خرید از دبی تحویل در ایران

دبی یکی از پیشرفته‌ترین شهرهای جهان است که سهم عمده‌ای در واردات به ایران دارد. درصد بالایی از مقدار واردات سال ۲۰۲۲ به ایران از طریق دبی بوده است. چیزی حدود ۱۴.۸ میلیارد دلار کالا در این سال وارد ایران شده است که نشان‌دهنده پر رونق بودن مبحث واردات و تجارت بین‌المللی است.

بازرگانانی که دنبال کسب ماکسیمم سود از واردات هستند، یا شهر دبی را به‌عنوان مقصد تجاری خود انتخاب می‌کنند یا کشور چین را. خرید از دبی یکی از ساده‌ترین روش‌های تامین کالاهای مورد نیاز بازار است که در عوض سود زیادی هم دارد. شما به‌عنوان یک بازرگان با تجربه باید بدانید که روش خرید از شرکت‌های فروشنده موجود در دبی چگونه است.

برای خرید از دبی یک سری پیش نیاز لازم است که بازرگانان داشته باشند. مثلا مدارک و مجوزهایی برای واردات لازم است که اخذ شده باشد. اما اینکه چه کالایی وارد شود سود بیشتری دارد؟ چه تعداد وارد شود؟ چگونه مرحله خرید بصورت عملی انجام شود؟ آیا برای خرید از دبی واسطه نیاز است؟ کدام بازرگانی بهتر می‌تواند کارهای خرید از دبی و انتقال جنس به ایران را انجام دهد و سوالاتی مشابه لازم است که پاسخ داده شود تا بتوان واردات از دبی را موفقیت‌آمیز تلقی کرد. پاسخ این سوالات براساس تجربه بازرگانان باتجربه و متخصصان بازرگانی وانیکس جمع‌آوری شده و در دسترس همه بازرگانان آماتور و با تجربه قرار گرفته است.

خرید کالا از دبی

برای واردات کالا از دبی به ایران لازم است که در اولین مرحله کالایی که مدنظرتان است پیدا شود و برای خرید آن اقدام کنید. اما چه کالایی از دبی وارد کنیم که هم بیشترین سود را داشته باشد و هم اینکه با کمترین هزینه کارهای ترخیص و ارسالش به ایران پشت‌سر گذاشته شود؟ برای پاسخ به این سوال لازم است که حتما مطالعه وسیعی درباره بازار ایران و مقدار تقاضای آن داشته باشیم.

مثلا ممکن است بازرگانی گمان کند که اگر این وقت از سال از دبی گوشی هوشمند وارد کند، بیشترین سود را کسب خواهد کرد اما واقعیت بازار این باشد که فعلا تقاضایی برای خرید گوشی جدید وجود نداشته باشد. پس این تحقیقات پیش از خرید کالا از دبی، بسیار ضروری و مهم است.

از طرفی باید به این سوال هم پاسخ داده شود که کدام شرکت‌های موجود در دبی برای خرید مناسب‌اند؟ کیفیت کالاهایی که مد نظر دارید مشخص خواهد کرد که خرید کالا از کدام شرکت‌های موجود در دبی انجام شود. عموما بهتر است که کالاهای با کیفیتی از شرکت‌های موجود در دبی خریداری کنید چرا که در این صورت دیگر نیازی نیست نگران تقاضا برای خرید کالاهای وارداتی باشید. هرچه جنس‌ها با کیفیت‌تر باشند زودتر برای آنها مشتری یافت می‌شود.

اما روش خرید کالا از دبی چگونه است؟ چندین روش برای خرید کالا از دبی وجود دارد اما متداول‌ترین آنها این است که شما یک درخواست رسمی خرید تهیه کرده و برای شرکت فروشنده موجود در دبی ارسال می‌کنید. این درخواست خرید که پروفرما هم نامیده می‌شود شامل اطلاعاتی مثل قیمت خرید، تعداد کالای درخواستی و البته روش پرداخت هزینه خرید محصولات خواهد بود.

شرکت فروشنده با دریافت پروفرما اقدام به بررسی درخواست شما کرده و اگر با شرایط و قیمت پیشنهادی شما موافق باشد، کالاهایی که درخواست کرده‌اید را تهیه کرده و برای گمرک ارسال می‌کند تا بتوانید به صورت قانونی به ایران ارسال کنید.

در این روش لازم است که شما هنگام پرداخت هزینه خرید و انجام کارهای تحویل پروفرما به شرکت فروشنده، واسطه‌ای در دبی داشته باشید که از جانب شما کارها را پی‌گیری کند. واسطه‌هایی که کار خرید از دبی و ترخیص کالا را برعهده می‌گیرند دستمزد زیادی از شما طلب می‌کنند.

به همین دلیل بهترین نوع خرید از دبی این است که نقش واسطه‌ها را حذف کرده و مستقیما از دبی کالا خریداری کرده و وارد کشور کنید. روش‌های خرید مستقیم زیادی وجود دارد که محدودیت ارزش خرید دارند، مثل روش کوله پشتی یا روش ته‌لنجی از دبی.

خرید از دبی بدون واسطه

 

اگر قصد دارید بدون محدودیت و بی‌نیاز از هزینه کردن برای واسطه‌ها کالا از دبی وارد کنید، بهترین راه این است که کارهای خود را به بازرگانی وانیکس بسپارید. شرکت بازرگانی وانیکس براساس تجربه زیادی که در واردات کالا از چین و دبی کسب کرده توانسته ترفند مناسبی برای واردات بدون واسطه از دبی پیدا کند و در اختیار بازرگانان آماتور و با تجربه قرار دهد.

روش کار وانیکس اینگونه است که ابتدا به وسیله مشاورانی که دارد شرایط و کالای درخواستی شما برای واردات را بررسی کرده و براساس آن یک پلن واردات برای شما می‌چیند. برای مثال اگر قصد دارید از دبی لوازم خانگی وارد کنید، وانیکس ابتدا به بررسی بازار داخلی و مقدار تقاضا برای خرید لوازم خانگی می‌پردازد و سپس براساس آن، به شما پیشنهاد می‌دهد که چه تعداد لوازم خانگی از کدام شرکت‌های موجود در دبی خریداری کرده و به ایران وارد کنید.

سپس بدون اینکه نیاز باشد شما با واسطه‌های موجود در دبی ارتباط بگیرید، به وسیله متخصصان خود کارهای تکمیل و تحویل پروفرما به شرکت موردنظر را انجام می‌دهد. متخصصانی بسیار با تجربه در دبی زیر نظر بازرگانی وانیکس مشغول فعالیت هستند و کارهای بازرگانان را بدون اینکه نیاز باشد خودشان به دبی بروند راه میندازند.

بعداز اینکه مرحله خرید کالا انجام شد، آنگاه متخصصان موجود در دبی کارهای تضمین کیفیت کالا را در این شهر به جای شما انجام می‌دهند تا کالاهایی با کیفیت و اطمینان بالا در دسترس بازار قرار گیرد.

علاوه بر اینکه بازرگانی وانیکس قادر است کارهای خرید از دبی را برای شما بدون واسطه انجام دهد، همچنین می‌تواند با داشتن ترخیص‌کاران و فورواردرهای کاربلد و باتجربه کارهای ترخیص و ارسال کالاهای خریداری شده از دبی را هم بدون نیاز به واسطه برای شما انجام دهد.

ترخیص‌کاران بعد از اینکه کالاها را به گمرک دبی تحویل دادند دست به کار می‌شوند. وظیفه ترخیص‌کار این است که با ارائه مدارکی به گمرک دبی کارهای اخذ برگه ترخیص را برای شما انجام دهد. این مدارک عبارتند از کارت بازرگانی، پروفرما و البته بارنامه خرید محصولات.

بعد از اینکه برگه ترخیص کالاها اخذ شد، نوبت به ارسال آنها از دبی به ایران می‌رسد. برای ارسال کالا از دبی به ایران چندین روش وجود دارد. یکی از متداول‌ترین این روش‌ها استفاده از لنج‌های باری است که به اصطلاح روش انتقال کالا با آن را ته‌لنجی هم می‌نامند. البته این روش برای انتقال مقدار مشخصی بار استفاده می‌شود. روش هوایی نیز در انتقال کالا از دبی طرفدار زیادی دارد.

خرید از دبی تحویل در ایران

یکی از قدیمی‌ترین آرزوهای بازرگانان این بوده که بتوانند بدون اینکه لازم باشد به کشورهای دیگر بروند، کالاهایشان به ایران وارد شود. وانیکس با ارائه خدماتی ویژه که خرید از دبی تحویل در ایران نام دارد امکان برآورده شدن این آرزو را فراهم کرده است. روش اجرای آن هم اینگونه است که شما در ابتدا با مشاوران وانیکس ارتباط گرفته و از آنها می‌خواهید که تمام کارهای خرید از دبی و انتقال کالاها به ایران را برعهده گیرند. بازرگانی وانیکس نیز برای این کار از خدمات Door To Door برای انتقال کالاها از دبی به ایران استفاده می‌کند.

خرید از دبی تحویل در ایران

در این خدمات که از نامش هم پیداست تمام کارهای خرید کالا از درب کارخانه تا درب منزل شما را برعهده گرفته و نیازی نیست خود بازرگان هیچ کاری انجام دهد. این خدمت مختص وانیکس بوده و متخصصان این بازرگانی با گردآوری تمام تجارب و دانشی که از سال‌ها واردات از چین و دبی جمع‌آوری کرده‌اند برای پیاده کردن این روش واردات استفاده می‌کنند.

مشاوران و متخصصان بازار، ترخیص‌کاران باتجربه و فورواردرهای کاربلد همه کنار هم قرار گرفته‌اند تا خرید از دبی تحویل در ایران به نحو احسنت انجام شود. تنها کافی است بازرگان از این متخصصان بخواهد تا تمام کارها صورت گیرد.

در ابتدا مشاوران و متخصصان بازار به بررسی مقدار تقاضا برای خرید کالاهای مختلف در بازار ایران می‌پردازند تا مشخص شود چه کالاهایی برای خرید از دبی مناسب‌اند. این مرحله همان تحقیق بازار است که بازرگان انجام آن را به مشاوران و متخصصان بازار بازرگانی وانیکس واگذار می‌کند.

در مرحله بعدی اقدام برای ارسال پروفرما و انجام کارهای خرید کالا از شرکت‌های موجود در دبی انجام می‌شود. در این مرحله نیز متخصصان وانیکس پروفرما را با دقت تکمیل کرده و براساس تقاضای شما کیفیت و تعداد کالای درخواستی را مشخص می‌کنند.

ارسال پروفرما برای شرکت فروشنده نیز توسط واسطه‌هایی که وانیکس در دبی دارد انجام می‌شود. بعد از پرداخت هزینه خرید کالاها، ترخیص‌کاران وانیکس آغاز به کار می‌کنند و با انجام یک‌سری کارها اقدام به ترخیص کالاهای خریداری شده از گمرک چین می‌کنند. در نهایت نیز کالاهای ترخیص شده را به فورواردرها می‌سپارند تا توسط کشتی باری یا هواپیمای باری برای ایران ارسال شوند. دقت کنید که در این خدمات هیچ نیازی نیست که بازرگان کوچکترین تلاشی برای رفتن به دبی یا انجام کارهای خرید انجام دهد. تنها کافی است با وانیکس قرارداد واردات از دبی ببندید و کالاهای خود را در ایران تحویل بگیرید. به‌همین سادگی.

خرید مستقیم از دبی چیست و چرا سود بیشتری دارد

همواره در هر بازاری خرید مستقیم و حذف نقش واسطه‌ها و دلال‌ها بیشترین سود را در پی دارد. در خرید از دبی نیز این موضوع برقرار است و روش خرید مستقیم از شرکت‌های فروشنده، بیشترین سود را برای بازرگان نتیجه می‌دهد. علت آن هم حذف شدن دست واسطه‌ها است. اما چگونه؟

برای اینکه بازرگانی بتواند مرحله خرید کالا از شرکت‌های فروشنده موجود در دبی را پشت‌سر بگذارد، به چند واسطه نیاز دارد. یک واسطه برای تحویل پروفرما و مذاکره با شرکت فروشنده، یک واسطه برای بازرسی فنی و تایید کیفیت کالاها و واسطه نهایی برای پرداخت هزینه‌های خرید کالا.

اگر بازرگان بخواهد شخصا این فرآیند را طی کند متحمل هزینه بسیار زیادی خواهد شد. از سویی سپردن آن به واسطه‌ها نیز هزینه‌بر است. راه سوم این است که خرید مستقیم انجام شود. در خرید مستقیم تمام کارها توسط متخصصان وانیکس انجام شده و دیگر نیازی نیست که به واسطه‌ها هزینه‌ای پرداخت شود یا خود بازرگان برای خرید اقدام کند. درنتیجه بهترین روش برای خرید کالا با بیشترین سود این است که این فرآیند به صورت مستقیم انجام شود. روش مستقیم آن هم توسط بازرگانی وانیکس فراهم شده است و شما می‌توانید با استفاده از آن کارهای خرید و واردات خود را انجام دهید.

در خرید مستقیم اولین گام این است که نقش واسطه‌های خرید و پرداخت هزینه حذف شود. برای این کار متخصصان وانیکس خودشان در دبی حضور دارند و کارهای خرید و پرداخت هزینه را برعهده می‌گیرند. این متخصصان بدون نیاز به پرداخت هزینه اضافی کارهای خرید را به صورت مستقیم و در ارتباط با شرکت فروشنده کالا پیش می‌برند.

برای پرداخت هزینه خرید کالا از شرکت‌های خارجی، لازم است که حتما یک حساب بین‌المللی داشته باشید. به همین خاطر است که خرید از دبی و چین نیازمند وجود واسطه در کشورهای خارجی است؛ زیرا ایرانیان برای ساخت حساب بین‌المللی تحریم شده‌اند. وانیکس این مشکل را با داشتن متخصصانی در کشورهای همسایه و چین به طور کامل حل کرده است و نیازی نیست که شما برای پرداخت هزینه به واسطه‌های دیگری روی آورید. همچنین برای ترخیص و ارسال کالا از دبی به ایران نیز لازم است که حتما از ترخیص‌کاران و فورواردرهای واسطه کمک بگیرید. اما در این مراحل نیز متخصصان وانیکس کارهای ترخیص و ارسال کالا از دبی به ایران را بدون اخذ هزینه اضافه از شما انجام می‌دهند و طوری کارها را پیش می‌برند که با کمترین هزینه ممکن خرید از دبی انجام شود و در نتیجه بیشترین سود را برای شما داشته باشد.

سفارش کالا از دبی با وانیکس

سفارش کالا از شرکت‌های فروشنده موجود در دبی یک فرآیند چند مرحله‌ای است که انجام آن نیازمند دانش و تجربه است. برای همین بازرگانی وانیکس با ارائه خدماتی در این زمینه توانسته کار سفارش کالا از دبی را برای بازرگانان بسیار ساده کند.

در اولین مرحله از سفارش کالا، لازم است که تحقیقی درباره شرکتی که قصد سفارش از آن دارید و کیفیت کالاهایی که عرضه می‌کند انجام دهید. این کار با داده‌هایی که وانیکس از سال‌ها واردات کالا از دبی کسب کرده است به‌سادگی قابل انجام بوده و می‌توانید آن را با کمک این تجربه و داده‌ها به‌سادگی انجام دهید.

سفارش کالا از دبی

بعد از کسب اطلاعات درباره شرکت‌های فروشنده مناسب، می‌توانید یکی را انتخاب کرده و با آنها وارد مذاکره شوید. مذاکره برای این انجام می‌شود که قیمت و تعداد کالای درخواستی مشخص شود. برای مذاکره نیز متخصصان و مشاوران وانیکس در اختیار شما قرار گرفته و نیازی نیست که شخصا این کار را انجام دهید.

در پایان مذاکرات قیمت مورد توافق طرفین و تعداد کالای درخواستی مشخص شده و می‌توانید برای تکمیل پروفرما و ارسال آن اقدام کنید. پروفرما یا پیش‌فاکتور همان سند درخواست رسمی خرید کالا است که باید در آن همه اطلاعات خرید ثبت شده و برای شرکت فروشنده ارسال شود. ارسال پروفرما روش عملی سفارش کالا از شرکت فروشنده است.

در پروفرما اطلاعاتی مثل قیمت خرید، تعداد کالای درخواستی و البته روش پرداخت هزینه خرید درج می‌شود. همینکه پروفرما به دست شرکت فروشنده رسید آنها اقدام به بررسی درخواست خرید شما کرده و اگر با آن موافقت کنند، سفارش کالا برای شما ثبت می‌شود.

ثبت این سفارش درنهایت منجر به تهیه و ارسال کالاهای خریداری شده برای شما خواهد شد. اما نکته مهم این است که متخصصان وانیکس در این مرحله تمام کارهای دریافت کالاها، انتقال آنها به واحد کنترل کیفی به منظور تایید کیفیت آنها و در نهایت ارسال آنها به گمرک برای اخذ برگه ترخیص و ارسال به ایران را برعهده گرفته و نیازی نیست شما کاری انجام دهید.

همچنین کارهای اداری مثل تکمیل اظهارنامه مالیاتی، لیست‌گیری و ارائه کد تعرفه کالاها، ثبت درخواست ترخیص در سامانه گمرک و ارائه بارنامه نیز توسط این متخصصان قابل انجام است. هر کدام از این مدارک و فرم‌هایی که باید تکمیل شوند نیازمند دانش و تخصص بالایی هستند که با سپردن کارها به متخصصان وانیکس از این بابت خیالتان راحت خواهد بود. تجربه بالا و دانش عمیقی که در واردات کالا از دبی نصیب این متخصصان شده کارها را به‌سرعت و با هزینه اندک جلو خواهد بود.

ثبت سفارش از دبی

ثبت سفارش از دبی

شرکت‌های فروشنده کالای موجود در دبی، عموما شرکت‌هایی چند ملیتی بوده و بعضی از آنها جزو غول‌ترین شرکت‌های دنیا هستند. به خاطر این ثبت سفارش در این شرکت‌ها نیازمند تجربه و آگاهی از جدیدترین قوانین تجارت بین‌الملل است. برای مثال حدود ۲۰ گروه بازرگانی عظیم در دبی فعالیت می‌کنند که کارشان تهیه کالاهای عمده برای بازرگانانی است که قصد ثبت سفارش از دبی دارند.

اطلاع از قوانین و چگونگی مراوده تجاری با این گروه‌ها باعث می‌شود که بازرگانان بتوانند به بهترین شکل کار ثبت سفارش از دبی را انجام داده و با بیشترین سود کالا از این شهر وارد ایران کنند. اما روش‌های مراوده و ثبت سفارش خرید در این شرکت‌های و گروه‌های بازرگانی نیازمند تجربه و دسترسی به یک سری داده‌ها است که عموما در اختیار شرکت‌های بازرگانی باتجربه مثل وانیکس است.

به همین دلیل لازم است که برای ثبت سفارش از دبی حتما از متخصصان این شرکت‌های بازرگانی کمک بگیرید تا بتوانید کارهای ثبت سفارش و خرید کالا از شرکت‌های موجود در دبی را به‌سادگی انجام دهید. روش ثبت سفارش نیز بسیار ساده است. تنها کافی است اطلاعات خرید درخواستی خود را در یک درخواست رسمی ثبت کرده و برای شرکت فروشنده ارسال کنید. این درخواست رسمی همان پروفرما است.

برای تکمیل پروفرما نیز به اطلاعاتی مثل قیمت خرید هر کالا، کد تعرفه هر کدام به طور دقیق، تعداد آنها، اطلاعات شرکت خریدار و شرکت فروشنده و روش پرداخت هزینه خرید کالاها نیاز دارید.

این اطلاعات توسط مذاکره با شرکت‌های فروشنده، تقاضای بازار ایران برای خرید کالاهای وارداتی، اطلاعات موجود در سایت گمرک ایران و دبی، اطلاعات مالیاتی هر کدام از کالاها و … به دست می‌آید. به همین دلیل است که بهترین کار برای ثبت سفارش از دبی سپردن کار تکمیل پروفرما و انجام مراحل خرید به متخصصان بازرگانی وانیکس است.

این متخصصان می‌توانند در کمترین زمان و با صرف کمترین هزینه تمام کارهای خرید و ثبت سفارش را انجام دهند. پروفرما که تکمیل شد لازم است که در سامانه واردات نیز ثبت شود تا اداره گمرک ایران از اطلاعات و جزئیات سفارش خرید شما اطلاع یابد و متناسب با آن حق گمرکی را مشخص کند.

هرچه این اطلاعات دقیق‌تر ثبت شود، احتمال اینکه حق گمرکی پایین‌ بیاید بیشتر است. چرا که گاهی حق گمرکی با چیزی که باید در واقعیت مشخص شود تفاوت دارد و علت آن دقیق وارد نشدن اطلاعات کالاهای خریداری شده است. در نهایت با ثبت تمام اطلاعات، مدارک و مجوزها در سامانه‌های گمرک فرآیند خرید و سفارش از دبی به اتمام می‌رسد.

خرید جنس از دبی چگونه است

خرید جنس از شرکت‌های موجود در دبی اینگونه است که شما ابتدا باید درباره کالاهایی که قصد دارید خریداری کنید اطلاعاتی کامل کسب کرده و براساس آن جنس مورد نیاز خود را خریداری کنید. برای خرید نیز لازم است که به سراغ بهترین شرکت‌های تولید کننده در دبی بروید.

مثلا اگر قصد دارید اسباب‌بازی وارد کشور کنید، باید به‌سراغ بهترین شرکت‌های تولیدکننده اسباب‌بازی که در دبی فعالیت دارند رفته و بعد از بررسی کیفیت محصولات آنها، اقدام به سفارش کنید. با این حال شاید نتوان در مدت کوتاهی کیفیت اجناس را تشخیص داد. به همین دلیل است که برای تشخیص اجناس و خرید آنها از دبی لازم است که حتما از تیمی متخصص برای تعیین بهترین شرکت‌های فروشنده با اجناسی با کیفیت بالا کمک گرفت. برای مثال بهترین لوازم خانگی‌های آسیا در دبی شعبه دارند و خرید این اجناس از دبی بدون شک با کیفیتی بالا همراه خواهد بود.

همچنین قطعات خودروی بسیار با کیفیتی در شرکت‌های موجود در دبی به فروش می‌رسد که می‌تواند هر نیازی را در این زمینه برطرف کند. پس تنها کافی است تحقیقاتی وسیع انجام دهید و از نمایشگاه‌های مختلفی که در این شهر برپا می‌شود دیدن کنید تا پی ببرید که کدام شرکت‌ها اجناس باکیفیت‌تری تولید می‌کنند.

برای خرید اجناس نیز بهترین راه این است که مستقیما با خود شرکت‌ها وارد مذاکره شوید. برای تشخیص کیفیت اجناس نیز دو راه وجود دارد. می‌توانید همراه با کارشناسانی خبره به خود شرکت رفته و کالاهای تولیدی آنها را بررسی کنید، یا اینکه از شرکت‌های فروشنده بخواهید که برای شما نمونه کار بفرستند و با بررسی آن نمونه پی ببرید که آیا کیفیت لازم را دارد یا نه.

به همین دلیل خرید جنس از دبی یک کار کاملا تخصصی محسوب شده و نیازمند مشورت و تحقیق زیاد است. بازرگانی وانیکس به‌خاطر تجربه بالایی که در خرید جنس از دبی دارد توانسته به بهترین شکل این مرحله را برای بازرگانان همواره کند و هر بازرگانی با هر سطح اطلاعاتی از شرکت‌های دبی و اجناس تولید شده توسط آنها بتواند به خرید جنس از دبی بپردازد. تنها کافی است که کارهای خرید را به این متخصصان بسپارید و با خرج کمترین هزینه و در کمترین زمان ممکن کالاهای خریداری شده خود را در ایران دریافت کنید. به صورت عملی تکمیل و ارسال پروفرما برای شرکت فروشنده راه اصلی تهیه جنس از دبی است. همچنین خرید ته‌لنجی نیز راه دیگری است که عموم بازرگانانی که قصد واردات کالا با حجم کم دارند از آن استفاده می‌کنند.

نحوه خرید اینترنتی کالا از دبی​

امروزه هیچ کسب‌وکاری وجود ندارد که در اینترنت فعالیت نداشته باشد. هر فروشگاه معتبری که داخل ایران فعالیت می‌کند را هم در نظر بگیرید، دارای سایت بوده و شما می‎‌توانید خریدهای خود را از طریق اینترنت از آن انجام دهید. برای خرید از دبی نیز همین موضوع برقرار است.

یعنی بجز تمام راه‌هایی که برای واردات کالا از دبی توضیح دادیم، روش خرید اینترنتی هم وجود دارد که شما می‌توانید کالاهای مورد نیاز خود را از طریق آن تهیه کرده و به ایران وارد کنید. برای خرید اینترنتی از شرکت‌های موجود در دبی نیز راه‌های زیادی وجود دارد، اما متداول‌ترین آنها استفاده از سایت‌های معروفی است که سعی کرده‌اند دسترسی به تمام شرکت‌های موجود در دبی را در یک پلتفرم امکان‌پذیر کنند.

نحوه خرید اینترنتی کالا از دبی

از میان این فروشگاه‌ها ۳ مورد اول که بیشتر بازرگانان ایرانی از آنها برای خرید اینترنتی از دبی استفاده می‌کنند عبارتند از: فروشگاه اینترنتی Noon، فروشگاه اینترنتی Amazon دبی و فروشگاه اینترنتی Awok. هرکدام از این فروشگاه‌ها مزایا و معایب ویژه خود را برای خرید اینترنتی از دبی دارند که البته این مزایا و معایب بسته به اینکه چه نوع خریدی بخواهید انجام دهید تعریف می‌شوند. با این حال روش خرید از همه آنها یکسان است و اگر تا بحال خرید اینترنتی انجام داده باشید می‌توانید از پس خرید از این سایت‌ها برآیید.

فروشگاه اینترنتی Noon بصورت تخصصی روی فروش لوازم آرایشی و لوازم الکترونیکی کار میکند. جالب است بدانید که این سایت امکان حمل‌ونقل بین‌المللی هم دارد که مطابق آخرین آپدیت‌ها چیزی حدود ۱۰ درهم است. همچنین اگر بالای ۱۰۰ درهم خرید انجام دهید ارسال رایگان هم دارد. تحویل به ایران نیز چیزی حدود ۳ تا ۵ روز طول می‌کشد. فروشگاه اینترنتی Amazon را نیز که همه کسانی که خرید اینترنتی از دیگر کشورهای دنیا انجام داده‌اند، می‌شناسند. در این سایت هر چیز که نیاز داشته باشید وجود دارد و همه کالاهایی که در دبی وجود دارد را شامل می‌شود.

برای خرید از آمازون نیز از هر کارت بین‌المللی می‌توانید استفاده کنید. سایت Awok نیز یکی از معتبرترین سایت‌های خرید از دبی است که برای خرید عمده از شرکت‌های خرده فروشی دبی فراهم شده است. این سایت ارزان‌ترین اجناس را در اختیار بازرگانان قرار می‌دهد و بهترین گزینه برای خرید عمده از دبی است. برای خرید از هر کدام از این سایت‌ها مهم‌ترین نکته توانایی پرداخت هزینه از طریق پلتفرم‌های پرداخت آنلاین است. برای همین لازم است که برای خرید اینترنتی حتما از شرکت‌های بازرگانی واسطه مثل وانیکس کمک بگیرید تا بتوانید خرید خود را بدون مشکل انجام دهید.

آموزش خرید از دبی ​

یکی از شعارهای بسیار مشهور بازرگانی وانیکس این است که خودتان بیاموزید چگونه واردات انجام دهید. شرکت‌های بازرگانی زیادی وجود دارند که پکیج‌های آموزشی واردات از چین و دبی ارائه می‌کنند که هرکدام مزایا و معایب خود را دارند. با این حال پیشنهاد ما این است که حتما از دوره‌های بازرگانی وانیکس برای آموزش واردات از صفر تا صد استفاده کنید. در دوره‌های آموزشی وانیکس، شما به صورت عملی می‌آموزید که چطور قدم به قدم مراحل واردات از دبی را آموخته و در کنار بهترین متخصصان مراحل خرید، ترخیص و ارسال را پشت‌سر بگذارید. در این دوره‌های آموزشی از روش تدریس جدید استفاده شده است. این روش تدریس شامل بخش تئوری و عملی است.

آموزش خرید از دبی

در بخش تئوری هر آنچه لازم است راجع‌به واردات کالا از دبی بیاموزید به شما آموخته خواهد شد. برای مثال تمام نکات خرید، ترخیص و ارسال کالا از دبی به ایران طی دوره‌های منظم به شما گفته می‌شود. نکته‌هایی که پیش از هر اقدامی برای واردات از دبی لازم است بدانید. بسیاری از نکاتی که به آن اشاره شد در آموزش خرید از دبی وانیکس به‌ شکلی کامل‌تر توضیح داده شده است و بازرگانان را از هر آموزش دیگری بی‌نیاز می‌کند.

بخش عملی آموزش خرید از دبی شامل یک‌سری تمرین عملی در گمرک ایران و دیگر بخش‌ها و اداراتی است که با واردات از دبی مرتبط‌ هستند. در دوره عملی این آموزش به طور کامل خواهید آموخت که در هر مرحله چکار کنید. مثلا چگونگی تکمیل پروفرما و ثبت آن در سامانه گمرک را تمرین می‌کنید.

همچنین با کار ترخیص‌کاران از نزدیک آشنا خواهید شد و خواهید آموخت که لیست‌گیری و یافتن کد تعرفه هر کالا چگونه انجام می‌شود. آموختن این مراحل عملی واردات از دبی باعث می‌شود بتوانید بدون نیاز به هیچ واسطه‌ای کارهای واردات خود را از شهر دبی انجام دهید.

در نهایت نیز چگونگی بستن قرارداد با شرکت‌های حمل‌ونقل بین‌المللی که کارگو نام دارند را می‌آموزید و انواع روش‌های این کار که شامل روش کارگو دریایی، روش کارگو هوایی و روش کارگو زمینی است را به صورت عملی تمرین می‌کنید.

نکته مهم درباره آموزش خرید از دبی که یکی از مهم‌ترین بخش‌های واردات از دبی نیز محسوب می‌شود این است که خواهید آموخت چگونه با قوانین جدید واردات و گمرک دبی آشنا شوید و از آنها به نحو احسنت برای کاهش هزینه‌های واردات خود استفاده کنید. ترفندهایی که آموزش داده می‌شود حاصل تجربه طولانی‌ مدت متخصصان وانیکس در خرید و واردات کالا از دبی است.

خرید از دبی و ارسال به ایران با وانیکس با بهترین قیمت و در سریع ترین زمان​

برای عده‌ای از بازرگانان هزینه اندک واردات از دبی اهمیت دارد، برای عده دیگری زمان کمتر در اولویت است و عده زیادی از بازرگانان آماتور دنبال ساده‌تر انجام شدن کار خرید و ارسال کالا از دبی هستند. همه این ویژگی‌های مثبت در خرید از دبی و ارسال به ایران با خدمات شرکت بازرگانی وانیکس جمع شده و شما می‌توانید با هر اولویتی که دارید کارهایتان را به این بازرگانی سپرده و بدون دردسر و در کمترین زمان و با کمترین هزینه هر کالایی که دوست دارید از دبی وارد ایران کنید.

بازرگانی وانیکس با داشتن بهترین کادر متخصص در امر واردات از دبی توانسته مسیری بسیار ساده برای این کار بیابد که هم در کمترین زمان ممکن انجام شود و هم هزینه زیادی مطالبه نکند. تنها کافی است که کارهای خود را به این بازرگانی بسپارید و در ایران منتظر دریافت کالاهای درخواستی خود بمانید.

مشاوران مالی، مشاوران بازرگانی، ترخیص‌کاران و فورواردرهای بسیار با تجربه این مجموعه توانسته‌اند برای هر بازرگانی با هر سطح دانش و تجربه‌ای راهی هموار جهت واردات کم هزینه ایجاد کنند. زمان واردات نیز به‌خاطر تجربه این متخصصان بسیار کاهش یافته و مراحل واردات از دبی در زمانی بسیار کمتر از حد معمول انجام می‌شود.

ترفندهای بسیار کاربردی این بازرگانی به‌خاطر کار تیمی و دقیق بودن متخصصان آن است. برای مثال ترخیص‌کاران وانیکس قبل از اینکه کالاهای خریداری شده به گمرک تحویل داده شوند کار لیست‌گیری و یافتن تعرفه هر کالا را با دقت آغاز می‌کنند تا مراحل اداری ترخیص کالا به‌سرعت انجام شود.

همچنین فورواردرهای وانیکس به‌خاطر تجربه بالایی که در ارتباط با شرکت‌های حمل‌ونقل بین‌المللی دارند از قبل می‌دانند که کدام روش حمل‌ونقل برای شما بهتر است و بستن قرارداد را به‌خاطر همین آگاهی در کمترین زمان ممکن و با کمترین هزینه انجام می‌دهند.

اینگونه است که واردات از دبی به ایران توسط متخصصان وانیکس به‌سادگی و با کمترین هزینه و در کمترین زمان ممکن انجام شده و بازرگانان زیادی در این مسیر کالاهای درخواستی خود را به ایران وارد می‌کنند.

اکنون چیزی بیش از دو دهه است که وانیکس مشغول فعالیت بوده و تاکنون توانسته کار بسیاری از بازرگانان را به نحو احسنت انجام دهد. همچنین خدماتی تحت عنوان سرمایه‌گذاری در واردات با کمترین هزین در این بازرگانی تعریف شده است که به واسطه آن هر بازرگانی می‌تواند با صرف کمترین هزینه ممکن در واردات هر کالایی از دبی سرمایه‌گذاری کرده و در کمترین زمان ممکن سود سرمایه‌گذاری خود را دریافت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *