واردات از چین با سرمایه کم

آیا واردات از چین با سرمایه کم امکان پذیر است؟

بله شما در صورتی که با روش پیشنهادی ما، واردات را انجام دهید می‌توانید با کمترین سرمایه، سود بالایی را کسب کنید. این روش واردات کار سختی نیست و شما قرار نیست که متحمل ریسک شوید یا کار عجیبی کنید. ما فقط به شما راه‌هایی را پیشنهاد می‌دهیم تا شما بتوانید هزینه های واردات خود از چین را کاهش دهید.

 

 

مزایای واردات از چین با وانیکس

 

صرفه جویی در هزینه رفت و آمد به چین

هزینه زمانی

یک سفر رفت و برگشتی به چین و سفارش کالا و خرید از چین حداقل نیازمند ۳ روز کار است، حال در صورتی که بخواهید جنسی را سفارشی بدهید که آماده کردن آن بیشتر از چند روز زمان نیاز داشته باشد، باید برای دومین بار به چین سفر کنید تا از کیفیت بار ارسالی مطمئن شوید.

 

هزینه مالی

بلیط هواپیما برای سفر به چین حداقل ۷۰ میلیون تومان است و باهزینه‌های هتل و جابجایی عدد بالاتری نیز می‌شود. این هزینه برای فردی که قصد واردات محصول با سود کمتر اصلا منطقی نیست.

 

 

بدون پرداخت هزینه گمرک

هزینه گمرکی نیز یکی از مواردی است که باعث می‌شود هزینه واردات از چین افزایش یابد و در نتیجه سود شما از واردات کاهش یابد. این هزینه گمرک شامل مواردی مانند ارزش افزوده، انبارداری، باربری، صفافی یا بارچینی، تخلیه، بارگیری، کارشناسی، حقوق گمرکی، عوارض هلال احمر است.

بدون نیاز به کارت بازرگانی

کارت بازرکانی نیز یکی از محدودیت‌هایی است که هزینه‌های واردات را به شدت افزایش میدهد و برای بازرگانانی که سرمایه کمی دارند این مسئله چالش آفرین خواهد بود. اما شما با وانیکس نیازی به داشتن کارت بازرگانی نخواهید داشت.

قرارداد و چک تضمین

ما در وانیکس برای واردات کالای شما قرارداد امضا می‌کنیم و سلامت و دریافت بار شما را تضمین می‌کنیم، همچنین در صورتی که ارزش بار شما بیش‌تر از مقدار مشخصی باشد ما برای اطمینان خاطر شما برابر با ارزش بار به شما چک صیادی می‌دهیم.

بررسی و خرید محصول مطمئن

ما می‌توانیم محصولاتی که قصد خرید آن‌ها را دارید به صورت جزئی بررسی کنیم و بهترین ساپلایر را برای محصول شما پیدا کنیم.

دریافت بار سمپل

بار سمپل نمونه‌ای از محصول است که ما می‌توانیم از فروشنده دریافت کنیم و در ایران به دست شما برسانیم تا کیفیت محصولی که قصد خرید آن را دارید بررسی کنید و در صورت تایید محصول شما را خریدایری کنیم.

انتقال پول آسان

یکی دیگر از مزایای کار با ما این است که ما می‌توانیم هزینه مربوط به محصولات شما را به راحتی به حساب ساپلایدر در چین واریز کنیم و شما این پول را به هرواحد پولی که مایل هستید به ما بدهید.

هزینه حمل بعد از رسیدن کالا به ایران

برای این که سرمایه شما نخوابد، بعد از انجام تمام مراحل واردات کالا از چین ما هزینه واردات و حمل را از شما دریافت خواهیم کرد.

برای واردات از چین با سرمایه کم بهتر است از کجا خرید کنیم؟

برای واردات از چین فروشگاه های زیادی هستند که می‌توانید از آن‌ها خرید کنید مانند علی اکسپرس، علی بابا و فروشگاه ۱۶۸۸ که مناسب خرید با هر حجمی از محصول هستند.

هر یک از این فروشگاه‌ها ممکن است فروشندگان و روش‌های ارتباط گیری و دریافت و ارسال سفارش خاصی داشته باشند که نیازمند تجربه اس. که ما در وانیکسبا تجربه چندین ساله می‌توانیم شما را برای انتخاب ساپلایر مطمئن و خرید بی دردسر در کنار حمل آسان به ایران راهنمایی کنیم.

واردات از چین با سرمایه کم در کنار وانیکس

شرکت بازرگانی وانیکس با تجربه بیش از یک دهه همراه شما است تا بتوانید با کمترین هزینه اقدام به واردات کالا از چین کنید، همانطور که در مقاله حداقل سرمایه برای واردات از چین گفتیم شما برای واردات از چین با سرمایه کم نیازمند حداقل ۲۰ میلیون تومان پول هستید تا بتوانید محصولی با حاشیه سود مناسب وارد کنید.

برای واردات از چین و واردات از دبی با ما در ارتباط باشید و برای هر سوالی از کوچک‌ترین جزئیات می‌توانید با پشتیبانی ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *