واردات کیبورد کامپیوتر از چین و دبی با وانیکس

زمانی که تصمیم گرفتم شغل بازرگانی را آغاز کنم، به وضوح به یاد دارم. بنده واردات کالا را آموزش دیدم اما آنچه مرا عقب می‌انداخت نوع کالایی بود که باید آن را وارد می‌کردم. بسیار با خود می‌اندیشیدم که چه نوع کالایی را باید وارد کنم تا سود کلانی از آن به دست آورم. هرچه فکر می‌کردم چیزی به ذهنم نمی‌رسید تا اینکه تصمیم گرفتم خودم را جای مردم بگذارم تا متوجه شوم که چه چیزی در بازار متقاضیان زیادی دارد و تولیدات داخلی پاسخگوی آن‌ها نیست! یکی از مواردی که به شدت چشم من را گرفت قطعات کامپیوتری بود. کاربران این قطعات روز به روز در حال افزایش بوده و تولیدات داخلی کمتر از نصف نیاز آن‌ها را برطرف می‌کند. بنابراین با خود گفتم که چه چیزی بهتر از واردات قطعات کامپیوتری مانند کیبورد است، متقاضیان زیادی دارد و بسیار پرسود است. برای واردات کیبورد کامپیوتر بدون گمرک در سریع‌ترین زمان و با کمترین هزینه با وانیکس تماس بگیرید تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳- ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

واردات کالا با وانیکس تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳– ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

واردات کیبورد کامپیوتر

برای واردات کیبورد کامپیوتر از چین و دبی بدون گمرک ، با کمترین هزینه و در سریع‌ترین زمان با شرکت وانیکس تماس بگیرید – تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳- ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

از این رو تصمیم گرفتم عنوان مطلب امروز را به واردات کیبورد کامپیوتر از چین و دبی اختصاص دهم. در ادامه با من همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنیم. در ادامه این مطلب از کمپانی وانیکس قرار است در کنار هم موضوعات زیر را یاد بگیریم:

برای شرکت در دوره آموزش واردات تا کسب درآمد بالا با وانیکس و معرفی بهترین و پرسودترین کالاها برای واردات کلیک کنید

  • چرا واردات کیبورد کامپیوتر از چین و دبی پرسود است؟
  • واردات کیبورد گیمینگ از چین و دبی
  • شیوه واردات کیبورد کامپیوتر از چین و دبی
  • واردات از چه کشورهایی صورت می‌گیرد؟
  • واردات کیبورد کامپیوتر استوک از چین و دبی
  • واردات کیبورد کامپیوتر از چین و دبی با وانیکس

چرا واردات کیبورد کامپیوتر از چین و دبی پرسود است؟

این روزها با پیشرفت چشمگیر تکنولوژی استفاده از قطعات کامپیوتری بسیار رواج پیدا کرده است. به طوری که در تمام خانه‌ها، شرکت‌ها و در بخش‌های مختلف زندگی اشخاص استفاده از کامپیوتر و وسایل مرتبط با آن به امری ضروری تبدیل شده است. کشورهای زیادی هستند که در حوزه تولید کامپیوتر و قطعات و همین‌طور لوازم جانبی آن فعالیت‌های مفیدی انجام می‌دهند.

برای واردات از چین با وانیکس کلیک کنید

برای واردات از دبی با وانیکس کلیک کنید

چرا واردات کیبورد کامپیوتر از چین و دبی پرسود است؟
چرا واردات کیبورد کامپیوتر از چین و دبی پرسود است؟

کشور ایران نیز در این حوزه فعالیت‌های خوبی انجام داده است. اما با توجه به این‌که این مقدار به مراتب کمتر از نیاز مردم و بازار بوده، واردات قطعات کامپیوتر از چین و دبی به امری کاملا ضروری تبدیل شده است. بازرگانان، واردکنندگان و شرکت‌های زیادی در حوزه واردات قطعات کامپیوتر و لوازم جانبی آن فعالیت می‌کنند. در ادامه یک‌سری نکات بسیار مهم در زمینه واردات کیبورد کامپیوتر از چین و دبی برای شما بیان می‌کنیم.

برای واردات ته لنجی کلیک کنید

واردات کیبورد گیمینگ از چین و دبی

نیاز بازار و مردم به قطعات کامپیوتری هم‌چون کیبورد کامپیوتر و کیبورد گیمینگ و مقدار تولید بسیار کم آن‌ها در کشور ایران موجب شده تا اشخاص بسیاری به دنبال واردات این‌گونه قطعات از کشورهای دیگر هم‌چون چین و دبی باشند. جدا از نیاز بازار و عموم، واردات این قطعات با سوددهی بالایی همراه است. به همین خاطر اشخاص اقدام به واردات این لوازم و قطعات کاربردی و بسیار ضروری می‌کنند. قطعات کامپیوتر به دو گروه تقسیم می‌شوند، گروه اول قطعات اصلی کامپیوتر و گروه دوم قطعات جانبی کامپیوتر که شامل موارد گفته شده در زیر هستند:

برای واردات دستگاه لیزر با وانیکس کلیک کنید

واردات کیبورد گیمینگ از چین و دبی
واردات کیبورد گیمینگ از چین و دبی

مادربرد، کارت گرافیک، پردازنده، پاور کامپیوتر، حافظه اس‌اس‌دی، رم کامپیوتر و کیس کامپیوتر جزو قطعات اصلی کامپیوتر به حساب می‌آیند. در کنار آن‌ها یک‌سری قطعات هم‌چون مانیتور کامپیوتر، کارت صدا، هدفون، کیبورد کامپیوتر، هارد اکسترنال و موس قرار می‌گیرند که جزو لوازم جانبی کامپیوتر هستند. همان‌گونه که گفتیم میزان مصرف قطعات کامپیوتر و لوازم جانبی آن در بازار به صورت روزانه در حال افزایش است. از این جهت اشخاصی که با اطلاعات درست و کامل در این حوزه فعالیت می‌کنند قادر هستند سود بسیار خوبی را به دست آورند.

برای واردات فلش با وانیکس کلیک کنید

شیوه واردات کیبورد کامپیوتر از چین و دبی

آیا با شیوه واردات واردات کیبورد کامپیوتر از چین و دبی آشنایی دارید؟ واردات این قطعه نیز هم‌چون واردات کالاهای دیگر نیاز به طی کردن تمام مراحل قانونی و اخذ مجوزهای قانونی و ضروری دارد. برای واردات هرگونه کالایی باید در ابتدا کارت بازرگانی دریافت کنید. در غیر این صورت شما می‌توانید از شرکت‌های وارداتی و بازرگانی فعال در این حوزه کمک بگیرید. بعد از اینکه مراحل قانونی را در کشور به‌صورت کامل طی کردید، باید به دنبال تامین‌کننده و فروشنده‌های معتبر در چین و دبی بگردید.

برای واردات تجهیزات پزشکی کلیک کنید

بیشتر کیبوردها و قطعات کامپیوتر وارداتی در ایران از شهر دبی وارد می‌شوند. امارات متحده عربی هیچ‌گونه تعرفه‌ای را به عنوان مالیات جهت واردات و همین‌طور صادرات قطعات کامپیوتری هم‌چون کیبورد دریافت نمی‌کند. از این جهت اشخاص بسیاری برای واردات این قطعات از کشور امارات متحده عربی اقدام می‌کنند.

برای واردات قطعات خودرو با وانیکس کلیک کنید

بعد از مشخص کردن کشور مبدأ جهت واردات کیبورد با تامین‌کنندگان مشخصی صحبت کرده و سپس قرارداد خرید کیبورد کامپیوتر و قطعات مورد نظر خود را ثبت کنید. در مرحله بعد با پرداخت کردن هزینه‌ها و انجام دادن کارهای باربری، بار خود را به کشور ایران وارد کنید. بعد از اینکه بار به مرز ایران می‌رسد، ابتدا وارد گمرگ کشور شده و بعد از اینکه کارهای گمرکی انجام شد شما می‌توانید بار خود را ترخیص کنید.

برای واردات لوازم جانبی موبایل با وانیکس کلیک کنید

وارد کردن از چه کشورهایی صورت می‌گیرد؟

همان‌طور که گفتیم امارات متحده عربی جزو کشورهایی است که بیشترین مقدار کیبورد و قطعات کامپیوتری را از آن وارد کشور می‌کنیم. ولی غیر از کشور امارات، کشورهای دیگری هم‌چون چین و مالزی نیز جزو صادرکنندگان بزرگ قطعات کامپیوتری به ایران هستند. کشور چین و مالزی برخلاف امارات متحده عربی برای واردات قطعات کامپیوتری هم‌چون کیبورد، تعرفه گمرکی دارند، ولی با این وجود همواره قطعات بسیاری به کشور ایران صادر می‌کنند.

برای واردات کفش با وانیکس کلیک کنید

واردات کیبورد کامپیوتر استوک از چین و دبی 

در سال‌های اخیر و با بالا رفتن قیمت دلار، قیمت قطعات کامپیوتری هم‌چون کیبورد به مراتب افزایش یافت. به همین خاطر بعضی از شرکت‌ها تصمیم گرفتند قطعات استوک کامپیوتر را وارد کنند. برای انجام این کار وارد کننده، قطعات استوک را تهیه کرده و سپس وارد کشور می‌کند. بعد از واردات آن‌ها با انجام تعمیرات لازم و عیب‌یابی، قطعاتی کاملا تمیز و بدون هیچ‌گونه ایراد را به دست افراد مصرف‌کننده می‌رساند.

برای واردات لوازم آرایشی با وانیکس کلیک کنید

واردات کیبورد کامپیوتر استوک از چین و دبی

با این کار علاوه بر اینکه واردکننده بسیار سود می‌کند، مصرف‌کننده نیز با قیمت بسیار پایین‌تری می‌تواند قطعات مورد نظر خود را خریداری کند.

برای عبور کالا از مرز بدون گمرکی با وانیکس کلیک کنید

واردات keyboard کامپیوتر از چین و دبی با وانیکس

ما در این مطلب درمورد واردات کیبورد کامپیوتر از چین و دبی صحبت کردیم و گفتیم که این کار چقدر می‌تواند پرسود باشد. اگر شما نیز تصمیم گرفتید که این قطعه را وارد کنید، بدانید که کالای بسیار خوبی را انتخاب کرده‌اید. نکته مهم اینجاست که شما باید درمورد مراحل واردات این قطعه از چین و دبی آگاهی کامل داشته باشید. اگر این‌گونه نیست پیشنهاد می‌کنیم با یک شرکت وارداتی و بازرگانی همکاری کنید.

برای واردات مانیتور با وانیکس کلیک کنید

یکی از شرکت‌های وارداتی و بازرگانی معتبر، کاردان و با تجربه شرکت وانیکس است. این شرکت با سال‌ها تجربه در زمینه واردات کالا از چین و دبی آماده ارائه خدمات به شما مراجعه‌کنندگان عزیز است. شما می‌توانید برای واردات کالا از چین، واردات کالا از دبی و انبارداری در چین و دبی با این شرکت همکاری کنید. قابل توجه است که این شرکت برای ضمانت به مراجعه‌کنندگان خود یک چک تضمینی می‌دهد تا خیال آن‌ها را بابت همه چیز راحت کند. بنابراین با خیال راحت به این مجموعه مراجعه کنید و از همکاری با آن‌ها لذت ببرید.

برای واردات پارچه با وانیکس کلیک کنید

۰/۵ (۰ نظر)

این مطلب را به اشتراک بگذارید

برای واردات کالا با وانیکس تماس بگیرید تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳

34 تعداد بازدید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست