واردات چسب ناخن با کمترین هزینه و در سریع ترین زما با وانیکس

چسب ناخن یکی از محصولاتی است که می‌تواند به کاشت موقت ناخن مصنوعی کمک کند. قرار است در این مقاله علاوه بر توضیحاتی کامل راجع به چگونگی واردات چسب ناخن، در مورد انواع چسب ناخن و چگونگی استفاده از چسب‌های با کیفیتی که در بازار موجود است، توضیح دهیم. اگر شما هم دوست دارید بدانید که این محصول آرایشی چه انواعی داشته و قوانین و شرایط واردات آن چگونه است، حتما تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

 

 

چسب ناخن چیست؟

همان طور که در مقدمه مقاله گفته شد، آرایش ناخن‌ها یکی از موضوعات بسیار جذاب و مهم برای خانم‌ها محسوب می‌شود. به همین دلیل اکثر خانم‌ها اقدام به کاشت ناخن بصورت دائم یا موقت می‌کنند. چسب ناخن یکی از محصولاتی است که به کاشت ناخن مصنوعی بصورت موقت کمک می‌کند. ممکن است خانمی نخواهد یا برایش مقدور نباشد که اقدام به کاشت ناخن کند. اما از طرفی نیاز داشته باشد تا بطور موقت در حد چند ساعت ناخن مصنوعی بکارد. این خانم برای کاشت ناخن مصنوعی بصورت موقت، می‌تواند از چسب ناخن مصنوعی استفاده کند.

چسب ناخن چیست؟

اما اینکه چه نوع چسبی را استفاده کند، نیازمند داشتن اطلاعات قبلی است. یک چسب ناخن با کیفیت باید علاوه بر محکم نگه داشتن ناخن، هنگام برداشتن ناخن مصنوعی نیز به ناخن اصلی آسیب نرساند. همچنین اگر جنس چسب نامرغوب باشد، امکان عفونت وجود دارد. به همین دلیل اگر می‌خواهید اقدام به واردات چسب ناخن کنید، علاوه بر دانستن شرایط واردات و قوانین آن، باید از انواع چسب ناخن با کیفیت نیز اطلاعاتی داشته باشید. در ادامه ابتدا انواع چسب ناخن با کیفیت موجود در بازار را معرفی و بررسی کرده و سپس به سراغ قوانین و شرایط واردات آن می‌رویم.

 

 

انواع چسب ناخن برای واردات

برای اینکه واردات چسب ناخن را به نحو احسنت بشناسید، نیاز دارید که با انواع چسب ناخن با کیفیت موجود در بازار ایران آشنا شوید. این موضوع هم به بیشتر شدن اطلاعات شما در زمینه محصولات آرایشی کمک می‌کند و هم اینکه باعث می‌شود نیاز بازار را بهتر شناخته و محصولاتی وارد کنید که کیفیت بالا داشته باشد. در واقع هر چقدر هم که محصولاتی به صرفه اما بی کیفیت وارد کنید، نه تنها منجر به سود بیشتر نمی‌شود، بلکه باعث لطمه به اعتبار کسب و کار شما هم می‌شود. پس هر چه در زمینه انواع چسب ناخن با کیفیت اطلاعات بیشتری کسب کنید، به نفع شما خواهد بود. اما انواع چسب با کیفیت موجود در بازار بسیار متنوع است. در اینجا تنها چند عدد از مشهورترین آن‌ها را اورده‌ایم.

چسب ناخن کلاریلا مدل A10

یکی از مرغوب‌ترین چسب ناخن‌های موجود در بازار، مدل کلاریلا A10 نام دارد. چسب ناخن کلاریلا قدرت ماندگاری ناخن را تا حدود ۲۴ ساعت دارد. در برابر رطوبت و حرارت مقاوم است و همچنین در هنگام کندن ناخن هیچ آسیبی ایجاد نمی‌کند. نوع فرانسوی آن از کیفیت بیشتری برخوردار است.

انواع چسب ناخن برای واردات

 

 

 

چسب ناخن آدورو مدل PR16

یکی دیگر از مدل‌هایی که برای واردات چسب ناخن باید بشناسید، مدل آدورو PR16 نام دارد. این مدل نیز دارای ماندگاری و مقاومت بالا بوده و همچنین در برابر رطوبت و حرارت مقاومت بالایی دارند. از مشخصه بارز این مدل ضد شکنندگی و مانع عفونت شدن آن است که آن را از سایر مدل‌ها متمایز می‌کند. مدل‌های فرانسوی و سنگاپوری این چسب از کیفیت بالایی برخوردارند.

چسب ناخن کیانگ تگو مدل QN

کشور تایلند در ساخت محصولات آرایشی با کیفیت جزو بهترین‌ها محسوب می‌شود. چسب ناخن کیانگ تگو QN نیز از محصولات مرغوب مرتبط با کاشت ناخن مصنوعی است که در این کشور تولید می‌شود. سادگی جدا کردن ناخن بعد از استفاده باعث شده که این چسب دارای محبوبیت فراوان در میان استفاده کنندگان باشد. همچنین حفظ سلامت ناخن از دیگر ویژگی‌های این مدل است.

چسب ناخن شارون مدل ۳tb-20

آخرین موردی که می‌خواهیم برای واردات چسب ناخن و انواع آن معرفی کنیم، چسب ناخن فرانسوی شارون است. این مدل به خاطر قدرت کاربری بالایی که دارد بیشترین استفاده را در سالن‌های آرایشی داشته و می‌تواند سرعت کار را بسیار بالا ببرد. این مدل علاوه بر داشتن ویژگی‌هایی مثل قدرت و دوام بالا، قادر است روی انواع ناخن دست و پا مورد استفاده قرار بگیرد.

مراحل واردات چسب ناخن

حال که انواع چسب ناخن را شناخته‌اید، باید از مراحل واردات چسب ناخن نیز که موضوع اصلی این مقاله است با خبر شوید. بر اساس شناختی که از انواع چسب کسب کرده‌اید و البته تحقیقات بیشتری که شامل بازاریابی و مقایسه انواع چسب ناخن است، باید دست به انتخاب شرکت‌های بین المللی که قرار است از آن‌جا واردات انجام دهید بزنید. یعنی در ابتدا باید مشخص کنید که کدام نوع چسب ناخن را می‌خواهید از کدام کشور خارجی وارد کنید.

 

 

 این مرحله قبل از هرگونه اقدام عملی برای واردات باید انجام شود. هر چقدر انرژی و وقت روی مرحله تحقیقات و انتخاب محصول مورد نظر خود بگذارید کم است. چرا که در نهایت بعد از واردات کیفیت و اعتبار محصولی که وارد کرده‌اید فروش شما را تضمین می‌کند. در ادامه مراحلی که باید بصورت عملی طی کنید تا بتوانید چسب ناخن وارد کنید را به ترتیب آورده‌ایم.

مجوز واردات چسب ناخن

از آنجا که واردات چسب ناخن کاری است که با بهداشت و سلامت جامعه در ارتباط است، پس برای اینکه اجازه این کار را داشته باشید نیازمند اخذ یک سری مجوز بهداشتی از وزارت بهداشت هستید. برای اخذ این مجوزها لازم است حتما علاوه بر داشتن مجوزهای قانونی برای ورود و خروج از کشور، یک سری اقدامات اداری نیز در وزارت بهداشت انجام دهید تا بتوانید بدون منع قانونی این محصول آرایشی بهداشتی را با خیال راحت وارد کنید.

مجوز واردات چسب ناخن

البته روش وارد کردن به صورت قاچاقی نیز وجود دارد که نیاز به هیچ مجوزی ندارد. اما محصولات با کیفیتی از این راه وارد نمی‌شود و البته بارکد مورد تایید وزارت بهداشت به آن‌ها تعلق نمی‌گیرد. بارکدی که تضمین می‌کند محصول مورد نظر دارای کیفیت و سلامت لازم است.

هزینه های واردات چسب ناخن

هزینه‌های واردات چسب ناخن شامل لیستی از موارد مثل خرید محصول، هزینه بررسی کیفی، هزینه حمل و نقل و البته گمرکی برای وارد کردن محصول است. شما در مرحله اول با توجه به تحقیقاتی که انجام داده‌اید، لازم است هزینه‌ای را برای خرید محصول کنار بگذارید.

سپس هنگام خرید برای اطمینان از کیفیت محصول، باید مبلغی را به کارشناسان کیفی بپردازید تا کیفیت چسب ناخن‌ها را تایید کنند. همچنین مبلغی بابت حمل و نقل چسب ناخن‌ها و البته بیمه سفر آن‌ها باید پرداخت کنید. در نهایت با توجه به نرخ مصوبه گمرکی ایران، جهت ترخیص کالای خود، باید هزینه‌ای را پرداخت کنید. بد نیست قبل از هرگونه اقدام، یک برآورد کلی از همه این هزینه‌ها داشته باشید.

واردات چسب ناخن با وانیکس

در این مقاله سعی کردیم هر آنچه راجع به واردات چسب ناخن لازم است بدانید توضیح دهیم. دیدیم که اقدامات عملی لازم برای اینکار شامل مراحل فراوانی از اخذ یک سری مجوز قانونی و بهداشتی تا هزینه‌های فراوان جهت وارد کردن آن به داخل کشور می‌گردد. اما اگر انجام تمام این اقدامات برای شما سرسام آور بوده و یا وقت و هزینه کافی برای انجام آن ندارید اما می‌خواهید با واردات چسب ناخن کسب و کار خود را رونق دهید، بهتر است همه کارهای واردات را به شرکت وارداتی وانیکس بسپارید.

 این شرکت دارای تجربه و دانش فراوان در زمینه واردات محصولات آرایشی بهداشتی بوده و تمام مجوزها و کیفیت‌های لازم برای واردات این محصولات را دارد. پس اگر می‌خواهید بدون دغدغه و با خیال راحت چسب ناخن‌هایی با کیفیت بالا و پر تقاضا در بازار وارد کنید، بهتر است همه کارهای واردات را به شرکت وانیکس بسپارید. اینطوری دیگر نیازی به گرفتن هیچ مجوز قانونی و بهداشتی و صرف هزینه‌های هنگفت نخواهید داشت. چرا که همه این اقدامات توسط این شرکت انجام می‌شود.

سئوالات متداول درباره واردات چسب ناخن

  • آیا واردات چسب ناخن سودآور است؟

واردات چسب ناخن می‌تواند یک کسب و کار سودآور باشد، اما در نظر داشته باشید که موفقیت کسب و کار وابسته به عوامل مختلفی از جمله بازار هدف، رقابت، تقاضا، قیمت و کیفیت محصول و استراتژی بازاریابی است. قبل از واردات چسب ناخن، بهتر است بازار و تقاضای محصول را به طور دقیق بررسی کنید و اطمینان حاصل کنید که توانایی رقابت با برندهای مشابه و ایجاد تفاوت ویژگی‌ها را دارید.

  • آیا واردات چسب ناخن با سرمایه کم امکان‌پذیر است؟

هرچند که واردات با سرمایه کم ممکن است چالش‌هایی را به همراه داشته باشد، اما با برنامه‌ریزی مناسب و استفاده از روش‌هایی مثل ارائه خدمات متمایز، تمرکز بر بازارهای خاص و استفاده از کانال‌های توزیع موثر می‌توانید واردات چسب ناخن را با سرمایه کم راه‌اندازی کنید. همچنین، در نظر داشته باشید که می‌توانید به تدریج سرمایه خود را افزایش داده و کسب و کار را گسترش دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *