آیا صادرات گوجه آزاد شد؟

آیا صادرات گوجه آزاد شد ؟ گوجه‌فرنگی از جمله محصولات کشاورزی است که در کشور ما با کیفیت بالایی تولید می‌شود. به دلیل مرغوبیت این محصول در کشور، امکان صادرات به سایر کشورها وجود دارد. در سال‌های اخیر به دلیل خشکسالی و کمبود آب، کشت این محصول و در نتیجه صادرات آن به سایر کشورها  اندکی کاهش یافته است. برای صادرات این محصول باید گوجه‌فرنگی‌ها در سبدهای پلاستیکی چیده شوند.

واردات کالا با وانیکس تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳– ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

آیا صادرات گوجه آزاد شد

اگر به دنبال راه‌اندازی یک کسب‌وکار پررونق هستید، صادرات گوجه‌فرنگی گزینه خوبی است. علاوه بر این، این کار از تنوع بالایی برخوردار است؛ اما ریسک بالایی هم دارد. در صادرات گوجه‌فرنگی باید نهایت دقت را به کار بگیرید؛ زیرا کوچک‌ترین بی‌دقتی می‌تواند منجر به خراب‌شدن محصولات شما شود. در این مقاله به بررسی صادرات گوجه می‌پردازیم و به این پرسش نیز پاسخ خواهیم داد که آیا صادرات گوجه آزاد شد یا خیر؟”.

برای شرکت در آموزش رایگان اقتصاد شرکت بازرگانی وانیکس، کلیک کنید.

ترتیب ارائه مطالب آیا صادرات گوجه آزاد شد؟ به‌صورت زیر است:

  • ایران چقدر گوجه فرنگی صادر می کند؟
  • آیا صادرات گوجه فرنگی به صرفه است؟
  • آیا صادرات در گوجه فرنگی آزاد است؟
  • چرا گوجه فرنگی صادر کنیم؟
  • سخن پایانی

ایران چقدر گوجه فرنگی صادر می کند؟

همه‌ساله، مقادیر زیادی از گوجه‌فرنگی در کشور کشت می‌شود. به دلیل کیفیت و مرغوبیت بالای این محصول در کشور، این محصول به کشورهای مختلف صادر می‌شود. البته در سال‌های اخیر به دلیل خشکسالی و کمبود آب، کشت این محصول کمی کاهش یافته است. همچنین در سال ۹۹ به دلیل گسترش و همه‌گیری بیماری کرونا، صادرات این محصول به طرز قابل‌توجهی کاهش پیدا کرد. آیا صادرات گوجه آزاد شد.

برای واردات از چین با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با وانیکس کلیک کنید.

ایران چقدر گوجه فرنگی صادر می کند؟
ایران چقدر گوجه فرنگی صادر می کند؟

آیا صادرات گوجه فرنگی به صرفه است؟

اگر این پرسش در سال‌های قبل مطرح می‌شد، بدون هیچ تعللی پاسخ مثبت می‌دادیم. در گذشته صادرات این محصول به سایر کشورها، یکی از پرسودترین کسب‌وکارها به شمار می‌رفت. در سال‌های اخیر هم همچنان فعالیت در این حوزه پرسود است؛ اما نه همانند گذشته. گوجه‌فرنگی از جمله محصولات کشاورزی است که به آب فراوان نیاز دارد؛ به همین خاطر خشکسالی و کمبود آّب کافی برای کشت این محصول باعث شده است برداشت آن کاهش یابد.

برای واردات از دبی با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با وانیکس کلیک کنید.

از سوی دیگر با همه‌گیری بیماری کرونا و شدت یافتن آن در سال ۹۹ و در نتیجه کاهش مبادلات بین کشورها، صادرات این محصول به طرز قابل‌توجهی کاهش پیدا کرد. از دیگر دلایلی که باعث کاهش نرخ صادرات در گوجه‌فرنگی شد، عوارض بالای صادرات این محصول بود و کشاورزان توان پرداخت آن را نداشتند. با پیگیری‌های متعدد کشاورزان عوارض صادرات این محصول در هشتم آذرماه سال جاری کاهش یافت.

برای واردات ته لنجی از چین و دبی با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با وانیکس کلیک کنید.

آیا صادرات در گوجه فرنگی آزاد است؟

در حال حاضر بخش عمده‌ای تولیدات گوجه‌فرنگی به کشورهای دیگر صادر می‌شود. باتوجه‌به اینکه صادرات این محصول آزاد است، دغدغه اصلی کشاورزان و صاحبان گلخانه، صادرات محصولات است. افزایش صادرات این محصول به‌ویژه به کشورهای همسایه، قابل‌مشاهده است. علاوه بر گوجه‌فرنگی، فراورده‌های حاصل از آن شامل رب گوجه‌فرنگی، گوجه خشک و سس گوجه‌فرنگی نیز در کشور تولید و به سایر کشورها صادر می‌شوند.

برای آشنایی کامل با سرمایه در گردش کلیک کنید.

آیا صادرات در گوجه فرنگی آزاد است؟
آیا صادرات در گوجه فرنگی آزاد است؟

چرا گوجه فرنگی صادر کنیم؟

دلایل مختلفی برای پاسخ به این پرسش می‌توان مطرح کرد. همان‌طور که می‌دانید صادرات کالا و محصولات، باعث افزایش رونق اقتصادی کشور می‌شود؛ بنابراین با صادرات این محصول می‌توان در زمینه کشاورزی پیشرفت چشمگیری داشت. علاوه بر این صادرات محصول به کشورهای دیگر اگر به‌درستی و اصولی صورت گیرد، می‌تواند باعث رونق کسب‌وکار شما شود و سود زیادی به همراه می‌آورد.

برای خرید از دبی با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با وانیکس کلیک کنید.

سخن پایانی

شرکت وانیکس یکی از بهترین شرکت‌ها در حوزه واردات و صادرات کالا است. حوزه اصلی فعالیت این شرکت، واردات کالا از چین و دبی است. این شرکت از کارشناسان مجربی تشکیل می‌شود که در حوزه واردات و صادرات کالاهای مختلف بسیار با تجربه هستند.

برای ترخیص کالا در چین با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با وانیکس کلیک کنید.

اگر قصد راه اندازی یک کسب‌وکار پررونق را دارید و می‌خواهید کالایی را به کشور وارد یا به سایر کشورها صادر کنید، شک نکنید که وانیکس بهترین راهنمای شما در این زمینه است. این شرکت تمامی مراحل مربوط به واردات و صادرات کالا اعم از اخذ مجوز یا ترخیص کالا از گمرک را برای شما انجام می‌دهد.

برای آشنایی کامل با رکود اقتصادی کلیک کنید.

۰/۵ (۰ نظر)

این مطلب را به اشتراک بگذارید

برای واردات کالا با وانیکس تماس بگیرید تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳

152 تعداد بازدید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست