واردات چرم از چین و دبی با وانیکس

عملیات واردات چرم از چین و دبی در ۳ گام انجام می‌شود. این ۳ گام عبارتند از خرید چرم از کارخانه‌ها وتولیدی‌های چرم در چین و دبی، ترخیص چرم‌های خریداری شده از گمرک این دو مکان و البته ارسال آنها به ایران. انجام این مراحل نیازمند دانستن نکاتی است که درادامه مقاله آنها را بررسی می‌کنیم موضوع را به طور کامل باهم بررسی کنیم.

 

 

چرا واردات چرم؟

با شناخت نسبی که از چرم و روش تولید آن به‌دست آوردیم اکنون نوبت آن است که بررسی کنیم کاربردهای چرم چیست و درچه صنایعی از آنها استفاده می‌شود.

شناخت این کاربردها البته وسعت تقاضا برای واردات چرم از چین و دبی به شما نشان داده و ما خواهیم فهمید که این واردات چه‌قدر سود دارد. چرم به دلیل مقاومت، زیبایی و قابلیت بازیافت، در تولید محصولات مختلف استفاده می‌شود. در زیر به برخی از کاربردهای چرم اشاره شده است:

  • چرا واردات چرم؟تولید لوازم چرمی: چرم در تولید انواع لوازم چرمی مانند کیف، کفش، کمربند، کاور گوشی، جاکت و مانتو و… استفاده می‌شود.
  • تولید مبلمان: چرم در تولید صندلی، مبلمان و بسیاری از وسایل دکوری دیگر نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  • صنایع خودروسازی: چرم به طور گسترده در صنایع خودروسازی مورد استفاده قرار می‌گیرد و به عنوان پوشش صندلی‌ها، داشبورد و دیگر قطعات داخلی خودرو استفاده می‌شود.
  • صنایع چرم دست ساز: در بسیاری از کشورها صنایع دستی مبتنی بر چرم وجود دارد که در آن‌ها چرم برای تولید محصولاتی مانند کیف، کفش، کمربند، جاکت و… استفاده می‌شود.
  • لوازم جانبی برای حیوانات خانگی: چرم به عنوان ماده‌ای که در تولید لوازم جانبی برای حیوانات خانگی مانند چرم برای سگ، برای گربه و… استفاده می‌شود.
  • تولید اسباب بازی: چرم به عنوان ماده‌ای که در تولید اسباب بازی مانند گربه بازی، کله پوک و کرسی چرخدار استفاده می‌شود.
  • لوازم جانبی پوشاک: چرم به عنوان یک ماده‌ی لوکس و شیک، در تولید لوازم جانبی پوشاک مانند کمربند، کیف دستی، دستکش و چرم شلوار استفاده می‌شود.
  • تولید پوشاک خاص: چرم به عنوان یک ماده‌ی پرکاربرد در تولید پوشاک خاص مانند ژاکت چرمی، لباس موتورسواری و کفش چرمی استفاده می‌شود.

درکل چرم یکی از مهم‌ترین متریال‌ها برای تولید بسیاری از محصولات است. به‌همین‌دلیل واردات چرم از چین و دبی دارای متقاضی زیاد و البته سودی فراوان است.

 

 

خرید چرم

مراحل واردات چرم از چین و دبی با خرید این محصولات از کارخانه‌ها و کارگاه‌های تولید چرم آغاز می‌شود. اگر شما همان استادکاری بودید که عمری با چرم خوب سروکله زده و با یک نگاه می‌توانید چرم خوب را از بد تشخیص دهد، دیگر نیازی نداشتید که برای یافتن چرم خوب تحقیقاتی جامع انجام دهید.

برای اینکه بتوانید از واردات چرم سودی مناسب کسب کنید لازم است که حتما چرمی مرغوب تهیه کرده و به بازار ایران وارد کنید. بهترین شرکت‌های تولید و فروش چرم در چین و دبی را می‌توانید با تحقیقات اینترنتی بیابید.

برای اینکه تشخیص دهید کدام شرکت‌ها بهتر هستند می‌توانید از هرکدام درخواست کاتالوگ یا نمونه کار کرده و با مقایسه نمونه کارها بهترین کارگاه تولیدی را برای خرید چرم انتخاب کنید.

فاکتورهای دیگری مثل تعداد فروش در سال، کیفیت محصولات جانبی کارگاه و هزینه فروش محصولات نیز وجود دارد که براساس آن می‌توانید بهترین کارگاه‌ها و کارخانه‌های موجود در چین و دبی را یافته و چرم موردنیاز خود را خریداری کنید.

خرید عمده چرم از چین و دبی

کارگاه‌ها وکارخانه‌های تولید چرم در چین و دبی یک گزینه بیشتر برای فروش ندارند: فروش عمده. درنتیجه شما هم برای اینکه بتوانید مرحله اول واردات چرم از چین و دبی را به‌خوبی پیش ببرید لازم است که چرم‌های مورنیاز خود را بصورت عمده از چین و دبی خریداری کنید. خرید عمده به شما امکان این را می‌دهد که بتوانید مقدار زیادی چرم را با قیمتی اندک از چین و دبی خریداری کرده و ازطریق واردات چرم از چین و دبی وارد کشور کنید. این نوع خرید یکی از دلایل الی سود واردات چرم است چراکه هزینه خرید این محصولات را بسیار کاهش داده و درعوض مقدار زیادی ازآنها را دراختیار شما قرار می‌دهد تا بتوانید مدت زیادی از واردات چرم بی‌نیاز شوید.

خرید عمده چرم از چین و دبی

 

 

خرید چرم از چین

اگر تا اینجا متوجه شده‌اید که چطور باید کارگاه‌های تولید چرم مرغوب در چین و دبی را یافته و البته روش خرید چرم از آنها چگونه است، اینک نوبت به چگونگی عملی کردن مرحله خرید چرم می‌رسد. برای خرید چرم از شرکت‌ها و کارخانه‌های موردنظرتان لازم است که یک درخواست رسمی خرید به‌نام پروفرما یا پیش‌فاکتور تهیه کرده و برای آنها ارسال کنید.

مثلا اگر شرکت مورنظر شما در چین است باید در پروفرما علاوه بر درج قیمت چرم، مقدار درخواستی و روش پرداخت هزینه خرید چرم‌ها اطلاعات شرکت فروشنده و خریدار نیز درج گردد. باتکمیل پروفرما باید آن را برای شرکت فروشنده چرم در چین ارسال کرده و منتظر پاسخ آنها بمانید. در این مرحله لازم است که شما چیزی حدود ۱ هفته تا ۱ ماه صبر کنید تا پاسخ درخواست شما آمده و اگر با خریدتان موافقت شود چرم‌ها تهیه شده و به اداره گمرک چین تحویل داده شود.

خرید چرم از دبی

برای خرید چرم‌های موردنظرتان از کارگاه‌های تولیدی موجود در دبی نیز لازم است که شما درست مانند خرید از چین چیزی به‌نام پروفرما تهیه کرده و برای شرکت فروشنده ارسال کنید. در پروفرمای خرید چرم از دبی نیز درست مانند پروفرمایی که برای خرید چرم از چین تهیه کردید باید اطلاعاتی مثل قیمت خرید، مقدار چرم درخواستی و البته روش پرداخت هزینه خرید بیاید.

ترخیص چرم

این اقدامات شامل تکمیل فرم درخواست ترخیص چرم‌ها از گمرک چین و دبی و تحویل مدارکی مثل کارت بازرگانی، بارنامه و پروفرما به گمرکی است. با تحویل این مدارک و فرم درخواست ترخیص بازرسان اداره گمرک چین و دبی اقدام به بررسی چرم‌های خریداری شده توسط شما کرده و اگر مشکلی وجود نداشته باشد برگه ترخیص این کالا را برای شما صادر می‌کنند و شما خواهید توانست چرم‌های خریداری شده خود را به ایران انتقال دهید.

وارد کننده چرم

انجام کارهای واردات چرم از چین و دبی باید توسط افرادی با تجربه و آگاه در زمینه واردات انواع کالا به خصوص چرم از چین و دبی به ایران انجام شود. این افراد باتجربه و آگاه همان فورواردرهایی هستند که در چین و دبی حضور دارند. شما باید کارهای واردات چرم خود را به این افراد بسپارید تا مراحل انجام آن به خوبی و بدون دردسر پشت‌سر گذاشته شوند.

حمل و نقل چرم از چین و دبی

در مراحل واردات چرم از چین و دبی به اینجا رسیدیم که این محصولات را از گمرک چین و دبی تحویل گرفته‌اید و قصد ارسال آنها به ایران را دارید. برای ارسال چرم‌ها از چین و دبی به ایران لازم است که از شرکت‌های حمل‌ونقل بین‌المللی که در این زمینه مشغول هستند و کارگو نام دارند کمک بگیرید.

حمل و نقل چرم از چین و دبی

سود واردات چرم چقدر است

این محصول دارای کاربردها و تقاضای بسیار زیادی در صنایع مختلف بوده و در نتیجه واردات چرم از چین و دبی با سودی زیاد برای واردکننده آن همراه خواهد بود. با این حال شما باید دقت کنید که زمانی این سود به بیشینه مقدار خود خواهد رسید که بتوانید جنس مرغوب آنها را با قیمتی اندک از چین و دبی خریداری کرده و با قیمتی مناسب دربازار ایران به‌فروش رسانید. در اینصورت است که اختلاف قیمت خرید و فروش آنها بیشینه شده و درنتیجه واردات این محصولات سودی فراوان برای شما فراهم می‌آورد.

 

 

واردات چرم از چین و دبی با شرکت بازرگانی وانیکس

شرکت وانیکس که نام آن را برای استفاده از فورواردرهای مناسبش در قست وارد کننده چرم آوردیم، یکی از بهترین شرکت‌های بازرگانی است که می‌توانید کارهای واردات چرم از چین و دبی خود را به آن بسپارید. این شرکت با داشتن تجربه‌ای بالای یک دهه درزمینه واردات انواع کالا و بخصوص چرم از چین می‌تواند کارهای واردات چرم درخواستی شما یعنی خرید، ترخیص و ارسال آنها از چین و دبی به ایران را به‌سادگی و با کمترین قیمت ممکن برعهده گرفته و دیگر نیازی نباشد شما شخصا برای انجام مراحل واردات چرم به چین یا دبی بروید و هزینه زیادی برای خود بتراشید.

سوالات متداول درباره واردات چرم

  • آیا واردات چرم از چین و دبی در تولید لوازم ورزشی کاربرد دارد؟

بله. چرم برای تولید انواع لوازم ورزشی مانند توپ فوتبال، گلف و تنیس، دستکش‌های بوکس و زیره کفش‌های ورزشی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

چگونه می‌توان سود واردات چرم از چین و دبی را به بیشینه مقدار خود رسانید؟

برای اینکه واردات به بیشترین مقدار خود برسد بهترین کار این است که اولا این محصول را از معتبرترین شرکت‌ها و کارخانه‌های تولید چرم در چین و دبی عمده بخرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *