پرچم چین و همه چیز در مورد آن

پرچم چین و توضیحات تکمیلی در مورد آن: در هر سرزمینی پرچم آن به مرور تاریخ و طی سالها بر اثر موضوعاتی خاص دچار تغییرات و تحولات شده است تا به شکل اصلی الان خود در آمده است. بنابراین در ابتدا پرچم کشور چین، پرچم اژدهایی به رنگ زرد بود که به وسیله سلسله کینگ از سال ۱۸۶۲ میلادی تا زمان براندازی سلطنت در طول انقلاب شینه مورد بهره گیری قرار می‌گرفته است. لازم به ذکر است که سلسله چینگ، آخرین سلسله امپراتوری در تاریخ کشور چین بوده است.

واردات کالا با وانیکس تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳– ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

پرچم چین

کم کم و به مرور زمان پرچم کشور چین دستخوش تحولاتی شد و در اواسط قرن بیستم میلادی، در طول قیام ووچانگ از پرچم ‌های متعددی در سراسر کشور استفاده می‌شد. بطور مثال در بعضی از شهرها و استانها از پرچم آبی و سفید رنگ استفاده می‌شد، در حالی که در شهر ووهان چین از پرچمی با هجده ستاره بهره گیری می‌شد. و در نواحی شمالی، از پرچمی با ۵ رنگ قرمز، آبی، سفید، زرد و سیاه بهره گیری می‌کردند.

برای صادرات زعفران با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

که بعد از تأسیس جمهوری در چین، پرچم پنج رنگ به عنوان پرچم ملی‌ انتخاب شد. تا اینکه در آخر طرح اصلی پرچم به شکل پرچم پنج ستاره‌ی با پس زمینه قرمز رنگ در سال ۱۹۴۹ میلادی به تصویب رسید که طرح امروزی پرچم کشور چین است و در این کشور به اهتزاز در می‌آید. در ادامه با این مقاله از تیم وانیکس به موضوع پرچم چین می‌پردازیم.

برای صادرات خاویار با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

در رابطه با موضوع پرچم چین به موضوعات زیر می‌پردازیم:

  • معنی پرچم چین
  • پرچم چین جدید
  • دومین پرچم نصب شده در کره ماه به وسیله فضانوردان کشور چین
  • نمایش پرچم چین روی برج آزادی
  • واردات و صادرات کالا از چین و امارات با وانیکس

معنی پرچم چین

همان گونه که بیان شد پرچم حال حاضر کشور چین دارای طرحی ساده از یک پس زمینه با رنگ قرمز رنگ و با ۵ ستاره طلایی می‌باشد. که رنگ پس زمینه قرمز آن بیانگر کمونیسم، انقلاب و خون کسانی است که در جریان جنگ داخلی این کشور و حمله وحشیانه ژاپنی ها جان خود را در این جنگ از دست دادند. و همچنین ۵ ستاره ‌ی طلایی آن بیانگر ارتباط و اتحاد کلیه مردم تحت رهبری حزب کمونیست کشور چین می‌باشد.

برای صادرات به کویت با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

"معنی

برای صادرات به عمان با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

لازم به ذکر است که وجود ستاره بزرگتر بیانگر، دولت کشور چین می‌باشد. و ستارگان کوچکتر بیانگر وحدت میان طبقات مختلف مردم کشور چین است. و به همین دلیل ستاره های کوچک در کنار ستاره‌ی بزرگتر جای گرفته است و این را نشان می‌دهد که همه این طبقات متعدد که شامل طبقه کارگران، دهقانان، بورژوازی شهری فرعی و به نوعی بورژوازی ملی می‌باشد، تحت رهبری حزب کشور چین هستند. همچنین رنگ طلایی ستاره ‌های موجود در پرچم نشانگر قوم زرد مردم کشور چین می‌باشد.

برای صادرات صنایع دستی با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

پرچم چین جدید

لوهاودونگ، در سال ۱۸۹۵ میلادی پرچمی را برای کشور چین طراحی کرد که دارای پس زمینه آبی رنگ با یک خورشید درشت سفید بود که مستقیما در وسط پرچم قرار داشته است که بعدها این پرچم برای حزب (KMT) مورد بهره گیری قرار گرفت.

برای صادرات پلاستیک با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

دومین پرچم نصب شده در کره ماه به وسیله فضانوردان کشور چین

نصب پرچم ملی کشور چین روی سطح کره ماه که دومین پرچم بعد از پرچم کشور ایالات متحده آمریکا است که پس از پنجاه  سال بر سطح کره ماه قرار داده شد. کشور چین فضاپیمایی بدون سرنشین را با مشخصات فنی کاوشگر چانگ ئه-۵، با وزن ۸ هزار و ۲۰۰ کیلوگرم بعد از ۱۱۱ ساعت سفر در تاریخ ۲۸ نوامبر (روز ۸ آذر) وارد مدار کره ماه کرد. که هدف از پرتاب این کاوشگر انتقال سنگ های ماه به زمین و بررسی پوشش خاکی این کره می‌باشد.

برای صادرات حبوبات با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

"دومین

در نهایت:

لازم به ذکر است که هر کشوری دارای پرچمی با رنگ و علائم متفاوت است که هر یک از این رنگ ها و علائم معنی‌ها و مفاهیم خاصی را بیان می‌کنند. همچنین با این رنگ ها و اشکال خاص، باعث ساخت نمادی منحصر به فرد برای آن کشور و در نتیجه هویت بخشیدن به مردم آن کشور می شود.

برای صادرات تابلو فرش با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

نمایش پرچم چین روی برج آزادی

به نمایش گذاشتن پرچم کشور ایران و سایر کشورها بر روی برج آزادی از اتفاقات مرسوم در حوزه بین‌المللی ایران می‌باشد. قبل تر هم در رویدادهایی دیگر مانند روز ملی یا حوادث کشورهایی همانند کشورهای لبنان، بولیوی، اوکراین و… پرچم کشورهای متعدد بر روی برج آزادی به نمایش گذاشته شده بود.

برای صادرات پسته با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

برای واردات کالا از چین با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

"نمایش

برگزاری این نمایش به مناسبت عید معروف بهار چین، و همچنین پنجاهمین سالگرد دوستی دو کشور و آغاز بازی‌های المپیک زمستانی در سال ۱۴۰۰ شمسی بود. که با سرود ملی دو کشور شروع شد. در ادامه این رویداد بین المللی پرچم ۲ کشور به نشانه دوستی با پیام‌هایی برای مخاطبان هر دو کشور ایران و چین با تاکید بر تعاملات فرهنگی قدیمی ۲ کشور بر محور اصلی جاده ابریشم به نمایش عموم درآمد.

برای صادرات به دبی با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

برای صادرات به قطر با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

واردات و صادرات کالا از چین و امارات با وانیکس

شرکت بازرگانی وانیکس با سابقه درخشان یک دهه‌ی خود توانسته اعتبار و اطمینان خاصی در میان تاجران و بازرگانان مطرح ایرانی و خارجی کسب کند. زیرا شرکت در حین انجام امور بازرگانی برای بازرگانان همواره رضایت و مشتری مداری را سر لوحله اصلی خود در این شرکت قرار داده است.

برای صادرات انار با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

لازم به ذکر است که شرکت وانیکس برای ارائه هرچه بهتر خدمات بازرگانی خود به بازرگانان محترم دفاتر تجاری و همچنین انبارهای قانونی در این کشورها را تهیه و تدارک دیده است. بازرگانان بعد خرید کالا از تامین کننده‌ی مورد نظر خود آنرا به انبارهای ما در کشورهای چین و امارات میسپارد و پس از آن قراردادی قانونی برای حمل و نقل آن کالا به آدرس مورد نظر مشتری ‌بسته می‌شود.

برای صادرات به ارمنستان با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

واردات و صادرات میان کشورهای ذکر شده بصورت دریایی و هوایی انجام می‌گیرد. لازم به ذکر است که بهای پرداختی میان حمل و نقل دریایی و حمل و نقل هوایی متفاوت است. همچنین زمان رسیدن بار به مقصد مورد نظر بازرگانان از طریق دریایی و هوایی هم متفاوت می‌باشد. چیزی که شرکت وانیکس را از مابقی شرکت ها متمایز می‌کند این است که بار حمل و نقل شده توسط این شرکت برای مشتری بیمه‌ی صد در صدی می‌شود.

برای صادرات به عراق با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

و اگر در زمان حمل و نقل هرگونه حادثه‌ای برای بار پبش بیاید بصورت صد در صدی طی یک فقره چک تضمینی که در حین بستن قرارداد به ارزش کالای مورد نظر می‌باشد به بازرگان محترم تقدیم می‌شود. از این سو هیچ گونه ریسکی در انجام این کار برای مشتریان وجود نخواهد داشت.  همین حالا با کارشناسان ما در بخش بازرگانی تماس بگیرید و در مورد حمل بار خود مشاوره رایگان دریافت کنید.

برای آشنایی با بهترین کالا برای صادرات کلیک کنید

امیدواریم اطلاعات ارائه شده در رابطه با این مقاله مورد استفاده شما قرار گرفته باشد. ممنون بابت توجه گرمتان به مطالب ارائه شده سایت وانیکس.

برای صادرات شیشه با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

۰/۵ (۰ نظر)

این مطلب را به اشتراک بگذارید

برای واردات کالا با وانیکس تماس بگیرید تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳

53 تعداد بازدید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست