همین حالا تماس بگیرید (هر ساعت از شبانه روز)

واردات دینام خودرو از چین و دبی با وانیکس

حمل و نقل بار و همین‌طور ترخیص دینام خودرو جزو مراحل حائز اهمیت واردات است که تاثیر چشم‌گیری بر هزینه کلی آن دارد. در ادامه این مطلب پس از بررسی ترخیص دینام خودرو از گمرک، خریده و واردات دینام خودرو و مزایای مرتبط با واردات این کالا از چین و دبی را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

 

 

ترخیص دینام خودرو از گمرک

شما به عنوان واردکننده دینام خودرو، موظف هستید بعد از اینکه بارتان به کشور ایران وارد شد، جهت ترخیص آن از گمرک یکسری اقدامات انجام دهید. قابل توجه است که مراحل ترخیص کالا می‌تواند کمی زمان‌بر باشد، بنابراین اگر متوجه شدید که انجام این کار تایم زیادی برده، اصلا نگران نباشید زیرا این یک امر کاملا طبیعی است.

ترخیص دینام خودرو از گمرک

همین‌طور تعرفه‌هایی که برای واردات دینام خودرو توسط گمرک وضع می‌شود موجب افزایش چشم‌گیر هزینه‌‌های واردت خواهد شد. ممکن است برای شما سوال شود که این تعرفه‌ها بر چه‌ اساسی توسط گمرک مشخص می‌شوند؟ درواقع این تعرفه‌ها با توجه به ارزش محصول وارداتی شما مشخص شده و نوع محصول شما تاثیر مستقیمی بر تعرفه مرتبط با واردات آن دارد.

 

 

خرید عمده دینام خودرو از چین و دبی

خرید عمده دینام خودرو از چین و دبی ممکن است در ابتدا برای شما بسیار مخاطره‌انگیز و حتی سخت به نظر برسد، اما لازم به ذکر است که اگر شما به عنوان واردکننده کالا با این کار آشنایی کافی داشته باشید و اطلاعات جمع‌آوری کنید، مطمئنا فرایند انجام این کار برای شما تبدیل به یک پروسه بسیار ساده و لذت بخش می‌شود. همچنین هنگامی که شما آشنایی بیشتری را درباره یک حوزه داشته باشید، مطمئنا می‌توانید در آن بسیار بهتر عمل کنید، موفق شوید و سود کلانی بدست آورید. اگر تصمیم شما بر این است که تجارت عمده‌فروشی‌تان را با واردات عمده دینام خودرو از چین و دبی راه‌اندازی کنید یا به‌تازگی آن را راه‌اندازی کرده‌اید، نیاز است که همیشه هزینه‌های مرتبط با حمل و نقل بار را در نظر داشته باشید.محصولی که از کشور چین و امارات وارد می‌کنید امکان دارد مثلا قیمت خرید عمده‌ی‌ آن یک دلار باشد، ولی هزینه‌ی حمل و نقل آن با شما ده دلار بیفتد؛ از این رو، در حقیقت شما به‌جای اینکه برای هر محصول تنها یک دلار پرداخت کنید، یازده دلار می‌پردازید.درنهایت واردکنندگان و بازرگانانی که قصد خرید عمده دینام خودرو از چین و دبی را دارند، باید توجه داشته باشند که این کار نکات و همین‌طور فوت کوزه‌گری‌هایی دارد که توصیه می‌کنیم جهت اطلاع دقیق از آن‌ها با متخصصین و کارشناسان در این زمینه مشورت کنید.

مزایای واردات از چین و دبی برای واردکننده دینام خودرو

یکی از مزایای واردات دینام خودرو و هر محصول دیگری از دبی که بسیار مورد توجه واردکنندگان ایرانی قرار گرفته، عدم نیاز به پرداخت هزینه گمرکی جهت صادرات محصول از دبی به ایران است. گمرکات شهر دبی شرایط بسیار عالی جهت صادرات محصول ایجاد‌ کرده‌اند و این امر نه تنها بازرگانان ایرانی، بلکه توجه همه تجار در سرتاسر دنیا را به خود جلب کرده‌ است. علاوه بر این، یکی دیگر از مزایای واردات دینام خودرو از دبی و چین این است که امکان واردات آن با سرمایه کم از این دو مرکز تجاری وجود دارد. همین‌طور نزدیکی دبی به کشورمان ایران نیز باعث کاهش سایر هزینه‌‌های مرتبط با حمل و نقل بار شده است.همان‌طور که می‌دانید وجود تحریم‌ها مشکلات بسیاری برای واردکنندگان و بازرگانان جهت واردات محصول ایجاد کرده‌اند، اما خوشبختانه صادرات سایر محصولات اروپایی از امارات متحده عربی به ایران امکان پذیر بوده و این امر نیز از جمله مزایای واردات محصول از دبی است.

 

 

چرا باید برای واردات دینام خودرو از چین و دبی از کارشناسان در این زمینه کمک بگیریم؟

ممکن است به تازگی تصمیم گرفته باشید در زمینه واردات دینام خودرو از چین و دبی فعالیت کنید. لازم به ذکر است که واردات کالا می‌تواند برای کسانی که آشنایی زیادی با آن ندارد بسیار پیچیده و سخت بنظر برسد. البته مطمئنا با آشنایی پیدا کردن با آن، انجام واردات برای شما ساده‌تر خواهد شد.

اما نکته‌ای که در اینجا باید در نظر داشته باشید این است که تنها آشنایی با پروسه واردات کالا برای انجام این کار کافی نیست؛ زیرا واردات پروسه حساسی دارد و کوچک‌ترین اشتباه شما را به دردسر می‌اندازد. به عنوان مثال با به موقع پرداخت نکردن هزینه‌های مرتبط با گمرک، مجبور به پرداخت جریمه خواهید شد.

چرا باید برای واردات دینام خودرو از چین و دبی از کارشناسان در این زمینه کمک بگیریم؟

همین‌طور اگر برنامه ریزی درستی نداشته باشید امکان دارد طی انجام پروسه واردات مجبور به پرداخت هزینه‌های اضافی شوید. اکنون آیا با پرداخت جریمه و هزینه‌های کاملا اضافی که هردو بخاطر بی تجربگی رخ می‌دهند مبلغ بالایی از واردات کالا برای شما باقی می‌ماند؟ مطمئنا خیر. همین‌طور لازم به ذکر است که گاهی اوقات برخی از بازرگانان نه تنها هیچ سودی بدست نمی‌آورند بلکه ضرر نیز می‌بینند.

 

 

بنابراین در اینجاست که به دلیل مراجعه به شرکت‌های وارداتی و بازرگانی پی می‌بریم. این شرکت‌ها در زمینه واردات کالا تجربه دارند و به خوبی می‌توانند شما را راهنمایی کنند. با کمک آن‌ها نه تنها دیگر نگران پرداخت هزینه‌‌های اضافی یا جریمه نشدن نیستید، بلکه واردات کالای مد نظرتان به نحو احسن انجام می‌شود. در بخش بعدی این مطلب شما را در انتخاب همچین شرکتی راهنمایی کرده و یکی از بهترین شرکت‌های وارداتی و بازرگانی را خدمتتان معرفی می‌کنیم.

واردات دینام خودرو از چین و دبی با وانیکس  

در این مطلب درمورد ترخیص دینام خودرو از گمرک و خرید عمده آن از چین و دبی صحبت کردیم، سپس مزایای واردات این محصول را باهم مورد بررسی قرار دادیم. اگر شما نیز قصد واردات این کالا را دارید اما آشنایی کامل را با مراحل آن نداشته یا نمی‌دانید باید از کجا شروع کنید نگران نباشید، تعداد بسیار زیادی شرکت در زمینه واردات فعالیت می‌کنند و شما می‌توانید از آن‌ها کمک بگیرید.

تنها نکته‌ای که وجود دارد این است که شما نباید به هر شرکت وارداتی و بازرگانی مراجعه‌ کنید؛ زیرا این مجموعه‌ها با راهنمایی و همراهی شما در پروسه واردات تاثیر مستقیمی بر روی افزایش سود و حتی ضرر کردن شما دارند. تنها کافیست سه نکته را در هنگام انتخاب یک شرکت وارداتی در نظر بگیرید: اعتبار، برخورداری از کارمندانی کارشناس و بیمه کردن واردات کالای شما.

هنگامی که مطمئن شوید یک شرکت علاوه بر اینکه معتبر بوده، از کارمندانی کارشناس برخوردار است و واردات کالای شما را بیمه می‌کند، آن موقع می‌توانید به آن شرکت مراجعه کنید و از همکاری خود با آن‌ها لذت ببرید. یکی از شرکت‌هایی که این سه معیار را دارد، شرکت وارداتی و بازرگانی وانیکس است.

 

 

شما با همکاری با این مجموعه معتبر که واردات کالای شما را بیمه می‌کند و از کارمندانی کاردان و حرفه‌ای برخورد است که همگی آن‌ها توسط متخصصین آموزش دیده‌اند، می‌توانید با خیال راحت به انجام واردات خود بپردازید. برخی از خدمات این مجموعه واردات کالا از کشور چین، واردات کالا از طریق پست، واردات کالا از شهر دبی، انبارداری در شهر دبی، انبارداری در کشور چین و حمل خرده بار است.

مزایای کار با وانیکس

قرارداد مطمئن

تحویل درب انبار

خرید از هر فروشگاهی در سراسر دنیا

چک تضمینی

واریز هزینه خدمات پس از تحویل بار

حواله یوان و دلار

حواله با کارمزد بسیار پایین

حمل دریایی 70 تا 75 روزه از چین

حمل دریایی 20 تا 25 روزه از دبی

حمل هوایی از چین

حمل هوایی 35 تا 45 روزه از چین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *