واردات ماشین حساب از چین و دبی با وانیکس

همه این‌ها علتی کاملا واضح، منطقی و درست به شمار می‌روند که انجام صادرات و واردات از امارات متحده عربی جزو پر سودترین شغل‌ها برای بازرگانان و تاجرین شده است. از این رو بازرگانان و واردکنندگان بسیاری تصمیم می‌گیرند درمورد مراحل، الزامات، قوانین و مقررات واردات و صادرات کالا از این دو کشور سر دربیاورند و به این کار بپردازند. به همین خاطر تصمیم گرفتیم عنوان مطلب امروز را به واردات ماشین حساب از چین و دبی اختصاص دهیم.

 

 

نحوه واردات ماشین حساب از کشور چین

در ادامه یک‌سری نکات بسیار مهم که نیاز است در زمان واردات calculator از کشور چین به یاد داشته باشید برای شما بیان می‌کنیم:

اگر قصد دارید کار واردات از کشور چین و امارات را آغاز کنید، نیاز است توجه داشته باشید که یک‌سری تعهدات وجود دارد. حتی اگر شما یک بازرگان کاملا حرفه‌ای و باتجربه هستید، بازهم نیاز است با اسنادی که هنگام این نوع کالای کاربردی از کشور چین نیاز دارید به طور کامل آشنایی داشته باشید. همچنین باید قادر باشید محصولات گمرکی را به صورت قانونی و بدون هیچ مشکل و اختلالی ترخیص کنید.

نحوه واردات ماشین حساب از کشور چین

  • از کد کالای صحیح استفاده کنید

کد محصول مناسب را برای کالاهایی که وارد می‌کنید بیابید. شما قادر خواهید بود با مورد استفاده قرار دادن تعرفه‌های تجاری دولت به این کدها دست پیدا کنید، همچنین می‌توانید کدهای محصول، عوارض و همین‌طور نرخ مالیات را نیز جستجو کنید.

  • نیاز است مالیات بر ارزش افزوده واردات کالا را بپردازید

در هنگام انجام واردات ماشین حساب از کشور چین، شما به عنوان واردکننده نیاز است بغیر از مجموع ارزش گمرکی و همین‌طور حقوق ورودی کالا، مالیات بر ارزش افزوده واردات را نیز بپردازید. منظور از ارزش گمرکی تمام هزینه کالاها از جمله مبلغ توسعه که به تامین‌کننده کالا می‌پردازید، کل هزینه‌های حمل و نقل بار و همین‌طور عوارض واردات است. توجه داشته باشید که شما باید اطمینان حاصل کنید که همه مالیات بر ارزش افزوده واردات را پرداخت کرده‌اید. در حالت عادی بعد از پرداخت مالیات شما گواهی مشخصی دریافت می‌کنید. آن گواهی اثبات می‌کند شما مالیات بر ارزش افزوده مرتبط با واردات کالا را پرداخته‌اید.

 

 

  • هر گونه هزینه ضروری را پرداخت کنید

بیشتر محصولات وارداتی از کشور چین و امارات متحده عربی شامل عوارض گمرکی می‌شوند. حقوق گمرکی برخی اوقات با نام حقوق ورودی یا تعرفه گمرکی، مالیات مرتبط با واردات کالا و تعرفه واردات کالا نیز شناخته می‌شود. حقوق گمرکی درواقع مالیاتی است که از بعضی از صادرات توسط مقامات بزرگ گمرکی کشور چین و امارات اخذ می‌شود. برخی از محصولات تولید شده در کشور چین و امارات ممکن است شامل اقدامات ضد دامپینگ شوند. به این معنی که امکان دارد نیاز به پرداخت برخی عوارض اضافی وجود داشته باشد، به همین خاطر حتماً این موضوع را مورد بررسی قرار دهید تا متحمل پرداخت هزینه‌های اضافی نشوید.

نحوه واردات ماشین حساب از کشور چین

تمام افرادی که در زمینه واردات calculator از کشور چین و امارات فعالیت می‌کنند، بی شک نیازمند یک کارت بازرگانی هستند. همین‌طور همه افراد حقوقی و حقیقی این شرایط را دارند که واردات این ابزار را انجام دهند، تنها با این شرط که اقدام به واردات محصولی کنند که از نظر دولت کاملا مجاز است. درواقع منظور این است که آن کالا جزو کالاهای ممنوعه نباشند. درمورد ماشین حساب نیاز به نگرانی نیست؛ زیرا این کالا جزو کالاهای ممنوعه محسوب نمی‌شود. شرط دیگر این است که بازرگانان و تاجران کارت بازرگانی خود را به صورت سالانه تمدید کنند.  ممکن است برایتان بسیار جالب و البته مفید باشد اگر بدانید روش‌های دیگری نیز به غیر از مورد استفاده قرار دادن کارت بازرگانی جهت واردات کالایی هم‌چون ماشین حساب از چین و دبی به کشور ایران وجود دارد. مناسب‌ترین و بهترین روش را می‌توان‌ مورد استفاده قرار دادن کارت بازرگانی شرکت‌های فعال در زمینه واردات دانست. درحقیقت شما قادر خواهید بود با کمک گرفتن از این شرکت‌ها، واردات کالای خود را با آسودگی و بدون نیاز به کارت بازرگانی انجام دهید. در ادامه شما را در انتخاب چنین شرکتی راهنمایی می‌کنیم.

 

 

واردات ماشین حساب از چین و دبی با وانیکس

شرکت وارداتی و بازرگانی وانیکس جزو معتبرترین و باتجربه‌ترین شرکت‌های فعال در حوزه واردات کالا است. اگر شما به تازگی کار واردات را آغاز کرده‌اید و آشنایی کامل با مراحل آن ندارید، کمک گرفتن از یک شرکت فعال در این زمینه می‌تواند برای شما بسیار خوب و کارآمد باشد. هنگامی که شما به عنوان یک وارد کننده در کنار خود متخصصان و کارشناسان این زمینه را داشته باشید، واردات کالای شما با موفقیت به انجام خواهد رسید. همچنین قابل توجه است که مالیات و عوارض هم برعهده آن فرد یا شرکتی قرار می‌گیرد که با آن همکاری می‌کنید.

واردات ماشین حساب از چین و دبی با وانیکس

به صورت کلی باید بگوییم که انجام واردات ماشین حساب از کشور چین و امارات بدون گمرک تقریبا امری نشدنی است. با این وجود شرکت وارداتی و بازرگانی وانیکس اقدامات و همین‌طور عملکردهای مفید و خوبی در این باره به ثبت رسانده است.

از این رو موفق شده هزینه گمرک را به حداقل برساند. این مجموعه با داشتن ارتباطات بسیار قوی و همین‌طور سابقه طلایی در این حوزه، توانسته شرایط واردات calculator از چین و دبی به کشور ایران را به مراتب آسان‌تر کند. همچنین دیگر نیازی نیست مبالغ کاملا اضافی را به گمرک بپردازید. از دیگر خدمات آن‌ها می‌توان به واردات کالا از طریق پست، انبارداری در چین، انبارداری در دبی و واردات کالا از چین با سرمایه کم اشاره کرد.

سئوالات متداول درباره واردات ماشین حساب

  • واردات از چین با سرمایه کم شامل واردات ماشین حساب هم می‌شود؟

بله. شرکت بازرگانی وانیکس امکان واردات ماشین حساب از چین و دبی با سرمایه کم را فراهم کرده است. این نوع واردات اینگونه است که شما با سرمایه اندک حتی درحد ۵۰ میلیون هم می‌توانید در واردات ماشین حساب سرمایه‌گذاری کنید.

  • خرید از چین علی بابا برای واردات ماشین حساب چگونه است؟

شما می‌توانید برای وارد کردن ماشین حساب از چین از طریق سایت علی بابا هم اقدام کنید. یعنی خرید خود را از پلتفرم علی بابا و روش انتقال پستی آنها انجام دهید که روشی مقرون به‌صرفه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *