صادرات دریایی با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با وانیکس

همواره جهت حمل و نقل و جابجایی بین‌المللی محصولات ۴ راه پیش روی بازرگانان و سایر تجار وجود دارد که عبارت هستند از جابجایی از راه زمینی، جابجایی از راه دریا، جابجایی هوایی و همینطور جابجایی ریلی. اما آنچه در این مطلب قصد داریم به آن بپردازیم جابجایی دریایی و ارسال محصولات صادراتی با این روش است. سوالی که به ذهن بسیاری از شما خطور می‌کند این خواهد بود که صادرات دریایی چیست؟ هم اکنون روش‌های مختلف و گوناگونی برای جابجایی اشخاص یا اشیا در تمام جهان وجود دارد. برای صادرات دریایی با کمترین هزینه و در کمترین زمان با شرکت وانیکس تماس بگیرید – تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳- ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

واردات کالا با وانیکس تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳– ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

صادرات دریایی

برای صادرات دریایی با کمترین هزینه و در کمترین زمان با شرکت وانیکس تماس بگیرید – تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳- ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

جابجایی از راه دریایی نیز یکی از آن روش‌ها بوده و به شما تاجران گرامی این امکان را می‌دهد تا با ایمنی فوق‌العاده بالایی کالا و سایر اجناس مورد نظر‌تان را منتقل کنید. اما قابل توجه است که این حمل و نقل یکسری شرایط و قوانین و مقررات خاص خود را داشته و از اصولی بسیار خاص پیروی می‌کند. در ادامه این مطلب قصد داریم مباحثی در رابطه با صادرات دریایی با وانیکس برای شما بیان کنیم، بنابراین همراهمان باشید.

برای صادرات به قطر با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

آنچه در مطلب صادرات دریایی با وانیکس خواهید خواند:

  • صادرات از راه دریایی
  • مزایا و معایب حمل از راه دریایی
  • آشنایی بهتر با حمل دریایی کانتینری
  • حمل و نقل دریایی چه معایبی دارد؟
  • صادرات از راه دریایی با کمک شرکت‌های کشتیرانی
  • صادرات دریایی با وانیکس

صادرات از راه دریایی

صادرات محصولات با استفاده از روش دریایی و با کشتی درواقع به روشی اطلاق می‌شود که اشخاص در آن سایر اجناس را با مورد استفاده قرار دادن وسایل حمل دریایی همچون قایق، کشتی و سایر لوازم شناور روی سطح آب منتقل و جابه‌جا می‌کنند. معمولا محصولاتی که در بستر دریا انتقال می‌یابند، دارای حجم و اندازه فوق‌العاده بزرگی هستند و اکثر سفرهای دریایی زمان بسیار‌ زیادی می‌برند، به همین علت اشخاص به مراتب کمتری با استفاده از این راه جابجایی مسافرت می‌کنند.

برای واردات ته لنجی با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

همین امر موجب شده اکثر کشتی‌ها و لوازم شناور بر روی دریا به منظور جابجایی کالا و لوازم گوناگون مورد استفاده قرار بگیرند. برای جابجایی کالاهای مختلف، کشتی‌های باری با ویژگی‌هایی منحصر به فرد برای شما مجهز و آماده شده‌اند.

برای خرید از علی بابا چین با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

صادرات از راه دریایی
صادرات از راه دریایی

بنادر، امکانات و همینطور ابزارآلات تخصصی خیلی زیادی رشد پیدا کرده‌اند تا با اطمینان خاطر و در سرعت فوق‌العاده بالایی این گونه جابجایی به ویژه در موقع تخلیه و بارگیری محموله به سرانجام برسد. هنگامی که کشتی‌های مخصوص بار به سایر حوزچه‌های بنادر وارد می‌شوند، جهت تخلیه کار پهلو گرفته و کارمندان و مسئولین ‏بهداشت جهت ارتباط آن کشتی باربری با بندر باید با ورود و مورد بررسی قرار دادن مدارک، مجوز ضروری را صادر کنند.

برای خرید از چین با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

مزایا و معایب حمل از راه دریایی

حمل دریایی یکی از مؤثرترین و بهترین‌ روش‌ها جهت جابه‌جایی کالا‌های کوناگون در سطح جهانی بوده و هر ساله در دنیا بیشترین درصد جبجایی محصول را به انجام می‌رساند. اگر بخواهیم این روش‌ها را با دیگر روش‌های حمل و نقل مقایسه کنیم، می‌توانیم بگوییم که این روش نسبت به دیگر روش‌ها دارای مزایای به مراتب بیشتری است.

برای صادرات خاویار با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

مزایا و معایب حمل از راه دریایی
مزایا و معایب حمل از راه دریایی

برای صادرات به دبی با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

هم اکنون کشتی‌های عظیم ‌الجثه‌ و فوق‌العاده بزرگ که به منظور جابه‌جایی بار توسط افراد طراحی شده‌اند، ظرفیت حمل محصولات با استفاده از کشتی را به مراتب بیشتر از قدیم افزایش داده‌اند، به طوری که می‌توان گفت هر کشتی مگا می‌تواند هزاران کانتینر را حمل کند.

برای صادرات صنایع دستی با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

آشنایی بهتر با حمل دریایی کانتینری

در حقیقت ترابری دریایی با توجه به جابه‌جایی یکدست و عالی محموله نه تنها از لحاظ اقتصادی بلکه از لحاظ ایمنی هم از دیگر روش‌های حمل و نقل قابل اطمینان‌تر است. محموله‌هایی که وزن خیلی بالایی دارند را با دشواری می‌توان با استفاده از وسایل نقلیه زمینی یا با استفاده از قطار و هواپیما جابه‌جا و منتقل کرد، ولی این گونه بارها به آسانی در حمل دریایی جابه‌جا و منتقل می‌شوند.

برای واردات کالا از چین با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

مزایای صادرات از راه دریایی

اگر بخواهیم برخی از مزایای صادرات از راه دریایی را برای شما بیان کنیم، می‌توانیم به موارد زیر‌ اشاره کنیم:

  1. حمل دریایی نسبت به دیگر شیوه‌ها به مراتب ارزان‌تر بوده و به همین خاطر صاحبان کالا و رئیس‌های مؤسسه‌های تجاری علاقه‌مند هستند کالای خود را با کشتی و با استفاده از مسیرهای آبی جابه‌جا و منتقل کنند. می‌توانیم بگوییم که از راه دریا بیشترین میزان تجارت و حمل و نقل انجام می‌شود.
  2. مزیت دیگر صادرات از راه دریایی حمل کالاهای گوناگون در حجم فوق‌العاده بالاست. بار‌های نسبتا سنگین (تقریبا دویست تا پانصد هزار تن) را به آسانی می‌توان از مسیر دریا و آب‌های آزاد با استفاده از کشتی باری از یک بندر به بندری دیگر منتقل کرد.
  3. به صرفه و ارزان بودن قیمت جابجایی دریایی یکی از مزایای این راه جابجایی به حساب می‌آید. جالب است بدانید که قیمت جابجا کردن بارهایی که فوق‌العاده حجیم و سنگین هستند نیز بسیار مقرون به صرفه بوده و به مراتب مناسب‌تر از دیگر روش‌هاست. به همین خاطر اکثر صاحبان کارخانه‌های تجاری از مسیر دریا و آب‌های آزاد حمل کالاهای گوناگون خود را انجام می‌دهند.
  4. اگر بخواهیم یکی دیگر از مزایای مربوط به حمل و نقل دریایی را برای شما بیان کنیم، باید به این مسئله بپردازیم که این روش ثبات و همینطور تشابه نسبی در کرایه‌ها دارد. قابل توجه است که این نرخ را سایر شرکت‌ها و مجموعه‌های بزرگ و معتبر حمل و نقل مشخص می‌کنند.

برای صادرات زعفران با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

حمل و نقل دریایی چه معایبی دارد؟

حمل و نقل دریایی با اینکه مزایای بسیار زیاد و فوق‌العاده‌ای داشته، یکسری معایب نیز با خود به همراه دارد. از جمله بدترین و درواقع اصلی‌ترین معایب مربوط به این روش که تعداد زیادی از اشخاص تنها به خاطر آن به کل از انجام صادرات دریایی منصرف شده‌اند، زمان زیادی است که تا محموله به مقصد برسد.

برای صادرات به کویت با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

حمل و نقل دریایی چه معایبی دارد؟
حمل و نقل دریایی چه معایبی دارد؟

مسائلی همچون شرایط جوی، باد و همینطور طوفان بر روی تایم انتقال محموله شما تاثیر می‌گذارد. از این رو اگر که شما تاجر گرامی قصد جابجا کردن لوازم خود با سرعت فوق‌العاده بالایی دارید، متاسفانه نمی‌توانید از این روش انتقال بهره ببرید. اما به صورت کلی، شما با تنها کمی صبر و تحمل قادر خواهید بود کالاهای مورد نظر خود را با ایمنی بالا انتقال داده و جابجا کنید.

برای صادرات شیشه با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

صادرات از راه دریایی با کمک شرکت‌های کشتیرانی

سایر صاحبان محصول قادر خواهند بود درخواست استعلام هزینه جابجایی را با ثبت کردن اطلاعات کامل محصول، بندر بارگیری و همینطور بندر تخلیه محصول برای شرکت‌های کشتیرانی مورد نظر ارسال کنند. پس از دریافت کردن پیشنهادات شرکت‌های کشتیرانی، شخص متقاضی مناسب‌ترین و مطلوب‌ترین پیشنهاد را با در نظر داشتن معیارهای قیمت و همچنین تایم حمل و نقل و انتقال انتخاب می‌کند. اسناد لازم و فوق‌العاده ضروری اکثرا به صورت کاملا الکترونیکی برای شرکت‌های کشتیرانی ارسال می‌شوند.

برای صادرات به عمان با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

صادرات دریایی با وانیکس

در این مطلب مباحثی در رابطه با صادرات دریایی با وانیکس برای شما بیان کردیم و مزایا و معایب این روش جابجایی را با هم مورد بررسی قرار دادیم. اگر شما نیز قصد انجام صادرات خود را از راه دریایی و با کشتی دارید، در ابتدا نیاز است بگوییم که تصمیم بسیار خوبی گرفته‌اید. شما برای اینکه در این کار موفق شوید، باید با سایر قوانین و مقررات مربوط به آن آشنایی داشته باشید و همینطور مدارکی که برای انجام این کار نیاز دارید را به خوبی بشناسید.‌

برای آشنایی با بهترین کالا برای صادرات کلیک کنید

قابل توجه است که شما می‌توانید به یک مجموعه فعال در حوزه صادرات از راه دریایی مراجعه کرده و در کنار متخصصین‌ آنها و با خیالی آسوده به انجام صادرات بپردازید. یکی از مجموعه‌هایی که شما قادر خواهید بود با خیالی آسوده به آنها مراجعه کنید و کار فوق‌العاده حائز اهمیت صادرت را در کنار آنها انجام دهید، شرکت بازرگانی وانیکس است.

برای صادرات به عراق با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

این شرکت با داشتن سال‌ها تجربه و همینطور برخورداری از کارمندانی فوق‌العاده متخصص و کاربلد می‌تواند به بهترین شکل شما را در صادرات راهنمایی و کمک کند. علاوه بر‌ این، وانیکس به تمام مراجعه کنندگان خود یک چک تضمینی می‌دهد تا با این کار خیال تمام آنها را راحت کرده و اینگونه بتوانند بر روی کار خود به مراتب بهتر تمرکز کنند. از جمله خدمات مجموعه وانیکس می‌توان به واردات کالا از کشور بزرگ و پر جمعیت چین، وارد کردن کالا از دبی، واردات ته لنجی و واردات چراغ قوه از دبی اشاره کرد.

برای صادرات به ارمنستان با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

۰/۵ (۰ نظر)

این مطلب را به اشتراک بگذارید

برای واردات کالا با وانیکس تماس بگیرید تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳

100 تعداد بازدید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست