واردات هود از چین و دبی با وانیکس

با این حال برای اینکه شما هم بتوانید واردات هود از چین و دبی مناسبی داشته باشید لازم است که اولا با تمام مراحل انجام این عملیات آشنا باشید، درثانی بدانید که این مراحل یعنی خرید هود از چین و دبی، ترخیص آنها از گمرک و ارسالشان به ایران چه نکاتی دارند. درنهایت نیز باید بدانید که چرا این واردات سودآور است و علت بالا بودن متقاضی برای خرید این وسایل در ایران چیست. پس تا پایان مقاله با ما همراه باشید تا این موضوع را بطور کلی بررسی کنیم و تمام سوالاتی که ذهنتان را مشغول کرده پاسخ دهیم.

 

 

دستگاه هود چیست و چه کاربردی دارد

شاید درنگاه اول فکر کنید که دستگاه هود تنها برای استفاده در آشپزخانه مورداستفاده قرار می‌گیرد. در مقدمه مقاله هم ما ازهمین یک کاربرد شروع کردیم و واردات هود از چین و دبی را توضیح دادیم، اما درحقیقت دستگاه هود دارای کاربردهای بسیار بیشتری از صرفا بیرون فرستادن دود برآمده از پخت‌وپز غذا از محیط آشپزخانه است. دراصل اولین بار هود برای آزماشگاه شیمی و باهدف بیرون راندن بخارهای سمی حاصل از آزمایش‌های شیمیایی ساخته شد. سپس به محیط‌های صنعتی و ساخت و تولید نیز راه یافت و درنهایت دریافته شد که می‌توان از آن برای هدایت دود حاصل از پخت غذا به بیرون محیط بسته آشپزخانه‌ها هم استفاده کرد. با این حال امروزه بیشترین متقاضی برای واردات هود از چین و دبی همان آشپرهایی هستند که یا در منزل خانه خود مشغول آشپزی هستند و یا در رستوران و فست‌فودی‌ها به آن نیاز دارند. به‌همین دلیل طیف وسیعی از بازرگانان و تجار ایرانی برای واردات هود آشپزخانه دست به کار شده و از این موقعیت سودآور استفاده می‌کنند.

دستگاه هود چیست و چه کاربردی دارد

نکته اینجاست که این واردات زمانی سودآور است که شما مراحل کلی انجام آن را بشناسید و حتما حتما در اجرای هرمرحله نکات آن مرحله را رعایت کنید. درادامه ابتدا با نکات مرحله اول این واردات یعنی خرید هود از چین و دبی کار خود را آغاز می‌کنیم.

خرید هود

همانطور که گفتیم مرحله اول واردات هود از چین و دبی عبارتست از خرید این دستگاه از کشور چین یا شهر دبی. به‌نظرتان اولین نکته در خرید یک وسیله توجه به چه چیزی است؟ آیا شما خودتان حاضرید در خرید یک وسیله بی‌دقت به‌خرج داده و یک جنس بی‌کیفیت آن را تهیه خریرداری کنید؟ حتما این ضرب‌المثل انگلیسی را شنیده‌اید که: “من آنقدر پولدار نیستم که جنس ارزان بخرم!”

در این ضرب‌المثل نکته مهمی درمورد خرید اجناس نهفته است. اینکه حتما دست روی جنس باکیفیت بگذارید زیرا خرید یک جنس باکیفیت پایین درنهایت منجربه زود خراب شدن آن و درنتیجه اقدام برای خرید جنس بدکیفیت بعدی می‌شود و همینطور الی ابد شما باید پول خود را صرف خرید وسایل آشغالی کنید که سریع خراب می‌شوند.پس مهم‌ترین نکته در مرحله اول واردات هود از چین و دبی این است که درابتدا یک شرکت با استاندارد بالا برای خرید هودها در چین یا دبی پیدا کنید. برای این مرحله هرچقدر هم زمان بگذاید بازهم کم است. سعی کنید با یک تحقیق جامع در اینترنت شروع کرده و لیستی از بهترین شرکت‌های فروشنده هود تهیه کنید. سپس براساس کیفیت هودهایی که تولید می‌کنند ازمیان آنها دست به انتخاب بهترینشان زده و سپس برای خرید هودها اقدام کنید. درادامه نکات بعدی که برای خرید دستگاه هود باید رعایت کنید را به‌شما خواهیم گفت.

 

 

خرید عمده هود از چین و دبی

نکته بعدی که باید در انجام خرید و خرید عمده هود از چین و دبی به آن توجه داشته باشید این است که حتما هودهای موردنیاز خود را بصورت عمده خریداری کنید. درخرید عمده شما می‌توانید تعداد زیادی از این دستگاه‌ها را با قیمتی بسیار اندک از چین یا دبی خریداری کرده و سپس با قیمتی بالاتر در بازار ایران به‌فروش برسانید.

این نوع خرید باعث می‌شود که سود مناسبی از واردات این دستگاه‌ها به ایران کسب کنید و بتوانید برای سلیقه‌های زیاد و متنوعی دستگاه‌های هود مختلف وارد کشور کرده و در بازار پخش کنید. البته درپایان مقاله توضیح خواهیم داد که این نوع خرید چگونه باعث ماکزیمم شدن سود واردات این دستگاه‌ها می‌شود. پس نکته بسیار مهم دیگر که سود واردات هود را برای شما تضمین می‌کند، این است که این دستگاه‌ها بصورت عمده خریداری کنید.

خرید هود از چین

نکته سومی که در خرید و خرید عمده هود از چین و دبی باید به آن دقت شود این است که مراحل خرید رسمی این وسایل باید به‌دقت انجام شود. مهم‌ترن قسمت خرید رسمی نیز این است که شما باید یک پیش‌فاکتور خرید هود برای شرکت چینی انتخاب شده بفرستید و درآن مشخص کنید که این دستگاه‌ها را با چه قیمتی، چه تعدادی و البته به‌ چه‌نحو دوست دارید خریداری کنید. درست واردکردن این اطلاعات باعث می‌شود که خرید شما دقیق انجام شده و ابهامی درآن پیش نیاید. البته بهتر است اینکار را در مشورت با یک مشاور حقوقی انجام دهید.

خرید هود از چین

خرید هود از دبی

برای اینکه مرحله اول خرید عمده هود از چین و دبی تکمیل شود، لازم است که در خرید هودها از دبی نیز پرفورمایی تهیه کرده و برای این شرکت ارسال کنید. درپروفرمای ارسالی برای شرکت موجود در دبی نیز باید به این نکته توجه کنید که حتما درآن اطلاعات خود را بادقت بالا درج کنید.

این اطلاعات شامل قیمت خرید هودها، تعداد آنها، نحوه پرداخت هزینه خرید، اطلاعات شرکت فروشنده و اطلاعات شرکت خریدار است. بعداز اینکه شرکت چینی یا فروشنده هود در دبی پروفرمای شما را دریافت کرد اقدام به تهیه این دستگاه‌ها کرده و سپس برای ارسال به ایران آنها را به گمرک چین یا دبی تحویل خواهد داد.

 ترخیص هود

بعداز اینکه هودهای درخواستی شما به گمرک چین یا دبی تحویل داده شد، نوبت به اجرای مرحله دوم واردات هود از چین و دبی یعنی اقدام برای ترخیص این دستگاه‌ها از گمرک می‌رسد. برای اینکه بتوانید هودها را از گمرک چین یا دبی ترخیص کنید لازم است که یک‌سری مدارک که عبارتنداز: بارنامه، پروفرمای خرید و کارت بازرگانی به گمرک چین یا دبی تحویل داده و سپس فرم درخواست ترخیص این دستگاه‌ها را تکمیل و منتظر بمانید  تا نتیجه درخواست خود را ببینید.

 بازرسان اداره گمرک چین و دبی بعداز دریافت این مدارک و درخواست ترخیص شما اقدام به بررسی هودها کرده و اگر مشکلی وجود نداشت برگه ترخیص آنها را برای شما صادر می‌کنند. بعداز صدور این برگه ترخیص، شما باید مبلغی به‌نام حق گمرکی به اداره گمرک چین یا دبی تحویل دهید و سپس برای ارسال این دستگاه‌ها به ایران اقدام کنید.

وارد کننده هود

شاید این موضوع درذهن شما نقش بسته است که مراحل خرید، ترخیص و ارسال هودها از چین و دبی را چه‌کسی قرار است انجام دهد. قطعا کسی که تجربه‌ای در این زمینه ندارد نمی‌توان به چین و دبی رفته و کارهای خرید، ترخیص و ارسال این دستگاه‌ها را درست مطابق با قوانین کشور چین و شهر دبی پی‌گیری کند.

به همین دلیل لازم است که انجام اینکارها به یک شرکت بازرگانی واسطه که دارای رابط‌های قانونی در چین و دبی هستند سپرده شود. درپایان مقاله یکی از بهترین شرکت‌های بازرگانی برای انجام کارهای واردات هود از چین و دبی را به‌شما معرفی می‌کنیم تا بتوانید کارهای واردات دستگاه هود خود را به‌سادگی و به‌بهترین شکل انجام دهید.

حمل و نقل هود از چین و دبی

آخرین مرحله واردات هود از چین و دبی عبارتست از ارسال این دستگاه‌ها از کشور چین و شهر دبی به ایران. برای ارسال هود از دبی به ایران یک راه وجود دارد که کارگو دریایی نام دارد. کارگو دریایی به‌معنای ارسال اجناس خریداری شده از کشوری به کشور دیگر با استفاده از کشتی باری است.

حمل و نقل هود از چین و دبی

برای ارسال همین دستگاه‌ها از چین به ایران نیز می‌توان از روش کارگو دریایی، کارگو هوایی یا کارگو زمینی استفاده کرد. البته در ارسال اجناس از چین به ایران نیز بازهم متداول‌ترین و بهترین روش همان کارگو دریایی است چراکه به‌روشی امن و با هزینه‌ای اندک قابل انجام است. کارگو دریایی عموما برای ارسال کالاها بصورت عمده خریداری شده بهترین روش است.

 

 

سود واردات هود چقدر است

اما واردات هود از چین و دبی چگونه به سود ماکزیمم خود می‌رسد؟ با خرید عمده شما می‌توانید تعداد زیادی از این کالاها را با قیمتی اندک از چین و دبی خریداری کرده و با قیمتی بیشتر در بازار ایران به‌فروش برسانید. سود واردات این دستگاه‌ها در این خرید برابر است با اختلاف قیمت خرید هودها از چین و دبی و قیمت فروش آنها در ایران.

هرچه این اختلاف قیمت بیشتر باشد سود واردات این دستگاه‌ها برای شما بیشتر خواهد بود. ازطرفی با خرید این دستگاه‌ها بصورت عمده هزینه واردات شما به‌خاطر اینکه دیگر نیازی نیست برای هربار خرید هود به چین و دبی بروید، بسیار کاهش یافته و این به سود بیشتر این واردات کمک می‌کند.

واردات هود از چین و دبی با شرکت وانیکس

شرکتی که قرار بود برای واردات هود از چین و دبی معرفی کنیم شرکت وانیکس نام دارد. این شرکت باداشتن فورواردرهای بسیار باتجربه و آگاه در چین و دبی می‌تواند تمام مراحل خرید دستگاه هود از چین و دبی، ترخیص دستگاه‌های خریداری شده از گمرک کشور چین و شهر دبی و البته ارسال این دستگاه‌ها از چین و دبی به ایران را با کمترین هزینه و البته در کمترین زمان ممکن برای شما انجام دهد.

کافی است که با این شرکت تماس گرفته و درخواست کنید که کارهای واردات شما را برعهده گیرد. دراینصورت می‎توانید به‌سادگی بدون اینکه به چین یا دبی بروید دستگاه‌های سفارش داده شده را در ایران تحویل بگیرید.

 

 

حرف آخر

در این مقاله سعی کردیم واردات هود از چین و دبی را به طور کامل توضیح دهیم. دستگاه هودی که بیشتر مدنظر ما است و البته اکثر بازرگانان ایرانی آنها را برای واردات انتخاب می‌کنند. این دستگاه‌ها بیشترین متقاضی را در بازار ایران دارند چراکه هر خانه‌ای آشپزخانه داشته و هر آشپزخانه‌ای نیازمند دستگاه هود است. به همین خاطر واردات این دستگاه‌ها به ایران بسیار پرسود بوده و شما می‌توانید با انجام مراحل واردات آنها سود مناسبی برای خود فراهم کنید.

سوالات متداول درباره واردات هود

  • برای واردات هود از چین و دبی چه مراحلی باید طی شود؟

مراحل لازم برای واردات این دستگاه‌ها به ایران عبارتنداز خرید، ترخیص و ارسال این دستگاه‌ها به ایران.

  • برای افزایش سود واردات هود از چین و دبی باید چکار کرد؟

بهترین راه این است که دستگاه‌های هود را به صورت عمده خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *