واردات نینتندو از چین و دبی با وانیکس

واردات نینتندو نیز درست مانند واردات هرکالای دیگری قواعدی دارد که باید همه آنها را مرحله به مرحله بررسی کنیم. قواعدی که درست انجام دادن آنها درست مانند بازی‌های خود نینتندو نیازمند شناخت و تجربه قبلی هستند اما با درست شروع کردن هم می‌توان بازی را تا آخر برد.

 

 

نینتندو چیست

نینتندو چیست؟ آیا نام یک بازی خاص است؟ آیا نام یک روش در بازی‌های رایانه‌ای است؟ تا زمانی که ندانیم نینتندو دقیقا چیست، واردات نینتندو را هم نمی‌توانیم به‌خوبی بازی کنیم. پس ابتدا باید به این سوال پاسخ دهیم که این نام ناآشنا (البته نه برای همه) به چه‌چیزی اشاره دارد. نینتندو یکی از بزرگترین شرکت‌های تولیدکننده بازی و سخت‌افزارهای بازی در جهان است. شرکت نینتندو در سال ۱۸۸۹ در کیوتو ژاپن تأسیس شد و در طول تاریخ خود تبدیل به یکی از نام‌آورترین و مشهورترین نام‌های صنعت بازی‌های ویدئویی شده است.

نینتندو چیست

نینتندو ابتدا به عنوان یک شرکت تولیدکننده کارت‌های بازی و سرویس‌های بازی روی دستگاه‌های مختلف شروع به کار کرد. اما وقتی که کنسول بازی Nintendo Entertainment System (NES) در دهه ۱۹۸۰ عرضه شد، نینتندو به سرعت جایگاه قوی خود را در صنعت بازی‌های ویدئویی پیدا کرد. از آن زمان به بعد، نینتندو محصولات موفق دیگری مانند سوپر نینتندو (Super Nintendo)، نینتندو ۶۴ (Nintendo 64)، نینتندو گیم کیوب (Nintendo GameCube)، وی (Wii) و نینتندو سوییچ (Nintendo Switch) را عرضه کرده است. شرکت نینتندو همچنین نسل‌های موفقی از بازی‌ها و کاراکترهای معروف مانند ماریو، زلدا، پوکمون، متروید و دیگران را خلق کرده است. این شرکت همچنین تمرکز زیادی روی نوآوری و تجربه بازیکنان دارد و با ارائه ایده‌های خلاقانه و ساخت بازی‌های جذاب، طرفداران فراوانی را به خود جذب کرده است. واردات نینتندو به‌عنوان واردات بازی‌های یکی از مشهورترین شرکت‌های بازی‌سازی، نه‌تنها واجب است بلکه سوی باورنکردنی دارد. صنعت گیم در ایران نیز به‌خوبی جا افتاده و بسیاری از نوجوانان و جوانان برای تجربه بازی‌های جدید صف می‌کشند.

 

 

انواع بازی های نینتندو کدام است

شرکت نینتندو برای سیستم‌های مختلف خود، از جمله NES، Super Nintendo، Nintendo 64، GameCube، Wii، و Nintendo Switch، بسیاری از بازی‌های مشهور و محبوب را طراحی و منتشر کرده است. برخی از بازی‌های معروف نینتندو عبارتند از:

  1. سری ماریو (Super Mario): شامل بازی‌هایی مانند Super Mario Bros., Super Mario World, Super Mario 64, Super Mario Odyssey و غیره.
  2. سری زلدا (The Legend of Zelda): شامل بازی‌هایی مانند The Legend of Zelda, A Link to the Past, Ocarina of Time, Breath of the Wild و غیره.
  3. سری پوکمون (Pokémon): شامل بازی‌هایی مانند Pokémon Red/Blue, Pokémon Gold/Silver, Pokémon Diamond/Pearl, Pokémon Sword/Shield و غیره.
  4. سری متروید (Metroid): شامل بازی‌هایی مانند Metroid، Super Metroid Metroid Prime, Metroid: Samus Returns و غیره.
  5. سری سوپر اسمش براز (Super Smash Bros.): شامل بازی‌هایی مانندSuper Smash Bros Super Smash Bros. Melee، Super Smash Bros. Ultimate و غیره.
  6. سری اسمش (Animal Crossing): شامل بازی‌هایی مانند Animal Crossing، Animal Crossing: New Leaf، Animal Crossing: New Horizonsو غیره.

این فقط چند مثال از بازی‌هایی است که توسط نینتندو طراحی شده‌اند. شرکت نینتندو در طول سالیان متعدد تلاش کرده است تا انواع بازی‌های متنوع و سرگرم‌کننده را به بازار عرضه کند. شما برای اینکه بتوانید در واردات نینتندو موفق عمل کنید و سود مناسبی در این عملیات کسب کنید، باید تمام بازی‌های ساخته شده توسط نینتندو را بشناسید و بهترین‌های آنها را در سبد واردات خود قرار دهید.

واردات کنسول پرتابل

همراه با واردات نینتندو از چین و دبی، شما باید واردات کنسول پرتابل را هم مدنظر داشته باشید تا مسائل فنی استفاده از بازی‌های نینتندو را هم برای مشتریان خود حل کنید. درواقع این بخش از واردات شامل بخش سخت‌افزای واردات بازی‌های کامپیوتری است.

کنسول پرتابل یا همان “همراه” یک نوع کنسول بازی است که طوری طراحی شده تا قابلیت حمل و استفاده در حالت‌های مختلف و در مکان‌های مختلف را داشته باشد. این نوع کنسول‌ها اغلب دارای صفحه نمایش خودکار، باتری قابل شارژ و کنترلر‌های داخلی هستند که به صورت یکپارچه با دستگاه ادغام شده‌اند.

یکی از مشهورترین کنسول‌های پرتابل در دنیای بازی‌های ویدیویی، کنسول پرتابل نینتندو سوییچ (Nintendo Switch) است. سوییچ دارای یک صفحه نمایش لمسی ۶.۲ اینچی است که می‌تواند به دستگاه پایه متصل شده و به عنوان یک کنسول خانگی استفاده شود، یا از پایه جدا شده و به صورت کنسول پرتابل بازی شود. سوییچ نینتندو از قابلیت‌هایی مانند قابلیت اتصال به تلویزیون، تشخیص حرکت، امکان بازی‌های چندنفره و امکان استفاده از کارتریج‌های بازی (Game Card) و دانلود بازی‌ها از فروشگاه آنلاین نینتندو (Nintendo eShop) برخوردار است. اگر هنگام واردات نینتیندو واردات کنسول پرتابل را در نظر نگیرید آنگاه احتمال اینکه واردات شما ناقص بماند و مشتریان به‌خاطر مشکل سخت‌افزاری نتوانند از نینتیندو استفاده کنند خواهد بود و عملا سودی از این واردات نخواهید برد.

 

 

خرید نینتندو

همان‌طور که برای اینکه بتوانید بازی‌های نینتیندو مثل سوپر ماریو را بازی کنید لازم است که دکمه روشن شدن دستگاه را بزنید، برای خرید نینتیندو هم لازم است که ابتدا با شرکت اصلی این کنسول بازی در چین مذاکره کنید و شرایط واردات خود را به آنها ابلاغ کنید.

خرید عمده نینتندو

یکی از قواعد اولیه بازی واردات نینتیندو این است که سفارش خرید شما باید بصورت عمده باشد. قرار نیست تنها برای خودتان و اطرافیانتان نینتیندو خریداری کنید. بلکه باید تعداد بالایی از این بازی‌ها سفارش داده و آنها را برای عرضه به بازار ایران وارد کشور کنید.

واردات کنسول پرتابل

خرید نینتندو از چین

با اینکه نینتیندو یک شرکت ژاپنی است، اما دارای شعبات مختلف در سراسر جهان بخصوص چین و دبی است. به‌همین‌خاطر برای اینکه ساده‌تر بتوانید این بازی را وارد ایران کنید، بهتر است از بزرگ‌ترین شریک تجاری ایران یعنی چین واردات نینتیندو انجام دهید.

 

 

خرید نینتندو از دبی

واردات نینتیندو از چین همچنین زمانی‌که از همسایه آبی ایران یعنی دبی انجام شود هم سود فراوانی خواهد داشت. خرید و واردات کالاهای مختلف از دبی توسط شرکت‌های بازرگانی ایرانی انجام می‌شود و البته واردات کنسول نینتیندو نیز یکی از مهم‌ترین این واردات است.

ترخیص نینتندو

قاعده بعدی که در بازی واردات نینتیندو باید رعایت کنید، قوانین مرتبط با ترخیص این بازی از گمرک چین و دبی است. اینجا شما باید یک دکمه رمز وارد کنید تا ترخیص کار به کمک شما بیاید. ترخیص کاران آموزش دیده‌اند که از گمرک چین و دبی کالا ترخیص کنند.

وارد کننده نینتندو

وارد کننده نینتیندو درواقع نقش کسی را بازی می‌کند که دسته گیم را در دستانش دارد و از ترفندهای مختلف برای به‌پایان رساندن بازی استفاده می‌کند. اما زمانی دسته گیم در دستان شما قرار خواهد گرفت که کارت بازرگانی داشته باشید.

حمل و نقل نینتندو

از دیگر قواعد بازی واردات نینتیندو و شاید آخرین قاعده، این است که بدانید چطور می‌توان کنسولی که خریداری کرده‌اید را به ایران فرستاد. برای ارسال نینتیندو به ایران شما باید از کمک شرکت‌های حمل‌ونقل بین‌المللی که کارگو نام دارند و البته دکمه رمز مخصوص خود را دارند استفاده کنید.

حمل و نقل نینتندو

سود واردات نینتندو

واردات هرنوع کنسول بازی و بازی‌های مشهور شرکت‌های بزرگ بازی‌سازی همواره سودآور بوده و خواهد بود. تصور کنید آن کسی که اولین بار دستگاه پلی استیشن ۱ را وارد کشور کرد، با چه استقبالی و البته چه سودی روبرو شد. چرا شما جای آن شخص نباشید؟

واردات نینتندو از چین و دبی با شرگت بازرگانی وانیکس

دکمه رمز تمام مراحل بازی واردات نینتیندو پیش شرکت بازرگانی وانیکس است. اگر شما هم قصد دارید در این بازی به‌خوبی موفق شوید و تمام مراحل آن را با موفقیت پشت‌سر بگذارید، حتما از وانیکس دکمه‌های رمز مراحل خرید، ترخیص و ارسال کالا به ایران را بخواهید.

حرف آخر

آیا اولین باری که با گیم روبرو شدید را به‌یاد دارید؟ واردات نینتیندو از چین باعث می‌شود آن تجربه برای کودکان و نوجوانان امروزی دوباره تکرار شود و دراین میان شما هم به‌عنوان بازرگان سودی فراوان ببرید.

 

 

شاید هیچ وارداتی به‌اندازه واردات کنسول‌های بازی جذاب نباشد. امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید بوده باشد و بتوانید بازی واردات نینتیندو را موفقیت‌آمیز به پایان رسانید و تمام سودش را نصیب خود کنید.

سوالات متداول درباره واردات نینتندو

  • آیا همراه با واردات نینتیندو لازم است که واردات کنسول پرتابل هم انجام شود؟

بله واردات کنسول پرتابل بخش سخت‌افزاری واردات نینتیندو محسوب شده و اگر انجام نشود واردات شما ناقص خواهد ماند و سودی به دست نمی‌آورید.

  • برای انجام مراحل خرید، ترخیص و ارسال نینتیندو به ایران از اصطلاح دکمه رمز استفاده کردیم، اما درعمل منظورمان چیست؟

منظور از دکمه رمز این مراحل استفاده از متخصصانی است که توسط شرکت بازرگانی وانیکس دراختیار بازرگانان قرار می‌گیرند تا به آنها در درست انجام دادن مراحل کمک کنند. مثل مرحله ترخیص که به کمک ترخیص کار نیاز دارد یا مرحله خرید و ارسال که نیازمند کمک فورواردر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *