همین حالا تماس بگیرید (هر ساعت از شبانه روز)

واردات چراغ خودرو خارجی از چین و دبی با وانیکس

برای اینکه بدانیم واردات چراغ خودرو خارجی از چین و دبی چگونه انجام شده و چه اهمیتی دارد، باید درابتدا این قطعه را بررسی کرده و بشناسیم و سپس به‌سراغ توضیح مراحل این عملیات یعنی خرید چراغ خودرو خارجی، ترخیص این کالاها از گمرک و البته ارسال آنها به ایران برویم. هرکدام از این مراحل دارای نکات بسیار مهمی هستند که قرار است درادامه تک‌تک آنها را بررسی کنیم. تا پایان مقاله با ما باشید تا این موضوع را بطور کامل بررسی کنیم.

 

 

تقاضای واردات چراغ خودرو خارجی در بازار ایران

خودروهای خارجی که در ایران جولان می‌دهند دارای قطعاتی مثل چراغ، سپر، گلگیر و بسیاری قطعات دیگر هستند که لازم است برای دسترسی به آنها از واردات چراغ خودرو خارجی از چین و دبی استفاده شود. این قطعه یعنی چراغ خودرو خارجی در شرکت‌های خارجی موجود در چین و دبی ساخته می‌شوند.

عموم این چراغ‌ها دارای کیفیت ساخت بسیار بالایی هستند و البته برای ماشین‌های خارجی مختلفی ساخته می‌شوند. واردات این کالاها برای واردکنندگان بسیار سودآور است اما به‌شرطی که مراحل انجام آن را به‌درستی انجام دهید. این نکات مربوط به مراحل خرید، ترخیص چراغ‌ها از گمرک چین و ارسال آنها به ایران است.

تقاضای واردات چراغ خودرو خارجی در بازار ایران

برای مثال مرحله خرید واردات چراغ خودرو خارجی از چین و دبی دارای ۳ نکته بسیار اساسی است که اگر به آنها توجه شود واردات شما سودآور خواهد بود. یا مثلا در مرحله ارسال چراغ‌ها از چین و دبی به ایران شما باید به نکته بسیار مهمی که در انتخاب کارگو وجود دارد و سروقتش آن را به شما توضیح خواهیم داد دقت کنید. رعایت این نکات است که باعث می‌شود بتوانیم یک واردات چراغ خودرو خارجی از چین و دبی پرسود داشته باشیم.

 

 

خرید چراغ خودرو خارجی

اولین مرحله واردات چراغ خودرو خارجی از چین و دبی عبارت است از خرید چراغ خودرو. نکته اول خرید خودرو خارجی این است که شما باید حتما برای خرید چراغ خودرو خارجی از یک شرکت معتبر در چین یا دبی خرید انجام دهید. پس باید مدت زمانی را صرف یافتن یک شرکت معتبر خارجی در چین یا دبی کرده و چراغ خودرو‌های خارجی باکیفیتی خریداری کنید.

برای اینکه بتوانید این شرکت‌های خارجی را پیدا کنید نیز بهترین راه استفاده از اینترنت است. با تحقیق در اینترنت می‌توانید لیستی از بهترین شرکت‌های فروشنده چراغ خودرو خارجی را پیدا کرده و ازمیان آنها بهترینشان را خریداری کنید. اگر از شرکت‌های موجود در لیست خود درخواست نمونه کار کنید، خواهید توانست بهترین شرکت را با مقایسه نمونه‌ها بیابید.

خرید عمده چراغ خودرو خارجی از چین و دبی

نکته دوم مرحله خرید واردات چراغ خودرو خارجی از چین و دبی این است که شما باید برای سودآور بودن واردات این محصولات حتما آنها را بصورت عمده خریداری کنید. خرید عمده چراغ خودرو خارجی به‌معنای خرید تعداد زیادی از این محصولات با قیمتی بسیار اندک است. اما به معنای این است که همین اجناسی که ارزان خریداری کرده‌اید را می‌توانید در بازار ایران با قیمتی مناسب به‌فروش برسانید. همین موضوع است که باعث می‌شود در واردات چراغ خودرو خارجی بازرگانان و تجار آنها را بصورت عمده خریداری کنند. خرید عمده این محصولات هم هزینه واردات کمتری نیاز دارد و هم اینکه سود بیشتری برا شما فراهم می‌کند.

خرید چراغ خودرو خارجی از چین

نکته سومی که باید در مرحله خرید واردات چراغ خودرو خارجی از چین و دبی به آن توجه کنید این است که برای خرید رسمی این محصولات از شرکت چینی حتما باید یک نامه رسمی درخواست خرید که پروفرما نام دارد برای این شرکت درچین ارسال کنید. در پروفرما قیمت چراغ خودرو خارجی درخواستی، تعداد آنها و البته نحوه پرداخت هزینه خرید آنها باید مشخص گردد.

شرکت چینی بعداز دریافت پروفرما و نبود مشکلی در اطلاعات وارد شده، اقدام به تهیه چراغ خودرو خارجی درخواستی شما کرده و به گمرک چین تحویل می‌دهد. دراین مرحله شما باید برای ترخیص این کالاها به اداره گمرک چین رفته و اقدامات لازم را که در مرحله دوم توضیح خواهیم داد انجام دهید.

خرید چراغ خودرو خارجی از دبی

برای تکمیل خرید چراغ خودرو خارجی از شرکت موجود در دبی نیز باید همان نکته سومی که در قسمت قبل گفتیم را رعایت کنید. یعنی یک پروفرمای مناسب تکمیل کرده و برای شرکت فروشنده موجود در دبی ارسال کنید تا آنها به تهیه چراغ‌های درخواستی مشغول شوند.

خرید چراغ خودرو خارجی از دبی

بعداز اینکه شرکت فروشنده چراغ خودرو خارجی در دبی چراغ‌های خودرو موردنیاز شما را تهیه کرد درست مانند شرکت چینی آنها را به گمرک شهر دبی تحویل می‌دهد و شما هم باید برای ترخیص آنها اقدام کنید که در قسمت بعد مراحل انجام این عملیات را توضیح می‌دهیم. نکته مهم این است که در این مرحله باید حتما پروفرما را دقیق و متناسب تکمیل کنید تا ابهامی نداشته باشد. با رعایت سومین نکته‌ای که گفتیم مرحله خرید واردات چراغ خودرو خارجی از چین و دبی تمام می‌شود.

 

 

ترخیص چراغ خودرو خارجی

مرحله دوم واردات چراغ خودرو خارجی از چین و دبی عبارت است از ترخیص این کالاها از گمرک کشور چین و شهر دبی. برای ترخیص کالاها لازم است که شما یک‌سری مدارک به گمرک چین و دبی تحویل دهید که عبارتند از: کارت بازرگانی، بارنامه و البته پروفرمای خرید این محصولات. بازرسان اداره گمرک بعداز دریافت این مدارک شروع به بازرسی چراغ‌های خودرو خارجی کرده و اگر مشکلی نداشتند آنها را برای ارسال به ایران تحویل شما می‌دهند.

روش تحویل اینگونه است که برای شما یک برگه ترخیص صادر می‌شود که درآن مبلغ لازم برای پرداخت و تحویل چراغ‌ها درج می‌شود. این مبلغ حق گمرکی نام دارد. شما با پرداخت حق گمرکی می‌توانید کالاها را تحویل گرفته و به ایران ارسال کنید.

وارد کننده چراغ خودرو خارجی

به‌نظرشما چه کسی واردکننده چراغ خودرو خارجی است؟ اگر شما قرار است خودتان این محصولات را به ایران وارد کنید، پس شما واردکننده هستید. اما عموما بازرگانان و تجار کارهای واردات چراغ خودرو خارجی از چین و دبی را به شرکت‌های واردکننده می‌سپارند.

وارد کننده چراغ خودرو خارجی

چراکه اولا تجربه کافی را برای اینکا ندارند و دوما اگر خودشان بخواهند این عملیات را انجام دهند هزینه بسیار زیادی باید بپردازند. به همین دلیل بهتر است که کارهای خرید، ترخیص و ارسال این اجناس به شرکت‌های بازرگانی واسطه سپرده شود.

حمل و نقل چراغ خودرو خارجی از چین و دبی

آخرین مرحله واردات چراغ خودرو خارجی از چین و دبی عبارت است از ارسال این اجناس به ایران توسط شرکت‌های حمل‌ونقل بین‌المللی که کارگو نام دارند. یک شرکت کارگو شرکتی است که کالاها را از شرکتی به شرکت دیگر با استفاده از وسایل حمل‌ونقل بین‌المللی ارسال می‌کند.

 

 

مثلا شرکت کارگو دریایی اینکار را با کشتی باری انجام می‌دهد. برای ارسال چراغ‌های خودرو خارجی از دبی به ایران تنها کارگو دریایی دردسترس است اما برای ارسال آنها از چین به ایران شرکت‌های کارگو زمینی و هوایی هم در دسترس هستند. بااینحال بهترین انتخاب برای ارسال اجناس از چین به ایران نیز همان کارگو دریایی است.

سود واردات چراغ خودرو خارجی چقدر است

عواملی که تامین کننده سود واردات چراغ خودرو خارجی از چین و دبی هستند یکی تقاضای بالا برای واردات این کالاها است که اصلا نمونه داخلی ندارد. دوما امکان خرید آنها بصورت عمده نیز ازدیگر عوامل تعیین کنده این سود است.

در خرید عمده شما تعداد زیادی از این اجناس را با قیمتی اندک از چین و دبی خریداری کرده و در بازار ایران با قیمتی بیشتر به‌فروش خواهید رساند. اختلاف قیمت میان خرید و فروش این کالاها مشخص کننده مقدار سود واردات انها است و طبیعتا هرچقدر بیشتر باشد، سود واردات آنها بیشتر خواهد بود.

واردات چراغ خودرو خارجی از چین و دبی با شرکت وانیکس

گفتیم که درپایان مقاله قرار است یکی از بهترین شرکت‌ها برای انجام مراحل واردات چراغ خودرو خارجی از چین و دبی را معرفی کنیم. این شرکت وانیکس نام دارد. شرکت وانیکس با داشتن تجربه بالای یک دهیه در واردات کالاهای مختلف از چین و دبی می‌تواند کارهای واردات شما را به‌سادگی و بدون هزینه زیاد برعهده گیرد. تنها کافی است که شما با این شرکت تماس گرفته و از انها بخواهید که انجام کارهای شما را برعهده بگیرند. دراینصورت بدون رفتن به چین می‌توانید کالاهای درخواستی خود را در ایران تحویل بگیرید.

واردات چراغ خودرو خارجی از چین و دبی با شرکت وانیکس

حرف آخر

به‌نظرتان چه چیر باعث شده که ما درباره واردات چراغ خودرو خارجی از چین و دبی مقاله بنویسیم و شما هم آن را بخوانید؟ مهم‌ترین نکته که باعث نوشتن این مقاله شد درخواست بالا برای واردات چراغ خودرو خارجی در ایران و البته سودآور بودن این واردات است.

نبود هیچ مشابه داخلی برای چراغ‌های خودرو خارجی و البته ارزان بودن قیمت خرید این کالاها در چین و دبی، سودآور بودن این واردات را توجیه می‌کند. موضوعی که برای همه بازرگانان و تجار مهم است و مهم‌ترین دلیل برای انجام یک واردات مشخص است.

سوالات متداول درباره واردات چراغ خودرو خارجی

  • برای واردات چراغ خودرو خارجی از چین و دبی باید چه مراحلی طی شود؟

مراحل انجام این واردات عبارتند از: خرید چراغ خودرو خارجی، ترخیص چراغ‌های خریداری شده از گمرک چین و دبی و ارسال آنها به ایران.

  • متداول‌ترین روش ارسال این کالاها از چین به ایران کدام است؟

روش کارگو دریایی متداول‌ترین روش برای ارسال کالاها از چین و دبی به ایران است.

مزایای کار با وانیکس

قرارداد مطمئن

تحویل درب انبار

خرید از هر فروشگاهی در سراسر دنیا

چک تضمینی

واریز هزینه خدمات پس از تحویل بار

حواله یوان و دلار

حواله با کارمزد بسیار پایین

حمل دریایی 70 تا 75 روزه از چین

حمل دریایی 20 تا 25 روزه از دبی

حمل هوایی از چین

حمل هوایی 35 تا 45 روزه از چین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *