واردات قطعات خودرو از چین و دبی به با وانیکس

چین و دبی بازار قطعات خودرو را با کیفیت بالا و قیمت مناسب ارائه می‌کنند. شرکت بازرگانی وانیکس زمینه واردات قطعات خودرو از دبی و چین را فراهم می‌کند.

واردات قطعات خودرو از دبی

قطعات خودرویی که می‌توان از دبی وارد کرد به دو دسته تقسیم می‌شوند:

 • واردات لوازم یدکی و همین‌طور قطعات استوک خودرو در دبی
 • واردات لوازم یدکی و قطعات کاملا نو

دسته اول واردات قطعات استوک خودرو می‌باشند که از فروشندگان گوناگون در اوراقی‌های ماشین در شهر دبی خریداری شده و سپس به کشور وارد می‌شوند. گروه دوم، واردات لوازم خودرو کاملا نو هستند که برند‌های گوناگون آن‌ها را تولید می‌کنند. سپس این قطعات از نمایندگی‌ها در شهر دبی خریداری شده و به گمرکات کشور وارد شده و در مرحله بعد ترخیص می‌شوند.

 

 

مهم‌ترین قطعات خودرو ارسال شده از دبی

 • انواع موتور
 • لاستیک در انواع و اندازه‌های مختلف
 • قطعات الکتریکی خودرو مانند چراغ‌های جلو و عقب
 • قطعات فلزی جلو، عقب و بغل در انواع و سایزهای مختلف
 • لنت ترمز
 • سنسورهای خودکار و رادیاتو

مهم‌ترین قطعات خودرو ارسال شده از دبی

شرکت‌های قطعات خودرو در دبی و امارات انواع قطعات خودرو را ارائه می‌کنند. شما واردکنندگان عزیز می‌توانید با مشاوره و همکاری با یک شرکت وارداتی و بازرگانی واردات قطعات خودرو از دبی را آغاز کنید.

واردات انواع قطعات خودرو از شهر دبی به کشور ایران

بازار داخلی کشور بسیار برای قطعات خودرو‌های خارجی درخواست می‌کند، از این رو فرد وارد کننده بازار بسیار مناسبی را در اختیار خود خواهد داشت. از طرف دیگر با واردات قطعات کارکرده یا استوک، مبلغ تمام شده بار بسیار کمتر شده و از این رو در بازار داخلی هم با سرعت بالاتری فروش خواهد رفت.

ترخیص قطعات خودرو از گمرک

موقعی که بار به گمرکات کشور وارد می‌شوند، واردکننده و صاحب آن قطعات یا حتی نماینده قانونی وی باید پروسه ترخیص بار را انجام دهد. اول از هر چیزی نیاز است بدانید که برای واردات درست و قانونی هر نوع قطعه‌ از خارج از کشور، نیاز هست مجوزهای ضروری را از سازمان استاندارد دریافت کنید. توجه داشته باشید که اگر مجوز‌های ضروری را نداشته باشید، پروسه ترخیص از گمرکات کشور به هیچ وجه انجام نخواهد شد.

 

 

مدارک مورد نیاز جهت ترخیص قطعات خودرو

 • بارنامه
 • ترخیصیه
 • پروفرما
 • فاکتور
 • گواهی مبدا
 • ثبت سفارش
 • بیمه نامه
 • لیست عدل بندی
 • قبض انبار
 • گواهی بازرسی

بعد از اینکه مدارک گفته شده تحویل داده شد، فرد وارد کننده نیاز است اظهارنامه‌ای را که به طور کامل با مدارکی که تحویل داده است مطابقت دارد ارائه بدهد. اگر هرگونه تناقصی بین اظهارنامه و مدارک ارائه داده شده شما به وجود بیاید، تکمیل فرایند ترخیص به مشکل می‌افتد. در مرحله بعد مسئول دایره فنی گمرک نیاز است صحت اسناد شما و همین‌طور صلاحیت مالک را بررسی کرده و تایید کند.

مزایای واردات قطعات خودرو از دبی به کشور ایران

امروزه واردات قطعات خودرو از دبی به کشور ایران و همین‌طور حمل و نقل و و انجام پروسه ترخیص آن‌ها، نمی‌تواند هزینه خیلی زیادی برای تاجران و واردکنندگان قطعات داشته باشد. زیرا دبی در همسایگی کشور ایران قرار دارد و واردکنندگان قادر هستند با سرعت بالا و هزینه کم، قطعات مورد نیاز خود را در تایمی کوتاه به کشور ایران وارد کنند. گاهی ممکن است نیاز به خرید قطعاتی را داشته باشید که کشور ایران از آن‌ها تحریم شده است. شرکت‌های ایرانی قادر هستند قطعات را با مقصد دبی خریداری کنند. بعد از آن قطعات را از دبی به ایران وارد نمایند و سود بالایی از این کار به دست آورند. البته نیاز است بدانید که جهت صادرات از دبی به کشور ایران شما حتما باید حقوق را به صورت کامل پرداخت کنید. همین‌طور جهت واردات قطعات از دبی نیاز است در ابتدا بخشی از ارزش قطعه را به عنوان حقوق گمرکی به دولت کشور امارات پرداخت کنید تا قادر شوید قطعات خود را از آن کشور خارج کنید.

مزایای واردات قطعات خودرو از دبی به کشور ایران

 

 

با توجه به اینکه نیاز مردم به قطعات خودرو روز به روز در حال افزایش هست، نیاز است که واردکنندگان و تاجران برای واردات لوازم خودرو از شهر دبی اقدام کنند تا این‌گونه بتوانند علاوه بر برطرف کردن نیازهای داخلی مردم، سودآوری زیادی را نیز بدست بیاورند. ما در انتهای این مطلب قصد داریم در مورد یک شرکت بازرگانی و وارداتی مطالبی را بیان کنیم تا بتوانید با کمک این مطالب با آن شرکت همکاری‌هایی کرده و بعد از آن اقدام به واردات قطعات خودرو از شهر دبی کنید.

واردات قطعات خودرو از دبی با وانیکس

تا اینجا به خوبی از نیاز مردم به قطعات خودرو مطلع شدیم. کشور ما جهت برطرف کردن نیاز مردم به واردکنندگان این قطعات نیاز دارد. شما ممکن است به عنوان یک بازرگان و واردکننده قصد واردات لوازم خودرو از دبی به ایران را داشته باشید ولی مراحل آن را ندانید. اصلا جای نگرانی نیست؛ شرکت‌های بازرگانی و وارداتی برای کمک به شما عزیزان تاسیس شده‌اند.

واردات قطعات خودرو از دبی با وانیکس

یکی از این شرکت‌ها، شرکت بازرگانی و وارداتی وانیکس است. این شرکت، خدمات متعددی را ارائه می‌دهد، از جمله واردات از دبی، واردات از چین، انبارداری در دبی، انبارداری در چین و غیره. قابل توجه است که هرکدام از این خدمات را تیمی بزرگ، آموزش دیده، با تجربه و کاردان مدیریت می‌کند.

علاوه بر متخصص بودن پرسنل این شرکت در کارهایشان، دلیلی دیگری که شما را به همکاری با این شرکت مجاب می‌کند این است که این شرکت برای گارانتی به مشتریان خود یک چک تضمینی می‌دهد.

در چنین شرایطی نیاز است که این قطعات تعویض یا تعمیر شوند. برای همین است که لوازم یدکی خودرو همواره بازار فروش خوبی داشته و یکی از ایده‌آل‌ترین محصولات برای واردات است. واردات لوازم یدکی خودرو، تاجران زیادی را به ثروت‌های میلیاردی رسانده است. شما هم با دانستن مراحل و ترفندهای واردات لوازم یدکی خودرو می‌توانید به سودهای هنگفتی برسید.

 • مراحل واردات لوازم یدکی انواع ماشین
 • واردات لوازم یدکی خودرو با وانیکس

مراحل واردات لوازم یدکی انواع ماشین

 1. دریافت کارت بازرگانی

برای واردات لوازم یدکی خودرو در گام اول باید کارت بازرگانی دریافت کنید. این کارت مجوزی است که برای واردات و صادرات کالاهای گوناگون کسب می‌شود و برای تجارت انواع کالا ضروریست.

 1. بررسی کالاها

برای کسب سود از واردات، علاوه بر مهارت داشتن در فروش باید محصولات را با قیمت مناسب عرضه کنیم. پیش از واردات لازم است که قیمت فروش رقبا را با حدود قیمت واردات کالا مقایسه کنیم؛ اگر توانستیم کالا را با قیمتی مناسب‌تر به فروش برسانیم، می‌توانیم واردات را شروع کنیم.

 1. دریافت HS کد

برای اینکه از مجاز بودن محصول انتخابی مطمئن شویم لازم است که HS کد کالا را دریافت کنیم. HS کد، یک کد بین‌المللی است که برای شناسایی کالاها به کار می‌رود و در تمام کشورها یکسان است. پس از دریافت HS کد، به یک شرکت خدمات ترخیص کالا مراجعه می‌کنیم تا وضعیت قانونی واردات آن کالا را اعلام کند.

 • برای دریافت HS کد یک کالا می‌توانید به تامین کننده ایمیل بزنید و از ایشان HS کد محصولات مختلف شرکت را درخواست کنید.
 1. خرید کالا

بعد از دریافت پیش فاکتور و انجام مذاکرات اولیه با فروشنده، می‌توانید خرید کالا را به صورت مستقیم انجام دهید. تمام اطلاعات مربوط به محصولات در پیش فاکتور و سایر فرم‌های مربوط ثبت می‌شود. در نهایت هزینه کالا را می‌پردازید و تا زمان مشخص برای دریافت محموله منتظر می‌مانید.

 1. ترخیص از گمرک

برای ترخیص محموله از گمرک لازم است که اسناد و مدارک مربوط را ارائه دهید. پس از تایید مدارک، می‌توانید کالاهایتان را ترخیص کنید. مهم‌ترین اسناد مورد نیاز برای ترخیص کالا شامل کارت بازرگانی، پیش فاکتور، قراردادهای فروش، قبض انبار و پکینگ لیست است.

 1. حمل و نقل محموله

در نهایت لازم است که با استفاده از مناسب‌ترین روش حمل، کالاهای مورد نظر را به کشور وارد کنید. با توجه به حجم و ارزش واردات لوازم یدکی خودرو، می‌توانید یکی از روش‌های هوایی، دریایی و زمینی را برای حمل کالا انتخاب کنید.

واردات لوازم یدکی خودرو با وانیکس

واردات لوازم یدکی خودرو با وانیکس

پس از استعلام وضعیت و مجاز بودن کالای مورد نظر می‌توانیم با همکاری یکی از شرکت‌های معتبر بازرگانی چرخه واردات کالا را آغاز کنیم. وانیکس یک شرکت تجاری معتبر است که ۰ تا ۱۰۰ واردات شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می‌دهد. برای همکاری با وانیکس می‌توانید سفارشتان را در سایت ثبت کنید. بعد از ثبت سفارش، چرخه تامین محصول و واردات محموله شما توسط کارشناسان وانیکس آغاز می‌شود. در نهایت با صرف کمترین زمان و هزینه ممکن می‌توانید محصولاتتان را درب انبار کشور مقصد دریافت کنید.

سئوالات متداول درباره واردات قطعات خودرو

 • چرا انتخاب دبی برای واردات قطعات خودرو مفید است؟

دبی یکی از مراکز بزرگ تجارت بین‌المللی است و دسترسی آسان به بازارهای جهانی را فراهم می‌کند. این شهر برای تولیدکنندگان قطعات خودرو به عنوان یک مرکز توزیع بین‌المللی مهم تلقی می‌شود. بنابراین، واردات قطعات خودرو از دبی می‌تواند به دلیل موقعیت جغرافیایی و پایگاه تجاری قوی این شهر، بهره‌وری و سرعت بالاتر در تأمین قطعات موردنیاز را فراهم کند.

 • آیا واردات قطعات خودرو از دبی سودآور است؟

سودآوری واردات قطعات خودرو از دبی بستگی به عوامل مختلفی مانند قیمت و کیفیت قطعات، هزینه‌های حمل و نقل، هزینه‌های گمرکی و هزینه‌های مرتبط با تجارت بین‌المللی دارد. در صورتی که محصولات با کیفیت و قیمت رقابتی را از دبی وارد کنید و بازاریابی و فروش مناسبی داشته باشید، واردات قطعات خودرو از دبی می‌تواند سودآور باشد.

4 دیدگاه برای “واردات قطعات خودرو از چین و دبی به با وانیکس

 1. نصیر رمضانی گفته:

  سلام من قصد دارم لوازم بدنه و گیربکس پژو و سیتروئن دست دوم وارد ایران کنم میخاستم سوال کنم آیا برای افراد غیر ایرانی مجوز واردات صادر می‌شود یا خیر

  • تیم تولید محتوا وانیکس گفته:

   سلام و درود
   بله دوست عزیز تمام مواردی که فرمودید رو براتون با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان وارد می کنیم. لطفا با ما تماس بگیرید. ۰۲۱۵۲۱۶۷۰۰۰ – ۰۹۱۹۴۷۹۴۶۶۷

 2. سعیدعلیایی گفته:

  باعرض سلام وخسته نباشید،بنده مغازه لوازم یدکی سواریهای داخلی را دارم وقصد دارم اگربشوددیسک وصفحه پژو وپراید مارک والئو اصلی فرانسه رو واردکنم که بدلیل نداشتن تجربه واطلاعات خواسم شما راهنماییم کنید

  • تیم تولید محتوا وانیکس گفته:

   سلام و درود سعید عزیز
   در حال حاضر فروشگاه های لوازم یدکی و تعمیرگاه های خودرو مختلفی برای واردات لوازم یدکی ماشین با شرکت بازرگانی وانیکس همکاری می کنند. لطفا با ما تماس بگیرید تا مشاورین ما به صورت رایگان شما را برای واردات دیسک و صفحه با کمترین قیمت راهنمایی کنند. تلفن: ۰۲۱۵۲۱۶۷۰۰۰ – ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *