خدمات Door to Door با وانیکس

یکی از چالش‌هایی که بازرگانان با آن مواجه هستند، حمل و نقل محموله وارداتی است. با روی کار آمدن شرکت‌های تجاری و ارائه خدمت‌های گسترده، مشکل حمل و نقل تا حدودی برطرف شده است. این شرکت‌ها سختی حمل محموله و ترخیص را از دوش بسیاری از بازرگانان برداشته‌ و موجب سهولت بیشتر واردات می‌شوند. امروزه می‌توان با بهره‌مندی از خدمات door to door، به آسانی کالاهای مورد نظر را ترخیص و تا انبار مورد نظر حمل کرد. برای استفاده از خدمات Door To Door وانیکس با ما تماس بگیرید. تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳- ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

واردات کالا با وانیکس تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳– ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

Door to Door

برای استفاده از خدمات Door To Door با کمترین هزینه و در کمترین زمان با شرکت وانیکس تماس بگیرید – تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳- ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

اهمیت حمل و نقل ایمن برای محصولات وارداتی گران‌قیمت، سنگین و شکستنی بیشتر است. انتخاب یک شیوه درست حمل و نقل، علاوه بر صرفه‌جویی در زمان و هزینه‌ها، خیال شما را از ریسک‌های احتمالی آسوده می‌کند. در مسیر واردات محموله، امکان دارد که محصولات چندین مرتبه تخلیه و دوباره بارگیری شوند. اگر این فرایند توسط افراد متخصص و باتجربه انجام نشود احتمال آسیب به کالاها و ضررهای مالی وجود دارد.

برای واردات از چین با وانیکس کلیک کنید

برای واردات از دبی با وانیکس کلیک کنید

آنچه که در ادامه مطلب door to door خواهید خواهند:

 • ارزان‌ترین شیوه حمل کالا تا مقصد
 • سفر طولانی و دشوار کالاهای وارداتی
 • خدمات door to door چیست؟
 • چرا باید از خدماتdoor to door استفاده کنیم؟
 • دلیل انتخاب بازرگانان برای واردات با شرکت‌های بازرگانی چیست؟
 • حمل کالا با خدمات door to door وانیکس

ارزان‌ترین شیوه حمل کالا تا مقصد

روش‌های متداولی برای حمل کالا وجود دارد که ارزان‌ترین آن‌ها به ترتیب حمل دریایی، حمل زمینی و حمل هوایی است. انتخاب هر کدام از این روش‌ها به مرزهای مبدا تا مقصد، فاصله دو کشور، هزینه‌ها و نوع کالا بستگی دارد.

ارزان‌ترین شیوه حمل کالا تا مقصد
ارزان‌ترین شیوه حمل کالا تا مقصد

برای خرید از علی بابا چین با وانیکس کلیک کنید

 

 • حمل دریایی یکی از بهترین روش‌ها برای انتقال محصول از چین به ایران است. این روش هم سرعت مطلوبی دارد و هم هزینه‌ی اندک. بیشتر کالاهای وارداتی از چین با حمل دریایی به کشور وارد می‌شوند.
 • حمل زمینی برای کشورهایی که تنها مرزشان خاکی است، بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد. حمل و نقل جاده‌ای و ریلی، هزینه پایینی دارند؛ اما امکان تصادف و از بین رفتن بخش عظیمی از محموله نیز وجود دارد.
 • حمل هوایی گران‌تر از دو روش دیگر است و برای حمل و نقل بعضی از کالاها محدودیت دارد؛ با این حال در بعضی از تجارت‌ها حمل هوایی روش مناسب‌تری است.

برای واردات بدلیجات با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با وانیکس کلیک کنید.

سفر طولانی و دشوار کالاهای وارداتی

بعد از امضای قراردادها و تامین سفارش توسط فروشنده، نوبت به حمل بار تا انبار مقصد می‌رسد. به طور کلی می‌توان گفت محموله وارداتی باید در سه مسیر حمل شود:

 • مسیر انبار فروشنده تا گمرک
 • از گمرک تا فرودگاه یا بندر کشور مقصد
 • حمل درون مرزی تا انبار فروشنده

استفاده از مناسب‌ترین روش حمل در هر کدام از این مسیرها از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است؛ همچنین امکان دارد برای واردات یک محصول در مسیرهای گوناگون از وسایل نقلیه متفاوتی نیز استفاده شود. یکی از مطمئن‌ترین راه‌ها برای حمل و نقل محصولات وارداتی تا کشور مقصد استفاده از خدمات door to door شرکت‌های بازرگانی است.

برای واردات لوازم جانبی موبایل با وانیکس کلیک کنید

خدمات door to door چیست؟

خدمات door to door شرکت‌های تجاری، به این معناست که محموله را از درب انبار فروشنده دریافت می‌کنند و آن را به درب انبار صاحب کالا تحویل می‌دهند. تمامی مراحل و اموری که در حین انتقال کالا باید انجام شود نیز برعهده شرکت است.

خدمات door to door چیست؟
خدمات door to door چیست؟

شرکت‌های تجاری، کالا را از مکان تعیین شده در کشور مبدا تحویل گرفته و امور گمرکی را انجام می‌دهند. پس از آن، کالا را از گمرک مبدا تا گمرک مقصد انتقال می‌دهند و تشریفات گمرکی را برای ترخیص محموله انجام می‌دهند.

برای واردات دوربین با وانیکس کلیک کنید

 یکی از شرکت‌های بازرگانی که امور ترخیص و وحمل و نقل کالا را انجام می‌دهد، وانیکس است. طی همکاری با وانیکس هم از خدمات door to door بهره‌مند می‌شوید و هم می‌توانید سایر مراحل واردات را به کارشناسان شرکت واگذار کنید.

چرا باید از خدماتdoor to door  استفاده کنیم؟

 1. صرفه جویی در زمان
 2. کاهش هزینه‌های اضافی
 3. جلوگیری از ریسک‌های احتمالی
 4. انجام فرایندهای ترخیص توسط کارشناسان خبره

حمل و نقل کالاهای وارداتی با روش‌های مختلفی انجام می‌شود. هزینه‌ی هر کدام از این روش‌ها بسته به حجم و نوع کالا، فاصله مبدا تا مقصد و وسیله نقلیه انتخابی متغیر است.

برای اطلاع از نمونه قرارداد واردات کلیک کنید

شرکت وانیکس با ارائه خدمات door to door ، این هزینه را تا حد بسیار زیادی کاهش می‌دهد. اگر به تازگی پا به عرصه تجارت گذاشته‌اید، ممکن است زمان زیادی را مشغول یافتن وسیله نقلیه معتبر باشید؛ همچنین ممکن است به علت تاخیر در ترخیص کالا، جریمه‌های زیادی به حساب شما نوشته شود. برای همین است که پیشنهاد می‌کنیم با استفاده از خدماتdoor to door ، هم در زمان صرفه‌جویی کنید و هم هزینه‌های حمل و نقل را کاهش دهید.

برای انجام گروپاژ با بهترین قیمت با وانیکس کلیک کنید.

دلیل انتخاب بازرگانان برای واردات با شرکت‌های بازرگانی چیست؟

تاجری را در نظر بگیرید که قصد واردات محصولی از چین را دارد:

 • پس از یافتن یک تیم که به اصول مذاکره و زبان چینی مسلط باشند، با صرف هزینه فراوان به چین سفر می‌کنند.
 • فروشنده را می‌یابند و پس از مذاکرات طولانی، محصولات را خریداری می‌کنند.
 • کالاها را بارگیری کرده و آن‌ها را به کمک یک وسیله نقلیه به گمرک می‌رسانند.
 • سپس باید امور گمرکی را انجام دهند و محموله با یکی از سه روش اصلی (هوایی، دریایی، زمینی) تا کشور مقصد حمل ‌شود.
 • در کشور مقصد امور گمرکی و مراحل ترخیص را انجام داده و مجددا کالا را بارگیری می‌کنند.
 • در نهایت بعد از سختی‌های فراوان و صرف هزینه و زمان زیاد، کالاها را به انبار مورد نظر انتقال می‌دهند.

برای واردات ته لنجی با وانیکس کلیک کنید

همانطور که مشاهده کردید، انجام این مراحل نیازمند پرداخت هزینه بالا و گذراندن زمان زیادی برای حمل و ترخیص محموله است. حال بازرگانی را فرض کنید که قصد انجام واردات با همکاری یک شرکت بازرگانی معتبر را دارد:

 • سفارش خود را ثبت می‌کند.
 • هزینه کالاها را پرداخت می‌کند و یک چک تضمینی با همان مبلغ دریافت می‌کند.
 • محموله را درب انبار دریافت می‌کند.

چنین فردی با واگذاری چرخه واردات به عهده کارشناسان، هم هزینه کمتری می‌پردازد و هم در زمان خودش صرفه جویی می‌کند؛ در نهایت هم محموله را درب انبار مورد نظر دریافت می‌کند.

شرکت‌های بازرگانی با ارائه خدمات حمل door to door و انجام پروسه‌های ترخیص، انتقال محموله را انجام می‌دهند. واردات از طریق این شرکت‌ها مورد توجه بسیاری از بازرگانان باتجربه نیز قرار گرفته است؛ چرا که از هزینه بالا و دشواری‌های واردات مستقیم آگاهند و سهولت همکاری با شرکت‌ها را ترجیح می‌دهند.

برای آشنایی کامل با دموراژ کلیک کنید

حمل کالا با خدمات door to door وانیکس

تجارت محصول از همان قدیم، سود خوبی داشته و تاجران جزو اقشار ثروتمند جامعه به شمار می‌رفتند. در حال حاضر هم بسیاری از افراد به واردات و صادرات اقلام گوناگون مشغولند و سود فراوانی دارند.

برای آشنایی دقیق با اینکه ریلیز چیست کلیک کنید

حمل کالا با خدمات door to door وانیکس
حمل کالا با خدمات door to door وانیکس

اگر شما هم قصد ورود به عرصه تجارت را دارید، می‌توانید طی همکاری با شرکت‌های بازرگانی کالای مورد نظر خود را وارد کنید. پس از ثبت سفارش شما در سایت‌ وانیکس، کارشناسان بهترین تامین کننده را می‌یابند و پروسه واردات شما را آغاز می‌کنند.

برای شرکت در دوره آموزش واردات تا کسب درآمد بالا با وانیکس و معرفی بهترین و پرسودترین کالاها برای واردات کلیک کنید

 کالاهای شما با بهترین و ایمن‌ترین شیوه‌ها حمل می‌شود و می‌توانید محموله خود را درب انبار دریافت کنید. مزایای همکاری با وانیکس:

 • حذف هزینه‌های واسطه
 • کسب سود بیشتر
 • برخورداری از خدمات door to door
 • جلوگیری از ریسک‌های احتمالی
 • انبارداری در چین و دبی
 • سهولت واردات
 • صرفه جویی در زمان
۰/۵ (۰ نظر)

این مطلب را به اشتراک بگذارید

برای واردات کالا با وانیکس تماس بگیرید تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳

75 تعداد بازدید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست