واردات ته لنجی از دبی در سریع ترین زمان و با کمترین قیمت

واردات ته لنجی از دبی در سریع ترین زمان و با کمترین قیمت

سوالات متداول درباره واردات از دبی با وانیکس

واردات از دبی به ایران به صورت دریایی چند روز زمان می برد

واردات از دبی به ایران به صورت دریایی حدود ۴۵ روز زمان می‌برد

واردات از دبی به ایران به صورت هوایی چند روز زمان می برد

واردات از دبی به ایران به صورت هوایی حدود ۷ روز زمان می‌برد

خدمات واردات کالا از دبی شرکت وانیکس Door To Door است یا Door To Airport

شرکت وانیکس واردات کالای شما را به صورت Door to Door انجام می دهد. همچنین بنا به درخواست مشتری می تواند از سرویس (Door To Airport) نیز استفاده شود

وزن حجمی در واردات از دبی چیست و چگونه محاسبه می شود

وزن حجمی مختص حمل هوایی می باشد. یکبار وزن واقعی کارتن‌ها محاسبه می‌گردد و یکبار وزن حجمی آن‌ها با فرمول زیر محاسبه می‌شود، در نهایت هر وزنی که بالاتر باشد مورد محاسبه قرار خواهد گرفت

محاسبه وزن حجمی: طول * عرض * ارتفاع (سانتی متر) تقسیم بر ۵۰۰۰

 
 
برای واردات کالا از دبی محدودیت وزنی و ابعادی وجود دارد

بله در واردات کالا از دبی یا امارات، هم محدودیت وزنی و هم محدودیت در ابعاد وجود دارد. لطفا جهت اطلاعات بیشتر با شماره پشتیبانی تماس حاصل فرمایید ( تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳ – ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۴ ۰۲۱۸۸۵۲۰۱۵ – ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵ )

آیای شرکت وانیکس خرید کالای ما از دبی و حمل آن به ایران را انجام می دهد

بله؛ جهت گرفتن استعلام قیمت اطلاعات و سوالات خود را به شماره واتس اپ ارسال نمایید. ما در اسرع وقت پاسخگو خواهیم بود.

 
 
آیا شرکت وانیکس حمل خرده بار از دبی را هم انجام می دهد

بله، شرکت وانیکس این امکان را دارد که بارها را به صورت خرده بار (LCL) نیز ارسال نماید

آیا شرکت وانیکس خدمات انبارداری در دبی را هم انجام می دهد

بله، شرکت وانیکس با توجه به داشتن انبار در دبی امکان خدمات انبارداری و بازبینی کالا در مبدا را قبل از ارسال به ایران دارد

واردات ته لنجی از دبی

امارات یکی از مهمترین کشورهای منطقه از لحاظ تجاری اقتصادی برای ایران است و بسیاری از تجار و بازرگانان واردات و صادرات خود را از دبی که مرکز تجاری امارات است، انجام می‌دهند. واردکنندگان کالاهای وارداتی خود را از سراسر جهان ابتدا به دبی ارسال و سپس از دبی با روش‌های هوایی و دریای به ایران منتقل می‌کنند. در این بین واردات ته لنجی از دبی از محبوب‌ترین روش‌ها برای انتقال کالاها و محصولات به ایران محسوب می‌شود، چراکه هزینه حمل و نقل ارزانی به همراه دارد. به همین دلیل شرکت بازرگانی وانیکس در زمینه واردات ته لنجی از امارات و دبی تخصص و تجربه خوبی کسب کرده و به تمامی افراد و بازرگانان خدمات ضمانتی و تخصصی ارائه می‌دهد.

فرآیند حمل بار ته لنجی از امارات و دبی

واردات از دبی ته لنجی به نوعی واردات گفته می‌شود که در آن کالاها و اجناس خریداری شده توسط ملوانان به ایران وارد می‌شوند. ملوانان در شهرهای جنوبی کشور می‌توانند در سفرهای خود به کشورهای منطقه، میزان معینی کالا نیز به ایران وارد کنند، به کالاهایی که ملوانان همراه خود می‌آورند هزینه و عوراض گمرکی تعلق نمی‌گیرد، در نتیجه هزینه حمل و نقل به روش ته لنجی از سایر روش‌ها ارزان‌تر و مقرون‌به صرفه‌تر می‌شود.

دبی ارائه دهنده انواع محصولات و برندهای مختلف است و تجار ایرانی می‌توانند بسیاری از محصولات مورد نیاز خود را از این شهر تجاری خریداری کنند. با اینحال ممکن است برخی از بازرگانان بخواهند اجناس مورد نیاز خود را از نقاط دیگر دنیا سفارش دهند. در این صورت برای انجام واردات ته لنجی باید ابتدا محصولات خریداری شده به دبی ارسال و پس از تحویل به ملوانان به صورت ته لنجی به ایران منتقل شوند.

در وانیکس تمامی مراحل واردات ته لنجی به بهترین نحو برای مشتریان انجام می‌شود، کارکنان ما در دبی کالاهای خریداری شده را دریافت کرده و با بررسی دقیق کالاها و مشخصات آن‌ها، نوع لنج را مشخص و کالاها را به ملوانان می‌سپارند. در ایران نیز، این کالاها پس از ترخیص در انبار مشتری تحویل داده خواهند شد.

واردات از دبی ته لنجی

هزینه واردات ته لنجی از امارات و دبی

مهمترین فاکتور در تعیین هزینه واردات ته لنجی از دبی، وزن، حجم و ارزش کالاهاست. در روش ته لنجی هزینه گمرکی حذف و تنها هزینه حمل و نقل پرداخت می‌شود که این هزینه با توجه به وزن، حجم و ارزش کالا، مسافت بین بنادر دبی و ایران، کیفیت لنج، شرایط لازم برای نگهداری کالاها و … تعیین می‌شود.

بدیهی است که هرچقدر وزن، حجم و ارزش محصولات وارداتی بیشتر باشد، نیاز باشد اجناس در شرایط خاص نگهداری شوند، مسیر بین بنادر دبی و ایران طولانی‌تر باشد و …، هزینه حمل و نقل نیز بیشتر خواهد شد.

محاسبه مدت زمان حمل بار ته لنجی از دبی

مدت زمان دریافت کالاها در روش ته لنجی از دبی بین ۲۰ تا ۲۵ روز برآورد می‌شود. این زمان نیز با توجه به مورادی مانند شرایط آب و هوایی، کیفیت لنج، طول مسیر، تعداد خدمه لنج و میزان تجربه آنها، محل انبار مشتری در ایران و دیگر عوامل، متفاوت است.

شرکت بازرگانی وانیکس با داشتن تجربه فراوان در زمینه واردات از امارات ته لنجی می‌تواند در بهترین زمان و با کمترین هزینه اجناس وارداتی شما را از بنادر دبی به شهرهای بندری ایران مانند بندرعباس، آبادان، بوشهر، گناوه و … وارد کند و سپس در مکان مورد نظر شما، کالاها را تحویل دهد.

درصورتی که نیاز دارید اطلاعات دقیق‌تری در رابطه با هزینه حمل بار ته لنجی بدانید با کارشناسان ما تماس بگیرید؛ کارشناسان پس از پرسیدن سوالاتی از شما در رابطه با محصولات، اطلاعات مورد نیازتان را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌دهند.

چه کالاهایی را می‌توان به روش ته لنجی وارد کرد؟

بخش قابل توجهی از واردات کشور هر روزه از طریق ته لنجی انجام می‌شود و به دلیل هزینه کمتر این روش واردات، هر دو گروه بازرگانان و ملوانان، از حمل ته لنجی منتفع می‌شوند. در این روش می‌توان تمام کالاهای مجاز وارداتی را از دبی به ایران ارسال کرد و تنها انتقال کالاهای ممنوعه غیرمجاز است.

این لیست شامل کالاهایی مانند انواع پوشاک، لوازم آرایشی و بهداشتی، لوزام الکترونیکی، گوشی موبایل، تبلت، لپ تاپ، کالاهای استوک، لوازم صنعتی، لوازم یدکی و تجهیزات خودرو و … است. درواقع لیست کالاهای ته لنجی و ملوانی بسیار زیاد است و نمی‌توان به آن پرداخت. بهتر است برای کسب اطلاعات دقیق در این زمینه از کارشناسان وانیکس راهنمایی‌های لازم را دریافت کنید.

مراحل واردات ته لنجی از دبی با وانیکس

بااینکه واردات ته لنجی هزینه پایین‌تری نسبت به سایر روش‌های واردات دارد، اما بهتر است این کار توسط شرکت‌های بازرگانی معتبر انجام شود که سرمایه افراد در خطر نیفتید. در شرکت وانیکس مراحل انجام واردات از دبی به روش ته لنجی به صورت زیر انجام می‌شود.

ارائه اطلاعات کالاها به کارشناسان وانیکس

در مرحله اول لازم است شما با کارشناسان وانیکس صحبت کرده و اطلاعات دقیق کالاها و مدارک مریبوط به آنها را ارائه دهید تا نوع، جنس، حجم و ارزش مالی کالاها مشخص شود. همچنین این اطلاعات هنگام ترخیص کالاها لازم است.

محاسبه هزینه حمل ته لنجی از دبی

پس از ارائه مدارک لازم کالاهای خریداری شده، کارشناسان با توجه به وزن، حجم و ارزش محصولات هزینه حمل و نقل را برآورد کرده و به شما اعلام می‌کنند. باید به این نکته توجه کنید که موراد دیگری نیز در میزان هزینه موثر هستند که قبلا به آنها اشاره کردیم.

تایید مشتری و دریافت کالاها و ارائه چک ضمانتی توسط وانیکس

پس از اینکه شما با هزینه و شرایط حمل ته لنجی موافقت کردید، کالاها به ملوانان که در دبی هستند تحویل داده می‌شود تا به ایران منتقل شوند. در این مرحله برای جلب اعتماد مشتری شرکت وانیکس چک ضمانتی به مشتریان در قبال کالاها پرداخت می‌کند.

تحویل کالاها در ایران توسط کارکنان وانیکس

زمانی که کالاهای شا به بنادر جنوبی ایران برسد، کارکنان وانیکس کالاها را دریافت کرده و پس از انجام امور گمرکی، آن‌ها را به محل انبار مشتری ارسال می‌کنند.

تحویل کالاها دم درب انبار مشتری

درنهایت کالاها دم درب انبار مشتری تحویل داده می‌شود و درصورت رضایت، کارهای تسویه نهایی انجام خواهد شد.

سخن پایانی

یکی از مهمترین دغدغه‌های بازرگانان در هنگام واردات، هزینه تمام شده پایین برای محصولات است. حمل و نقل کالاها به ایران از مواردی است که هزینه جانبی زیادی دارد و در هزینه نهایی محصول تاثیر بسزایی می‌گذارد. در روش حمل ته لنجی، هزینه حمل و نقل تا حد زیادی کاهش می‌یابد و به همین دلیل بسیاری از بازرگانان تمایل دارند که کالاهای خریداری شده را از دبی و با لنج به ایران وارد کنند. شرکت بازرگانی وانیکس با داشتن کارکنان باتجربه و لنج‌های آماده در بنادر ایران و دبی، به تمامی بازرگانان و تجار خدمات عالی با کمترین هزینه همراه با ضمانت را برای واردات ته لنجی از دبی ارائه می‌دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه حمل بار ته لنجی از دبی به صورت رایگان از کارشناسان وانیکس مشاوره بگیرید.