واردات کاتر ناخن با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با وانیکس

واردات کاتر ناخن موضوع مقاله پیش روی شماست. یکی از موضوعاتی که امروزه خانم‌ها به آن بسیار توجه می‌کنند، داشتن ناخن‌هایی زیبا و آراسته است. در واقع داشتن ناخن‌هایی زیبا نه تنها به زیباتر شدن دست‌ها کمک می‌کند، بلکه باعث هماهنگ و متناسب شدن آرایش دست‌ها با آراستگی کلی بدن نیز می‌شود.

واردات کالا با وانیکس تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳– ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

واردات کاتر ناخن

به همین خاطر قرار است در این مقاله هر آنچه را که لازم است راجع به یکی از ابزارهای بسیار متداول برای زیبا نگه داشتن ناخن‌های کاشته شده مورد استفاده قرار می‌گیرد را بررسی کرده و سپس به بحث واردات کاتر ناخن بپردازیم. از آن‌جا که کاترهای ناخن موجود در بازار ایران اکثرا وارداتی هستند، کسب اطلاعات پیرامون چگونگی وارد کردن این لوازم و شناخت موارد با کیفیت‌تر بسیار مهم است. اگر شما هم به این موضوع علاقه دارید حتما تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

برای واردات از چین با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با وانیکس کلیک کنید.

فهرست مطالب واردات کاتر ناخن:

 • کاتر ناخن چیست؟
 • انواع کاتر ناخن
 • مراحل واردات کاتر ناخن
 • گرفتن مجوز واردات کاتر ناخن
 • هزینه واردات کاتر ناخن
 • قوانین واردات کاتر ناخن
 • واردات کاتر ناخن با وانیکس

کاتر ناخن چیست؟

قبل از اینکه به سراغ بررسی واردات کاتر ناخن برویم، بهتر است خود کاتر ناخن را به خوبی بشناسیم. امروزه خانم‌ها برای داشتن ناخن‌هایی زیبا و متناسب با سلیقه و آرایشی که مد نظر دارند، اقدام به کاشت ناخن می‌کنند، اما تنها کاشت ناخن کافی نیست. بعد از کاشت، ناخن‌ها به مراقبت ویژه‌ای نیاز دارند.

برای واردات از دبی با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با وانیکس کلیک کنید.

 دستگاه کاتر مختص مراقبت از ناخن کاشته شده و به منظور کوتاه کردن آن طراحی شده است. در واقع علت استفاده از این دستگاه وجود مواد سختی است که بر روی ناخن مصنوعی وجود دارد و نمی‌توان آن‌ها را به سادگی با ناخنگیر معمولی کوتاه کرد.

کاتر ناخن چیست؟
کاتر ناخن چیست؟

این دستگاه مانع پلیسه شدن، شکسته شدن، ترک برداشتن یا تغییر فرم ناخن‌ها می‌گردد. اما آیا تمام کاترهای موجود در بازار از یک جنس و کیفیت برخوردارند؟ مسلما خیر. تفاوت کاترها در آلیاژ بکار رفته در آن‌هاست. در ادامه با تمرکز روی واردات کاتر ناخن بیشتر این موضوع را توضیح می‌دهیم.

برای شرکت در آموزش رایگان اقتصاد شرکت بازرگانی وانیکس، کلیک کنید.

انواع کاتر ناخن

تعداد زیادی شرکت تولیدکننده کاتر ناخن در سطح جهان وجود دارد. به همین دلیل نمی‌توان به تمام شرکت‌های سازنده این محصول اشاره کرد، اما از آن‌جا که اکثر واردکنندگان از تعدادی شرکت مشهور کاتر ناخن وارد می‌کنند، به موارد معدودی از مهم ترین این شرکت‌های سازنده اشاره می‌کنیم. از انواع کاتر ناخن باید بشناسیم، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کاتر ناخن FAYZ: کاتر ناخن fayz ساخت کشور کره بوده و از بهترین نوع موجود در بازار ایران است. قابلیت استفاده برای ناخن‌های دست و پا را دارد و از استیل ساخته شده است.
 • کاتر ناخن اس ای وی: این مدل از کاترهای محبوب موجود در بازار بوده و ساخت کشور آمریکا است. این کاتر به دلیل داشتن مخزن، از پرت شدن اضافه تیپ‌ها جلوگیری می‌کند.
 • کاتر ناخن اس استار: از دیگر مدل‌هایی که از طریق واردات کاتر ناخن به درون بازار آورده می‌شود، مدل اس استار است. این کاتر از جنس تیتانیوم بوده و کار با آن بسیار ساده است.
 • کاتر ناخن تری سون کد CN-۲: چهارمین مورد، کاتر تری سون کد CN-2 است که از جنس فلزی بوده و دارای مخزن مانع پرت شدن اضافه تیپ‌ها است. این کاتر در بیشتر سالن‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

برای واردات ته لنجی از چین و دبی با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با وانیکس کلیک کنید.

مراحل واردات کاتر ناخن

حال که انواع کاتر ناخن موجود در بازار ایران را شناخته‌ایم، کافی است با مراحل مختلف وارد کردن این محصول آشنا شویم. برای انجام واردات کاتر ناخن لازم است چندین مرحله انجام شود. مراحلی که از بازاریابی و تاسیس شرکت تا قوانین ترخیصی از گمرک را شامل می‌شود. در ادامه گام به گام تمام این مراحل از هزینه‌های لازم تا قوانین ترخیص کالا را توضیح داده‌ایم.

برای آشنایی کامل با سرمایه در گردش کلیک کنید.

گرفتن مجوز واردات کاتر ناخن

گرفتن مجوز برای واردات کاتر ناخن تنها مربوط به داشتن مجوز برای ورود و خروج از کشور و یا اجازه قانونی برای وارد کردن کالا نیست. از آن‌جا که شما با یک محصول مرتبط با بهداشت عموم طرف هستید، علاوه بر مجوزهای دولتی، نیاز به داشتن مجوز از وزارت بهداشت نیز هستید. به همین دلیل گاها لازم است که دارای شرکتی قانونی برای واردات لوازم بهداشتی باشید و از طریق آن اقدام به اخذ مجوزهای بهداشتی برای وارد کردن کاتر ناخن کنید.

برای خرید از دبی با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با وانیکس کلیک کنید.

گرفتن مجوز واردات کاتر ناخن
گرفتن مجوز واردات کاتر ناخن

برای خرید از چین و تحویل در ایران با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با وانیکس کلیک کنید.

به اصطلاح مجوز ورود این محصولات را پروانه وزارت بهداشت می‌نامند. همچنین یک سری لیبل خاص بر اساس کشوری که ناز آن واردات انجام می‌شود باید از طریق گمرک و البته وزارت بهداشت اخذ گردد و بر روی کالاهای وارداتی زده شود. بر این اساس شما نیاز دارید که از قبل تمام مجوزهای لازم برای ورود کاتر ناخن را فراهم کنید، البته در ادامه راجع به مراحل قانونی ترخیص کالا از گمرک به طور کامل توضیح می‌دهیم. اما بعد از اخذ مجوزهای لازم، باید هزینه‌های واردات کالا را تخمین بزنید که در ادامه راجع به آن توضیح می‌دهیم.

برای ترخیص کالا در چین با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با وانیکس کلیک کنید.

هزینه‌ واردات کاتر ناخن

بعد از اینکه کاتر ناخن مورد نظر خود را پیدا کردید و البته با شرکت مورد نظر ارتباط گرفتید، باید بدانید که چه هزینه‌هایی جهت اجرای واردات کاتر ناخن باید پرداخت شود. اول از همه باید یک سرمایه مناسب برای خرید کاترهای مورد نظر کنار گذاشته باشید، اما این تمام هزینه‌ای که قرار است پرداخت شود، نیست. شما باید برای بازرسی کیفی کاترها نیز هزینه‌هایی بپردازید.

برای آشنایی کامل با رکود اقتصادی کلیک کنید.

 همچنین هزینه حمل و نقل کاترهای ناخن نیز باید از قبل تخمین زده شود. به این صورت که می‌خواهید از چه طریقی کالای خود را وارد کنید؟ دریایی؟ هوایی؟ همچنین حمل و نقل شما از نظر کیفی در سطوح مختلفی از قیمت قرار دارد. مثلا بعضی شرکت‌های حمل و نقل هزینه‌های بیشتری برای بیمه کالا از شما می‌گیرند. این هزینه‌ها جدای از هزینه گمرکی است که در ادامه راجع به آن توضیح می‌دهیم.

برای آشنایی کامل با رشد اقتصادی کلیک کنید.

قوانین واردات کاتر ناخن

بعد از اینکه کاتر ناخن مورد نظر خود را از شرکت‌های خارجی خریداری کرده و به ایران وارد کردید، باید یکسری مراحل اداری در گمرک ایران بگذرانید تا بتوانید کالای خود را ترخیص کنید. این مراحل با عنوان قوانین ترخیص کاتر و واردات کاتر ناخن در قوانین تعرفه گمرکی تعریف شده است. اگر شما از قبل مجوزهای لازم را اتخاذ کرده و از نظر قانونی هیچ مشکلی برای واردات کاتر ناخن نداشته باشید، آن‌گاه در اداره گمرک ایران تنها با ارجاع به ردیف ۳۳۰۴۳۰۰۰ هزینه گمرکی از شما گرفته شده و نامه ترخیص کالا به شما داده می‌شود.

برای آشنایی کامل با اینکه تورم چیست کلیک کنید.

این تعرفه هر ساله تغییر می‌کند و شما باید با توجه به زمانی که می‌خواهید واردات انجام دهید از این مقدار استعلام بگیرید. با توجه به این نکات، بهتر است قبل از هر اقدامی برای اخذ مجوزات لازم از اداره گمرک و وزارت بهداشت اقدام کنید تا در مراحل پایانی دچار مشکل نگردید. هر چند عده‌ای کار واردات کاتر ناخن و بطور کلی واردات لوازم آرایشی و بهداشتی را به صورت قاچاقی انجام می‌دهند که البته مخاطب ما در این مقاله نیستند.

برای آشنایی کامل با  حباب قیمت کلیک کنید.

واردات کاتر ناخن با وانیکس

دیدیم که به طور کلی برای انجام واردات کاتر ناخن علاوه بر داشتن دانش روز در مورد انواع کاتر ناخن، نیاز به اخذ مجوزها و هزنیه‌های فراوانی است. همچنین شناخت قوانین گمرکی برای ترخیص سریع و درست کاتر ناخن نیز لازم است. با همه این‌ها شما می‌توانید با اعتماد به شرکت وانیکس، تمام این مراحل را به سادگی و بدون نیاز به صرف زمان و انرژی بسیار به ساده‌ترین شکل ممکن انجام دهید.

برای کارگو در چین با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با وانیکس کلیک کنید.

واردات کاتر ناخن با وانیکس
واردات کاتر ناخن با وانیکس

کافی است تمام کارهای خود را به وانیکس بسپارید و از واردات با کیفیت‌ترین و بروزترین کاترهای ناخن مطمئن شوید. این شرکت در امر واردات کالاهای آرایشی و بهداشتی دارای تجربه و تخصص فراوان بوده و می‌تواند به سادگی کار واردات شما را انجام دهد. سخن آخر هم اینکه اگر به هر شکلی زمان و هزینه لازم برای واردات کاتر ندارید، اما برای گسترش کسب و کار خود و یا تامین کالاهای آرایشی بهداشتی کسب و کار خود نیاز به واردات این وسیله مهم دارید. کافی است با شرکت وانیکس تماس گرفته و تمام مراحل کار واردات خود را به این شرکت معتبر بسپارید. تجربه‌ای که بسیاری از کسب و کارها از انجام آن راضی هستند.

برای حمل کالا از چین با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با وانیکس کلیک کنید.

۰/۵ (۰ نظر)

این مطلب را به اشتراک بگذارید

برای واردات کالا با وانیکس تماس بگیرید تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳

71 تعداد بازدید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست