خرید از چین با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با وانیکس

شرکت بازرگانی وانیکس ابتدا کالای شما را با بهترین قیمت در دبی و چین پیدا می‌کند، بعد از خرید از چین کالای شما را از تامین کننده دریافت و بعد از بسته بندی، حمل و به شما در ایران تحویل می دهد. برای خرید از چین و حمل آن به صورت ته لنجی و بدون گمرک توسط وانیکس در سریع‌ترین زمان و با کمترین هزینه تماس بگیرید

خرید از چین با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با وانیکس

شرکت بازرگانی وانیکس ابتدا کالای شما را با بهترین قیمت در دبی و چین پیدا می‌کند، بعد از خرید از چین کالای شما را از تامین کننده دریافت و بعد از بسته بندی، حمل و به شما در ایران تحویل می دهد. برای خرید از چین و حمل آن به صورت ته لنجی و بدون گمرک توسط وانیکس در سریع‌ترین زمان و با کمترین هزینه تماس بگیرید

سوالات متداول درباره خرید از چین با وانیکس

خرید از چین توسط وانیکس چگونه انجام می شود

برای خرید از چین ابتدا کالای مورد نظر را اعلام می‌کنید. اعضای وانیکس در چین قیمت بهترین قیمت محصول را پیدا می‌کنند و به شما اعلامی می‌شود. وجه خرید کالا از چین حواله می‌شود و به حساب تامین کننده می‌نشیند. سپس کالا در چین از تامین کننده توسط وانیکس تحویل گرفته می‌شود و بعد از بسته بندی و انبارداری به ایران حمل و درب انبار شما تحویلتان می‌شود.

برای واردات کالا از چین محدودیت وزنی و ابعادی وجود دارد

بله در واردات کالا از چین، هم محدودیت وزنی و هم محدودیت در ابعاد وجود دارد. لطفا جهت اطلاعات بیشتر با شماره پشتیبانی تماس حاصل فرمایید ( تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳ – ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۴ ۰۲۱۸۸۵۲۰۱۵ – ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵ )

خدمات خرید از چین و حمل آن به ایران شرکت وانیکس Door To Door است؟

شرکت وانیکس بعد از خرید از چین واردات کالای شما را به صورت Door to Door انجام می دهد

خرید از چین

خرید از چین یکی از مهم‌ترین فرآیندها در بحث بازرگانی و واردات کالا به ایران محسوب می‌شود. مقدار خرید از کشور چین در سال ۲۰۲۲ چیزی حدود ۱۴.۸ میلیارد دلار بوده است. به‌همین‌دلیل است که واردات از این کشور و چگونگی پشت‌سر گذاشتن مراحل آن یعنی خرید کالا، ترخیص کالاهای خریداری شده از گمرک و ارسال آنها به ایران را جزو پول‌سازترین مهارت‌ها به حساب می‌آورند.

خرید از چین
خرید از چین

با اینکه به‌نظر می‌رسد فرآیند خرید از چین کار چندان پیچیده‌ای نیست، اما نکات بسیار زیادی دارد که حاصل تجربه بازرگانان و متخصصان بازرگانی وانیکس بوده و یکجا گردآوری شده است تا دیگر بازرگانان بتوانند از آنها استفاده کنند.

برای اینکه بتوانیم بهتر فرآیند خرید از چین را بشناسیم لازم است تا بررسی کنیم که اولا خرید کالا از چین چگونه انجام می‌شود و چه نکاتی دارد، چه کسانی می‌توانند در انجام این پروسه به ما کمک کنند، آیا می‌توان از چین کالا خریداری کرد و در ایران تحویل کرد؟ 

چقدر سود در خرید کالا از شرکت‌های چینی نهفته است و به‌ طور کلی ثبت سفارش خرید از این کشور چگونه انجام می‌شود. پاسخ به این سوالات کاملا فرآیند خرید از کشور چین را برای ما مشخص کرده و راهنمایی کلی برای چگونگی انجام آن در اختیار ما قرار می‌دهد. 

متخصصان بازرگانی وانیکس بر اساس تجربه زیادی که در خرید از چین دارند توانسته‌اند این فرآیند را به‌ ساده‌ترین شکل ممکن درآورده و در اختیار بازرگانان آماتور و باتجربه قرار دهند. روش کار بسیار ساده است و نیازمند انجام کار زیادی نیست. با این حال لازم است درباره تمام نکات آن اطلاع داشته باشید. 

خرید کالا از چین 

واردات کالا از کشور چین در اولین مرحله خود با خرید از چین آغاز می‌شود. فرآیند خرید نیز درست مشابه با خرید کالا از فروشگاه‌های عمده فروشی است، اما تفاوت‌هایی دارد که باعث می‌شود برای درست انجام دادن آن از تجربه متخصصان استفاده شود.

خرید از چین
خرید از چین

اولین نکته درباره خرید کالا از چین این است که قصد دارید چه کالایی خریداری کنید. برای اینکه بتوانید به این سوال پاسخ دهید لازم است که آشنایی نسبی با بازار ایران و مقدار تقاضای آن برای واردات کالاهای مختلف داشته باشید. 

مثلا لازم است تحقیق کنید که در چه زمانی از سال خرید گوشی از شرکت‌های چینی و واردات آن به بازار ایران سود بیشتری دارد. در مرحله بعد پیدا کردن شرکت مناسب برای خرید کالای موردنظرتان بسیار اهمیت دارد. 

یکی از مهم‌ترین نکات درباره خرید کالا این است که حتما از شرکت‌های با برند معتبر خرید کنید. این کار باعث می‌شود خرید شما کیفیت بالایی داشته باشد و در نتیجه با وارد کردن کالاهای خریداری شده به بازار ایران سریعا برای خرید آنها متقاضی پیدا شده و زودتر از باقی رقبا به سود واردات برسید. پس خرید کالای پرمتقاضی از شرکت‌های معتبر چینی نصف راه خرید کالا از چین است که باید آن را به‌خوبی انجام دهید.

اما برای خرید از چین بصورت عملی لازم است یک‌سری دستورالعمل‌ها که نتیجه تجربه بازرگانان با تجربه و متخصصان وانیکس است را دنبال کنید. برای تعیین قیمت کالای درخواستی لازم است با شرکتی که انتخاب کرده‌اید وارد مذاکره شوید. هر قیمتی که بر سر آن به توافق رسیدید را باید در یک درخواست خرید رسمی که پیش‌فاکتور یا پروفرما نام دارد وارد کنید.

همچنین لازم است که مقدار کالای درخواستی خود را نیز در پروفرما مشخص کنید. تعیین مقدار کالا براساس تقاضای بازار مشخص می‌شود. در نهایت لازم است که مشخصات شرکت خودتان و شرکت فروشنده و البته روش پرداخت هزینه خرید کالاها را هم در پروفرما وارد کنید.

با درج این اطلاعات درون پروفرما و ارسال آن برای شرکت فروشنده، سفارش کالای شما از شرکت فروشنده ثبت شده و باید منتظر پاسخ بمانید. اگر با پروفرمای شما موافقت شود آنگاه شرکت فروشنده اقدام به تهیه کالاها کرده و همان تعداد کالا با کیفیتی که درخواست کرده‌اید را برای شما تهیه کرده و برای اینکه بتوانید آنها را به صورت قانونی وارد ایران کنید تحویل گمرک چین می‌دهد. در ادامه دو مرحله بعدی واردات کالا از چین یعنی ترخیص و ارسال کالا به ایران باید پشت‌سر گذاشته شود. 

خرید از چین بدون واسطه با وانیکس

در انجام فرآیند خرید از چین لازم است که فرد یا افرادی در کشور چین وجود داشته باشند که اولا کارهای مذاکره با شرکت فروشنده را برای شما انجام دهند، دوما پرداخت هزینه خرید را برای شما انجام داده و در نهایت کارهای ترخیص و ارسال را برعهده گیرند. تمام این افراد واسطه‌هایی هستند که کار خرید از چین را برای شما انجام می‌دهند و درعوض هزینه‌ دریافت می‌کنند.

خرید از چین بدون واسطه
خرید از چین بدون واسطه

خرید از چین بدون واسطه امکانپذیر نیست مگر اینکه کارها را به بازرگانی وانیکس بسپارید. اما چطور بازرگانی وانیکس بدون واسطه کارهای خرید کالا از چین را انجام می‌دهد؟ بازرگانی وانیکس تیم تخصصی واردات خود را دارد که عده‌ای از آنها در ایران حضور دارند و عده دیگری در کشور چین. بخشی که در ایران حضور دارد کارهای تکمیل پروفرما و ارسال آن به شرکت چینی را برعهده دارند و بخش دیگری که در چین هستند کارهای مذاکره با شرکت چینی و انجام کارهای خرید و پرداخت هزینه خرید کالاها را انجام می‌دهند. 

در واقع شما به‌جای اینکه برای انجام مراحل خرید از چین به هر واسطه مبلغی را پرداخت کنید، یک هزینه اولیه به بازرگانی وانیکس می‌دهید و دیگر متخصصان این شرکت کارها را برای شما انجام می‌دهند. اینطور دست واسطه‌ها از خرید حذف می‌شود.

همچنین مراحل ترخیص و ارسال کالا از چین به ایران نیز اگر به متخصصان این بازرگانی سپرده نشود بسیار دردسر آفرین خواهد بود. برای ترخیص لازم است که حتما ترخیص‌کارانی باتجربه کارها را برعهده گیرند. یافتن ترخیص‌کار باتجربه به‌عنوان واسطه انجام مرحله دوم واردات از چین بسیار دشوار است.

 درعوض سپردن کارها به متخصصان وانیکس این مشکل را حل کرده است. ترخیص‌کارانی کاربلد در وانیکس وجود دارند که می‌توانند کارهای ترخیص کالای شما را بدون نیاز به پرداخت هزینه اضافی به واسطه انجام دهند. از طرفی برای ارسال کالاها از چین به ایران نیز لازم است از متخصصانی که فورواردر نام دارند کمک بگیرید.

کار این متخصصان این است که شرکت‌های حمل‌ونقل بین‌المللی که توانایی انتقال کالای شما را از چین دارند پیدا کرده و با آنها قرارداد انتقال کالا بسته و هر چه خریداری کرده‌اید را به آنها سپرده و برای ایران ارسال کنند.

اگر واسطه شما با تجربه نباشد شرکتی را انتخاب می‌کند که با شرایط واردات شما جور نیست. در عوض فورواردرهای بازرگانی وانیکس به‌خاطر تجربه زیاد در خرید از چین و ارسال کالا از این کشور به ایران توانایی این را دارند که بهترین کارگو را برای ارسال کالاهای شما پیدا کرده و قرارداد مناسبی با آنها ببندند. 

خرید از چین تحویل در ایران 

گاهی بازرگانان با عناوینی چون خرید از چین تحویل در ایران یا صفر تا صد واردات با ما روبرو می‌شوند ولی به‌طور دقیق مشخص نیست که چطور خرید از چین تحویل در ایران انجام می‌شود و تعریف هر بازرگانی از انجام این فرآیند با دیگر بازرگانی‌ها متفاوت است. 

در بازرگانی وانیکس ولی خرید از چین تحویل در ایران اینگونه است که نیازی نیست بازرگان به هیچ وجه از کشور خارج شود. تنها کافی است کارها را به متخصصان این بازرگانی سپرده و کارهای خریدش در چین انجام شده و کالاهای خریداری شده را در ایران تحویل بگیرد. 

خرید از چین تحویل در ایران
خرید از چین تحویل در ایران

بسیاری از بازرگانان با اینکه کارت بازرگانی داشته و همچنین تجربه واردات از این کشور را دارند اما به خاطر کمبود وقت و دلایل دیگر نیاز دارند که کارهای خرید و واردات را به دیگران سپرده و در اصطلاح خرید از چین تحویل در ایران داشته باشند. 

بازرگانی وانیکس برای راحتی این بازرگانان خدماتی راه اندازی کرده است که بتوانند با پرداخت هزینه‌ای، کارهای خرید از چین برای آنها انجام شده و بدون اینکه نیاز باشد به چین بروند کالاها را در ایران تحویل بگیرند. این خدمات همان خرید از چین تحویل در ایران است که کارهای واردات را بسیار ساده کرده است.

این خدمات همچنین خدمات Door To Door هم نامیده می‌شود و منظور از آن این است که مراحل خرید کالا از درب کارخانه تا تحویل درب منزل بر عهده گرفته می‌شود و نیازی نیست بازرگان هیچ اقدامی انجام دهد. روش کار هم اینگونه است که شما به‌عنوان یک بازرگان با مشاوران وانیکس تماس گرفته و از آنها مشورت می‌گیرید که برای دریافت خدمات خرید از چین تحویل در ایران باید چه اقداماتی انجام دهید. 

این مشاوران نیز با شما یک قرارداد می‌بندند که در آن قید می‌شود چقدر هزینه برای انجام این فرآیند باید پرداخت کنید. شما نیز با پرداخت هزینه‌ای که به شما ابلاغ شده قرارداد خرید از چین بسته و کالاهای درخواستی خود را توسط متخصصان وانیکس از چین خریداری کرده و در ایران تحویل بگیرید.

کل مسیر فرآیند نیز همان است که توضیح دادیم. یعنی کسانی در چین حضور دارند که با شرکت‌های فروشنده وارد مذاکره شده و کارهای خرید را برای شما انجام داده و سپس در هماهنگی با ترخیص‌کاران، برگه ترخیص کالاهای خریداری شده شما را دریافت کرده و در نهایت به وسیله فورواردرها کالاهای شما را از چین به ایران ارسال می‌کنند. در ایران نیز کالاها درب منزل یا کارخانه به شما تحویل داده می‌شود.

خرید مستقیم از چین چیست و چرا سود بیشتری دارد 

گاهی بازرگانان برای واردات و خرید کالا از چین روش‌های دیگر غیر از روش مستقیم خرید را انتخاب می‌کنند. آنچه توضیح دادیم همان روش مستقیم بود. روش‌های غیر مستقیم اینگونه است که بازرگانان کالاهای درخواستی خود را از دیگر کشورهای در ارتباط با چین خریداری می‌کنند. مثلا در خرید از چین مقصد را دبی می‌گیرند و کارهای ترخیص و ارسال را در دبی انجام می‌دهند.

خرید مستقیم از چین چیست
خرید مستقیم از چین چیست

این روش‌ها با اینکه از نظر قانونی ساده‌تر انجام می‌شوند، اما هزینه بیشتری نسبت به خرید مستقیم از چین دارند. علت آن هم این است که کالاها بصورت غیر مستقیم از چین خریداری شده و به دست بازرگان می‌رسد. در این روش هم هزینه اضافی برای انتقال باید پرداخته شود و هم باید چندبار هزینه صرف انجام مراحل گوناگون قانونی شود که سرجمع باعث می‌شود سود زیادی عاید بازرگان نشود. 

در روش مستقیم که همان خرید، ترخیص و ارسال کالا از چین به ایران است هزینه‌ها بسیار کمتر بوده و همین باعث می‌شود که بازرگان بیشترین سود را کسب کند. با این حال در روش مستقیم هم می‌توان راهی یافت که باعث شود هزینه‌ها باز هم کمتر شده و در نتیجه بازرگان ماکزیمم سود را کسب کند. این راه همان خرید اینترنتی کالاها از چین است.

خرید اینترنتی کالاهای درخواستی از چین به واسطه سایت فروشگاهی علی بابا ممکن است. در سال ۱۹۹۹ که کشور چین در حال رشد در تولید و صادرات محصولات مختلف بود، یک کارآفرین بسیار موفق توانست با خلق یک سایت فروشگاهی هم سود بسیار زیادی کسب کند و هم کار بازرگانان را در سراسر دنیا راه اندازد. 

شما به‌عنوان بازرگان می‌توانید کالاهای مورد نیاز خود را بوسیله سایت علی بابا از شرکت‌ها و خرده فروشی‌های چینی خریداری کنید. خرید از سایت علی بابا درست مثل خرید از سایت‌های فروشگاهی ایرانی است که در آن لازم است یک اکانت بسازید و در سایت به جستجوی محصولات مورد نیاز خود بپردازید. 

برای مثال اگر قصد دارید اسباب بازی از چین خریداری کنید کافی است در سایت علی بابا نام اسباب بازی‌های مورد نیاز خود را وارد کرده و سپس با وصل شدن به شرکت‌ها و خرده‌فروشی‌هایی که در این سایت بالا می‌آید، کار خرید خود را انجام دهید.

روش خرید نیز اینگونه است که درخواست خرید را ارسال کرده و بعد از اینکه شرکت فروشنده با آن موافقت کرد، بوسیله روش‌های پرداخت آنلاین هزینه خرید را پرداخت کرده و کالاها را در ایران دریافت کنید. برای پرداخت هزینه و دریافت کالاها لازم است که حتما متخصصانی مثل متخصصان وانیکس به شما کمک کنند.

سفارش کالا از چین با وانیکس 

روش‌های مختلفی برای سفارش کالا از چین با وانیکس وجود دارد. دو تا از مهم‌ترین آنها روش ارسال پروفرما برای خود شرکت فروشنده و سفارش کالا در سایت علی بابا است. در روش ارسال پروفرما، شرکت بازرگانی وانیکس بوسیله متخصصانی که دارد پیش‌فاکتور را بر اساس شرایط واردات شما تکمیل کرده و آن را برای شرکت فروشنده ارسال می‌کند. 

سفارش کالا از چین
سفارش کالا از چین

درواقع روش تکمیل پروفرما نیز برعهده متخصصان خود وانیکس است. فرضا بازرگانی قصد واردات لوازم خانگی از چین داشته باشد و کارهای خرید را به وانیکس سپرده باشد. در این مرحله از واردات، یعنی سفارش کالا از چین متخصصان وانیکس اقدام به بررسی بازار لوازم خانگی در ایران کرده و مشخص می‌کنند که چه تعداد لوازم خانگی وارد شود که سود زیادی داشته باشد.

سپس بر اساس شرایطی که بازار دارد اقدام به ارتباط با شرکت فروشنده چینی کرده و با مذاکرات، سعی می‌کنند قیمت خرید مناسبی پیشنهاد دهند که بتوانید در این واردات سود مناسبی کسب کنید. در نهایت نیز بعد از مشخص شدن قیمت خرید، تعداد لوازم خانگی مورد نیاز و البته تعیین روش پرداخت هزینه خرید، پروفرما را تکمیل کرده و در واقع سفارش کالا را بصورت مستقیم برای شرکت فروشنده ارسال می‌کنند تا لوازم خانگی مورد نیاز شما تهیه شود.

در سفارش کالای اینترنتی که توسط سایت علی بابا انجام می‌شود، متخصصان بازرگانی وانیکس ابتدا برای شما یک اکانت کاربری در این سایت می‌سازند. ساخت اکانت بسیار ساده است و تنها کافیست که اطلاعات هویتی و آدرس پستی خود را درون سایت وارد کنید.

نکته مهم این است که در ثبت سفارش در سایت علی بابا لازم است که شما شماره حساب بین‌المللی خود را هم در سایت درج کنید که این مرحله به‌خاطر تحریم بودن بازرگانان ایرانی، نیازمند دور زدن تحریم‌ها است که البته توسط متخصصان وانیکس قابل انجام است.

با ساخت اکانت، می‌توانید به جستجوی محصولاتی که مد نظر دارید بپردازید. با جستجوی محصولات سپس می‌توانید به هر شرکتی که آن محصول را می‌فروشد ارتباط برقرار کنید و سفارش کالای خود را بصورت اینترنتی ارسال کنید. ارسال سفارش نیز توسط متخصصان وانیکس به‌سادگی قابل انجام است. درست مانند ارسال پروفرما، در ارسال سفارش اینترنتی در علی بابا نیز لازم است که قیمت پیشنهادی، تعداد کالای درخواستی و البته شیوه پرداخت الکترونیکی هزینه خرید درج شود. با ارسال سفارش اینترنتی شرکت فروشنده نیز اقدام به تایید درخواست خرید کرده و متخصصان وانیکس با پرداخت هزینه خرید بصورت اینترنتی می‌توانند کالاهای شما را برای ایران ارسال کنند و به دست شما برسانند. 

ثبت سفارش از چین 

ثبت سفارش از چین همان ارسال و تحویل درخواست خرید برای شرکت‌ فروشنده چینی است. برای اینکه بتوانید سفارش خرید خود را در چین ثبت کنید لازم است که حتما مدارکی را به بازرگانی وانیکس تحویل دهید تا ثبت سفارش شما به صورت قانونی انجام شود. 

اولین مدرکی که لازم است به متخصصان تحویل دهید، کارت بازرگانی است. تا زمانی که کارت بازرگانی نداشته باشید نمی‌توانید هیچ خرید و وارداتی از چین انجام دهید. مجوزهای واردات دومین مدارکی است که برای ثبت سفارش لازم است به این متخصصان تحویل دهید. 

ثبت سفارش از چین
ثبت سفارش از چین

مجوز از وزارت صنعت، معدن و تجارت، مجوز از گمرک ایران و دیگر مجوزهایی که براساس نوع کالا تعریف می‌شوند باید به متخصصان تحویل داده شود تا بتوانید سفارش خود را بصورت قانونی ثبت کنید. پروانه کسب نیز از جمله مدارکی است که لازم است به این متخصصان تحویل داده شود تا در هنگام ثبت سفارش به مشکل قانونی نخورید. 

درواقع تا زمانی که شما یک شرکت یا کسب‌وکار مرتبط با کالایی که قصد خریدش از چین را دارید نداشته باشید نمی‌توانید هیج ثبت سفارشی انجام دهید. این کسب‌وکار باید اظهارنامه مالیاتی و مجوز واردات داشته باشد تا بتوانید از مدارک آن برای ثبت سفارش استفاده کنید.

در مراحل بعدی برای ثبت سفارش کالا لازم است که با شرکت فروشنده وارد مذاکره شوید. در واقع این کار توسط متخصصان وانیکس انجام می‌شود. وقتی با رابط‌های شرکت فروشنده وارد مذاکره شوید، مشخص می‌شود اطلاعاتی که برای ثبت در سفارش لازم است بدانید کدام هستند. 

برای مثال تعیین قیمت خرید کالاها تنها با مذاکره مشخص می‌شود. یا مثلا تعداد کالای درخواستی شما وقتی که مذاکره با شرکت انجام شود تعیین می‌شود. شما در ابتدا تعداد مشخصی کالا با قیمتی که انتظار دارید در ذهنتان قرار دارد که بعد از مذاکره مشخص می‌شود که قیمت و تعداد واقعی کالا کدام است. 

با کسب این اطلاعات نوبت به ثبت آنها در برگه ثبت سفارش کالا می‌رسد. در این مرحله لازم است که تمام اطلاعات با دقت ثبت شود و در سامانه اظهارنامه درج گردد. برای اینکه خرید کالای شما با هزینه بسیار کمتری انجام شود بهترین کار این است که حتما تعرفه هر کالا را هم درآورده و در سامانه ثبت کنید تا حق گمرکی هر کالا در نهایت با دقت تعیین شود و مقداری متفاوت از واقعیت به دست نیاید. ثبت تمام این اطلاعات بعلاوه لیست تعرفه کالاها همه به‌معنای ثبت سفارش است است که یکی از مهم‌ترین مراحل خرید کالا از چین است. 

خرید جنس از چین چگونه است

خرید از چین اصلا کار دشواری نیست. تنها کافیست بدانید قصد دارید چه کالایی از چین خریداری کنید و البته کارها را به بازرگانی وانیکس بسپارید تا کارها به‌سادگی، در کمترین زمان ممکن و البته با اندک هزینه انجام شود. برای خرید جنس نیز دو راه کلی وجود دارد.

خرید جنس از چین چگونه است
خرید جنس از چین چگونه است

اولین راه این است که به صورت مستقیم از خود شرکت فروشنده درخواست خرید جنس کنید که با ارسال پروفرما و مذاکره مستقیم با شرکت امکان‌پذیر است. روش دوم نیز ارسال درخواست خرید اینترنتی است که توسط سایت علی بابا امکان‌پذیر است. هر کدام از این روش‌ها مزایا و معایب خود را دارد که براساس نوع وارداتی که مد نظر دارید این مزایا و معایب مشخص می‌شود.

مثلا اگر قصد دارید دستگاه‌های صنعتی پیشرفته خریداری کنید، بهتر است روش اول یعنی ارسال سفارش مستقیم برای شرکت فروشنده را انتخاب کنید. اما برای خرید عمده لوازم آرایشی از چین بهترین راه ثبت سفارش خرید در سایت علی بابا است. 

چراکه با کمترین هزینه و بدون هیچ دردسری قابل انجام است. در خرید از علی بابا تنها کافی است یک اکانت کاربری داشته باشید و کارهای پرداخت هزینه خرید و دریافت کالا را به متخصصان بازرگانی علی والا بسپارید.

نکته بسیار مهمی که در خرید جنس از چین باید مدنظر داشته باشید این است که حتما نوع جنسی که قصد خریداری آن را دارید از قبل مشخص کنید. برای مثال هر چند ممکن است خرید اجناس با کیفیت اندک از چین بتواند سود زیادی را برای شما به ارمغان آورد اما شانس دوباره واردات را از شما می‌گیرد.

 بازار همیشه به کیفیت اجناس اهمیت می‌دهد. پس بهتر است حتما اجناس با کیفیتی از چین خریداری کنید تا بتوانید در بازار ایران آنها را با قیمتی زیاد در بازار ایران بفروشید. به‌همین‌دلیل است که انتخاب شرکت مناسب برای این کار بسیار اهمیت دارد. 

شرکت‌های چینی زیادی وجود دارند که می‌توانید از آنها خرید خود را انجام دهید، اما بهتر است معتبرترین آنها را انتخاب کنید تا کیفیت اجناس شما تضمین شود. آخرین نکته هم این است که حتما کارهای خرید اجناس خود را به متخصصان باتجربه بازرگانی وانیکس بسپارید تا در کمترین زمان ممکن و با اندک هزینه‌ای کارهای خرید شما انجام شود.

اگر مرحله خرید را به‌خوبی پشت‌سر بگذارید، آنگاه می‌توانید باقی مراحل را هم به‌سادگی تمام کنید و تمام این‌ها بسته به این است که متخصصان وانیکس کارهای شما را برعهده می‌گیرند یا نه. کار را باید به کاردان سپرد تا درست انجام شود. 

Comments (17)

 1. بیرامی
  ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ پاسخ

  سلام وقت بخیر
  اولین بارمیخواهم ابزارالات ساختمانی وبرقی واردکنم
  ازکجاشروع کنم چه مدتی ووقت میبره بیاچه برندی بهترهست پرسود

  • تیم تولید محتوا وانیکس
   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ پاسخ

   سلام و درود
   پیشنهاد می کنم در رابطه با این موضوع در دوره آموزش واردات وانیکس شرکت کنید. در قسمتی از این آموزش روش پیدا کردن محصولات پر سود برای واردات و همچنین نحوه حساب کردن حاشیه سود هر محصول، آموزش داده شده است. در کل شما بهتر است کالاهایی را که حاشیه سود بالای ۳۰% دارند برای واردات پیدا کنید. برای راهنمایی بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید. ۰۲۱۵۲۱۶۷۰۰۰ – ۰۹۱۹۴۷۹۴۶۶۷

 2. مجید
  ۱۴۰۲/۰۴/۲۳ پاسخ

  با عرض سلام و خسته نباشید . بنده میخوام پیچ ام دی اف وارد کنم . در صفحه فروشنده زده ۳ تا ۹ تم ۷۵۰ دلار . حالا من چطور میتونم بفهمم که قیمت هر کیلو پیچ چقدر است؟ ممنون میشم رهنماییی کنید

  • تیم تولید محتوا وانیکس
   ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ پاسخ

   سلام و درود
   برای راهنمایی بیشتر در این مورد با ما تماس بگیرید. ۰۲۱۵۲۱۶۷۰۰۰ – ۰۹۱۹۴۷۹۴۶۶۷

 3. نصراله هاشم دباغیان
  ۱۴۰۱/۱۰/۰۹ پاسخ

  چه کالایی بیشترین سود در ایران را
  دارد با کیفیت بالا لطفآ راهنمایی کنید
  من اولین باراست میخواهم باشما کار ‌ کار کنم .دراین بازار آشفته انتخاب سخت است.ممnنونم

  • تیم تولید محتوا وانیکس
   ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ پاسخ

   سلام و درود
   در صفحه معرفی کالاهای با حاشیه سود بالا کالاهایی که بیشترین سود را در واردات دارند معرفی کرده ایم.
   شما میتوانید با تماس با مشاورین ما به صورت رایگان مشاوره واردات دریافت کنید. تلفن: ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳- ۰۹۱۹۴۷۹۴۶۶۷

   • مهتاب
    ۱۴۰۲/۰۴/۲۹ پاسخ

    سلام من میخوام لوازم تحریر وارد کنم برا فروش آنلاین.به نظر شما تاچه حد باید هزینه کنم. سود خوبی داره؟

    • تیم تولید محتوا وانیکس
     ۱۴۰۲/۰۵/۰۱ پاسخ

     سلام و درود
     اگر به تازگی کار واردات رو شروع کردید، پیشنهاد میشه دوره آموزش واردات وانیکس رو ببینید. در قسمتی از این دوره، به شما آموزش داده میشه که چطور توسط سایت های ارزان فروش چینی کالای با حاشیه سود بالا را پیدا کنیم و برای واردات آن اقدام کنیم. لوازم تحریر، لوازم آرایشی، بدلیجات و کالاهایی از این قبیل عموما حاشیه سود خوبی دارند.

 4. سروش
  ۱۴۰۱/۰۷/۲۹ پاسخ

  وقت بخیر
  من یکم تو زمینه خرید انلاین تجربه دارم. می تونم از چین خرید کنم و به صورت انلاین بفروشمشون؟

  • تیم تولید محتوا وانیکس
   ۱۴۰۱/۰۷/۳۰ پاسخ

   سلام و درود
   بله دوست عزیز، پرسودترین کالاها برای واردات در این صفحه معرفی شده اند. با مشاورین ما تماس بگیرید تا به صورت رایگان برای خرید از چین و واردات، به شما مشاوره دهند. تلفن: ۰۲۱۵۲۱۶۷۰۰۰ – ۰۹۱۹۴۷۹۴۶۶۷

   • علی جهاندیده
    ۱۴۰۱/۰۹/۲۳ پاسخ

    سلام من تولید کننده ظروف یکبار مصرف آلومینیومی هستم دنبال خرید فویل از چین هستم حدود ۲۰ تن ممنون میشم منو برای خرید راهنمایی کنید

    • تیم تولید محتوا وانیکس
     ۱۴۰۱/۰۹/۲۸ پاسخ

     سلام و درود
     در این مورد با کارشناسان بازرگانی ما تماس بگیرید تا بهص ورت رایگان شما را ذراهنمایی کنند. تلفن: ۰۲۱۵۲۱۶۷۰۰۰ – ۰۹۱۹۴۷۹۴۶۶۷

  • نصراله هاشم دباغیان
   ۱۴۰۱/۱۰/۰۹ پاسخ

   باچه تضمین با پول مشتری این کار میکنید.

   • تیم تولید محتوا وانیکس
    ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ پاسخ

    سلام و درود
    تضمین اصلی شرکت بازرگانی وانیکس، ارائه چک تضمین به مبلغی که واردات انجام می دهید است. اما سال ها تجربه و البته تعداد بالای وارد کنندگان راضی که هر با واردات خود را با شرکت وانیکس انجام می دهند نیز می تواند نشان از کیفیت بالا و تضمین کار ۱x باشد.

   • سعید تیموری
    ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ پاسخ

    سلام در مورد تجهیزات پزشکی از چین وارد کنیم راهنمایی بفرمایید ممنون میشم

    • تیم تولید محتوا وانیکس
     ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ پاسخ

     سلام و درود
     برای واردات تجهیزات پزشکی توسط وانیکس با ما تماس بگیرید تا به صورت رایگان به شما مشاوره بدهیم. تلفن: ۰۲۱۵۲۱۶۷۰۰۰ – ۰۹۱۹۴۷۹۴۶۶۷

 5. somaie darabi
  ۱۴۰۰/۱۲/۲۳ پاسخ

  بلاخره خودتون یه واسطه هستید دیگه پس نمیشه گفت بدون واسطه

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *