همین حالا تماس بگیرید (هر ساعت از شبانه روز)

واردات دستگاه خشک کن لاک ژل در سریع‌ترین زمان و با کمترین هزینه

یعنی قرار است دستگاه لاک خشک کن را معرفی کنیم و چگونگی وارد کردن آن را توضیح دهیم. برای اینکه بتوانیم به درستی مراحل واردات دستگاه خشک کن لاک ژل را طی کنیم، باید حتما آشنایی کلی با دستگاه لاک خشک کن، انواع آن، کاربردهای آن و طرز کار آن را به درستی بشناسیم. اگر شما هم به این موضوع علاقه دارید و دوست دارید بدانید که چطور با واردات این دستگاه می‌توان به کسب و کار خود کمک کرد، حتما تا پایان مقاله با همراه باشید.

 

 

دستگاه خشک کن لاک ژل چیست

اگر تا بحال از لاک ژل استفاده کرده باشید، حتما با دستگاه لاک خشک کن نیز برخورد داشته‌اید. عموما نیز این دستگاه با نام UV در میان آرایشگران شناخته شده است. اما این دستگاه چیست و چرا واردات دستگاه خشک کن لاک ژل مهم است؟ بطور کلی لاک‌های ناخن به دو شکل معمولی و ژل ساخته می‌شوند. نوع معمولی آن با در معرض هوا قرار گرفتن سریع خشک می‌شود، اما بعد از مدتی پاک شده و درخشندگی‌اش را از دست می‌دهد. نوع دیگر لاک‌ها که لاک ژل نام دارند، تنها با قرارگیری در معرض نور شدید مثل UV خشک می‌شوند.

دستگاه خشک کن لاک ژل چیست

این نوع لاک ماندگاری بسیار بالایی داشته و درخشندگی آن تا هفته‌ها بعد از استفاده برقرار می‌ماند. اگر کسب و کار شما با آرایش ناخن و استفاده از لاک ژل سر و کار دارد، لازم است که حتما دستگاه لاک خشک کن وارد کنید. اما کدام مدل‌ها را باید وارد کرد؟ برای پاسخ به این موضوع لازم است انواع دستگاه لاک خشک کن را بشناسیم که البته در ادامه به این موضوع پرداخته شده است.

 

 

انواع دستگاه خشک کن لاک ژل برای واردات

همانطور که توضیح دادیم، برای اینکه بتوان واردات دستگاه خشک کن لاک ژل را به شکل با کیفیت بهتری انجام داد، لازم است انواع دستگاه لاک خشک را شناخت. این شناخت بسیار مهم است چرا که باعث دستیابی به آشنایی نسبی‌ای با تقاضای بازار شده و همچنین باعث می‌شود ما بتوانیم برندهای مورد نظر خود را برای واردات انتخاب کنیم. در نهایت این انتخاب انواع دستگاه است که مسیر واردات را برای ما تعیین کرده و به نوعی تعیین کننده همه مراحل این عملیات است. در ادامه این انواع کیفیات دستگاه لاک خشک کن را آورده‌ایم.

دستگاه لاک خشک کن UV

همانطور که گفتیم، به طور کلی دستگاه خشک کن لاک ژل در بین کاربران به نام دستگاه UV شناخته می‌شود. علت این نیز شهرت فراوان نوع UV دستگاه است که البته همان تولید کننده اشعه ماوراء بنفش است. این مدل دستگاه لاک خشک کن برای همه انواع ژل بکار رفته و کار با آن بسیار ساده است.مدت زمان خشک شدن لاک توسط دستگاه UV حدود ۹۰ ثانیه است. تفاوت این نوع از دستگاه لاک خشک کن با دیگر انواع آن در دوام لامپ مورد استفاده در آن است. عموما لامپ UV هر چند مدت یکبار باید تعویض شوند. همچنین این مدل از دیگر مدل‌ها ارزان تر است.

 

 

دستگاه لاک خشک کن LED

یکی از مدل‌های بسیار با کیفیت و نسبتا جدید که برای واردات دستگاه خشک کن لاک ژل مناسب است، دستگاه LED نام دارد. این دستگاه با استفاده از لامپ LED لاک ژل روی ناخن را خشک می‌کند. این مدل نسبت به UV سریعتر بوده و در مدت زمان ۳۰ الی ۶۰ ثانیه باعث خشک شدن لاک ژل می‌گردد.این مدل از دستگاه لاک خشک کن در ابعاد بزرگ تری قابل تهیه بوده و می‌توان همزمان ناخن‌های دست و پا را زیر آن خشک کرد. همچنین دوام این مدل از دستگاه لاک خشک کن نسبت به دستگاه UV بسیار بیشتر بوده و همچنین متناسب با این قضیه دارای قیمت بیشتری خواهد بود.

دستگاه لاک خشک کن ترکیبی

از جدیدترین مدل‌های دستگاه لاک خشک کن می‌توان به دستگاه ترکیبی LED-UV اشاره کرد. این مدل ترکیبی از لامپ های LED و UV است و به نوعی نقاط قوت هر دو مدل قبلی را باهم دارد. هرچند این دستگاه از هر دو مدل قبلی گران‌تر است، اما از هر دو مدل قبلی هم سریعتر بوده و هم دوام بیشتری دارد. در واقع با استفاده از دستگاه لاک خشک کن ترکیبی می‌توان هر نوع لاکی را خشک کرد. همچنین به خاطر مصرف کمتر این مدل می‌توان آن را برای طولانی مدت در آرایشگاه‌ها روشن نگه داشت بدون اینکه نگران سوختن لامپ دستگاه باشیم.

انواع دستگاه خشک کن لاک ژل برای واردات

مراحل واردات دستگاه خشک کن لاک ژل

حال که با انواع واردات دستگاه خشک کن لاک ژل آشنا شدیم، وقت آن است که با مراحل کلی وارد کردن این دستگاه به داخل کشور آشنا شویم. در واقع  بعد از تحقیقاتی که در مورد انواع دستگاه لاک خشک کن  انجام شد، نوبت به انتخاب برند و نوعی که می‌خواهید وارد کنید می‌رسد.

این انتخاب تعیین کننده چگونگی انجام مراحل بعدی است که به ترتیب آن‌ها را توضیح می‌دهیم. پس مرحله بررسی و شناخت انواع دستگاه لاک خشک کن به منظور انجام مراحل وارد کردن این دستگاه بسیار ضروری است. اما این مراحل کدامند؟ در ادامه توضیح داده‌ایم.

 

 

اخذ مجوز واردات دستگاه خشک کن لاک ژل

از مهم ترین مراحل واردات دستگاه خشک کن لاک ژل ، اخذ مجوزات لازم برای وارد کردن این دستگاه است. مجوزهای مورد نظر باید از اداره گمرک و وزارت بهداشت اخذ شود. شما برای وارد کردن دستگاه لاک خشک کن بصورت قانونی نیاز دارید که از اداره گمرک مجوز ورود بگیرید. همچنین از آن‌جا که دستگاه لاک خشک کن یکی از دستگاه‌های حساس برای سلامت جامعه است شما باید برای وارد کردن آن از وزارت بهداشت نیز مجوز دریافت کنید.

مجوزی که وزارت بهداشت به شما می‌دهد، تاییدکننده کیفیت دستگاه وارد شده توسط شما بوده و در واقع سلامت آن را برای متقاضیان محرز خواهد کرد. از این رو اگر می‌خواهید به صورت قانونی دستگاه‌هایی با کیفیت مورد تایید وزارت بهداشت به کشور وارد کنید، حتما باید برای اخذ مجوزات مربوطه اقدام کنید.

هزینه های واردات دستگاه خشک کن لاک ژل

اولین هزینه برای واردات دستگاه خشک کن لاک ژل هنگام تعیین نوع دستگاهی که می‌خواهید وارد کنید، مشخص می‌شود. در واقع شما با انتخاب نوع دستگاه لاک خشک کن مقدار هزینه خرید و البته مقصد تجاری خود را تعیین کرده‌اید.

در نتیجه هزینه خرید محصولات و البته سفر به کشور مورد نظر را هنگامی که نوع دستگاه را انتخاب می‌کنید، تعیین می‌شود. اما هزینه خرید محصولات تنها هزینه لازم برای انجام واردات دستگاه لاک خشک کن نیست. در ادامه دیگر هزینه‌های مربوطه را نیز توضیح می‌دهیم.

هزینه بازرسی کیفی

بعد از اینکه شما کالاهای مورد نظر خود را خریداری کردید، نوبت به پرداخت مبلغی برای بازرسی کیفی آن می‌رسد. بازرسی کیفی جهت تضمین کیفیت محصولات خریداری شده پرداخت می‌شود و به نوعی یکی دیگر از تضمین کننده‌های فروش آتی اجناس خریداری شده است؛ چرا که دریافت تاییدیه کیفی توسط بازرس کیفی، باعث می‌شود اجناس شما در بازار نیز دارای اعتبار فراوان گشته و البته فروش بیشتری داشته باشد.

هزینه حمل و نقل و ترخیص

بعد از گرفتن تایید کیفی، نوبت به حمل و نقل اجناس خریداری شده می‌رسد. شما برای انتقال دستگاه‌های لاک خشک کن به داخل کشور نیاز دارید که از شرکت‌های حمل و نقل بین المللی استفاده کنید. شرکت‌هایی که بسته به مسیر انتخابی شما، حال چه دریایی چه هوایی، هزینه‌های متفاوتی از شما دریافت خواهد کرد؛ سپس بعد از انتقال اجناس به داخل کشور، نوبت به پرداخت هزینه ترخیص کالا می‌رسد.

هزینه های واردات دستگاه خشک کن لاک ژل

این مرحله، آخرین مرحله واردات دستگاه خشک کن لاک ژل محسوب می‌شود. شما بعد از وارد کردن کالاهای مورد نظر خود به داخل کشور، باید برای ترخیص کردنشان از گمرک مبلغی پرداخت کنید. این مبلغ در سایت گمرک ایران بسته به زمان ورود کالا به سال و البته جنس کالاهای وارداتی متغیر است. نرخ مصوب ترخیص کالای مورد نظر خود را می‌توانید از سایت گمرک ایران استعلام کنید.

واردات دستگاه خشک کن لاک ژل با وانیکس

بعد از همه توضیحاتی که در مورد واردات دستگاه خشک کن لاک ژل ارائه شد، شاید به این نتیجه رسیده باشید که گذراندن تمام مراحل نیازمند وقت و انرژی بسیار زیادی باشد. از طرفی هم می‌دانید که وارد کردن این دستگاه‌ها به گسترش کسب و کار شما کمک شایانی خواهد کرد.

 

 

با توجه به این موضوع، بهترین راه‌حل واگذاری کارهای واردات دستگاه لاک خشک کن به شرکت وارداتی وانیکس است. این شرکت می‌تواند با داشتن تجربه و مجوزهای لازم، به سادگی بهترین کیفیت دستگاه لاک خشک کنی که نیاز دارید را برای شما وارد کند؛ پس کافی است کار خود را به این شرکت بسپارید و با خیالی آسوده در انرژی و زمان خود صرفه‌جویی کنید.

سئوالات متداول درباره واردات دستگاه لاک خشک کن

  • آیا می‌توان دستگاه خشک کن لاک ژل را از دبی وارد کرد؟

بله، می‌توان دستگاه خشک کن لاک ژل را از دبی وارد کرد. دبی یکی از مراکز تولید و صادرات محصولات آرایشی و بهداشتی است و دستگاه‌های خشک کن لاک ژل نیز در این منطقه تولید می‌شوند. با انتخاب تأمین‌کننده مناسب و رعایت قوانین و مقررات مربوطه، می‌توانید دستگاه خشک کن لاک ژل را از دبی وارد کنید.

  • آیا واردات دستگاه خشک کن لاک ژل سودآور است؟

واردات دستگاه خشک کن لاک ژل سودآور است، اگر در بازار محلی تقاضای کافی برای این محصول وجود داشته باشد و قیمت و شرایط وارداتی مناسب باشند. همچنین، هزینه‌های حمل و نقل، گمرک و مالیات و نیز هزینه‌های پشتیبانی و خدمات پس از فروش نیز باید مدنظر قرار گیرند.

مزایای کار با وانیکس

قرارداد مطمئن

تحویل درب انبار

خرید از هر فروشگاهی در سراسر دنیا

چک تضمینی

واریز هزینه خدمات پس از تحویل بار

حواله یوان و دلار

حواله با کارمزد بسیار پایین

حمل دریایی 70 تا 75 روزه از چین

حمل دریایی 20 تا 25 روزه از دبی

حمل هوایی از چین

حمل هوایی 35 تا 45 روزه از چین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *