واردات لوکس متر از چین و دبی با وانیکس

برای اینکه بتوان واردات لوکس متر از چین و دبی را به‌روش درست انجام داد، باید درابتدا خود لوکس‌متر  و کاربردهای آن را بشناسیم. سپس باید به‌سراغ مراحل کلی وادرات این وسیله یعنی خرید لوکس‌متر، ترخیص آن از گمرک چین و دبی و ارسال آنها از چین یا دبی به ایران برویم و نکات مربوط به هرمرحله را بررسی کنیم. اینگونه می‌توان یک واردات پرسود برای این دستگاه انجام داد.

 

 

لوکس متر چیست

همانطور که گفتیم لوکس‌متر (LUX Meter) وسیله‌ای است که با آن مقدار روشنایی یک محیط سنجیده می‌شود. این دستگاه براساس تعریف مقدار روشنایی یک محیط برحسب شدت نور تابیده از منبع نور بر واحد زاویه فضایی به‌دست می‌آید. در واقع روشنایی یک محیط برحسب مقدار روشنایی ذاتی یک منبع نور و فضایی که این نور درآن توزیع می‌شود تعریف می‌شود. برای مثال اگر برفرض مثال یک لامپ ۲۰۰ وات باروشنایی مشخص ۱ کندل داشته باشیم که در دو اتاق یکی به حجم ۱۰۰۰ مترمکعب و دیگری ۸۰۰۰ مترمکعب گذاشته شود، روشنایی اولی بیشتر از روشنایی دومی خواهد بود چرا که فضای کوچکتری دارد.

لوکس متر چیست

اما از این دستگاه درچه مواردی استفاده می‌شود؟ این دستگاه در صنایع مختلفی مثل عکاسی، صنعت روشنایی، طراحی کلاس‌های آموزشی، طراحی مکان‌های نمایش هنری و البته صحنه‌های فیلم‌برداری استفاده می‌شود. روش کار اینگونه است که از قبل مشخص می‌شود که هرمحل چه مقدار روشنایی نیاز دارد، سپس با دستگاه لوکس‌متر این مقدار را در عمل اندازه گرفته و اگر کاهش یا افزایش داشت، طراحی و طرز قرارگیری لامپ‌ها طوری تغییر خواهد کرد که مقدا روشنایی محل با مقدار روشنایی موردانتظار برابر شود. باتوجه به این توضیحات، واردات لوکس متر از چین و دبی کاربرد و تقاضای زیادی دارد.

 

 

خرید لوکس متر

اولین مرحله برای واردات لوکس متر از چین و دبی یافتن یک شرکت فروشنده لوکس متر در چین یا دبی و ارسال درخواست خرید رسمی برای آنها است. این درخواست خرید رسمی پروفرما نام دارد و شامل اطلاعاتی مثل مشخصات فروشنده، مشخصات خریدار، قیمت لوکس‌مترها، تعداد آنها و البته نحوه پرداخت هزینه خرید آنها است. شرکت موجود در چین یا دبی بعداز دریافت پروفرما اقدام به تهیه لوکس‌مترها کرده و اگر ازنظر کیفی مشکلی نداشتند آنها را برای ارسال به ایران به گمرک کشور چین یا شهر دبی تحویل می‌دهند. دراین مرحله شما باید برای ترخیص لوکس‌مترها وارد عمل شوید که درمراحل بعد توضیح می‌دهیم این عملیات چگونه انجام می‌شود.

خرید عمده لوکس متر از چین و دبی

مهم‌ترین نکته در امر خرید و واردات لوکس متر از چین و دبی این است که باید حتما آنها را بصورت عمده خریداری کنید. درخرید عمده شما تعداد زیادی لوکس‌متر را با قیمتی اندک خریداری کرده و درعوض در بازار ایران با قیمتی بیشتر خواهید فروخت. این نکته باعث می‌شود که همه بازرگانان و تجار برای واردات لوکس‌متر و دیگر محصولات از چین و دبی خرید عمده را انتخاب کنند. در قسمت سود واردات لوکس‌متر توضیح خواهیم داد که این نوع خرید تضمین‌کننده سود واردات شما نیز خواهد بود.

خرید لوکس متر از چین

 برای واردات لوکس متر از چین و دبی دانستیم که اولین نکته مهم این است که این وسیله‌ها را باید از یک شرکت معتبر در چین خریداری کرد.  والبته برای خرید آنها باید روش خرید عمده را برگزید. رعایت این نکات باعث می‌شود که مرحله اول این واردات که همین خرید وسایل است، بصورت درست و موفقیت‌آمیزی انجام شود و البته سود واردات شما را تضمین کند؛ پس بهتر است برای اینکه اصولی در این مرحله پیش روید یک چک‌لیست مناسب از کارهایی که باید انجام دهید تهیه کرده و مرحله به مرحله آنها را انجام دهید.

 

 

خرید لوکس متر از چین

خرید لوکس متر از دبی

برای انجام مرحله خرید لوکس‌متر از دبی نیز درست مانند خرید از چین مهم‌ترین نکته این است که شما اول یک شرکت معتبر در دبی پیدا کرده و سپس برای آنها درخواست خرید رسمی که همان پروفرما است را ارسال کنید. انجام مراحل خرید از دبی نیز نیازمند تهیه یک چک‌لیست مناسب از انجام مراحل است.

این مراحل نیز مانند خرید از چین عبارت است از یافتن شرکتی معتبر در دبی برای خرید، ارسال پروفرمای خرید و البته درخواست خرید عمده لوکس‌مترها. اگر این مراحل را درست انجام دهید، سود واردات شما تضمین شده و باقی مراحل نیز به‌درستی پیش می‌رود.

ترخیص لوکس متر

همان‌طور که گفتیم، مرحله دوم واردات لوکس متر از چین و دبی عبارتست از ترخیص این محصولات از گمرک چین یا گمرک شهر دبی. برای انجام کارهای ترخیص لازم است یک‌سری مدارک را تهیه کنید و به گمرک کشور چین یا شهر دبی تحویل دهید. این مدارک عبارتنداز کارت بازرگانی، بارنامه و پروفرمای خرید لوکس‌مترها.

 

 

شما بعد از اینکه این موارد را تهیه کردید و تحویل گمک چین یا دبی دادید، بازرسان گمرک چین یا دبی اقدام به بررسی لوکس‌مترهای شما کرده و اگر مشکلی نداشتند برای شما برگه ترخیص آنها را صادر می‌کنند. البته صدور برگه ترخیص وابسته است به اینکه مبلغی نیز به‌نام حق گمرکی به گمرک ای مکان‌ها پرداخت کنید که براساس نوع لوکس‌مترها متغیر خواهد بود.

حمل و نقل لوکس متر از چین و دبی

آخرین مرحله وادرات لوکس متر از چین و دبی عبارتست از ارسال این محصولات از کشور چین یا شهر دبی به ایران. این مرحله را می‌توانید از سه راه انجام دهید. راه اول ارسال لوکس‌مترها ازطریق خشکی و با قطار باری است.

راه دوم ارسال محصولات ازراه دریا و با کشتی باری بوده و راه سوم نیز ارسال این لوکس‌مترها ازراه هوای و با هواپیمای باری است. انتخاب هرکدام ازاین روش‌ها مزایا و معایب خاص خود را دارد. اما بطور متداول روش ارسال ازطریق کشتی دریایی بهترین روش است. چراکه هم هزینه کمتری برای شما خواهد داشت و هم اینکه امن‌تر است.

حمل و نقل لوکس متر از چین و دبی

سود واردات لوکس متر چقدر است

 سود وادرات لوکس متر از چین و دبی با خرید عمده تضمین می‌شود. علت آنهم درمرحله اول تفاوت قیمت خرید این وسایل در چین و قیمت فروششان در بازار ایران است. شما ازطریق خرید عمده لوکس‌مترها را از چین با قیمتی اندک خریداری کرده و با قیمتی بیشتر در بازار ایران به‌فروش می‌رسانید. همین تفاوت قیمت سود شما را تشکیل می‌دهد.

از طرفی تقاضای بالا برای واردات این دستگاه از چین و دبی به ایران نیز دلیل دیگری برای سودآور بودن وادرات این دستگاه‌ها است. تقریبا هر ساخت‌وساز و طراحی فضای بسته‌ای نیاز به مطالعات مهندسی روشنایی و البته دستگاه لوکس‌متر دارد. درنتیجه تقاضای خرید برای این دستگاه در ایران بسیار زیاد است و همین تقاضای بالا تضمین‌کننده سود شما خواهد بود.

وارد کننده لوکس متر

وادرات لوکس متر از چین و دبی نیاز به رفتن شخصی به این مکان‌ها و انجام دادن کارهای خرید، ترخیص و ارسال کالاها دارد. به این شخص واردکننده می‌گویند که  می‌تواند خود شما باشد یا اینکه شخص دیگری که اجازه قانونی انجام اینکار را از جانب شما دارد.

 

 

عموما این شخص که اجازه قانونی واردات لوکس‌متر ازجانب شما را دارد ازطریق یک شکرت بازرگانی واسطه دراختیار شما قرار می‌گیرد. شما می‌توانید با استفاده از یک شرکت بازرگانی واسطه باتجربه و افرادی که در اختیار شما قرار می‌دهد، کارهای واردات لوکس‌متر خود را به‌خوبی پیش ببرید. این شخص می‌تواند کارهای خرید، ترخیص و ارسال لوکس‌مترها را به‌جای شما انجام دهد. اما کدام شرکت برای انجام اینکار مناسب است؟

واردات لوکس متر از چین و دبی با شرکت وانیکس

شرکت بازرگانی وانیکس به‌عنوان یک شرکت بازرگانی واسطه باتجربه می‌تواند کارهای واردات لوکس متر از چین و دبی را برای شما به‌سادگی و با هزینه‌ای بسیار اندک انجام دهد. شرکت وانیکس دارای افراد متخصص وادرکننده‌ بسیاری است که هرکدام می‌توانند به‌خاطر تجربه و دانش بالایی که در امر واردات دستگاه‌های مختلف از چین و دبی دارند، کار بخش‌های مختلف واردات دستگاه لوکس‌متر را برای شما انجام دهند.

مثلا فورواردرهای موجود در چین و دبی ازجانب شرکت وانیکس توانایی انجام کارهای خرید و ترخیص کالاها را دارند. شما می‌توانید کارهای واردات لوکس‌متر خود را به این شرکت بسپارید و بدون اینکه نیاز باشد به چین یا دبی سفر کنید، در ایران اجناس خود را تحویل بگیرید.

حرف آخر

در این مقاله سعی کردیم توضیح دهیم که اصلا لوکس‌متر چیست و چه کاربردی دارد؟ این دستگاه به‌خاطر کاربردهای وسیعی که درزمینه طراحی اتاق با روشنایی مختلف و البته دیگر مکان‌های هنری و صنعتی دارد، به‌نوعی مهم‌ترین وسیله برای مهندسان روشنایی محسوب می‌شود.

به همین دلیل تقاضای بالایی برای واردات لوکس متر از چین و دبی وجود دارد که سودآور بودن آن را کاملا توجیه می‌کند. شما می‌توانید با واردات این دستگاه‌ها توسط شرکت وانیکس به‌سادگی سود مناسبی کسب کنید.

 

 

سوالات متداول درباره واردات لوکس متر

  • لوکس‌متر دراصل چه چیز را اندازه‌گیری می‌کند؟

لوکس‌متر وسیله‌ای است برای اندازه‌گیری مقدار روشنایی یک محیط که براساس مقدار نور رسیده از منبع روشنایی تقسیم بر زوایه فضایی که نشان‌دهنده حجم محیطی است که نور درآن پخش می‌شود.

  • چرا وادرات لوکس متر از چین و دبی سودآور است؟

علت سودآور بودن واردات این وسیله درمرحله اول تقاضای بالایی است که برای واردات آن وجو دارد  و درمرحله دوم، تفاوت قیمت خرید این محصول در چین و دبی و قیمت فروش آن در بازار ایران.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *