از کجا یوان چین بخریم

اگر به فکر سفر به چین هستید و از خود می‌پرسید که از کجا یوان چین بخریم با ما در این مقاله از تیم وانیکس همراه شوید. امروزه نقل و انتقال هایی که میان کشور ایران و سایر کشورهای جهان رخ می دهد، با بهره گیری از ارز رایج کشور فروشنده صورت می گیرد. یکی از بهترین روش های فرستادن حواله و نقل و انتقالات ارزی، بهره گیری از خرید حواله یوان کشور چین است. هر چه میگذرد بر ارزش این حواله افزوده می‌شود. به همین خاطر سرمایه گذاران بسیاری در سرتاسر دنیا و حتی از کشور ایران برای گرفتن این ارز اقدام می‌کنند. یوان چین در حال حاضر هنوز هم به دلار ایالات متحده آمریکا وابستگی خاصی دارد، ولی به آسانی سرمایه گذاران بسیاری در صنایع متعدد از این روش برای سرمایه گذاری و ارسال و دریافت حواله استفاده‌ می‌کنند. برای خرید یوان چین و امور بازرگانی با کمترین هزینه و در کمترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس تماس بگیرید – تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳- ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

واردات کالا با وانیکس تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳– ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

از کجا یوان چین بخریم
از کجا یوان چین بخریم

برای واردات کالا با وانیکس تماس بگیرید         تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳

پاپ آپ آموزش واردات

برای خرید یوان چین و امور بازرگانی با کمترین هزینه و در کمترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس تماس بگیرید – تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳- ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

اضافه بر این، یوان چین در تمامیه نقاط دنیا پذیرش شده و به زودی به یکی از غول‌پیکرترین ذخایر بین المللی تبدیل خواهد شد. یکی از اقدامات مهمی که کشور چین برای تثبیت و افزایش ارزش و اعتبار یوان خود انجام داده، تنظیم و عقد و امضا تفاهم نامه‌هایی با کشورهایی مانند استرالیا، تایلند، روسیه، ژاپن و ویتنام است. با این کار این کشورها توانستند بدون تبدیل ارز خود به دلار و به صورت مستقیم و با بهره گیری از ارز یوان معاملات بزرگ در سطح دنیا انجام دهند. اضافه بر این، از سال ۲۰۱۳ میلادی تاکنون که کشور چین به عنوان دومین اقتصاد بزرگ جهان شناخته شده، روز به روز بر ارزش و اعتبار این ارز به خصوص جهت خرید یوان چین برای سرمایه گذاری افزوده می شود. به گونه‌ای که بیشتر کارت‌های اعتباری از جمله visa card، amercan express، GCB و MASTER CARD از این حواله استفاده می کنند. در ادامه با این مقاله با موضوع از کجا یوان چین بخریم با ما همراه شوید.

یکی از کاربردهای بسیار دیگری که خرید یوان چین برای سرمایه گذاران داشته وجود آن ارز در سبد ارزهای پایه در صندوق بین المللی است. به طوری که با وجود امکان گسترش شبکه های پرداختی بین المللی، هنوز هم بسیاری از اشخاص از این یوان بهره گیری می کنند و مقدار چاپ این حواله دچار تحول خاصی نشده است. در سال های گذشته نیز، اضافه بر افزایش ارزش بهای یوان، این حواله جزو حدود دو در صد از جریان اصلی سرمایه جهانی به حساب می‌آید. یکی دیگر از تحولات اخیری که ارز یوان در تعاملات ارزی ایجاد کرده، این است که بانک های مرکزی به صورت سرتاسری در نقاط مختلف دنیا به صورت تدریجی این ارز بین المللی را در خزانه های خود انباشت کرده‌اند. در حال حاضر تعداد دارندگان ذخایر یوان در سرتاسر دنیا به ۷۰ می‌رسد.

برای واردات از چین با وانیکس کلیک کنید

با مقاله از کجا یوان چین بخریم به موضوعات زیر می‌پردازیم:

  • انتخاب روش امن برای خرید حواله یوان
  • حفظ سرمایه با خرید یوان
  • مبارزه ارز چینی با دلار آمریکا
  • واردات انواع کالا از چین با وانیکس

انتخاب روش امن برای خرید حواله یوان

ارسال و منتقل کردن حواله‌های ارزی در هر کشور، با توجه به قانون‌های تصویب شده انجام می گیرد. ارسال حواله یوان به کشور چین نیز روش های متعددی دارد که هر شخص متناسب با احتیاج و درخواست خود می تواند از یک روش بهره‌گیری نماید. با این وجود پیشنهاد می‌شود انجام کارهای دریافت و یا انتقالات و خرید حواله را به شرکت های مجرب و معتبر در این حیطه بسپارید. انواع روش های SAFE برای خرید حواله یوان چین برای سرمایه گذاری به شرح ذیل می‌باشد:

کارت بازرگانی چیست و چگونه می‌توان کارت بازرگانی گرفت.

انتخاب روش امن برای خرید حواله یوان
انتخاب روش امن برای خرید حواله یوان

حواله از نوع سوئیفت : استفاده از این روش، شامل پرداخت کارمزد برای ارسال حواله‌های بالای ده هزار دلار می شود. با دریافت مشاوره از تیم بازرگانی وانیکس می‌توانید برای انتقال پول به چین از این روش استفاده نمایید.

برای واردات از دبی با وانیکس کلیک کنید

۲- حواله از نوع وسترن یونیون: از این روش برای انتقال سریع و خرید و معاملات فورس‌ماژور و حساس استفاده می شود. همچنین می توانید از این روش برای کسب درآمد ارزی و خارج کردن آن به آسانی استفاده نمایید.
۳- حواله از نوع ریا: هنگامی که برای ارسال و انتقال و انجام معامله‌ها زمان کافی در اختیار ندارید، انتخاب روش حواله یوان انتخاب مطلوبی است. این روش احتیاجی به داشتن حساب تفکیکی بانکی نداشته و فورا انجام می‌شود.
۴- حواله از نوع RMB: یکی از معروف ترین روش هایی که بازرگانان و تاجران ایرانی برای انتقال پول به کشور چین زمان واردات از کشور چین استفاده می‌کنند، روش حواله RMB است.

برای صادرات به قطر با بهترین قیمت و در کمترین زمان با وانیکس کلیک کنید.

حفظ سرمایه با خرید یوان

در گذشته سرمایه گذاران مطرح، جهت سرمایه گذاری و برای جلوگیری از کاهش سرمایه فعلی خود اقدام به خرید و ذخیره سازی دلار می‌کردند. ولی امروزه دلار در قیاس با مابقی ارزهای بین المللی افت بسیاری داشته است. در این بین خرید حواله یوان برای سرمایه گذاری افزایش بسیاری داشته است. به نحوی که در حال حاضر یوان چین به عنوان یکی از رقیب‌های اصلی دلار به حساب می‌آید. همچنین با ضعیف شدن ارزش و اعتبار دلار، سرمایه داران به دنبال راهی از جمله خرید یوان برای حفظ مال و اموال اصلی خود هستند. در همین راستا شرکت ها و دپارتمان های مطرح و بزرگی در سرتاسر دنیا از جمله وانیکس برای انتقال پول تاجران و ایجاد راهی برای خریدی آسان از چین راه را برای افراد هموارتر کرده و حواله مورد نظر را انجام می‌دهد.

حفظ سرمایه با خرید یوان
حفظ سرمایه با خرید یوان

با تکیه بر دانش روز تیم بازرگانی این مجموعه می توانید مراودات مالی و تجاری، نقل و انتقالات گسترده بین کشوران چین و ایران را با اطمینان کامل انجام دهید. به صورت کلی ارسال درخواست حواله یوان چین از این مجموعه با امن‌ترین صرافی ها و به صورت کاملا اصولی و قانونی انجام می شود. یکی از بهترین روش های انتقال حواله یوان از طریق صرافی های مرتبط با وانیکس، و استفاده از حواله داخلی است. با بهره گیری از این روش انتقال پول به حساب بانکی فرد یا کمپانی یا فروشگاه مورد نظر در کشور چین ارسال و واریز می گردد. طبیعی است که در هر کشوری نقل و انتقالات پولی و معاملات ارزی با قوانین و شرایط خاص مشخصی انجام می شود. ولی در حالتی که جهت خرید حواله یوان چین برای سرمایه گذاری از روش ارسال داخلی استفاده کنید، تا حد بسیاری از بروز مشکلات اقتصادی احتمالی و درگیری با قوانین موجود در کشور چین جلوگیری می‌شود.

برای حمل کالا از چین با وانیکس با بهترین هزینه کلیک کنید

مبارزه ارز چینی با دلار آمریکا

یکی از قدرت های بزرگ آمریکا استفاده از دلار می‌باشد. بصورتی که بعد از جنگ جهانی دوم آمریکا کلیه کشورهای دنیا را مجبور به استفاده از دلار خود کرد. اکثر مبادلات در سطح دنیا با دلار انجام می‌شود و این موضوع باعث می‌شود این ارز قدرت بسیاری در مقابل پول های دنیا بگیرد. و همچنین تبدیل به اهرم فشاری باشد که اگر هر کشوری مورد سلیقه آمریکا عمل نکرد فورا تحت فشار اقتصادی قرار بگیرد. این موضوع چندین دهه ادامه پیدا کرد و تقریبا همه دنیا سعی می‌کردند خشم آمریکا را خروشان نکنند تا مبادا مورد فشار اقتصادی قرار بگیرند. این موضوع معروف به پترو دلار آمریکا می‌باشد. پترو دلار آ«ریکا یکی از دست های قدرتمند ایالات متحده است.

برای استفاده از خدمات ترخیص کالا وانیکس کلیک کنید

پترو دلار خط قرمز ایالات متحده می‌باشد و هرکس بخواهد روبروی جریانات آن بایستد با بیشترین فشارها و هجمه های بین‌المللی قرار می‌گیرد. در دهه اخیر کشورهایی چون جمهوری اسلامی ایران روسیه جمهوری خلق چین ترکیه لیبی و چندین کشور دیگر در این رابطه و از موضوع پترو دلار ضربات سنگین سیاسی و اقتصادی متحمل شده‌اند. این موضوع تا جایی پیش رفت که سه کشور ایران چین و روسیه تصمیم به مبارزه با موضوع پترو دلار شدند. این مسئله باعث خشم بسیار زیاد آمریکا شده و شاید پایانی باشه به قدرت دلار ایالات متحده. تصمیمی که مابین این سه کشور برای مبارزه با پترو دلار گرفته شده به این صورت است که مبادلات میان خود را افزایش می‌دهند و بجای استفاده از دلار از ارز رایج خود در مبادلات استفاده می‌شود.

مبارزه ارز چینی با دلار آمریکا
مبارزه ارز چینی با دلار آمریکا

این فشار آنجایی بیشتر شد که روسیه با کشور اکراین وارد تقابل نظامی شد و در پی آن به ترتیب وارد یک جنگ نیابتی با کشوران اروپا گردید. این جنگ باعث شد روسیه صادرات سوخت‌های فسیلی را بروی اروپا ببندد و حامیان آمریکایی را تحت فشار شدید انرژی و در پی آن بی ثبات کردن صنایع و کارخانه ها و در ادامه بی ثبات کردن پوند و یورو را در پیش دارد. بعد از چندین دهه ارزش یورو و پوند انگلیس به زیر یک دلار آمد و همچنان این جنگ بر سر قدرتمند کردن ارز کشورها ادامه دارد و متاسفانه این مردم عادی هستند که دی این میان آسیب فراوان می‌بینند.

برای خرید از چین و واردات آن به ایران کلیک کنید

واردات انواع کالا از چین با وانیکس

شما تاجران و بازرگانان ایرانی می‌توانید کالای مورد احتیاج خود را از طریق شرکت‌های مورد اعتماد که در کشور چین دارای دفتر معتبر و انبار هستند وارد کنید. شما می‌توانید به وسیله شرکت وانیکس واردات را به خودیه خود انجام دهید. شرکت بازرگانی وانیکس ارائه دهنده خدمات وارداتی از صفر تا صد می‌باشد. شما می‌توانید واردات خود را از ۲ کشور چین و دبی انجام دهید. واردات کالای مورد نظر به وسیله شرکت بازرگانی وانیکس دارای ضمانت صد در صدی کالا می‌باشد. به این صورت که شما در زمان بستن قرارداد واردات هر کالایی با شرکت تجاری و بازرگانی وانیکس، چک ضمانت به اندازه ارزش کالای وارداتی خود دریافت کنید.

برای استفاده از خدمات کارگو از چین کلیک کنید.

درباره وانیکس

شرکت حمل و نقل بین المللی شهریار سازان سرمستان با نام تجاری وانیکس فعالیت خود را از سال ۱۳۸۹ با هدف تسهیل فرآیند واردات آغاز نمود. شرکت وانیکس از انتخاب تامین کننده و خرید کالا برای شما در کشورهای چین امارت و هند سپس حمل و نقل آن از کشور انتخابی و تحویل کالا درب انبار در کنار شما می باشد و به سرتاسر ایران نیز خدمات می دهد. تفاوت کار با وانیکس این است که این شرکت بازرگانی برای گارانتی به مشتریان خود چک تضمین می هد.

برای خرید از علی بابا چین کلیک کنید.

۵/۵ (۱ نظر)

این مطلب را به اشتراک بگذارید

برای واردات کالا با وانیکس تماس بگیرید تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳

پاپ آپ آموزش واردات
3,722 تعداد بازدید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
پاپ آپ آموزش واردات