگیرید تا برای واردات دوچرخه شما را به صورت رایگان راهنمایی کنند. تلفن: ۰۲۱۵۲۱۶۷۰۰۰ – ۰۹۱۹۴۷۹۴۶۶۷

 13. مهسا
  ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ پاسخ

  سلام وقت بخیر . من میخوام یک آنلاین شاپ کوچیک راه اندازی کنم . واردات پاسور با ۱۰ یا ۱۵ میلیون هم انجام میدین ؟؟؟

  • تیم تولید محتوا وانیکس
   ۱۴۰۲/۰۱/۱۳ پاسخ

   سلام و درود
   سرکار خانم؛ کمترین میزان واردات با توجه به ارزش فعلی ریال ایران، در حال حاضر ۴۰ میلیون تومان است.

 14. احسان
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ پاسخ

  سلام عرض ادب کمترین هزینه برای واردات از چین چقدر هستش

  • تیم تولید محتوا وانیکس
   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ پاسخ

   سلام و درود
   شما می‌تونید حداقل با ۴۰ میلیون تومان کالا وارد کنید. هزینه حمل به نوع، حجم و وزن کالا بستگی دارد. لطفا برای مبلغ دقیق هزینه حمل تماس بگیرید. تلفن: ۰۲۱۵۲۱۶۷۰۰۰ – ۰۹۱۹۴۷۹۴۶۶۷

 15. راضیه
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ پاسخ

  من با شرکت دیگه ای برای واردات کار کردم اما بار من رو خیلی دیر تحویل دادن و این باعث شد من تعدادی از مشتری هام رو از دست بدم. چقدر طول میکشه بار من رو برام بفرستید از چین اگر با شرکتتون کار کنم.

  • تیم تولید محتوا وانیکس
   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ پاسخ

   سلام و درود
   دوست عزیز ما تماس‌های زیادی مبنی بر اینکه شرکت قبلی بدقولی‌های کرده است دریافت می‌کنیم و مخاطب به دنبال مسئولیت پذیری در قبال زمان حمل کالا از چین است. شرکت بازرگانی وانیکس به طول زمان واردات اهمیت زیادی میدهد و شرایطی را فراهم کرده است که شما عزیزان از زمان توافق شده محصولات خود را دیرتر دریافت نکنید. برای راهنمایی بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید. شماره تماس ۰۹۱۹۲۰۹۸۱۴۵

 16. سمانه
  ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ پاسخ

  سلام حداقل هزینه برای واردات چقدر هست

  • تیم تولید محتوا وانیکس
   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ پاسخ

   سلام و درود
   شما با ۴۰ و حتی ۳۰ میلیون تومان هم می‌توانید واردات از چین و دبی انجام دهید. برای اطلاع دقیق از هزینه‌های واردات با مشاوران وانیکس تماس بگیرید. تلفن: ۰۲۱۵۲۱۶۷۰۰۰ – ۰۹۱۹۴۷۹۴۶۶۷

 17. محسن میر
  ۱۴۰۱/۰۶/۰۶ پاسخ

  سلام خسته نباشید ما ب چ صورت اطمینان و اعتماد کنیم ک آیا صحت کامل دارد یا ن البته با عرض پوزش چون هر کسی باشه باید اعتماد کامل کنه

  • تیم تولید محتوا وانیکس
   ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ پاسخ

   سلام و درود
   شرکت بازرگانی وانیکس با افراد زیادی در زمینه واردات همکاری می‌کند و سال‌ها در این حوزه و در رویدادهای حمل و نقل کشور نیز حضور فعال دارد. چک تضمین به مبلغ واردات کالا در زمان عقد قرارداد، تضمینی است که می‌توانید از آن اطمینان حاصل کنید. پیشنهاد می‌شود برای اطلاع بیشتر از شرایط همکاری با شرکت وانیکس تماس بگیرید تا همکاران ما به صورت رایگان به شما مشاوره واردات بدهند. تلفن : ۰۲۱۵۲۱۶۷۰۰۰ – ۰۹۱۹۴۷۹۴۶۶۷

  • مهران
   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ پاسخ

   با درود و عرض تبریک سال جدید .
   آیا هزینه ها شامل گمرک و ترخیص کالا هم میباشد !؟ مثلا برای لوازم خانگی آیا مقرون به صرفه هست با در نظر گرفتن ریسک سفارش از خارج کشور
   در نظر داشتن عدم گارانتی محصول
   نبودن لوازم و خدمات بعد از فروش
   مدت زمان سفارش

   • تیم تولید محتوا وانیکس
    ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ پاسخ

    سلام و درود سال نو شما مبارک
    بله دوست عزیز هزینه اعلام شده با احتساب تمام هزینه‌های واردات کالا تا تحویل درب انبار شما می‌باشد. واردات لوازم خانگی به نوع، جحم و وزن کالا بستگی دارد، کالاهای سنگین و حجیمی مانند یخچال و لباسشویی را نمی‌توان به عنوان کالای ته لنجی، بدون هزینه گمرک وارد کرد اما وسایلی که وزن حجم بالایی ندارند را می‌توان وارد کرد.

 18. محمد
  ۱۴۰۱/۰۵/۲۸ پاسخ

  سلام ممنون از مطلب مفیدتون عالی بود دوستان من توسط شرکت وانیکس واردات انجام دادم و بسیار راضی بودم

  • تیم تولید محتوا وانیکس
   ۱۴۰۱/۰۵/۲۹ پاسخ

   سلام و درود
   از همکاری با شما بسیار خرسند هستیم

 19. علی
  ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ پاسخ

  سلام،باچه میزان سرمایه ریالی میتوان کار واردات را شروع کرد؟نسبت سود و سرمایه چقدر است؟ممنون میشوم راهنمایی کنید.

  • تیم تولید محتوا وانیکس
   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ پاسخ

   سلام و درود
   میزان سرمایه شما می تواند از ۵۰ میلیون به بالا باشد. نسبت سود به سرمایه هم به محصولی که برای واردات انتخاب می کنید دارد. مشاوران شرکت بازرگانی وانیکس به شما پرسودترین محصولات را برای واردات معرفی خواهند کرد. تلفن : ۰۲۱۵۲۱۶۷۰۰۰ – ۰۹۱۹۴۷۹۴۶۶۷

 20. مطهره کرمانی
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ پاسخ

  سلام روزتون بخیر

  در رابطه با واردات لوازم جانبی موبایل، میخواستم بدونم شما انجام میدین؟

  • تیم تولید محتوا وانیکس
   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ پاسخ

   سلام و درود
   بله دوست عزیز، شرکت وانیکس واردات لوازم جانبی موبایل انجام می دهد. لطفا با مشاوران ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند. ۰۲۱۵۲۱۶۷۰۰۰ – ۰۹۱۹۴۷۹۴۶۶۷

 21. امین
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ پاسخ

  آیا فشفشه هم میتوانید وارد کنید؟

  • تیم تولید محتوا وانیکس
   ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ پاسخ

   سلام و درود
   بله دوست عزیز، برای واردات فشفشه با پشتیبانی شرکت بازرگانی وانیکس تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند. ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳ – ۰۹۱۹۴۷۹۴۶۶۷

 22. rasaminer
  ۱۴۰۱/۰۱/۲۹ پاسخ

  سلام واردات ماینر از چین انجام میدید؟ ۱۱ عدد میخوام

  • تیم تولید محتوا وانیکس
   ۱۴۰۱/۰۱/۲۹ پاسخ

   سلام و درود
   بله دوست عزیز لطفا با مشاوران وانیکس تماس بگیرید و نوع دستگاه ماینر را مشخص کنید تا شما را راهنمایی کنند

  • اصغر اسدزاده
   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ پاسخ

   سلام و وقت بخیر
   من میخام عینک آفتابی وارد کنم ممنون میشم راهنمایی کنید و کمترین میزان سرمایه لازم رو هم لطف کنید برای این کار

   • تیم تولید محتوا وانیکس
    ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ پاسخ

    سلام و درود
    شرکت بازرگانی وانیکس می تواند خرید کالای شما و واردات آن تا درب انبارتان را با بهترین هزینه و در سریع ترین زمان انجام دهد. لطفا با مشاورین ما تماس بگیرید تا از هزینه های واردات و سرمایه لازم برای واردات عینک به صورت دقیق مطلع شوید. تلفن: ۰۲۱۵۲۱۶۷۰۰۰ – ۰۹۱۹۴۷۹۴۶۶۷

 23. سوها کامپیوتر
  ۱۴۰۰/۱۲/۲۳ پاسخ

  شرایط واردات بدون گمرکتون به چه صورته؟

  • تیم تولید محتوا وانیکس
   ۱۴۰۱/۰۱/۲۹ پاسخ

   سلام و درود
   واردات بدون گمرک تنها با استفاده از واردات ته لنجی امکان پذیر است که شرکت وانیکس این کار را برای شما انجام می دهد. لطفا برای اطلاعات بیشتر با مشاوران ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.
   تلفن وانیکس : ۰۲۱۵۲۱۶۷۰۰۰ – ۰۹۱۹۴۷۹۴۶۶۷

  • علی
   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ پاسخ

   سلام.من باشرکت شماازاینترنت آشناشدم.من کتونی چینی ارزان قیمت میخوام حتی کتونی دست دوم یااستوک که بتونم دراستاتم بفروشم. مرسی جواب بدید.حداقل سرمایه وچک تضمینی.ونحوه خریدودیدن اجناس وحمل ومدت زمان تحویل وتعرفه گمرکی وترخیص کالا

   • تیم تولید محتوا وانیکس
    ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ پاسخ

    سلام و درود سال نو شما مبارک
    شما می‌توانید برای نحوه پیدا کردن کتونی مناسب در چین و خرید آن و نحوه حمل و نقل ارزان و همچنین فروش آن در ایران، از دوره آموزش واردات وانیکس استفاده کنید (در این دوره نحوه واردات بدون هزینه گمرک و نحوه ترخیص کالا و همچنین واردات بدون کارت بازرگانی را آموزش خواهید دید). همچنین می‌توانید با مشاورین ما تماس بگیرید تا شما را برای نحوه واردات کتونی از چین با سود بالا راهنمایی کنند.

 24. ilia
  ۱۴۰۰/۱۲/۱۴ پاسخ

  سلام هزینه ارسال بار از چین به ایران چقدر میشه؟

  • تیم تولید محتوا وانیکس
   ۱۴۰۰/۱۲/۱۴ پاسخ

   سلام و درود هزینه ارسال بار از چین به ایران بستگی به موارد مختلفی مانند نوع، حجم و وزن کالا دارد. برای این مورد با وانیکس تماس بگیرید تا تیم پشتیبانی، هزینه ارسال کالا شما را برآورد کند.

  • عبدلهی
   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ پاسخ

   سلام شرکت وانیک اعتبار و تضمین ‘کالا میدهد”’

   • تیم تولید محتوا وانیکس
    ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ پاسخ

    سلام و درود
    بله دوست عزیز، شرکت وانیکس هنگام بستن قرارداد، به مبلغ کالایی که وارد می کنید به شما چک تضمین می دهد. برای راهنمایی بیشتر با مشاوران ما در تماس باشید. تلفن وانیکس: ۰۲۱۵۲۱۶۷۰۰۰ – ۰۹۱۹۴۷۹۴۶۶۷

    • سید
     ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ پاسخ

     سلام. واردات کاغذ A4 هم صورت می پذیرد

     • تیم تولید محتوا وانیکس
      ۱۴۰۱/۱۱/۳۰

      سلام و درود
      بله دوست عزیز شرکت بازرگانی وانیکس واردات کاغد A4 هم انجام می‌دهد. لطفا برای واردات کاغذ A4 با مشاورین ما تماس بگیرید تا به صورت رایگان شما را راهنمایی کنند. تلفن: ۰۲۱۵۲۱۶۷۰۰۰ – ۰۹۱۹۴۷۹۴۶۶۷

    • مهرا
     ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ پاسخ

     سلام؛ آیا با توجه به شرایط انبار داری شرکت وانیکس امکانش هست که مثلا هر ماه با توجه به سفارشاتی که من توی آنلاین شاپم گرفتم لیست محصول ثبت بشه برام؟
     یا حداقل قیمت و حجم داره همکاریتون
     چون آنلاین شاپ کوچیکی دارم و دیدم انگار به دوستان حداقل قیمت میگفتین

     • تیم تولید محتوا وانیکس
      ۱۴۰۲/۰۲/۰۴

      سلام و درود
      دوست عزیز لطفا با مشاورین ما تماس بگیرید تا با توجه به شرایط و سرمایه شما، را به صورت رایگان راهنماییتان کنند. تلفن: ۰۲۱۵۲۱۶۷۰۰۰ – ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

   • بازرگان
    ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ پاسخ

    سلام وقتتون بخیر .
    ببخشید شما نماد اعتماد ندارید و آدرس سایت شما در سامانه ی نماد اعتماد ثبت نشده و صرفا از تصویر این نماد استفاده کرده اید که به نوبه ی خودش جرم محسوب میشه .
    من و احتمالا خیلی از اشخاص دیگه در وهله ی اول با دیدن این تصویر ، به اشتباه افتادیم که شما نماد اعتماد دارید و قصد همکاری داشتیم ولی با پیگیری دقیقتر و همینطور کلیک بر روی تصویر ، متوجه شدم که شما نماد اعتماد ندارید و اینکار شما که فریب دادن مردم به واسطه ی استفاده از نماد اعتماد جعلی هست ، جرم محسوب میشه

    • تیم تولید محتوا وانیکس
     ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ پاسخ

     سلام و درود
     دوست عزیز شرکت وانیکس مجوز قانونی دارد و همچنین سایت دارای نماد اعتماد است. لینک قرار داده شده در فوتر سایت به اشتباه قرار داده شده بود که اصلاح شد. وانیکس سال هاست که در زمینه واردات از چین و دبی فعالیت می کند و ما مشتری های زیادی داریم که به صورت منظم واردات هر فصل خود را با ما انجام می دهند. لطفا بفرمایید که پیگیری دقیقتر شما شامل چه چیزهایی می شود؟ شما در هر بار واردات خود به اندازه مبلغی که کالا واردات می کنید از وانیکس چک تضمین دریافت خواهید کرد و همچنین آدرس حضوری شرکت در پایین صفحهات سایت قرار داده شده که می توانید برای جلسه حضوری به محل شرکت تشریف بیاورید.

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *