خرید از چین با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با وانیکس

چک تضمین

خرید سریع از چین

واردات ارزان

شرکت بازرگانی وانیکس ابتدا کالای شما را با بهترین قیمت در دبی و چین پیدا می‌کند، بعد از خرید از چین کالای شما را از تامین کننده دریافت و بعد از بسته بندی، حمل و به شما در ایران تحویل می دهد. برای خرید از چین و حمل آن به صورت ته لنجی و بدون گمرک توسط وانیکس در سریع‌ترین زمان و با کمترین هزینه تماس بگیرید.

سوالات متداول درباره خرید از چین با وانیکس

خرید از چین توسط وانیکس چگونه انجام می شود

برای خرید از چین ابتدا کالای مورد نظر را اعلام می‌کنید. اضای وانیکس در چین قیمت بهترین قیمت محصول را پیدا می‌کنند و به شما اعلامی می‌شود. وجه خرید کالا از چین حواله می‌شود و به حساب تامین کننده می‌نشیند. سپس کالا در چین از تامین کننده توسط وانیکس تحویل گرفته می‌شود و بعد از بسته بندی و انبارداری به ایران حمل و درب انبار شما تحویلتان می‌شود.

خدمات خرید از چین و حمل آن به ایران شرکت وانیکس Door To Door است؟

شرکت وانیکس بعد از خرید از چین واردات کالای شما را به صورت Door to Door انجام می دهد.

برای خرید از چین محدودیت وزنی و ابعادی وجود دارد

لطفا جهت اطلاعات بیشتر با شماره پشتیبانی تماس حاصل فرمایید ( تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳ – ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۴ ۰۲۱۸۸۵۲۰۱۵ – ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵ )

آیا شرکت وانیکس خرید از چین حمل آن به ایران به صورت ته لنجی را انجام می دهد

بله؛ جهت گرفتن استعلام قیمت اطلاعات و سوالات خود را به شماره واتس اپ ارسال نمایید. ما در اسرع وقت پاسخگو خواهیم بود.

خرید از چین بدون واسطه روشی پرسود با ریسک کم

بازرگانان ایرانی هر ساله محصولات زیادی را از کشور چین به ایران وارد می‌کنند. واردات کالا از چین یکی از روش‌های محبوب واردات در میان بازرگانان ایرانی است. اگرچه کالاهای چینی باکیفیت و قیمت مناسبی عرضه می‌شوند، اما سودآوری و موفقیت این روش وارداتی بستگی به این دارد که تا چه میزان بتوانید واسطه‌ها را از روند واردات حذف کنید. بنابراین بهترین راه برای سود بیشتر، خرید کالا از کشور چین بدون واسطه است.

برای واردات از چین با وانیکس در سریع‌ترین زمان و با کمترین هزینه کلیک کنید.

در این مطلب با روش خرید از چین بدون واسطه و نکات مهم مرتبط با اجرای این روش آشنا می‌شویم.

واردات کالا از کشور چین با خرید از چین

با افزاش تحریم‌ها و افزایش قیمت ارز، چین به یکی از بهترین کشورها برای واردات کالا به کشور ایران تبدیل شده است. بازرگانان ایرانی هر ساله مقادیر زیادی کالاهای مختلف را از کشور چین به ایران وارد می‌کنند. واردات کالا از کشور چین در کنار مزایای بسیاری مانند قیمت مناسب، سود بالا و تنوع خوب اجناس برای واردکنندگان، برخی دشواری‌ها را نیز دارد.

واردات کالا از کشور چین

بازرگانان برای واردات کالا از کشور چین باید سفارشات خود را از طریق واسطه‌ها به ثبت برسانند و در این بین مقدار زیادی از سود نهایی فروش کالاها به جیب این واسطه‌ها وارد می‌شود. بهترین روش برای واردات کالا از کشور چین، واردات بدون واسطه است.

تعریف واسطه در خرید کالا از چین

واسطه به شخصی گفته می‌شود که خود را کارمند یا آشنای کارخانه یا شرکت چینی معرفی می‌کند و به شما اجازه ارتباط مستقیم با شرکت چینی را نمی‌دهد. واسطه‌ها ادعا می‌کنند که با سفارش کالا از طریق آن‌ها سفارش شما سریع‌تر و مطمئن‌تر انجام می‌شود. درصورتی که آن‌ها فقط می‌خواهند هزینه‌ای بابت خدمات خود از شما بگیرند. اگر شخصی که ادعای آشنایی با شرکت چینی را دارد به‌هیچ عنوان اجازه نداد تا شما با شرکت چینی ارتباط مستقیم داشته باشید؛ آن فرد قطعا یک واسطه سودجو است.

برای خرید از علی بابا با وانیکس در سریع‌ترین زمان و با کمترین هزینه کلیک کنید.

نحوه شناخت واسطه‌ها در خرید از چین

واسطه‌ها معمولا ارزشی در زنجیره واردات کالا ندارند. برای این که بدانید واسطه‌ ارزشی در زنجیره واردات کالا دارد، کافی است از او بخواهید در لیست هزینه‌ها، هزینه‌ی خدمات خود را جدا از هزینه کالا درج کند. اگر واسطه موردنظر از انجام این کار اجتناب کرد، به احتمال زیاد، یک واسطه بی‌ارزش است. برخی واسطه‌ها خود را کارمند یا مدیر فروش کالا در شرکت یا کارخانه چینی معرفی می‌کنند. در صورت شفاف نبودن این ادعا، احتمالا ادعای واسطه نادرست است.

بازرگانان برای واردات کالا از کشور چین باید در ابتدا کالای مورد نظر خود را در کشور چین سفارش دهند و در ادامه بقیه مراحل واردات کالا را به صورت حضوری پیگیری کنند. با توجه به این که واردات کالا از یک کشور خارجی به داخل ایران نیازمند کارت بازرگانی و مجوزهای قانونی است، بسیاری از واردکنندگان باید از طریق واسطه‌ها مراحل بعدی واردات کالا را انجام دهند.

برای آموزش واردات از چین تا کسب درآمد بالا با وانیکس و معرفی بهترین و پرسودترین کالاها برای واردات کلیک کنید

شرکت بازرگانی وانیکس این امکان را برای بازرگانان و واردکنندگان فراهم می‌آورد که بدون واسطه و مستقیما اقدام به واردات کالا از کشور چین کنند. بازرگانان و واردکنندگان ایرانی با همکاری با مجموعه بازرگانی وانیکس می‌توانند کالاهای مورد نظر خود را تا آخرین مرحله به‌صورت مستقیم و بدون واسطه از کشور چین وارد کنند.

برای خرید از چین بدون واسطه و واردات بدون گمرک با کمترین هزینه و در کمترین زمان با شرکت وانیکس تماس بگیرید – تلفن : ۰۹۱۹۴۷۹۴۶۶۷

انواع خرید از چین بدون واسطه

با توجه به نقش غیرمفید واسطه‌ها در زنجیره واردات کالا از کشور چین، بسیاری از واردکنندگان و بازرگانان تصمیم می‌گیرند تا بدون واسطه کالای موردنظر خود را از کشور چین وارد کنند. برای واردات بدون واسطه از کشور چین سه روش خرید بدون واسطه از کارخانه‌ها، خرید از سایت‌های چینی و خرید از طریق شرکت‌های بازرگانی وجود دارد.

خرید از چین بدون واسطه از کارخانه ها

خرید بدون واسطه از کارخانه‌ها در چین

روش خرید بدون واسطه از کارخانه‌ها یا شرکت‌ها در چین یکی از روش‌های سنتی واردات کالا از این کشور به‌شمار می‌آید. در اوایل که واردات کالا از کشور چین رونق گرفته بود، بازرگانان برای خرید و واردات کالا از چین، به این کشور سفر می‌کردند. بازرگانان با انجام تمام مراحل به‌صورت حضوری کالاهای موردنظر خود را خریداری و به ایران وارد می‌کردند. خرید حضوری دیگر برای بازرگانان صرفه اقتصادی ندارد.

برای حمل دریایی از چین با وانیکس در سریع‌ترین زمان و با کمترین هزینه کلیک کنید.

خرید از سایت های چین بدون واسطه

شرکت‌های چینی به‌مرور زمان متوجه شدند که با راه‌اندازی یک سایت فروش می‌توانند بسیاری از واسطه‌ها را حذف کنند و مستقیما با مشتریان خود در ارتباط باشند. بازرگانان نیز با مراجعه به سایت‌های چینی می‌توانستند بدون هزینه زیاد و در سریع‌ترین زمان ممکن سفارشات خود را ثبت کنند و بقیه مراحل را از داخل کشور پیگیری کنند. خرید و واردات کالا از سایت‌های چینی یکی از راه‌های خرید بدون واسطه است که در آن بسیاری از واسطه‌ها حذف می‌شوند اما دارای برخی معایب نیز می‌باشد.

در خرید از سایت‌های چینی، ممکن است شرکت چینی ادعای نادرستی درمورد کیفیت و مدل محصول خود داشته باشد. در بقیه مراحل واردات کالا به داخل کشور نیز بازرگان باید با واسطه‌ها برای بسته‌بندی و حمل‌ونقل کالا در ارتباط باشند.

خرید بدون واسطه از چین از طریق شرکت بازرگانی

خرید بدون واسطه می‌تواند به معنای حذف بعضی از عوامل واسطه در بازرگانی نیز باشد. برای مثال وقتی شما از خدمات یک شرکت بازرگانی استفاده می‌کنید، در صورتی که این شرکت بازرگانی بنابر تجربه خود بتواند عوامل واسطه در چین را حذف کند و کالا را برای شما به‌صورت مستقیم از کارخانه خریداری کند، این روش نیز به‌نوعی خرید بدون واسطه نام می‌گیرد.

در این روش شما فقط کافی است کالا و کیفیت موردنظر خود را به مجموعه بازرگانی بدهید و سپس این شرکت بازرگانی، لیست قیمت و محصولات موردنظر شما را تهیه می‌کند و بعد از تایید شما باقی مراحل توسط این شرکت پیگیری می‌شود. مجموعه بازرگانی وانیکس یکی از شرکت‌های باسابقه واردات کالا از چین است که شما می‌توانید با کم‌ترین واسطه، واردات کالای خود را به این شرکت سفارش دهید. در این روش تنها مرحله‌ای که برعهده واردکننده است، انتخاب کالا است. باقی مراحل توسط شرکت بازرگانی انجام می‌شود و کالا در اختیار بازرگان قرار می‌گیرد.

برای خرید یوان چین با وانیکس در سریع‌ترین زمان و با کمترین کارمزد کلیک کنید.

مزایای خرید از چین بدون واسطه

خرید بدون واسطه از چین دارای مزایای زیادی مانند کاهش هزینه، افزایش سرعت واردات کالا و اطمینان از کیفیت کالای موردنظر است. با خرید از چین بدون واسطه، هزینه‌هایی مانند هزینه خدمات واسطه‌ها کاهش پیدا کرده و سود نهایی فروش کالای شما افزایش پیدا می کند. همچنین با حذف واسطه‌ها فرایند واردات کالا سرعت بیشتری می‌گیرد.

مزایای خرید از چین بدون واسطه

مراحل خرید از چین بدون واسطه

خرید از چین بدون واسطه نیازمند طی کردن چند مرحله است. در مرحله اول واردکنندگان باید منبعی که می‌خواهند از آن کالای موردنظر خود را خریداری کنند، پیدا کرده و لیست قیمت و موجودی محصولات این فروشنده چینی را دریافت کنند. باید توجه شود که فروشنده چینی باید از اعتبار و سابقه لازم برای خرید از آن برخوردار بوده و یک شرکت تقلبی یا نامعتبر نباشد.

ثبت سفارش و مذاکره نهایی

در مرحله بعدی واردکنندگان باید سفارش خود را ثبت و نهایی کنند. در این مرحله مذاکراتی بین واردکننده و شرکت چینی بر سر موضوعاتی مانند قیمت و کیفیت و مدل کالاها صورت می‌گیرد. پیشنهاد می‌شود در تمام مراحل و به‌خصوص در این مرحله با شرکت‌های بازرگانی معتبر مانند مجموعه بازرگانی وانیکس برای مذاکره با شرکت چینی مشورت شود.

پرداخت حواله ارزی به کشور چین یا امارات

برای پرداخت هزینه‌های سفارش، بازرگانان و واردکنندگان باید حواله ارزی سفارش خود را ثبت کنند. بعد از ثبت حواله ارزی واردکنندگان باید در کشور چین یا امارات حواله ثبت سفارش را پرداخت کنند. سپس پول به حساب شرکت چینی واریز می‌شود.

آماده‌سازی محموله

آماده سازی محموله

در مرحله بعدی شرکت چینی کالا را آماده و بسته‌بندی می‌کند. واردکننده باید محموله کالای بسته بندی شده را دریافت کرده و آن را برای انبار ارسال کند. یکی از دشواری‌های واردات کالا به‌صورت حضوری در کشور چین، مراحل زیاد و هزینه‌بر آن برای واردکننده است.

حمل بار به ایران

بعد از بسته‌بندی کالاها، آن‌ها توسط راه‌های هوایی یا دریایی برای ارسال به ایران فرستاده می‌شوند. انتخاب یک مجموعه حمل‌ونقل مناسب که بار را در سریع‌ترین و بهترین وضعیت به ایران برساند، برای واردکنندگان اهمیت زیادی دارد.

ترخیص بار از گمرک کشور

ترخیص بار از گمرک کشور

در آخرین مرحله کالای وارد شده به کشور، در داخل گمرک تخلیه می‌شود. واردکننده باید با انجام مراحل قانونی و مجوزها کالای موردنظر خود را از گمرک کشور ترخیص کند. باید توجه داشت که قبل از خرید کالا و اقدام برای واردات آن، باید از قوانین موجود در کشور اطلاعات کافی داشت تا برای ترخیص کالای وارداتی در گمرک ایران دچار مشکل نشوید.

خرید از چین بدون واسطه را با وانیکس تجربه کنید ( خرید از سایت های چین )

کمک‌گرفتن از شرکت‌های بازرگانی معتبر برای خرید از چین بدون واسطه، از بهترین روش‌های واردات کالا بدون واسطه است. انتخاب یک شرکت بازرگانی مطمئن که در کشور چین دارای روابط خوبی باشد و بتواند کالای موردنظر شما را در سریع‌ترین زمان و به بهترین شکل وارد کشور کند، اهمیت زیادی دارد.

شرکت بازرگانی وانیکس به‌عنوان یکی از شرکت‌های  معتبر در زمینه خرید بدون واسطه از کشور چین می‌تواند شما را در مسیر واردات کالا از کشور چین کمک کند. ما شرایط واردات مستقیم و بدون واسطه از چین را به‌صورت خرید از کارخانه، خرید از سایت و سایر روش‌های مناسب را برای شما فراهم می‌کنیم. برای خرید از چین بدون واسطه می توانید با شرکت بازرگانی وانیکس تماس بگیرید. خرید از سایت های چین با وانیکس بدون واسطه و بدون گمرک می‌تواند برای شما سود آور باشد.

برای خرید عمده از چین و واردات بدون گمرک با کمترین هزینه و در کمترین زمان با شرکت وانیکس تماس بگیرید – تلفن: ۰۹۱۹۴۷۹۴۶۶۷

چین، بزرگ‌ترین تامین‌کننده محصول در جهان، شرایط واردات عمده را نیز برای همه کسب و کارها فراهم کرده است. تجربه بسیاری از تاجران ثابت می‌کند که واردات عمده از چین سودآورتر از واردات جزیی است. در ادامه این مطلب از مجله وانیکس قصد داریم به بیان اطلاعات بیشتری درباره خرید عمده از چین بپردازیم.

مزایای خرید عمده از چین

اینکه چین حتی با افزایش هزینه‌های تولید یا گران‌تر کردن کالاها یک کشور تامین‌کننده معتبر باقی می‌ماند، جای تعجب ندارد. همیشه پیدا کردن یک تامین کننده خوب که محصولات خود را به ارزان‌ترین قیمت عرضه می‌کند، برای تاجران و واردکنندگان بهترین خبر خواهد بود.

مزایای خرید عمده از چین
مزایای خرید عمده از چین

ممکن است با افزایش نرخ دلار، چین یک منبع ارزان‌قیمت نباشد، اما همچنان جز کشورهایی است که ایرانی‌ها می‌توانند سریع‌تر به زنجیره‌های تامین معتبر دسترسی یابند. هر واردکننده با تجربه‌ای به خوبی می‌داند که خرید عمده از چین از هر نظر سودآور است.

 وانیکس به عنوان یک شرکت وارداتی با سابقه همواره ابراز می‌کند که واردکننده به دنبال روشی است که واردات سودآوری بیشتری برای او به همراه داشته باشد. در ادامه بیشتر با مزایای خرید عمده از چین آشنا می‌شوید.

سیاست‌های مطلوب برای خریداران کالا از چین به صورت عمده

دولت چین در اجرای اقدامات حمایتی کارآفرینانه برای شرکت‌های داخلی و بین‌المللی بسیار فعال بوده است. برخی از این اقدامات شامل کمک به جوانان برای توسعه ایده‌های آن‌هاست. این اقدامات چین را برای کارآفرینان داخلی و در نتیجه کارآفرینان خارجی عالی می‌کند.

برای مثال، با رونق صنایع تولیدی و حمل‌ونقل در نتیجه حمایت دولت چین، واردکنندگان و شرکت‌های خارجی می‌توانند به آسانی و مقرون به صرفه لوازم کافی برای فروشگاه‌های خود را تهیه کنند.

سیاست‌های مطلوب برای خریداران کالا از چین به صورت عمده
سیاست‌های مطلوب برای خریداران کالا از چین به صورت عمده

به ویژه واردکنندگانی که روش خرید عمده را انتخاب می‌کنند. از سوی دیگر، سیاست‌های تعرفه‌ای کالاهای وارداتی روز به روز برای دارندگان کسب و کار بهتر و مطلوب‌تر می‌شود. علاوه بر این، بنادر و حمل و نقل جاده‌ای در چین تقریباً عالی است، بنابراین واردات و صادرات کالا بسیار راحت است.

شاید کمی موضوع مالیات واردکنندگان ایرانی را دچار تردید کند، اما سیاست‌های مالیاتی اداره گمرک چین و ایران به گونه‌ای است که برای خریداران عمده کالاهای چین نیز به صرفه خواهد بود. نکته‌ای که توجه بسیاری از کارشناسان حوزه اقتصاد را به خود جلب می‌کند این است که دولت چین سیاست‌های سرمایه‌گذاری و سیستم‌های مالیاتی متفاوت و مقرون به صرفه‌ای را برای کارآفرینان داخلی و خارجی در نظر گرفته است.

مقرون به صرفه است

وقتی واردات و خرید عمده از چین را انتخاب می‌کنید، همیشه در هزینه نهایی محصول صرفه‌جویی می‌کنید. این یکی از مزیت‌های بزرگ واردات عمده است. این ممکن است منجر به تفاوت چند هزار دلاری در مقایسه با خرید جزیی شود. با این شیوه واردات می‌توانید بیشتر پس‌انداز کنید. برای مثال، افرادی که تی‌شرت‌های عمده می‌خرند، می‌توانند برای یک معامله سودآور که تجارت آنها را رونق می‌دهد، مذاکره کنند.

اگر می‌‌گوییم خرید عمده آن هم از کشور چین به نفع وارد کننده و مقرون به صرفه است، دلایل مختلفی داریم. هزینه‌های حمل و نقل همیشه یکی از نگرانی‌های مهم واردکنندگان محسوب می‌شود. با خرید عمده دیگر نگرانی در مورد هزینه‌های حمل و نقل هم وجود ندارد، زیرا ارزان‌تر از واردات جزیی خواهد شد. به خاطر داشته باشید که با واردات عمده تنها یک بار هزینه حمل و نقل می‌پردازید.

باعث صرفه جویی در زمان می‌شود

خرید عمده محصولات از چین باعث صرفه‌جویی در زمان واردکنندگان می‌شود. به عنوان مثال، به جای ارائه مکرر جزئیات هر محصول به صورت جداگانه و سفارش جداگانه، خرید عمده به واردکننده اجازه می‌دهد تا محصولات را با دقت در یک زمان مورد بررسی قرار دهد.

باعث صرفه جویی در زمان می‌شود
باعث صرفه جویی در زمان می‌شود

واردکنندگان مجبور نیستند که بارها و بارها با تامین‌کننده چینی در ارتباط باشند و مداوم ثبت سفارش کنند. پس از آن هم درگیر ترخیص کالا از گمرک چین و ایران و اینکه نگران باشند که چه زمانی محصولات به دست‌شان می‌رسد. آن‌ها یک بار عمده خرید را انتخاب می‌کنند و باعث صرفه‌جویی در زمان می‌شوند. این یعنی یک موقعیت مناسب که باعث سودآوری تجارت واردکنندگان می‌شود.

سودآور است

واردات با وانیکس سودآور است، زیرا کارشناسان با تجربه همواره برای خرید عمده از چین واردکنندگان را همراهی می‌کنند. دستیابی به سود بالا برای صاحبان مشاغل کوچک و بزرگ ضروری است. یکی از مزایای اصلی خرید عمده این است که محصول به قیمت ارزان‌تر خریداری می‌شود و مجدد به قیمت بالاتری که می‌تواند حاشیه سود بالایی را نصیب آن‌ها کند، به فروش می‌رسد.

معمولا مشتریان هر صنفی، سراغ کالاهای ارزان‌تر می‌روند. این یعنی خرید عمده امکان دسترسی به مشتریان بیشتر و پس از آن هم سودآوری بیشتر را نصیب صاحبان کسب و کار می‌کند. بنابراین خرید عمده یک برنامه ایده‌آل برای صاحبان مشاغل است تا فروش را افزایش دهند و سود کافی کسب کنند.

واردات و خرید عمده به محیط زیست کمتر آسیب می‌رساند

همیشه و همه جا، حتی به عنوان یک واردکننده بهتر است که حواس ما به محیط زیست باشد. از آنجایی که خرید عمده تنها یک بار به بسته‌بندی نیاز دارد، به همین خاطر هم آسیب کمتری به محیط زیست وارد می‌شود، زیرا میزان تولید محصولات پلاستیکی کاهش می‌یابد.

واردات و خرید عمده به محیط زیست کمتر آسیب می‌رساند
واردات و خرید عمده به محیط زیست کمتر آسیب می‌رساند

نکته جالب توجهی که در این مورد وجود دارد این است است که برخی از تامین‌کننده‌های چینی، برای آنکه به محیط آسیب نرسانند از جعبه‌ها و بسته‌بندی‌های ساخته شده از چوب بامبو استفاده می‌کنند. برخی هم در تلاش هستند که استفاده از پلاستیک را به حداقل برسانند. بنابراین واردات به صورت عمده برای طبیعت گزینه عالی است.

محصولات با کیفیت ارائه می‌شود

معمولا خرید عمده از چین، فرصت عرضه محصولات با کیفیت را برای واردکنندگان فراهم می‌کند. تامین‌کننده‌های چینی از خریداران محصولات به صورت عمده بیشتر استقبال می‌کنند و همین موضوع باعث می‌شود تا محصولات با کیفیت را در اختیار آن‌ها قرار دهند.

زمانی که محصولات را به صورت عمده وارد می‌کنید از خدمات پس از فروش، تولید کننده‌های چینی هم برخوردار می‌شوید. حقیقت این است که تولید عمده هم برای تامین‌کننده‌های چینی، سودآوری بیشتری دارد. علاوه بر این، خرید عمده برای مشاغلی که فضای ذخیره‌سازی بیشتر و سیستم نگهداری خوب دارند، بهترین انتخاب خواهد بود.

کاهش هزینه حمل و نقل

تجربه ما ثابت کرده است که خرید عمده از چین نیاز به هزینه حمل و نقل کمتری دارد. هزینه حمل خرده بار یا سفارش LCL از بار کامل FCL گران‌تر است. حمل و نقل سفارش عمده کارآمدتر است، زیرا می‌توان آنها را در یک کامیون در گونی‌ها و جعبه‌های بزرگ به جای اقلام بسته‌بندی جداگانه قرار دارد.

امتحان گزینه‌های جدید و بیشتر

خرید عمده از چین به واردکننده این امکان را می‌دهد تا محصولات جدید را امتحان کند و با گزینه‌های بیشتری آشنا شود. البته پیش از هر چیزی باید دریافت که چقدر می‌تواند سودآوری و بازار فروش مناسبی برای واردکننده به ارمغان آورد. این مزیت خرید عمده به توانایی تبلیغ واردکننده و دارندگان کسب و کار هم بستگی دارد.

امتحان گزینه‌های جدید و بیشتر
امتحان گزینه‌های جدید و بیشتر

اگر قصد دارید که واردات عمده را از چین برای توسعه کسب و کار خود انتخاب کنید باید بگوییم که می‌توانید با ورود محصولات جدید بازار فروش خوبی را به دست آورید.

کمی درباره خرید عمده محصولات از چین بدانید

زمانی که واردات از چین را انتخاب می‌کنید، فرصت خرید عمده محصولات از چین یا خرید جزیی را دارید. خرید عمده محصولات مورد نیاز کسب و کار شما از چین مزایایی که در بالا به آن‌ها اشاره کردیم را برای شما در پی خواهد داشت، اما باید نکاتی را هم در نظر بگیرید.

اولین نکته مهم این است که بدانید خرید چه محصولاتی به صورت عمده از چین به نفع شما خواهد بود. یعنی خرید کلی هر کالایی بدون در نظر گرفتن بازار فروش و گروه مشتریان، ممکن است سودآوری به همراه نداشته باشد.

کمی درباره خرید عمده محصولات از چین بدانید
کمی درباره خرید عمده محصولات از چین بدانید

برای آنکه دریابید چه گروه کالاهایی طرفداران بیشتری دارند، کافی است که نیاز بازار فعلی خود را بشناسید. واردات محصولاتی به صورت عمده از چین باعث می‌شود تا تجارت پر سودی داشته باشید که ارزان و بازار فروش خوبی هم داشته باشند. معمولا بیشتر بازارهای جهانی از خرید محصولات جدید که مرتبط با حوزه تکنولوژی است استقبال می‌کنند، به همین دلیل واردات عمده چنین محصولاتی می‌تواند تجارت پر سودی باشد.

تقاضا برای محصولات الکترونیکی با کیفیت چینی هر روز در حال افزایش است. به ویژه محصولات فانتزی و کمتر دیده شده، خرید عمده آن‌ها از چین حاشیه سود خوبی به همراه دارد.

یکی دیگر از لوازم الکترونیکی که می‌تواند برای واردکنندگان با خرید عمده از چین در نظر بگیرید، تلفن همراه است. متقاضیان تلفن همراه بی‌شمار هستند.

از آنجایی که قیمت خرید عمده تلفن‌های همراه چینی ارزان است، به همین دلیل هم می‌تواند یک محصول مناسب برای واردات عمده باشد. تولیدکنندگان چینی این محصول را با نرخ پایین‌تری تولید می‌کنند و به قیمت مناسب هم به واردکنندگان می‌فروشند. باراز تلفن همراه در ایران نیز پر رونق است و به همین دلیل هم خرید عمده آن یک تجارت پرسود محسوب می‌شود.

خرید عمده از چین را به وانیکس بسپارید

وانیکس یک شرکت بازرگانی معتبر است که با ارائه خدمات متنوع می‌تواند برای خرید عمده از چین به واردکنندگان کمک کند. این شرکت به همراه مجموعه‌ای متخصص و مجرب، فرآیند واردات از کشورهای چین، امارات و هند را بهبود بخشیده است.

از نقاط قوت وانیکس می‌توان به دسترسی و ارتباط با تامین‌کنندگان و شرکت‌های حمل و نقل مورد اعتماد اشاره کرد. پس از ثبت سفارش به واردکنندگان چک تضمینی ارائه می‌دهد و محموله‌های سفارشی را به انبار صاحبان کسب و کار می‌رساند. آن‌ها جلب رضایت مشتری را جزء رسالت خود می‌دانند.

وانیکس بهترین سایت خرید عمده از چین

این روزها با توجه به شلوغی و ازدحام شهرها و پر مشغله بودن افراد، تمایل به خرید آنلاین در سراسر جهان به مراتب بیشتر شده است. خرید اینترنتی جدا از صرفه‌جویی در هزینه‌ها، در تایم اشخاص نیز صرفه‌جویی می‌کند. کشور چین در چند سال گذشته موفق شد محصولات بسیاری را با قیمت‌های مقرون به صرفه به سراسر دنیا عرضه کند. در این راستا جهت افزایش خدمات‌دهی و همین‌طور عرضه محصولات خود، فروشگاه‌های اینترنتی بسیاری را تاسیس کردند که بهترین سایت خرید عمده از چین را به شما معرفی خواهیم کرد.

وانیکس بهترین سایت خرید عمده از چین
وانیکس بهترین سایت خرید عمده از چین

زبان برخی از این فروشگاه‌ها انگلیسی و برخی از آن‌ها فارسی است. اما در ادامه این مطلب قصد داریم شما را با یکی از مجموعه‌های ایرانی یعنی وانیکس بهترین سایت خرید عمده از چین آشنا کنیم. وانیکس یک سایت فروشگاهی نیست، بلکه شما قادر خواهید بود با استفاده از خدمات این مجموعه، از فروشگاه‌های اینترنتی کشور چین خرید کنید و کالاهای خریداری شده را در ایران تحویل بگیرید. پیش از معرفی کامل این شرکت، اجازه دهید نحوه خرید عمده از کشور چین را برای شما شرح دهیم.

در ادامه مطلب وانیکس بهترین سایت خرید عمده از چین، به شرح مباحث زیر می‌پردازیم:

 • چگونه از چین خرید عمده کنیم
 • وانیکس بهترین واسطه خرید عمده از چین

چگونه از چین خرید عمده کنیم

جهت خرید عمده از کشور چین سه روش وجود دارد که در این بخش آن‌ها برای شما شرح می‌دهیم:

۱.    خرید کردن از فروشگاه‌های چینی به صورت مستقیم  

این راه دارای مزایا و معایب خود است، اگر بخواهیم بهترین مزیت آن را بیان کنیم می‌توانیم بگوییم که شما قادر خواهید بود در این روش کیفیت کالا را از نزدیک مشاهده و بررسی کنید. البته توجه داشته باشید که هنوز هم اشخاص سود جویی وجود دارند که نمونه با کیفیتی به شخص خریدار معرفی کنند ولی جنس نامرغوب تحویل وی می‌دهند.

از معایب روش خرید مستقیم از وب‌سایت‌های کشور چین می‌توان به این مسائل اشاره کرد که نیاز است مسافتی طولانی طی کنید، با زبان چینی آشنایی داشته باشید و یک تامین کننده مناسب و معتبر پیدا کنید.

۲.    خرید کردن از وب‌سایت‌های چینی

این راه در مقایسه با روش بالا به دلیل اینکه به صورت آنلاین انجام میگیرد به مراتب ساده‌تر به نظر می‌رسد. ولی حائز اهمیت‌ترین نکته در این راه یافتن تامین کنند‌ای مناسب و همین‌طور معتبر است.

۳.    خرید از چین با کمک شرکت‌های وارداتی و بازرگانی

ساده‌ترین و همین‌طور مطمئن‌ترین روش این است که کار بسیار حساس و حائز اهمیت خرید عمده از کشور چین را به یک شرکت وارداتی و بازرگانی بسپارید تا با خیالی راحت صفر تا صد خرید کالاهای شما را با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت ممکن انجام دهند. در این راه شما نه دردسر سفر رفتن را خواهید داشت و نه حتی پیدا کردن یک تامین کننده معتبر.

چگونه از چین خرید عمده کنیم
چگونه از چین خرید عمده کنیم

کار حمل و نقل بار و سپس ترخیص آن نیز با شرکت وارداتی خواهد بود و هنگامی که این کارها توسط متخصصین انجام شود مطمئنا به بهترین شکل به انجام می‌رسد و شما با جریمه یا هزینه‌های اضافی مواجه نخواهید شد. از این رو یکی از مزیت‌های این روش این است که در نهایت پروسه خرید عمده برای شما ارزان تر و همین‌طور اقتصادی‌تر به پایان خواهد رسید.

قابل توجه است که شرکت وارداتی در خصوص ارسال کردن حواله یوان به کشور چین نیز شما را راهنمایی خواهد کرد. در ادامه شما را با یکی از شرکت‌های وارداتی و بازرگانی معتبر آشنا می‌کنیم.

وانیکس بهترین واسطه خرید عمده از چین

اگر تصمیم گرفتید جهت خرید عمده از کشور چین از متخصصین کمک گرفته و با یک شرکت وارداتی و بازرگانی همکاری کنید، نیاز است بدانید که شرکت‌های بسیاری در این زمینه تاسیس شده‌اند و شما نباید به همه آن‌ها اعتماد کنید؛ زیرا خرید عمده از کشوری مانند چین کار حساس و بسیار مهمی است و شما باید فقط به افراد متخصص اعتماد کنید و کار خود را به آن‌ها بسپارید.

اگر بدون دقت در انتخاب، این کار را به یک شرکت‌ واگذار کنید امکان دارد آن شرکت معتبر و کاردان نبوده و کار شما را کاملا غلط و اشتباه به انجام برساند. بنابراین شما باید کار خود را به کارشناسان بسپارید تا در نهایت نه تنها ضرری نکرده باشید بلکه در هزینه‌ها و همین‌طور تایم‌تان نیز صرفه جویی شده باشد.

از جمله مجموعه‌هایی که نه تنها معتبر است و پرسنل آن توسط متخصصین آموزش دیده‌اند، بلکه واردات کالای شما را نیز تضمین می‌کند شرکت وارداتی و بازرگانی وانیکس است. این شرکت علاوه بر ارائه خدمات در زمینه خرید عمده از کشور چین، در زمینه‌های بسیار دیگری به بازرگانان و واردکنندگان خدمت رسانی می‌کند.

این مجموعه به بیش از هزاران فرد و همین‌طور شرکت در راستای واردات کالا از دبی، واردت کالا از چین، حمل خرده بار، انبارداری در کشور چین و انبارداری در شهر دبی کمک کرده است. این مجموعه همچنین قادر است در ارسال حواله‌های گوناگون نیز به شما مراجعه کنندگان گرامی کمک کند.

خرید از چین و ارسال به ایران

در سال‌های اخیر کشور چین توانسته است گام‌های بلندی در زمینه تولید کالاهای مختلف بردارد.‌در نتیجه صادرات این کالاها به کشور‌های مختلف جهان باعث پیشرفت اقتصاد این کشور شده است. خرید عمده از چین به کار متداول کشور‌هایی مثل آلمان، هلند، کره‌ جنوبی و دیگر کشور‌های جهان تبدیل شده است. شایان ذکر است که خرید از چین به دلیل قیمت پایین محصولات تولیدی این کشور، مقرون به صرفه است‌. در سال‌های خرید خرید عمده از چین در بین واردکنندگان ایرانی نیز رایج شده است و آن‌ها تمایل دارند که با وارد کردن محصولات چینی به کشور به سود بالایی دست پیدا کنند.

خرید از چین و ارسال به ایران
خرید از چین و ارسال به ایران

امکان خرید از چین و ارسال به ایران از طریق سایت‌هایی مثل علی‌بابا و مد این چاینا نیز وجود دارد. تجارت بین ایران و چین سابقه طولانی دارد و زمان‌های طولانی است که صادرات کالا از چین به ایران از طریق جاده ابریشم انجام می‌شود. بنابراین می‌توان گفت که مراودات اقتصادی بین ایران و چین سابقه طولانی دارد.

در این قسمت از وبلاگ وانیکس، قصد داریم تا به موضوع  خرید از چین بپردازیم و نحوه ارسال به ایران  و چندین موضوع کاربردی دیگر را  برای شما شرح دهیم. پیشنهاد می‌کنیم که تا پایان مقاله همراه ما باشید و خواندن این مقاله بسیار مفید را از دست ندهید.

آموزش خرید از سایت های چینی

در حال حاضر کشور چین توانسته است گام‌های بزرگی در زمینه تجارت الکترونیک بردارد. این کشور‌ یک‌سری وب‌سایت‌هایی را طراحی کرده است تا خرید  کشور چین برای همگان امکان‌پذیر باشد. این وب‌سایت ها مخصوص کاربران غیرچینی و کسانی است که قصد خرید عمده از چین را دارند.

در این سایت‌ها انواع محصولات اعم از پوشاک، لوازم الکترونیک و موارد دیگر عرضه می‌شود و خریداران می‌توانند به راحتی محصول مورد نیاز خود را خریداری کنند. در ادامه چند نمونه از این سایت‌ها را برای شما معرفی خواهیم کرد.اما قبل از این‌کار لازم است که چند نکته مهم را بیان کنیم.

لازم است که هنگام پرداخت پول در این سایت‌ها، حتما از درگاه‌های پی‌پال استفاده شود.‌راه‌های مختلفی برای پرداخت هزینه وجود دارد که لازم است اطلاعات کافی در این زمینه داشته باشید. اگر بر اثر ناآگاهی به درگاه غیرمجازی وصل شوید ممکن است از نظر مالی دچار خسران شوید.

آموزش خرید از سایت های چینی
آموزش خرید از سایت های چینی

 سایت Joybuy

سایت joybuy  یکی از سایت‌های مخصوص خرید در کشور چین است که خریداران سرتاسر جهان امکان خرید از این سایت را دارند. این سایت مثل یک مرکز خرید الکترونیکی عمل کرده و این امکان را برای شما فراهم می‌کند که با انواع برند‌های چینی در ارتباط باشید.

همچنین امکان ارسال رایگان برای برخی خریداران  نیز وجود دارد اما این امکان برای کاربران ایرانی قابل استفاده نیست. در مورد زمان تحویل سفارش، گاهی ممکن است بسته شما در عرض ۶۰ روز به دستتان برسد اما امکان خرید سریع نیز فراهم است. در سریع ترین زمان ممکن، ۱۴ روز وقت لازم است تا کالای خریداری شده از طریق سایت به دستتان برسد.

این سایت محبوب مردم آمریکا و اروپا بوده و در بین مردم سایر کشورها نیز طرفداران زیادی است. دسترسی به سایت از داخل ایران نیز امکان‌پذیر است  برای خرید از چین و وب‌سایت‌های این کشور، کافی است یک اکانت بین‌المللی داشته باشید. دیگر حتی لازم نیست که نگران نحوه ارسال به ایران باشید.

برای خرید از سایت کافی است حساب کاربری برای خود بسازید. محصولات مختلف سایت از طریق نوار جستجو قابل دسترسی هستند. محصولات مورد نظر خود را انتخاب کرده و آن‌ها را به سبد خرید بیفزایید. در نهایت وارد صفحه پرداخت آنلاین خواهید شد تا خرید شما نهایی شود. پرداخت پول آخرین کاری است که باید انجام دهید. در ادامه به چند نمونه از سایت‌های کشور چین اشاره می‌کنیم که از طریق آن‌ها امکان خرید عمده از چین نیز وجود دارد.

· سایت بنگ گود Banggood

· سایت DX

· سایت دی اچ گیت سایت

· سایت علی بابا

· و موارد دیگر

در هرکدام از این سایت‌ها انواع و اقسام محصولات متنوع و باکیفیت عرضه می‌شوند.

 خرید از چین و تحویل در ایران

امروزه با رشد فناوری‌ها امکان خرید از چین به راحتی امکان‌پذیر شده است. حتی دیگر لازم نیست هیچ خریداری نگران نحوه ارسال به ایران باشد. حتی امکان خرید عمده نیز وجود دارد.‌چرا که چین به یکی از بزرگترین صادرکنندگان کالا در جهان تبدیل شده است و شما می‌توانید کالای مورد نظر خود را با مناسب‌ترین قیمت از طریق وب‌سایت های چینی خریداری کنید. اگر قصد خرید از سایت را دارید، محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید. مراحل مورد نظر را طی کنید و تا رسیدن کالا به ایران منتظر بمانید.

چطور از چین خرید کنیم؟

همان‌طور که گفتیم، در حال حاضر کشور چین به عنوان قطب تجارت کالا شناخته می‌شود. اما راه و روش های مختلفی برای خرید از این کشور وجود دارد. برای خرید محصولات چینی دو روش وجود دارد. یکی از روش‌ها که مناسب خریدهای جزئی و تکی است، مراجعه مستقیم به سایت های چینی است.

چطور از چین خرید کنیم؟
چطور از چین خرید کنیم؟

اما روش دیگر، خرید حضوری و سفر به کشور چین است. این روش مناسب خرید عمده است و خریدار می‌تواند بعد از بررسی محصول از نظر کیفیت و سلامت، حجم بالایی از محصول را به فروشنده کالا سفارش دهد. دانستن بعضی نکات و توجه کردن به آن‌ها در هنگام خرید حضوری ضروری است.

۱-با شرکت‌هایی که قرار است از آن‌ها خرید کنید آشنا شوید و تجربه مشتریان قبلی را خوب بشنوید.

۲-به خدمات پس از فروش شرکت‌ها توجه نمایید.

۳-اگر از کیفیت محصول مورد نظرتان اطمینان کامل ندارید، در ابتدا حجم بالایی از آن را تهیه نکنید و به خرید جزئی بسنده نمایید.

۴-اطلاعات کافی در زمینه انواع هزینه‌های واردات کالا که شامل هزینه های تحویل کالا تا کشتی، هزینه های انتقال و موارد دیگر می‌شود به دست آورید.

۵-صحبت کردن با فروشنده و بیان شرایط توسط دو طرف معامله باید انجام شود.

۶-بعد از توافقات و عقد قرارداد می‌توانید کالای مورد نظر را خریداری کنید.

نحوه خرید کالا از چین

اولین و مهم‌ترین نکته‌ای که در هنگام خرید محصول باید به آن توجه کنید، قوانین واردات است. هر کشوری در این مورد، قوانین مخصوص خودش را دارد. بنابراین کسب اطلاعات در این مورد ضروری است. سپس مدل مورد نظر خود را پیدا کرده و آن را با کالاهای مشابه ایرانی مقایسه کنید. و در نهایت می‌توانید قیمت برند‌های مختلف در کشور‌های گوناگون را به دست آورید و یک بررسی کلی از نظر قیمت انجام دهید. انتخاب فروشنده در مرحله بعد انجام می‌شود. سه نوع فروشنده در کشور چین وجود دارد. تولید کننده، شرکت‌های وارد کننده کالا و شرکت‌ها که می‌توانند بزرگ یا کوچک باشند.

باید بدانید که قصد شما خرید از کدام نوع فروشنده است. مثلاً شرکت‌های بزرگ اصلا خرید جزئی ندارند و اگر بخواهید از آن‌ها خرید کنید، باید حجم بالایی را انتخاب کنید.قاعدتا خرید در حجم بالا به بودجه زیادی احتیاج دارد. اما در مورد شرکت‌های کوچک اینگونه نیست و امکان خرید در حجم کمتر وجود دارد.

خرید از سایت های چینی

در حال حاضر، تنوع محصولات در سایت‌های چینی آن‌قدر زیاد است که کاربران را به خرید از چین ترغیب می‌کند. این محصولات در کنار تنوع زیاد کیفیت قابل قبولی نیز دارند و با این وجود قیمت آن‌ها در مقایسه با سایت پرطرفدار آمازون خیلی مناسب‌تر است.

اما مشکلی که در زمینه خرید از سایت های چینی وجود دارد این است که به علت وجود یک‌سری تحریم‌ها تمام ایرانی‌ها نمی‌توانند از آن‌ها خرید کنند. اما جای نگرانی وجود ندارد. چرا که شرکت وانیکس این مشکل را حل کرده است. کافی است که با کارشناسان خبره شرکت وانیکس تماس بگیرید تا به شما کمک کنند حتی خریده عمده از چین را تجربه کنید.

خرید از سایت های چینی
خرید از سایت های چینی

به نحوه ارسال به ایران فکر نکنید. شرکت بازرگانی وانیکس تمام سختی‌های این راه را از بین برده است تا شما بتوانید خرید لذت‌بخشی را تجربه کنید. برای خرید محصول، کافی‌است که بعد از انتخاب آن لینک کالا را در اختیار کارشناسان قرار دهید تا آن‌ها در سریع‌ترین زمان ممکن کالای مورد نظرتان را برای شما خریداری کنند و کار‌های مربوط به واردات کالا به کشور را انجام دهند‌

خرید از شرکت های چینی

همان‌طور که در قسمت بالا اشاره کردیم، شرکت‌های چینی در دو دسته شرکت‌های بزرگ و شرکت‌های کوچک تقسیم بندی می‌شوند. امکان خرید جزئی از شرکت‌های بزرگ وجود ندارد و این شرکت‌ها مناسب کسانی هستند که سرمایه زیادی دارند و قصد خریده عمده از چین را دارند. برای همکاری با شرکت‌های چینی و خرید محصول از آن‌ها، قبل از هرچیز خوب تحقیق کنید.

 راهنمای خرید از چین

اگر عاشق خرید کردن هستید، کشور چین می‌تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد. مطمئنا اگر به مراکز خرید کشور چین سری بزنید متوجه خواهید شد که چقدر تنوع محصولات زیاد است. لذت خرید در شهر‌های مختلف چین غیرقابل وصف و فراموش نشدنی است. لازم است چند نکته را در مورد خرید در کشور چین بدانید.

چانه زنی را فراموش نکنید

اگر وارد یک بوتیک شدید و یک محصول چشمتان را گرفت، فوری قیمت اعلام شده توسط فروشنده را نپردازید. سعی کنید چانه بزنید. این کار باعث می‌شود که کالای مورد نظرتان را با قیمت مناسب‌تری تهیه کنید. مهارت‌های فن بیان خود را تقویت کنید. چانه زنی در مورد خرید از چین اهمیت دارد.

مرکز خرید شانگهای را در اولویت قرار دهید

در سطح شهر شانگهای انواع مختلف بازار‌ها و مراکز خرید لوکس وجود دارد. بهتر است که خرید از بازار‌ها در اولویت باشند. چرا که قیمت مراکز خرید لوکس بالاست و ممکن است برای شما مناسب نباشد. اگر به جاهایی مراجعه کنید که قیمت کالاهایش  مناسب تر باشد، قاعدتا می‌توانید حجم بالاتری از محصولات را خریداری کنید.

لازم به ذکر است که امکان خرید عمده از چین با مراجعه به بازار‌های سطح شهر وجود دارد.

خرید از خیابانی به نام شاوکسینگ

یکی از خیابان‌های معروف کشور چین، شاوکسینگ است که بوتیک‌های زیادی در آن مستقر هستند. اگر به کشور‌ چین سفر کردید، حتما به این خیابان سری بزنید.

مراقب جنس‌های تقلبی بازار باشید

اگر برای خرید از چین به این کشور سفر کرده اید،مراقب کالاهای تقلبی پراکنده در سطح بازار باشید. این کالا‌ها که اکثرا جزو وسایل الکتریکی و الکترونیکی هستند، به وفور در بازار‌های کشور چین وجود دارند. اگر محصولی خریدید، به فروشنده تاکید کنید که کمک کند آن را امتحان کنید و قبل از تست کردن هیچ وسیله‌‌ای آن را نخرید.

اگر مجبور نیستید تا حد امکان از خرید محصولاتی مثل تلفن هوشمند،‌تبلت، لپ‌تاپ و مواردی از این قبیل خودداری نمایید. چرا که اگر تقلبی باشند در سریع‌ترین زمان ممکن از کار خواهند افتاد. این زمان ممکن است حتی به یک‌ماه نیز نرسد.

فکر استفاده از  شرکت های باربری را از ذهنتان بیرون کنید

خرید عمده از چین باعث می‌شود که نحوه ارسال به ایران اهمیت بیشتری پیدا کند. بدین منظور ممکن است نیاز باشد از شرکت‌های باربری کمک بگیرید. توصیه ما به شما این است که حتما در مورد این شرکت‌ها خوب تحقیق کنید و به راحتی به آن‌ها اعتماد نکنید. ممکن است شرکتی که به آن اعتماد کرده و کالای خود را در اختیارش می‌گذارید تقلبی باشد. در این صورت متحمل ضرر مالی زیادی می‌شوید. بنابراین، مراقب شرکت‌های صوری و تقلبی باشید و حدالامکان از آن‌ها کمک نگیرید.

واردات کالا از طریق شرکت وانیکس

شرکت وانیکس جزو آن دسته از شرکت‌های تجاری است که می‌تواند در زمینه واردات و صادرات کالا به کشور‌های هند، امارات و دیگر کشور‌ها به شما کمک به سزایی کند. اگر برای ادامه فعالیت بازرگانی در زمینه صنایع دستی به دنبال شرکت قابل اعتمادی هستید،  شرکت وانیکس بهترین انتخاب برای شما است.

واردات کالا از طریق شرکت وانیکس
واردات کالا از طریق شرکت وانیکس

کارشناسان خبره و آگاهی در شرکت وانیکس فعالیت می‌کنند که در صورت وجود هر نوع مشکل می‌توانید با آن‌ها تماس بگیرید. این کارشناسان با صبر و حوصله به سوالات شما گوش داده و پاسخگو خواهند بود. لازم به ذکر است که  شرکت وانیکس به عنوان واسط تجاری عمل کرده و واریز پول به حساب شرکای تجاری را نیز انجام می‌دهد. این‌کار باعث می‌شود خیال شما از بابت مسائل امنیتی آسوده باشد.

همکاری با شرکت تخصصی وانیکس این امکان را برای شما فراهم می‌کند که بدون هیچ مشکل یا پرداخت هزینه اضافی وارد این حوزه شوید و کالای مورد نیاز خود را از کشور چین یا سایر کشور‌ها وارد و حتی محصولات کشورمان را به آن کشور‌ها  صادر کنید.

نکته

در سال‌های اخیر، خرید از کشور چین به صورت حضوری یا از طریق وب‌سایت‌ها اهمیت پیدا کرده است. اکثر فعالان حوزه بازرگانی ترجیح می‌دهند که کالای مورد نیاز خود را از کشور چین وارد کشور کنند. عده‌ای ترجیح می‌دهند خرید از چین از طریق وب‌سایت‌های مشهور باشد. اما برخی دیگر که هدف اصلی آن‌ها واردات عمده از چین است، سفر و خرید حضوری را ترجیح می‌دهند.

 قیمت اجناس مختلف در کشور چین مناسب است و واردکنندگان می‌توانند از طریق واردات این کالا ها به کشور، سود بالایی کسب کنند. شاید یکی از دلایل ترغیب واردکنندگان به ادامه فعالیت در این زمینه، همین موضوع سودآوری بالا باشد.

قصد داشتیم تا با نگارش  این مقاله اطلاعات جامع و مفیدی در زمینه خرید از چین، خرید عمده از چین، نحوه ارسال به ایران و موارد دیگر در اختیارتان قرار دهیم.امیدواریم که این مقاله کاربردی را خوانده باشید و اطلاعات مفیدی از آن کسب کرده باشید. برای خواندن دیگر مقالات در این حوزه، به وبلاگ وانیکس مراجعه کنید.

خرید کالا از چین و تحویل در ایران

کشور چین، یکی از بزرگ‌ترین تولیدکننده‌ها و همین‌طور صادرکنندگان کالا در دنیا محسوب می‌شود و در تأمین کردن ماشین آلات و کالای موردنیاز تجارت‌های کوچک و متوسط نقش بسیار مهمی را در سراسر دنیا بر عهده دارد. از کشور‌هایی هم‌چون آلمان و هلند گرفته تا کره جنوبی و آمریکا همه جزو بزرگ‌ترین و اصلی‌ترین واردکنندگان محصول از کشور چین هستند. اما چرا خرید کالا از چین و تحویل در ایران؟

خرید کالا از چین و تحویل در ایران
خرید کالا از چین و تحویل در ایران

به دلایلی که در ادامه مطلب به آن‌ها اشاره می‌کنیم، واردات مستقیم از این کشور کمی دشوار بوده و تجار در سفر کردن به این کشور با مشکلاتی مواجه هستند. به همین دلیل این روش به سایر افرادی که قصد واردات کالا از چین را دارند پیشنهاد می‌شود؛ زیرا این‌گونه دیگر مجبور نیستند به چین سفر کنند و با سایر مشکلات سروکله بزنند. در ادامه با ما همراه باشید تا مباحثی درمورد خرید کالا از چین و تحویل در ایران برای شما بیان کنیم.

خرید کالا از کشور چین و تحویل در کشور ایران

قیمت تمام شده‌ی مقرون به صرفه کالاها، تنوع بالا، توانایی سفارش دادن کالاها در سطوح گوناگون کیفیتی، سفارش محصول مورد نظر خود به صورت انبوه و همین‌طور عمده و امکان خرید کردن غیرحضوری دست به دست هم داده‌اند و هم اکنون موجب شده‌اند که خرید از کشور چین نخستین انتخاب تجار ایرانی باشد.

باتوجه داشتن به نوسانات ارزی در کشورمان ایران، منتشر شدن ویروس کرونا و همین‌طور تحریم‌ها، اشخاص ایرانی برای سفر کردن به کشور چین با مشکلات بسیاری مواجه شده‌اند. هم اکنون جهت سفر کردن به کشور چین و واردات محصول از این کشور آن هم به صورت شخصی، تقریبا به بیش از ۲۰۰ میلیون تومان سرمایه نیاز دارد. با توجه داشتن به همه این مشکلات، خرید کردن به صورت غیر حضوری از اشخاص تامین کننده معتبر در چین می‌تواند شما را جهت آغاز یک کسب و کار موفق همراهی کند.

خرید کالا از کشور چین و تحویل در کشور ایران
خرید کالا از کشور چین و تحویل در کشور ایران

اگر تا الان بیش از چند بار قصد خرید کردن به صورت عمده از کشور چین را داشته‌اید، اما اقدامی برای اینکار نکرده‌اید، توصیه می‌کنیم از یک مجوعه وارداتی و بازرگانی معتبر مشاوره گرفته و این کار را آغاز کنید. اگر نمی‌دانید که باید به کدام مجوعه وارداتی مراجعه کنید که هنگام سپردن همچین کار مهمی به آن‌ها خیال‌تان راحت باشد، در ادامه با ما همراه باشید.

خرید کالا از چین و تحویل در ایران با وانیکس

یکی از بهترین مجموعه‌‌های وارداتی و بازرگانی، مجوعه معتبر وانیکس است. این مجموعه نه تنها معتبر بوده بلکه کارمندان آن نیز توسط متخصصین آموزش دیده‌اند و می‌توانند کار شما را به بهترین شکل به انجام برسانند. همین‌طور این مجموعه به منظور راحت کردن خیال شما یک چک تضمینی می‌دهد و با این کار نه تنها خیال شما راحت شده بلکه می‌توانید بسیار بهتر بر روی کار خود تمرکز کنید. از جمله خدمات مجموعه وانیکس می‌توان به حمل خرده بار، انبارداری در دبی، انبارداری در کشور چین، واردات کالا از چین و واردات کالا از دبی اشاره کرد.

نحوه ثبت سفارش کالا از چین با وانیکس

واردات کالا از کشور چین سلسه‌مراتبی دارد که از جمله مهم‌ترین این سلسه‌مراتب‌ها ثبت سفارش کالا است. با توجه به اهمیتی که این موضوع دارد، شرکت‌های بازرگانی زیادی در حوزه واردات به فعالیت می‌پردازند که از جمله مهم‌ترین آنها شرکت بازرگانی وانیکس را می‌توان نام برد که با داشتن تجربه واردات کالا از چین خدمات ثبت سفارش کالا از چین و واردات از آن را انجام می‌دهد. در این مقاله از بلاگ وانیکس قصد داریم درباره نحوه ثبت سفارش کالا صحبت کرده و مراحل آن را برای شما بازگو کنیم.

فهرست مطالب نحوه ثبت سفارش کالا از چین با وانیکس:

 • ثبت سفارش کالا چیست؟
 • مراحل ثبت سفارش کالا از چین
 • مدارک لازم برای اخذ مجوز ثبت سفارش کالا

ثبت سفارش کالا از چین چیست؟

یکی از اولین و مهم‌ترین اقداماتی که پیش از واردات کالا، هر تاجری باید انجام داده و به آن توجه ویژه کند، ثبت سفارش واردات است. در واقع فرایندی که یک فرد طی می‌کند تا سندی از وزارت بازرگانی کشور دریافت نماید که نشان‌دهنده قانونی‌بودن واردات بوده و انجام آن تحت نظارت سازمان‌های ذی‌ربط را تأیید کند همان ثبت سفارش کالا است.

ثبت سفارش کالا چیست؟
ثبت سفارش کالا چیست؟

این اقدام قبلاً با رفتن حضوری به سازمان توسعه تجارت انجام می‌شد؛ ولی در حال حاضر این روند الکترونیکی شده و سامانه‌ای هست که می‌توان ثبت را در آنجا انجام داد. قبل از سال ۹۷ سامانه ثبت سفارش یک سامانه جداگانه از سامانه تجارت بود؛ ولی در اردیبهشت‌ماه سال ۹۷  طی بخشنامه‌ای از سوی سازمان توسعه تجارت، این سامانه بخشی از سامانه جامع تجارت شد. این امر به‌منظور یکپارچه‌سازی فعالیت‌های تجاری و تسریع و تسهیل این روندها صورت گرفت.

مراحل ثبت سفارش کالا از چین

همان‌طور که در فوق اشاره کردیم ثبت سفارش کالا یکی از مراحل اصلی واردات کالا است که مراحل خاص خودش را دارد. در ذیل این مراحل را برای شما آورده‌ایم. ابتدا با مراحلی که یک شرکت در واردات کالا از چین طی می‌کند، شروع می‌کنیم این مراحل عبارت‌اند از:

 • استعلام قیمت کالای مدنظر و آگاهی از قیمت کالا در بازارهای چین
 • یافتن فروشنده مناسب

در این مرحله توسط شرکت، فروشنده‌های مناسبی که حجم موردنظر از کالای شما را داشته باشد پیدا شده و بر اساس قیمت پیشنهادی شما یکی از آنان انتخاب می‌شود.

 • عقد قرارداد و توافق
 • دریافت پیش‌فاکتور (Performa Invoice)

پس از توافق و عقد قرارداد با فروشنده، شما یک پیش‌فاکتور مهرو امضا شده توسط صادرکننده را دریافت می‌کنید که دریافت آن برای ثبت سفارش کالا در سامانه تجارت و اخذ کد فیدا ضروری است. کد فیدا یک کد ۱۰ رقمی بوده و برای استعلام فروشنده و برسی سوابق آن مورداستفاده قرار می‌گیرد.

موارد درج شده در پیش‌فاکتور عبارت‌اند از:

 • نوع کالا
 • تعداد کالا
 • قیمت واحد
 • قیمت کل
 • ارائه چک تضمین

در صورت بسته‌شدن قرارداد با فروشنده چینی، شرکت بازرگانی وانیکس جهت اعتماد و ازبین‌رفتن نگرانی شما، به قیمت خریدتان چک تضمین ارائه می‌دهد.

 

 • مراحل ثبت سفارش کالا از چین
  مراحل ثبت سفارش کالا از چین

  خرید محصول

 • بسته‌بندی و انبارداری
 • حمل‌ونقل محصول از راه‌های دریای، هوایی، زمینی باتوجه‌به نوع آن
 • حمل بار از گمرک تا درب انبار

در این بین یکی از مراحل، ثبت سفارش کالا است که نحوه آن را برای درک و اهمیت این موضوع جداگانه توضیح می‌دهیم. مراحل آن عبارت‌اند از:

 • اخذ کد تعرفه کالای وارداتی
 • گرفتن فاکتور فروش یا پروفرما از فروشندهٔ کالا
 • تکمیل کردن فرم ثبت سفارش کالا به‌صورت الکترونیک که این کار از طریق سامانه ثبت سفارش کالای سازمان توسعه و تجارت ایران انجام می‌شود.
 • اخذ تأییدیه کارشناسان برای سند ثبت سفارش
 • مراجعه کردن به یک شرکت بیمه و اخذ بیمه‌نامه حمل‌ونقل محموله
 • پرداخت هزینه‌ها یا حق ثبت سفارش کالا به بانکی که واسط دادوستد است؛ حتماً باید توجه کنید که این قسمت بعد از تکمیل‌شدن فرم تقاضای گشایش اعتبار به انضمام فرم بانکی، اخذ بیمه‌نامه، فاکتور فروش و مجوز پرداخت حق ثبت سفارش کالا انجام می‌شود.

مدارک لازم برای اخذ مجوز ثبت سفارش کالا

به‌طورکلی می‌توان گفت که مجوز ثبت سفارش واردات کالاها، سندی است که سازمان توسعه و تجارت صادر کرده و نشان‌دهنده این است که تجارت و کسب‌وکار شما در حوزه واردات کالا طبق قوانین موجود و تحت نظارت ارگان‌های مربوطه انجام می‌شود.

اطلاعات این مدرک شامل موارد زیر است: کد هشت‌رقمی، تاریخ پروفرما، نام شرکت متقاضی، برگه مجوز ثبت سفارش کالا. صاحب کالا از مجوز ثبت سفارش کالا جهت نشان‌دادن مالکیت خود حین ترخیص کالا از گمرک استفاده می‌کند.

مدارک لازم برای اخذ مجوز ثبت سفارش کالا
مدارک لازم برای اخذ مجوز ثبت سفارش کالا

مدارکی که برای اخذ مجوز ثبت سفارش نیاز است:

 • کارت بازرگانی
 • کارت ثبت‌نام در وزارت بازرگانی
 • اخذ مجوزهای قانونی مربوطه از جمله؛ مجوز جهاد کشاورزی، مجوز سازمان انرژی اتمی، مجوز وزارت بهداشت و محیط زیست.
 • اصل پروفرما همراه با کپی آن
 • اسناد ثبت سفارش کالا که توسط متقاضی امضا شده

سخن پایانی با وانیکس

در این مقاله از وبلاگ وانیکس شما را با نحوه واردات کالا و ثبت سفارش آن آشنا کردیم؛ همان‌طور که با خواندن این مقاله متوجه شدیم، ثبت سفارش کالایی از مراحل مهم در واردات بوده و به اخذ برخی مجوزها نیاز دارد. انجام این امر مهم مانند بقیه امور مربوط به تجارت برای انجام صحیح و قانونی به طی یکسری مراحلی نیازمند است که عدم آشنایی با آنان ممکن است زمان واردات را افزایش دهد. پس بهتر است تمامی مراحل واردات از جمله ثبت سفارش را به شرکتی معتبر بسپارید تا از عواقب کار خود نگران نباشید.

گروه تجاری وانیکس از جمله شرکت‌های بازرگانی فعال در کشور هست که قادر است در زمینه ثبت سفارش واردات کالا از چین به تاجران کمک کند. این شرکت افزون بر اینکه از مشاورین و متخصصینی در زمینه ثبت برخوردار است، با داشتن کادر باتجربه و مجرب در زمینه ترخیص کالا و اخذ مجوزهای جانبی، می‌تواند تمامی مراحل واردات و ترخیص کالاهای واردتی شما از چین را بر عهده بگیرد.

تیم وانیکس از ابتدا تا همیشه در کنار شما خواهد بود

تیم وانیکس

تیم شرکت بازرگانی وانیکس

پرسنل شرکت وانیکس از ابتدا تا انتهای مسیر واردات کالاهای شما و تحویل درب انبارتان، همراه شما خواهد بود. پشتیبانی ۲۴ ساعته و تولید محتوا به صورت مداوم در اینستاگرام و سایت وانیکس در راستای رضایت و راهنمایی واردکنندگان عزیز است. امیدواریم توانسته باشیم که در این مهم نقش تاثیرگذاری ایفا کرده باشیم.

تیم وانیکس با شرکت در رویدادهای مهم در زمینه واردات و زمینه کاری خود، از افراد متخصص و خبره تشکیل شده است، که می‌تواند در جهت رضایت مشتری قدم بزرگی بردارد. همچنین مدیریت مجموعه، اهداف و برنامه‌های زیادی را برای توسعه و هرچه راحت‌تر شدن روال واردات کالا، دنبال می‌کند.

تیم شرکت بازرگانی وانیکس

پرسنل شرکت وانیکس از ابتدا تا انتهای مسیر واردات کالاهای شما و تحویل درب انبارتان، همراه شما خواهد بود. پشتیبانی ۲۴ ساعته و تولید محتوا به صورت مداوم در اینستاگرام و سایت وانیکس در راستای رضایت و راهنمایی واردکنندگان عزیز است. امیدواریم توانسته باشیم که در این مهم نقش تاثیرگذاری ایفا کرده باشیم.

تیم وانیکس با شرکت در رویدادهای مهم در زمینه واردات و زمینه کاری خود، از افراد متخصص و خبره تشکیل شده است، که می‌تواند در جهت رضایت مشتری قدم بزرگی بردارد. همچنین مدیریت مجموعه، اهداف و برنامه‌های زیادی را برای توسعه و هرچه راحت‌تر شدن روال واردات کالا، دنبال می‌کند.

تیم وانیکس از ابتدا تا همیشه در کنار شما خواهد بود

تیم وانیکس

۱۷ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • سلام وقت بخیر
  اولین بارمیخواهم ابزارالات ساختمانی وبرقی واردکنم
  ازکجاشروع کنم چه مدتی ووقت میبره بیاچه برندی بهترهست پرسود

  پاسخ
  • تیم تولید محتوا وانیکس
   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ ۱۹:۱۶

   سلام و درود
   پیشنهاد می کنم در رابطه با این موضوع در دوره آموزش واردات وانیکس شرکت کنید. در قسمتی از این آموزش روش پیدا کردن محصولات پر سود برای واردات و همچنین نحوه حساب کردن حاشیه سود هر محصول، آموزش داده شده است. در کل شما بهتر است کالاهایی را که حاشیه سود بالای ۳۰% دارند برای واردات پیدا کنید. برای راهنمایی بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید. ۰۲۱۵۲۱۶۷۰۰۰ – ۰۹۱۹۴۷۹۴۶۶۷

   پاسخ
 • با عرض سلام و خسته نباشید . بنده میخوام پیچ ام دی اف وارد کنم . در صفحه فروشنده زده ۳ تا ۹ تم ۷۵۰ دلار . حالا من چطور میتونم بفهمم که قیمت هر کیلو پیچ چقدر است؟ ممنون میشم رهنماییی کنید

  پاسخ
  • تیم تولید محتوا وانیکس
   ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ ۱۹:۵۸

   سلام و درود
   برای راهنمایی بیشتر در این مورد با ما تماس بگیرید. ۰۲۱۵۲۱۶۷۰۰۰ – ۰۹۱۹۴۷۹۴۶۶۷

   پاسخ
 • نصراله هاشم دباغیان
  ۱۴۰۱/۱۰/۰۹ ۱۹:۴۴

  چه کالایی بیشترین سود در ایران را
  دارد با کیفیت بالا لطفآ راهنمایی کنید
  من اولین باراست میخواهم باشما کار ‌ کار کنم .دراین بازار آشفته انتخاب سخت است.ممnنونم

  پاسخ
  • تیم تولید محتوا وانیکس
   ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ ۱۰:۳۵

   سلام و درود
   در صفحه معرفی کالاهای با حاشیه سود بالا کالاهایی که بیشترین سود را در واردات دارند معرفی کرده ایم.
   شما میتوانید با تماس با مشاورین ما به صورت رایگان مشاوره واردات دریافت کنید. تلفن: ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳- ۰۹۱۹۴۷۹۴۶۶۷

   پاسخ
   • سلام من میخوام لوازم تحریر وارد کنم برا فروش آنلاین.به نظر شما تاچه حد باید هزینه کنم. سود خوبی داره؟

    پاسخ
    • تیم تولید محتوا وانیکس
     ۱۴۰۲/۰۵/۰۱ ۱۳:۳۲

     سلام و درود
     اگر به تازگی کار واردات رو شروع کردید، پیشنهاد میشه دوره آموزش واردات وانیکس رو ببینید. در قسمتی از این دوره، به شما آموزش داده میشه که چطور توسط سایت های ارزان فروش چینی کالای با حاشیه سود بالا را پیدا کنیم و برای واردات آن اقدام کنیم. لوازم تحریر، لوازم آرایشی، بدلیجات و کالاهایی از این قبیل عموما حاشیه سود خوبی دارند.

     پاسخ
 • وقت بخیر
  من یکم تو زمینه خرید انلاین تجربه دارم. می تونم از چین خرید کنم و به صورت انلاین بفروشمشون؟

  پاسخ
  • تیم تولید محتوا وانیکس
   ۱۴۰۱/۰۷/۳۰ ۰۹:۵۶

   سلام و درود
   بله دوست عزیز، پرسودترین کالاها برای واردات در این صفحه معرفی شده اند. با مشاورین ما تماس بگیرید تا به صورت رایگان برای خرید از چین و واردات، به شما مشاوره دهند. تلفن: ۰۲۱۵۲۱۶۷۰۰۰ – ۰۹۱۹۴۷۹۴۶۶۷

   پاسخ
   • علی جهاندیده
    ۱۴۰۱/۰۹/۲۳ ۲۱:۰۱

    سلام من تولید کننده ظروف یکبار مصرف آلومینیومی هستم دنبال خرید فویل از چین هستم حدود ۲۰ تن ممنون میشم منو برای خرید راهنمایی کنید

    پاسخ
    • تیم تولید محتوا وانیکس
     ۱۴۰۱/۰۹/۲۸ ۱۲:۲۷

     سلام و درود
     در این مورد با کارشناسان بازرگانی ما تماس بگیرید تا بهص ورت رایگان شما را ذراهنمایی کنند. تلفن: ۰۲۱۵۲۱۶۷۰۰۰ – ۰۹۱۹۴۷۹۴۶۶۷

     پاسخ
  • نصراله هاشم دباغیان
   ۱۴۰۱/۱۰/۰۹ ۱۹:۴۸

   باچه تضمین با پول مشتری این کار میکنید.

   پاسخ
   • تیم تولید محتوا وانیکس
    ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ ۱۰:۳۸

    سلام و درود
    تضمین اصلی شرکت بازرگانی وانیکس، ارائه چک تضمین به مبلغی که واردات انجام می دهید است. اما سال ها تجربه و البته تعداد بالای وارد کنندگان راضی که هر با واردات خود را با شرکت وانیکس انجام می دهند نیز می تواند نشان از کیفیت بالا و تضمین کار ۱x باشد.

    پاسخ
   • سعید تیموری
    ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ ۱۶:۱۳

    سلام در مورد تجهیزات پزشکی از چین وارد کنیم راهنمایی بفرمایید ممنون میشم

    پاسخ
    • تیم تولید محتوا وانیکس
     ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ ۱۹:۲۲

     سلام و درود
     برای واردات تجهیزات پزشکی توسط وانیکس با ما تماس بگیرید تا به صورت رایگان به شما مشاوره بدهیم. تلفن: ۰۲۱۵۲۱۶۷۰۰۰ – ۰۹۱۹۴۷۹۴۶۶۷

     پاسخ
 • بلاخره خودتون یه واسطه هستید دیگه پس نمیشه گفت بدون واسطه

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست