صادرات ظروف یکبار مصرف با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با وانیکس

امروزه شاهد توسعه میزان تولید انواع مختلف ظروف یکبار مصرف گیاهی و پلاستیکی در داخل کشورمان هستیم. دسترسی به منابع مواد اولیه فراوان و همچنین استفاده از تکنولوژی برتر روز برای تولید این محصولات، شرایط مناسبی را برای شرکت‌های تولیدکننده ایرانی فراهم کرده است تا بتوانند در زمینه صادرات ظروف یکبار مصرف به بسیاری از کشورهای مختلف دیگر گام بردارند. برای صادرات ظروف یکبار مصرف با کمترین هزینه و در کمترین زمان با شرکت وانیکس تماس بگیرید – تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳- ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

واردات کالا با وانیکس تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳– ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

صادرات ظروف یکبار مصرف

برای صادرات ظروف یکبار مصرف با کمترین هزینه و در کمترین زمان با شرکت وانیکس تماس بگیرید – تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳- ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

برای صادرات به قطر با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

ظروف یکبار مصرف از جمله کالاهایی است که طیف بسیار گسترده و تقاضا بالایی دارد. صادرات ظروف یکبار مصرف به کشورهای مختلف مزایای بسیار زیادی برای تاجران، صادرکنندگان و اقتصاد کشور دارد. بنابراین شرکت‌های زیادی با صادرات این نوع محصولات به دنبال کسب و تضمین سود خود هستند.

برای واردات ته لنجی با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

با افزایش تقاضای مردم و پتانسیل بالای صادرات این نوع کالای مصرفی، باعث شده که حجم قابل توجهی از ارز وارد کشور شود، از این طریق سرمایه کشور افزایش پیدا کند.

برای خرید از علی بابا چین با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

 به عناوین زیر در مقاله صادرات ظروف یکبار مصرف از بخش وبلاگ وانیکس پرداخته می‌شود:

 • چگونه صادرات ظروف یکبار مصرف را شروع کنیم؟
 • انواع ظروف یکبار مصرف صادراتی
 • بهترین کشورها برای صادرات ظروف یکبار مصرف
 • مدارک مورد نیاز برای صادرات ظروف یکبار مصرف
 • سود صادرات ظروف یکبار مصرف چقدره؟
 • سوددهی در میزان تولید ظروف یکبار مصرف
 • عوامل موثر در صادرات ظروف یکبار مصرف
 • نحوه صادرات ظروف یکبار مصرف با وانیکس

چگونه صادرات ظروف یکبار مصرف را شروع کنیم؟

از موارد قابل توجه فعالیت وسیع کارخانه‌ها در زمینه تولید و صادرات ظروف پلاستیکی به دیگر کشورها است. صادرات این ظروف می‌تواند سودآوری خوبی برای کشور داشته باشد. از جمله مهم‌ترین بازارهای هدف ایران جهت صادرات ظروف پلاستیکی و مواد پلیمری کشورهای عراق، ترکیه، چین، امارات و بلژیک هستند. با توجه به نزدیک بودن سلیقه، فرهنگ و مذهب بین کشورهای افغانستان و عراق با ایران اهمیت صادرات به این کشورها بیشتر می‌شود.

برای خرید از چین با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

در مورد چگونگی صادرات ظروف پلاستیکی و یکبار مصرف، همانند سایر کالاهای صادراتی، باید یکسری مراحل طی شود تا این کالا به مقصد برسد. این اطلاعات برای همه کشورها مشترک است، جزئیات مربوط به مراحل صادرات، باید طبق قوانین کشور صادرکننده باشد. این جزئیات باید توسط همه شرکت‌هایی که در این زمینه فعالیت دارند، رعایت شود.

برای صادرات خاویار با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

چگونه صادرات ظروف یکبار مصرف را شروع کنیم؟
چگونه صادرات ظروف یکبار مصرف را شروع کنیم؟

انواع ظروف یکبار مصرف صادراتی

 • ظروف یکبار مصرف گیاهی: ظروف یکبار مصرف گیاهی ترکیبی از نشاسته و مواد پلاستیکی pp و چند افزودنی دیگر است. این ظروف تنها در ایران رایج بوده و با نوع خود در اروپا و آمریکا متفاوت است. دارای کیفیت منحصر به فرد و عالی هستند و از طرفی راحت‌تر تجزیه می‌شود.
 • ظروف یکبار مصرف آلومینیومی: نسل جدیدی از ظروف یکبار مصرف است که مزایای زیادی دارد. در ماکروفر یا فر جهت گرم نگه داشتن غذا مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ظروف خنثی بوده و هیچ واکنشی به غذا نمی‌دهند، مزه و طعم غذا حفظ می‌شود. ظروف یکبار مصرف آلومینیوم مقاومت بالا و ضرر کمتری برای سلامتی انسان دارد.
 • ظروف یکبار مصرف کاغذی: دارای مزایای زیادی از جمله طراحی لوگو، نداشتن اثرات منفی قرار دادن غذای گرم و مقاومت حرارتی بالای این ظروف است. از انواع این ظرف می‌توان به ظرف پاپ کرن، ظروف رستوران و کافی شاپ و لیوان چای اشاره کرد.
 • ظروف یکبار مصرف پلاستیکی و فوم: ظروف فومی شامل ظروف یکبار مصرف درب‌دار غذا و دارای دو مدل تک و دو پرسی هستند، تا افراد طبق نیاز خود خرید انجام دهند. ظروف یکبار مصرف پلاستیکی از جنس پلیمر بوده و بسیار سبک هستند.

برای صادرات صنایع دستی با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

بهترین کشورها برای صادرات ظروف یکبار مصرف

ظروف یکبار مصرف از محصولات پرکاربرد در تمام کشورهای جهان است. این محصولات در کیفیت‌ها و انواع مختلف تولید می‌شوند. ایران نیز یکی از تولید کننده‌های این محصول در جهان است، به دلیل مرغوبیت محصول تولید شده، به کشورهای اطراف خود صادرات انجام می‌دهد.

برای واردات کالا از چین با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

موقعیت جغرافیایی، نزدیک بودن فرهنگ کشورهای همسایه به کشور ما باعث شده است که بتوانیم در زمینه صادرات موفق باشیم. عراق و کشورهای عربی یکی از درخواست کننده‌های ظروف یکبار مصرف در جهان هستند.

برای صادرات زعفران با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

تقریبا نیمی از بازار ظروف یکبار مصرف افغانستان را ایران تامین می‌کند. همسایگی، مسافت کم حمل و نقل باعث شده که صادرکنندگان ظروف یکبار مصرف توجه ویژه‌ای به این کشور داشته باشند. همچنین کشورهایی نظیر عمان، ارمنستان و  سایر کشورهای همسایه مثل کویت و گرجستان در سال‌های اخیر بیشترین آمار دریافت ظروف یکبار مصرف از ایران را به خود اختصاص داده‌اند.

برای صادرات به کویت با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

بهترین کشورها برای صادرات ظروف یکبار مصرف
بهترین کشورها برای صادرات ظروف یکبار مصرف

کشورهای هدف صادرات ظروف یکبار مصرف ایران عبارتند از:

 • افغانستان
 • عراق
 • گرجستان
 • روسیه
 • عمان
 • امارات
 • ترکیه

این کشورها تولیدات ایران را در حجم‌های بالا خریداری می‌کنند. به طور کلی ظروف یکبار مصرف طیف بسیار گسترده و متنوعی را شامل می‌شوند. در حال حاضر برخی از ظروف یکبار مصرف غذا در ایران تولید می‌شود که به دلیل سازگار بودن با محیط زیست در حال رقابت با سایر انواع ظروف یکبار مصرف است. اما در کل صادرات ظروف پلاستیکی می‌تواند ارزآوری بسیار زیادی را برای ایران داشته باشد. برخی از کشورها تنها یک نوع از ظروف یکبار مصرف ایرانی را درخواست می‌کنند.

برای صادرات شیشه با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

مدارک مورد نیاز برای صادرات ظروف یکبار مصرف

داشتن مدارک و مجوزهایی برای صادرات کلاهای یکبار مصرف نیاز است. این مدارک عبارتند از :

 • اظهارنامه
 • گواهی مبدا
 • مجوزهایی مثل سازمان حمایت و بهداشت سیاست‌های حمل و نقل
 • کارت بازگانی
 • مقررات بسته بندی 
 • فاکتور تجاری

برای صادرات به عمان با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

سود صادرات ظروف یکبار مصرف چقدره؟

میزان سوددهی صادرات ظروف و کالاهای پلاستیکی به بسیاری از کشورهای هدف، به دلیل قیمت مناسب آنها در داخل و همچنین میزان تقاضای ارائه شده از طرف مصرف‌کنندگان خارجی، همواره مورد توجه شرکت‌های ایرانی بوده است. باید خاطر نشان کرد که قبل از انجام هرگونه امور مربوط به صادرات این نوع از محصولات باید با افرادی که تخصص کافی را در زمینه ارسال محصولات ایرانی به کشورهای دیگر دارند، مشاوره‌های لازم را انجام داد تا مشکلات در حیطه ارسال کالا به حداقل خود برسد.

برای آشنایی با بهترین کالا برای صادرات کلیک کنید

سود صادرات ظروف یکبار مصرف چقدره؟
سود صادرات ظروف یکبار مصرف چقدره؟

سود دهی در میزان تولید ظروف یکبار مصرف

اولین موضوع در تولید ظروف یکبار مصرف، برآورد سود و سرمایه لازم برای ایجاد این کسب و کار است. جمعیت جهان در حال افزایش و استفاده از مواد یکبار مصرف پلاستیکی نیز گسترش یافته است. با این اوصاف تقاضای بیشتری از ظروف یکبار مصرف باعث می‌شود تا تولیدکنندگان به تولید این محصولات روی آورند. در رابطه با سودآوری هر محصول از جمله ظروف یکبار مصرف برای برآورد سودآوری آن، بررسی بازار فروش است. با تقاضای بالا برای ظروف یکبار مصرف، سود تولید این محصول با تخمین بالایی تضمین شده است.

برای صادرات به عراق با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

بررسی سوددهی برخی از تولیدات ظروف یکبار مصرف:

 • ظروف کاغذی

دستگاه‌های تولید ظروف یکبار مصرف کاغذی برای هر نوع آن، ظرفیت تولید متفاوتی دارند. این دستگاه در یک ماه به طور حدودی بیش از ۲۰ میلیون تومان سودآوری خواهد داشت.

 • ظروف کریستالی

این نوع از ظروف جدید و متنوع بوده و مشتری را جذب می‌کند، اما میزان سوددهی این ظروف به طور حدودی با محاسبه ۱۲ ساعت کاری در روز می‌توان انتظار سودآوری ۳۰ میلیون تومان را داشت.

 • ظروف گیاهی و PP

این ظروف ظرفیت تولید بالایی دارند و این ظرفیت تولید بالا در کنار سود قابل توجهی که نسبت به انواع دیگر ظروف یکبار مصرف دارند، باعث می‌شود در ماه ۱۵۰میلیون تومان سود خالص داشته باشید.

برای صادرات به ارمنستان با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

عوامل موثر در صادرات ظروف یکبار مصرف

صادرکنندگان معمولاً دلایل مختلفی مانند موارد زیر را به عنوان اصلی‌ترین عوامل تاثیرگذار بر روی میزان صادرات این محصول مورد شناسایی قرار می دهند.

 • کیفیت برتر محصولات ایرانی: انواع متفاوت ظروف یکبار مصرف ایرانی مانند لیوان، ظروف غذاخوری، ظروف مخصوص بسته‌بندی است. این محصولات به دلیل دارا بودن استانداردهای بین‌المللی و درجه کیفی بسیار بالا همچنان مورد توجه بسیاری از مصرف‌کنندگان خارجی مانند کشورهای غربی قرار دارند.
 • قیمت مناسب محصولات ایرانی: همچنین باید یادآور شد که محصولات ارائه شده توسط شرکت‌های تولیدکننده ایرانی، دارای قیمت بسیار مناسبی نسبت به سایر انواع ظروف یکبار مصرف موجود در بازارهای جهان هستند.
  شرکت‌های تولیدکننده ایرانی به دلیل دسترسی به منابع اولیه مورد نیاز جهت تولید این محصولات با قیمت کمتر، توانسته‌اند امکان دسترسی به پایین‌ترین نرخ قیمت این محصولات را برای هر کدام از مصرف کنندگان فراهم آورند.

نحوه صادرات ظروف یکبار مصرف با وانیکس

لازمه صادرات موفق در هر زمینه‌ای داشتن دانش و اطلاعات کافی است. صادرات در هر کسب و کاری نقش مهمی را در اقتصاد کشور به خود اختصاص می‌دهد. کشور ما نیز در زمینه تولیدات و صادرات ظروف یکبار مصرف، مواد اولیه و تجهیزات آن در جهان رتبه بالایی دارد.

ظروف یکبار مصرف صادراتی از طریق شرکت‌هایی به خریداران خارج از کشور ارائه می‌شود که به طور کلی این شرکت‌ها به طور خاص روی صادرات انواع ظروف یکبار مصرف فعالیت می‌کنند. شرکت وانیکس یکی از شرکت‌های صادرکننده انواع ظروف یکبار مصرف است که خریداران در داخل و خارج از کشور از طریق این مرکز محصول خود را تامین می‌کنند.

۰/۵ (۰ نظر)

این مطلب را به اشتراک بگذارید

برای واردات کالا با وانیکس تماس بگیرید تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳

120 تعداد بازدید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست