واردات لنت از چین و دبی با وانیکس

درادامه واردات لنت از چین و دبی را به طور کامل بررسی می‌کنیم. برای اینکار درابتدا لنت و کاربردهای آن را توضیح می‌دهیم. سپس به‌سراغ مراحل واردات این قطعه از کشور چین رفته و این مراحل را که عبارتنداز: خرید لنت، ترخیص آنها از گمرک کشور چین و ارسال آنها به ایران است را توضیح خواهیم داد. پس اگر قصد دارید مراحل این عملیات را به‌درستی انجام دهید، حتما تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

 

 

لنت و کاربردهای آن

لنت ترمز را می‌شناسید؟ ممکن است خود لنت ترمز خودرو را ندیده باشید، اما حتما بوی آن را هنگام ترمزهای زیاد خودروها در سرعت‌های بالا یا سرازیری‌ها شنیده‌اید. این بو از ساییده شدن لنت ترمز به‌خاطر زیاد ترمزگرفتن درهوا پخش می‌شود. لنت ترمز یک پلاستیک فشرده سیاه رنگ است که روی رینگ خودروی اتومبیل یا موتور نصب شده و با فشار دادن پدال ترمز، باعث ایستادن موتور یا اتومبیل می‌شوند. این وسیله به‌خاطر کاربرد زیادی که دارد بسیار واردات بسیار پرسودی دارد. و البته واردات آن ازطریق واردات لنت از چین و دبی انجام می‌شود.

 درادامه مراحل کلی این واردات را از خرید این وسایل از چین و دبی شروع می‌کنیم و تا مرحله آخر آن یعنی ارسال این قطعات به ایران ادامه خواهیم داد. برای هرکدام از این مراحل نیز نکاتی را بیان می‌کنیم که به سود بیشتر واردات آنها کمک کرده و باعث می‌شود واردات درستی داشته باشید. خود مرحله خرید لنت از چین و دبی دارای نکات بسیار زیادی است که باید حتما آنها را موردتوجه قرار داد تا سودی مناسب از واردات لنت از چین و دبی نصیب شما گردد.

 

لنت و کاربردهای آن
لنت و کاربردهای آن

 

 

 

خرید لنت

مرحله اول واردات لنت از چین و دبی عبارتست از خرید این قطعات. برای خرید لنت از چین یا دبی باید شما درابتدا شرکتی مناسب و باکیفیت در این مناطق پیدا کنید. برای یافتن این شرکت‌های باکیفیت در چین یا دبی بهترین کار این است که یک تحقیق اینترنتی وسیع دراین زمینه انجام داده و لیستی از بهترین این شرکت‌ها تشکیل دهید. سپس برای اینکه بتوانید ازمیان این شرکت‌های بهترین‌شان را مشخص کنید لازم است که ازآنها نمونه لنت بخواهید تا براساس آن شرکت موردنظرتان انتخاب گردد. عموم شرکت‌های چینی و موجود در دبی این نمونه را برای شما می‌فرستند تا بتوانند شما را متقاعد کنند که از آنها خرید کنید.

خرید عمده لنت از چین و دبی

بعداز اینکه شرکت فروشنده لنت در دبی یا چین را پیدا کردید، باید مشخص کنید که چطور باید لنت‌ها از این شرکت‌ها خریداری شود. بهترین روش برای خرید لنت از شرکت چینی یا موجود در دبی این است که آنها را به صورت عمده خریداری کنید. درخرید عمده لنت‌ها از چین یا دبی شما می‌توانید تعداد زیادی از این قطعات را با قیمتی بسیار پایین از این کشور خریداری کرده و با قیمتی بسیار مناسب در ایران به‌فروش برسانید. این نوع خرید درواقع تعیین کننده سود واردات لنت از چین و دبی نیز خواهد بود که درپایان مقاله بیشتر راجع به آن صحبت خواهیم کرد.

 

 

خرید لنت از چین

بعداز اینکه شرکت فروشنده چینی و البته نوع خرید لنت مشخص شد، باید برای رسمی کردن خرید لنت از این کشور اقدام کنید. خرید رسمی نیز با ارسال یک نامه رسمی به نام پروفرما به این شکرت انجام می‌شود. در پروفرما اطلاعاتی مثل قیمت خرید، تعداد لنت‌ها، نحوه خرید آنها، چگونگی پرداخت هزینه لنت‌ها و البته آدرس شرکت فروشنده و خریدار درج می‌شود.

شرکت چیین بعداز دریافت پروفرما اقدام به تهیه لنت‌ها کرده و اگر کیفیت لازم را داشتند، آنها را به گمرک چین تحویل می‌دهند تا برای انتقال به ایران آماده گردند. دراین مرحله شما باید به‌سراغ انجام مرحله بعدی واردات لنت از چین و دبی یعنی ترخیص آنها بروید.

خرید لنت از دبی

واردات لنت از چین و دبی با اتمام مرحله خرید وارد مرحله بعدی یعنی ترخیص این کالاها می‌گردد. زمانی مرحله خرید از دبی تکمیل می‌شود که شما برای شرکت موجود در دبی یک نامه رسمی خرید به‌نام پروفرما ارسال کنید.

خرید لنت از دبی
خرید لنت از دبی

در پروفرما همانطور که در قسمت خرید لنت از چین گفتیم، اطلاعاتی مثل قیمت خرید لنت، تعداد آنها و نحوه پرداخت هزینه خرید درج می‌شود. شرکت موجود در دبی نیز با دریافت این پروفرما اقدام به تهیه لنت‌ها کرده و اگر آنها کیفیت لازم را داشتند، به گمرک شهر دبی تحویل می‌دهند تا برای ارسال رسمی به ایران آماده شوند.

ترخیص لنت

همانطور که گفتیم بعداز خرید لنت‌ها از چین و دبی، نوبت به انجام مرحله دوم واردات لنت از چین ودبی که همان ترخیص این قطعات از گمرک چین و دبی است می‌رسد. دراین مرحله شما مدارکی مثل بارنامه، پروفرما و کارت بازرگانی را به اداره گمرک چین تحویل می‌دهید و همزمان برگه درخواست ترخیص قطعات را هم تکمیل کرده و منتظر جواب گمرک می‌مانید.

بازرسان اداره گمرک چین و دبی نیز بعداز بررسی لنت‌های خریداری شده و نبود مشکل، برگه ترخیص این قطعات را برای شما صادر کرده و شما می‌توانید آنها را از گمرک تحویل گرفته و به ایران ارسال کنید.

وارد کننده لنت

برای انجام واردات لنت از چین و دبی لازم است که شخصی که دارای مجوز قانونی است به چین یا دبی رفته و کارهای واردات را انجام دهد. این شخص باید بتواند کارهای خرید، ترخیص و ارسال لنت‌ها از چین و دبی را انجام دهد. اما آیا چنین شخصی را می‌توانیم به‌جای خودمان به چین بفرستیم و دیگر نیازی نباشد خودمان به چین و دبی برویم؟ بله. اینکار با استفاده از خدماتی که شرکت بازرگانی واسطه دراختیار شما می‌گذارد قابل انجام است که البته درپایان مقاله آن را کامل توضیح می‌دهیم.

وارد کننده لنت
وارد کننده لنت

حمل و نقل لنت از چین و دبی

مرحله آخر واردات لنت از چین و دبی عبارتست از ارسال این قطعات به ایران. برای ارسال لنت از چین و دبی به ایران باید به یک نکته توجه کنید. نکته اصلی درمورد واردات لنت از دبی این است که تنها راه برای ارسال این قطعات از دبی استفاده از کارکو دریایی است.

کارگو دریایی به‌معنای ارسال لنت‌ها از دبی به ایران با کشتی باری است. اما درمورد ارسال این قطعات از چین شما می‌توانید هم از کارگو دریایی استفاده کنید، هم کارگو زمینی و هم کارگو هوایی. البته روش کارگو دریایی برای ارسال لنت‌ها از چین نیز بسیار متداول است و گزینه اولی است که بازرگانان ایرانی به‌سراغ ان می‌روند.

حمل و نقل لنت از چین و دبی
حمل و نقل لنت از چین و دبی

سود واردات لنت چقدر است

سود واردات لنت از چین و دبی به دلیل اولا: تقاضای زیاد برای خرید این قطعات در ایران و دوما: امکان خرید این قطعات بصورت عمده است. خرید عمده یعنی خریداری کردن لنت‌ها از چین و دبی با قیمت اندک و فروش آنها در ایران با قیمتی بیشتر. اختلاف قیمت خرید لنت‌ها از چین و دبی و فروش آنها در بازار ایران، همان سود واردات این قطعات است. هرچه این اختلاف بیشتر باشد، سود این واردات نیز بیشتر خواهد بود.

واردات لنت از چین و دبی با شرکت بازرگانی وانیکس

برای انجام کارهای واردات لنت از چین و دبی همانطور که درقسمت واردکننده گفتیم، شما می‌توانید انجام این عملیات را به افراد یک شرکت بازرگانی واسطه بسپارید. پیشنهاد ما برای انجام اینکار این است که آن را به یک شرکت بازرگانی معتبر مثل وانیکس بسپارید.

شرکت وانیکس به‌خاطر تجربه بالایی که درامر واردات انواع کالا از چین و دبی دارد، بهترین شرکتی است که می‌توانید کارهای واردات خود را به آنجا بسپارید. کافی است که با این شرکت تماس گرفته و از آنها بخواهید که کارهای واردات لنت شما از چین و دبی را برعهده بگیرد.

حرف آخر

واردات لنت از چین و دبی یکی از پرسودترین انواع واردات به ایران است. این واردات را می‌توانید با شناخت عالی مراحل انجام آن به بهترین شکل انجام دهید. مراحل انجام آن نیز عبارتنداز خرید لنت از چین و دبی، ترخیص لنت‌های خریداری شده از گمرک کشور چین و شهر دبی و البته ارسال این قطعات از چین و دبی به ایران. هرکدام از این مراحل نیز دارای نکات مهمی است که باید برای انجام یک واردات پرسود از لنت آنها را بشناسید. امیدواریم بتوانید از مطالب گفته شده بیشترین استفاده را کنید و بتوانید وارداتی پرسود داشته باشید.

سوالات متداول درباره واردات لنت

  •  برای واردات لنت از چین و دبی چه مراحلی باید پشت‌سر گذاشته شود؟

مراحل واردات این قطعات از چین و دبی عبارتند از خرید این قطعات از چین و دبی، ترخیص لنت‌های خریداری شده از گمرک چین و دبی و درنهایت ارسال آنها به ایران.

  • بهترین روش ارسال لنت از چین و دبی به ایران کدام است؟

روش کارگو دریایی بهترین روش برای ارسال این قطعات به ایران است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *