همین حالا تماس بگیرید (هر ساعت از شبانه روز)

واردات قلم اشکی ناخن با وانیکس

قرار است در این مقاله راجع به انواع قلم اشکی ناخن، طرز استفاده از آن و در نهایت چگونگی واردات قلم اشکی ناخن به تفصیل توضیح دهیم. اگر می‌خواهید کسب و کار خود را با واردات لوازم و محصولات آرایشی مثل قلم اشکی ناخن گسترش دهید یا نیازمند شناخت انواع این قلم‌ها و استفاده از با کیفیت‌ترین‌شان هستید، حتما تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

 

 

قلم اشکلی ناخن چیست؟

تا چندین سال پیش، تنها ابزار آرایش ناخن‌ خانم‌ها لاک‌های رنگی بود. این لاک‌ها بر اساس طراحی که داشتند قادر به فراهم کردن ابزاری برای اجرای طرح روی ناخن‌ها نبودند. اما بعد از ابداع روش کاشت ناخن، قلم‌هایی نیز برای طراحی نقش‌های رنگی و متنوع روی آن‌ها فراهم شد. یکی از مهم‌ترین این قلم‌ها که قلم اشکی ناخن نام دارد، برای گذاشتن پودر بر روی ناخن مصنوعی کاشته شده بکار می‌رود. این قلم در انواع و کیفیت‌های مختلف در بازار وجود دارد و می‌توان آن را در ابعاد و شکل‌های مختلف تهیه کرد.

قلم اشکلی ناخن چیست؟

واردات قلم اشکی ناخن یکی از واردات محصولات آرایشی است که بسیار پرسود است. قلم اشکی محصولی است که سالن‌های آرایشی و آرایشگرهای شخصی بدان توجه فراوان نموده و تقریبا همه آن‌ها به این محصول نیاز دارند. در ادامه ابتدا راجع به خود قلم اشکی و انواع آن توضیح می‌دهیم و سپس به روش‌ها و مقررات واردات آن می‌پردازیم.

 

 

انواع قلم اشکی ناخن برای واردات

همانطور که در قسمت قبل توضیح دادیم، واردات قلم اشکی ناخن یکی از محصولات آرایشی بهداشتی مرتبط با کاشت ناخن است که به طور فراگیری مورد توجه اکثر آرایشگرهاست. علت آن هم کاربرد بسیار مهمی است که قلم اشکی ناخن دارد. این قلم برای پاشش و قرار دادن پودر رنگی بر روی ناخن مورد استفاده قرار می‌گیرد و به نوعی یکی از اصلی‌ترین مراحل طراحی ناخن را انجام می‌دهد. درست قرار گیری پودر روی ناخن بسیار اهمیت داشته و با کیفیت یا بی کیفیت بودن طراحی ناخن شما را تضمین می‌کند. اما همه قلم‌های اشکی ناخن کیفیت لازم برای انجام این طراحی را ندارند. در ادامه چند مورد از برندهای معتبر و با کیفیت این محصول را معرفی می‌کنیم.

قلم اشکی ناخن Zebro

یکی از معتبرترین و با کیفیت‌ترین انواع قلم اشکی ناخن، مدل Zebro نام دارد. این قلم مناسب برای کاشت ناخن با پودر اکرولیک بوده و دارای موهایی از جنس الیاف است. همچنین جنس بدنه آن چوبی بوده و نسبت به حرارت و رطوبت مقاوم است.

قلم اشکی ناخن EZFLOW

از دیگر برندهای قلم اشکی مناسب برای واردات قلم اشکی ناخن ، مدل EZFLOW نام دارد. این مدل ساخت کشور چین بوده و موی آن از موی طبیعی سمور تهیه شده است. همچنین برای کاشت ناخن با پودر اکرولیک مناسب بوده و بدنه‌ای چوبی دارد.

قلم اشکی ناخن Z بیوتی

سومین مورد از قلم‌های اشکی ناخن که دارای کیفیت مناسب است، مدل Z بیوتی نام دارد. این مدل نیز برای کاشت ناخن با پودر (انواع پودر) مناسب بوده و جنس موی آن از موی طبیعی است. بدنه آن فلزی بوده و در انواع طرح‌ها و رنگ‌ها قابل تهیه است.

انواع قلم اشکی ناخن برای واردات

 

 

 

قلم اشکی ناخن گراف

قلم اشکی ناخن گراف در ابعاد و سازهای گوناگون در بازار موجود است. همچنین یکی از باکیفیت‌ترین قلم‌های اشکی برای واردات قلم اشکی ناخن محسوب می‌شود. جنس بدنه آن از چوب بوده و موی آن از موی سمور طبیعی تهیه شده است.

مراحل واردات قلم اشکی ناخن

به دست آوردن اطلاعاتی کلی از انواع واردات قلم اشکی ناخن باعث می‌شود که انجام مراحل واردات آن نیز با سرعت و کیفیت بهتری انجام شود. دلیل آن این است که شما با شناخت بهتر انواع قلم اشکی ناخن موجود در بازار، اجناس و برندهای با کیفیت را از بی کیفیت تشخیص داده و از این موضوع که چه مدل‌هایی را وارد کنید آگاهتر می‌شوید.

 همچنین انجام این تحقیقات به نوعی ضروری هم محسوب می‌شود؛ چرا که باید قبل از اقدام برای وارد کردن قلم اشکی ناخن، نوع و برند آن را مشخص کنید. این موضوع تعیین می‌کند که اولا باید به کدام کشور خارجی سفر کرده و در ثانی از کدام برند خرید کنید.

شما با انجام این تحقیقات یکی از مهمترین مراحل که همان شناخت بازار و تخمین هزینه‌های واردات است را نیز انجام داده‌اید. اما بعد از اینکار نوبت به انجام چه اقداماتی می‌رسد؟ در ادامه بطور کامل توضیح می‌دهیم.

اخذ مجوز واردات قلم اشکی ناخن

اولین مرحله عملی برای واردات قلم اشکی ناخن عبارتست از اخذ مجوزات لازم جهت واردات محصولات آرایشی بهداشتی. این مجوزات باید هم از گمرک ایران گرفته شود و هم از وزارت بهداشت. گمرک اجازه ورود اجناس به داخل کشور را صادر کرده و وزارت بهداشت بارکدی جهت تضمین سلامت محصولات وارد شده در اختیار شما قرار می‌دهد.

اخذ مجوز واردات قلم اشکی ناخن

علت اینکه باید از وزارت بهداشت نیز مجوزهایی اخذ شود این است که محصولات آرایشی بهداشتی با سلامت جامعه در ارتباط بوده و وظیفه تضمین کیفیت و سلامت آن‌ها بر عهده‌ی وزارت بهداشت است. شما با گرفتن این مجوزها می‌توانید با خیالی راحت اقدام به واردات محصولات بهداشتی مثل قلم اشکی ناخن کنید.

 

 

هزینه های واردات قلم اشکی ناخن

بعد از اخذ مجوزهای لازم برای واردات قلم اشکی ناخن ، نوبت به تخمین و مدیریت هزینه‌های لازم برای انجام آن می‌رسد. اولین هزینه بر اساس برند و کیفیت محصولی که انتخاب کرده‌اید تعیین می‌شود: هزینه خرید قلم اشکی ناخن.

این هزینه بسته به جنس و برند محصول مورد نظر متغیر است. اگر جنسی با کیفیت پایین سفارش دهید، هزینه کمتر است اما از سویی ممکن است چندان خریداری در بازار نداشته باشد. در واقع تعیین این هزینه زمان تحقیق در مورد انواع برند قلم اشکی ناخن موجود در بازار انجام می‌گیرد.

هزینه بازرسی کیفی

هزینه بعدی صرف ارزیابی کیفیت محصول خریداری شده می‌شود. این هزینه به کارشناس بازرسی کیفی پرداخته می‌شود و به نوعی تضمین کننده کیفیت محصول خریداری شده شما می‌شود. شما با پرداخت این هزینه، کیفیت محصول خود را تضمین کرده و به نوعی از قبل فروش آن را نیز بیمه می‌کنید. چرا که محصول با کیفیت همیشه خریدار دارد.

 هزینه حمل و نقل و ترخیص

بعد از تضمین کیفیت کالای مورد نظر، نوبت به هزینه حمل و نقل آن می‌رسد. شما برای انتقال محصولات خریداری شده خود و واردات قلم اشکی ناخن لازم است که یا از طریق دریا و یا از طریق هوایی آن‌ها را وارد کشور کنید. اینکار هزینه‌هایی در پی دارد که باید از قبل آن‌ها را مد نظر داشته باشید.

همچنین هنگام ورود محصولات خریداری شده به ایران، لازم است که مطابق با نرخ مصوبه گمرک ایران اقدام به پرداخت مبلغی کرده و در واقع هزینه ترخیص کالای خود را بپردازید. این هزینه با توجه به نوع کالا، تاریخ ورود، دسته بندی و … آن متغیر است. حتما از قبل درون سایت گمرک ایران رفته و از مبلغ ترخیصی کالای خود با خبر شوید.

واردات قلم اشکی ناخن با وانیکس

با توجه به توضیحات داده شده برای واردات قلم اشکی ناخن، متوجه شدید که انجام مراحل این واردات بسیار وقت‌گیر و پر هزینه است. به همین دلیل یکی از بهترین راه‌ها برای صرفه جویی در وقت و هزینه برای واردات قلم اشکی ناخن، سپردن آن به شرکت‌های وارداتی است.

 شرکت وانیکس با سابقه طولانی مدت در زمینه واردات محصولات آرایشی و بهداشتی و اخذ مجوزات قانونی و بهداشتی لازم در این زمینه، قادر است به بهترین شکل مراحل واردات محصولات شما را انجام دهد.

 شما با سپردن کار واردات محصولات آرایشی و بهداشتی خود بخصوص قلم اشکی ناخن به شرکت وانیکس، می‌توانید با خیالی راحت از کیفیت محصول وارد شده در وقت و هزینه‌های خود صرفه جویی کنید.

 

 

سئوالات متداول درباره واردات قلم اشکی ناخن

  • آیا واردات قلم اشکی ناخن سودآور است؟

واردات قلم اشکی ناخن می‌تواند یک کسب و کار سودآور باشد، اما موفقیت و سودآوری وابسته به عوامل مختلفی مانند بازار هدف، رقابت، تقاضا، قیمت و کیفیت محصول و استراتژی بازاریابی است. قبل از واردات قلم اشکی ناخن، بهتر است بازار و تقاضای محصول را به طور دقیق بررسی کنید و اطمینان حاصل کنید که توانایی رقابت با برندهای مشابه و ایجاد تفاوت ویژگی‌ها را دارید.

  • آیا می‌توانیم با سرمایه کم واردات قلم اشکی ناخن را آغاز کنیم؟

بله، می‌توانید با سرمایه کم واردات قلم اشکی ناخن را آغاز کنید. اما لازم به ذکر است که موفقیت شما به عوامل مختلفی نظیر اندازه بازار، رقابت، استراتژی بازاریابی و کیفیت محصول وابسته است. در زمینه واردات با سرمایه کم، می‌توانید از خدمات شرکت بازرگانی وانیکس استفاده کنید.

مزایای کار با وانیکس

قرارداد مطمئن

تحویل درب انبار

خرید از هر فروشگاهی در سراسر دنیا

چک تضمینی

واریز هزینه خدمات پس از تحویل بار

حواله یوان و دلار

حواله با کارمزد بسیار پایین

حمل دریایی 70 تا 75 روزه از چین

حمل دریایی 20 تا 25 روزه از دبی

حمل هوایی از چین

حمل هوایی 35 تا 45 روزه از چین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *