واردات کیف از چین و دبی با وانیکس

واردات کیف از چین و دبی دارای سه مرحله مهم است که باید بادقت و تمرکز بالا آموخته شوند. این مراحل عبارتنداز خرید این وسایل ازچین، ترخیص آنها از گمرک کشور چین و شهر دبی و درنهایت ارسال آنها از این کشور و شهر به ایران. درست انجام دادن این مراحل نهایتا وارداتی مناسب و پرسود برای شما به ارمغان می‌آورد. اگر شما هم علاقه دارید این موضوع را بطورکامل بیاموزید، تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

 

 

واردات کیف از چین

کیف وسیله‌ای است برای حمل وسایل. درگذشته این وسیله خورجین نام داشت و درآن موادغذایی و سکه قرار می‌دادند. اما امروزه این خورجین، به شکل کیف با طرح‌ها و متریال‌های مختلف تبدیل شده است. کیف‌های زنانه، کیف جیبی، کیف ورزشی، کیف سامسونت و دیگر مدل‌های این وسیله، همه ازطریق واردات کیف از چین و دبی به ایران وارد می‌شوند.

واردات کیف از چین

شما برای اینکه بتوانید این کالا را به‌سادگی و باهزینه اندکی وارد کشور کنید، لازم است که چگونگی طی‌کردن مراحل این واردات را بشناسید و البته بدانید که درنهایت باید کارهای واردات را به یک شرکت بازرگانی واسطه بسپارید. درانتهای مقاله این موضوع را بیشتر بررسی می‌کنیم.

 

 

خرید کیف

اولین مرحله واردات کیف از چین و دبی عبارتست‌از خرید کیف از یک شرکت معتبر که به کار تولید کیف مشغول است. برای یافتن این شرکت شما باید مدتی تلاش کنید و سعی کنید بهترین آنها را بیابید. بعداز اینکه توانستید شرکت فروشنده کیف را بیابید، باید برای آن یک درخواست رسمی خرید کیف بفرستید. این درخواست رسمی پروفرما نام دارد.در پروفرما اطلاعاتی مثل شرکت فروشنده، شرکت خریدار، قیمت اجناس، تعداد آن و البته نحوه خرید کیف‌ها درج می‌شود. شرکت فروشنده بعداز دریافت پروفرما تا حدود چند روز تا چند هفته کاری، به درخواست شما پاسخ داده و اقدام به تهیه کیف‌هایی با کیفیت موردنظر شما می‌کند. بعداز اینکه کیف‌های درخواستی شما تهیه شد، نوبت به ارسال انها به گمرک کشور چین یا شهر دبی می‌رسد. این تحویل کیف‌ها به گمرک به‌منظور اخذ مجوز قانونی برای ارسال کیف‌ها به ایران است. دراین مرحله شما باید اقدام به اخذ مجوز ترخیص کیف‌ها ازگمرک کرده و آنها را به ایران ارسال کنید.

خرید عمده کیف

اگر قصد دارید تنها برای مصرف شخصی خود از چین یا دبی کیف بخرید، باید بصورت تک‌فروش آنها را خریداری کنید. اما اگر قصد دارید که به‌منظور واردات کیف از چین و دبی کیف وارد کنید، قضیه متفاوت خواهد بود.در این حالت شما باید حتما کیف‌ها را بصورت عمده خریداری کنید. خرید عمده به‌معنای خریداری تعداد زیادی کیف با قیمت بسیار پایین است. این نوع خرید باعث می‌شود شما بتوانید هرکدام را با قیمت تکی در بازار ایران فروخته و سود مناسبی از واردات این کالاها کسب کنید. پس باید حتما این نکته را مدنظر داشته باشید که بهترین نوع خرید کیف‌ها، خرید بصورت عمده است.

 

 

خرید کیف از چین و دبی

مرحله اول واردات کیف از چین و دبی یعنی خرید کیف‌ها، مهم‌ترین مرحله انجام این عملیات است. انجام درست این مرحله دو مزیت کلی برای کل واردات کیف از کشور چین و شهر دبی به‌همراه خواهد داشت. اول اینکه اگر شما کلا‌ها را از جای باکیفیتی خریداری کنید، آنگاه کالاهای وارداتی شما به‌سرعت دربازار فروخته شده و درنتیجه سود واردات شما تضمین می‌شود.

خرید کیف از چین و دبی

از سویی خرید عمده این محصولات باعث می‌شود بتوانید تعداد زیادی از این کالاها را بصورت یکجا وارد کشور کنید و به‌نوعی بازار را دراختیار خود درآورید. پس توجه به نکاتی که گفته شد در مرحله خرید کیف بسیار مهم است.

ترخیص کیف

همانطور که گفتیم، بعد از اینکه خرید کیف‌ها قطعی شد شما باید برای ترخیص آنها از گمرک چین و دبی اقدام کنید. دراین مرحله از واردات کیف از چین و دبی شما باید مدارکی مشخص را تحویل گمرک داده و فرم درخواست ترخیص کیف‌ها را نیز تکمیل کنید.

این مدارک عبارتند از بارنامه، کارت بازرگانی و البته پروفرمای خرید کیف‌ها. تحویل این مدارک به گمرک چین و دبی همراه با آن تقدیم فرم درخواست ترخیص کیف‌ها، بازرسان گمرک را وامی‌دارد که به بررسی آنها پرداخته و درصورتی که مشکلی نبود برای برگه ترخیص آنها را صادر کنند تا بتوانید این محصولات را به ایران وارد کنید.

حمل و نقل کیف

مرحله نهایی واردات کیف از چین و دبی عبارتست از ارسال این کالاها از چین یا دبی به ایران. برای ارسال کیف‌ها از چین به ایران سه راه اصلی وجود دارد: ارسال ازطریق کشتی باری و ازراه دریا، ارسال ازطریق هواپیمای باری و ازطریق هوا، ارسال ازطریق خشکی و ازراه خطوط ریل بین‌المللی.

 

 

همچنین ارسال کیف‌ها از دبی به ایران نیز ازطریق راه دریایی انجام می‌شود. یعنی آنها را با کشتی باری به ایران می‌فرستند چراکه دبی همسایه آبی ما است و این تنها راه ممکن است. البته روش هوایی هم وجود دارد اما به‌صرفه نیست و نیازمند هزینه زیادتری است.

سود واردات کیف

با توضیحاتی که دادیم، به‌نظر شما منشاء سود واردات کیف از چین و دبی چه چیزی است؟ اولا دانستیم که این محصول دارای تقاضای خرید زیادی در ایران است. از سویی نیز مشخص کردیم که اگر کیف‌ها را بصورت عمده خریداری کنید، به خاطر تفاوت قیمت خرید آنها از چین یا دبی و قیمت فروش آنها در بازار ایران، سود خوبی نصیبتان می‌شود. در جمع‌بندی کلی، سود واردات کیف با دو عامل خرید عمده و خرید از تولیدکننده معتبر تضمین می‌شود؛ پس اگر قصد دارید واردات کیف از چین و دبی شما پرسود باشد، حتما این دو فاکتور را مدنظر داشته باشید.

واردات کیف از چین و دبی با شرکت وانیکس

درابتدای مقاله اشاره‌ای کوتاه به این موضوع کردیم که برای واردات کیف از چین و دبی باید کارهای انجام مراحل را به یک شرکت بازرگانی واسطه باترجبه بسپارید. این شرکت بنابر تجربیات و تحقیقات ما، شرکت وانیکس است.

واردات کیف از چین و دبی با شرکت وانیکس

شرکت بازرگانی وانیکس با بیش از یک دهیه سابقه درامر واردات محصولات مختلف ازجمله پوشاک و کیف از کشور چین و شهر دبی، می‌تواند تمام مراحل واردات این محصول موردنیاز شما را برعهده گرفته و به سادگی آنها را به ایران وارد کند. کافی است با این شرکت تماس گرفته و ازآنها مشورت بخواهید تا به‌شما بگویند که چگونه می‌توانید بدون سفر به چین یا دبی کیف‌های خریداری شده خود را در ایران تحویل بگیرید.

علت اینکه شرکت وانیکس را برای انجام کارهای واردات و خرید و عمده کیف از چین یا دبی معرفی می‌کنیم، این است که شرکت وانیکس دارای فورواردرهای با تجربه و آگاهی در کشور چین و شهر دبی است که می‌توانند بر مبنای قوانین موجود در چین و دبی، کارهیا خرید، ترخیص و البته ارسال کیف‌های خریداری شده را بدون کوچک‌ترین دردسر و هزینه اضافی انجام دهند. کاری که اگر این شرکت انجام آن را برعهده نگیرد، به‌سختی قابل انجام توسط خودتان است.

حرف آخر

دراین مقاله سعی کردیم که واردات کیف از چین و دبی را به طور کامل توضیح دهیم. به همین خاطر در ابتدا مراحل کلی آن را که شامل خرید کلاه از چین و دبی، ترخیص کلاه‌های خریداری شده از گمرک چین و شهر دبی و ارسال آنها از این مکان‌ها است، توضیح دادیم. سپس نکات و ریزه‌کاری‌های موجود در هر مرحله را بررسی کردیم تا مشخص کنیم که اگر قصد واردات این محصول با سود زیاد را داشته باشید چکار باید انجام دهید.

 

 

در نهایت نیز اضافه کردیم که بهترین کار برای اینکه بتوانید این واردات را در کمترین زمان ممکن و با هزینه اندک انجام دهید، این است که آنها را به یک شرکت بازرگانی واسطه مثل وانیکس بسپارید. همانطور که توضیح دادیم، این کار می‌تواند کیف یا هر محصول مورد نظرتان را به سادگی به دست شما برساند.

سوالات متداول درباره واردات کیف

  1. برای واردات کیف از چین و دبی چه راه‌هایی وجود دارد؟

برای اینکه بتوانید کیف‌های موردنیاز خود را از کشور چین و شهر دبی وارد ایران کنید، سه راه دریایی، خشکی و هوایی وجود دارد. البته برای واردات از دبی، بهترین راه همان راه دریایی است.

  1. بهترین نوع خرید کیف از چین یا دبی کدام است؟

بهترین نوع خرید این محصول از چین یا دبی، خرید آنها به صورت عمده است؛ زیرا در خرید عمده شما می‌توانید تعداد زیادی از این محصولات را با قیمتی اندک وارد بازار کرده و با قیمتی مناسب به فروش برسانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *