وانیکس > واردات ماینر از چین و دبی با وانیکس

واردات ماینر از چین و دبی با وانیکس

برای واردات ماینر از چین و دبی بدون گمرک ، با کمترین هزینه و در سریع‌ترین زمان با شرکت وانیکس تماس بگیرید – تلفن : ۰۹۱۹۴۷۹۴۶۶۷ – ۰۲۱۵۲۱۶۷۰۰۰

به احتمال زیاد شما نیز در مورد درآمدهای بالا و زیادی که می‌توان از طریق ماینرها و همین‌طور استخراج ارزهای دیجیتال به‌دست آورده‌اید، بسیار شنیده‌اید. در ادامه این مطلب از شرکت بازرگانی وانیکس در ارتباط با رمز ارزهای دیجیتال و دستگاهای ماینر، واردات ماینر از کشور چین و دبی برای شما بیان می‌کنیم.

 

 

رمز ارز (ارز دیجیتال) چیست؟

ارز دیجیتال یک نوع پول است که به وسیله علم و راه‌های رمزنگاری (در واقع علم پنهان کردن اطلاعات) محافظت و کنترل می‌شود. به عنوان مثال از امضای دیجیتال شما می‌توانید جهت ایمن نگه‌داشتن تراکنش‌های خود استفاده کنید. همچنین می‌توان با استفاده از این امضا به اشخاص دیگر این اجازه را داد تا بتوانند واقعی بودن تراکنش‌ها را مورد بررسی قرار دهند.

رمز ارز (ارز دیجیتال) چیست؟
رمز ارز (ارز دیجیتال) چیست؟

بیشتر ارزهای دیجیتال صنعتی مبتنی بر فناوری بلاک‌چین را است. بلاک‌چین موجب می‌شود که  ارزهای دیجیتال تغییرناپذیر و همین‌طور غیرمتمرکز شوند. منظور از غیرمتمرکز بودن این است که وسیله نهادها یا برخی سازمان‌ها کنترل نمی‌شوند. قابل توجه است که تراکنش‌های رمز ارزها به وسیله دستگاه‌های ماینر انجام شده و به‌اصطلاح استخراج می‌شوند. بیت‌کوین به عنوان پدر ارز‌های دیجیتال شناخته می‌شود که در ادامه مطلب واردات ماینر از چین و دبی با آن آشنا می‌شویم.

بیت کوین چیست

بیت‌کوین به زبان ساده درواقع همان رمز ارزی است و عده زیادی متاسفانه هنوز از ماهیت آن اطلاع ندارند. تنها از بیت‌کوین جهت خرید و فروش یا برخی اوقات سرمایه‌گذاری استفاده می‌کنند. جالب است بدانید که رمز ارزی یا بیت‌کوین شناخته شده‌ترین رمز ارز در جهان و همین‌طور با ارزش‌ترین رمز ارز میان پنچ هزار رمز ارزی در دنیا است. بیت‌کوین درواقع یک نوع پول مجازی است که در فضای اینترنت و توسط خواست وعلاقه اشخاص زیادی به استفاده از مدل‌ها و همین‌طور شکل‌های جدید و متفاوتی از پول‌های مبادله‌ای به وجود آمده است.

 

 

ماینر چیست؟

در این قسمت از مطلب واردات ماینر از چین و دبی قصد داریم شما را با انواع دستگاه‌های آشنا کنیم. ماینر درواقع به دستگاه‌های استخراج رمز ارز گفته می‌شود که امروزه این دستگاه‌ها دارای تنوع بسیار زیادی هستند. همچنین به افرادی که در سراسر دنیا مشغول استخراج رمز ارزها، مانند بیت‌کوین (رمز ارزی ) یا اتریوم هستند نیز ماینر (فردی که ماین یا استخراج انجام می‌دهد) می‌گویند.

ماینر چیست؟
ماینر چیست؟

افراد با استفاده از دستگاه‌های ماینر می‌توانند به تعداد خیلی زیادی از رمز ارزهای استخراج نشده، دسترسی پیدا کنند. آن‌ها می‌توانند با فروش آنها سود کلانی بدست بیاورند و از این رو درآمدزایی کنند.

ماینینگ چیست؟

ماینینگ یا استخراج کردن در حقیقت به پروسه تأیید تراکنش‌های رمز ارزها و همین‌طور ثبت کردن آن‌ها در دفتری به نام دفتر کل توزیع گفته می‌شود . این پروسه به غیرمتمرکزسازی یا Decentralization شبکه رمز ارزها و همچنین افزایش امنیت شبکه بسیار کمک می‌کند و در آخر یک رمز ارز کاملا جدید را تولید می‌کند. تراکنش‌هایی که تأیید شده‌اند در بلوک‌ها گردآوری می‌شوند و جهت اضافه‌شدن این بلوک‌های کاملا تازه به زنجیره‌ی بلوک‌هایی که قبلا موجود بودند، یک پازلی که به آن پازل کدگذاری گفته می‌شود وجود دارد.  متاسفانه این پازل از پیچیدگی‌های زیادی برخوردار است و این پیچیدگی‌ها نیاز است که حل شوند. در صورتی که هر سیستم یا ماینری بتواند این پازل را حل کند به آن پاداش تعلق می‌گیرد.

 

 

واردات ماینر از چین و دبی

یکی از کشورهایی که بسیار در زمینه فناوری و همچنین تکنولوژی پیشرفته، کشور چین است. این کشور در حوزه‌ی تولید دستگاه‌های ماینر توانسته گوی سبقت را از همگان برباید. سه شرکت فوق‌العاده در زمینه دستگاه‌های ماینر، کانان یاBitmain ، Canaan Creative و همین‌طور Ebon International هستند.

واردات ماینر از چین و دبی
واردات ماینر از چین و دبی

این سه شرکت به خودی خود توانسته‌اند چیزی حدود نود درصد از بازار تولید و همچنین عرضه دستگاه‌های ماینر را از آن خود کنند. کشور امارات متحده عربی هم در زمینه رمز ارزها عقب نیفتاده است. شهر دبی جزو مرکزهای جهانی در حوزه فناوری و تکنولوژی است که موقعیت را جهت خرید دستگاه‌های ماینر برای افراد مهیا کرده است. با افزایش یافتن آگاهی عموم درمورد اهمیت ارزهای دیجیتال، اشخاص زیادی تجارت رمز ارزهای دیجیتال را شروع کرده و مشغول آن شدند. همین امر از جمله علت‌های بیشتر شدن اهیمت واردات ماینر از چین و دبی است.

واردات ماینر از چین

عده زیادی از فروشندگان و تولیدکنندگان دستگاهای ماینر در کشور چین به خاطر محدودیت‌های معین شده از طرف دولت چین، امکان کارکردن به طور علنی و همین‌طور کاملاً قانونی را متاسفانه ندارند.

بنابراین انتخاب یک تأمین‌کننده معتبر موضوعی چالش‌برانگیز و بسیار مهم است. همچنین بسیار مهم است که نماینده شما در کشور چین حضور پیدا کند. به این خاطر که فقط از طریق ارتباطات حضوری می‌توان یک فروشنده و تولیدکننده معتبر را پیدا کرد.

چرا بهتر است دستگاهای ماینر را از کشور چین وارد کنیم؟

هنگامی که صحبت از استخراج بیت‌کوین یا ارزهای دیجیتال می‌شود، حرف اول و آخر را همیشه کشور چین می‌زند. کشور چین درواقع بزرگترین تولیدکننده دستگاهای ماینر و همین‌طور استخراج کننده ارزهای دیجیتال در جهان است؛ به همین خاطر بهترین کشور جهت خرید ماینر، کشور چین است.

درواقع دلیلی که در این مطلب بیشتر درمورد واردات ماینر از چین صحبت کردیم هم بهترین بودن آن در این زمینه است. توجه داشته باشید، سیاست‌های جدید دولت کشور چین برای صنعت بلاکچین، دچار تغییر شده است. از این رو استخراج رمز ارز در کشور چین تا اطلاع ثانوی ممنوع اعلام شده است.

واردات ماینر از چین و دبی با وانیکس

مطمئنا تا اینجا به خوبی از اهمیت و محبوبیت دستگاهای ماینر در ایران مطلع شده‌اید. به‌شدت توصیه می‌کنیم شما به عنوان یک واردکننده اقدام به واردات ماینر از چین و دبی کنید؛ زیرا این کار می‌تواند بسیار برای شما سودمند باشد.

ممکن است شما بازرگانان عزیز در این زمینه نیازمند کمک باشید. شرکت‌های بازرگانی و وارداتی بسیاری هستند که می‌توانند در این زمنیه به شما کمک کنند. البته توجه داشته باشید، هر شرکتی از پرسنل متخصص و کاردان برخودار نیست. به همین خاطر باید بسیار با دقت یک شرکت بسیار عالی را انتخاب کنید.

یکی از این شرکت‌های بازرگانی عالی، شرکت وانیکس است. این شرکت با سال‌ها تجربه آماده ارائه خدمات به شما بازرگانان گرامی است. این شرکت از پرسنل کاردان و با تجربه‌ای برخوردار است که همه آن‌ها توسط افراد متخصص آموزش دیده‌اند.

همچنین شرکت وانیکس برای ضمانت به مراجعه کنندگان خود یک چک تضمینی می‌دهد و خیال آن‌ها را بابت همه چیز راحت می‌کند. بنابراین جهت واردات از دبی، واردات از چین، انبارداری در چین، انبارداری در دبی و… به این شرکت مراجعه کنید و از همکاری با آن‌ها لذت ببرید.

خرید ماینر از چین

امروزه مطمئنا بارها کلماتی هم‌چون ماینر، بیت کوین و همین‌طور ارزهای دیجیتال را به نحوه‌‌های گوناگون مثلا از زبان دوستان یا اشنایان و سایر وب‌سایت‌های خبری شنیده‌‌اید. ما قصد داریم در این مطلب شما را به خوبی با اصطلاح ماینر آشنا کرده و مباحثی در رابطه با خرید ماینر از چین بیان کنیم.

خرید ماینر از چین
خرید ماینر از چین

این روزها اشخاص زیادی قصد خرید یا واردات دستگاه ماینر آن هم به صورت مستقیم از چین دارند. این‌گونه بتوانند با حذف کردن واسطه‌ها قیمت تمام شده دستگاه ماینر و سایر تجهیزات خود را به مراتب کاهش دهند. بنابرین اگر قصد خرید ماینر از چین، واردات دستگاه ماینر و در آخر ترخیص ماینر از گمرک دارید، پیشنهاد می‌کنیم این مطلب را تا پایان مطالعه کنید.

دستگاه ماینر چیست؟

شما برای تولید و همین‌طور استخراج کردن ارز دیجیتال نیاز به یک دستگاهی به اسم ماینر دارید، بعضی اوقات به این دستگاه‌ها ASIC می‌گویند. ماینر بیت کوین اصطلاحاً به یک‌سری دستگاه‌ها گفته می‌شود که جهت استخراج و همین‌طور تولید کردن بیت کوین مورد استفاده قرار می‌گیرند و انواع مختلفی دارند.

دستگاه ماینر چیست؟
دستگاه ماینر چیست؟

چرا باید نحوه خرید ماینر از چین را یاد بگیریم؟

ممکن است با این مسئله مواجه شوید که در کشور ایران اشخاص بسیار زیادی جهت فروش دستگاه ماینر و یا سایر دستگاهایی که جهت تولید ارز دیجیتال به کار می‌روند اقدام کرده‌اند. در انتها از خود بپرسید که به چه دلیل شما به عنوان فردی که قصد خرید ماینر دارید به جای دریافت آن در ایران و ارائه دهندگان داخلی که خرید از آن‌ها به مراتب آسان‌تر و ساده‌تر است، از کشور چین به صورت مستقیم اقدام به تهیه و واردات نکنید. ما در ادامه به صورت کلی به علت‌های این امر اشاره می‌کنیم:

·       قیمت تمام شده به مراتب مناسب‌تر دستگاه ماینر

اصلی ترین علت برای اینکه شما به جای خرید از ارائه دهندگان داخلی از کشور چین به صورت مستقیم اقدام به تهیه و واردات ماینر کنید، قیمت تمام شده مناسب‌تر ماینر و سایر این دستگاه‌ها است. شما در حقیقت با خرید دستگاه ماینر از کشور چین واسطه‌های خیلی زیادی را حذف خواهید کرد. برای مثال هنگامی که شما جهت خرید ماینر از شرکت‌ها و همین‌طور ارائه دهندگان ایرانی اقدام می‌کنید، حدود ۳۰ الی ۵۰ درصد دستگاه ماینر را گرانتر از مبلغ اولیه خواهید خرید.

منظورمان از مبلغ اولیه هزینه‌ای است که شخص جهت واردات کالا پرداخته است و درواقع مبلغی که شما جهت خرید می‌پردازید، هزینه‌ای است که شخص ارائه دهنده دستگاه روی آن کشیده است. بنابراین اگر خودتان جهت واردات کالا اقدام کنید هزینه‌ی به مراتب کمتری را پرداخت خواهید کرد.

·       بازگشت سرمایه واردکننده ماینر در تایم کوتاه‌تر

اشخاصی که قصد دارند در زمینه استخراج ارزهای دیجیتال هم‌چون بیت کوین سرمایه گذاری کنند، مطمئنا ترجیح می‌دهند دستگاه‌های ماینر را با کمترین قیمت ممکن خریداری و سپس وارد کشور کنند. با انجام این کار تایم برگشتن سرمایه‌ای که در این زمینه سرمایه گذاری کرده‌اند به مراتب کمتر خواهد بود.

به عنوان مثال ممکن است شما یک دستگاه ماینر اس ۱۹ را از یک ارائه دهنده در کشور ایران با قیمت ۳۰ میلیون تومان تهیه می‌کنید، در عین حال امکان دارد بتوانید دقیقا همین مدل دستگاه را از کشور چین با همه هزینه‌ها که شامل خود کالا، حمل و نقل کالا و همینطور ترخیص ماینر از گمرک است با حدود ۲۲ میلیون تومان خریداری کنید.

 به همین خاطر با نرخ کنونی بیت کوین در هنگامی که این مطلب نوشته‌ می‌شود در حالت اول حدود ۷ ماه تایم برگشتن سرمایه اولیه شخص سرمایه گذار بوده و در حالت بعدی، ۵ ماه‌ تایم برگشتن سرمایه اولیه خواهد بود.

ترخیص ماینر از گمرک چین

قابل توجه است که اما و اگرهایی درمورد استخراج بیت کوین و همین‌طور صدور مجوز برای آن در کشور ایران وجود دارد. این موضوع روی پروسه واردات ماینر و همین‌طور ترخیص ماینر از گمرک چین تاثیر زیادی گذاشته است.

ولی اخیرا با استخراج کردن فرآورده‌های پردازشی که بلاک شده‌اند واردات این دستگاه یک فعالیت صنعتی محسوب شده و با دریافت مجوز از وزارت‌های صنعت و همین‌طور معدن و تجارت (صمت) وارد کردن ماینر مجاز شده و این یک خبر خیلی خوب برای سایر واردکنندگان ماینر است. هم اکنون ترخیص دستگاه ماینر و ارائه دادن ثبت سفارش‌ با استفاده از کد ردیف تعرفه ۸۴۷۱۹۰۹۰ ممکن خواهد بود.

چرا جهت خرید عمده ماینر از چین از کارشناسان در این زمینه کمک بگیریم؟

پروسه واردات از آنچه که فکر می‌کنید، جزئیات بیشتری دارد. اگر قصد دارید جهت انجام این کار اقدام کنید باید توجه داشته باشید که داشتن اطلاعات کافی در این زمینه لازمه انجام واردات است. اگر اطلاعات کافی نداشته باشید مطمئنا قادر نخواهید بود به خوبی برنامه ریزی کرده و در این کار موفق شوید.

اگر برنامه‌ریزی درستی نداشته باشید ممکن است طی انجام پروسه واردات با ارتکاب خطایی کوچک جریمه شده و مجبور به پرداخت هزینه‌های کاملا اضافی شوید. در نهایت نه تنها سودی حاصل نمی‌شود، بلکه ضرر نیز می‌کنید. بنابرین اگر اطلاعات کافی در این زمینه ندارید توصیه می‌کنیم از یک کارشناس در زمینه واردات کمک بگیرید.

چرا جهت خرید عمده ماینر از چین از کارشناسان در این زمینه کمک بگیریم؟
چرا جهت خرید عمده ماینر از چین از کارشناسان در این زمینه کمک بگیریم؟

چه چیزی بهتر از اینکه در کنار یک کارشناس واردات و با خیالی آسوده به واردات ماینر بپردازید و این کار را بهترین نحو به انجام برسانید. همان‌طور که می‌دانید پروسه واردات شامل یافتن تامین کننده و بررسی کیفیت کالا نیز می‌شود.

شما برای اینکه این دو کار بسیار‌ حساس و حائز اهمیت را به درستی به انجام برسانید باید به شخصه به کشور چین بروید و این دو کار را به صورت حضوری انجام دهید. مطمئنا شما همیشه قادر نخواهید بود به چین سفر کرده و این کار را انجام دهید، در چنین شرایطی می‌توانید از کارشناسان واردات کمک گرفته و از آن‌ها بخواهید که به عنوان نماینده شما به چین رفته و این کار را انجام دهند.

در کل طی کردن پروسه واردات در کنار کارشناسان این حوزه مزایای بسیاری داشته و به شدت پیشنهاد می‌شود. اگر تصمیم گرفتید از کارشناسان کمک بگیرید، اما نمی‌دانید برای برقراری ارتباط با آن‌ها باید چه کاری انجام دهید و به کجا مراجعه کنید، در ادامه با ما همراه باشید.

خرید ماینر از چین با وانیکس  

اگر قصد همکاری با کارشناسان در حوزه واردات را داشته و می‌خواهید با همراهی آن‌ها پروسه واردات را طی کنید، باید به یک شرکت وارداتی و بازرگانی معتبر مراجعه کنید. توجه داشته باشید که شرکت‌ها در این حوزه بسیار بوده و انتخاب میان آن‌ها دشوار است. واردات شغل بسیار حساسی است، از این رو شما نمی‌توانید این کار را به هرکسی بسپارید. بنابراین در انتخاب یک شرکت وارداتی عجله نکنید و با دقت این کار را به انجام برسانید.

در هنگام انتخاب همچین شرکتی نیاز است سه معیار بسیار حائز اهمیت را در نظر بگیرید. اول اینکه آن مجموعه معتبر باشد، کارمندان آن توسط متخصصین آموزش دیده باشند و مهتر از آن واردات کالای شما را بیمه کند. از جمله مجموعه‌هایی که نه تنها واردات شما را بیمه می‌کند و بسیار معتبر است بلکه کارمندان آن نیز توسط متخصصین و کارشناسانه آموزش دیده‌اند، می‌توان به مجموعه وانیکس اشاره کرد.

این مجموعه با سال‌ها تجربه در زمینه واردات و برخورداری از پرسنلی متخصص و حرفه‌ای آماده ارائه خدماتی همچون واردات کالا از چین، واردات کالا از دبی، انبارداری در دبی، حمل خرده بار و انبارداری در کشور چین است. با وانیکس تماس گرفته و در رابطه با خرید ماینر از چین از آن‌ها مشاوره بگیرید و همکاری خود را با آن‌ها آغاز کنید.

واردات ماینر

Comments (4)

 1. مھرداد
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ پاسخ

  سلام من تعدادی ماینرمیخواھم برایخدمت رسانی شما از کجا شروع کنم

  • تیم تولید محتوا وانیکس
   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ پاسخ

   سلام و درود
   برای واردات ماینر می توانید با شماره های ۰۲۱۵۲۱۶۷۰۰۰ – ۰۹۱۹۴۷۹۴۶۶۷ تماس بگیرید.

 2. Aryo
  ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ پاسخ

  سلام ببخشید قیمت ماینر s19 pro hyd 255th تو چین چقدره ممنون میشم پاسخ بدید

  • تیم تولید محتوا وانیکس
   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ پاسخ

   سلام و درود
   لطفا برای اطلاع از قیمت دقیق کالا در چین تماس بگیرید. تلفن: ۰۲۱۵۲۱۶۷۰۰۰ – ۰۹۱۹۴۷۹۴۶۶۷

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *