صادرات پیاز در سریع ترین زمان و با بهترین هزینه با وانیکس

پیاز جزو صیفی‌جات محبوبی است که خواص متعددی دارد و در اکثر غذاها نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. پیاز ۳ ویژگی برتر دارد و آن این است که روش تکثیر، نگهداری و حمل و نقل آن به سهولت امکان‌پذیر است. بنابراین صادرات پیاز از ایران به کشور‌های دیگر فرایند چندان پیچیده‌ای نیست. برای صادرات پیاز و امور بازرگانی با کمترین هزینه و در کمترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس تماس بگیرید – تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳- ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

واردات کالا با وانیکس تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳– ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

صادرات پیاز
صادرات پیاز

برای واردات کالا با وانیکس تماس بگیرید         تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳

پاپ آپ آموزش واردات

برای صادرات پیاز و امور بازرگانی با کمترین هزینه و در کمترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس تماس بگیرید – تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳- ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

جالب است بدانید که در دنیا چند کشور وجود دارند که پیاز در آن‌ها کشت نمی‌شود. این قبیل کشور‌ها به دلیل عدم موفقیت در کشت و مصرف پیاز، آن را از کشو‌های دیگر وارد می‌کنند. این یک فرصت ویژه‌ برای کشورهایی است که قطب تولید پیاز هستند. کشورمان ایران پیاز کیفیتی تولید می‌کند. تاجران با ارسال پیاز به کشور‌های اروپایی می‌توانند سود قابل توجهی به دست بیاورند. قصد داریم تا در این قسمت از وبلاگ وانیکس، در مورد  صادرات پیاز  صحبت کنیم. اگر قصد صادرات این محصول را دارید، ادامه مقاله را بخوانید تا با راه و روش صادرات آن به طور کامل آشنا شوید.

موضوعاتی که در این مقاله به آن ها اشاره خواهیم کرد.

  • چگونه صادرات پیاز را شروع کنیم؟
  • بهترین کشور‌ها برای صادرات پیاز
  • برای صادرات پیاز چه مجوز‌هایی لازم است؟
  • مدارک مورد نیاز برای صادرات پیاز
  • حداقل سرمایه برای صادرات پیاز
  • سود صادرات پیاز چقدر است؟
  • برای صادرات پیاز چه باید کرد؟
  • واردات کالا از طریق شرکت وانیکس
  • سخن پایانی

چگونه صادرات پیاز را شروع  کنیم؟

در چند سال گذشته پیشنهادی مبنی بر ارسال پیاز به کشور‌های نیازمند به این محصول داده شد. از آن‌جایی که پیاز‌های تولید کشور بیشتر از نیاز کشور بود، وزارت جهاد کشاورزی به عنوان دستگاه تولید کننده این پیشنهاد را قبول کرده و به قول معروف مجوز صادرات را صادر نمود.

برای واردات از چین با وانیکس کلیک کنید

چگونه صادرات پیاز را شروع  کنیم؟
چگونه صادرات پیاز را شروع  کنیم؟

مازاد تولید پیاز توسط تاجران به خارج از کشور صادر می‌شود. لازم است تاجران تمام مجوز‌ها و مدارک لازم برای صادرات را دریافت کنند و اطلاعات کافی در مورد مشکلات احتمالی جمع‌آوری نمایند. وارد شدن در این راه می‌تواند سودآوری بالایی داشته باشد. اما این به شرطی تحقق می‌یابد که اطلاعات کافی در مورد صادرات این محصول داشته باشید.

کارت بازرگانی چیست و چگونه می‌توان کارت بازرگانی گرفت.

بهترین کشور‌ها برای صادرات پیاز

 در حال حاضر پیاز تولید ایران به ۳۰ کشور دنیا صادر می‌شود که از میان این کشور‌ها می‌توان به کویت، اوکراین، عراق، لهستان، بلغارستان، روسیه و ترکیه اشاره کرد. یکی از کشورهایی که در فصل پائیز از ایران پیاز دریافت می‌کند، بلغارستان است. این کشور‌ اروپایی به دلیل کیفیت بالا و قیمت مناسب، طرفدار پیاز‌های تولید ایران است. ارسال پیاز به کشورهای مختلف باعث سودآوری بالایی  می‌شود.

برای صادرات پیاز چه مجوز‌هایی لازم است؟

در مورد محصولات غذایی و صیفی‌جات، اخذ گواهی بهداشت و قرنطینه خیلی مهم است. کشور وارد کننده باید اطمینان حاصل کند که محصول از نظر کیفیت و بهداشت قابل قبول است و می‌توان آن را بدون مشکل مصرف کرد. یکی دیگر از مجوز‌های لازم نیز دریافت کارت بازرگانی است که شخص صادر کننده باید شخصا برای دریافت آن اقدام کرده و مراحل قانونی را طی کند. صادر کننده کالا باید مسیر پر فراز و نشیبی را طی کند و تمام مجوز‌های لازم را دریافت کند. اما پایان این مسیر روشن است و سود قابل توجهی در اختیار فردی است که اقدام به صادرات این محصول کرده است.

برای واردات از دبی با وانیکس کلیک کنید

مدارک مورد نیاز برای صادرات پیاز

۱) دریافت کارت بازرگانی

۲) دریافت مجوز صدور محصول

۳) دریافت مجوز بهداشت و قرنطینه

۴) گواهی انرژی اتمی

حداقل سرمایه برای صادرات پیاز

قیمت پیاز در کشور چندان بالا نیست. اگر خود تولید کننده باشید که  کار خیلی راحت می‌شود. اما حتی اگر تولید کننده نیستید و قصد دارید صادرات این محصول را انجام دهید، باز هم جای نگرانی نیست. شما می‌توانید به کشور‌های خارجی پیاز صادر کنید و با سود فراوانی که به دست می‌آورید، کسب و کار خود را گسترش دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد حداقل میزانسرمایه، می‌توانید با کارشناسان شرکت وانیکس تماس بگیرید. آن‌ها در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخ سوالات شما را خواهند داد.

برای صادرات به قطر با بهترین قیمت و در کمترین زمان با وانیکس کلیک کنید.

سود صادرات پیاز چقدر است؟

همان‌طور که گفتیم، ۳۰ کشور از ایران پیاز وارد می‌کنند. از طرفی کشور ما محدودیتی در زمینه تولید پیاز ندارد و حتی در فصول سرد سال نیز پیاز در انواع مختلف با حجم بالا تولید می‌شود. بنابراین، تجارت پیاز جزو فعالیت‌های بازرگانی پر سود محسوب می‌شود. در حال حاضر پیاز به عنوان یک محصول صادراتی پر ارزش در کشورمان تولید می‌شود و تاجران بسیاری به صادرات این محصول پرسود مشغول هستند.

برای حمل کالا از چین با وانیکس با بهترین هزینه کلیک کنید

سود صادرات پیاز چقدر است؟
سود صادرات پیاز چقدر است؟

شاید برایتان جالب باشد اگر بدانید که کشورمان در سال ۲۰۲۰ توانست، رتبه ۳۲ جدول را در زمینه صادرات به خود اختصاص دهد. ارزش این صادرات حدود  ده میلیون دلار تخمین زده شد که رقم بالایی است.

برای صادرات پیاز چه باید کرد؟

در کشورمان سالانه ۳ میلیون تن پیاز تولید می‌شود که علاوه بر داخل کشور، پتانسیل صادرات به خارج از ایران را نیز دارد. از آن‌جایی که کشت پیاز در تمام فصول سال انجام می‌شود، از نظر زمانی هیچ محدودیتی در زمینه صادرات نداریم.

برای خرید از علی بابا چین کلیک کنید.

برای صادرات پیاز چه باید کرد؟
برای صادرات پیاز چه باید کرد؟

کویت یکی از کشورهایی است که از ایران پیاز وارد می‌کند. صادرات به کویت از طریق مرز بوشهر و خرمشهر انجام می‌شود. یکی از مزایای بندر بوشهر این است که خدمات گمرکی در آن به بهترین وجه ممکن انجام می‌شود. البته از مرز بوشهر می‌توان به کشور‌های دیگری نیز محصول صادر کرد. بهتر است برای صادرات پیاز با شرکت‌هایی مثل وانیکس همکاری کنید. آن‌ها در این زمینه تجربه فراوانی دارند و تمام مراحل کار را بدون هیچ عیب و نقصی انجام خواهند داد.

برای استفاده از خدمات ترخیص کالا وانیکس کلیک کنید

صادرات کالا از طریق شرکت وانیکس

امروزه صادرات کالا از ایران به سرتاسر جهان انجام می‌شود. و بخش مهمی از سرمایه در گردش کشور توسط تاجران ایرانی تامین می‌شود. لازم به ذکر است که در حال حاضر کالاهای صادراتی مشمول مالیات بر ارزش افزوده نیستند و راه‌های صادراتی هموارتر از گذشته شده‌اند.

برای خرید از چین و واردات آن به ایران کلیک کنید

شرکت بازرگانی وانیکس، دارای کارشناسان خبره و کاربلدی است. آن‌ها به می‌آموزند  که چگونه با کمترین هزینه به کشور‌های خارجی محصول صادر کنید. بنابراین بهتر است با این شرکت همکاری کرده و کالای مورد نظرتان را بدون هیچ مشکلی از کشور خارج کنید.

برای استفاده از خدمات کارگو از چین کلیک کنید.

سخن پایانی

در تمام جهان، کمتر کشوری را می‌توان یافت  که در ۴ فصل سال بتواند پیاز تولید کند. موقعیت جغرافیایی خوب ایران و تولید مازاد بر نیاز  باعث شده است که پیاز با‌کیفیت ایرانی به کشور‌های همسایه و همچنین کشور‌های اروپایی صادر شود. این مقاله را به یکی از صیفی‌جات مهم یعنی پیاز و راه و روش صادرات آن اختصاص دادیم‌. امیدواریم  این مقاله برای شما  مفید بوده باشد.

۰/۵ (۰ نظر)

این مطلب را به اشتراک بگذارید

برای واردات کالا با وانیکس تماس بگیرید تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳

پاپ آپ آموزش واردات
135 تعداد بازدید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
پاپ آپ آموزش واردات