حواله یوان شخصی با وانیکس

یوان چین دو نوع حواله مطرح می‌شود که شامل حواله یوان شخصی و حواله یوان شرکتی است. در سال گذشته بیشتر از ۵۰۰ میلیارد دلار هزینه به‌واسطه حواله‌های شخصی به خارج از کشور منتقل شده است. بیشترین مقدار این حواله‌ها، حواله‌های انتقال پول از کارگران خارجی به اعضای خانواده در کشور خودشان است که به صورت ماهانه ارسال می‌کنند. علاوه بر این، برای انتقال پول به فروشندگان کالا در چین و واردات آنها از این کشور به حواله یوان نیاز است. حواله یوان شخصی با وانیکس، راهی برای کاهش هزینه‌های انتقال است.

واردات کالا با وانیکس تلفن :  ۰۲۱۵۲۱۶۷۰۰۰  – ۰۹۱۹۴۷۹۴۶۶۷

حواله یوان شخصی
حواله یوان شخصی

تلفن : ۰۲۱۵۲۱۶۷۰۰۰

واردات از چین

خرید از چین

خرید از علی بابا

خرید یوان چین

آموزش واردات از چین

حواله یوان شخصی با وانیکس یکی از راه‌های انتقال پول به این کشور است. این کار می‌تواند به صورت آنلاین انجام شود. در واقع روش آنلاین حواله یوان شخصی یک راه سریع، ایمن و به‌صرفه است، زیرا تنها با چند کلیک ماوس، یا ضربه‌زدن با انگشت بر روی کیبورد می‌توان پول را برای افراد، شرکت‌ها، بانک‌ها، بازرگانان و برای هر شخص که در کشور چین است، چه در سطح محلی و چه در سطح بین‌المللی ارسال کرد.

برای واردات از چین با حداقل سرمایه با وانیکس در سریع‌ترین زمان و با کمترین هزینه کلیک کنید.

در رابطه با حواله یوان شخصی با وانیکس به موارد زیر پرداخته خواهد شد:

  • حساب شخصی یا حساب شرکتی، کدام یک امن‌تر است؟
  • انتقال حواله شخصی با وانیکس به صورت آنلاین
  • حواله یوان شخصی با علیپی Alipay 
  • چگونه به حساب علیپی (Alipay) پول ارسال کنیم؟
  • حواله یوان شخصی با وی چت Wechat 
  • حواله یوان شخصی با وانیکس؛ راهی مطمئن

 حساب شخصی یا حساب شرکتی، کدام یک امن‌تر است؟

انتقال و ارسال حواله‌ها هم با حساب‌های شخصی و هم شرکتی‌های انجام می‌پذیرد. انتخاب یکی از این حساب‌ها اغلب به وسیله مشتریان انجام می‌گیرد. حواله یوان شخصی با وانیکس نسبت به شرکتی سریع‌تر انجام می‌پذیرد. همچنین در این روش نیاز به اعمال مالیات بر فروش نخواهد بود و کارمزد کمتری دارد. حتی در برخی موارد کارمزد صفر در نظر گرفته می‌شود.

 حساب شخصی یا حساب شرکتی، کدام یک امن‌تر است؟
حساب شخصی یا حساب شرکتی، کدام یک امن‌تر است؟

شاید ذکر این نکته برای برخی جالب باشد که بدانند، ۹۰ درصد بازرگانان و تجار ایرانی ترجیح می‌دهند که انتقال حواله‌های خود را به حساب‌های شخصی افراد و صاحبان شرکت‌های چینی آن هم در بانک کشاورزی (ABC) انجام بدهند. در واقع بانک کشاورزی (ABC) در تراکنش‌های میان بانک‌ها و تراکنش‌های استانی درون کشور چین جزو بهترین گزینه‌ها به شمار می‌رود. این بانک برای انجام این تراکنش‌ها کارمزدی دریافت نمی‌کند. از سوی دیگر محدودیتی برای سقف تراکنش‌ها انجام گرفته در بانک کشاورزی وجود ندارد. افراد می‌توانند به‌راحتی مبلغ مورد نظر را هر چقدر بالا هم باشد، توسط این بانک انتقال دهند.

برای واردات از دبی با وانیکس در سریع‌ترین زمان و با کمترین هزینه کلیک کنید.

انتقال حواله شخصی با وانیکس به صورت آنلاین

انتقال یوان به صورت اینترنتی به خاطر سهولت دسترسی آن  بسیار مورد توجه جهان قرار گرفته است. در سال‌های گذشته افراد برای انتقال یوان نیازمند مراجعه به بانک بوده‌اند و زمان زیادی را باید صرف این کار می‌کردند. اما امروزه تنها آنها به چیزی که نیاز دارند یک رایانه یا تلفن همراه هوشمند است. با پیشرفت تکنولوژی و فناوری‌های پیچیده که برای انتقال یوان به صورت آنلاین به وجود آمده، افراد به جای استفاده و ارسال حواله و پول‌های کاغذی، در حال جابه‌جایی داده‌ها خواهند بود.

انتقال حواله شخصی با وانیکس به صورت آنلاین
انتقال حواله شخصی با وانیکس به صورت آنلاین

به عبارتی باید گفت که تنها مدرکی که برای تکمیل فرآیند انتقال یوان نیاز است، شماره تلفن یا شماره حساب گیرنده پول است. آخرین نظرسنجی‌های جهانی نشان می‌دهد که Alipay وWeChat از بهترین‌ترین پلتفرم‌های پرداخت آنلاین در کشور چین هستند. آمارها نشان می‌دهد که از هر ۱۰ کاربر علاقه‌مند پرداخت آنلاین یوان، ۹ کاربر از این دو اپلیکیشن در ۱۲ ماه گذشته سال ۲۰۲۱ استفاده نموده‌اند.

برای واردات ته لنجی با وانیکس در سریع‌ترین زمان و با کمترین هزینه کلیک کنید.

حواله یوان شخصی با علیپیAlipay

حواله یوان شخصی با علیپی یکی از روش‌های ارسال پول به چین است. علیپی بخشی از شرکت چندملیتی تجارت الکترونیک علی‌بابا بوده و همچنین از عظیم‌ترین پلتفرم‌های پرداخت آنلاین در دنیا است. علیپی به طور تقریبی توجه ۹۰۰ میلیون کاربر در سراسر جهان به خود جلب نموده است. برنامه علیپی این امکان را به  کاربران خود می‌دهد که پول را در حساب خود ذخیره نمایند و از تلفن هوشمند خود نقل و انتقالات مورد نظرشان را انجام دهند.

چگونه به حساب علیپی (Alipay) پول ارسال کنیم؟

حساب علیپی روشی مطلوب برای نگهداری پول در یک پلتفرم‌ پرداخت به صورت آنلاین و ایمن ارائه می‌دهد و پرداخت از این روش را توسط هزاران فروشگاه و شرکت‌های معتبر و بنام در سراسر دنیا پذیرفته می‌گردد. برای ارسال پول به حساب علیپی لازم است تا مراحل زیر انجام شود:

  1. در ابتدا باید در لیست کشویی چین را به‌عنوان کشور مقصد برای انتقال پول به آن انتخاب شود.
  2. روش انتقال یوان را باید با علیپی انتخاب کرد.
  3. حال باید مبلغ مورد نظر وارد شود (در این قسمت هزینه‌های پایین ونرخ ارز به‌روز یوان نشان داده می‌شود).
  4. در این مرحله پلتفرم‌ کاربر را به صفحه دیگری هدایت می‌کند تا یک حساب کاربری برای خود ایجاد کند.

نکات ارسال حواله یوان شخصی با علیپی

برای استفاده از آپ علیپی لازم است به نکاتی توجه شود. درصورتی‌که قبلاً از این روش استفاده شده باشد می‌توان از فهرست افرادی که در گذشته برایشان پول ارسال شده انتخاب نمود. اما درصورتی‌که برای اولین‌بار به حساب فرد پول واریز می‌شود، با واردکردن اطلاعات فرد اضافه می‌شود. برای این کار لازم است تا اطلاعاتی چون نام، آدرس و شناسه (شماره تلفنی است که گیرنده در Alipay ثبت نموده است)، نحوه پرداخت؛ یعنی حساب بانکی یا کارت بدهی و اعتباری Klarna مبلغی که در ابتدا وارد نشده را تأیید کرد.

نکات ارسال حواله یوان شخصی با علیپی
نکات ارسال حواله یوان شخصی با علیپی

باید به این نکته توجه شود که فردی گیرنده پول، باید در آپ Alipay اقدامات لازم برای دریافت حواله یوان خود فعال نموده باشد. در این صورت مبلغی را که فرستنده انتقال می‌دهد در عرض چند دقیقه دریافت می‌کند. در مواردی که فرد هنوز اقدام ایجاد حساب کاربری علیپی  برای دریافت حواله نکرده باشد، ممکن است فرآیند انتقال، ۷۲ ساعت به طول بینجامد تا فرد حواله را دریافت نماید. زمانی که فرآیند انتقال به طور کامل انجام شد، فرستنده و گیرنده حواله از طریق پیام کوتاه یا ایمیل مطلع خواهند شد.

حواله یوان شخصی با وی چت Wechat

وی‌چت یک آپ رسانه اجتماعی در کشور چین است که در زندگی روزمره همه ساکنان این کشور نقش مهمی دارد. اکثر افراد این آپ را به‌عنوان یک برنامه پیام‌رسان می‌شناسند و از قابلیت‌های دیگر آن بی‌اطلاع هستند. وی‌چت علاوه بر ارائه امکاناتی چون چت کردن کاربران آن، دارای گزینه پرداخت نیز است. در واقع این برنامه شیوه پرداخت‌ها و انتقال وجه آنلاین را به‌سهولت برای کاربران خود فراهم نموده است.

نکته مهم درمورد وی‌چت این است که کاربران می‌توانند کیف پول خود را با موجودی بانکی شارژ نمایند یا بدون هیچ‌گونه محدودیتی به حساب بانکی خود پول انتقال دهند. اهمیتی ندارد که مشاغل در این کشور چقدر کوچک هستند، زیرا امکان استفاده از این راهکارهای پرداختی برای پشتیبانی از تسویه خدمات  ارائه شده خود را دارند. برای استفاده از این برنامه به تنها چیزی که نیاز است اسکن کردن کد QR در گوشی هوشمند است.

حواله یوان شخصی با وی چت Wechat 
حواله یوان شخصی با وی چت Wechat

بخش پشتیبانی اکوسیستم وی‌چت این اپ را متناسب با زندگی افراد گوناگون به وجود آورده‌اند. افراد و شرکت‌هایی که کالاهای خود را در رسانه‌های اجتماعی به فروش می‌رسانند، می‌توانند به این اپ کاربردی متصل شده و خرید را مشتریان خود آسان‌تر نمایند. در این آپ ویژگی‌های برای پشتیبانی از امنیت پول کاربران آن وجود دارد.

حواله یوان شخصی با وانیکس؛ راهی مطمئن

شرکت بازرگانی وانیکس یکی از ارائه‌دهندگان خدمات صفر تا صد واردات و صادرات از کشور چین است. یکی از مواردی که برای واردات لازم است، انتقال پول به این کشور است. واحد رسمی پول در کشور چین یوان بوده و برای انتقال به تأمین‌کنندگان کالا باید از این ارز استفاده شود. با شرکت وانیکس می‌توان حواله یوان را در کمترین زمان و با کمترین هزینه انجام داد. همچنین شما می‌توانید با مشاوره حواله یوان شخصی با وانیکس، پول مد نظر را به حساب شخص گیرنده در چین ارسال کنید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

تلفن : ۰۲۱۵۲۱۶۷۰۰۰

واردات از چین

خرید از چین

خرید از علی بابا

خرید یوان چین

194 تعداد بازدید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
آموزش واردات از چین وانیکس