واردات لوازم آشپزخانه از چین و دبی با وانیکس

اصلا جای نگرانی نیست، افراد زیادی مثل شما از شرایط مناسب برخوردار نیستند. از این رو شرکت‌های وارداتی و بازرگانی جهت کمک به افرادی مانند شما تاسیس شدند. شما می‌توانید با همکاری با آن‌ها نیاز به سفر رفتن را از بین ببرید و تمام کالاهایی را که در ذهن دارید با آسودگی خاطر از کشور امارات و چین وارد ایران کنید. در انتهای این مطلب شما را در انتخاب یک شرکت وارداتی و بازرگانی معتبر و باتجربه راهنمایی می‌کنیم. اما قبل از آن قصد داریم شیوه واردات لوازم آشپزخانه از چین و دبی را برای شما بیان کنیم.

 

 

واردات لوازم آشپزخانه از چین و دبی

همانطور که می‌دانید ایران با تحریم‌های گسترده‌ای روبرو شده است. متاسفانه این تحریم‌ها مشکلات و اختلالات بسیاری را برای واردات لوازم آشپزخانه از چین و دبی به وجود آورده‌اند. از این رو برخی از بازرگانان برای واردات این لوازم دست به کارهای غیر قانونی زده و این کالاها را به صورت قاچاق وارد کشور می‌کنند.

واردات لوازم آشپزخانه از چین و دبی

بخش عمده لوازم آشپزخانه در کشور ما توسط واردات این لوازم از دبی تامین می‌شود. اما جدیدا واردات لوازم آشپزخانه به آسودگی قبل نبوده و با سخت‌گیری زیادی مواجه شده است. همچنین برخی قوانین نیز وجود دارند که باید به صورت کامل با آن‌ها آشنایی داشته باشید. در ادامه به برخی از این قوانین اشاره می‌کنیم.

 

 

مزایای واردات لوازم آشپزخانه از کشور چین و امارات

قابل توجه است که برای واردات لوازم آشپزخانه از چین و دبی تنوع فوق‌العاده‌ای پیش روی شماست و در خرید و انتخاب محصول با گستردگی در تنوع کالاها رو به رو خواهید بود. علاوه بر این شما قادر هستید از میان صد‌ها برند موجود بهترین آنها را انتخاب کنید. نکته‌ای که وجود دارد این است که در هنگام انتخاب برند به علایق بازار هدف خود توجه کنید و ببینید که چه برندی درخواست‌های بیشتر و طرفداران زیادی دارد، سپس اقدام به واردات کالاهای آن برند کنید. این تنها یک بخش کوچک از مزیت‌های واردات لوازم آشپزخانه از کشور چین و امارات بود. بهترین و درواقع مزیت اصلی واردات کالا از امارات متحده عربی، ترخیص محصول از دبی است. هزینه مربوط به ترخیص محصول از دبی بسیار کم است. همین موضوع باعث شده تا مبلغ تهیه لوازم آشپزخانه در امارات متحده عربی تا حد بسیار زیادی کاهش پیدا کند.

مزایای واردات لوازم آشپزخانه از کشور چین و امارات

همچنین قابل توجه است که هزینه‌های مرتبط با حمل و نقل بار هم هم‌چون هزینه ترخیص محصول بسیار کم و ناچیز است. علاوه بر همه این‌ها مزیت دیگری نیز وجود دارد، تایمی که کالاهای خریداری شده توسط شما به دستتان می‌رسد بسیار کوتاه است. همان‌گونه که قبل‌تر اشاره کردیم، کشور ما با تحریم‌های گستره‌ای مواجه است که موجب شده‌اند در واردات لوازم آشپرخانه از چین و دبی اختلالات و مشکلاتی ایجاد شود. خوشبختانه واردات همچین لوازمی از دبی تمام این اختلالات را به مراتب کاهش داده است.

 

 

نکاتی درباره خرید لوازم آشپزخانه از کشور چین و امارات

در زمان خرید لوازم آشپزخانه از چین و دبی، اطمینان حاصل کنید که مشخصات محصول خود را با دقت بالایی مورد بررسی قرار می‌دهید. همچنین توجه داشته باشید که تمام مشخصات محصول همراه با قیمت آن نیاز است در اظهارنامه گمرکی به ثبت برسد. ولی نکته بسیار مهم در این حوزه این است که باید در اظهارنامه گمرکی غیر از مشخصات کامل و دقیق محصول و همین‌طور قیمت آن، همه هزینه‌ها هم‌چون هزینه‌های مرتبط با گمرک نیز به ثبت برسند.

توجه کنید، اگر این امر را نادیده بگیرید، موقع ترخیص و همین‌طور تحویل محصول خود از چین و دبی با اختلالات و مشکلات بزرگی مواجه می‌شوید. برخی اوقات این مشکلات جبران ناپذیر هستند. بنابراین توصیه می‌کنیم تمام مراحل را جدی گرفته و آنها را به صورت کامل و قانونی به انجام برسانید.

نحوه ترخیص لوازم آشپزخانه از گمرک چین و دبی

لازمه ترخیص محصول‌ و لوازم آشپزخانه از چین و دبی داشتن آشنایی کامل با قوانین، مقررات و همین‌طور سیاست‌های مشخص شده در این حوزه است. توجه داشته باشید که ترخیص کردن هر نوع کالا پروسه‌ای کاملا متفاوت دارد و مطمئنا قوانین و الزامات برای واردات آن‌ها نیز فرق می‌کند.

درواقع آن‌ها از قوانین و شرایط مخصوص خودشان برخودار هستند. از این رو واردات لوازم آشپزخانه از چین و دبی نیز از این قاعده مستثنی نیست. لوازم آشپزخانه با توجه به الزامات و شرایطی که داراست در دسته اولویت ۱۰ قرار می‌گیرد. واردات این لوازم با پرداخت کردن سود گمرکی دوبرابر است.

نحوه ترخیص لوازم آشپزخانه از گمرک چین و دبی

شما واردکنندگان و تاجریان عزیز نیاز است در ابتدا کالای مورد نظر خود را انتخاب کرده و بعد از ثبت کردن آن با مراحل کاملا قانونی در گمرک محصول خود را تحویل داده و در کوتاه‌ترین زمان آن را در کشور ایران تحویل بگیرید. ولی به خاطر داشته باشید که الزامات و قوانین ترخیص محصول برای اشخاصی که در خارج از کشور ایران هستند کاملا متفاوت و جداگانه است. از این رو باید در نظر داشته باشید که واردات لوازم آشپزخانه از طریق گمرک امری بسیار حساس و پر دردسر میباشد.

شما جهت ترخیص محصول خود از چین و دبی نیازمند مدارک گفته شده در زیر هستید:

  • پاسپورت
  • اجازه فعالیت
  • اجازه اقامت
  • قوانین و مقررات گمرکی

و همین‌طور محموله نیز مورد ارزیابی قرار می‌گیرد. قابل توجه است که اگر در تایم مشخص شده اقدام به ترخیص بار خود از گمرک نکنید، هزینه‌های اضافی را به عنوان جریمه متحمل خواهید شد.

واردات لوازم آشپزخانه از چین و دبی با وانیکس  

واردات لوازم آشپزخانه از کشور چین و امارات به تخصص و همین‌طور تجربه کافی در زمینه واردات نیاز دارد. اگر شما واردکنندگان و بازرگانان گرامی در زمینه واردات این لوازم از تجربه کافی برخوردار هستید قادر خواهید بود این پروسه را به نحو احسن به انجام برسانید. ولی اگر در این زمینه شخصی تازه کار هستید و درمورد مراحل واردات این لوازم از چین و دبی اطلاعات کافی ندارید، پشنهاد می‌کنیم با یک شرکت وارداتی و بازرگانی معتبر مانند وانیکس همکاری کنید.

این شرکت با سال‌ها تجربه در زمینه واردات و با برخورداری از پرسنلی کاردان و متخصص می‌تواند شما را به بهترین شکل در این زمینه راهنمایی کند. شما می‌توانید برای واردات کالا از چین با سرمایه کم، انبارداری در دبی و انبارداری در چین نیز از این شرکت خدمات فوق‌العاده‌ای دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *