واردات چمدانی از چین با وانیکس

یکی از روش‌های رایجی که بسیاری از تاجران و بازرگانان جهت انجام امور تجارت خود آن را مورد استفاده قرار می‌دهند، واردات چمدانی است. در این نوع واردات، هر نوع محصولی که در نظر داشته باشید را می‌توانید به کشور وارد کنید، تنها به شرطی که واردات آن محصول به کشور مدنظرتان مجاز باشد. به این دلیل که واردات کالا با این روش هزینه و همین‌طور ریسک خیلی پایینی دارد، برای اشخاصی که به تازگی وارد تجارت شده‌اند و قصد واردات کالا را دارند بسیار مناسب است. یکی دیگر از مزیت‌های واردات از نوع چمدانی این است که هیچ نیازی به پرداخت هزینه و همین‌طور مالیات نیست. در کشورمان ایران یکی از کشورهایی که اشخاص بسیاری برای انجام واردات چمدانی از آن اشتیاق دارند، کشور چین است. برای واردات چمدانی یا تجارت چمدانی با وانیکس تماس بگیرید. تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳- ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

واردات کالا با وانیکس تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳– ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

واردات چمدانی

این کشور بعد از آمریکا به عنوان دومین اقتصاد برتر جهان شناخته می‌شود‌. پیش‌بینی می‌شود که کشور چین تا سال ۲۰۲۸ میلادی به قطب اول اقتصاد در جهان تبدیل شود. این کشور به صورت سالانه میلیاردها دلار تنها از طریق صادرات انواع محصولات به کشورهای سرتاسر دنیا به‌دست می‌آورد. کشور ایران نیز جزو بزرگ‌ترین مشتریان محصولات صادراتی از مبدا چین بوده و به‌خاطر اینکه محصولات چینی بسیار ارزان و همین‌طور باکیفیت هستند، تعداد زیادی از شرکت‌ها و مجموعه‌های وارداتی، جهت واردات محصول از این کشور اقدام می‌کنند.

برای واردات از چین با وانیکس کلیک کنید

برای واردات از دبی با وانیکس کلیک کنید

در ادامه قصد داریم بیشتر با واردات چمدانی آشنا شویم.

 • منظور واردات چمدانی از چین چیست؟
 • بهترین محصولات جهت واردات چمدانی از کشور چین
 • فهرست مهم‌ترین محصولات صادر شده از کشور چین به کشورهای جهان
 • واردات چمدانی از کشور چین یا قاچاق از چین؟
 • به چه شکل می‌توان سوددهی خود را در زمینه واردات چمدانی از کشور چین افزایش داد؟
 • نداشتن تخصص و دانش کافی در زمینه واردات چمدانی موجب چه چیزی می‌شود؟
 • خدمات وارداتی از چین با وانیکس

منظور واردات چمدانی از چین چیست؟

مسافران بسیاری در چین از بازارچه‌های این کشور خرید می‌کنند و درنهایت محصولاتی که خریداری کرده‌اند را به کشور خود وارد می‌کنند. به واردات این کالاها به وسیله مسافران، تجارت چمدانی از کشور چین گفته می‌شود. همان‌طور که در ابتدا اشاره کردیم این نوع واردات برای اشخاصی که به تازگی تجارت را شروع کرده‌اند، مزیت‌های بسیار زیاد و فوق‌العاده‌ای دارد.

برای خرید از علی بابا چین با وانیکس کلیک کنید

منظور واردات چمدانی از چین چیست؟
منظور واردات چمدانی از چین چیست؟

براساس آماری که سالانه منتشر می‌شود کشور چین جزو کشورهای مورد علاقه ایران جهت واردات کالا است که این موضوع دلایل بسیاری دارد. کشور چین اولین شریک تجاری ایران است و میزان و حجم تجارت میان این دو کشور بسیار وسیع گسترده است. راه‌های بسیاری جهت واردات محصولات از چین وجود دارد و محصولات گوناگونی نیز ارائه می‌شوند و یکی ‌از بهترین این روش‌ها تجارت چمدانی از کشور چین است.

برای واردات بدلیجات با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با وانیکس کلیک کنید.

بهترین محصولات جهت واردات چمدانی از کشور چین

آشنایی کامل با محصولات چینی می‌تواند اولین قدم شما در شروع یک واردات از کشور چین آن هم به شیوه چمدانی باشد. آشنایی کامل با محصولات چینی به این خاطر اهیمت دارد که شخص شما به عنوان یک بازرگان و واردکننده با داشتن اطلاعات کافی در مورد این محصولات قادر خواهید بود بهترین، مناسب‌ترین و همین‌طور سودآور‌ترین کالاها را برای واردات انتخاب کنید. درنهایت از تجارت خود لذت برده و سود خود را چندین برابر کرده باشید.

البته بعضی از محصولات به قدری بزرگ هستند که شما قادر نخواهد بود آن‌ها را با خود به ایران بیاورید؛ اما بعضی از محصولات هستند که شما توانایی حمل آن‌ها را دارید و گمرک کشور ایران نیز با ورود آن‌ها به کشور مخالفتی ندارد. در ادامه فهرستی از مهم‌ترین محصولات صادر شده از کشور چین به کشورهای جهان را با هم بررسی می‌کنیم.

برای واردات لوازم جانبی موبایل با وانیکس کلیک کنید

فهرست مهم‌ترین محصولات صادر شده از کشور چین به کشورهای جهان

از سال ۲۰۱۴ میلادی، کشور چین نه تنها یکی از بزرگ‌ترین صادرکنندگان در جهان بود، بلکه به عنوان بزرگ‌ترین کشور تجاری در زمینه صادرات و واردات شناخته شد. در سال ۲۰۱۹ میلادی، مازاد تجاری کشور چین چیزی حدود چهارصد و بیست و دو میلیارد دلار آمریکا بود. چین توانست با رساندن صادرات محصولات به بالاترین حد خود، چیزی حدود ۲.۵ تریلیون دلار آمریکا به دست آورد.

برای عبور کالا از مرز بدون گمرکی با وانیکس کلیک کنید.

در ادامه مهم‌ترین محصولات صادراتی از کشور چین به کشورهای مختلف جهان را بررسی می‌کنیم:

 • انواع مختلف رایانه‌ها
 • سایر تجهیزات پخش صوتی
 • انواع مختلف تلفن‌های همراه
 • سایر قطعات ماشین اداری
 • انواع لوازم جانبی پخش
 • انواع دستگاه‌های نیمه هادی
 • انواع ترانسفورماتورهای الکتریکی
 • انواع مختلف مبلمان
 • ژاکت‌های بافتنی در رنگبندی
 • کیف و چمدان‌های کوچک و بزرگ
 • ابزارهای نمایش ویدیو
 • سایر قطعات خودرو
 • انواع مختلف صندلی و نیمکت
 • سایر تجهیزات ضبط ویدئو
 • انواع مختلف بخاری برقی
 • لامپ‌های کوچک و بزرگ
 • کفش و کتانی در سایزهای مختلف
 • سایر چاپگرهای صنعتی
 • کفش‌های چرم در طرح‌های مختلف
 • انواع محصولات پلاستیکی
 • سایر بردهای الکترونیکی
 • انواع کنسول‌ها و بازی‌های ویدئویی
 • سایر تجهیزات حفاظتی ولتاژ پایین

واردات چمدانی از کشور چین یا قاچاق از چین؟

واردات یا تجارت چمدانی از چین می‌تواند بسیار برای بهبود اقتصاد کشورمان ایران مفید واقع شود، البته اگر به شیوه صحیح آن را مورد استفاده قرار دهیم؛ درصورتی که از این روش سوءاستفاده‌هایی هم‌چون قاچاق صورت بگیرد ممکن است اوضاع اقتصاد کشور و همین‌طور تولید داخلی به وضعیت بدی درآید.

برای واردات دوربین با وانیکس کلیک کنید

واردات چمدانی از کشور چین یا قاچاق از چین؟
واردات چمدانی از کشور چین یا قاچاق از چین؟

تعداد بسیاری از اشخاص با سفرهای مستمر به چین این کار را انجام می‌دهند. درصورتی که مقدار واردات از میزان مجاز مشخص شده بیشتر شود به‌نوعی قاچاق محصول محسوب می‌شود که مجازات و جریمه خاص خودش را دارد.

برای اطلاع از نمونه قرارداد واردات کلیک کنید

قابل توجه است که این امر به وسیله قانون‌گذاران کنترل‌ می‌شود. برای آن جریمه و مجازات مشخص شده است که بسته به میزان و همین‌طور نوع محصول وارداتی این مجازات می‌تواند متفاوت باشد. توجه داشته باشید که اگر محدودیت میزان واردات کالا را رعایت کنید، هرگز مشمول جریمه و مجازات نخواهید شد.

برای واردات ته لنجی با وانیکس کلیک کنید

به چه شکل می‌توان سوددهی خود را در زمینه واردات چمدانی از کشور چین افزایش داد؟

به چه شکل می‌توان سوددهی خود را در زمینه واردات چمدانی از کشور چین افزایش داد؟
به چه شکل می‌توان سوددهی خود را در زمینه واردات چمدانی از کشور چین افزایش داد؟

جهت افزایش سوددهی نیاز است که شما دانش کافی را درمورد کالاهای مناسب برای تجارت چمدانی داشته باشید و همین‌طور مناسب‌ترین و بهترین قیمت را بر روی کالاهای خود بگذارید. درصورتی که کالای شما در کشور ایران مشتری‌های خوبی داشته و مورد علاقه افراد باشد، مطمئنا سود شما هم به رقم قابل‌توجهی افزایش پیدا می‌کند.

برای آشنایی کامل با دموراژ کلیک کنید

نداشتن تخصص و وانش کافی در زمینه واردات چمدانی موجب چه چیزی می‌شود؟

نداشتن دانش و همین‌طور تخصص در این زمینه، سرانجام موجب سرمایه‌گذاری اشتباه می‌شود که خود ضررهای وحشتناکی به شما وارد می‌کند. شما باید دانش و اطلاعات خود را در زمینه واردات با چمدان افزایش دهید یا از یک مجموعه وارداتی و بازرگانی کمک بگیرید تا ضررهای شما در این زمنیه به حداقل خود و برسند و درنهایت بتوانید تجارت خود را با موفقیت پیش ببرید.

برای شرکت در دوره آموزش واردات تا کسب درآمد بالا با وانیکس و معرفی بهترین و پرسودترین کالاها برای واردات کلیک کنید

خدمات وارداتی از چین با وانیکس

در این مطلب به شرح تجارت چمدانی از کشور چین پرداختیم و مطالبی پیرامون این امر بیان کردیم. تجارت چمدانی جزو راه‌های ابتدایی برای آغاز است، ولی اگر قصد دارید وارد این کار شوید نیاز است که حتما محدودیت میزان و حجم واردات رعایت کنید. اگر این کار را انجام ندهید، باید در انتظار روبه‌رو شدن با جریمه‌ها و همین‌طور مشکلات گمرکی باشید.

خدمات وارداتی از چین با وانیکس
خدمات وارداتی از چین با وانیکس

اکنون ممکن است به این نتیجه پی ببرید که در این زمینه به کمی کمک نیاز دارید، اما نمی‌دانید که باید به چه کسی مراجعه کنید! مجموعه‌های وارداتی و بازرگانی بسیاری هستند که می‌توانند در این زمینه به شما کمک کنند. تنها مسئله‌ای که باید به آن توجه داشته باشید که است که یک مجموعه معتبر و با تجربه را انتخاب کنید تا مشکلی برایتان پیش نیاید و تجارت چمدانی از کشور چین را با موفقیت به انجام برسانید. از جمله این مجموعه‌های معتبر و باتجربه، می‌توان به مجموعه وارداتی و بازرگانی وانیکس اشاره کرد.

برای آشنایی دقیق با اینکه ریلیز چیست کلیک کنید

این مجموعه با سال‌ها تجربه در زمینه واردات و با برخورداری از پرسنلی حرفه‌ای و باتجربه آماده ارائه خدمات به شما بازرگانان و وارد کنندگان عزیز است. همچنین این مجموعه به عنوان ضمانت به شما یک چک تضمینی می‌دهد تا نگرانی‌های شما را برطرف کند. هم‌اکنون می‌توانید با مراجعه به این مجموعه همکاری خود را با آن‌ها آغاز کرده و به انجام واردات چمدانی از چین با وانیکس بپردازید.

۰/۵ (۰ نظر)

این مطلب را به اشتراک بگذارید

برای واردات کالا با وانیکس تماس بگیرید تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳

300 تعداد بازدید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست