واردات نوشابه انرژی زا از چین و دبی با وانیکس

مصرف و توزیع نوشابه انرژی زا در میان جوانان و نوجوانان دنیا در حال افزایش است؛ با این حال در کشور ایران کارخانه‌های زیادی برای تولید این محصول وجود ندارد، بنابراین واردات نوشابه انرژی زا یک راه برای تامین این کالا است. امروزه نوشیدنی‌های انرژی زا از کشورهای امارات، هند، ترکیه و آلمان وارد به کشور می‌شوند. البته واردات خوراکی‌ها و نوشیدنی‌ها نیازمند دریافت برخی مجوزهای قانونی نیز می‌باشند. برای واردات نوشابه انرژی زا بدون گمرک در سریع‌ترین زمان و با کمترین هزینه با وانیکس تماس بگیرید تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳- ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

واردات کالا با وانیکس تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳– ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

واردات نوشابه انرژی زا

برای واردات نوشابه انرژی زا بدون گمرک با کمترین هزینه و در کمترین زمان با شرکت وانیکس تماس بگیرید – تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳- ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

بعضی از نوشیدنی‌های خارجی به صورت غیر قانونی تولید و صادر می‌شوند. مصرف این محصولات غیر استاندارد ممکن است باعث مسمومیت یا آسیب به اعضای مختلف بدن شوند. بهتر است قبل از خرید کالای مورد نظر از معتبر بودن تولید کننده و سالم بودن مواد تشکیل دهنده آن اطمینان حاصل کنید. یکی از راه‌های یافتن فروشنده معتبر همکاری با شرکت‌های بازرگانی است. شما می‌توانید پس از برقراری ارتباط با کارشناسان این شرکت‌ها و ذکر کالای مورد نظر، فروشنده‌های واجد شرایط را بیابید.

برای واردات از چین با وانیکس کلیک کنید

برای واردات از دبی با وانیکس کلیک کنید

تا واردات نوشابه انرژی زا را به بهترین نحو و بالاترین اطمینان انجام دهید. آنچه در ادامه خواهید خواند:

 • نوشابه انرژی زا چه تاثیری بر عملکرد بدن دارد؟
 • آیا نوشیدن نوشابه‌های انرژی زا ضرر دارد؟
 • چند برند مشهور نوشابه انرژی زا در ایران
 • نوشیدنی‌های انرژی زا در ایران هم تولید می‌شوند؟
 • آیا واردات رد بول غیر مجاز است؟
 • مراحل واردات نوشابه انرژی زا
 • مجوزهای لازم برای واردات نوشیدنی‌ها
 • واردات نوشابه انرژی زا با وانیکس

نوشابه انرژی زا چه تاثیری بر عملکرد بدن دارد؟

نوشابه انرژی زا چه تاثیری بر عملکرد بدن دارد؟
نوشابه انرژی زا چه تاثیری بر عملکرد بدن دارد؟

نوشابه‌های انرژی زا حاوی موادی مانند کافئین، ویتامین، قهوه، شکر و اسیدهای آمینه هستند که برای افزایش عملکرد ذهن و انرژی بدن مصرف می‌شوند. این نوشابه‌ها اولین بار در آمریکای شمالی تولید شدند و پس از آن، صادرات نوشیدنی‌های انرژی زا به کشورهای اطراف شروع شد. امروزه تقریبا همه‌ی نوشیدنی‌های انرژی زا در ایران از کشورهای خارجی وارد می‌شوند.

برای خرید از علی بابا چین با وانیکس کلیک کنید

آیا نوشیدن نوشابه‌های انرژی زا ضرر دارد؟

نوشیدنی‌های انرژی زا برای افزایش فعالیت ذهن نوشیده می‌شوند، ولی سرشار از قند و کافئین هستند؛ این دو ماده در طی زمان طولانی به بدن آسیب می‌زنند؛ کافئین، ریسک بروز بیماری‌های قلبی را افزایش می‌دهد. همچنین قند موجود در این نوشیدنی‌ها بیش از حد مجاز است و قند خون را به شدت افزایش خواهد داد.

برای واردات لوازم جانبی موبایل با وانیکس کلیک کنید

پزشکان و متخصصان توصیه می‌کنند که از مصرف مداوم این نوشیدنی صرف نظر کنید. حتی بر روی بعضی از نوشیدنی‌ها مانند مانستر، حک شده است که از مصرف بیش از ۴۸ روز این محصول خودداری کنید. با این حال، اگر در مصرف نوشابه‌های انرژی زا تعادل وجود داشته باشد؛ نه تنها مضر نیستند، بلکه باعث رفع کسالت و خستگی نیز می‌شوند.

چند برند مشهور نوشابه انرژی زا در ایران

برندهای مانستر، راکستار، هایپ و لمسر از شهرت خوبی در میان جوانان برخوردارند و برای واردات نوشابه انرژی زا انتخاب مناسبی هستند. در ادامه به بیان فروش هر کدام از این برندها خواهیم پرداخت.

 • مانستر

مانستر، یکی از بهترین نوشابه‌های انرژی‌زایی هستند که در جهان به فروش می‌روند. بیش از بیست سال از معرفی این کالا توسط شرکت آمریکایی هیولا می‌گذرد و امروزه انواع مختلفی از آن در مراکز فروشگاهی وجود دارند. برند مانستر در میان معروف‌ترین برندها قرار دارد؛ بعید نیست که در آینده‌ای نه چندان دور جایگاه پرفروش‌ترین نوشابه انرژی زا را تصاحب کند.

 • راکستار

در سال ۲۰۱۵ راکستار سومین نوشابه انرژی زا پرفروش در دنیا بود. برند راکستار با کیفیت بالا و تنوع نوشیدنی‌هایی که ارائه می‌دهد، همواره یکی از محبوب‌ترین برندهای این محصول بوده است.

 • هایپ

امکان ندارد که حرفی از نوشابه‌های انرژی زا در میان جوانان پیش آید و برند هایپ به عنوان یک برند عالی، نام برده نشود. هایپ در طعم‌های گوناگون به فروش می‌رسد و یکی از بهترین انتخاب‌ها برای واردات است.

 • لمسر

طعم دهنده‌هایی که در نوشابه لمسر به کار می‌رود، در بهترین کارخانه‌های آلمان تولید می‌شوند. برای همین است که نوشابه‌های لمسر طعم متفاوتی از سایر نوشابه‌های انرژی زا دارند. نوشابه‌های لمسر محبوبیت بسیار بالایی دارند و همواره می‌توانید آن را در فروشگاه‌ها و سوپرمارکت‌ها بیابید.

کارخانه تمام این نوشیدنی‌ها در خارج از ایران قرار دارد و برای فروش این محصول لازم است که آن را وارد کنیم. با توجه به تقاضای بالای نوشابه‌های انرژی زا، واردات آن‌ها می‌تواند سود فراوانی داشته باشد. رنج قیمت انواع انرژی زا در حد یک دلار است؛ شما با داشتن سرمایه کافی و کسب مهارت‌های لازم به آسانی می‌توانید سود خوبی از واردات این کالا کسب کنید.

برای عبور کالا از مرز بدون گمرکی با وانیکس کلیک کنید.

نوشیدنی‌های انرژی زا در ایران هم تولید می‌شوند؟

در سال‌های اخیر برند ایرانی بلک ولف به جمع تولیدکنندگان انرژا زا اضافه شد. بلک ولف مانند سایر نوشیدنی‌ها در انواع مختلفی تولید می‌شود و از بازار فروش خوبی نیز برخوردار است. با این حال بلک ولف باید راه زیادی را برای رسیدن به شهرت و محبوبیت برندهای جهانی انرژی زا بپیماید.

برای واردات دوربین با وانیکس کلیک کنید

آیا واردات رد بول غیر مجاز است؟

آیا واردات رد بول غیر مجاز است؟
آیا واردات رد بول غیر مجاز است؟

بی‌شک رد بول‌ یکی از معروف‌ترین نوشابه‌های انرژی زایی است که در جهان وجود دارد. کارخانه اصلی تولید این کالا در اتریش قرار داشته و در کشورهای دیگری مانند تایلند نیز تولید می‌شوند. واردات رد بول به ایران مجوز رسمی و قانونی ندارد، با این حال واردات رد بول از کشورهای دیگر به صورت غیر قانونی انجام می‌شود.

برای اطلاع از نمونه قرارداد واردات کلیک کنید

مراحل واردات نوشابه انرژی زا

برای واردات انواع نوشابه انرژِی زا لازم است که سه مرحله پیش از خرید، خرید و پس از خرید را طی کنید:

 1. پیش از خرید

انتخاب کالا

دریافت مجوزهای سازمان غذا و دارو

یافتن تامین کننده

درخواست پروفرما

 1. خرید

امضای قرارداد

پرداخت مبلغ

دریافت سفارش

بسته بندی و ارسال به گمرک

 1. پس ازخرید

حمل و نقل کالا

ترخیص از گمرک

مطابقت دادن محموله با سفارش ثبت شده

ارسال بازخورد به فروشنده

برای واردات ته لنجی با وانیکس کلیک کنید

مجوزهای لازم برای واردات نوشیدنی‌ها

نوشابه انرژی زا ممنوعیت ورودی به کشور ندارد، اما برای واردات آن باید سود گمرکی دو برابر بپردازید. همچنین دریافت مجوز از سازمان بهداشت و سازمان استاندارد برای واردات نوشیدنی‌های انرژی زا ضروری است.

مجوزهای لازم برای واردات نوشیدنی‌ها
مجوزهای لازم برای واردات نوشیدنی‌ها

مقررات مربوط به تجارت بین الملل دائما به روز رسانی می‌شوند؛ بهتر است قبل از اقدام برای واردات نوشابه‌های مختلف لیست ممنوعه وارداتی و آخرین قوانین تصویب شده را بررسی کنید. برای مثال واردات نوشابه رد بول از آبان ۹۴ به بعد غیرشرعی و غیرقانونی اعلام شد. در صورتیکه تا پیش از آن واردات این کالا با وجود مجوزهای اداره کل مواد خوردنی و آشامیدنی امکان پذیر بود.

برای آشنایی کامل با دموراژ کلیک کنید

واردات نوشابه انرژی زا با وانیکس

با توجه به اهمیت حفظ سلامت افراد جامعه، در زمینه واردات مواد خوراکی و دارویی سخت‌گیری‌هایی وجود دارد. واردات نوشیدنی‌ها و خوراکی‌ها نیازمند دریافت مجوزهای استاندارد است. عدم تعهد و سرپیچی از این قوانین ممکن است شما را با مشکلاتی مواجه سازد.

برای شرکت در دوره آموزش واردات تا کسب درآمد بالا با وانیکس و معرفی بهترین و پرسودترین کالاها برای واردات کلیک کنید

بهتر است پیش از اقدام برای واردات، مجوزهای لازم برای واردات را دریافت کنید و از آخرین تغییرات قوانین مطلع شوید. شما می‌توانید برای واردات و دریافت مجوزها با یک شرکت تجاری قرارداد ببندید؛ زیراکه این شرکت‌های تجاری از آخرین اخبار حوزه تجارت و مقررات وارداتی اطلاع کامل دارند.

واردات نوشابه انرژی زا با وانیکس
واردات نوشابه انرژی زا با وانیکس

ترخیص کالاها از گمرک فرایندی زمان‌بر و نسبتا طولانی است. شما می‌توانید طی همکاری با شرکت‌های بازرگانی مرحله ترخیص را به آسانی بگذرانید. شرکت‌های بازرگانی مانند وانیکس، سال‌هاست که خدمات واردات و ترخیص کالا انجام می‌دهند.

برای آشنایی دقیق با اینکه ریلیز چیست کلیک کنید

پس از ثبت سفارش شما در سایت، کارشناسان وانیکس برای یافتن مناسب‌ترین فروشنده وارد عمل می‌شوند. تمام مراحل خرید محصول و واردات آن توسط تیم وانیکس انجام می‌شود و شما می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن محصولات مورد نظر خود را درب انبار مورد نظر دریافت کنید.

۰/۵ (۰ نظر)

این مطلب را به اشتراک بگذارید

برای واردات کالا با وانیکس تماس بگیرید تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳

336 تعداد بازدید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست