۴ دیدگاه
7,438 تعداد بازدید

واردات از چین بدون گمرک

برای واردات از چین باید نکات مهم و قابل توجهی را در نظر بگیرید. یکی از نکات مهمی که باید برای واردات و صادارات از چین بدانید، عبور از گمرک کشور چین و ایران است. گمرک چین نیز همانند سایر کشورها قوانین و مقررات مشخصی برای ورود و خروج کالا از مرز دارد. تاجران با در دست داشتن کارت بازرگانی می‌توانند واردات از چین بدون گمرک داشته باشند. اما شرکت وانیکس شرایطی را فراهم کرده است که می‌توانید بدون داشتن کارت بازرگانی واردات بدون گمرک انجام دهید و عبور کالا از مرز بدون گمرکی داشته باشید. برای واردات بدون گمرک از چین و دبی با کمترین هزینه و در سریع‌ترین زمان با وانیکس تماس بگیرید. تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳- ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

واردات کالا با وانیکس تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳– ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

واردات از چین بدون گمرک
واردات از چین بدون گمرک

برای واردات کالا با وانیکس تماس بگیرید         تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳

پاپ آپ آموزش واردات

برای واردات از چین بدون گمرک و عبور کالا از مرز بدون گمرکی با شرکت وانیکس تماس بگیرید – تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳- ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

عبور کالا از مرز بدون گمرکی

بسیاری از تاجران و بازرگانان به دلیل هزینه‌های گمرک، از واردات صرف نظر می‌کنند. واردات بدون گمرک و عبور کالا از مرز بدون گمرکی می‌تواند سود شما از واردات و فروش کالا در ایران را بسیار بالا ببرد.

شرکت بازرگانی وانیکس با فراهم کردن واردات بدون گمرک با خدمات ته لنجی باعث عبور کالا از مرز بدون گمرکی شود. برای استفاده از این خدمات شرکت بازرگانی وانیکس با مشاوران ما تماس بگیرید.

برای واردات از چین با وانیکس کلیک کنید

برای واردات از دبی با وانیکس کلیک کنید

برای حمل دریایی از چین با وانیکس کلیک کنید

کارت بازرگانی چیست و چه کاربردی دارد و چه تاثیری در عبور کالا از مرز بدون گمرکی دارد

چین، اکنون یکی از بزرگ‌ترین اقتصادهای جهان است و جز شریک تجاری ایران به شمار می‌رود. بسیاری از تاجران و صاحبان مشاغل ایران کالاها و خدمات مورد نیاز خود را از چین وارد و تامین می‌کنند. جای تعجب نیست که ۹ بندر از ده بندر برتر کانتینری جهان در چین و خاور دور هستند. شلوغ‌ترین بندر کانتینری جهان، شانگهای، هر سال بیش از ۳۷ میلیون کالا را صادر می‌کند. در اقتصاد جهانی امروزی، مصرف‌کنندگان عادت دارند محصولات را از هر گوشه دنیا در فروشگاه‌های مواد غذایی و خرده فروشی‌های محلی خود ببینند. این محصولات خارج از کشور یا با واردات انتخاب‌های بیشتری را برای مصرف‌کنندگان فراهم می‌کنند. از آنجایی که آنها معمولاً ارزان‌تر از سایر محصولات داخلی تولید می‌شوند، واردات به مصرف‌کنندگان کمک می‌کند تا بودجه خانوار خود را مدیریت کنند.

کارت بازرگانی چیست و چگونه می‌توان کارت بازرگانی گرفت.

اگر به واردات از چین بدون گمرک فکر می‌کنید باید یک کارت بازرگانی در دست داشته باشید. کارت بازرگانی کارتی است که با آن مجوز واردات و صادرات کالا برای فرد صادر و شرایط ثبت سفارش، ترخیص کالا و عبور از مرز را برای افراد فراهم می‌کند. علاوه بر این فرد دارنده کارت از یارانه صادرات نیز برخوردار است.

برای استفاد ه از خدمات مشاوره واردات وانیکس به صورت رایگان کلیک کنید.

کارت بازرگانی چیست
کارت بازرگانی چیست

کارت بازرگانی کاربرد زیادی دارد. فرد دارنده کارت می‌تواند به واردات کلیه کالاهای مجاز از مناطق آزاد بپردازد و به عنوان عضوی در اتاق بازرگانی حضور داشته باشد. مهم‌تر از همه اینکه تاجر با کارت بازرگانی می‌تواند با تاجرهای چینی و بین‌المللی ارتباط بگیرد و کالاهای وارداتی را نیز به راحتی ترخیص کند.

برای واردات بدون کارت بازرگانی با وانیکس با کمترین هزینه و در سریع‌ترین زمان کلیک کنید

شرکت بازرگانی وانیکس با تحقیقات فراوان کالاهای پرسود وارداتی را پیدا کرده است و برای شما کار پیدا کردن کالای پر سود برای واردات را هموار کرده است. برای دیدن این کالا ها بر روی لینک واردات چی خوبه کلیک کنید.

شرایط واردات از چین بدون گمرک یا عبور کالا از مرز بدون گمرکی

برای وارد کردن کالا از چین در هر صورت و به هر شکلی باید از اداره گمرک عبور کرده و هزینه‌های مربوط به آن پرداخت شود. اما زمانی که شما به عنوان صاحب مشاغل و کسب و کار تصمیم می‌گیرید که به یک شرکت یا واسطه معتبر اعتماد کنید، آن‌ها با دسترسی داشتن به کارت بازرگانی معتبر می‌توانند شرایط واردات از چین بدون گمرک را فراهم کنند.

برای استفاده از خدمات ترخیص کالا وانیکس کلیک کنید

شرایط کلی واردات از چین بدون گمرک شامل موارد زیر است:

 • دسترسی به یک شرکت وارداتی داخلی معتبر
 • در دست داشتن کارت بازرگانی معتبر

برای خرید از علی بابا چین با وانیکس کلیک کنید

هزینه‌های واردات کالا از چین

واردات کالا از چین در شرایط عبور کالا از مرز بدون گمرکی همانند بسیاری از کارهای دیگر مستلزم پرداخت هزینه‌های جانبی بسیاری است. هزینه‌هایی مثل بازرسی و عبور از مرز، گمرک، ثبت سفارش مورد نظر و ترخیص آن، هزینه حمل و نقل، انبارداری و جابه‌جایی. تیم مجرب شرکت وانیکس این شرایط را برای تاجران و صاحبان مشاغل فراهم کرده تا بتوانند بدون هزینه گمرک کالاهای سفارش خود را وارد کنند.

برای استفاده از خدمات کارگو از چین وانیکس کلیک کنید

هزینه‌های واردات کالا از چین
هزینه‌های واردات کالا از چین

ممکن است که این سوال برای شما مطرح شود که هزینه گمرک چقدر است و چه عواملی روی هزینه نهایی آن تاثیر می‌گذارد.

هزینه حمل کالا از چین به ایران چقدر است؟

عوامل تاثیرگذار روی هزینه گمرک

اگر قصد دارید که مجموعه‌ای کالا از چین وارد کشور کنید، پیشنهاد می‌کنیم که کمی درباره عوامل تاثیرگذار روی هزینه نهایی گمرک و ترخیص کالا بدانید. عواملی مثل نوع کالا، تامین کننده کالا، روش حمل و نقل، هزینه بازرسی، حجم کالا و نوع دسته‌بندی و حتی مدت زمان ترخیص روی هزینه نهایی گمرک تاثیر می‌گذارد. هزینه گمرک با توجه به عوامل گفته شده و شرایط هر کالا متفاوت است. هرچند که شرکت بازرگانی وانیکس می‌تواند برالی واردات شما عبور کالا از مرز بدون گمرکی انجام دهد.

برای انجام گروپاژ با بهترین قیمت با وانیکس کلیک کنید.

چگونه هزینه‌های گمرکی برای واردات کالا از چین را کاهش دهیم؟

عوارض مربوط به اداره گمرک، مالیات و سایر هزینه‌ها معمولاً بخش قابل توجهی از هزینه تمام شده کالاهای وارداتی به شمار می‌روند. این هزینه‌ها به گمرک، سازمان‌های مالیاتی که در برخی کشورها گمرک و سازمان وصول مالیات، نهادهای مستقل هستند، کارگزاران گمرک، متصدیان پایانه‌ها و صاحبان انبارها پرداخت می‌شود.

آیا شرکت وانیکس حمل خرده بار از چین هم انجام می‌دهد؟

طبقه‌بندی صحیح تعرفه

برای کاهش هزینه‌های مربوط به امور گمرک کافی است که آژانس‌های مرزی طبقه‌بندی صحیح و اصولی را برای واردات کالا اعمال کنند. دانش فنی برای طبقه‌بندی صحیح تعرفه‌ها در همه فصول الزامی و ضروری است. پس از آن استفاده از کد تعرفه صحیح برای واردکننده با سابقه این شرایط را فراهم می‌کند تا مستلزم پرداخت هزینه گمرک کمتری شود. بیشتر افراد با سابقه توصیه می‌کنند که از طریق شرکت‌های وارداتی با سابقه برای ورود کالا از چین به ایران کمک بگیرید.

برای آشنایی کامل با دموراژ کلیک کنید

 معمولا چنین شرکت‌هایی از تیم متخصص و مجربی تشکیل شده‌اند که با طبقه‌بندی صحیح تعرفه به خوبی آشنا هستند. یک شرکت ممکن است سال‌ها از تعرفه استفاده کند، حتی اگر مناسب‌ترین یا صحیح‌ترین تعرفه برای محصول نباشد.

نرخ عوارض تا حدی به این کد بستگی دارد. این نرخ عوارض ممکن است سالانه یا برای دوره‌های طولانی‌تری در کشورهای مختلف تغییر کند و معمولاً به صورت کتاب الکترونیکی یا چاپی منتشر می‌شود.

برای شرکت در دوره آموزش واردات تا کسب درآمد بالا با وانیکس و معرفی بهترین و پرسودترین کالاها برای واردات کلیک کنید

ارزش‌گذاری صحیح محصولات

اگر یادتان باشد قبلا اشاره کردیم که یکی از عوامل تاثیرگذار روی هزینه گمرکی کالاهای وارداتی، ارزش مادی محصول است. هر چند که تاجران و صاحبان مشاغل با اعتماد به شرکت‌های وارداتی با سابقه و قدرتمند می‌توانند واردات از چین بدون گمرک را هم تجربه کنند، اما دانستن این نکته می‌تواند کمک زیادی برای آن‌ها باشد.

برای خرید از چین و واردات آن به ایران کلیک کنید

اداره گمرک در کشورهای مختلف قوانین و روش‌های متفاوتی برای تعیین ارزش محصولات دارد. اما واقعیت این است که ارزش واقعی محصول با فاکتوری که واردکننده به اداره گمرک ارائه می‌کند، یکسان نیست. ارزش برخی از محصولات ممکن است در محاسبات گمرکی هر از چند گاهی تغییر کند.

برای آشنایی با اصطلاحات تجاری کلیک کنید.

 برخی از شرکت‌ها ممکن است سعی کنند کل مالیات خود را با قیمت‌گذاری انتقالی کاهش دهند. ارزش به روز محصول باید توسط کارگزار گمرکی و واردکننده رکورد در نظرگرفته و آنالیز شود. اگر ماموران گمرک ارزش اظهار شده را تایید نکنند، نه تنها ممکن است منجر به افزایش حقوق گمرکی شود، بلکه جریمه هم در پی خواهد داشت.

برای حمل هوایی از چین با وانیکس کلیک کنید

انتخاب یک کارگزار گمرکی مورد اعتماد

اولین و مهم‌ترین معیار برای تعیین میزان هزینه‌های گمرکی انتخاب یک کارگزار مورد اعتماد است. اهمیت حق‌الزحمه کارگزاری غیرقابل انکار است، اما تأثیر غیرمستقیم کارگزاران بر هزینه کل بسیار مهم‌تر از کارمزد مستقیم آنها است.

کاهش هزینه دلالی کارگزاری گمرک

این هزینه معمولاً بر اساس تعداد ورودی‌ها، ماهیت محصول و تعداد خطوط در یک زمان معین است. می‌توانید با کارگزاران چانه بزنید و هزینه کمتری را بخواهید. علاوه بر این، واردکننده حق دارد برای کل مجموعه خدمات ترخیص کالا از گمرک، هزینه ثابتی داشته باشد. بنابراین باید از کارگزار درخواست کرد که قیمت مناسبی را ذکر کند و هزینه هر کالا را مشخص کند. با توجه به تبادل الکترونیکی داده‌ها و فناوری‌های جدید، هزینه‌های گمرکی در چند سال گذشته تغییر کرده است.

برای آشنایی دقیق با اینکه ریلیز چیست کلیک کنید

همچنین واردکننده می‌تواند در فاصله‌های زمانی متفاوت درخواست و پیشنهاد قیمت‌گذاری بدهد و قیمت‌ها را مقایسه کند. بسیار مهم است که واردکننده کل هزینه بسته ترخیص کالا را بتواند مقایسه کند.

بازپرداخت مالیات و عوارض در برخی شرایط

بازپرداخت مالیات و عوارض گمرکی ممکن است روی کالاهای سفارشی شما اعمال شود. به عنوان مثال، اگر کالایی به طور موقت وارد شود، می‌توان مبلغ پرداختی را ازگمرک به واردکننده مسترد کرد. شما و کارگزار گمرک باید از همه فرصت‌های بازپرداخت قابل اجرا آگاه باشید و اطمینان حاصل کنید که برای دریافت آن‌ها دقت لازم را اعمال می‌کنید.

کاهش هزینه با تسهیل در اسناد حمل و نقل

نقش کارگزاران گمرکی در کاهش هزینه یا جلوگیری از هزینه‌های اضافی برگرفته از اسناد بسیار مهم است. برخی از کشورها به منظور تسهیل فرآیند واردات، اسناد خاصی را برای ترخیص حذف می‌کنند. ایجاد اسناد اضافی ممکن است منجر به هزینه های بالاتر شود و عدم تهیه اسناد مورد نیاز ممکن است باعث افزایش هزینه‎های گمرکی شود. این احتمال هم وجود دارد که محموله شما در مرز گیر کند.

 کارگزاران گمرک باید واردکنندگان را با ارائه جدیدترین اطلاعات پشتیبانی کنند. آنها همچنین می‌توانند با تسهیل در ایجاد کلیه اسناد و مدارک به واردکنندگان کمک کنند.

تحقیق در مورد محصولات تحت نظارت

کشورهای بسیاری هستند که در آن‌ها محصولات خاص باید مطابق با قوانین خاصی وارد شوند. برخی از کشورها ممکن است هزینه‌های اضافی را برای اقلام با شرایط خاص متحمل شوند. متاسفانه این هزینه‌ها همیشه کم نیستند. شرایط محصولات تحت نظارت از کشور چین به ایران متفاوت است. در واقع برخی از محصولات برای حفظ وضعیت تجارت داخلی تحت مقرارت خاصی نظارت می‌شوند.

شناخت زنجیره تامین

شرکت‌های بسیاری در ایران و سایر کشورهای هستند که وظیفه تعیین تعرفه‌ها و محاسبه نرخ عوارض را بر عهده می‌گیرند. برخی از شرکت‌ها این موضوع را به ارائه‌دهندگان حمل و نقل و بخش تامین می‌سپارند. برخی از این ارائه‌دهندگان پیشنهاد می‌کنند که محصولات را به درستی طبقه‌بندی کرده و نرخ عوارض را محاسبه کنند.

بررسی اطلاعات

برای درست کردن نرخ‌های گمرکی و حقوق گمرکی شما برای همه محصولاتی که دارید باید اطلاعاتی ارائه دهید. این کار ممکن است زمان‌بر باشد و از طرفی با توجه به در حال تغییر بودن نرخ‌ها، همیشه اطلاعات دقیقی در دسترس شما قرار نگیرد. واردات برخی از کالاها بسیار بیشتر از قبل مشمول مالیات می‌شوند. نرخ‌هایی که سال گذشته معتبر بودند ممکن است، تغییر یافته باشند. کالاها و محصولات رد شده در بخش گمرک ممکن است به خاطر در نظر گرفتن اطلاعات قدیمی، رد شده باشند.

برای واردات کالا از دبی با وانیکس کلیک کنید

آیا واردات از چین بدون گمرک یا همان عبور کالا از مرز بدون گمرکی امکان‌پذیر است؟

در انتها اگر باز هم با این سوال مهم روبه‌رو هستید باید بگوییم که پاسخ به این سوال مثبت است. شما می‌توانید با اطمینان با شرکت وارداتی وانیکس با بیش از ۱۰ سال سابقه واردات بدون گمرک از چین را تجربه کنید.  در این صورت هم نیازی به پرداخت هزینه‌های سنگین گمرکی برای عبور از مرز نخواهید داشت. مهم‌تر اینکه افراد و صاحبان مشاغل بدون دغدغه می‌توانند به راحتی سفارش خود را ثبت کنند و در محل مورد نظر تحویل بگیرند. برای عبور کالا از مرز بدون گمرکی یا همان واردات از چین بدون گمرک با مشاوران وانیکس تماس بگیرید.

سئوالات متداول درباره واردات از چین بدون گمرک

آیا واردات از چین بدون گمرک قانونی است؟

واردات از چین یا امارات بدون گمرک به ۲ روش قانونی و غیر قانونی انجام می‌گیرد. شرکت وانیکس همواره در تلاش است تا کلیه واردات خود را بصورت کاملا قانونی انجام بدهد تا مشکلی برای مشتریان محترم خود ایجاد نشود.

در صورت واردات بدون گمرک چه خطراتی ایجاد می‌شود؟

در صورت انجام واردات بدون گمرک بارهای وارداتی همواره در خطر مصادره دولت در حین حمل و نقل قرار می‌گیرند. شرکت‌های انجام دهنده این کار باید تمامیه مسئولیت حمل و نقل را به صورت صد در صدی متقبل شوند. شرکت وانیکس در حالی که حمل و نقل خود را به صورت کاملا قانونی انجام می‌دهد کلیه بار را بصورت صد در صدی بیمه می‌کند و همچنین برای رفاه حال مشتریان یک چک بصورت تضمینی به ارزش کالای مورد نظر به مشتریان خود تحویل می‌دهد.

واردات از چین به چه صورت انجام می‌شود؟

واردات از کشور چین به چند روش دریایی-ریلی-هوایی انجام می‌شود. شرکت وانیکس با صلاح‌دید مشتری خود یکی از روش‌های حمل را انتخاب و سرویس دهی می‌کند. البته این روش‌های حمل تفاوت‌های بسیاری با هم دارند. مهم‌ترین تفاوت‌ها بهای حمل و نقل کالا و مدت زمان تحویل بار به مشتری گرامی می‌باشد. مشتری با توجه به نوع کالا و فوریت در دریافت کالا یکی از سه روش مرسوم را انتخاب می‌کند.

معایب واردات از طریق گمرک چیست؟

همانطور که واردات بدون گمرک معایب و خطراتی دارد واردات از طریق گمرک هم خطرات و معایبی دارد. بطور مثال شما قصد واردات کالایی را دارید و در زمان خرید کالای خود قوانین گمرک به شما اجازه می‌دهد به آسانی و راحتی واردات خود را انجام دهید. ولی بعد از بارگیری و رسیدن بار شما به کشور قوانین گمرک تغییر می‌کند و به محض رسیدن بار شما به گمرک طی یک مصوبه قوانین گمرک تغییر می‌کند و باعث می‌شود گمرک بار شما را ضبط و یا برگشت می‌زند.

در نتیجه شما دچار یک ضرر بسیار بسیار سنگین می‌شوید. در گاهی اوقات دیده شده بار بسیاری از تاجران سال‌ها در انبارهای گمرک بلاتکلیف مانده است و کالای وارداتی به دلیل شرایط نگهداری نا‌مساعد از بین رفته است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

برای واردات کالا با وانیکس تماس بگیرید تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳

پاپ آپ آموزش واردات
7,438 تعداد بازدید

دیدگاه ها

۴ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • نه لنجی و بدون گمرک همون قاچاق حساب نمیشه!؟

  پاسخ
  • تیم تولید محتوا وانیکس
   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ ۲۰:۱۱

   سلام و درود
   ته لنجی سهمیه‌ای هست دوست عزیز. به بازرگانانی که کار واردات را انجام می‌دهند سهمیه ته لنجی تعلق می‌گیرد.

   پاسخ
 • الکتروعلی
  ۱۴۰۰/۱۲/۲۳ ۱۰:۲۰

  گمرگ واردات وسایل الکترونیکی به چه صورت محاسبه میشه؟

  پاسخ
  • تیم تولید محتوا وانیکس
   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ ۱۱:۲۳

   سلام و درود
   شرکت وانیکس می تواند کالای شما را ته لنجی و بدون گمرک وارد کند. برای اطلاعات بیشتر با مشاوران ما تماس بگیرید ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳ – ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست