‌واردات رنگ نساجی از چین و دبی با وانیکس

یکی از دلایل مهمی که باعث شده واردات رنگ نساجی اهمیت پیدا کند، این است که این رنگ‌ها در تعیین نرخ گذاری نقش مهمی دارند. یعنی عامل تعیین کننده برای خرید یا عدم خرید لباس هستند. برای واردات این رنگ‌ها از کشور‌هایی مثل چین و دبی، یک سری قوانین وجود دارد. برای ‌واردات رنگ نساجی بدون گمرک، با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان وانیکس تماس بگیرید ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۵ – ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

واردات کالا با وانیکس تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳– ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

واردات رنگ نساجی

برای ‌واردات رنگ نساجی از چین و دبی بدون گمرک با کمترین هزینه و در کمترین زمان با شرکت وانیکس تماس بگیرید – تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳- ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

قصد داریم تا این مقاله را معرفی انواع آن و ‌واردات رنگ نساجی اختصاص داده و اطلاعاتی در مورد آن‌ها به شما ارائه دهیم. پس در ادامه با ما همراه باشید.

برای واردات از چین با وانیکس کلیک کنید

برای واردات از دبی با وانیکس کلیک کنید

برای حمل دریایی از چین با وانیکس کلیک کنید

موضوعاتی که‌ در صفحه ‌واردات رنگ نساجی به آن‌ها اشاره خواهیم کرد به شرح زیر است.

  • رنگ‌های نساجی چه رنگ‌هایی هستند؟
  • طبقه بندی رنگ‌های شیمیایی
  • رنگ‌های نساجی بر اساس روش رنگرزی به چند دسته تقسیم می‌شوند؟
  • نحوه ‌واردات رنگ نساجی از چین و دبی
  • اهمیت ترخیص از گمرک در ‌واردات رنگ نساجی
  • واردات رنگ از چین و دبی با وانیکس، چرا و چگونه؟

رنگ‌های نساجی چه رنگ‌هایی هستند؟

رنگ‌های نساجی هم به صورت طبیعی و هم شیمیایی وجود دارند. از آن جایی که رنگ‌های طبیعی از مواد طبیعی به دست می‌آیند، بنابراین ماندگاری بیشتری نیز نسبت به رنگ‌های ساخت بشر یعنی شیمیایی دارند. نحوه دسته بندی این رنگ‌ها بر اساس ویژگی‌های ساختمانی و یا روشی است که مصرف می‌شوند. ‌‌واردات رنگ نساجی از چین و دبی، ارتباط مستقیمی با طبقه بندی رنگ و روش‌های استفاده آن دارد. رنگرزی  الیافی مثل پنبه کاملا متفاوت از الیاف‌هایی مثل پشم و ابریشم است.

برای استفاد ه از خدمات مشاوره واردات وانیکس به صورت رایگان کلیک کنید.

رنگ‌های نساجی چه رنگ‌هایی هستند؟
رنگ‌های نساجی چه رنگ‌هایی هستند؟

طبقه‌بندی رنگ‌های شیمیایی

دسته اول اسید لولینگ نام دارد و دارای نیروهای بین مولکولی ضعیف است. به همین دلیل و به‌خاطر سست بودن نیرو میان مولکول‌های رنگ و الیاف، اسید لولینگ مناسب الیاف‌های پشمی نیست. دسته دیگر رنگ‌های شیمیایی، اسید میلینگ نام دارد که این نوع رنگ نیز پرکاربرد است و استفاده‌های زیادی دارد.

برای انجام گروپاژ با بهترین قیمت با وانیکس کلیک کنید.

 رنگ‌های نساجی بر اساس روش رنگرزی به چند دسته تقسیم می‌شوند؟

در ادامه چند نمونه از رنگ‌های نساجی را معرفی خواهیم کرد که بر اساس روش رنگرزی تفکیک شده‌اند. آشنایی با این رنگ‌ها برای کسانی که قصد واردات دارند، واجب است. رنگ‌های مستقیم یا جوهری، رنگ دانه‌ای، رنگ خمیری، رنگ واکنشی و‌ رنگ پخش شونده انواع مختلف این رنگ‌ها هستند که در ادامه یک به یک در مورد آن‌ها بحث خواهیم کرد.

برای استفاده از خدمات واردات ته لنجی با وانیکس با کمترین هزینه کلیک کنید.

واردات رنگ‌های مستقیم (جوهری)

اسید پیکریک و ماریوس زرد، دو نمونه رنگ مستقیم هستند که به دلیل داشتن عوامل اسیدی و بازی در ترکیباتشان، مناسب الیاف‌های گیاهی هستند. دلیل آن هم این است که با اسیدهای آمینه پروتئین الیاف گیاهی ترکیب می‌شوند.

برای شرکت در دوره آموزش واردات تا کسب درآمد بالا با وانیکس و معرفی بهترین و پرسودترین کالاها برای واردات کلیک کنید

واردات رنگ دانه‌ای

رنگ‌های دانه‌ای که آلیزارین قدیمی ترین نوع آن است، فقط با اکسید‌های فلزی ترکیب می‌شوند. وقتی لباس را با رنگ‌های دانه‌ای رنگرزی کنیم، رسوبی از نگین یک لایه از لباس را در بر می‌گیرد. شایان ذکر است که استفاده از این رنگ‌ها قدمت طولانی دارد و می‌توان گفت جزو قدیمی‌ترین رنگ‌ها هستند.

برای استفاده از خدمات کارگو از چین وانیکس کلیک کنید

 رنگ‌های نساجی بر اساس روش رنگرزی به چند دسته تقسیم می‌شوند؟
رنگ‌های نساجی بر اساس روش رنگرزی به چند دسته تقسیم می‌شوند؟

واردات رنگ خمیری

رنگ‌های خمیری یکی دیگر از انواع مختلف رنگ‌های رنگرزی هستند که می‌توان گفت بی‌رنگ هستند. رنگ‌های خمیری محلول در آب بوده و کاربرد فراوانی دارند.

برای خرید از علی بابا چین با وانیکس کلیک کنید

واردات رنگ واکنشی

رنگ‌های واکنشی نوع دیگری از رنگ‌ها می‌باشند که به رنگ‌های یخی معروفند. اگر دما بالا باشد، نمک دی آزونیوم از بین می‌رود. بنابراین رنگ‌های واکنشی در دمای پایین استفاده می‌شوند.

برای آشنایی دقیق با اینکه ریلیز چیست کلیک کنید

واردات رنگ پخش شونده

رنگ‌های پخش شونده نیز در رنگرزی استفاده می‌شوند. اما روش استفاده کمی متفاوت است. یعنی ابتدا مقداری از آن را با ترکیبات فنلی ترکیب کرده و سپس در حمام مخصوص و در شرایط ویژه یعنی دما و فشار بالا، الیاف سنتزی رنگ می‌گیرد.

برای حمل هوایی از چین با وانیکس کلیک کنید

نحوه ‌واردات رنگ نساجی از چین و دبی

همان طور که اشاره کردیم، رنگ‌های نساجی به ۲ دسته طبیعی و شیمیایی تقسیم می‌شوند که محبوبیت رنگ‌های طبیعی بیشتر است. در این قسمت، می‌خواهیم راجع به واردات این رنگ‌ها صحبت کنیم و بدانیم اصلا چه کشورهایی صادر کننده هستند. یک سری کشور‌ها به طور گسترده رنگ نساجی صادر می‌کنند که اگر قصد دارید در زمینه تجارت فعالیت کنید، لازم است که با آن‌ها آشنا شوید. کشور‌هایی مثل چین، آمریکا، هند، ژاپن، ترکیه و هلند در زمینه صادرات رنگ خبره هستند.

برای استفاده از خدمات ترخیص کالا وانیکس کلیک کنید

شاید نمی‌دانستید که ورود رنگ‌های نساجی به کشور، نیازمند یک سری مجوز است. در غیر این صورت هنگامی که می‌خواهید اجناس را از گمرگ تحویل بگیرید، با مشکلاتی مواجه خواهید شد. این‌ها جزو مراحل قانونی هستند که باید طی شوند و برای دریافت آن‌ها باید به سازمان استاندارد و سازمان غذا و دارو مراجعه کنید.

برای واردات بدون کارت بازرگانی با وانیکس با کمترین هزینه و در سریع‌ترین زمان کلیک کنید

خوب است بدانید که قوانین مربوط به صادرات و واردات دائما در حال تغییر هستند. اگر تمایل دارید که از این تغییرات مطلع شده و دچار مشکل نشوید، بهتر است که در جریان جدیدترین خبر‌های شرکت‌های بازرگانی که در این زمینه فعالیت دارند قرار بگیرید. این شرکت‌ها می‌توانند شما را به درستی راهنمایی کنند تا کارتان را با خیالی آسوده‌تر انجام دهید.

برای آشنایی با اصطلاحات بازرگانی کلیک کنید.

ترخیص رنگ نساجی از گمرک با وانیکس

قیمت لباس از رنگ‌های نساجی تاثیر می‌گیرد. بنابراین، از آن جایی که قیمت لباس اهمیت زیادی دارد، این رنگ‌ها از کشور‌هایی مثل چین وارد می‌شوند تا قیمت لباس متعادل باشد. یکی دیگر از مواردی که به لطف ‌واردات رنگ نساجی ایجاد شده، افزایش تنوع محصولات است. در نتیجه خریدار وقتی برای خرید یک محصول به بازار مراجعه می‌کند، انتخاب‌های بیشتری برای خرید دارد.

برای آشنایی کامل با دموراژ کلیک کنید

اهمیت ترخیص از گمرک در ‌واردات رنگ نساجی
اهمیت ترخیص از گمرک در ‌واردات رنگ نساجی

چرا که لباس‌ها در طیف مختلف رنگی موجود هستند و خریدار محدودیتی در انتخاب ندارد. لازم به ذکر است که رنگ‌ها، علاوه بر این که در نساجی کاربرد دارند، در موارد دیگری مثل رنگ آمیزی اشیا و همچنین به عنوان رنگ دهنده غذا‌ها استفاده‌‌ می‌شوند.

برای خرید از چین و واردات آن به ایران کلیک کنید

واردات رنگ از چین و دبی با وانیکس؟ چرا و چگونه؟

همان طور که می‌دانید، روابط ایران با کشور‌هایی مثل چین و امارات متحده عربی مانند گذشته خوب است. چین و دبی دو قطب مهم وارداتی برای ایران هستند. تحریم‌های اقتصادی تاثیر بسیار زیادی بر روی اقتصاد کشورمان گذاشته‌اند و شرایط را دشوار کرده‌اند. به همین دلیل واردات کالا از کشورهای اروپایی عملا غیرممکن شده است. اما دو کشور چین و امارات مانند گذشته تمایل به همکاری با ایران را دارند و در این زمینه هیچ مشکلی وجود ندارد. اگر تمایل دارید که وانیکس در امر واردات به شما کمک کند، میتوانید با شماره‌هایی که در پایین مشاهده می‌کنید، تماس بگیرید و اطلاعات مورد نیازتان را به دست آورید.

برای حمل کالا از چین با وانیکس با بهترین هزینه کلیک کنید

سخن پایانی

قصد داشتیم تا با شرح این مقاتله، اطلاعات مهمی درباره ‌واردات رنگ نساجی از چین و دبی و انواع آن‌ها در اختیار شما قرار دهیم. با توجه به مصرف بالای رنگ نساجی، تولید داخل پاسخگوی نیازهای جامعه نیست. امیدواریم که این مقاله برای شما سودمند بوده باشد و بتوانید بدون هیچ مشکلی، رنگ‌ مورد نیاز خود را وارد کنید.

کارت بازرگانی چیست و چگونه می‌توان کارت بازرگانی گرفت.

۰/۵ (۰ نظر)

این مطلب را به اشتراک بگذارید

برای واردات کالا با وانیکس تماس بگیرید تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳

58 تعداد بازدید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست