واردات لوازم شنا از چین و دبی با وانیکس

اما واردات لوازم شنا از چین و دبی شامل چه مراحلی است و انجام آن باید چگونه صورت گیرد تا برای شما سودآور باشد؟ درادامه این مقاله درابتدا مراحل این واردات یعنی خرید لوازم شنا از چین و دبی، ترخیص آنها از گمرک چین و دبی و ارسالشان به ایران و نکاتی که دارند را بررسی می‌کنیم و سپس به‌سراغ بررسی اینکه این واردات چقدر سودآور است می‌رویم و درنهایت شرکت بازرگانی که می‌تواند انجام این مراحل را برای شما انجام دهد معرفی خواهیم کرد. پس اگر به این موضوع علاقه دارید حتما تا پایان مقاله با ما همراه باشید تا بطور کامل آن را برای شما توضیح دهیم.

 

 

لوازم شنا و کاربردهای آن

هدف از واردات لوازم شنا از چین و دبی این است که یک‌سری لوازم که برای آموزش شنا به مبتدیان این ورزش لازم است دردسترس باشد، لوازمی که حرفه‌ای‌ها ازآن استفاده می‌کنند و البته وسایلی که مربیان برای انجام کار خود به آن نیاز دارند به ایران وارد شود. برای مثال لوازمی مثل عینک شنا، بینی‌بند، کلاه شنا و تخته شنا از جمله وسایلی است که هم برای مربی، هم برای مبتدی و هم برای شخص حرفه‌ای در شنا باید وارد کشور شود. پس متقاضی این وسایل تمام کسانی هستند که درحال یادگیری، یاددادن و حرفه‌ای کارکردن در ورزش شنا هستند. علاوه بر این نجات غریقان نیز به این وسایل نیاز دارند. ازاین‌نظر است که واردات این وسایل بسیار سودآور است.

لوازم شنا و کاربردهای آن

اما برای اینکه بتوانیم واردات لوازم شنا از چین و دبی را به‌شکل درست و البته سودآورش انجام دهیم باید چکار کنیم. اولا باید مراحل انجام ان یعنی خرید، ترخیص و ارسال این لوازم را به‌دقت شناخته و نکات هرکدام را به درستی بشناسیم. برای مثال مرحله خرید این لوازم از چین و دبی خودش دارای نکات بسیار زیادی است که بسیار هم مهم هستند. پس درادامه ابتدا این نکات مرحله خرید لوازم شنا را توضیح می‌دهیم و سپس به‌سراغ نکات مراحل بعدی آن می‌رویم.

 

 

خرید لوازم شنا

اولین مرحله واردات لوازم شنا از چین و دبی عبارتست از خرید این لوازم از کشور چین یا شهر دبی. شما برای اینکه بتوانید واردات پرسودی درزمینه لوازم شنا داشته باشید باید بهترین کیفیت‌های این وسایل را وارد کشور کنید. خدارراشکر که کشور چین و شهر دبی در زمینه تولید لوازم شنای باکیفیت بسیار موفق عمل کرده‌اند. تنها کافی است که شما کمی دراینترنت سرچ کرده و لیستی از بهترین این شرکت‌ها تهیه کنید تا بتوانید یک شرکت فروشنده لوازم شنای مناسب را ازمیان آنها انتخاب کنید. برای اینکه بتوانید درنهایت ازمیان لیستی که تهیه کرده‌اید دست به انتخاب بزنید، بهترین کار این است که ازهرکدام از شرکت‌ها درخواست نممونه کرده و براساس کیفیت نمونه‌ها دست به انتخاب بزنید.

خرید عمده لوازم شنا از چین و دبی

بعد از اینکه توانستید یک شکرت مناسب برای خرید لوازم شنا انتخاب کنید، باید به‌سراغ انتخاب روش خرید مناسب برای پرسود بودن واردات لوازم شنا از چین و دبی بروید. درقسمت سود واردات این لوازم توضیح خواهیم داد که چه‌نوع خریدی برای سودآور بودن این واردات مناسب است اما فعلا باید بدانید که این خرید مناسب همان خرید لوازم شنا بصورت عمده است.

خرید عمده لوازم شنا از چین و دبی

شما اگر خرید عمده را برای واردات این لوازم انتخاب نکنید، آنگاه مجبور خواهید بود که برای هر وسیله‌ای که تمام می‌شود دوباره به چین با دبی سفر کنید و این یعنی هزینه واردات اضافی که نه‌تنها برای سودآور بودن وادرات مناسب نیست بلکه به‌ضرر آن هم خواهد بود. پس بهترین روش خرید، خرید عمده این محصولات است.

 

 

خرید لوازم شنا از چین

حال که دریافتید پیدا کردن یک شرکت فروشنده باکیفیت در چین و دبی برای خرید لوازم شنا و واردات لوازم شنا از چین و دبی چقدر اهمیت دارد و البته خرید عمده بهترین نوع خرید این لوازم است، نوبت به توضیح این موضوع می‌رسد که برای رسمی کردن خرید این لوازم از چین و دبی باید چکار کرد. برای اینکه مرحله خرید لوازم شنا را به صورت رسمی تمام کنید لازم است که یک پیش‌فاکتور برای شرکت فروشنده در چین ارسال کنید. این پیش‌فاکتور را پروفرما نیز می‌‎نامند و شامل اطلاعاتی مثل قیمت خرید لوازم شنا، تعداد آنها و نحوه پرداخت هزینه خرید آنها است. نکته مهم در این مورد آن است که باید حتما پروفرما بادقت و بدون ابهام تکنیل شود.

خرید لوازم شنا از دبی

برای انجام مرحله اول واردات لوازم شنا از چین و دبی یعنی خرید لوازم شنا از دبی بصورت رسمی لازم است که مانند خرید از چین، برای شرکت موجود در شهر دبی نیز یک پروفرما ارسال کنید. در پروفرما همانطور که بیان شد باید اطلاعاتی مثل قیمت خرید لوازم شنا، تعداد درخواستی، نحوه پرداخت هزینه خرید لوازم شنا، اطلاعات مربوط به شرکت فروشنده و اطلاعات خریدار درج شود.

 

 

خرید لوازم شنا از دبی

در این مرحله شرکت  چینی یا موجود در شهر دبی بعداز دریافت پروفرمای شما اقدام به تهیه لوازم شنا کرده و اگر مشکلی کیفی نداشتند، آنها را برای ارسال به ایران تحویل اداره گمرک چین یا شهر دبی می‌دهند. اینکار برای این است که اداره گمرک اجازه قانونی ارسال این لوازم را برای لوازم شنای شما صادر کرده و شما بتوانید به صورت قانونی آنها را به ایران وارد کنید.

ترخیص لوازم شنا

بعداز اینکه لوازم شنا خریداری شده توسط شما به گمرک شهر دبی یا کشور چین تحویل داده شد، نوبت به انجام مراحل ترخیص آنها می‌رسد. برای ترخیص این لوازم از گمرک شهر دبی یا کشور چین لازم است که یک‌سری مدارک تهیه کرده و به اداره گمرک کشور چین یا شهر دبی تحویل دهید.

مرحله دوم واردات لوازم شنا از چین و دبی که همین ترخیص لوازم شنا از گمرک کشور چین و شهر دبی است با تحویل مدارکی مثل بارنامه، کارت بازرگانی و پروفرمای خرید این لوازم به اداره گمرک چین یا دبی انجام می‌شود. بازرسان اداره گمرک چین یا دبی بعداز دریافت مدارک اقدام به بررسی لوازم شنا کرده و اگر مشکلی قانونی وجود نداشت باشد برگه ترخیص آنها را برای شما صادر می‌کنند تا بتوانید برای ارسال به ایران آنها را آماده کنید.

وارد کننده لوازم شنا

برای انجام تمام کارهای واردات لوازم شنا از چین و دبی لازم است که شخصی در کشور چین یا شهر دبی حضور داشته باشد و ازطرف شما کارهای اداری این عملیات را انجام دهد. یعنی باید یک نفر که اجازه حقوقی شما را دارد در کشور چین یا شهر دبی حضور داشته باشد و برای انجام کارهای خرید، ترخیص و ارسال لوازم شنا اقدام کند.

وارد کننده لوازم شنا

این شخص البته فورواردر نیز نامیده شده و ازطرف شرکت‌های بازرگانی واسطه دراختیار شما قرار می‌گیرند. درپایان مقاله همزمان با معرفی شرکت بازرگانی واسطه که می‌توانید کارهای خود را به آن بسپارید بیشتر درمورد وظایف فورواردر توضیح می‌دهیم.

حمل و نقل لوازم شنا از چین و دبی

مرحله آخر واردات لوازم شنا از چین و دبی عبارتست از ارسال این لوازم از چین و دبی به ایران. این مرحله درست بعداز اینکه شما توانستید لوازم شنای خریداری شده خود را از گمرک چین یا دبی تحویل بگیرید شروع شده و شما می‌توانید با شرکت‌های کارگو آن را انجام دهید.

کارگو نامی برای شرکت‌های حمل‌ونقل بین‌المللی است که اجناس را از کشوری به کشور دیگر با استفاده از وسایل باری انتقال می‌دهند. مثلا کارگو دریایی یعنی ارسال لوازم شنا از چین و دبی به ایران با استفاده از کشتی باری. جالب است بدانید متداول‌ترین روش برای ارسال لوازم شنا از چین و دبی به ایران همین کارگو دریایی است.

سود واردات لوازم شنا چقدر است

اما سود واردات لوازم شنا از چین و دبی براساس خرید عمده چگونه محاسبه می‌شود؟ در خرید عمده همانطور که می‌دانید، شما تعداد زیادی از لوازم شنا را با قیمتی بسیار پایین خریداری کرده و با قیمتی بالاتر در بازار ایران به‌فروش خواهید رساند.

این اختلاف هزینه میان قیمت خرید لوازم شنا از کشور چین و دبی و قیمت فروش آنها در بازار ایران مقدار سود واردات این لوازم را مشخص می‌کند. هر چه این اختلاف قیمت بیشتر باشد نیز سود واردات لوازم شنا بیشتر خواهد بود.

 واردات لوازم شنا از چین و دبی با شرکت وانیکس

برای اینکه بتوانید مراحل واردات لوازم شنا از چین و دبی را به‌سادگی و با کمترین هزینه ممکن انجام دهید، بهترین کار این است که انجام آنها را به شرکت بازرگانی وانیکس بسپارید. این شرکت با داشتن فورواردرهای با تجربه و آگاه در کشور چین و شهر دبی می‌تواند تمام مراحل خرید، ترخیص و ارسال لوازم شنا از چین و دبی برای شما به‌ساده‌ترین شکل و در کمترین زمان ممکن انجام داده و وارداتی پرسود برای شما فراهم آورد. تنها کافی است که با این شرکت تماس گرفته و کارهای واردات لوازم شنای خود را به آنها بسپارید و سپس درایران منتظر دریافت این کالاها بمانید.

حرف آخر

واردات لوازم شنا از چین و دبی موضوع این مقاله ما بود. لوازمی که برای یادگیری شنا، آموزش شنا، مسابقات حرفه‌ای شنا و نجات غریق باید دراختیار مردم باشد. این لوازم از عینک‌شنا، بینی‌بند، تخه شنا، فین شنا و البته کلاه شنا تشکیل شده و مورداستفاده تمام باشگاه‌های آموزش شنا است. برای اینکه بتوانید این لوازم را وارد کشور کنید لازم است که به نکاتی که در این مقاله به آن اشاره کردیم به‌خوبی توجه کرده و بادقت آنها را پیاده کنید. امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید بوده باشد.

سوالات متداول درباره واردات لوازم شنا

  • چگونه می‌توان سود واردات لوازم شنا از چین و دبی را به حداکثر رسانید؟

با انتخاب روش خرید این لوازم بصورت عمده می‎توان سود واردات این لوازم را به حداکثر رسانید.

  • متداول‌ترین روش ارسال این اجناس از چین و دبی به ایران کدام است؟

روش کارگو متداول‌ترین روش برای ارسال این اجناس از چین و دبی به ایران است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *