آشنایی با کارت امنیت حمل و نقل

هر شخصی برای عبور از محدودیت‌های قانونی در صنعت حمل و نقل و تجارت به مجوزهایی نیاز دارد. یکی از این مجوزها کارت امنیت حمل و نقل است. در ادامه با کارت امنیت حمل و نقل به صورت کامل آشنا خواهیم شد.

واردات کالا با وانیکس تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳– ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

آشنایی با کارت امنیت حمل و نقل

برای دریافت این مجوزها شما به مدارک زیر نیاز دارید: اطلاعات شخصی، اثر انگشت، عکس از صورت، اطلاعاتی درباره کار، تحصیلات، فعالیت‌ها و محل اقامت در ۵ سال اینده، سوابق کاری، تحصیلی و غیره.

برای آشنایی با بهترین کالا برای صادرات کلیک کنید

در ادامه این مطلب از وبلاگ وانیکس بیشتر درباره این نوع کارت‌ها صحبت می‌کنیم:

  • کارت امنیت حمل و نقل چیست؟
  • خدمات وانیکس شما را از دریافت کارت امنیت حمل و نقل بی نیاز می کند

کارت امنیت حمل و نقل چیست؟

این کارت برای جلوگیری از سرقت و هر گونه کارهای غیرقانونی برای کسانی که در صنعت و تجارت بین الملل فعالیت می‌کنند، صادر می‌شود. کارکنان کشتی، کشتی‌ها، دریانوردان و غیره از جمله افرادی هستند که به چنین کارتی نیاز دارند و با ارائه مدارک فوق می‌توانند آن را از سوی مقامات رسمی دریافت کنند.

برای صادرات به قطر با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

فرد باید دارای تمامی شرایط موجود باشد تا کارت برای او صادر شود. فردی که قصد دریافت کارت امنیتی را دارد، نباید عضو گروه‌های تروریستی یا دارای محکومیت یا جرم باشد (به غیر از برخی از موارد)؛ زیرا این دو از جمله عوامل مهم در ورود یک فرد به یک شهر یا کشور جدید هستند.

برای صادرات خاویار با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

کارت امنیت حمل و نقل چیست؟
کارت امنیت حمل و نقل چیست؟

بندرهای خارجی از نظر امنیت بررسی می‌شوند تا کشور مبدا مطمئن شود که بندر کشور مقصد از امنیت کافی برخوردار است. بندرهایی که اقدامات امنیتی کشور را شامل نمی‌شوند هشدار دریافت می‌کنند و ۹۰ روز به آنها فرصت داده می‌‌شود تا مشکل گزارش شده را رفع کنند. اگر مشکل گزارش شده رفع نشود از ورود محموله به بندر خارجی جلوگیری می‌شود. علاوه بر کارت امنیت حمل و نقل تمامی کارکنان کشتی نیز باید هویت مشخص و تایید شده داشته باشند.

برای صادرات صنایع دستی با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

این کارت یک هویت بین‌المللی برای فعالین صنعت حمل و نقل در نظر می‌گیرد. این کار تحت نظر سازمان بین‌المللی حمل و نقل یا سازمان بین الملل انجام می‌شود. سیستم‌های شناسایی دیجیتال به صورت الکترونیکی، اطلاعات مربوط به کشتی را مدیریت می‌کنند.

برای صادرات به عراق با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

اطلاعاتی از جمله موارد زیر را در نظر می‌گیرند:

  • هویت کشتی
  • مسیر مورد نظر و راه‌های جایگزین
  • نوع کالا و علت حرکت
  • مبدا و مقصد

به جز موارد بالا اطلاعات دیگری نیز باید برای سازمان ارسال شود. این اطلاعات به منظور کنترل کشتی و سواحل ارائه می‌شود. از ۱ ژوئیه ۲۰۰۳ تمامی کشتی‌ها و وسایل حمل و نقل دریایی که بر روی آب‌ها حرکت می‌کنند ملزم به دریافت کارت امنیت حمل و نقل هستند.

برای واردات کالا از چین با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

به همین منظور کارت های امنیتی محدودیت حمل و نقل هوایی یا دریایی را از بین می‌برد و فرد را مطمئن می‌سازد که کالای او به طور کامل و بدون نقص ترخیص می‌شود. اگر فردی تخلفی را مرتکب شود ترخیص کالای او رد، معلق یا به طور کامل کنسل می‌شود. اداره امنیت حمل و نقل (TSA) یک آژانس است که امنیت حمل و نقل کالاها چه از طریق دریا، هوا و غیره را تایید می‌کند.

برای صادرات زعفران با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

خدمات وانیکس شما را از دریافت کارت امنیت حمل و نقل بی نیاز می کند

شرکت بازرگانی وانیکس در راستای واردات و صادارت کالا و حمل و جابه‌جایی آن‌ها فعالیت دارد. شما به‌جای اینکه پروسه طولانی و تایید هویت در آژانس و یا سازمان های بین المللی را بگذرانید، بهتر است به شرکت‌هایی که در این زمینه به شما کمک می‌کنند و کار شما را تسهیل می‌بخشند مراجعه کنید.

برای صادرات به کویت با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

خدمات وانیکس شما را از دریافت کارت امنیت حمل و نقل بی نیاز می کند
خدمات وانیکس شما را از دریافت کارت امنیت حمل و نقل بی نیاز می کند

در شرکت بازرگانی وانیکس تیم با تجربه ما تلاش می‌کند تا در عین راحتی کالای شما را به سلامت از مبدا به مقصد برساند. برای ارسال کالاها و خدمات خود به خارج از ایران و یا وارد کردن محصولات بدون نیاز به کارت امنیت حمل و نقل کافی است با کارشناسان وانیکس تماس بگیرید.

برای صادرات شیشه با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

تیم وانیکس از زمان خروج محموله یا کالای شما تا زمانی که به شما یا مشتریان‌تان برسد از شما پشتیبانی و حمایت می‌کنند. ویژگی منحصر به فرد این مجموعه نسبت به سایر شرکت‌ها این است که در ازای صادرات و واردات به موقع و صحیح خود چک تضمینی به شما ارائه داده می‌شود.

برای صادرات به عمان با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

۵/۵ (۱ نظر)

این مطلب را به اشتراک بگذارید

برای واردات کالا با وانیکس تماس بگیرید تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳

514 تعداد بازدید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست