انواع بیمه واردات کالا | بیمه واردات شرکت بازرگانی وانیکس

در تجارت خارجی تمام خریداران، فروشندگان، واردکنندگان، حمل کنندگان و اعتبار دهندگان در تلاش هستند تا در سایر فعالیت‌های تجاری خود ریسک را به حداقل برسانند. از این رو همه کوشش می‌کنند تا با بیمه واردات کالا در معاملات با خیال راحت فعالیت‌های تجاری خود را انجام دهند. واردات با بیمه واردات کالا شرکت بازرگانی وانیکس.

واردات کالا با وانیکس تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳– ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

بیمه واردات کالا

مطمئنا اگر این اطمینان و بیمه نسبت به جبران سایر خسارت‌های احتمالی وجود نداشت، هم اکنون مبادلات بین المللی به این سهولت انجام نمی‌گرفتند. در ادامه این مطلب قصد داریم مباحثی را درباره بیمه واردات کالا برای شما بیان کنیم، بنابراین با ما همراه باشید.

برای واردات از چین با وانیکس کلیک کنید

برای واردات از دبی با وانیکس کلیک کنید

در ادامه، مطلب انواع بیمه واردات کالا زیر را برای شما بیان می‌کنیم:

  • تعریف بیمه واردات کالا
  • مدت اعتبار ‌بیمه ‌برگه واردات کالا چقدر است؟
  • بیمه باربری و همین‌طور حمل و نقل محصول
  • بیمه حمل و نقل وارداتی
  • بیمه نامه حمل و نقل زمینی
  • بیمه نامه حمل و نقل هوایی
  • چک تضمین وانیکس بیمه واردات کالاهای شما
  • بیمه واردات کالا با وانیکس

تعریف بیمه واردات کلا

بیمه درواقع عقدی بوده که به موجب این عقد یک طرف تعهد می‌کند در اضای دریافت وجهی از شخص دیگر، در صورت وقوع هر حادثه‌ای که باعث خسارت دیدن محصول مورد نظر شود, تمام خسارات وارده بر محصول را جبران کرده یا مبلغ مشخصی را به شخص پرداخت کند. به شخص متعهد، بیمه گر (INSURER)، به شخص ذی‌نفع، بیمه گزار (BENEFICIAF) و به موضوع بیمه درواقع مورد بیمه یا (ASSURED) گفته می‌شود.

برای خرید از علی بابا چین با وانیکس کلیک کنید

تعریف بیمه واردات کلا
تعریف بیمه واردات کلا

مدت اعتباربرگه  ‌بیمه واردات کالا چقدر است؟

مدت اعتبار این ‌بیمه‌نامه طبق شرایط کلوز پیوست‌ است، ولی درمورد حمل و نقل غیر دریایی یا حمل و نقل ترکیبی، یکی از شرایط گفته شده در زیر جایگزین کلوزهای C ،B ،A‌ می‌شود:

  • در مورد حمل و نقل هوایی: سی روز بعد از رسیدن هواپیمای حامل محصول به فرودگاه کشور مورد نظر
  • در مورد حمل و نقل زمینی: شصت روز بعد از ورود محصول به مرز زمینی کشور مورد نظر

این مدت‌های گفته شده با درخواست کردن ‌بیمه‌گذار از بیمه‌گر و موافقت شخص بیمه‌گر و سپس پرداخت کردن حق بیمه اضافی قابل تمدید‌ است.

برای آشنایی کامل با دموراژ کلیک کنید

بیمه باربری و همین‌طور حمل و نقل محصول

بیمه باربری و همین‌طور حمل و نقل محصول (از راه زمینی، دریایی و هوایی) ‌درواقع بیمه‌ای‌ بوده که‌ به موجب‌ آن‌ شخص ‌بیمه‌گر در اضای دریافت حق‌ بیـمه‌ ‌از شخص ‌بیمه‌گذار، متعهد‌ می‌شود اگر که در هنگام حمل‌ و نقل محصول از نقطه‌‌ای‌ (مبداء حمل‌ محصول) به‌ نقطه دیگر (مقصد حمل‌ محصول)، محصول تلف‌ شده‌ یا حتی دچار خسارت شود و یا شخص ‌بیمه‌گذار هزینه‌هایی مربوط به این‌ خطرات ‌متحمل‌ شود، همه خسارت‌های وارد شده را جبران‌ کند.

بیمه باربری و همین‌طور حمل و نقل محصول
بیمه باربری و همین‌طور حمل و نقل محصول

علاوه‌ بر این در برخی موارد خسارت وارد شده به ‌اشخاص‌ ثالث‌ هم از طریق‌ همین بیمه‌ جبران‌‌ می‌شود. درواقع بیمه‌نامه حمل و نقل، یک تضمین است که سایر خطرات ناشی از حمل و نقل را تقبل کرده و زیان وارده به محصول را جبران می‌کند.

برای انجام گروپاژ با بهترین قیمت با وانیکس کلیک کنید.

بیمه حمل و نقل وارداتی

بیمه نامه‌های باربری وارداتی حدود نود درصد از تمام بیمه‌های باربری را تشکیل داده‌اند. این‌ بیمه‌نامه‌ خط‌راتی‌ که‌ محصولات خریداری‌ شده ‌توسط‌ واردکنندگان و بازرگانان ‌ایرانی‌ از کشورهای‌ خارجی را تهدید می‌‌کند مورد حمایت خود قرار داده و این‌ پوشش و بیمه ‌از کشور مبداء یعنی کشوری‌ که‌ محصول از آن‌ توسط بازرگانان خریداری‌ شده‌ تا مقصد یعنی انبار شخص بیمه‌ گذار ادامه دارد. این‌ بیمه‌نامه جزو اسناد مورد نیاز برای گشایش‌ اعتبار در بانک‌ها بوده و هدف ‌از آن‌ حفاظت از منافع‌ تجار، بازرگانان، واردکنندگان‌ و در آخر حفاظت از منافع‌ ملی‌ است.

برای استفاده از خدمات واردات ته لنجی با وانیکس با کمترین هزینه کلیک کنید.

بیمه نامه حمل و نقل زمینی

صاحبان محصول جهت حفظ و در امان نگه داشتن سرمایه خود نیاز است در هنگام حمل و نقل و جابجایی محصولات در خشکی، آن‌ها را تحت پوشش بیمه حمل و نقل و باربری قرار دهند که به این بیمه، بیمه نامه حمل و نقل زمینی گفته می‌شود. این بیمه نامه درواقع مکمل بیمه نامه جابجایی و حمل و نقل دریایی بوده که معمولا خسارات احتمالی را پوشش می‌دهد.

برای شرکت در دوره آموزش واردات تا کسب درآمد بالا با وانیکس و معرفی بهترین و پرسودترین کالاها برای واردات کلیک کنید

بیمه نامه حمل و نقل هوایی

با توجه به پیشرفت چشم‌گیر و سریع صنایع هواپیماسازی به ویژه هوانوردی تجاری، تلاش‌های بسیار زیاد و گسترده‌ایی برای بهبود و همین‌طور اصلاح بیمه نامه‌ها جهت پوشش انواع مختلف خسارات احتمالی به عمل آمده است. در همین راستا تیم بیمه هوایی انگلیس BIAG یک بیمه نامه جامع جهت پوشش بیمه بدنه و همین‌طور پوشش مسئولیت حقوقی در قبال افراد ثالث و افراد مسافر به بازار ارائه داده است.

برای آشنایی دقیق با اینکه ریلیز چیست کلیک کنید

چک تضمین وانیکس بیمه واردات کالاهای شما

پروسه واردات کالا، پروسه‌ای است که باید با دقت زیادی انجام بگیرد و شما نیاز است به عنوان شخص واردکننده کالا، با دقت و برنامه ریزی پیش بروید. پروسه واردات به‌طوری حساس است و نیاز به دقت دارد که کوچک‌ترین اشتباه در آن می‌تواند خسارات جبران ناپذیری به شما بزند. از این رو باید آشنایی کاملی با پروسه واردات کالا داشته باشید و با دقت و برنامه ریزی این کار را به انجام برسانید.

برای حمل کالا از چین با وانیکس با بهترین هزینه کلیک کنید

جدا از این‌ها شما باید از بیمه بودن واردات خود نیز اطمینان حاصل کنید. هنگامی که بحث واردات می‌شود، بیمه اهمیت بسیار زیادی پیدا می‌کند؛ زیرا همانطور که گفتیم این کار، فعالیتی حساس است که ممکن است گاهی اوقات موجب شود هزینه‌های کاملا اضافی بپردازید و خساراتی ببینید. در این شرایط اگر بیمه داشته باشید، دیگر نگران این هزینه‌ها نخواهید بود و با خیال راحت به واردات کالا می‌پردازید.

چک تضمین وانیکس بیمه واردات کالاهای شما
چک تضمین وانیکس بیمه واردات کالاهای شما

برای اینکه مطمئن شوید در فرایند واردات کالا مشکلی پیش نمی‌آید، پیشنهاد می‌کنیم از یک شرکت وارداتی و بازرگانی معتبر در این زمینه کمک بگیرید. هنگامی که در زمینه واردات کالا از یک شرکت وارداتی و بازرگانی معتبر کمک می‌گیرید، باید بدانید که آن‌ها وظیفه دارند واردات کالای شما را بیمه کنند. بنابراین به مجموعه‌ای معتبر، کاردان و باتجربه مراجعه کنید که علاوه بر اینکه شما را به نحو احسن در زمینه واردات کالا راهنمایی کند، واردات کالای شما را بیمه کرده و یک چک تضمینی به شما بدهد.

برای آشنایی با اصطلاحات تجاری کلیک کنید.

شرکت‌هایی که واردات کالای شما را بیمه کنند کمیاب هستند، اما نگران نباشید. در این مطلب قصد داریم شما را با یک مجموعه وارداتی و بازرگانی که واردات کالای شما را بیمه می‌کند آشنا کنیم. این شرکت، شرکتی نیست جز شرکت وارداتی و بازرگانی وانیکس. چک تضمین وانیکس بیمه کالاهای واردات شما است. در بخش بعدی این مطلب بیشتر با این شرکت آشنا می‌شویم.

برای خرید از چین و واردات آن به ایران کلیک کنید

بیمه واردات کالا با وانیکس

هم اکنون شرکت‌های بسیاری در زمینه واردات کالا از چین و دبی فعالیت می‌کنند. مطمئنا انتخاب بین آن‌ها دشوار بوده و در این زمینه نیازمند کمی راهنمایی خواهید بود. اولین نکته‌ای که باید در نظر داشته باشید این است که آن مجموعه معتبر باشد. دومین نکته کاردان و با تجربه بودن پرسنل آن مجموعه است. شما باید اطمینان حاصل کنید که کارمندان شرکت مورد نظرتان توسط متخصصین آموزش دیده‌اند و کار شما را به نحو احسن به انجام می‌رسانند.

برای استفاده از خدمات کارگو از چین وانیکس کلیک کنید

نکته سوم این است که آن مجموعه واردات کالای شما را بیمه کند. قابل توجه است که بیمه واردات محصول از اهیمت بسیار بالایی برخوردار بوده و اگر این کار جزو خدمات مجموعه مورد نظر شما نبود، دور آن را خط بکشید و سراغ مجموعه دیگری بروید. از جمله شرکت‌های معتبری که از پرسنل باتجربه و کاردانی برخودار بوده و واردات کالا را بیمه می‌کند، می‌توان به شرکت وارداتی و بازرگانی وانیکس اشاره کرد.

برای استفاده از خدمات ترخیص کالا وانیکس کلیک کنید

این مجموعه با سال‌ها تجربه در زمینه واردات کالا، هم اکنون آماده خدمت رسانی به شما مراجعه کنندگان عزیز است. همچنین این مجموعه به تمام مراجعه کنندگان خود یک چک تضمینی می‌دهد تا خیال آن‌ها را طی انجام پروسه واردات راحت کند و این‌گونه افراد بتوانند با خیالی راحت واردات کالا را به انجام برسانند. بنابراین با خیالی آسوده به این شرکت مراجعه کرده و از همکاری کردن با آن‌ها لذت ببرید. خدمات این مجموعه شامل واردت کالا از کشور چین، حمل خرده بار، بیمه واردات کالا، واردات کالا از دبی، انبارداری در دبی و انبارداری در کشور چین می‌شود.

برای استفاد ه از خدمات مشاوره واردات وانیکس به صورت رایگان کلیک کنید.

۰/۵ (۰ نظر)

این مطلب را به اشتراک بگذارید

برای واردات کالا با وانیکس تماس بگیرید تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳

29 تعداد بازدید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست