همین حالا تماس بگیرید (هر ساعت از شبانه روز)

واردات قلم طراحی ناخن با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با وانیکس

همچنین هر آنچه راجع به چگونگی وارد کردن این محصول آرایشی بهداشتی لازم است بدانید را بررسی می‌کنیم. اینکه چه مدل‌هایی با چه کیفیتی را جزو واردات قلم طراحی ناخن به حساب آوریم و البته مطابق کدام قوانین آن‌ها را وارد کشور کنیم، از موضوعاتی است که در ادامه راجع به آن بطور مفصل توضیح خواهیم داد. تا پایان مقاله با ما باشید تا هر آنچه لازم است راجع به این موضوع جذاب بدانید گفته شود.

 

 

قلم طراحی ناخن چیست

همانطور که گفتیم، قلم طراحی ناخن یک قلم طراحی مانند قلم‌های نقاشی است، اما مختص طراحی روی ناخن‌ها. در دهه‌های گذشته تنها ابزار برای آرایش ناخن خانم‌ها لاک بود. لاک‌ها تنها در رنگ‌های مختلف موجود بودند و امکان استفاده از سر آن‌ها برای طراحی روی ناخن‌ها نبود. امروزه علاوه بر فراهم بودن کاشت ناخن مصنوعی با هر طرح و رنگی، با استفاده از قلم‌های طراحی می‌توان طرح‌ها و نقش‌های گوناگونی را هم روی ناخن‌ها اجرا کرد.به همین دلیل هر فروشنده لوازم آرایش و. بهداشتی که به فکر گسترش کسب و کار خود است حتما باید واردات قلم طراحی ناخن را جزو اولویت‌هایش قرار دهد. اما لازمه اجرای این کار، شناختی دقیق و متناسب در وهله اول از خود قلم طراحی و انواع موجود در بازار، و سپس آشنایی با قوانین و مقررات واردات این کالا است. از این رو در ادامه ابتدا راجع به انواع قلم طراحی و کیفیت‌های مختلف موجود در بازار توضیح می‌دهیم سپس به سراغ قوانین و مقررات واردات این کالا می‌رویم.

انواع قلم طراحی ناخن برای واردات

برای اینکه واردات قلم طراحی ناخن به بهترین شکل انجام شود، لازم است که از قبل شناختی دقیق از قلم‌های طراحی موجود در بازار و کیفیت هر کدام داشته باشید. در واقع این شناخت هم به آگاهی از نیاز بازار کمک می‌کند و هم اینکه تعیین کننده مسیر واردات محصول مورد نظر است. با بررسی دقیق انواع قلم موجود در بازار، شما پی می‌برید که کدام برند را با چه کیفیتی وارد کنید. همچنین این کار باعث تخمینی نسبی از سرمایه‌ای که لازم است برای اینکار کنار بگذارید می‌شود. پس در ابتدا انواع قلم طراحی را بررسی می‌کنیم.

 

 

قلم طراحی نوک تیز

این نوع قلم برای کشیدن طرح‌هایی که نیازمند ظرافت بیشتری است بکار می‌رود. مثلا برای کشیدن برگ، اشک، قطره باران و … از این قلم استفاده می‌شود. از بهترین برندهای قلم نوک تیز می‌توان به تیان سای اشاره کرد که جنس آن از الیاف است.

قلم طراحی سوزن نخی

از این قلم برای کشیدن طرح‌های بلند مثل بدن حیوانات استفاده می‌شود. طراحی با این قلم بسیار ساده و البته حرفه‌ای بوده و حتی می‌توان از ان برای کشیدن طرح‌های خلاقانه نیز استفاده کرد. از برندهای با کیفیت آن جهت واردات قلم طراحی ناخن می‌توان به PR02 اشاره کرد.

قلم طراحی مربعی ناخن

از دیگر قلم‌های طراحی که برای طراحی روی ناخن بکار می‌رود، قلم طراحی مربعی ناخن است. این قلم بیشتر برای سایه زدن و کشیدن گل‌های زیبا روی ناخن بکار می‌رود. از برندهای با کیفیت این نوع قلم می‌توان به قلم سیلیکونی مدل ۷۴۴۰۶ اشاره کرد.

قلم طراحی بادبزنی

این قلم طراحی مختص اکلیل پاشی، پودر شیمر و شوگر است. کار با این قلم بسیار ساده بوده و برای کنار زدن پودرهای اضافی روی ناخن نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. از برندهای مشهور این نوع قلم که برای واردات قلم طراحی ناخن معرفی می‌شود، می‌توان به قلم NDB07 اشاره کرد که موی آن از جنس موی مصنوعی است.

 

 

مراحل واردات قلم طراحی ناخن

حال که با انواع واردات قلم طراحی ناخن و کیفیت‌های مختلف آن آشنا شدید، وقت آن است که  مراحل مختلف واردات این محصولات را نیز بشناسید. در واقع درست بعد از شناخت نسبی‌ای که از انواع قلم طراحی به دست می‌آید، نوبت به اولین مرحله از مراحل مهم واردات قلم می‌رسد. این مرحله شامل انتخاب محصول و برند آن است.

مراحل واردات قلم طراحی ناخن

شما باید قبل از اقدام برای سفر و خرید قلم مورد نظر خود، نوع و برند و البته کشور مقصد را بر اساس محصولی که انتخاب کرده‌اید مشخص کنید. این مرحله قبل از هرگونه اقدام عملی برای واردات قلم طراحی صورت می‌گیرد و در واقع جزو مهم ترین تصمیمات برای اجرای واردات است. برای تصمیم گیری در این مورد باید حتما تحقیقات کاملی کرده باشید. اما بعد از انتخاب محصول، برند و کشور مورد نظر نوبت به چه کارهایی می‌رسد؟ در ادامه راجع به مراحل بعدی توضیح مفصل خواهیم داد.

مجوزهای واردات قلم طراحی ناخن

بعد از انتخاب مقصد مورد نظر و البته نوع و کیفیت واردات قلم طراحی ناخن ، نوبت به اخذ مجوزات لازم برای انجام این کار می‌رسد. در این مرحله شما باید به اداره گمرک ایران رفته و مجوز واردات محصولات آرایشی و بهداشتی را با انجام چند عملیات اداری و هویتی اخذ کنید.

این مجوز به شما اجازه واردات محصولات آرایشی به کشور می‌دهد. همچنین چون محصول مورد نظرتان یعنی قلم طراحی ناخن جزو محصولات آرایشی بهداشتی است و با سلامت عمومی سر و کار دارد، باید از وزارت بهداشت نیز مجوزهای لازم جهت وارد کردن این محصول را دریافت کنید.

 این مجوز به شما اجازه ورود محصول آرایشی با کیفیت داده و البته یک بارکد مورد تایید وزارت بهداشت نیز به محصولات شما اختصاص می‌دهد. این بارکد تضمینی است بر اینکه واردات شما دارای سلامت بوده و با خیال راحت می‌توانید آن را توزیع کنید.

هر چند روش‌ قاچاق محصولات به داخل کشور نیز وجود دارد، اما اجناس قاچاقی هیچ کدام از این تضمین‌ها را نگرفته و البته فروش آن‌ها بدون داشتن بارکد سلامت وزارت بهداشت با دردسر مواجه خواهد شد.

 

 

هزینه های واردات قلم طراحی ناخن

بعد از اینکه شما برای واردات قلم طراحی ناخن مجوزهای لازم را اخذ کردید و البته محصول و برند مورد نظر خود را مشخص کردید، نوبت به تخمین هزینه‌های لازم برای واردات این محصول به داخل کشور می‌رسد. بطور کلی این هزینه‌ها شامل هزینه خرید محصولات، هزینه بازرسی کیفی، هزینه حمل و نقل و انتقال آن‌ها از مقصد به درون کشور  و البته هزینه گمرکی برای ترخیص کالای وارداتی است.

هزینه خرید

شما باید بعد از انتخاب محصول و برند مورد نظر خود، مبلغی را برای خرید قلم طراحی مورد نظر خود کنار بگذارید. این هزینه بسته به کیفیت و کشور فروشنده قلم طراحی متفاوت است. حتما قبل از هر اقدامی هزینه نهایی جهت خرید قلم طراحی مورد نظر خود را بیابید.

هزینه بازرسی کیفی

بعد از خرید قلم طراحی مورد نظر، باید مبلغی را جهت بازرسی کیفی واردات قلم طراحی ناخن بپردازید. این هزینه در واقع تضمین کننده کیفیت محصول و البته فروش آتی آن بعد از واردات است. اگر کارشناسی کیفیت محصول خریداری شده شما را تضمین نکند، ممکن است به اسم جنس با کیفیت یک سری اجناس دسته دوم خریداری کنید و قطعا به ضرر شما تمام خواهد شد.

هزینه های واردات قلم طراحی ناخن

هزینه حمل و نقل

بعد از اطمینان از کیفیت محصول، نوبت به حمل و نقل آن می‌رسد. هزینه حمل و نقل بسته به نوع انتقال قلم‌های طراحی متفاوت است. اگر از طریق دریا آن‌ها را انتقال دهید هزینه‌ای متفاوت از انتقال هوایی خواهد داشت. همچنین بیمه شرکت‌های حمل و نقل با یکدیگر متفاوت است.

هزینه گمرکی

در نهایت بعد اینکه واردات قلم طراحی ناخن به مرحله تحویل اجناس به گمرک رسید، نوبت پرداخت هزینه ترخیص کالا می‌رسد. این هزینه با توجه به نرخ مصوب هر سال متغیر بوده و البته به اینکه چه نوع محصولی وارد کرده‌اید نیز وابسته است. شما باید از قبل این نرخ مصوب را از سایت گمرک ایران استعلام بگیرید.

واردات قلم طراحی ناخن توسط وانیکس

با توجه به توضیحاتی که در مورد واردات قلم طراحی ناخن در این مقاله داده شد، می‌توان نتیجه گیری کرد که بطور کلی کاری پر هزینه و نیازمند وقت و انرژی بسیار است. اگر شما تصمیم قاطع برای واردات این محصول گرفته‌اید اما هزینه و وقت کافی ندارید، بهترین پیشنهاد سپردن تمام کارها به شرکت وارداتی وانیکس است.

 این شرکت با داشتن تجربه فراوان و البته مجوزهای لازم برای این کار، می‌تواند به سادگی تمام مراحلی که شاید برای شما نا آشنا به نظر برسد را طی کرده و قلم‌های طراحی با کیفیتی به دست شما برساند. با این کار شما هم در وقت و انرژی خود صرفه جویی کردید و از سویی خیالتان از انجام همه مراحل به نحو احسنت راحت خواهد بود.

 

 

سئوالات متداول درباره واردات قلم طراحی ناخن

  • آیا می‌توانیم با سرمایه کم واردات قلم طراحی ناخن را آغاز کنیم؟

بله، می‌توانید با سرمایه کم واردات قلم طراحی ناخن را آغاز کنید. با این حال، لازم به ذکر است که موفقیت شما در این زمینه به عوامل مختلفی نظیر بازار، رقابت، استراتژی بازاریابی و کیفیت محصول وابسته است.

  • آیا واردات قلم طراحی ناخن ریسک‌هایی دارد؟

مانند هر فعالیت تجاری دیگری، واردات قلم طراحی ناخن همراه با ریسک‌های خاص خود است. برخی از ریسک‌های مرتبط با واردات قلم طراحی ناخن عبارتند از؛ ریسک مربوط به کیفیت محصول، ریسک مربوط به محتوای قانونی و مجوزها، ریسک ارزی، ریسک مربوط به گمرک و حمل و نقل و ریسک مربوط به رقابت.

مزایای کار با وانیکس

قرارداد مطمئن

تحویل درب انبار

خرید از هر فروشگاهی در سراسر دنیا

چک تضمینی

واریز هزینه خدمات پس از تحویل بار

حواله یوان و دلار

حواله با کارمزد بسیار پایین

حمل دریایی 70 تا 75 روزه از چین

حمل دریایی 20 تا 25 روزه از دبی

حمل هوایی از چین

حمل هوایی 35 تا 45 روزه از چین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *