همین حالا تماس بگیرید (هر ساعت از شبانه روز)

واردات یراق‌ آلات از چین و دبی

استفاده از یراق‌ آلات در صنعت و بسیاری از بخش‌های دیگر حائز اهمیت است. همین موضوع باعث شده که تقاضای آن زیاد باشد. تولید یراق‌ آلات در کشور نمی‌تواند پاسخگوی این حجم از تقاضا باشد؛ بنابراین بسیاری از افراد اقدام به واردات یراق‌ آلات می‌کنند. آنچه که درمورد واردات این کالا اهمیت زیادی دارد، این است که با کمترین هزینه و مشکلات به کشور وارد شود. چین و دبی تو منطقه مناسب برای واردات این کالاها هستند. واردات یراق‌ آلات از چین و دبی به نسبت واردات از سایر کشورها، هزینه کمتری دارد.

 

 

یراق‌ آلات چیست؟

یراق‌ آلات از ذوب شدن فلزات به دست می‌آیند. در حقیقت با ذوب فلز و ریختن آن در قالب‌های مخصوص متناسب با نوع استفاده، یراق‌ آلات شکل می‌گیرد. دنیای یراق‌ آلات و کاربرد آن‌ بسیار گسترده است، به همین دلیل شاید بسیاری از افراد به‌درستی یراق‌ آلات را نمی‌شناسند از مهم‌ترین یراق‌ آلاتی که می‌توان به آن‌ها اشاره نمود در زیر بیان شده است:

یراق‌آلات چیست؟

 

 • لولا
 • قفل
 • پیچ و اتصالات ساختمانی
 • جک
 • دستگیره در
 • داکت و قاب داکت
 • هنگر
 • مکانیزم
 • مگنت
 • چراغ پریز
 • اکسسوری
 • پایه کابینت و کلیپس پایه و غیره

 

 

چرا واردات یراق‌ آلات از چین یک تجارت پرسود است؟

با یک نگاه اجمالی به کاربرد یراق‌ آلات می‌توان به پاسخ این سؤال رسید در حقیقت کاربرد گسترده یراق‌آلات در تمامی صنایع و استفاده‌های مختلف از آن می‌تواند واردات آن را به یک تجارت سودآور بدل کند. چین یکی از کشورهای تولیدکننده یراق‌آلات است. قیمت مناسب، تولید انبوه، سفارشی‌سازی، مسیرهای مختلف حمل‌ونقل، کیفیت و تنوع بالا، از جمله مواردی است که باعث سودآوری واردات یراق‌آلات از چین می‌شود.

انواع یراق‌ آلات برای واردات از چین

همان‌طور که پیش‌تر نیز به آن اشاره شد، تنوع در یراق‌آلات زیاد است. واردکنندگان لازم است تا درمورد این کالاها اطلاعات کافی داشته باشند. یراق‌آلات در ساختمان‌سازی، صنایع، تزیین ظروف زینتی،  طراحی دکوراسیون و بسیاری از موارد دیگر کاربرد ارزنده‌ای دارد. به همین جهت ما در ذیل به پرکاربردترین یراق‌ آلات وارداتی می‌پردازیم. واردات این کالاها به دلیل تقاضای زیادی که برای آنها وجود دارد، می‌تواند سودآور باشد. اما قبل از هر چیز لازم است تا از یک شرکت معتبر در خصوص بهترین یراق‌ آلات برای واردات از چین مشاوره گرفت.

 

 

دستگیره

دستگیره‌ها شاید پرکاربردترین و پرفروش‌ترین ابزار یراق‌آلات محسوب شوند. در واقع با یک نگاه اجمالی به اطراف خود متوجه انواع دستگیره در، کشو، کمد در طرح‌ها و نقوش مختلف و جنس‌های مختلف خواهیم شد. واردات دستگیره‌ می‌تواند یک تجارت پرسود در عرصه ورود یراق‌ آلات به کشور تلقی شود. دستگیره‌ها به شکل دستگیره پلاک، فنردار، روزت، توپی، ضربه و بسیاری از موارد دیگر قابل استفاده هستند.

پیچ

اتصال هر نوع ابزاری به یکدیگر ولو دستگیره‌ها مستلزم استفاده از پیچ است. در حقیقت پیچ‌ها نقش عمیقی را در این عرصه ایفا می‌کنند و به همین جهت یکی از پرفروش‌ترین یراق‌ آلات به حساب می‌آیند. پیچ‌ها نیز مانند دستگیره‌ها انواع مختلفی مانند؛ ساده، حرفه‌ای فلزی و پلاستیکی دارند که نوع استفاده هر یک با یکدیگر متفاوت است. به عنوان مثال از پیج‌های پلاستیکی عموماً در کابینت‌سازی بهره گرفته می‌شود. هر کدام از انواع این پیچ مزایا و معایب مختص به خود را نیز داراست که از بحث ما خارج است.

ریل

از ریل‌ها جهت تسهیل در بازو بسته کردن کشو‌ها استفاده می‌شود. در حقیقت کاربرد ریل بیشتر در صنعت چوب است. امروزه استفاده از ریل در ساخت وسایل منزل کیفیت کار را بالا برده و راحتی خریدار را تضمین کرده است. ریل‌ها نیز به ریل ساده و ساچمه‌ای تقسیم می‌شوند. یکی از موارد کاربرد ریل‌ها در پارتیشن‌بندی‌های چوبی و شیشه‌ای است. همچنین در کشورها  و درب‌های کمد نیز از ریل استفاده می‌شود.

لولا

لولا‌ها مهم‌ترین نقش را در بازو بسته کردن در ایفا می‌کنند. در حقیقت این لولا‌ها هستند که به افراد اجازه می‌دهند تا بدون اینکه وزنی از در را تحمل کنند به‌راحتی آن را باز و بسته نمایند. لولا‌ها بلبرینگ مکانیکی هستند که با الصاق در به دیوار باعث چرخش و حرکت می‌شود. لولاها به اقسامی چون لولای بلبرینگی، لولای سرنیزه، لولای بوشی تقسیم می‌شوند که هر یک از آنها در وسایل خاصی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

جک

جک‌ها از جمله یراق‌آلاتی هستند که در وسیله‌های مختلفی کاربرد دارند. یکی از مواردی که در کابینت‌سازی بسیار مورد استفاده واقع می‌شود جک‌ها هستند. جک‌ها سبب می‌شوند تا هنگام بازو بسته کردن در، در ثابت  باقی بماند. امروزه در کابینت‌سازی بیشتر از جک‌های لمسی بهره گرفته می‌شود، زیرا این نوع جک سبب می‌شود تا هنگام بازو بسته کردن در کابینت، صدا تولید نشود.

بهترین گزینه خرید یراق‌ آلات از چین برای واردکننده

اهمیت استفاده از یراق‌ آلات و تقاضای زیاد بازار جهانی برای تهیه این نوع کالا سبب شده است تا کشور چین به‌عنوان قطب تولید یراق‌آلات بدل شود. در حقیقت چین با ارائه انواع یراق‌آلات با کیفیت‌های مختلف از درجه پایین تا درجه مرغوب و همین‌طور با قیمت‌های متفاوت این امکان را به واردکننده داده تا بتواند هر نوع یراق‌آلاتی را متناسب با میزان بودجه تهیه نماید.

بهترین گزینه خرید یراق‌آلات از چین برای واردکننده

خرید یراق‌آلات از چین می‌تواند به شکل حضوری و یا به شکل خرید از سایت‌های ایرانی و چینی فعال در این عرصه باشد. خرید به هر دو شکل می‌تواند مزایا و معایبی را با خود به همراه داشته باشد که ما به آن اشاره می‌کنیم.

خرید از طریق سایت‌ها و فروشگاه‌های اینترنتی

خرید از فروشگاه‌های اینترنتی می‌تواند سبب کاهش هزینه‌هایی چون هزینه سفر، هزینه حمل‌ونقل،  و همین‌طور تلف‌شدن وقت شود. به همین جهت یکی از بهترین راه‌های خرید یراق‌آلات و واردات آن از چین خرید اینترنتی آن است. اما با این حال این روش یک عیب بزرگ داشته و آن است که همواره این امکان وجود دارد که کالای خریداری شده نتواند نیازهای خریدار را برآورده کرده و مطابق با جنس و کیفیتی که مدنظر وی نباشد. از سوی دیگر همواره امکان کلاهبرداری سایت‌ها و فروشگاه‌های اینترنتی وجود خواهد داشت. به همین جهت در خرید غیرحضوری باید تمامی این فاکتور‌ها در نظر گرفته شود.

خرید حضوری یراق‌ آلات

خرید حضوری یراق‌آلات از چین این امکان را به خریدار می‌دهد تا با تولیدکنندگان مختلف دیدار داشته، از اجناس آن‌ها باخبر شده و کیفیت و مرغوبیت اجناس را خود لمس کنند. در حقیقت خرید حضوری سبب می‌شود تا خریدار آنچه که مد نظر دارد را تهیه نماید. زیرا در این نوع خرید، گزینه‌ها مختلفی برای بررسی وجود دارد. اما از سوی دیگر خرید حضوری می‌تواند هزینه‌های واردات را افزایش داده و شاید از این جهت برای کسب‌وکارهای نوپا و یا کسانی که نمی‌خواهند هزینه زیادی در این خصوص خرج نمایند مطلوب نباشد.

با یک قیاس کلی از مزایای و معایب خرید حضوری و آنلاین می‌توان گفت که اگر خریدارها سایت‌های معتبر فروش یراق‌آلات را بیابند و از آن‌ها خرید کنند تا حد بسیار زیادی در هزینه‌های خود صرفه‌جویی می‌شود. البته این یک امر نسبی است و هر کس با توجه به اهداف خود و میزان بودجه می‌تواند بهترین روش را برای خود برگزیند.

خرید از طریق شرکت‌های بازرگانی

یکی از گزینه‌های مناسب برای خرید یراق‌آلات، شرکت‌های بازرگانی هستند. شرکت‌های بازرگانی خدمات مختلفی را برای واردات و صادرات انواع کالاها انجام می‌دهند. این شرکت‌ها دارای تجربه زیادی بوده و همین موضوع باعث می‌شود تا چالش‌های واردات و هزینه‌های زیاد آن مرتفع گردد. در واقع برخی از افراد به‌عنوان واسطه واردات عمل کرده و هزینه‌های زیادی را از خریداران دریافت می‌کنند. این در حالی است که اکثر اوقات، کالاهای مناسبی را وارد کشور نمی‌کنند. شرکت‌های بازرگانی بدون واسطه و با وجود نمایندگان خود در کشورهای تولیدکننده یراق‌آلات، معتبرترین تأمین‌کنندگان را شناسایی کرده و کالاهای با کیفیت و قیمت مناسب را خریداری می‌کنند.

مزایای خرید عمده یراق‌ آلات از چین و دبی

خرید عمده یراق‌آلات از تأمین‌کنندگان در چین و دبی می‌تواند برای واردکنندگان سود خوبی به همراه داشته باشد. اولین مزیتی که برای واردکنندگان دارد این است که با وجود خرید عمده و واردات این کالاها در حجم بالا می‌توان در هر زمان به نیاز مشتریان پاسخ داد. دیگر مزیت خرید عمده یراق‌آلات، قیمت مناسب‌تر آنهاست. در واقع تولیدکنندگان برای پوشش هزینه‌ها، میزان تولید خود را افزایش می‌دهند. درصورتی‌که واردکنندگان سفارش خود را در حجم بالا ثبت کنند می‌توانند یراق‌آلات را با قیمت کمتر خریداری نمایند.

مزایای خرید عمده یراق‌آلات از چین و دبی

واردات یراق‌ آلات از دبی

باید گفت که امروزه دبی نیز به یک مقصد تجاری مهم برای واردات تمامی کالا‌ها از پوشاک و خوراک گرفته شده تا کالاهای صنعتی چون یراق‌آلات تبدیل شده است. واردات یراق‌آلات از دبی یک فایده بزرگ داشته و آن هم مسافت کم برای حمل کالاهاست. در واقع فاصله ایران و دبی از هم کم بوده و در کاهش هزینه‌های واردات و کاهش تأثیرگذار بوده است. به همین جهت بسیاری از تجار ایرانی واردات یراق‌ آلات از دبی را نسبت به چین ترجیح می‌دهند.

از سوی دیگر کشور امارات سعی در ارائه باکیفیت‌ترین و بهترین مارک‌ها و برند‌های جهانی کرده است که همین امر می‌تواند کیفیت کالای مورد نظر خریدارها را افزایش دهد. البته باید به این نکته اشاره کرد که خرید کالای باکیفیت‌تر و خرید از برندهای معروف جهانی قطعاً در قیمت  کالا تأثیرگذار خواهد بود. پس بهتر است حتماً به این فاکتور توجه شده و یک تناسب نسبی میان بودجه و کالای وارداتی  برقرار نمود.

ترخیص یراق‌ آلات از گمرک

یکی از مشکلات و دغدغه‌های واردکنندگان، ترخیص کالاها از گمرک است. در واقع فرآیندهای گمرکی پیچیده، زمان‌بر و هزینه‌های زیادی را به دنبال دارد. عدم تخصص برای ترخیص یراق‌آلات از گمرک می‌تواند موجب بروز مشکلاتی شود که در برخی موارد سرمایه واردکننده از بین می‌رود. علاوه بر این برای ترخیص یراق‌ آلات از گمرک باید هزینه‌هایی به‌عنوان تعرفه کالاها پرداخت شود. میزان این تعرفه برای هر یک از یراق‌آلات متفاوت است.  بنابراین لازم است تا مراحل قانونی توسط یک متخصص برای ترخیص کالاها از گمرک انجام شود.

 

 

خدمات شرکت وانیکس برای واردات یراق‌ آلات از چین و دبی

شرکت بازرگانی وانیکس خدمات متعددی را برای واردات یراق‌آلات از چین و دبی را ارائه می‌کند. با توجه به اینکه فرآیند واردات پیچیده و نیاز به تخصص دارد، وانیکس با داشتن تجربه و متخصصان خود، واردات را با کمترین هزینه و ریسک به کشور انجام می‌دهد. همچنین ترخیص یراق‌ آلات از گمرک که یکی از مراحل سخت واردات از است با شرکت وانیکس با کمترین ریسک صورت می‌گیرد.

 واردکنندگان می‌توانند خرید عمده خود را از طریق شرکت وانیکس انجام دهند. در واقع واردات یراق‌آلات چه از چین و چه از دبی  همواره می‌تواند یک تجارت سودآور تلقی شود. استفاده گسترده و تقاضای بالای این محصولات دلیلی بر اثبات این حرف است. البته برای سودآوری هر چه بیشتر باید قواعد تجارت و واردات کالا رعایت شود چرا که در غیر این صورت تجارت سودآور می‌تواند به یک تجارت مضر تبدیل شود که صفر تا صد این اقدامات از طریق شرکت وانیکس قابل انجام است.

مزایای کار با وانیکس

قرارداد مطمئن

تحویل درب انبار

خرید از هر فروشگاهی در سراسر دنیا

چک تضمینی

واریز هزینه خدمات پس از تحویل بار

حواله یوان و دلار

حواله با کارمزد بسیار پایین

حمل دریایی 70 تا 75 روزه از چین

حمل دریایی 20 تا 25 روزه از دبی

حمل هوایی از چین

حمل هوایی 35 تا 45 روزه از چین

1 دیدگاه برای “واردات یراق‌ آلات از چین و دبی

 1. ریحانه علیزاده گفته:

  سلام
  معرفی خوبی بود. بعضی از این محصولات رو ندیده بودم، ممنون که باعث شدید با این محصولات آشنا بشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *