وانیکس > آیا واردات کالا بدون کارت بازرگانی ممکن است؟ وانیکس این کار را برای شما انجام می‌دهد

آیا واردات کالا بدون کارت بازرگانی ممکن است؟ وانیکس این کار را برای شما انجام می‌دهد

برای واردات کالا بدون کارت بازرگانی با کمترین هزینه و در کمترین زمان با شرکت وانیکس تماس بگیرید – تلفن : ۰۹۱۹۴۷۹۴۶۶۷ – ۰۲۱۵۲۱۶۷۰۰۰

اما این همه ماجرا نیست. یعنی ما برای آنکه بتوانیم یک تجارت بین‌المللی را آغاز کنیم نیاز به یکسری ابزارها و مجوزها داریم. یکی از این مجوزها برای فرد واردکننده، به همراه داشتن کارت بازرگانی است. کارت بازرگانی کارتی است که با استفاده از آن می‌توان به همراه محموله‌های سفارشی از اداره گمرک عبور کرد و همه روال قانونی را با همان کارت در سریع‌ترین زمان ممکن به انجام رساند. واردات کالا بدون کارت بازرگانی با وانیکس تماس بگیرید.

 

 

واردات کالا بدون کارت بازرگانی با اعتماد به یک شرکت واسطه

یک راه میانبر برای واردات کالا بدون کارت بازرگانی وجود دارد، آن هم اعتماد به یک شرکت بازرگانی واسطه است. همه کسانی که سراغ واردات کالا می‌روند، صرفا تاجر یا بازرگان نیستند. برخی از آن‌ها دارندگان و صاحبان مشاغل یا کارآفرین هستند که برای شرکت یا حتی فروشگاه خود باید کالا وارد کنند. به همین دلیل هم قرار نیست که همه این افراد خودشان راهی کشور دیگری شوند و برای واردات اقدام کنند. بنابراین این دست از افراد به جای اینکه ماه‌ها زمان خود را برای دریافت کارت بازرگانی اختصاص دهند، به یک شرکت بازرگانی واسطه اعتماد می‌کنند و از طریق آن واردات کالا بدون کارت بازرگانی را تجربه می‌کنند.

واردات کالا بدون کارت بازرگانی با اعتماد به یک شرکت واسطه

واردات کالا بدون کارت بازرگانی چه مزایایی دارد؟

  • کاهش هزینه‌های واردات؛ با اعتماد به یک واسطه معتبر علاوه بر امکان واردات کالا بدون کارت بازرگانی، برخی از هزینه‌ها کاهش می‌یابد. با این روش فرد واردکننده نیازی به صرف هزینه‌های رفت و آمد ندارد.
  • یافتن بهترین تامین کننده کالا؛ با توجه به اینکه چنین شرکت‌هایی با طیف گسترده‌ای از تامین‌کنندگان کالا در ارتباط هستند و در این راه تجربه دارند، بهترین تولیدکننده را برای واردات کالا معرفی می‌کنند.
  • انتخاب بهترین روش حمل و نقل؛ یکی از مهم‌ترین بخش‌های واردات کالا مرتبط با انتخاب شیوه حمل و نقل است. شرکت‌های بازرگانی واسطه با توجه به میزان، نوع و حجم بار بهترین روش حمل و نقل را برای جابه‌جایی بار در نظر می‌گیرند. گاهی اوقات افراد نوپا به خاطر عدم آگاهی از این موضوع روشی را در نظر بگیرند که علاوه بر پرداخت هزینه جابه‌جایی بیشتر ممکن است محموله‌های سفارشی سالم به دست‌شان نرسد.

 

 

واردات کالا بدون کارت بازرگانی چه مزایایی دارد؟

واردات کالا از چین بدون کارت بازرگانی

چین به عنوان یک قطب تولید هر نوع کالا و محصول در جهان شناخته می‌شود. واردات کالا از چین، روشی است که در چند سال اخیر بسیاری از کارآفرینان و دارندگان مشاغل برای راه‌اندازی یک تجارت سودآور آن را انتخاب می‌کنند. اما آیا واردات کالا بدون کارت بازرگانی ممکن است؟! این سوال به‌جایی است و باید برای کسانی که نخستین بار در این مسیر قرار گرفته‌اند، مطرح شود.اغلب اوقات چنین تصور می‌شود با توجه به اینکه رابطه تجاری ایران با چین مسالمت‌آمیز است، پس می‌توان بدون نیاز به کارت بازرگانی برای واردات اقدام کرد. در هر صورت چین ورای مرز ایران واقع شده و این به عنوان یک تجارت بین‌المللی معرفی می‌شود. در پاراگراف ابتدایی متن مطرح کردیم که برای واردات نیاز به یکسری مجوزها وجود دارد که یکی از آن مجوزها کارت بازرگانی بود، بنابراین یک کارآفرین یا صاحب شرکت بدون داشتن این مجوز به تنهایی امکان واردات را ندارد. اما ما روش دیگری را به این دست از افراد معرفی میکنیم، آن هم با استفاده از یک شرکت بازرگانی واسطه. شرکت‌های بازرگانی واسطه این امکان را دارند که کالاهای مورد نیاز کسب و کار شما را از چین وارد کنند.

واردات کالا از چین بدون کارت بازرگانی

مزایای واردات کالا از چین بدون کارت بازرگانی با وانیکس

تامین همه نوع محصول و کالا را دارد. زیرا در این کشور هر نوع محصولی تولید می‌شود. آنقدر تعداد تامین‌کنندگان هر محصولی در این کشور زیاد است که هر کالایی در یک شهر خاص تولید و برای به دست آوردن بازار فروش بیشتر، قیمت‌ها رقابتی و ارزان اعلام می‌شود. و در این بین این سئوال ذهن شما را بیشتر تحریک میکند که آیا واردات کالا بدون کارت بازرگانی ممکن است؟ از مزایای واردات کالا از چین بدون کارت بازرگانی یعنی به واسطه شرکت وارداتی معتبر می‌توان به دسترسی داشتن به گروهی از تولیدکنندگان اشاره کرد. زنجیره تامین هر محصولی در این کشور فوق‌العاده عمل می‌کند، کافی است که شخصی تصمیم به راه‌ اندازی کسب و کار بگیرد و قصد وارد کردن کالا از چین را داشته باشد. حتی در صورت وجود حداقل سرمایه هم می‌توان از چین کالا وارد کرد و راه‌اندازی یک تجارت سودآور را تجربه کرد. با توجه به اینکه تامین‌کنندگان چینی برای تولید یک محصول هزینه زیادی نمی‌پردازند و از طرفی هم وجود نیروی کار ارزان و دسترسی به ماشین‌آلات پیشرفته باعث شده تا هزینه نهایی یک محصول به ارزان ترین قیمت عرضه شود.

 

 

مزایای واردات کالا از چین بدون کارت بازرگانی

واردات کالا از دبی بدون کارت بازرگانی با وانیکس

دبی سال‌هاست که به عنوان قطب تجاری قدرتمند در خاورمیانه شناخته می‌شود. این شهر با ایران مرز آبی دارد و از نظر جغرافیایی به فاصله کوتاهی از ایران واقع شده است. برای واردات کالا از دبی بدون کارت بازرگانی باز هم وجود یک شرکت وارداتی واسطه معتبر الزامی است که از طریق آن برای کسب و کار خود، جنس وارد کنید.

این شهر دارای مناطق آزاد تجاری است که در آن خارجی‌ها می‌توانند مالکیت کامل داشته باشند. دبی یک سیستم بانکداری باز دارد و یک سیاست خصوصی‌سازی قوی را اجرا می کند. این مکان مناسبی برای افتتاح و راه‌اندازی تجارت صادرات و واردات است. و در ادامه برای تکمیل پاسخ به این سئوال که (آیا واردات کالا بدون کارت بازرگانی ممکن است؟) با ما همراه شوید.

دبی به عنوان مرکز تجاری کشور امارات متحده عربی، قوانین تجارت بین‌الملل آسان‌تری به نسبت سایر شهرهای حاشیه خلیج فارس دارد. با سرمایه‌گذاری‌های چشمگیری که برای راه‌اندازی مراکز تجاری این شهر صورت گرفته، تعداد زیادی برندها و نام‌های شناخته شده از انواع کالاها در دبی شعبه دارند. تعداد تامین‌ کنندگان هر محصول نیز روز‌ به‌ روز در حال افزایش است و این یعنی دسترسی به محصولات با کیفیت از برندهای معتبر به قیمت مناسب.

واردات کالا از دبی بدون کارت بازرگانی

واردات کالا از دبی نیز حاشیه سود چشمگیری را نصیب کسب و کارهای مختلف می‌کند. برای مثال در حوزه پوشاک، یک فرد واردکننده نیازی نیست که حتما برای خرید پوشاک از برندهای خاص مبالغ زیادی بپردازد. زیرا تعداد مراکز تجاری مرتبط با پوشاک، جواهرات و کالاهای اساسی در دبی بی‌شمار هستند و این دلیلی می‌شود تا هر تامین‌کننده برای آنکه سهم بیشتری از بازار و صادرات را از آن خود کند، قیمت را رقابتی تعیین کند.

بنابراین واردکنندگانی که دبی را برای تامین منابع مورد نیاز خود انتخاب می‌کنند با صرف هزینه کمتری به لیست کالاهای مورد نیاز خود دست می‌یابند. از طرفی هم با اعتماد به یک شرکت وارداتی واسطه که امکان واردات کالا از دبی بدون کارت بازرگانی را برای آن‌ها فراهم می‌کند، حاشیه سود حاصل از فروش محصولات را نیز افزایش می‌دهند.

واردات کالا از هند بدون کارت بازرگانی

آیا قصد واردات کالا از هند بدون کارت بازرگانی را دارید؟!. باز هم باید یادآوری کنیم که برای واردات کالا از هر کشوری مانند هند، چین یا امارات متحده باید مجوز ورود کالا داشته باشید، کارت بازرگانی در حقیقت همان مجوز واردات کالا به صورت قانونی است. هند هم ورای مرزهای ایران واقع شده و از این قاعده جدا نیست. اگر کارت بازرگانی نداشته باشید، تنها راه تامین کالاهای مورد نیاز کسب و کار شما اعتماد به یک شرکت بازرگانی واسطه است.

هند یکی از کشورهای آسیای جنوبی به سرعت در حال رونق است و برای واردات کالا می‌تواند یک گزینه عالی باشد. این کشور با برخورداری از جمعیت زیاد که به معنی دسترسی به نیروی کار فراوان است، در حال تبدیل شدن به یکی از بزرگ‌ترین کشورهای تجاری جهان است.

هزینه‌های تولید کالا در هند به نسبت سایر کشورها بسیار کمتر است و این باعث می‌شود تا هزینه نهایی محصول نیز ارزان باشد. نکته دیگر اینکه عوارض واردات کالا از هند نسبتا پایین است. هند برخی از کالاهای اساسی و کالاهای مصرفی را به سایر کشورها صادر می‌کند. بهترین محصولات برای واردات از هند که منجربه رسیدن به یک تجارت سودآور می‌شوند عبارتند از سنگ‌های قیمتی و جواهرات.

واردات کالا از هند بدون کارت بازرگانی

بازارهای زیادی وجود دارد که این کشور را به بالاترین مصرف کننده سنگ‌های قیمتی، جواهرات و جواهراتی مانند طلا و سایر محصولات زینتی تبدیل می‌کند. این امر جهان را به دنبال کردن این روند، جذب کرده است. و هند را به یکی از بازارهای برتر برای صادرات جواهرات دست‌ساز محلی و همچنین سنگ‌های قیمتی تبدیل کرده است که بازدهی زیادی را به همراه دارد. بنابراین اگر به واردات کالا بدون کارت بازرگانی به همراهی یک شرکت وارداتی معتبر فکر می‌کنید و به دنبال محصولات خاص هستید، کشور هند گزینه مناسبی خواهد بود.

واردات کالا بدون کارت بازرگانی با وانیکس

واردات کالا بدون کارت بازرگانی با وانیکس

برای واردات نیاز به مجوز است، زیرا واردات یک تجارت بین‌المللی به شمار می‌رود. بنابراین راه حل برای کسانی که دسترسی به کارت بازرگانی ندارند، اعتماد به وانیکس است. وانیکس یک شرکت بازرگانی معتبر و با سابقه است که می‌توانید از طریق آن منابع و کالاهای مورد نیاز کسب و کار خود را تامین کنید.

این شرکت برای اثبات اعتبار خود و اطمینان خاطر مشتریان چک ضمانت به اندازه سفارش صاحبان کسب و کار ارایه می‌دهد. برای ثبت سفارش کافی است به وب‌سایت رسمی ما مراجعه کنید. پس از ثبت کالاهای مورد نیاز، کارشناسان مجرب ما بهترین تامین‌کننده را در چین، دبی یا هند برای شما می‌یابند. کالاهای سفارشی در مدت زمان تعیین شده در انبار کارخانه یا شرکت تحویل داده می‌شود.

واردات کالا بدون کارت بازرگانی

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *