واردات کارتنی از چین و دبی با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با وانیکس

واردات از چین بصورت کارتنی چگونه است؟ امروزه بسیاری از تاجران و بازرگانان برای تامین کالاهای خاص در داخل کشور به چین سفر می‌کنند. و کالاهایی که تولید آن در داخل ایران کم و یا بطورکلی وجود ندارند را وارد می‌کنند. کشور چین در ۳۰ سال اخیر تولید ناخالص خود را بصورت فزاینده‌ای افزایش داده و این موضوع سبب شده نه تنها ایران بلکه بسیاری از کشورهای جهان اولی مانند ایالات متحده آمریکا برای تامین اجناس و کالاهای داخلی خود به کشور چین مراجعه کنند. برای واردات کارتنی از چین و دبی بدون گمرک با کمترین هزینه و در کمترین زمان با شرکت وانیکس تماس بگیرید – تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳- ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

واردات کالا با وانیکس تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳– ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

واردات از چین بصورت کارتنی

برای واردات کارتنی از چین و دبی بدون گمرک با کمترین هزینه و در کمترین زمان با شرکت وانیکس تماس بگیرید – تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳- ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

تاجران ایرانی اقلب به چند صورت واردات خود را انجام می‌دهند. گروه اول تاجرانی هستند که به دلیل وجود منابع مالی گسترده واردات خود را بصورت کانتینری انجام می‌دهند. و گروه بعدی بالزرگانانی هستند که واردات خود را بصور خرد و یا به اصطلاح واردات کارتنی انجام می‌دهند. بازرگانی وانیکس مفتخر است که در امر واردات به مدت ۱۰ سال سابقه درخشان و جدی دارد. با توجه به گفته‌های فوق بازرگانی وانیکس علاوه بر واردات بصورت کانتینری بیشتر در حوزه واردات خرد و کارتنی فعالیت دارد. با مقاله واردات از چین بصورت کارتنی با تیم بازرگانی وانیکس همراه شوید.

به مقاله واردات از چین بصورت کارتنی به موضوعات زیر می‌پردازیم:

  • واردات کارتنی به چه صورت انجام می‌گیرد؟
  • مزایا واردات کارتنی
  • واردات از امارات بصورت کارتنی با وانیکس
  • واردات و صادرات بار خرد از چین و دبی به صورت کارتنی

واردات کارتنی به چه صورت انجام می‌گیرد؟

در موضوع واردات کارتنی باید به این مسئله دقت کرد که واردکننده محترم قبل از تحویل کالای خود به انبار بازرگانی وانیکس باید کالا و بار مورد نظر خود را در کارتنی با ابعاد هماهنگ شده با فورواردر قرار دهد. و بنا به حساسیت کالای مورد نظر آنرا بسته بتندی کند. بطور مثال اگر کالای مورد نظر به رطوبت حساس از دور کارتن آن از نایلون‌های مخصوص این کار بهره‌گیری شود. و یا اگر کالای مورد نظر به ضربه حساس می‌باشد در داخل جعبه از مواد ضربه گیر مانند یونولیت و یا فوم ضد ضربه بهر گیری شود.

واردات کارتنی به چه صورت انجام می‌گیرد؟
واردات کارتنی به چه صورت انجام می‌گیرد؟

بازرگانی وانیکس در واردات کارتنی حداقل و حداکثر ابعاد و وزن در نظر گرفته است. بطور مثال ابعاد و وزن نرمال و شاخص برای هر کارتن ابعادی با ۴۰ cm طول ۴۰ cm عرض ۴۰cm ارتفاع و وزنی معادل ۲۰ کیلوگرم می‌باشد و در نهایت حجم بار معادل CBM:0/064 می‌باشد. این ابعاد و وزن بطور پیشفرض در نظر گرفته می‌شود. اما در مواردی خاص برای رفاه حال مشتریان محترم این ابعاد و سایز اندکی قابل تغییر می‌باشد.

برای شرکت در آموزش اقتصاد رایگان شرکت بازرگانی وانیکس، کلیک کنید.

مزایا واردات کارتنی

در مواقعی خاص کالای مورد نظر مشتری در حین حمل با تغییرات آب و هوایی زیادی روبرو می‌شود. و بنا به کشور مبدا و مسیر مقصد عوامل فیزیکی متعددی بر روی بار مورد نظر تاثیرگذار می‌باشد. یکی از مهم ترین عوامل حین انتقال بار بدست کارگران گمرکی به داخل کشتی و یا خارج کردن آن می باشد. در این زمان ممکن است کلیه بارها با فشار و یا ضربات مواجه شوند. پس بهتر است کالای مورد نظر در جعبه‌های محکم با ضربه‌گیرهای متعدد در داخل کارتن قرار بگیرد.

خدمات کارگو از چین با بهترین قیمت.

یکی دیگر از مسائل حائز اهمیت و مزایای واردات به روش کارتنی این است که ممکن است کالای شما ارزش بالایی داشته باشد و در نبود بسته بندی مناسب و قابل مشاهده در معرض دید افراد قرار بگیرد و امنیت بار را به خطر بی‌اندازد. (البته در همگی این موارد ذکر شده بازرگانی وانیکس مسئول بوده و در مواقع وقوع همچین اتفاقاتی بصورت صد در صدی تمامی خسارات وارد شده به مشتری در سریع‌ترین زمان ممکن پرداخت می‌شود.

مزایا واردات کارتنی
مزایا واردات کارتنی

این موضوع به قدری برای تیم بازرگانی وانیکس مهم و حیاتی است که در موقع عقد قرارداد قانونی حمل و نقلی کالای شما یک چک تضمینی به ارزش کالای مورد نظر به مشتری محترم تقدیم می‌شود. و این چک تا زمان تحویل بار بصورت امانت در دست مشتری قرار می‌گیرد.

برای ترخیص کالا توسط شرکت وانیکس کلیک کنید.

واردات از امارات بصورت کارتنی با وانیکس

شرکت وانیکس در بسیاری از کشورها دفاتر و انبارهای تجاری دارد. یکی از کشورهایی که شرکت وانیکس اقدام به حمل و نقل بار از آن می‌کند کشور امارات و شهر دبی می‌باشد. سالانه بسیاری از تجار و بازرگانان ایرانی برای تامین کالاهای مورد نیاز کشور اقدام به واردات از این کشور و شهر انجام می‌دهند. شرکت وانیکس با سابقه ۱۰ ساله واردات از این کشور و حمل و نقل انواع کالا به مشتریان خود خدمات می‌دهد.

برای واردات از چین با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

واردات و صادرات بار خرد از چین و دبی به صورت کارتنی

خیلی از هموطنان گرامی به امر واردات و سود حاصل از این تجارت علاقه مند هستند. ولی تصور مردم عوام از این بیزینس یک منبع مالی زیاد می‌باشد. ولی یکی از مزایای حمل بار خرد و یا به اصطلاح کارتنی این است که بسیاری از افراد می‌توانند با سرمایه اندک این کار را از سر بگیرند. شرکت وانیکس با مشاوره رایگان در امر واردات و صادرات به کشورهای چین – امارات – هند – قطر – عمان – ترکیه می‌تواند به شما علاقه مندان به این بیزینس کمک شایانی داشته باشد.

برای آشنایی با بهترین کالاها برای واردات کلیک کنید.

یکی دیگر از امکان‌هایی که شرکت وانیکس برای علاقه مندان به امور وارداتی و صادراتی در اختیار مشتری های خود میگذارد آموزش صفر تا صدی واردات و صادرات می‌باشد. شما می‌توانید با شرکت در کلاس‌های آموزشی در این حوزه خیلی سریع و زیر نظر استاد حاضر در این مجموعه اولین واردات و صادرات خود را آغاز نمایید.

سئوالات متداول درباره واردات از چین بصورت کارتنی

چرا برخی از شرکت‌های بازرگانی واردات را بصورت کارتنی انجام می‌دهند؟

خیلی از شرکت‌های بازرگانی و حمل و نقل چه در عرصه واردات و صادرات به وسیله تعداد بسیاری کارتن کالاهای مورد نظر را حمل و نقل می‌کنن. شرکت وانیکس از جمله شرکت‌هایی می‌باشد که حمل و نقل خود را به ای طریق انجام می‌دهد. یکی از دلایل بسیار مهم این مسئله این است که در زمان بارگیری و همچنین تخلیه بار صدمات فیزیکی جبران ناپذیری به کالاهای مورد نظر وارد شود. از دیگر دلایل استفاده از کارتن مرحله بعد از تخلیه از کشتی و بارگیری توسط خودروها و یا تریلی‌ها برای حمل و نقل جاده‌ای می‌باشد. در این مرحله راننده برای حمل بارها را به روی هم می‌گذارد و این امر باعث می‌شود به کالاهای حساس فشار وارد شود.

مینیمم و ماکسیمم ابعاد برای حمل و نقل نرمال چه مقدار می‌باشد؟

شرکت وانیکس برای بالا بردن کیفیت و امنیت هرچه بیشتر کالاهای دریافتی خود ابعادی را به عنوان شاخص قرار داده که این ابعاد به شرح ذیل است.

ارتفاع ۴۰ سانتیمتر – طول ۴۰ سانتیمتر – عرض ۴۰ سانتیمتر در وزن ۲۰ کیلوگرم.

نحوه تهیه کارتن برای حمل بار چیست؟

بطور مثال اگر شما قصد واردات کالا از کشور چین را دارید می‌توانید به فروشنده آن کالا و یا واحد صنفی و تولیدکننده گوشزد کنید که بار شما را در کارتن های مورد نظر با ابعاد و وزن‌های از قبل تعیین شده همراه با ضربه گیر داخل کارتن و پوشش نایلونی (جهت نفوظ رطوبت به داخل کارتن) به روی کارتن قرار دهد.

بهترین ضخامت کارتن برای حمل بار چیست؟

کارتن‌های استفاده شده برای حمل و نقل بار باید دارای ضخامت مناسب برای راه‌های طولانی و زمان‌های زیاد باشد. البته ضخامت مورد نظر بستگی به وزن بار و نوع کالای مورد نظر می باشد. اما بطور معمول اگر از کارتن‌هایی با ضخامت ۲ کنگره (پنج لایه) استفاده شود امنیتی مطلوبی را به شما ارائه می‌دهد.

۰/۵ (۰ نظر)

این مطلب را به اشتراک بگذارید

برای واردات کالا با وانیکس تماس بگیرید تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳

518 تعداد بازدید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست