واردات مودم از چین و دبی با وانیکس

برای همین در ابتدا مراحل واردات مودم از چین و دبی را نام برده و سپس نکات هرکدام از مراحل که عبارت است از خرید مودم از چین و دبی، ترخیص مودم‌های خریداری شده از گمرک کشور چین و دبی و البته ارسال آنها از این مکان‌ها به ایران را بررسی کنیم. درنهایت نیز راجع‌به سود این واردات و البته اینکه برای اجرای عملی مراحل واردات باید چکار کرد و آن را به چه کسی یا شرکتی سپرد توضیح خواهیم داد. تا پایان مقاله با ما باشید تا این این موضوع را بطور کامل بررسی کنیم.

 

 

تقاضا برای مودم در بازار ایران

همانطور که گفتیم، مودم دستگاهی است که از آن برای ایجاد اینترنت خانگی استفاده می‌شود. به بیان ساده، این دستگاه مرکز ارسال ایترنت به شکل وای فای در یک محدوده مشخص مثل محیط خانه یا اداره است. اگر در دانشگاه خود می‌توانید تقریبا در هر جای ساختمان‌ها از اینترنت دانشگاه استفاده کنید، به‌خاطر وجود مودم‌هایی است که در جای‌جای دانشگاه قرار داده شده است. امواج وای‌فای اینترنت بسیار قدرتمندتری نسبت به اینترنت گوشی فراهم کرده و به همین دلیل دارای متقاضی زیادی است و هرساله تعداد بیشتری از منازل، مغازه‌ها، باشگاه‌ها، مراکز خرید و دیگر مکان‌هایی که خدمات اینترنت ارائه می‌دهند از این دستگاه استفاده می‌کنند.

تقاضا برای مودم در بازار ایران

 به همین خاطر واردات مودم از چین و دبی دارای متقاضی زیاد و درنتیجه سود زیادی است. این واردات عملیاتی است که شامل چندمرحله اساسی بوده و ازخرید مودم‌ها در چین و دبی آغاز شده و تا ارسال آنها با ایران ادامه می‌یابد. درادامه قصد داریم این مراحل را باجزئیات کامل توضیح دهیم و به‌اینصورت به‌شما توضیح دهیم که برای داشتن یک واردات مودم از چین ودبی پرسود، باید چکار کنید.

 

 

خرید مودم

اولین مرحله واردات مودم از چین و دبی عبارت است از خرید مودم از کشور چین و شهر دبی. برای اینکه بتوانید مودم‌های موردنیاز خود را از چین یا دبی خریداری کنید، اولین نکته مهم که حائز اهمیت است این است که باید حتما آنها را از یک شرکت معتبر خریداری کنید. پس حتما باید قبل از هرکاری به تحقیق برای یافتن شرکت‌های معتبر فروشنده مودم از چین و دبی اقدام کنید. برای اینکه بتوانید در این کار موفق شوید، لازم است که یک تحقیق اینترنتی دقیق انجام داده و لیستی از این شرکت‌ها پیدا کنید. سپس از شرکت‌های موجود در لیست تقاضای نمونه کرده و براساس کیفیت نمونه‌ها مشخص کنید که ازکدام باید خرید کنید.

خرید عمده مودم از چین و دبی

بعداز تعین شرکت فروشنده مودم در چین و دبی، باید مشخص کنید که برای واردات مودم از چین و دبی کدام نوع خرید بهتر است. اگر شما از شرکت‌ها تعدادی انگشت‌شماری مودم وارد کنید، بااینکه هزینه واردات تغییر نمی‌کند اما سودی هم کسب نمی‌کنید. برای اینکه بتوانید سود خوبی از واردات این دستگاه‌ها کسب کنید، لازم است که حتما آنها را به صورت عمده خریداری کنید.خرید عمده این محصولات سود واردات شما را مشخص کرده و درحقیقت اگر در واردات مودم اقدام به خرید عمده نکنید، اصلا واردات شما یک واردات برای سوددهی نخواهد بود بلکه برای مصرف شخصی خودتان و دوستانتان خواهد بود.

 

 

خرید مودم از چین

حال که مشخص شد برای خرید مودم از چین و دبی باید اول سک شرکت معتبر پیدا کنید و سپس مودم‌ها را بصورت عمده خریداری کنید، نوبت آن است که مراحل ادارای خرید دستگاه‌ها برای واردات مودم از چین و دبی را هم بشناسید.

روش خرید رسمی مودم از چین اینگونه است که شما باید یک پیش‌فاکتور خرید که پروفرما نام دارد برای شرکت چینی ارسال کرده و درآن مشخص کنید که چه تعداد مودم، با چه قیمتی و البته به چه شکلی درخواست دارید. شرکت چینی بعداز دریافت پروفرما اقدام به تهیه مودم‌ها کرده و اگر ازنظر کیفی مشکلی نداشتند آنها را به گمرک چین تحویل می‌دهند تا برای ارسال به ایران آماده گردند.

خرید مودم از دبی

برای خرید مودم‌ها از دبی نیز درست مانند خرید از چین باید عمل کنید. یعنی بعداز اینکه شرکت فروشنده و نوع خرید مشخص شد، باید یک پروفرما برای شرکت موجود در دبی ارسال کنید و درخواست خرید رسمی مودم کنید. در پروفرما باید قیمت مودم‌ها، تعداد انها، نحوه پرداخت هزینه خرید مودم، اطلاعات شرکت خریدار و اطلاعات شرکت فروشنده را مشخص کنید.

بعد از اینکه شرکت موجود در دبی نیز پروفرمای شما را تایید کرد و اجناس را برای ارسال به گمرک دبی فرستاد، شما باید برای ترخیص آنها اقدام کنید که مرحله دوم واردات مودم از چین ودبی است و درقسمت بعد آن را توضیح می‎‌دهیم.

خرید مودم از دبی

ترخیص مودم

گفتیم که بعداز تحویل مودم‌ها به گمرک چین و دبی، شما باید برای ترخیص آنها اقدام کنید. انجام مراحل ترخیص مودم‌ها از چین و دبی جزو مرحله دوم واردات مودم از چین و دبی است. برای انجام این مرحله شما باید یک‌سری مدارک را به اداره گمرک چین یا دبی تحویل دهید. همچنین برای اینکه بازرسان اداره گمرک چین و دبی پی‌گیر کارهای ترخیص مودم‌های شما گردند لازم است که فرم درخواست ترخیص مودم‌ها را نیز تکمیل کنید و تحویل آنها دهید.

بعد از اینکه مدارک و فرم درخواست ترخیص را تحویل گمرک چین و دبی دادید، باید منتظر بمانید تا بازرسان گمرک مودم‌های خریداری شده توسط شما را بررسی کرده و اگر مشکلی نداشتند برای شما برگه ترخیص آنها را صادر کنند. برگه ترخیص حاوی یک مبلغ مشخص به‌نام حق گمرکی است که شما تنها با پرداخت آن می‌توانید مودم‌ها را تحویل گرفته و برای ارسال به ایران آماده کنید. این هزینه برحسب کیفیت مودم‌ها و البته تعداد انها تعیین می‌شود.

 

 

حمل و نقل مودم از چین و دبی

آخرین مرحله واردات مودم از چین و دبی عبارتست از ارسال این اجناس از چین و دبی به ایران. برای ارسال مودم‌ها از دبی به ایران تنها یک راه کارگو دریایی وجود دارد که درآن از یک کشتی باری برای ارسال اجناس استفاده می‌شود.

برای ارسال مودم‌ها از چین به ایران ۳ راه کارگو دریایی، کارگو زمینی که وسیله حمل‌ونقل درآن قطار باری است و کارگو هوایی که درآن از هواپیمای باری برای انجام اینکار استفاده می‌شود وجود دارد. شما بسته به شرایط واردات و اینکه قصد دارید چقدر هزینه کنید، می‌توانید یکی از این ۳ راه را برای ارسال مودم‌ها از چین به ایران انتخاب کنید.

حمل و نقل مودم از چین و دبی

سود واردات مودم چقدر است

سود واردات مودم از چین و دبی رابطه مستقیمی با خرید عمده این اجناس دارد. اگر شما مودم‌ها را بصورت عمده خریداری کنید درواقع تعداد زیادی از آنها را با قیمتی اندک از چین خریداری کرده‌اید و درعوض می‌توانید آنها را با قیمتی بیشتر در بازار ایران به فروش برسانید.

تفاوت قیمت خرید مودم در چین و قسمت فروش آنها در کشور چین نیز تعیین کننده مقدار سود وادرات این محصولات است. هرچه این اختلاف قیمت بیشتر باشد، سود واردات مودم برای شما بیشتر خواهد بود.

وارد کننده مودم

یک سوال این وسط وجود دارد که هنوز پاسخ داده نشده اما احتمالا در ذهن شما جولان داده و نیاز دارید پاسخ ان را بدانید. آیا برای واردات مودم از چین و دبی شما خودتان شخصا باید به چین یا دبی رفته و اقدام به انجام مراحل خرید، ترخیص و ارسال مودم‌ها به ایران کنید؟ قطعا خیر؛

زیرا شما نه تجربه و نه دانش انجام این کار را ندارید. پس چاره چیست؟ چاره این است که شما باید کار واردات را به واردکننده که همان شرکت بازرگانی واسطی است که قرار است کارهای شما را انجام دهد بسپارید.

واردات مودم از چین و دبی با شرکت وانیکس

این شرکتی که در قسمت قبل راجع به آن صحبت کردیم، بنابر پیشنهاد ما عبارت است از شرکت وانیکس. شما می‌توانید برای انجام مراحل واردات مودم از چین و دبی کارهای خود را به شرکت بازرگانی وانیکس بسپارید. این شرکت می‌تواند تمام مراحل خرید مودم از چین و دبیف ترخیص آنها از گمرک چین و دبی و ارسال انها به ایران را انجام دهد.

این در حالی است که با توجه به تجربیاتی که شرکت وانیکس در این عملیات دارد، هزینه انجام تمام مراحل واردات برای شما بسیار پایین تمام شده و البته بدون هیچ دردسری می‌توانید مودم‌ها را در ایران تحویل بگیرید.

حرف آخر

امروزه خانه‌ای وجود ندارد که قصد خرید مودم یا تعویض آن را نداشته باشد. این درحالیست‌که تمام ادارات دولتیف بانک‌ها، شرکت‌ها، فروشگاه‌ها  و دیگر مکان‌های با خدمات عمومی ازقبل به مودم مجهز شده‌اند و اهمیت استفاده از آن را دریافته‌اند. با توجه به این توضیحات منطقی است که واردات مودم از چین و دبی دارای متقاضی زیادی در ایران باشد و البته سودی مناسب برای واردکننده به ارمغان آورد.

 

 

هدف از تالیف چنین مقاله‌ای این بود که شما در زمینه واردات مودم از دو خطه دبی و چین یک راهنمای کامل دراختیار داشته باشید تا بدانید اگر روزی قصد واردات این مودم‌ها را داشتید، باید چکار کنید.

سوالات متداول درباره واردات مودم

  • برای اینکه کارهای واردات مودم از چین و دبی خوب انجام شود چکار کنیم؟

ازآنجا که شما تجربه انجام اینکار را ندارید، بهترین کار این است که آن را به یک شرکت بازرگانی مثل وانیکس بسپارید.

  • راه ارسال مودم‌ها از دبی به ایران کدام است؟

کارگو دریایی، راه ارسال این وسایل از دبی به ایران است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *