واردات کلید و پریز از چین و دبی با وانیکس

برای بررسی واردات کلید و پریز از چین و دبی لازم است که درابتدا بدانیم اصلا این عملیات چگونه انجام می‌شود. به‌همین‌خاطر در ادامه مقاله ابتدا مراحل کلی انجام این واردات یعنی خرید کلیدوپریز، ترخیص کلیدوپریز خریداری شده و درنهایت ارسال این کالاها از چین و دبی به ایران را بررسی می‌کنیم. سپس سود این واردات و نکات تکمیلی مثل اینکه انجام مراحل را به‌چه‌کسی بسپاریم را شرح می‌دهیم. تا پایان مقاله با ما باشید تا تمام این موارد را باهم بررسی کنیم.

 

 

تقاضا برای خرید کلید و پریز

کلیدوپریزهای موجود در خانه خود را بررسی کنید. آیا از مدل‌های ساده کلیدوپریز هستند یا از انواع مدرنی که دربازار موجود است؟ اصلا انتخاب نوع کلیدوپریز به چه چیز بستگی دارد؟ این وسایل جدای از کاربرد اصلی‌شان که استفاده از برق درون خانه و خاموش روشن کردن لامپ‌ها است، جنبه تزئیناتی و نمابخش هم دارند.

تقاضا برای خرید کلید و پریز

به همین خاطر واردات کلید و پریز از چین و دبی دارای سود زیاد است. چراکه باتوجه‌به انواع مدل‌های کلیدوپریزی که امروزه در بازار وجود دارد، مردم چندوقت یکبار با تغییر دکوراسیون منزل اقدام به تعویض این وسایل کرده و آنهایی را انتخاب می‌کنند که با دیزاین منزلشان همخوانی داشته باشد. پس اگر قصد دارید این وسایل را وارد کشور کنید، حتما باید مراحل واردات و نکات مربوط به هرمرحله را که درادامه توضیح خواهیم داد بشناسید.

 

 

خرید کلید و پریز

اولین مرحله واردات کلید و پریز از چین و دبی عبارتست از خرید این وسایل. برای خرید کلیدوپریز مهم‌ترین نکته این است که حتما سعی کنید شرکتی برای خرید پیدا کنید که محصولاتی باکیفیت به‌شما عرضه کند.به همین دلیل باید حتما وقت مناسبی را برای یافتن شرکت‌هایی با کیفیت در چین و دبی برای خرید انواع کلیدوپریز انتخاب کنید. برای اینکار شما می‌توانید ازطریق تحقیق اینترنتی چند شرکت مناسب را انتخاب کرده و ازهرکدام نمونه کار بخواهید. شرکت‌های فروشنده موظف‌اند که برای شما نمونه‌کار کلیدوپریز فرستاده و شما براساس کیفیت و مدل آنها اقدام به انتخاب شرکت موردنظر خود کنید. دقت داشته باشید هرچقدر که بیشتر وقت صرف این مرحله کنید درادامه باعث می‌شود واردات سودآورتر و آینده‌دارتری داشته باشید. چراکه مشتریان شما نهایتا دنبال اجناس باکیفیت هستند.

خرید عمده کلید و پریز از چین و دبی

بعداز اینکه شرکت فروشنده دلخواه خود را در چین یا دبی یافتید، باید ازآنها بخواهید که اجناس را بصورت عمده به شما بفروشند. خرید عمده به‌معنای خریداری تعداد زیادی کلید وپریز با قیمتی پایین است. این نوع خرید حتی اگر بخواهید از درون ایران هم اجناس خود را تامین کنید، توصیه می‌شود. در حقیقت خرید عمده توجیه کننده سود کسب‌وکار شما است چراکه در غیراینصورت واردات کلید و پریز از چین و دبی شما اصلا معنایی ندارد. درقسمت سود واردات این وسایل بیشتر راجع‌به‌این موضوع صحبت خواهیم کرد.

 

 

خرید کلید و پریز از چین

بعد از اینکه مشخص شد ازکدام شرکت قرار است کلیدوپریز خریداری کنید و البته مشخص شد که خرید شما عمده است، باید برای انجام مراحل اداری آن اقدام کنید. برای اینکه خرید شما جنبه رسمی داشته باشد لازم است که یک نامه درخواست خرید به‌نام پروفرما برای شرکت فروشنده چینی ارسال کرده و درآن قید کنید که خواهان خرید چه‌تعداد کلیدوپریز و با چه قیمتی هستید.

خرید کلید و پریز از چین

بعد از اینکه پروفرمای شما به دست شرکت فروشنده چینی رسید، آنها اقدام به تهیه کلیدوپریز مورد نیاز شما کرده و اگر کیفیت لازم را داشتند، برای ارسال به ایران تحویل گمرک چین خواهند داد. این مراحل به‌شرطی به‌درستی پیش می‌رود که پر.فرمای شما به‌درستی تکمیل شده باشد.

خرید کلید و پریز از دبی

خرید کلیدوپریز از دبی که مرحله اول واردات کلید و پریز از چین و دبی است درست مانند مراحلی که برای خرید از چین توضیح دادیم انجام می‌شود. یعنی شما برای خریداری کلیدوپریز از دبی نیز باید یک پروفرما تهیه کرده و برای شرکت فروشنده ارسال کنید.

در پروفرمای شما همانطور که گفته شد قسمت اجناس، تعداد درخواستی، آدرس خریدار و فروشنده و البته چگونگی پرداخت هزینه خرید قید می‌شود. شرکت فروشنده کلیدوپریزها در دبی نیز مانند شرکت چینی بعداز دریافت پروفرما اقدام به تهیه کالاها کرده و اگر مشکلی نداشتند آنها را به گمرک شهر دبی تحویل می‌دهد تا برای ارسال به ایران آماده شوند.

ترخیص کلید و پریز

درمرحله دوم واردات کلید و پریز از چین بعدازاینکه مرحله خرید تمام شد، نوبت به ترخیص کالاها از گمرک دبی و چین می‌رسد. شما برای اینکه بتوانید کلیدوپریز خریداری شده خود را از گمرک چین یا دبی ترخیص کنید لازم است که یک‌سری مدارک را به اداره گمرک تحویل دهید.

این مدارک عبارت است از پروفرما، کارت بازرگانی وبارنامه خرید کلیدوپریزها. بازرسان اداره گمرک چین و دبی بعداز دریافت این مدارک اقدام به بررسی کالاها کرده و اگر مشکل قانونی نداشتند، مبلغی را به‌عنوان حق گمرکی برای شما مشخص می‌کنند. شما بعد از پرداخت این هزینه می‌توانید کالاها را از گمرک تحویل گرفته و برای ارسال به ایران آماده کنید.

حمل و نقل کلید و پریز از چین و دبی

مرحله آخر واردات کلید و پریز از چین و دبی عبارت است از ارسال این کالاها از چین یا دبی به ایران. روش اصلی برای ارسال کالا از کشوری به کشور دیگر کارگو نام دارد. درروش کارگو از یک وسیله حمل‌ونقل باری برای اینکار استفاده می‌شود که بسیار امن بوده و البته هزینه آن کمتر از دیگر روش‌ها است.

درکل نیز ۳ روش کارگو برای ارسال کالا از چین یا دبی به ایران وجود دارد: کارگو هواییف کارگو زمینی و کارگو دریایی. متداول‌ترین کارگو ازمیان این ۳ روش نیز کارگو دریایی است که درآن از کشتی باری برای ارسال اجناس استفاده می‌شود.

حمل و نقل کلید و پریز از چین و دبی

سود واردات کلید و پریز چقدر است

اینکه سود واردات کلید و پریز از چین و دبی چقدر است را نمی‌توان بطوردقیق به‌دست آورد اما اینکه این واردات بسیار سودآور است موضوعی قطعی است. علت سودآور بودن آن تقاضای بالایی است که برای خرید این کالاها دربازار ایران وجود دارد. همچنین خرید عمده این محصولات دلیل دیگری برای سودآور بودن آنها است.

 

 

در خرید عمده شما کلیدوپریز موردنیاز خود را با قیمتی بسیار اندک از بازار چین یا دبی خریداری کرده و سپس با قیمتی مناسب در بازار ایران به‌فروش می‌رسانید. این اختلاف قیمت باعث می‌شود این واردات سودآور باشد و البته بازرگانان و تجار ایرانی به انجام آن مشغول باشند.

وارد کننده کلید و پریز

اینکه شما قصد دارید واردات کلید و پریز از چین و دبی انجام دهید یک موضوع است، و اینکه وارد کننده این کالاها چه کسی یا شرکتی باشد موضوع دیگری است. مشخصا یم واردکننده ب‌تجربه نمی‌تواند خودش به‌تنهایی تمام مراحل انجام واردات کلیدوپریز را از کشور چین و شهر دبی انجام دهد.

به همین دلیل اینکار باید حتما به یک شرکت باتجربه دراین زمینه سپرده شود. چراکه انجام مراحل خرید و ترخیص و ارسال کلیدوپریزها نیازمند حضور یک شخص باتجربه و آگاه در کشور چین یا شهر دبی است و این امکان تنها دراختیار شرکت‌های بازرگانی است.

واردات کلید و پریز از چین و دبی با شرکت وانیکس

 ار بهترین شرکت‌های موجود در ایران که می‌تواند کارهای واردات کلید و پریز را برای شما به بهترین شکل انجام دهد، شرکت وانیکس است. کافی است کارهای خود را به این شرکت بسپارید و درایران منتظر دریافت اجناس خریداری شده خود بمانید.

این شرکت با داشتن بیش از ۱۰ سال سابقه فعالیت در حوزه واردات از چین و دبی و البته صادرات کالا از ایران به اقصی نقاط جهان، قادر است کارهای واردات شما اعم از خرید کلیدوپریز، ترخیص این اجناس از گمرک چین و دبی و البته ارسال آنها به ایران را با کم‌ترین هزینه و بدون کوچک‌ترین دردسری انجام دهد.

حرف آخر

کلیدوپریز همانطور که درطول مقاله اشاره شد، یکی از وسایلی است که در صنعت ساختمان‌سازی اهمیت بالایی دارد. چراکه هم دارای وظیفه‌ای مهم در برق رسانی و البته کنترل لامپ‌های ساختمان است، و هم اینکه نقشی زیباکننده و تزئینی برای منزل شما دارد.

امروزه کلیدوپریزهای موجود در بازار دارای انواع مدل و طرح و نقش‌های متناسب با دیزاین منازل هستند. برای مثال برای تم کلاسیک، کلیدوپریزهای با طرح کلاسیک دربازار موجود است و برای تم مدرن نیز طرح و نقش مدرن. شما باید در واردات کلید و پریز از چین و دبی تمام سلیقه‌ها را مدنظر داشته باشید.

سوالات متداول درباره کلید و پریز

  • چرا واردات کلید و پریز از چین و دبی سودآرو است؟

اولا تقاضای زیاد و البته کاربرد فراوانی که این وسایل در بازار ایران دارند عامل اصلی این سودآوری است، دوما تفاوت قیمت خرید این وسایل از چین و دبی و قیمت فروش آنها در بازار ایران نیز باعث سودآوری واردات انها می‌شود.

  • مدارک لازم برای ترخیص کلیدوپریز از گمرک چین و دبی کدام است؟

مدارک لازم برای انجام این عملیات عبارت است از بارنامه، کارت بازرگانی و البته پروفرمای خرید محصولات که باید همراه با فرم درخواست ترخیص کالاها به گمرک چین یا دبی تحویل داده شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *