واردات پاک‌کن فانتزی پر سودتر از چیزی که فکر می کنید

برای واردات پاک‌ کن فانتزی بدون گمرک با کمترین هزینه و در کمترین زمان با شرکت وانیکس تماس بگیرید – تلفن : ۰۹۱۹۴۷۹۴۶۶۷ – ۰۲۱۵۲۱۶۷۰۰۰

به هر حال در جامعه‌ی ما، خرید و فروش پاک‌کن ‌های فانتزی به یک تجارت پر سود تبدیل شده است که همه ساله افراد زیادی دست به واردات پاک‌ کن فانتزی می‌زنند. قابل ذکر است که پاک‌کن های فانتزی بیشتر اوقات در کشور چین تولید شده و به کشورهای دیگر ارسال می‌شود. از انجایی که در این کشور دستگاه‌های پیشرفته‌ای وجود دارد، افراد توانسته‌اند در این زمینه به خوبی عمل کنند و پاک‌ کن ‌های جذابی را طراحی و صادر نمایند. به هر حال تجارت این پاک‌کن ها امروزه افزایش پیدا کرده‌ است. ما در ادامه‌ی این مطلب قصد داریم شما عزیزان را با مراحل و شرایط واردات پاک‌ کن فانتزی و مزایایی که این تجارت پرسود دارد، آشنا کنیم.

 

 

شاید باور نکنید اما باید بدانید که یکی از همین کالاهای پر سود تجاری، پاک‌ کن های فانتزی هستند که طرفداران زیادی را نیز در کشور ما ایران دارند. امروزه تجارتی که در زمینه‌ی تجارت انواع کالا فعالیت دارند، می‌دانند که باید با استفاده از اعتبار خود در بازار فروش کالاهای مختلف، اقدام به واردات کالا کنند. همه‌ی ما تا کنون با پاک‌ کن ها سر و کار داشته‌ایم و با آن‌ها آشنایی داریم. پاک‌کن‌های فانتزی پاک‌ کن هایی هستند که امروزه توسط دانش‌آموزان و افراد دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرند. از آنجایی که این پاک‌کن ‌‌ها از نظر زیبایی ظاهری در رتبه‌ی ممتازی قرار دارند، بیشتر افراد تمایل به استفاده کردن از این پاک‌ کن ‌ها را دارند اما متأسفانه امروزه بر خلاف شکل ظاهری پاک‌ کن ‌های فانتزی، عملکرد آن‌ها چندان قوی نیست و نمی‌تواند به خوبی روی کاغذ عمل کند.

مراحل واردات پاکن های فانتزی

برای این که تاجران بتوانند یک کالا را وارد کشور کنند، نیازمند آن هستند که مراحل گوناگونی را پشت سر بگذارند.واردات پاک‌ کن ‌‌های فانتزی نیز از این قاعده‌ی کلی جدا نیست و مراحل خاصی دارد.

این مراحل عبارتند از:

 • تاجر در ابتدا باید بداند که قوانین مربوط به واردات پاک‌ کن ‌های فانتزی چه قوانینی هستند و با آن‌ها آشنایی کامل پیدا کند.

امروزه در زمینه‌ی واردات و صادرات کالاها قوانین مختلفی حکم‌فرما هستند که برخی از این قوانین به عنوان قانون پایه و برخی دیگر نیز به عنوان قانون اختیاری ثبت گردیده‌اند. به هر حال اطلاع از قوانین مختلف موجود در این زمین باعث می‌شود که شما تجاران عزیز بتوانید با تمرکز و تسلط کامل بر کار خود، به خوبی از عهده‌ی کار تجارت بر بیایید.

مراحل واردات پاک‌کن های فانتزی

 

 

 

شما عزیزان باید در این زمینه به انواع بخشنامه‌های اجرایی و  قوانین گمرکی وضع شده برای واردات پاککن توجه داشته باشید تا در نهایت دچار تخلف نشوید.

 • مرحله‌ی بعدی در زمینه‌ی واردات پاک‌ کن فانتزی این است که شما بتوانید کارت بازرگانی مربوط به کالای مورد نظر خود را از سازمان‌‌های مربوطه دریافت کنید و میزان اعتبار آن را تا زمان پایان کار خود تمدید نمایید.
 • مرحله‌ی سوم واردات پاک‌کن فانتزی این است که شما بتوانید حوزه‌ی کاری و حوزه‌ی فعالیت خود در تجارت را مشخص نمایید که با استفاده از آن تمامی استانداردهای لازم را کسب کنید.
 • در مرحله‌ی آخر نیز شما می‌توانید کالای مورد نظر خود را که همان پاک‌کن فانتزی است، به راحتی وارد کشور کنید.

لازم به ذکر است که این کار شاید دز ظاهر کاری بدون سود تلقی شود اما در واقع صادرات و واردات این پاک کن‌ها می‌تواند سود زیادی را برای تاجر داشته باشد. به همین علت امروزه شاهد آن هستیم که افراد زیادی به این کار رو آورده‌اند و همین موضوع باعث شده است که تنوع این پاک کن‌‌ها در کشور ما ایران بسیار زیاد شود.

شرایط واردات پاک‌ کن ‌های فانتزی

حال که با مراحل مختلف واردات پاک کن فانتزی آشنا شدید، بهتر است با شرایط واردات این کالا نیز آشنایی بیشتری پیدا کنید. شرایط واردات پاک کن‌های فانتزی شامل موارد زیر می‌شود:

 • شرایط واردات پاککن‌های فانتزی شامل موارد زیر می‌شود:فردی که قرار است به عنوان تاجر پاک‌ کن ‌های فانتزی را وارد کند، باید بداند که برای این کار اعتبارنامه‌های مختلفی احتیاج دارد.

بنابراین تاجر نباید بدون در دست داشتن اعتبار نامه دست به واردات کالا بزند.

 • برای این که تاجر بتواند از مراحلی همچون بازرسی حمل و نقل و بازرسی قیمت با سربلندی گذر کند، لازم است که ضوابط و قوانین مربوط به واردات پاککن فانتزی را بخواند و آن‌ها را به خاطر بسپارد.
 • شرط دیگر برای این که دولت اجازه دهد شما تجاران عزیز واردات و صادرات پاک‌ کن فانتزی را به انجام برسانید این است که باید مجوز‌های لازم را کسب کنید.

اگر شما مجوزهای لازم در این زمینه را نداشته باشید، کارتان غیر قانونی و تخلف به حساب می‌آید و پیگرد قانونی دارد. تمامی شرایطی که برای واردات پاکن فانتزی ذکر شده است، در موارد بالا خلاصه می‌شود. بنابراین بهتر است شما عزیزان قبل از واردات این کالا، سعی کنید که با شرایط آشنا شوید و در صورت عدم وجود هر یک از این شرایط، آن را به وجود آورید. در این صورت است که می‌توانید با موفقیت تمامی مراحل واردات کالا را پشت سر بگذارید.

 

 

کاربرد پاک‌ کن

جدا از شرایط و مراحلی که در زمینه‌ی واردات و صادرات کالاها مطرح شده‌اند، می‌خواهیم به بررسی اختصاصی کاربردهای پاک‌کن فانتزی بپردازیم. شاید برای شما نیز این سوال پیش بیاید که پاک‌ کن فانتزی در کجاها مورد استفاده قرار می‌گیرد؟ جدا از جنبه‌ی تزئیناتی این پاک‌ کن ها که مشتریان بسیاری را به خود جذب می‌کنند، می‌توانند در نقاشی کردن و نوشتن نیز کاربرد فراوانی داشته باشند. امروزه دیده می‌شود که بسیاری از افراد در طراحی‌های سیاه قلم و نقاشی‌های خود از این پاک‌کن ‌ها استفاده می‌کنند.

کاربرد پاک‌کن

باید توجه داشته باشید که افراد ابتدا جذب شکل ظاهری پاک‌ کن شده و سپس آن را خریداری می‌کنند. بنابراین متخصصان و طراحان این پاک‌کن ها بیشتر وقت خود را برای بهتر شدن شکل ظاهری این پاک‌کن ها می‌گذارند. کاربرد دیگر پاک‌کن فانتزی در پاک کردن نوشته‌هایی است که با مداد به وجود آمده‌اند. بدیهی است که امروزه هیچ یک از پاک‌کن های فانتزی قابلیت این را ندارند که جوهر خودکار را نیز از روی کاغذ پاک کنند.

مزایای واردات پاک‌ کن فانتزی

حال که با کاربردهای پاکن فانتزی آشنا شدید، بهتر است اطلاعات خود را در زمینه‌ی مزایای واردات این کالاها بالا ببرید. این مزایا عبارتند از:

 • همان طور که چندین بار در مطالب فوق ذکر کردیم، این پاک‌ کن ها می‌توانند سود بالایی را برای تاجر به ارمغان بیاورند.

مزایای واردات پاک‌کن فانتزی

شاید در ابتدا تصور کنید که این پاک‌ کن ها به دلیل جنبه‌ی باطنی خود چندان به فروش نمی‌روند اما در اصل، امروزه بیشتر افراد به جنبه‌ی ظاهری بیش‌ از جنبه‌ی باطنی توجه دارند و به خوبی از این پاک‌کن ‌ها استقبال می‌کنند.

 • مزیت دیگر واردات چنان کالاهایی این است که به دلیل کم بودن حجم این کالاها، هزینه‌های حمل و نقل نیز تا حد زیادی کاهش پیدا می‌کند و این موضوع ارتباط مستقیمی با افزایش سود تاجر دارد.
 • مزیت دیگر این کار این است که لوازم‌التحریر با قیمت ارزان‌تری به افراد فروخته می‌‌شوند.

بی‌شک زمانی که کالاها به صورت یکجا وارد کشور شوند، از نظر قیمت نیز کاهش پیدا می‌کنند تا فروش آن‌ها افزایش یابد.

معایب واردات پاکن فانتزی

واردات پاکن فانتزی اگر چه مزایای متعددی را برای افراد به وجود می‌آورد اما در این بین، معایبی را نیز دارا می‌باشد. یکی از این عیب‌ها این است ک تاجر باید نیاز بازار روش را بشناسد و سپس دست به خرید کالا از کشورهای دیگر بزند. این کار بسیار زمان‌بر است و ممکن است حتی در پایان نتیجه هم ندهد.

 علاوه بر این، برای این که کالایی وارد کشور شود، تاجر باید به دنبال کسب جوازنامه‌ای گوناگون باشد که این کار نیز به خودی خود دشواری‌ها و سختی‌های فراوانی را به دنبال دارد. بنابراین اگر شما نیز جزو افرادی هستید که تمایل به وارد کردن کالا از خارج کشور به داخل کشور را دارید، بهتر است ابتدا با جنبه‌های مختلف این کار که شامل مزایا و معایب آن می‌شوند، آشنایی بیشتری پیدا کنید و دانش خود را در این زمینه بالا ببرید.

 سخن پایانی

شاید تا کنون نام پاک‌کن فانتزی را شنیده باشید. امروزه بسیاری از افراد به دنبال این هستند که با واردات چنین کالاهایی، بازار فروش پاک کن و لوازم تحریر را به دست بگیرند و از این طریق به سود بالایی برسند. واردات پاک‌ کن ‌های فانتزی شاید در ظاهر کار آسانی به نظر بیاید اما مستلزم رعایت شرایط و قواعد خاصی از سوی تاجر است. زمانی که تاجر اقدام به وارد کردن این کالاها می‌کند. در اصل باید بر اساس مراحلی که در این زمینه وجود دارد عمل کند و گام به گام پیش برود.

لازم به ذکر است که واردات این کالاها سبب می‌شود که تاجر از این کار خود سود زیادی ببرد. اگرچه برخی از افراد فکر می‌کنند ک این کار سود چندانی ندارد. به هر حال ما در مطالب فوق سعی کردیم شما را با مراحل، شرایط ، معایب و مزایایی که واردات کالایی همچون پاکن فانتزی دارد آشنا کنیم تا شما عزیزان بتوانید با استفاده از مطالب فوق، معلومات خود را در این زمینه بالا ببرید. امید است این مطالب برای شما عزیزان مفید واقع شده باشد.

سئوالات متداول درباره واردات پاک‌ کن

 • آیا پاک کن فانتزی جزو کالاهای پرسود از نظر تجاری محسوب می‌شود؟

بله. پاک کن فانتزی به‌خاطر تقاضای خرید بالایی که در بازار ایران دارد و البته قیمت ارزان خریدش از دبی و چین، جزو پرسود ترین کالاهای وارداتی به ایران محسوب می‌شود.

 • مراحل واردات پاک کن فانتزی کدام است؟

برای واردات این کالا از چین و دبی به ایران، باید سه مرحله خرید پاک کن فانتزی از شرکت‌های تولیدی، ترخیص آنها از گمرکی و ارسالشان به ایران پشت‌سر گذاشته شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *