همین حالا تماس بگیرید (هر ساعت از شبانه روز)

نقشه چین و نقشه شهرهای مهم این کشور

کشور چین با داشتن دریای زرد، خلیج کره، دریای چین جنوبی و آبهای چین شرقی، و از طفی دیگر قزاقستان، قرقیزستان، تاجیکستان، افغانستان، پاکستان، هند و نپال در سمت غرب، روسیه و مغولستان در قسمت شمالی آن، بوتان، میانمار (برمه)، لائوس، کره شمالی و ویتنام در قسمت جنوبی و مرزهای منطقه‌ای با هنگ کنگ و ماکائو در جنوب. نقشه چین به دلیل هم مرز بودن با کشورهای زیاد با تعدادی از آنها همیشه در حال مناقشه می‌باشد. کشور چین به همین دلایل همیشه ارتشی آماده و پر قدرت را سازماندهی می‌کند. امنیت آنها در مرزهایشان مانند بسیاری از قدرت های دیگر در دنیا خط قرمز آنها می‌باشد. در دامه با مطلب نقشه چین با تیم وانیکس همراه شوید.

 

 

کشور چین پهناورترین سرزمین شرق آسیا

از روزگاران کهن، سفر به کشور چین پهناورترین سرزمین شرقی آسیا یکی از سفرهای بسیار سخت و طاقت فرسا در میان توریست‌ها و علاقه مندان به این سرزمین بوده است، زیرا این سرزمین از منظر جغرافیایی در مسیر رشته کوههای صعب العبور جای گرفته و با این حال جالب است بدانید که این وضعیت جغرافیایی ویژه مزین بر علت شده که کشور چین کمتر مورد هجوم دشمنان و مهاجمان قرار بگیرد و به دنبال آن همه این مسائل مهم دلیل شده که سفر به این سرزمین پهناور و دیدنی در نظر گردشگران بسیار هیجان انگیز و منحصر به فرد به نظر برسد. همچنین در کنار اینها پهنای گسترده این کشور همراه با فرهنگ و آداب و رسوم بسیار غنی و باستانی مردم این کشور دلیل شده که این مقصد یکی از بهترین انتخاب‌ها ها برای سفر تفریحی باشد.

کشور چین پهناورترین سرزمین شرق آسیا

در این مطلب قصد داریم موقعیت جغرافیایی این کشور را برای شما بازگو کنیم؛ در ادامه لازم به ذکر است که بدانید این کشور یکی از باستانی‌ ترین و جذابترین کشورهای دنیا بشمار می رود که به قدری مکان‌های دیدنی و جذاب را در خود قرار داده که شاید محال باشد بتوانید کلیه این جاذبه ها را در یک مدت اندک مشاهده نمایید. چرا که این سرزمین چشم نواز از جمله تمدن هایی بوده که در زمان تمدن مصر باستان و بابل نیز وجود داشته است. و از آنجایی که بیشتر تمدن های معروف دنیا در کنار رودخانه های معروف و عظیم به وجود آمده‌‌اند، تمدن این کشور نیز در کناره رودخانه زرد به وجود آمده است و همچنین امپراطوری های بزرگ چین باستان حاکمانی بسیار قدرتمند در آن زمان و منطقه خود بوده‌اند. و اینکه همیشه نقش بسیار مهمی در روابط سایر کشورها داشته و دارند.

 

 

شهر پکن در نقشه کشور چین

شهر پکن سالیان سال است که به عنوان یکی از امن ترین شهرهای موجود در دنیا شناخته می شود. چرا که مقدار وقوع جرم و جنایت در آن بسیار اندک است. از آنجایی که شهر پکن پایتخت یکی از مهمترین قدرت‌های اقتصادی و نظامی در دنیا است اهمیت بسیار ویژه‌ای در سطح بین المللی دارد. شهر پکن در دیدگاه گردشگران خارجی با ۳ ویژگی اصلی جمعیت فراوان، وجود دیوار بزرگ چین و وجود شهر ممنوعه در آن شناخته می‌شود در همین راستا اغلب تورهای توریستی که از طرف کشور ایران به سوی کشور چین میروند مقصد آنها به سوی شهر پکن چین می‌باشد.

شهر پکن در نقشه کشور چین

زبان نوشتاری و گفتاری مردم کشور چین زبان رسمی چینی است ولی در چند سال گذشته شاهد بهبود و یادگیری چشمگیر زبان انگلیسی در شهر پکن هستیم. بر این اساس اگر به زبان انگلیسی مسلط باشید در سفر به شهر پکن با مشکلی خاصی رو به رو نخواهید شد. اگر به نقشه‌ای که در ادامه این پارگراف قرار دارد نگاهی بکنید متوجه می‌شوید که شهر پکن در قسمت و محدوده شمال شرقی کشور چین قرار دارد. شهر پکن با شهرهای تیانجین، جینان، مغولستان داخلی، لیائونینگ، شهر شانشی و هنان، شاندونگ و آبهای زیر همسایه است. شهر پکن در عکس با رنگ قرمز نشان داده شده است.

 

 

شانگهای در نقشه کشور چین

بسیاری از افراد در سطح دنیا نام شهر شانگهای Shanghai به گوششان خورده است. چرا که بزرگترین شهر در کشور چین به شمار می‌رود. گسترده‌ترین بندر کانتینری جهان در شهر شانگهای است. همانجایی که همه کالاهای تولید شده و ساخت چین را از آن به مابقی کشورهای جهان می‌برند. شهر شانگهای با بیش از بیشت میلیون نفر جمعیت، از منظر وسعت و رونق اقتصادی همواره با بزرگترین شهرهای دنیا همواره رقابت می‌کند و مردم شهر شانگهای به این موضوع افتخار می‌کنند و به گونه‌ای جزوه غرور ملی آنها می باشد.

شانگهای در نقشه کشور چین

لازم به ذکر است که شهر شانگهای ویترین موفقیت اقتصادی کشور چین است و این مطلب را از تصاویر شهر و بنادر آن نیز به خوبی می توان درک کرد. در نقشه این شهر مشاهده می کنید که شهر شانگهای در قسمت شرقی کشور چین و منطقه استراتژیک بندی این کشور در جوار ابهای چین شرقی قرار دارد.

 

 

نقشه شهر هنگ کنگ چین

یکی دیگر از شهرهای مشهور و معروف کشور چین شهر هنگ کنگ Hong Kong است. یکی از سردرگمی‌هایی که مشاهده کرده‌ام در رابطه با شهر هنگ کنگ است که شک می‌کنند که این شهر جزو کشور چین است یا خیر و بعضی‌ها فکر می‌کنند جزو کشور کره، مغولستان یا حتی کشور ژاپن به حساب می آید. حقیقت ماجرا این است که شهر هنگ کنگ در سال ۱۹۹۷ میلادی از سلطه کشور انگلیس خارج شده و حالا یکی از مستقل ترین شهرهای کشور چین به شمار می رود. شهر هنگ کنگ در جامعه بین المللی با فیلم‌هایی که در آن ساخته شد شناخته می شود و شاید شما هم فیلم هایی نظیر جکی چان را که در شانگهای ساخته شده بود دیده باشید.

نقشه شهر هنگ کنگ چین

بسیاری از ساکنان هنگ کنگ مهاجر شهرهای دیگر هستند به همین خاطر زیاد می بینم که آنها دارای شخصیت هنگ کنگی و زبان ویژه کانتونی باشند. کانتونی زبان اختصاری شهر گوانگ‌ژو چین است. دلیل مهاجرت اکثر چینی‌ها از سایر شهرها به هنگ کنگ این بود که حدود سال ۱۹۷۸ میلادی بسیاری از شهرهای کشور چین رونق نداشت و مردم آنها بسیار فقیر بودند ولی در آن زمان هم هنگ کنگ وضعیت مطلوبی داشت و دلیل شد تا مهاجران به سوی آن روانه شوند. شهر هنگ کنگ در بخش جنوب شرقی کشور چین واقع شده است.

نقشه شهر گوانگ‌ ژو چین

شهر معروف گوانگ‌ژو Guangzhou یکی از چهل متروپلیتن کشور چین است و یکی از اصلی‌ترین مناطق تولیدی در سراسر کشور به محسوب می‌شود. گوانگ‌ژو در قسمت جنوب کشور چین قرار گرفته و شهر بسیار پر ازدهامی است. طی آخرین آمارها در سال ۲۰۲۲ نشان می‌دهند که شهر گوانگ ژو ۱۴,۹۰۵,۴۰۰ نفر جمعیت دارد که در قیاس با مساحت ۷,۴۳۴ کیلومتر مربعی آن تراکم جمعیت فراوانی را داراست.

 

 

واردات از چین با وانیکس

شرکت وانیکس ارائه دهنده کلیه امور وارداتی و صادراتی از کشورهای مختلف از جمله چین، امارات، هند، قطر، عمان می‌باشد. لازم به ذکر است که سابقه درخشان این شرکت به بیش از یک دهه میرسد. تاجران و بازرگانان بسیاری از طریق شرکت وانیکس امور وارداتی و صادراتی خود را با خیال راحت به تیم متخصص بخش بازرگانی وانیکس سپرده‌اند. شرکت وانیکس به دلیل اعتبار و توان تخصصی خود در این موضوع دفاتر و انبارهایی در این کشورها تعبیه کرده تا تاجران محترم بتوانند امور بازرگانی خود را به کمک این دفاتر و انبارها به آسانی و با خیال آسوده به ثمر برسانند.

طریقه کار کردن با شرکت وانیکس به این صورت است که بازرگانان پس از تامین کالای خود در کشور مورد نظر، آن را به انبار شرکت وانیکس تحویل می‌دهد و پس از آن قراردادی قانونی به منظور حمل و نقل کالای مورد نظر خود با شرکت وانیکس تنظیم می‌کنند. مراحل واردات و یا صادرات به دو نحوه دریایی و هوایی انجام می‌گیرد. انتخاب این موضوع با بازرگان محترم می‌باشد. زیرا با توجه با نوع کالای صادراتی و وارداتی خود نحوه حمل و نقل آنرا مشخص می‌کند. تفاوت حمل و نقل دریایی و هوایی به قیمت و همچنین زمان رسیدن کالا به مقصد انتخابی مشتری محترم می‌باشد. شما می‌توانید همین حالا با کارشناسان بخش بازرگانی تماس بگیرید و مشاوره رایگان درباره نحوه و شرایط حمل و نقل کالای خود مشاوره رایگان دریافت کنید.

شرکت وانیکس برای تسهیل در امور کار مشتریان و همچنین تسریع در انجام کار آنها، عملیات حواله ارزی را به صورت کاملا رایگان و قانونی با استفاده از یک صرافی معتبر قانونی در سطح کشور بدون گرفتن کوچکترین کارمزد انجام می‌دهد. لازم به ذکر است که این موضوع کاملا اختیاری می‌باشد و هیچ گونه نفع مالی برای شرکت ندارد. و این موضوع صرفا فقط برای رفاه حال مشتریان محترم می‌باشد.

مزایای کار با وانیکس

قرارداد مطمئن

تحویل درب انبار

خرید از هر فروشگاهی در سراسر دنیا

چک تضمینی

واریز هزینه خدمات پس از تحویل بار

حواله یوان و دلار

حواله با کارمزد بسیار پایین

حمل دریایی 70 تا 75 روزه از چین

حمل دریایی 20 تا 25 روزه از دبی

حمل هوایی از چین

حمل هوایی 35 تا 45 روزه از چین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *