ترخیص و واردات شهر چیچیهار چین

فاصله این شهر از پایتخت کشور چین ( شهر پکن ) چیزی در حدود ۱۰۰۰ کیلومتر ‌می‌باشد. وسعت این شهر  ۴/۲۴۶/۸۰۰ متر مربع می‌باشد. شهر چیچیهار یکی از شهرهای گردشگری در کشور چین است که سالیانه توریست‌های فراوانی را به خود جذب می‌کند. مناظر طبیعی و مکان‌های تاریخی چند نمونه از جاذبه‌های این شهر می‌باشد. در ادامه با تیم بازرگانی وانیکس با موضوع شهر چیچیهار با ما همراه شوید.

 

 

واردات از چیچیهار چین

کل تولید ناخالص شهر چیچیهار در سال ۲۰۲۱ برابر با ۱۲۱.۰۴ میلیارد یوان است که پس از هاربین و داکینگ در مقام دوم جای می‌گیرد. و سومین شهر مهم اقتصادی در استان هیلونگجیانگ است. شهر چیچیهار به عنوان یک شهر مهم اقتصادی در استان هیلونگجیانگ دارای تعداد بسیاری شرکت قدرتمند است. این شرکت های قدرتمند نه تنها نیروی پیشرو در تولید اقتصادی شهر چیچیهار هستند، بلکه نیروی مهمی در اشتغال، مالیات و نوآوری شهر چیچیهار هستند. شرکت گروه صنایع سنگین ملی چین بزرگترین شرکت در شهر چیچیهار می‌باشد. که در میان صد شرکت برتر استان هیلونگجیانگ در سال ۲۰۲۱ رتبه دهم و در میان صد شرکت تولیدی برتر در استان هیلونگجیانگ در سال ۲۰۲۱ میلادی رتبه پنجم را به خود اختصاص داده است. CRRC Qiche Group Co دومین شرکت بزرگ در شهر چیچیهار است. رتبه شانزده در ۱۰۰ شرکت برتر هیلونگجیانگ در سال ۲۰۲۱ و رتبه نهم در ۱۰۰ صنعت تولیدی برتر هیلونگجیانگ.

واردات از چیچیهار چین

یکی دیگر از شرکت‌های بزرگ تولیدی در این شهر یک شرکت لبنیاتی می‌باشد که بخش زیادی از تولید را در این شهر به خود اختصاص داده است. با توجه به صنایع و تولیدی‌های گفته شده در این شهر اگر قصد واردات محصولی از این شهر را دارید باید به دنبال کالاهای صنعتی و غذایی باشید. بطور مثال واردات قطعات خودروهای سنگین و یا تاسیسات آبی و پالایشگاهی و همچنین تجهیزات راه سازی و عمرانی.

 

 

صادرات به شهرچیچیهارچین

با توجه به تولیدات و صنایع ذکر شده در این شهر شما باید مواد اولیه برای تولید این صنایع را برای شرکت ها و تولیدی ها فراهم آورید. این آسان‌ترین روش برای بررسی اولیه برای واردات به یک شهر می‌باشد. برای بررسی دقیق‌تر شما احتیاج به حضور در این مکان و تحلیل بازار و زیر نظر گرفتن عمده محصولات وارداتی و صادراتی این شهر است. در اطلاعات عمومی که در این شهر در دنیا منتشر شده است به این موضوع اشاره شده که این شهر از نظر صنعتی یک شهر مهم در استان خود و حتی سطح کشور می‌باشد. کارخانه‌های صنعتی بزرگ و تکنولوژی ساخت صنایع سنگین در میان سایر صنایع در این شهر پیشگام می‌باشد.

ترخیص کالا از چیچیهار چین

قوانین و ضوابط ترخیص کالا در این شهر مانند سایر استان‌های عادی کشور چین می‌باشد. طبق قانون کلی گمرک کشور چین تمامیه محصولات در زمان ورود و خروج بصورت کامل کنترل می‌شود و در صورتی که با شرح کتبی بازرگانان مطابقت نداشته باشد به شدت مورد پیگیری و اعمال قانون قرار می‌گیرد. اما در بعضی از استان های کشور چین قوانین و ضوابط متفاوت می باشد. مانند هنگ کنگ و یا مناطق ادرای و خودمختار.

ترخیص کالا از چیچیهار چین
ترخیص کالا از چیچیهار چین

 

 

فورواردر از چیچیهار چین

بطور کلی فورواردر به شخصی گفته می‌شود که اگر شخصی به عنوان مثال از شهر چیچیهار قصد واردات کالایی به ایران را داشته باشد به عنوان نماینده شرکت بازرگانی در آن مکان حضور می‌یابد و کالای خریداری شده شما را به سمت انبارهای شرکت بازرگانی می فرستد. زیرا در بعضی اوقات شما در شهری خرید انجام می دهید که ممکن است انبار شرکت بازرگانی در آنجا وجود نداشته باشد. پس احتیاج به یک فرد مورد اطمینان دارید که بار شما را از آن شهر به شهری که انبار شرکت موجود است حمل کند. بعد از وارد شدن کالای شما به انبار با شرکت مورد نظر خود مانند وانیکس قراردادی منوط به حمل و نقل قانونی کالای شما به مقصد مورد نظر نوشته می‌شود.

خرید عمده از چیچیهار چین

بسیاری از بازرگانان در هنگام سفر تجاری به یک کشور به فکر سود بیشتر هستند. این یک موضوع اجتناب نا پذیر می‌باشد. در برخی از کشورها و یا کارخانه‌جات و حتی تولیدی‌های کوچک و بزرگ روش های فروش مرسوم است که اگر به آنها آشنا باشید می‌توانید خرید مطلوب‌تر و در نتیجه پرسودتر داشته باشید. بطور مثال در خریدهای عمده شما محصول یک روز کامل یک شرکت را پیش خرید می‌کنید. و در ازای این کار از فروشنده و تولید کننده درخواست یک قیمت متفاوت دارید. اینگونه خریدها از ۲ جهت سود فراوانی را نصیب واردکننده می‌کند. آیتم اول این هست که شما تیراژ بالایی از محصول را وارد می‌کنید و باعث می‌شود شما مدت زمان بیشتری در انبارهای خود از آن محصول داشته باشید و از خطر گران شدن ارز هم در امان باشید.

خرید عمده از چیچیهار چین

آیتم دوم این است که شما تولید یک روزه کامل آن تولیدکننده را بصورت کامل پیش خرید کردید و تولیدکننده را تشویق کردید که محصول مورد نظر را با قیمت بسیار مناسب‌تر به شما ارائه دهد. این موضوع باعث می‌شود رقبای خود را در بحث قیمت کنار بزنید.

کارگو از چیچیهار چین

در بسیاری از کشورهای دنیا کارگو معانی و وظسیفه‌های متفاوتی دارد. در کشور ما ایران کارگو به شخص و یا مجموعه‌ای اطلاق می‌شود که کالا و بار مورد نظر شما را از مبدا به مقصد توافقی میان شما و کارگو میرساند و بابت آن دستمزدی دریافت می‌کند. بطور کلی این مجموعه وظیفه حمل و نقل کالای مورد نظر شما را به عهده می‌گیرد. شرکت وانیکس با سابقه ۱۰ ساله خود در این امر پیشرو می باشد. بازرگانی وانیکس همواره در تلاش است که این خدمات را روز به روز با کیفیت بیشتری به مشتری‌های گرامی خود ارائه دهد.

 

 

روش کار در بازرگانی وانیکس به این صورت است که پس از تحویل کالای مورد نظر مشتری به انبارهای شرکت وانیکس واقع در کشورهای مختلف مانند چین-امارات-قطر-ترکیه-هند-عمان قراردادی توافقی و کاملا قانونی میان مشتری و بخش بازرگانی وانیکس بسته می‌شود. و پس از دریافت کالا و عقد قرارداد حمل و نقل، مراحل ارسال آن سریعا شروع می‌شود. یکی از امتیازات کار با بازرگانی وانیکس این است که کالای مورد نظر شما به صورت صد در صدی و بیمه می‌شود، و در صورت حادثه در هنگام حمل و نقل کالای شما این خسارت بدون هیچ گونه قید و شرط و کمتر از ۱ هفته به مشتری پرداخت می‌شود. این موضوع تا جایی پیش رفته است که برای رفاه حال بیشتر مشتری‌ در هنگام عقد قرارداد یک چک تضمینی به ارزش کالای شما به مشتری تحویل داده می‌شود.

یکی از امتیازات کار با بازرگانی وانیکس این است که کالای مورد نظر شما به صورت صد در صدی و بیمه می‌شود، و در صورت حادثه در هنگام حمل و نقل کالای شما این خسارت بدون هیچ گونه قید و شرط و کمتر از ۱ هفته به مشتری پرداخت می‌شود. این موضوع تا جایی پیش رفته است که برای رفاه حال بیشتر مشتری‌ در هنگام عقد قرارداد یک چک تضمینی به ارزش کالای شما به مشتری تحویل داده می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *