[vc_row][vc_column][vc_row_inner][vc_column_inner width=”6/12″][vc_column_text]

مشاوره واردات رایگان با وانیکس

[/vc_column_text][us_hwrapper alignment=”center” valign=”middle” inner_items_gap=”3rem”][bsf-info-box icon=”Defaults-money” icon_size=”32″ icon_color=”#147900″ title=”چک تضمین”][/bsf-info-box][bsf-info-box icon=”Defaults-clock-o” icon_size=”32″ icon_color=”#147900″ title=”واردات سریع”][/bsf-info-box][bsf-info-box icon=”Defaults-sort-amount-desc” icon_size=”32″ icon_color=”#147900″ title=”کارمزد پایین”][/bsf-info-box][/us_hwrapper][vc_column_text]

شرکت بازرگانی وانیکس با سال‌ها تجربه در واردات کالا، می‌تواند شما را از تمامی موارد مربوط به واردات، قوانین واردات، سود واردات، معرفی کالاهای پرسود برای واردات، نحوه کار با شرکت‌های حمل و نقل، نحوه پیدا کردن تامین کننده کالا در کشور مبدا و… مشاوره واردات رایگان بدهد.

[/vc_column_text][us_hwrapper alignment=”center” valign=”middle” inner_items_gap=”2.5rem”][us_btn label=”تماس با وانیکس” link=”url:tel%3A09194794667|rel:nofollow” style=”49″ align=”center”][us_btn label=”آموزش جامع واردات” link=”url:https%3A%2F%2F1xcompany.com%2Fimport-training%2F|rel:nofollow” style=”49″][/us_hwrapper][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”6/12″][vc_column_text]

[/vc_column_text][vc_empty_space height=”50px”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”%7B%22default%22%3A%7B%22margin-top%22%3A%22-130px%22%7D%7D”][vc_column][vc_empty_space height=”30px”][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/6″][/vc_column_inner][vc_column_inner css=”%7B%22default%22%3A%7B%22border-style%22%3A%22solid%22%2C%22border-radius%22%3A%2210px%22%2C%22border-left-width%22%3A%221px%22%2C%22border-top-width%22%3A%221px%22%2C%22border-bottom-width%22%3A%221px%22%2C%22border-right-width%22%3A%221px%22%2C%22border-color%22%3A%22%23f5f5f5%22%7D%7D” width=”2/3″][vc_empty_space height=”30px”][vc_column_text]

سوالات متداول درباره مشاوره واردات با وانیکس

[/vc_column_text][vc_empty_space height=”20px”][vc_toggle title=”خدمات مشاوره واردات توسط وانیکس چگونه انجام می شود” style=”rounded_outline” color=”green” size=”lg” open=”true”]برای استفاده از مشاوره واردات توسط وانیکس با شماره‌های: ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۵ – ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵ تماس بگیرید.[/vc_toggle][vc_separator][vc_empty_space height=”16px”][vc_toggle title=”آیا مشاوره واردات وانیکس رایگان است؟” style=”rounded_outline” color=”green” size=”lg”]بله مشاوره واردات وانیکس توسط مشاورین با تجربه صورت گرفته و تماما به صورت رایگان انجام خواهد شد.[/vc_toggle][vc_separator][vc_empty_space height=”16px”][vc_toggle title=”آیا شرکت وانیکس خود کار حمل نقل و واردات انجام می‌دهد؟” style=”rounded_outline” color=”green” size=”lg”]

بله شرکت وانیکس کار خرید کالا در کشور مبدا، بسته بندی و حمل کالا تا ایران تحویل درب انبار را شما انجام می‌دهد. همچنین می‌توانید برای یادگیری تمام و کمال واردات و رسیدن به سود بالا، در دوره آموزش واردات وانیکس شرکت کنید.

[/vc_toggle][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/6″][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_empty_space height=”30px”][vc_row_inner css=”%7B%22default%22%3A%7B%22border-style%22%3A%22solid%22%2C%22border-radius%22%3A%2210px%22%2C%22border-left-width%22%3A%221px%22%2C%22border-top-width%22%3A%221px%22%2C%22border-bottom-width%22%3A%221px%22%2C%22border-right-width%22%3A%221px%22%2C%22border-color%22%3A%22%23f5f5f5%22%7D%7D”][vc_column_inner sticky=”1″ css=”%7B%22default%22%3A%7B%22border-radius%22%3A%2210px%22%7D%7D”][vc_column_text show_more_toggle=”1″ show_more_toggle_height=”500px” show_more_toggle_text_more=”نمایش کامل محتوا” show_more_toggle_alignment=”center”]

دولت تنها واردکننده را ملزم به پایبندی قوانین می‌داند، یعنی مسئولیت صفر تا صد واردات با واردکنندگان است. مشاوره واردات وانیکس در تمام مراحل واردات می‌تواند هزینه‌ها و زمان تجارت با کشورهای بین‌المللی را کاهش دهد. زیرا اطلاعاتی که با مشاوره‌ها به دست می‌آید مسیر واردات را هموار خواهد کرد.

برای واردات از چین با وانیکس در سریع‌ترین زمان و با کمترین هزینه کلیک کنید.

در ادامه به بررسی مراحل واردات و تأثیر مشاوره وانیکس را بررسی خواهیم کرد:

 • مشاوره واردات وانیکس چیست؟
 • موارد حیاتی که برای واردات باید در نظر بگیرید
 • واردات شامل چه مراحلی می‌شود؟

مشاوره واردات وانیکس چیست؟

ایران یکی از کشورهایی است که بسیاری از کالاهای مورد استفاده خود را از سایر کشورها وارد می‌کند. چین و دبی، دو منطقه تجاری مهم برای واردات هستند. بازرگانان ایرانی برای اینکه بتوانند با کمترین هزینه و ریسک کالاهای خریداری شده را وارد کشور کنند باید درمورد آن اطلاعات داشته باشند.

مشاوره واردات وانیکس این امکان را به واردکنندگان می‌دهد تا با صفر تا صد مراحل واردات آشنا شوند. علاوه بر این قوانینی که برای واردات از کشورهای دیگر وضع می‌شود دائماً در حال تغییر است. این شرکت‌های بازرگانی هستند که با پیگیری این مسائل از آنها مطلع می‌شوند.

برای خرید از چین با وانیکس در سریع‌ترین زمان و با کمترین هزینه کلیک کنید.

وضع قوانین جدید ممکن است برای واردات برخی کالاها محدودیت‌هایی را به وجود بیاورد. در صورتی که واردکنندگان از این قوانین اطلاع نداشته و بخواهند کالایی را وارد کنند دچار ضرر و زیان خواهند شد؛ بنابراین مشاوره واردات وانیکس در این موارد می‌تواند بسیار کارآمد باشد.

مشاوره واردات وانیکس چیست؟
مشاوره واردات وانیکس چیست؟

مشاوره واردات از چین

مشاوره واردات از چین خدماتی است که شرکت وانیکس به دلیل رقابتی بودن قیمت کالاهای چینی و البته حاشیه سود بالای آن به شما عزیزان ارائه می‌دهد.

اگر درخواست مشاوره واردات به صورت بدون گمرک با کمترین هزینه و در کمترین زمان با شرکت وانیکس را دارید، تماس بگیرید – تلفن : ۰۹۱۹۴۷۹۴۶۶۷ – ۰۲۱۵۲۱۶۷۰۰۰

مشاوره واردات از دبی

مشاوره واردات از دبی به دلیل نزدیک بودن به ایران و دارا بودن کالاهای برند، اورجینال و با کیفیت برای انواع مختلفی از واردات توسط شرکت وانیکس نیز، به شما دوستا عزیز ارائه می‌شود.

برای خرید از علی بابا با وانیکس در سریع‌ترین زمان و با کمترین هزینه کلیک کنید.

موارد حیاتی که برای واردات باید در نظر بگیرید

همان‌طور که بیان کردیم مسئولیت واردکردن کالاها با شخص واردکننده است. یعنی هر زمان که بازرگانان کالایی را به ایران وارد می‌کنند، کسب‌وکار آنها مسئولیت بسیاری از جنبه‌ها را بر عهده دارد. در اینجا برخی از موارد حیاتی وجود دارد که باید برای حفظ انطباق با واردات در نظر گرفته شود.

جنبه‌های مهم علت اهمیت
ارزش‌گذاری قیمت کالایی که وارد می‌شود چقدر است؟

شرکت‌ها باید تمام هزینه‌ها، هزینه‌ها و تغییرات قیمت را گزارش کنند.

جدول تعرفه گمرک ایران این اطلاعات نرخ عوارض و آمار تجارت کالاهای وارداتی را نشان می‌کند.
کشور مبدأ ·       بسیار مهم است که کالاها از چه کشوری وارد می‌شود.

·       درمورد قوانین واردات این کشور اطلاعاتی کسب می‌شود.

تعداد ·       شما باید تعداد کالاهای وارداتی را گزارش دهید تا مسئولیت‌های خود را در زمینه انطباق برآورده کنید.

·       قوانین گمرکی مشخص می‌کند که کدام واحد اندازه‌گیری باید هنگام ثبت اظهارنامه واردات گزارش شود.

فرقی نمی‌کند که شما در طول سال چه مقدار کالا وارد کشور می‌کنید، در هر صورت به مشاوره واردات وانیکس نیاز دارید. یک اشتباه ساده می‌تواند منجر به تأخیر و جریمه‌های پرهزینه شود. از آنجایی که مراحل و اقدامات واردات یک زمینه پیچیده و فنی است، شما به یک شرکت مشاوره باتجربه عملی که درمورد مسائل حقوقی اطلاع داشته و از فرایندهای اداری آن مطلع است، احتیاج پیدا خواهید کرد. شرکت‌های بازرگانی با توجه به تجربه‌های زیادی که در این زمینه دارند می‌توانند مشاوره‌های خوبی برای واردات ارائه دهند.

واردات شامل چه مراحلی می‌شود؟

به‌عنوان یک واردکننده باید بدانید که تجارت بین‌المللی و واردات از دیگر کشورها چه مراحلی دارد. البته ذکر این نکته حائز اهمیت است که در هر یک از این مراحل قوانینی وجود دارد که باید از آنها اطلاع داشته باشید. مشاوره واردات وانیکس این امکان را به واردکنندگان می‌دهد که از بهترین روش‌های وارداتی استفاده کرده و سود خود را از تجارت افزایش دهند. در ادامه ما به بررسی مراحل واردات خواهیم پرداخت.

برای آموزش واردات از چین تا کسب درآمد بالا با وانیکس و معرفی بهترین و پرسودترین کالاها برای واردات کلیک کنید

واردات شامل چه مراحلی می‌شود؟
واردات شامل چه مراحلی می‌شود؟

مشاوره انتخاب کالا برای واردات

یکی از مراحل مهمی که بر سود واردات تأثیر بسزایی خواهد داشت، انتخاب کالا است. اگر شما به‌عنوان واردکننده قصد دارید کالایی را با حاشیه سود بالا وارد کنید باید بازار و بودجه خود را در نظر داشته باشید. برخی از کالاها مشتریان زیادی ندارند و بنابراین واردات آنها نمی‌تواند سود خوبی را نصیب شما بکند.

حتی گاهی اوقات درصد زیادی از کالاها فروش نرفته و شما را متحمل زیان خواهد کرد. در این مواقع کمک‌ گرفتن از مشاوره واردات وانیکس می‌تواند به شما اطلاعات زیادی در خصوص بهترین و سودآورترین کالا برای تجارت ارائه کند. دقت داشته باشید که واردات کالاهای مد روز ممکن است برای تجارت مناسب نباشد. به عبارت دیگر بازار این نوع کالاها ممکن است پس از مدت کوتاهی از بین برود و مشتریانی برای آنها وجود نداشته باشد.

برای حمل دریایی از چین با وانیکس در سریع‌ترین زمان و با کمترین هزینه کلیک کنید.

واردات کالاهای معمولی که همیشه برای آنها تقاضا وجود دارد، سود شما را تضمین خواهد کرد. مورد مهم دیگر در انتخاب کالا برای واردات، قوانین مربوط به آن است. مثلاً برخی از کالاهایی که از نظر اخلاقی و شرعی مخالف با دین اسلام و قوانین باشند، اجازه ورود به کشور را ندارند؛ بنابراین توجه به قوانین واردات در انتخاب کالا می‌توان نقش مهمی داشته باشد.

یافتن تأمین‌کننده

یکی دیگر از بخش‌های مهم در واردات کالاها یافتن تأمین‌کننده است. در کشورهایی مانند چین تأمین‌کنندگان زیادی وجود دارند کالاها را با قیمت و کیفیت متفاوتی عرضه می‌کنند. به‌عنوان یک واردکننده بسیار مهم است که بتوانید یک تأمین‌کننده متعهد را بیابید. بسیاری از تولیدکنندگان به مشتریان خود اجازه می‌دهند تا  کارخانه‌های آنها و نحوه تولیدات را بررسی کرده و کیفیت آنها را از نزدیک مشاهده کنند.

 در سایت‌هایی مانند علی بابا امکان یافتن تأمین‌کنندگان عمده وجود دارد. با استفاده از مشاوره واردات وانیکس می‌توان بهترین تأمین‌کننده را در کشورهای دیگر یافت. این نکته حائز اهمیت است که تولیدکنندگان نسبت به قوانین و قراردادهای خود تعهد داشته باشند. در واردات کالاها ممکن است مشکلاتی از قبیل عدم تطابق کالاهای ارسالی با سفارش شده، معیوب بودن کالاها و بسیاری دیگر از موارد پیش بیاید. پس باید همه این موارد به‌صورت قانونی در قرارداد واردات ذکر شود.

برای خرید یوان چین با وانیکس در سریع‌ترین زمان و با کمترین کارمزد کلیک کنید.

خرید کالا

مقدار کالاهایی که برای واردات خرید می‌شود به ارزش آنها و سرمایه واردکننده بستگی دارد. به هنگام خرید کالا باید جزئیات واردات به‌درستی شرح داده شود. همچنین چندین روش برای پرداخت هزینه‌های کالاهای وارداتی وجود دارد. یکی از روش‌های پرداخت هزینه‌ها به‌صورت پیش‌پرداخت است. یعنی قبل از دریافت کالاها هزینه آن باید پرداخت شود. اگر قصد دارید برای اولین‌بار از تأمین‌کنندگان سایر کشورها خرید کنید، بهتر است که از این روش پرداخت استفاده نکنید، زیرا ممکن است تأمین‌کننده به قرارداد خود عمل نکند.

حمل‌ونقل و ترخیص

 روش‌های مختلفی برای حمل کالاها از دیگر کشورها به ایران وجود دارد. شما با توجه به نوع و تعداد کالا می‌توانید یکی از روش‌های حمل کالا را انتخاب کنید. اصولاً حمل کالا از روش هوایی، هزینه‌های بیشتری را صرف می‌کند. این روش حمل برای کالاهایی که ارزش زیادی دارند و زمان تحویل آن برای واردکننده اهمیت زیادی دارد، مناسب است.

حمل‌ونقل و ترخیص
حمل‌ونقل و ترخیص

روش دریایی، یکی دیگر از روش‌های حمل کالا است که می‌توان حجم‌های زیادی از اقلام را وارد کشور کرد. مسئولیت‌های حمل‌ونقل کالاها از طریق قوانین اینکوترمز مشخص شده است. بعد از اینکه کالاها به کشور رسید، لازم است تا مراحل ترخیص آن از گمرک انجام شود. گمرک برای ترخیص کالاها تعرفه‌هایی را در نظر گرفته است. این تعرفه‌ها بسته به ارزش کالاها متفاوت است.

برای واردات از دبی با وانیکس در سریع‌ترین زمان و با کمترین هزینه کلیک کنید.

بهترین روش برای واردات کالاها استفاده از ته لنجی است. در این روش‌ها کالاها بدون محدودیت و نیاز به پرداخت تعرفه‌های گمرکی وارد کشور می‌شوند. مشاوره واردات وانیکس می‌تواند درمورد قوانین حمل‌ونقل و نحوه واردات بدون گمرک اطلاعاتی را به در اختیار بازرگانان قرار دهد.

مشاوره رایگان واردات توسط شرکت بازرگانی وانیکس

کلیه مشاوره های واردات توسط شرکت بازرگانی وانیکس به صورت رایگان ارائه می‌شود.[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_empty_space height=”150px”][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″ offset=”vc_hidden-sm vc_hidden-xs”][vc_column_text]

تیم وانیکس از ابتدا تا همیشه در کنار شما خواهد بود

[/vc_column_text][us_image image=”9904″ size=”full” css=”%7B%22default%22%3A%7B%22border-radius%22%3A%2210px%22%7D%7D”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″ offset=”vc_hidden-sm vc_hidden-xs”][vc_column_text]

تیم شرکت بازرگانی وانیکس

پرسنل شرکت وانیکس از ابتدا تا انتهای مسیر واردات کالاهای شما و تحویل درب انبارتان، همراه شما خواهد بود. پشتیبانی ۲۴ ساعته و تولید محتوا به صورت مداوم در اینستاگرام و سایت وانیکس در راستای رضایت و راهنمایی واردکنندگان عزیز است. امیدواریم توانسته باشیم که در این مهم نقش تاثیرگذاری ایفا کرده باشیم.

تیم وانیکس با شرکت در رویدادهای مهم در زمینه واردات و زمینه کاری خود، از افراد متخصص و خبره تشکیل شده است، که می‌تواند در جهت رضایت مشتری قدم بزرگی بردارد. همچنین مدیریت مجموعه، اهداف و برنامه‌های زیادی را برای توسعه و هرچه راحت‌تر شدن روال واردات کالا، دنبال می‌کند.

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″ offset=”vc_hidden-lg vc_hidden-md”][vc_column_text]

تیم شرکت بازرگانی وانیکس

پرسنل شرکت وانیکس از ابتدا تا انتهای مسیر واردات کالاهای شما و تحویل درب انبارتان، همراه شما خواهد بود. پشتیبانی ۲۴ ساعته و تولید محتوا به صورت مداوم در اینستاگرام و سایت وانیکس در راستای رضایت و راهنمایی واردکنندگان عزیز است. امیدواریم توانسته باشیم که در این مهم نقش تاثیرگذاری ایفا کرده باشیم.

تیم وانیکس با شرکت در رویدادهای مهم در زمینه واردات و زمینه کاری خود، از افراد متخصص و خبره تشکیل شده است، که می‌تواند در جهت رضایت مشتری قدم بزرگی بردارد. همچنین مدیریت مجموعه، اهداف و برنامه‌های زیادی را برای توسعه و هرچه راحت‌تر شدن روال واردات کالا، دنبال می‌کند.

[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″ offset=”vc_hidden-lg vc_hidden-md”][vc_column_text]

تیم وانیکس از ابتدا تا همیشه در کنار شما خواهد بود

[/vc_column_text][us_image image=”9904″ size=”full” css=”%7B%22default%22%3A%7B%22border-radius%22%3A%2210px%22%7D%7D”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]

Comments (7)

 1. علی
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ پاسخ

  سلام مجدد ایا میشود ۱۵۰گرم رابه صورت شمس وارد کرد ایا گمرکی دارد تفاوت قیمت ایران و دبی چقدر است میشود با ۱۵۰گرم شروع کرد برای تجارت خرید فروش ممنون

 2. علی
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ پاسخ

  سلام من میخوام حدود ۱۵۰گرم طلا از دوبی خرید کنم تفاوت قیمت ایران و دبی چقدر است ایا برای خرید فروش تجارت سودی دارد باهمین سرمایه میشودکار کرد ممنون

  • تیم تولید محتوا وانیکس
   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ پاسخ

   سلام و درود
   خرید دلار از دبی قیمت مشخصی ندارد، بسته به تامین کننده میتواند این قیمت بالاتر و یا پایین تر باشد. پیشنهاد وانیکس بر اساس تجربه این است که به دلیل نوسانات لحظه‌ای فعلا کار بر روی واردات طلا به صرفه نخواهد بود و ارزش ریسک ندارد. ترجیحا با همان سرمایه بر روی واردات کالاهای پرسود کار کنید به صرفه‌تر خواهد بود.

 3. محمد
  ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ پاسخ

  سلام وقت بخیر. الان کارمزد وانیکس به چه صورت هست؟ قیمت کارمزد بر چه اساسیه و چه قدره؟

  • تیم تولید محتوا وانیکس
   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ پاسخ

   سلام و درود
   کارمزد واردات به نوع، وزن، حجم و ابعاد کالا بستگی دارد. لطفا برای اطلاع دقیق از کارمز واردات با مشاورین وانیکس تماس بگیرید تا به صورت رایگان شما را راهنمایی کنند. تلفن: ۰۲۱۵۲۱۶۷۰۰۰ – ۰۹۱۹۴۷۹۴۶۶۷

   • مرتضی
    ۱۴۰۲/۰۳/۲۲ پاسخ

    سلام چه کالایی با سرمایه کم میتونم وارد کنم؟و چقدر سرمایه باید داشته باشم

    • تیم تولید محتوا وانیکس
     ۱۴۰۲/۰۳/۲۲ پاسخ

     سلام و درود
     برای مشاوره بهترین کالا برای واردات بهتر است آموزش واردات وانیکس را مشاهده کنید. فرمول پیدا کردن محصول با حاشیه سود بالا و نحوه فروش آن در بازار ایران به کلی در قسمتی از این دوره توضیح داده شده است. همچنین می توانید با تماس با ما به صورت رایگان از مشاوره واردات وانیکس استفاده کنید. تلفن: ۰۲۱۵۲۱۶۷۰۰۰ – ۰۹۱۹۴۷۹۴۶۶۷

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *