واردات گل مصنوعی از چین و دبی با وانیکس

واردات گل مصنوعی از چین و دبی، بیش از نود درصد گل‌های زینتی موجود در ایران را تامین می‌کند. تعداد بازرگانانی که در این زمینه فعالیت می‌کنند، نسبت به بازرگانان سایر وسایل زینتی کمتر است؛ بنابراین دانستن اصول واردات این کالا و اقدام برای واردات اصولی انواع گل مصنوعی می‌تواند سود بسیار زیادی برای شما رقم بزند. برای واردات گل مصنوعیبدون گمرک در سریع‌ترین زمان و با کمترین هزینه با وانیکس تماس بگیرید تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳- ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

واردات کالا با وانیکس تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳– ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

واردات گل مصنوعی

برای واردات گل مصنوعی بدون گمرک با کمترین هزینه و در کمترین زمان با شرکت وانیکس تماس بگیرید – تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳- ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

گل‌های طبیعی برای آراستن مکان‌های گوناگون مورد استفاده قرار می‌گیرند؛ اما به کار بردن آنها دردسرهایی دارد. گل‌های طبیعی، باید در مقابل نور خورشید باشند و نیاز به مراقبت و آبیاری مداوم دارند؛ همچنین پس از مدتی طراوت و تازگی خود را از دست می‌دهند و پژمرده می‌شوند. برای همین بسیاری از افراد استفاده از گل‌های مصنوعی را ترجیح می‌دهند. انواع گل و میوه مصنوعی در ایران از بازار فروش خوبی برخوردار است. چنانچه قصد واردات انواع گل‌های مصنوعی ازچین و دبی را دارید.

برای واردات از چین با وانیکس کلیک کنید

برای واردات از دبی با وانیکس کلیک کنید

در ادامه این مقاله از سایت وانیکس با ما همراه باشید.

 • چگونه می‌توانیم هزینه واردات گل مصنوعی را کاهش دهیم؟
 • تا چه اندازه با مراحل واردات گل مصنوعی آشنایی دارید؟
 • واردات گل مصنوعی از چین و دبی با وانیکس

چگونه می‌توانیم هزینه واردات گل مصنوعی را کاهش دهیم؟

چگونه می‌توانیم هزینه واردات گل مصنوعی را کاهش دهیم؟
چگونه می‌توانیم هزینه واردات گل مصنوعی را کاهش دهیم؟

بخشی از هزینه‌ها، هزینه‌های گمرکی هستند که در طی پروسه ترخیص، از صاحبان کالا دریافت می‌شوند. این هزینه گمرکی به جنس و نوع کالا بستگی دارد. طبق قوانین، واردات کالا به صورت مجموعه‌‌ای از قطعات، هزینه پایین‌تری خواهد داشت. بنابراین یکی از راه‌های کاهش هزینه واردات گل مصنوعی، سرمایه‌گذاری روی تعداد محدود است. بعد از آن می‌توانید بخش‌های مختلف آن را سر هم کنید و به فروش برسانید.

برای خرید از علی بابا چین با وانیکس کلیک کنید

تا چه اندازه با مراحل واردات گل مصنوعی آشنایی دارید؟

اگر واردات گل مصنوعی از چین و دبی را به بالا رفتن از یک ساختمان سه طبقه تشبیه کنیم؛ شما در ابتدا باید از طبقه اول بالا بروید. اما پیش از ورود به ساختمان لازم است که یک پیش آگاهی درباره ساختار طبقات و چگونگی پیمودن آن‌ها داشته باشید.

برای واردات بدلیجات با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با وانیکس کلیک کنید.

پله‌های طبقه اول شامل اقداماتی هستند که در قبل از سفر به مقصد تجاری و خرید محصولات انجام می‌شوند:

تا چه اندازه با مراحل واردات گل مصنوعی آشنایی دارید؟
تا چه اندازه با مراحل واردات گل مصنوعی آشنایی دارید؟
 1. دریافت کارت بازرگانی

همانطور که می‌دانید کارت بازرگانی مجوزی است که به بازرگانان اجازه واردات و صادرات کالا در سطح بین‌‍المللی می‌دهد. برای دریافت این کارت به مدارکی که عدم سوء ‌سابقه و هویت شما را نشان دهد نیاز دارید.

 1. انتخاب کالا

برای کسب سود بالا از طریق واردات محصول، لازم است که کالای مناسب را در زمان مناسب وارد کنید. برای شناسایی محصولاتی که در سال‌های اخیر بیشترین واردات را داشته‌اند، می‌توانید از اطلاعات موجود در سایت‌‌های گمرک و صادرات و واردات کمک بگیرید.

برای واردات لوازم جانبی موبایل با وانیکس کلیک کنید

نکته حائز اهمیت دیگر‌‌‌‌، بررسی قیمت فروش رقبا و مقایسه آن با قیمت تخمینی خودتان برای فروش است. ممکن است یک کالای پرتقاضا را به کشور وارد کنید اما به علت تفاوت قیمت زیاد با رقبا، سود چندانی نداشته باشید.

 1. دریافت مجوزها

برای اینکه از مجاز بودن واردات کالاهای انتخابی مطمئن شوید، لازم است که لیست ممنوع وارداتی را به دقت بررسی نمائید. اگر کالای مورد نظر شما در لیست ممنوع باشد، اجازه ترخیص از گمرک نخواهد داشت.

 1. یافتن تامین کننده واجد شرایط

بعد از اینکه کالای خود را انتخاب کردید و مجوزهای لازم برای واردات کالا را کسب نمودید، بهتر است که برای یافتن فروشنده معتبر اقدام کنید.

برای واردات دوربین با وانیکس کلیک کنید

برای یافتن فروشنده‌های معتبر می‌توانید از چند شیوه استفاده کنید:

 • از افرادی که سابقه واردات محصول مورد نظر را دارند، کمک بخواهید. استفاده از تجربه‌ دیگران باعث می‌شود که اشتباهات آنها را انجام ندهید و امکان ضررهای مالی کاهش پید کند.
 • از طریق فضای مجازی و سایت‌های معتبر فروشنده را بیابید. البته این را هم در نظر داشته باشید که بعضی از اوقات قابلیت‌ و کاربرد محصول در فضای مجازی اندکی بزرگنمایی دارد؛ یعنی ممکن است محصول تولیدی با آن چیزی که فروشنده در فضای مجازی نشان می‌دهد، تفاوت‌هایی داشته باشد.
 • در نمایشگاه‌های بین‌المللی، با فروشندگان و کمپانی‌های مختلف آشنا شوید. حضور مستقیم در نمایشگاه‌ها برای انتخاب محصول، یک مزیت بزرگ دارد؛ آن هم اینکه می‌توانید اجناس را مشاهده کنید و مزایا و معایب تولیدات فروشنده‌های مختلف را از نظر بگذرانید.
 • از شرکت‌های خدمات بازرگانی کمک بخواهید. کارشناسان خبره شرکت‌های تجاری با سال‌ها تجربه در زمینه واردات انواع محصول، به راحتی می‌توانند فروشنده مناسب را بیابند. علاوه بر یافتن فروشنده معتبر، می‌توانید انجام پروسه واردات را نیز بر عهده کارشناسان شرکت بگذارید.

پله‌های طبقه بعدی در کشور مقصد قرار دارد. برای انجام مراحل زیر می‌توانید در کشور مقصد حضور یابید یا نماینده‌ای را از طرف خودتان بفرستید.

 1. مذاکره با فروشنده

بعد از یافتن فروشنده معتبر و حضور در کشور مقصد، باید برای عقد قرارداد و خرید محصولات اقدام کنید. در یک جلسه تمام انتظارات و خواسته‌هایتان از محصولات را به اطلاع فروشنده حقیقی یا حقوقی می‌رسانید. تمام این اطلاعات در فاکتوری ثبت می‌شود تا در صورت هر گونه عدم تطابق، امکان پیگیری آن وجود داشته باشد.

برای اطلاع از نمونه قرارداد واردات کلیک کنید

 1. واریز مبلغ

طبق توافقی که با فروشنده داشتید درصدی از مبلغ کالا را پرداخت می‌کنید تا محموله به گمرک ارسال شود. برای پرداخت این مبلغ می‌توانید از سیستم‌های بانکی که در سطح بین‌المللی فعالیت می‌کنند، استفاده کنید.

 1. حمل و نقل

در نهایت باید با توجه به شرایط، بهترین شیوه برای حمل کالا را انتخاب کنید. روش‌ و هزینه‌ی حمل و نقل کالا به کشورهای مقصد و مبدا وابسته است؛ پیشنهاد می‌شود درباره‌ی آن‌ها به خوبی تحقیق کنید تا به هزینه و ریسک‌های هر کدام واقف باشید.

 در نهایت برای رسیدن به طبقه نهایی لازم است که مراحل ترخیص و پرداخت‌های گمرکی را انجام دهید.

 1. پرداخت گمرکی

برای واردات محموله باید مبلغی را به گمرک بپردازید؛ این مبلغ توسط دولت دریافت می‌شود و بخشی از درآمد کشور را تشکیل می‌دهد. هزینه‌های گمرکی به ارزش کالا، شیوه حمل و نقل، نوع بیمه و تعرفه ورودی هر کالا بستگی دارد.

برای واردات ته لنجی با وانیکس کلیک کنید

 1. ترخیص کالا

بعد از پرداخت هزینه‌های گمرکی می‌توانید با ارائه اسناد و مدارکی، محموله را ترخیص کنید. این اسناد شامل اطلاعات شناسایی صاحب کالا، مدارک و قراردادهای معامله است.

 • حمل و نقل تا درب انبار

بعد از اینکه کالاهایتان را در بندر یا فرودگاه تحویل گرفتید، نوبت به رساندن بار به انبار نهایی می‌رسد. خارج کردن بار از یک وسیله نقلیه و بارگیری آن در وسیله نقلیه دیگر، فرایندی زمان‌بر و دشوار است. همچنین اگر توسط افراد متخصص انجام نشود، امکان آسیب به کالاها و ضررات مالی فراوان وجود دارد. به همین علت است که توصیه می‌کنیم از خدمات door to door که بعضی از شرکت‌های تجاری مانند وانیکس ارائه می‌دهند، استفاده کنید. (door to door  به معنای دریافت محموله از درب انبار مقصد و تحویل بار درب انبار کشور مبدا است.)

برای آشنایی کامل با دموراژ کلیک کنید

واردات گل مصنوعی از چین و دبی با وانیکس

کمی قبل گفتیم که اگر واردات یک محصول، ساختمانی چند طبقه باشد؛ باید پله‌هایی را برای بالا رفتن از آن بپیمایید. به جای طی کردن پله‌ها، می‌توانید از یک راه آسان‌تر هم به بالای ساختمان برسید؛ استفاده از شرکت وارداتی واسطه معتبر. واردات محصول از طریق شرکت‌های بازرگانی هم باعث صرفه‌جویی در زمان می‌شود و هم شیوه‌ای آسان برای گذران مراحل است؛ درست مثل استفاده از آسانسور به منظور بالا رفتن از پله‌ها.

برای شرکت در دوره آموزش واردات تا کسب درآمد بالا با وانیکس و معرفی بهترین و پرسودترین کالاها برای واردات کلیک کنید

واردات گل مصنوعی از چین و دبی با وانیکس
واردات گل مصنوعی از چین و دبی با وانیکس

برای آشنایی دقیق با اینکه ریلیز چیست کلیک کنید

کمپانی‌های تجاری با به کارگیری افراد متخصص و کارشناسان خبره، تمام مراحل واردات شما را به نحو احسن انجام می‌دهند. تسلط این کارشناسان به قوانین تجاری و امور مربوط به واردات سبب می‌شود که محموله شما بدون هیچ چالشی به کشور وارد شود.

برای انجام گروپاژ با بهترین قیمت با وانیکس کلیک کنید.

چند مورد از مزایای همکاری با وانیکس:

 • صرفه‌جویی در زمان
 • سهولت واردات کالا
 • کاهش ریسک‌های احتمالی
 • انبارداری در چین
 • انبارداری در دبی
 • تسریع فرایند ترخیص
 • شیوه حمل door to door
 • صرفه‌جویی در هزینه‌های حمل و نقل
 • برخورداری از تجربه کارشناسان مجرب
۵/۵ (۱ نظر)

این مطلب را به اشتراک بگذارید

برای واردات کالا با وانیکس تماس بگیرید تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳

145 تعداد بازدید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست