خرید از چین بدون واسطه ؛ خرید کالا از چین یکی از بهترین راه های واردات و تجارت

خرید از چین بدون واسطه اگر از راه درست و مطمئن انجام شود سود قابل توجهی خواهد داشت. خرید بدون واسطه یعنی حذف مبلغ قابل توجهی که عاید دلال‌ها می شود. اگر واردات خود را از چین بدون واسطه انجام دهید، سود قابل توجهی از فروش آن بدست خواهید آورد. شرکت بازرگانی وانیکس با ایجاد ارتباط در چین می‌تواند کالا مورد نظر شما را در چین پیدا کرده و برای شما استعلام قیمت بگیرد، در صورت تایید، کالای شما از تولید کننده خریده می‌شود و بعد از بسته بندی مستقیما به انبار شما در ایران فرستاده خواهد شد. برای خرید از چین تحویل در ایران و خرید عمده از چین با سود بالا با شرکت بازرگانی وانیکس تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را در خرید کالا از چین راهنمایی کنند. تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳- ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

واردات کالا با وانیکس تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳– ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

خرید از چین بدون واسطه

برای خرید از چین بدون واسطه و واردات بدون گمرک با کمترین هزینه و در کمترین زمان با شرکت وانیکس تماس بگیرید – تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳- ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

خرید از چین بدون واسطه روشی پرسود با ریسک کم

بازرگانان ایرانی هر ساله محصولات زیادی را از کشور چین به ایران وارد می‌کنند. واردات کالا از چین یکی از روش‌های محبوب واردات در میان بازرگانان ایرانی است. اگرچه کالاهای چینی باکیفیت و قیمت مناسبی عرضه می‌شوند، اما سودآوری و موفقیت این روش وارداتی بستگی به این دارد که تا چه میزان بتوانید واسطه‌ها را از روند واردات حذف کنید. بنابراین بهترین راه برای سود بیشتر، خرید کالا از کشور چین بدون واسطه است.

برای واردات از چین با وانیکس کلیک کنید

برای واردات از دبی با وانیکس کلیک کنید

برای حمل دریایی از چین با وانیکس کلیک کنید

در این مطلب با روش خرید از چین بدون واسطه و نکات مهم مرتبط با اجرای این روش آشنا می‌شویم.

واردات کالا از کشور چین با خرید از چین

با افزاش تحریم‌ها و افزایش قیمت ارز، چین به یکی از بهترین کشورها برای واردات کالا به کشور ایران تبدیل شده است. بازرگانان ایرانی هر ساله مقادیر زیادی کالاهای مختلف را از کشور چین به ایران وارد می‌کنند. واردات کالا از کشور چین در کنار مزایای بسیاری مانند قیمت مناسب، سود بالا و تنوع خوب اجناس برای واردکنندگان، برخی دشواری‌ها را نیز دارد.

برای واردات با ته لنجی از دبی با وانیکس کلیک کنید.

واردات کالا از کشور چین

بازرگانان برای واردات کالا از کشور چین باید سفارشات خود را از طریق واسطه‌ها به ثبت برسانند و در این بین مقدار زیادی از سود نهایی فروش کالاها به جیب این واسطه‌ها وارد می‌شود. بهترین روش برای واردات کالا از کشور چین، واردات بدون واسطه است.

کالای متروکه در انبارهای گمرک چیست

تعریف واسطه در خرید کالا از چین

واسطه به شخصی گفته می‌شود که خود را کارمند یا آشنای کارخانه یا شرکت چینی معرفی می‌کند و به شما اجازه ارتباط مستقیم با شرکت چینی را نمی‌دهد. واسطه‌ها ادعا می‌کنند که با سفارش کالا از طریق آن‌ها سفارش شما سریع‌تر و مطمئن‌تر انجام می‌شود. درصورتی که آن‌ها فقط می‌خواهند هزینه‌ای بابت خدمات خود از شما بگیرند. اگر شخصی که ادعای آشنایی با شرکت چینی را دارد به‌هیچ عنوان اجازه نداد تا شما با شرکت چینی ارتباط مستقیم داشته باشید؛ آن فرد قطعا یک واسطه سودجو است.

برای واردات بدون کارت بازرگانی با وانیکس با کمترین هزینه و در سریع‌ترین زمان کلیک کنید

نحوه شناخت واسطه‌ها در خرید از چین

واسطه‌ها معمولا ارزشی در زنجیره واردات کالا ندارند. برای این که بدانید واسطه‌ ارزشی در زنجیره واردات کالا دارد، کافی است از او بخواهید در لیست هزینه‌ها، هزینه‌ی خدمات خود را جدا از هزینه کالا درج کند. اگر واسطه موردنظر از انجام این کار اجتناب کرد، به احتمال زیاد، یک واسطه بی‌ارزش است. برخی واسطه‌ها خود را کارمند یا مدیر فروش کالا در شرکت یا کارخانه چینی معرفی می‌کنند. در صورت شفاف نبودن این ادعا، احتمالا ادعای واسطه نادرست است.

برای استفاده از خدمات ترخیص کالا وانیکس کلیک کنید

بازرگانان برای واردات کالا از کشور چین باید در ابتدا کالای مورد نظر خود را در کشور چین سفارش دهند و در ادامه بقیه مراحل واردات کالا را به صورت حضوری پیگیری کنند. با توجه به این که واردات کالا از یک کشور خارجی به داخل ایران نیازمند کارت بازرگانی و مجوزهای قانونی است، بسیاری از واردکنندگان باید از طریق واسطه‌ها مراحل بعدی واردات کالا را انجام دهند.

برای خرید از علی بابا چین با وانیکس کلیک کنید

شرکت بازرگانی وانیکس این امکان را برای بازرگانان و واردکنندگان فراهم می‌آورد که بدون واسطه و مستقیما اقدام به واردات کالا از کشور چین کنند. بازرگانان و واردکنندگان ایرانی با همکاری با مجموعه بازرگانی وانیکس می‌توانند کالاهای مورد نظر خود را تا آخرین مرحله به‌صورت مستقیم و بدون واسطه از کشور چین وارد کنند.

برای استفاد ه از خدمات مشاوره واردات وانیکس به صورت رایگان کلیک کنید.

انواع خرید از چین بدون واسطه

با توجه به نقش غیرمفید واسطه‌ها در زنجیره واردات کالا از کشور چین، بسیاری از واردکنندگان و بازرگانان تصمیم می‌گیرند تا بدون واسطه کالای موردنظر خود را از کشور چین وارد کنند. برای واردات بدون واسطه از کشور چین سه روش خرید بدون واسطه از کارخانه‌ها، خرید از سایت‌های چینی و خرید از طریق شرکت‌های بازرگانی وجود دارد.

آیا شرکت وانیکس حمل خرده بار از چین هم انجام می‌دهد؟

خرید از چین بدون واسطه از کارخانه ها

خرید بدون واسطه از کارخانه‌ها در چین

روش خرید بدون واسطه از کارخانه‌ها یا شرکت‌ها در چین یکی از روش‌های سنتی واردات کالا از این کشور به‌شمار می‌آید. در اوایل که واردات کالا از کشور چین رونق گرفته بود، بازرگانان برای خرید و واردات کالا از چین، به این کشور سفر می‌کردند. بازرگانان با انجام تمام مراحل به‌صورت حضوری کالاهای موردنظر خود را خریداری و به ایران وارد می‌کردند. خرید حضوری دیگر برای بازرگانان صرفه اقتصادی ندارد.

برای استفاده از خدمات کارگو از چین وانیکس کلیک کنید

خرید از سایت های چین بدون واسطه

شرکت‌های چینی به‌مرور زمان متوجه شدند که با راه‌اندازی یک سایت فروش می‌توانند بسیاری از واسطه‌ها را حذف کنند و مستقیما با مشتریان خود در ارتباط باشند. بازرگانان نیز با مراجعه به سایت‌های چینی می‌توانستند بدون هزینه زیاد و در سریع‌ترین زمان ممکن سفارشات خود را ثبت کنند و بقیه مراحل را از داخل کشور پیگیری کنند. خرید و واردات کالا از سایت‌های چینی یکی از راه‌های خرید بدون واسطه است که در آن بسیاری از واسطه‌ها حذف می‌شوند اما دارای برخی معایب نیز می‌باشد.

در خرید از سایت‌های چینی، ممکن است شرکت چینی ادعای نادرستی درمورد کیفیت و مدل محصول خود داشته باشد. در بقیه مراحل واردات کالا به داخل کشور نیز بازرگان باید با واسطه‌ها برای بسته‌بندی و حمل‌ونقل کالا در ارتباط باشند.

برای حمل هوایی از چین با وانیکس کلیک کنید

خرید بدون واسطه از چین از طریق شرکت بازرگانی

خرید بدون واسطه می‌تواند به معنای حذف بعضی از عوامل واسطه در بازرگانی نیز باشد. برای مثال وقتی شما از خدمات یک شرکت بازرگانی استفاده می‌کنید، در صورتی که این شرکت بازرگانی بنابر تجربه خود بتواند عوامل واسطه در چین را حذف کند و کالا را برای شما به‌صورت مستقیم از کارخانه خریداری کند، این روش نیز به‌نوعی خرید بدون واسطه نام می‌گیرد.

کارت بازرگانی چیست و چگونه می‌توان کارت بازرگانی گرفت.

در این روش شما فقط کافی است کالا و کیفیت موردنظر خود را به مجموعه بازرگانی بدهید و سپس این شرکت بازرگانی، لیست قیمت و محصولات موردنظر شما را تهیه می‌کند و بعد از تایید شما باقی مراحل توسط این شرکت پیگیری می‌شود. مجموعه بازرگانی وانیکس یکی از شرکت‌های باسابقه واردات کالا از چین است که شما می‌توانید با کم‌ترین واسطه، واردات کالای خود را به این شرکت سفارش دهید. در این روش تنها مرحله‌ای که برعهده واردکننده است، انتخاب کالا است. باقی مراحل توسط شرکت بازرگانی انجام می‌شود و کالا در اختیار بازرگان قرار می‌گیرد.

برای حمل کالا از چین با وانیکس با بهترین هزینه کلیک کنید

مزایای خرید از چین بدون واسطه

خرید بدون واسطه از چین دارای مزایای زیادی مانند کاهش هزینه، افزایش سرعت واردات کالا و اطمینان از کیفیت کالای موردنظر است. با خرید از چین بدون واسطه، هزینه‌هایی مانند هزینه خدمات واسطه‌ها کاهش پیدا کرده و سود نهایی فروش کالای شما افزایش پیدا می کند. همچنین با حذف واسطه‌ها فرایند واردات کالا سرعت بیشتری می‌گیرد.

برای آشنایی با اصطلاحات تجاری کلیک کنید.

مزایای خرید از چین بدون واسطه

مراحل خرید از چین بدون واسطه

خرید از چین بدون واسطه نیازمند طی کردن چند مرحله است. در مرحله اول واردکنندگان باید منبعی که می‌خواهند از آن کالای موردنظر خود را خریداری کنند، پیدا کرده و لیست قیمت و موجودی محصولات این فروشنده چینی را دریافت کنند. باید توجه شود که فروشنده چینی باید از اعتبار و سابقه لازم برای خرید از آن برخوردار بوده و یک شرکت تقلبی یا نامعتبر نباشد.

برای آشنایی کامل با دموراژ کلیک کنید

ثبت سفارش و مذاکره نهایی

در مرحله بعدی واردکنندگان باید سفارش خود را ثبت و نهایی کنند. در این مرحله مذاکراتی بین واردکننده و شرکت چینی بر سر موضوعاتی مانند قیمت و کیفیت و مدل کالاها صورت می‌گیرد. پیشنهاد می‌شود در تمام مراحل و به‌خصوص در این مرحله با شرکت‌های بازرگانی معتبر مانند مجموعه بازرگانی وانیکس برای مذاکره با شرکت چینی مشورت شود.

برای آشنایی دقیق با اینکه ریلیز چیست کلیک کنید

پرداخت حواله ارزی به کشور چین یا امارات

برای پرداخت هزینه‌های سفارش، بازرگانان و واردکنندگان باید حواله ارزی سفارش خود را ثبت کنند. بعد از ثبت حواله ارزی واردکنندگان باید در کشور چین یا امارات حواله ثبت سفارش را پرداخت کنند. سپس پول به حساب شرکت چینی واریز می‌شود.

برای شرکت در دوره آموزش واردات تا کسب درآمد بالا با وانیکس و معرفی بهترین و پرسودترین کالاها برای واردات کلیک کنید

آماده‌سازی محموله

آماده سازی محموله

در مرحله بعدی شرکت چینی کالا را آماده و بسته‌بندی می‌کند. واردکننده باید محموله کالای بسته بندی شده را دریافت کرده و آن را برای انبار ارسال کند. یکی از دشواری‌های واردات کالا به‌صورت حضوری در کشور چین، مراحل زیاد و هزینه‌بر آن برای واردکننده است.

حمل بار به ایران

بعد از بسته‌بندی کالاها، آن‌ها توسط راه‌های هوایی یا دریایی برای ارسال به ایران فرستاده می‌شوند. انتخاب یک مجموعه حمل‌ونقل مناسب که بار را در سریع‌ترین و بهترین وضعیت به ایران برساند، برای واردکنندگان اهمیت زیادی دارد.

برای انجام گروپاژ با بهترین قیمت با وانیکس کلیک کنید.

ترخیص بار از گمرک کشور

ترخیص بار از گمرک کشور

در آخرین مرحله کالای وارد شده به کشور، در داخل گمرک تخلیه می‌شود. واردکننده باید با انجام مراحل قانونی و مجوزها کالای موردنظر خود را از گمرک کشور ترخیص کند. باید توجه داشت که قبل از خرید کالا و اقدام برای واردات آن، باید از قوانین موجود در کشور اطلاعات کافی داشت تا برای ترخیص کالای وارداتی در گمرک ایران دچار مشکل نشوید.

خرید از چین بدون واسطه را با وانیکس تجربه کنید ( خرید از سایت های چین )

کمک‌گرفتن از شرکت‌های بازرگانی معتبر برای خرید از چین بدون واسطه، از بهترین روش‌های واردات کالا بدون واسطه است. انتخاب یک شرکت بازرگانی مطمئن که در کشور چین دارای روابط خوبی باشد و بتواند کالای موردنظر شما را در سریع‌ترین زمان و به بهترین شکل وارد کشور کند، اهمیت زیادی دارد.

شرکت بازرگانی وانیکس به‌عنوان یکی از شرکت‌های  معتبر در زمینه خرید بدون واسطه از کشور چین می‌تواند شما را در مسیر واردات کالا از کشور چین کمک کند. ما شرایط واردات مستقیم و بدون واسطه از چین را به‌صورت خرید از کارخانه، خرید از سایت و سایر روش‌های مناسب را برای شما فراهم می‌کنیم. برای خرید از چین بدون واسطه می توانید با شرکت بازرگانی وانیکس تماس بگیرید. خرید از سایت های چین با وانیکس بدون واسطه و بدون گمرک می‌تواند برای شما سود آور باشد.

برای خرید عمده از چین و واردات بدون گمرک با کمترین هزینه و در کمترین زمان با شرکت وانیکس تماس بگیرید – تلفن۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳- ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

چین، بزرگ‌ترین تامین‌کننده محصول در جهان، شرایط واردات عمده را نیز برای همه کسب و کارها فراهم کرده است. تجربه بسیاری از تاجران ثابت می‌کند که واردات عمده از چین سودآورتر از واردات جزیی است. در ادامه این مطلب از مجله وانیکس قصد داریم به بیان اطلاعات بیشتری درباره خرید عمده از چین بپردازیم.

مزایای خرید عمده از چین

اینکه چین حتی با افزایش هزینه‌های تولید یا گران‌تر کردن کالاها یک کشور تامین‌کننده معتبر باقی می‌ماند، جای تعجب ندارد. همیشه پیدا کردن یک تامین کننده خوب که محصولات خود را به ارزان‌ترین قیمت عرضه می‌کند، برای تاجران و واردکنندگان بهترین خبر خواهد بود.

مزایای خرید عمده از چین
مزایای خرید عمده از چین

ممکن است با افزایش نرخ دلار، چین یک منبع ارزان‌قیمت نباشد، اما همچنان جز کشورهایی است که ایرانی‌ها می‌توانند سریع‌تر به زنجیره‌های تامین معتبر دسترسی یابند. هر واردکننده با تجربه‌ای به خوبی می‌داند که خرید عمده از چین از هر نظر سودآور است.

 وانیکس به عنوان یک شرکت وارداتی با سابقه همواره ابراز می‌کند که واردکننده به دنبال روشی است که واردات سودآوری بیشتری برای او به همراه داشته باشد. در ادامه بیشتر با مزایای خرید عمده از چین آشنا می‌شوید.

سیاست‌های مطلوب برای خریداران کالا از چین به صورت عمده

دولت چین در اجرای اقدامات حمایتی کارآفرینانه برای شرکت‌های داخلی و بین‌المللی بسیار فعال بوده است. برخی از این اقدامات شامل کمک به جوانان برای توسعه ایده‌های آن‌هاست. این اقدامات چین را برای کارآفرینان داخلی و در نتیجه کارآفرینان خارجی عالی می‌کند.

برای مثال، با رونق صنایع تولیدی و حمل‌ونقل در نتیجه حمایت دولت چین، واردکنندگان و شرکت‌های خارجی می‌توانند به آسانی و مقرون به صرفه لوازم کافی برای فروشگاه‌های خود را تهیه کنند.

سیاست‌های مطلوب برای خریداران کالا از چین به صورت عمده
سیاست‌های مطلوب برای خریداران کالا از چین به صورت عمده

به ویژه واردکنندگانی که روش خرید عمده را انتخاب می‌کنند. از سوی دیگر، سیاست‌های تعرفه‌ای کالاهای وارداتی روز به روز برای دارندگان کسب و کار بهتر و مطلوب‌تر می‌شود. علاوه بر این، بنادر و حمل و نقل جاده‌ای در چین تقریباً عالی است، بنابراین واردات و صادرات کالا بسیار راحت است.

شاید کمی موضوع مالیات واردکنندگان ایرانی را دچار تردید کند، اما سیاست‌های مالیاتی اداره گمرک چین و ایران به گونه‌ای است که برای خریداران عمده کالاهای چین نیز به صرفه خواهد بود. نکته‌ای که توجه بسیاری از کارشناسان حوزه اقتصاد را به خود جلب می‌کند این است که دولت چین سیاست‌های سرمایه‌گذاری و سیستم‌های مالیاتی متفاوت و مقرون به صرفه‌ای را برای کارآفرینان داخلی و خارجی در نظر گرفته است.

مقرون به صرفه است

وقتی واردات و خرید عمده از چین را انتخاب می‌کنید، همیشه در هزینه نهایی محصول صرفه‌جویی می‌کنید. این یکی از مزیت‌های بزرگ واردات عمده است. این ممکن است منجر به تفاوت چند هزار دلاری در مقایسه با خرید جزیی شود. با این شیوه واردات می‌توانید بیشتر پس‌انداز کنید. برای مثال، افرادی که تی‌شرت‌های عمده می‌خرند، می‌توانند برای یک معامله سودآور که تجارت آنها را رونق می‌دهد، مذاکره کنند.

اگر می‌‌گوییم خرید عمده آن هم از کشور چین به نفع وارد کننده و مقرون به صرفه است، دلایل مختلفی داریم. هزینه‌های حمل و نقل همیشه یکی از نگرانی‌های مهم واردکنندگان محسوب می‌شود. با خرید عمده دیگر نگرانی در مورد هزینه‌های حمل و نقل هم وجود ندارد، زیرا ارزان‌تر از واردات جزیی خواهد شد. به خاطر داشته باشید که با واردات عمده تنها یک بار هزینه حمل و نقل می‌پردازید.

باعث صرفه جویی در زمان می‌شود

خرید عمده محصولات از چین باعث صرفه‌جویی در زمان واردکنندگان می‌شود. به عنوان مثال، به جای ارائه مکرر جزئیات هر محصول به صورت جداگانه و سفارش جداگانه، خرید عمده به واردکننده اجازه می‌دهد تا محصولات را با دقت در یک زمان مورد بررسی قرار دهد.

باعث صرفه جویی در زمان می‌شود
باعث صرفه جویی در زمان می‌شود

واردکنندگان مجبور نیستند که بارها و بارها با تامین‌کننده چینی در ارتباط باشند و مداوم ثبت سفارش کنند. پس از آن هم درگیر ترخیص کالا از گمرک چین و ایران و اینکه نگران باشند که چه زمانی محصولات به دست‌شان می‌رسد. آن‌ها یک بار عمده خرید را انتخاب می‌کنند و باعث صرفه‌جویی در زمان می‌شوند. این یعنی یک موقعیت مناسب که باعث سودآوری تجارت واردکنندگان می‌شود.

سودآور است

واردات با وانیکس سودآور است، زیرا کارشناسان با تجربه همواره برای خرید عمده از چین واردکنندگان را همراهی می‌کنند. دستیابی به سود بالا برای صاحبان مشاغل کوچک و بزرگ ضروری است. یکی از مزایای اصلی خرید عمده این است که محصول به قیمت ارزان‌تر خریداری می‌شود و مجدد به قیمت بالاتری که می‌تواند حاشیه سود بالایی را نصیب آن‌ها کند، به فروش می‌رسد.

معمولا مشتریان هر صنفی، سراغ کالاهای ارزان‌تر می‌روند. این یعنی خرید عمده امکان دسترسی به مشتریان بیشتر و پس از آن هم سودآوری بیشتر را نصیب صاحبان کسب و کار می‌کند. بنابراین خرید عمده یک برنامه ایده‌آل برای صاحبان مشاغل است تا فروش را افزایش دهند و سود کافی کسب کنند.

واردات و خرید عمده به محیط زیست کمتر آسیب می‌رساند

همیشه و همه جا، حتی به عنوان یک واردکننده بهتر است که حواس ما به محیط زیست باشد. از آنجایی که خرید عمده تنها یک بار به بسته‌بندی نیاز دارد، به همین خاطر هم آسیب کمتری به محیط زیست وارد می‌شود، زیرا میزان تولید محصولات پلاستیکی کاهش می‌یابد.

واردات و خرید عمده به محیط زیست کمتر آسیب می‌رساند
واردات و خرید عمده به محیط زیست کمتر آسیب می‌رساند

نکته جالب توجهی که در این مورد وجود دارد این است است که برخی از تامین‌کننده‌های چینی، برای آنکه به محیط آسیب نرسانند از جعبه‌ها و بسته‌بندی‌های ساخته شده از چوب بامبو استفاده می‌کنند. برخی هم در تلاش هستند که استفاده از پلاستیک را به حداقل برسانند. بنابراین واردات به صورت عمده برای طبیعت گزینه عالی است.

محصولات با کیفیت ارائه می‌شود

معمولا خرید عمده از چین، فرصت عرضه محصولات با کیفیت را برای واردکنندگان فراهم می‌کند. تامین‌کننده‌های چینی از خریداران محصولات به صورت عمده بیشتر استقبال می‌کنند و همین موضوع باعث می‌شود تا محصولات با کیفیت را در اختیار آن‌ها قرار دهند.

زمانی که محصولات را به صورت عمده وارد می‌کنید از خدمات پس از فروش، تولید کننده‌های چینی هم برخوردار می‌شوید. حقیقت این است که تولید عمده هم برای تامین‌کننده‌های چینی، سودآوری بیشتری دارد. علاوه بر این، خرید عمده برای مشاغلی که فضای ذخیره‌سازی بیشتر و سیستم نگهداری خوب دارند، بهترین انتخاب خواهد بود.

کاهش هزینه حمل و نقل

تجربه ما ثابت کرده است که خرید عمده از چین نیاز به هزینه حمل و نقل کمتری دارد. هزینه حمل خرده بار یا سفارش LCL از بار کامل FCL گران‌تر است. حمل و نقل سفارش عمده کارآمدتر است، زیرا می‌توان آنها را در یک کامیون در گونی‌ها و جعبه‌های بزرگ به جای اقلام بسته‌بندی جداگانه قرار دارد.

امتحان گزینه‌های جدید و بیشتر

خرید عمده از چین به واردکننده این امکان را می‌دهد تا محصولات جدید را امتحان کند و با گزینه‌های بیشتری آشنا شود. البته پیش از هر چیزی باید دریافت که چقدر می‌تواند سودآوری و بازار فروش مناسبی برای واردکننده به ارمغان آورد. این مزیت خرید عمده به توانایی تبلیغ واردکننده و دارندگان کسب و کار هم بستگی دارد.

امتحان گزینه‌های جدید و بیشتر
امتحان گزینه‌های جدید و بیشتر

اگر قصد دارید که واردات عمده را از چین برای توسعه کسب و کار خود انتخاب کنید باید بگوییم که می‌توانید با ورود محصولات جدید بازار فروش خوبی را به دست آورید.

کمی درباره خرید عمده محصولات از چین بدانید

زمانی که واردات از چین را انتخاب می‌کنید، فرصت خرید عمده محصولات از چین یا خرید جزیی را دارید. خرید عمده محصولات مورد نیاز کسب و کار شما از چین مزایایی که در بالا به آن‌ها اشاره کردیم را برای شما در پی خواهد داشت، اما باید نکاتی را هم در نظر بگیرید.

اولین نکته مهم این است که بدانید خرید چه محصولاتی به صورت عمده از چین به نفع شما خواهد بود. یعنی خرید کلی هر کالایی بدون در نظر گرفتن بازار فروش و گروه مشتریان، ممکن است سودآوری به همراه نداشته باشد.

کمی درباره خرید عمده محصولات از چین بدانید
کمی درباره خرید عمده محصولات از چین بدانید

برای آنکه دریابید چه گروه کالاهایی طرفداران بیشتری دارند، کافی است که نیاز بازار فعلی خود را بشناسید. واردات محصولاتی به صورت عمده از چین باعث می‌شود تا تجارت پر سودی داشته باشید که ارزان و بازار فروش خوبی هم داشته باشند. معمولا بیشتر بازارهای جهانی از خرید محصولات جدید که مرتبط با حوزه تکنولوژی است استقبال می‌کنند، به همین دلیل واردات عمده چنین محصولاتی می‌تواند تجارت پر سودی باشد.

تقاضا برای محصولات الکترونیکی با کیفیت چینی هر روز در حال افزایش است. به ویژه محصولات فانتزی و کمتر دیده شده، خرید عمده آن‌ها از چین حاشیه سود خوبی به همراه دارد.

یکی دیگر از لوازم الکترونیکی که می‌تواند برای واردکنندگان با خرید عمده از چین در نظر بگیرید، تلفن همراه است. متقاضیان تلفن همراه بی‌شمار هستند.

از آنجایی که قیمت خرید عمده تلفن‌های همراه چینی ارزان است، به همین دلیل هم می‌تواند یک محصول مناسب برای واردات عمده باشد. تولیدکنندگان چینی این محصول را با نرخ پایین‌تری تولید می‌کنند و به قیمت مناسب هم به واردکنندگان می‌فروشند. باراز تلفن همراه در ایران نیز پر رونق است و به همین دلیل هم خرید عمده آن یک تجارت پرسود محسوب می‌شود.

خرید عمده از چین را به وانیکس بسپارید

وانیکس یک شرکت بازرگانی معتبر است که با ارائه خدمات متنوع می‌تواند برای خرید عمده از چین به واردکنندگان کمک کند. این شرکت به همراه مجموعه‌ای متخصص و مجرب، فرآیند واردات از کشورهای چین، امارات و هند را بهبود بخشیده است.

از نقاط قوت وانیکس می‌توان به دسترسی و ارتباط با تامین‌کنندگان و شرکت‌های حمل و نقل مورد اعتماد اشاره کرد. پس از ثبت سفارش به واردکنندگان چک تضمینی ارائه می‌دهد و محموله‌های سفارشی را به انبار صاحبان کسب و کار می‌رساند. آن‌ها جلب رضایت مشتری را جزء رسالت خود می‌دانند.

وانیکس بهترین سایت خرید عمده از چین

این روزها با توجه به شلوغی و ازدحام شهرها و پر مشغله بودن افراد، تمایل به خرید آنلاین در سراسر جهان به مراتب بیشتر شده است. خرید اینترنتی جدا از صرفه‌جویی در هزینه‌ها، در تایم اشخاص نیز صرفه‌جویی می‌کند. کشور چین در چند سال گذشته موفق شد محصولات بسیاری را با قیمت‌های مقرون به صرفه به سراسر دنیا عرضه کند. در این راستا جهت افزایش خدمات‌دهی و همین‌طور عرضه محصولات خود، فروشگاه‌های اینترنتی بسیاری را تاسیس کردند که بهترین سایت خرید عمده از چین را به شما معرفی خواهیم کرد.

وانیکس بهترین سایت خرید عمده از چین
وانیکس بهترین سایت خرید عمده از چین

زبان برخی از این فروشگاه‌ها انگلیسی و برخی از آن‌ها فارسی است. اما در ادامه این مطلب قصد داریم شما را با یکی از مجموعه‌های ایرانی یعنی وانیکس بهترین سایت خرید عمده از چین آشنا کنیم. وانیکس یک سایت فروشگاهی نیست، بلکه شما قادر خواهید بود با استفاده از خدمات این مجموعه، از فروشگاه‌های اینترنتی کشور چین خرید کنید و کالاهای خریداری شده را در ایران تحویل بگیرید. پیش از معرفی کامل این شرکت، اجازه دهید نحوه خرید عمده از کشور چین را برای شما شرح دهیم.

در ادامه مطلب وانیکس بهترین سایت خرید عمده از چین، به شرح مباحث زیر می‌پردازیم:

  • چگونه از چین خرید عمده کنیم
  • وانیکس بهترین واسطه خرید عمده از چین

چگونه از چین خرید عمده کنیم

جهت خرید عمده از کشور چین سه روش وجود دارد که در این بخش آن‌ها برای شما شرح می‌دهیم:

۱.    خرید کردن از فروشگاه‌های چینی به صورت مستقیم  

این راه دارای مزایا و معایب خود است، اگر بخواهیم بهترین مزیت آن را بیان کنیم می‌توانیم بگوییم که شما قادر خواهید بود در این روش کیفیت کالا را از نزدیک مشاهده و بررسی کنید. البته توجه داشته باشید که هنوز هم اشخاص سود جویی وجود دارند که نمونه با کیفیتی به شخص خریدار معرفی کنند ولی جنس نامرغوب تحویل وی می‌دهند.

از معایب روش خرید مستقیم از وب‌سایت‌های کشور چین می‌توان به این مسائل اشاره کرد که نیاز است مسافتی طولانی طی کنید، با زبان چینی آشنایی داشته باشید و یک تامین کننده مناسب و معتبر پیدا کنید.

۲.    خرید کردن از وب‌سایت‌های چینی

این راه در مقایسه با روش بالا به دلیل اینکه به صورت آنلاین انجام میگیرد به مراتب ساده‌تر به نظر می‌رسد. ولی حائز اهمیت‌ترین نکته در این راه یافتن تامین کنند‌ای مناسب و همین‌طور معتبر است.

۳.    خرید از چین با کمک شرکت‌های وارداتی و بازرگانی

ساده‌ترین و همین‌طور مطمئن‌ترین روش این است که کار بسیار حساس و حائز اهمیت خرید عمده از کشور چین را به یک شرکت وارداتی و بازرگانی بسپارید تا با خیالی راحت صفر تا صد خرید کالاهای شما را با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت ممکن انجام دهند. در این راه شما نه دردسر سفر رفتن را خواهید داشت و نه حتی پیدا کردن یک تامین کننده معتبر.

چگونه از چین خرید عمده کنیم
چگونه از چین خرید عمده کنیم

کار حمل و نقل بار و سپس ترخیص آن نیز با شرکت وارداتی خواهد بود و هنگامی که این کارها توسط متخصصین انجام شود مطمئنا به بهترین شکل به انجام می‌رسد و شما با جریمه یا هزینه‌های اضافی مواجه نخواهید شد. از این رو یکی از مزیت‌های این روش این است که در نهایت پروسه خرید عمده برای شما ارزان تر و همین‌طور اقتصادی‌تر به پایان خواهد رسید.

قابل توجه است که شرکت وارداتی در خصوص ارسال کردن حواله یوان به کشور چین نیز شما را راهنمایی خواهد کرد. در ادامه شما را با یکی از شرکت‌های وارداتی و بازرگانی معتبر آشنا می‌کنیم.

وانیکس بهترین واسطه خرید عمده از چین

اگر تصمیم گرفتید جهت خرید عمده از کشور چین از متخصصین کمک گرفته و با یک شرکت وارداتی و بازرگانی همکاری کنید، نیاز است بدانید که شرکت‌های بسیاری در این زمینه تاسیس شده‌اند و شما نباید به همه آن‌ها اعتماد کنید؛ زیرا خرید عمده از کشوری مانند چین کار حساس و بسیار مهمی است و شما باید فقط به افراد متخصص اعتماد کنید و کار خود را به آن‌ها بسپارید.

اگر بدون دقت در انتخاب، این کار را به یک شرکت‌ واگذار کنید امکان دارد آن شرکت معتبر و کاردان نبوده و کار شما را کاملا غلط و اشتباه به انجام برساند. بنابراین شما باید کار خود را به کارشناسان بسپارید تا در نهایت نه تنها ضرری نکرده باشید بلکه در هزینه‌ها و همین‌طور تایم‌تان نیز صرفه جویی شده باشد.

از جمله مجموعه‌هایی که نه تنها معتبر است و پرسنل آن توسط متخصصین آموزش دیده‌اند، بلکه واردات کالای شما را نیز تضمین می‌کند شرکت وارداتی و بازرگانی وانیکس است. این شرکت علاوه بر ارائه خدمات در زمینه خرید عمده از کشور چین، در زمینه‌های بسیار دیگری به بازرگانان و واردکنندگان خدمت رسانی می‌کند.

این مجموعه به بیش از هزاران فرد و همین‌طور شرکت در راستای واردات کالا از دبی، واردت کالا از چین، حمل خرده بار، انبارداری در کشور چین و انبارداری در شهر دبی کمک کرده است. این مجموعه همچنین قادر است در ارسال حواله‌های گوناگون نیز به شما مراجعه کنندگان گرامی کمک کند.

۵/۵ (۲ نظر)

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاه ها

۱ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست