حواله یوان به علیپی با وانیکس

علیپی یک کیف پول دیجیتالی و اپلیکیشن است که ویژگی‌های زیاد و متنوعی دارد و حواله یوان به علیپی با وانیکس با آن قابل انجام است. برای حواله یوان به علیپی با وانیکس با کمترین هزینه و در کمترین زمان با شرکت وانیکس تماس بگیرید – تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳- ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

واردات کالا با وانیکس تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳– ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

حواله یوان به علیپی

برای حواله یوان به علیپی با وانیکس با کمترین هزینه و در کمترین زمان با شرکت وانیکس تماس بگیرید – تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳- ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

یکی از این ویژگی‌ها ایجاد موقعیت برای کاربران است تا بدون استفاده از پول نقد، به آسانی پول را دریافت و ارسال کنند. یکی دیگر از ویژگی‌های حواله یوان به علیپی با وانیکس این است که کاربران می‌توانند با استفاده از این اپلیکیشن تاکسی بگیرند، خرید کنند یا بیمه بخرند. این نوع روش پرداخت و اپلیکیشن با داشتن بیش از یک میلیارد کاربر برای افرادی مناسب است که می‌خواهند پرداخت‌های بین‌المللی انجام دهند.

برای واردات از چین با وانیکس کلیک کنید

برای واردات از دبی با وانیکس کلیک کنید

مواردی که در محتوا حواله یوان به علیپی با وانیکس مورد بررسی قرار می‌گیرد به شرح زیر است:

 • ALIPAY چیست؟
 • علیپی چگونه کار می‌کند؟
 • برای چه کاری می‌توانید از علیپی استفاده کنید؟
 • مدارک لازم برای پرداخت با علیپی
 • چقدر طول می‌کشد تا با علیپی پرداخت کنیم؟
 • کدام کسب‌وکارها باید علیپی را ارائه دهند؟
 • کدام کشورها از علیپی حمایت می‌کنند؟
 • آیا اپلیکیشن پرداخت علیپی ایمن است؟
 • مزیت‌های پرداخت با علیپی

 ALIPAY چیست؟

یکی از روش‌های حواله یوان به چین علیپی است. علیپی پرکاربردترین ارائه‌دهنده خدمات پرداخت آنلاین با موبایل شخص ثالث با بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر فعال ماهیانه در چین است. محصول اصلی آن یک کیف پول دیجیتال  ALIPAY WALLETاست که شامل یک اپلیکیشن موبایل بوده و به مشتریان این امکان را می‌دهد تا معاملات خود را مستقیمأ به‌وسیله دستگاه تلفن همراه خود انجام بدهند.

کارت بازرگانی چیست و چگونه می‌توان کارت بازرگانی گرفت.

 ALIPAY چیست؟
ALIPAY چیست؟

کاربران علیپی می‌توانند در این برنامه، جزئیات کارت اعتباری یا بدهی خود را ذخیره و به‌وسیله این اپلیکیشن در تلفن همراه خود پرداخت را انجام دهند. آن‌ها با چند مؤسسه مالی متنوع که به طور عمده با کارت‌های نقدی و اعتباری چینی از جمله VISA و MASTERCARD کار می‌کنند. علیپی یکی از برنامه‌های پرداخت چینی است که با سرعت بالایی بخش زیادی از بازار چین را در برگرفته است و در حال حاضر در سنگاپور، هنگ کنگ، مالزی و در سراسر جهان مورد توجه ویژه‌ای قرار گرفته است.

 علیپی چگونه کار می‌کند؟

 علیپی یک کیف پول دیجیتالی است که به حساب فرد متصل است. شخص با استفاده از این کیف پول، می‌تواند همه تراکنش‌های خود برای دریافت پرداخت از دیگران یا خرید از شرکت را انجام دهد. علیپی از سیستم کد QR یا همان پاسخ سریع استفاده می‌کند تا فرد با استفاده از آن بتواند بارکدی به مشتری خود ارائه داده تا آن را اسکن کند. همچنین می‌توان برای دریافت و پرداخت کد QR تلفن همراه را اسکن کرد.

برای حمل کالا از چین با وانیکس با بهترین هزینه کلیک کنید

برای چه کاری می‌توانید از علیپی استفاده کنید؟

در چین کاربران می‌توانند به طور مستقیم به‌وسیله اپلیکیشن به خدماتی همچون رزرو اتاق هتل، بلیت سینما و پرداخت تاکسی دسترسی داشته باشند. همچنین برای موارد زیر می‌توان از علیپی استفاده کرد:

 • بررسی موجودی بانک
 • انتقال پول به دوستان، خانواده و آشنایان
 • افزایش اعتبار تلفن همراه
 • وب‌سایت‌های فروشگاهی چینی، از جمله TAOBAO و TMALL
 • پرداخت هزینه تحویل غذا
 • پرداخت هزینه بلیت قطار، تاکسی و قبض آب برق
 • پرداخت هزینه خرید در رستوران‌ها، فروشگاه‌ها، سوپر مارکت‌ها

 مدارک لازم برای پرداخت با علیپی و مقدار شارژ کارت بانکی

برای حواله یوان به علیپی با وانیکس لازم است تا مدارکی ارائه شود. در این بخش به بررسی این مدارک خواهیم پرداخت:

 • شماره تلفن چینی
 • شماره پاسپورت
 • جزئیات حساب بانکی چینی

حداقل شارژی که برای هر کارت بانکی در علیپی نیاز است ۱۰۰ یوان است و موجودی آن ۲۰۰۰ یوان ۲۸۵ دلار است. کارت به مدت ۹۰ روز اعتبار دارد و بعد از آن وجه‌های باقی‌مانده به‌صورت خودکار باز پرداخت می‌شوند.

برای استفاده از خدمات ترخیص کالا وانیکس کلیک کنید

پرداخت با علیپی چقدر طول می‌کشد؟

 علیپی از اصل escrow استفاده می‌کند و به‌جای اینکه با فشار دادن send به طور مستقیم به حساب باز پرداخت کند، وجوه را تا موقعی که هر دو طرف معامله تأیید شوند، نگه می‌دارد. این جمله به معنای این است که تا گیرنده بخواهد وجه را دریافت کند به طور معمول بین یک ساعت تا چهار روز کاری زمان می‌برد.

 این عملکرد منجر به امنیت بیشتر حساب کاربر و تأیید تراکنش شده، تا کاربران به دفعات بیشتری از علیپی استفاده کنند. با توجه به اینکه هیچ پولی پرداخت نمی‌شود مگر اینکه هر دو طرف از تراکنش رضایت داشته باشند، پول به حساب گیرنده، بعد از تأیید هر دو طرف، واریز می‌شود.

کدام کسب‌وکارها باید علیپی را ارائه دهند؟

با راه‌اندازی یک علیپی برای انجام دادن پرداخت‌های دیجیتالی که یک راه قابل اطمینان و آشنا است می‌توان گردشگران در چین و همچنین مشتریان چینی چه در داخل و چه خارج از چین را جذب کرد. پایگاه مشتریان بین‌المللی به‌وسیله این اپلیکیشن برای فرد باز می‌شود و به او برای بهره‌برداری از بازار گردشگری چین کمک می‌کند. همه این عوامل به افزایش اطلاعات از برند شخص در چین و افزایش فروش کمک می‌کند.

برای خرید از علی بابا کلیک کنید.

کدام کشورها از علیپی حمایت می‌کنند؟

کشورهایی ازجمله ایتالیا، سنگاپور، برزیل، استرالیا، اسپانیا، کانادا، ایالات متحده، آلمان، بریتانیا، روسیه، هنگ کنگ و به طور تقریبی هر کشور بزرگ دیگری در جهان از علیپی پشتیبانی می‌کند. این به معنای آن است که افراد می‌توانند بدون توجه به اینکه مشتری‌ها اهل کجا هستند، چه در چین یا خارج از آن و اینکه محل کسب‌وکارشان کجاست، علیپی را ارائه دهید.

کدام کشورها از علیپی حمایت می‌کنند؟
کدام کشورها از علیپی حمایت می‌کنند؟

آیا اپلیکیشن پرداخت علیپی ایمن است؟

برنامه پرداخت علیپی تلفن همراه شامل ویژگی‌هایی خاصی است که این اطمینان را به فرد می‌دهد که تراکنش‌ها و داده‌ها ایمن است. علیپی بیمه FDIC نیست، یعنی با از بین رفتن شرکت در هر صورت، هر وجهی را که فرد به حساب خود اضافه می‌کند، از بین نمی‌رود. چند مورد از ویژگی‌های امنیتی اپلیکیشن پرداخت علیپی عبارت است از:

 • مدیریت ریسک: علیپی برای افزایش امنیت، کمک به جلوگیری از پول‌شویی و محافظت در برابر کلاه برداری از یک چارچوب مدیریت ریسک بهره می‌گیرد.
 • رمزگذاری پیشرفته: برای ایمن کردن هرگونه پرداخت و همچنین داده‌های خصوصی می‌توان از رمزگذاری علیپی استفاده کرد.
 • نظارت در زمان واقعی: با این ویژگی که دارد بر تمام پرداخت‌ها نظارت می‌کند. علیپی حاوی نظارت بر ریسک در زمان واقعی است که از داده‌ها برای شناسایی سطح ریسک کاربر استفاده می‌کند.

برای خرید از چین و واردات آن به ایران کلیک کنید

مزیت‌های پرداخت با علیپی

از جمله مزیت‌های حواله یوان به علیپی با وانیکس شامل موارد زیر است:

 • سرعت بالای حواله یوان به علیپی در انجام عملیات واریزی به حساب فروشندگان چینی
 • برخورداری از مزیت هزینه کمتر حواله یوان نسبت به ارزهای دیگر
 • انجام حواله یوان به چین از راه‌های مختلفی ازجمله سیستم‌های رایج پرداخت علیپی یا WECHAT و بانک‌های معتبر چینی به طور آسان و مطمئن
 • عدم پرداخت کارمزد اضافی برای مبالغ حواله یوان به چین
 • نامحدود بودن مبلغ حواله

برای استفاده از خدمات کارگو از چین کلیک کنید.

حواله یوان به علیپی با شرکت وانیکس

برای هر گونه کسب‌وکاری که با هدف دستیابی به افراد زیادی از خریداران چینی در داخل یا خارج از کشور هستند، داشتن علیپی روش پرداخت ایمن از موارد ضروری است. این اپلیکیشن مورد قبول بیش از ۳ میلیون تاجر در سراسر جهان است. شرکت وانیکس خدمات قابل توجهی را در زمینه حواله یوان به چین ارائه می‌دهد و به تسهیل پرداخت با اپلیکیشن علیپی به کاربران کمک می‌کند.

۰/۵ (۰ نظر)

این مطلب را به اشتراک بگذارید

برای واردات کالا با وانیکس تماس بگیرید تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳

73 تعداد بازدید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست